PDA

Pogledaj cijelu verziju : Par pitanja vezana za T-com i Optimu :)



FollowTheScreams
23-02-2009, 00:28
*warningS3. pitanje mi je najbitnije !! =)
================================================== ===================

Korisnik sam T-com telefonskog prikljucka i t-com interneta. U T-clubu imam oko 5500 bodova i zelim uzet ove zvucnike za 5400 bodova + nadoplata 131,76 kn (znam, kradja ali citaj dalje)

Zvucnici:
http://i39.tinypic.com/2ln9s0l.png

Razlog zasto i dalje ne zelim skupljat bodove je jer su nagrade katastrofalne, a i odlucio sam se (konacno) prebaciti na optimu (i telefon i internet) pošto ne koristim niti želim koristit MaxTV ili bilo što što bi me zadržalo na T-com Telefonu.



Nakon što ste zamijenili vaše bodove, T-Com nagrade će vam biti isporučen na kućnu adresu u roku od najviše 15 dana.


Za svaku zamjenu bodova za odabranu T-Com nagradu, na idućem T-Com računu, obračunat će vam se 1 Kuna.
wow, to je baš potrebno.. :killyou:


1.
Nego, mene sad zanima, hocu li ja onu nadoplatu za zvučnike od 131.76 kn platit poštaru ili putem sljedećeg računa? (brijem da poštaru, ali nisam siguran, makar nije toliko važno)
EDIT: sada vidim da cu ipak platit u sljedecem racunu:

* Ukoliko za odabrani Znak pažnje niste sakupili dovoljni broj bodova nudimo Vam mogućnost nadoplate u kunama. Navedeni iznos bit će Vam obračunat na sljedećem T-Com računu.

2.
moram li se prvo odjaviti od t-coma? istekao mi je ugovor tako da mislim da je odgovor na ovo pitanje >>NE (sorry all, i just want to be sure :rotfl:)

3.
i koliko dugo treba optimi da mi dodje to postaviti, tojest ubiljezit me kao korisnika optime telefona i interneta, tojest hocu li to postati već sljedeći mjesec ako dodju prije kraja ovog mjeseca? (makar ne vjerujem da ce doc jer ima jos 7 dana do kraja mjeseca)
I hoce li ako me prijave za optimu/odjave od t-coma prije nego sto mi dodje zvucnik od t-coma to imat nekakve interferencije sa isporukom / placanjem zvucnika? :rotfl: :pray:

4. (ne tako bitno pitanje)
i uzeti li OptiMIN (http://www.optima.hr/za-po-doma/telefon/optimin)Sili FER (http://www.optima.hr/za-po-doma/telefon/fer-tarifa)Starifu, što preporučujete?

jedno veliko hvala!

================================================== ===================
*warningS3. pitanje mi je najbitnije !! =)

FollowTheScreams
23-02-2009, 01:17
i još jedno kratko pitanje (oprostite na duplom postu):

-kad postanem korisnik Optimine internet usluge, mogu li se prebaciti na neku drugu brzinu preko optimine stranice/ili nekako drugacije (u mom pitanju bi bilo prebacivanje na nižu brzinu)
? hvala


**dakle zanima me 3. pitanje iz proslog posta i ovo dodatno pitanjeS=)

Peace!

Hellboy
23-02-2009, 13:07
nagrade stižu 2-3 dana nakon narudžbe, nadoplata ide na telefonski račun i optima ti stiže unutar 2 tjedna ali ostani pod ugovorom dok ti ne stigne nagrada, a onda hopni do T-Centra i razvrgni ga (ugovor, ne centar)

FollowTheScreams
23-02-2009, 13:09
thx na odgovorima

ali

istekao mi je ugovor

Hellboy
23-02-2009, 13:13
svejedno ostaješ kod njih dok ne odeš i otkažeš sve skupa...

FollowTheScreams
23-02-2009, 13:22
cekaj.. ako raskinem 05. 03. 2009. , imat cu t-com do kraja treceg mjeseca ili?

i ak mi optima ne stigne recimo do 1.4., ja cu bit bez telefona dok optima ne dodje il kak ja cu popozizdit******

ak moram cekat do 1.4, izgubim volju za svime. .

EDIT: znaci ak sam dobro shvatio, sad narucim nagradu, i nazovem optimu, i oni dodju otprilike 5.3.2009. i ja na kraju mjeseca (treceg, 31.3.) odem se odjavit u t.centear? i optima stupa na snagu 1.4?

Hellboy
23-02-2009, 13:51
kada sam ja prebacivao ugovor na svoje ime, rekli su mi da dođem na kraju mjeseca da stari raskinu i da otvore novi jer su mi isti taj dan poništili stari ugovor i ugasili mi pristup internetu preko njega i otvorili novi ugovor na moje ime kojeg sam mogao koristiti za spajanje od ponoći tako da ne budem dugo bez interneta. jedino nisam siguran kad optima stupa na snagu ali trebali bi početi sa prvim logiranjem kao i kod T-Coma

FollowTheScreams
26-02-2009, 00:48
ajd hvala .. vidit cemo kako ce sve ispast