PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dial-up!?



C
22-02-2009, 14:52
Imam USB modem Huawei E180, preko kojeg se spajam bezžično...
Sada je problem, što kada uštekam taj modem u USB, on mi kreira novu konekciju, na koju se ne mogu spojiti, bez PIN-a. Pa se trebam spajati preko programa, no to sada nije problem. Nego kada palim PC, ili uradim log on, Alcohol 120% mi pokreće automatski Dial-up Connection na Huaweia E180. Ne samo da Huawei E180 nije dial-up, nego Alcohol 120% nema nikakva podešenja glede mreže, kao što već znate, on je multimedijalni program namjenjen snimanju medija. Dialer nije, PC je čist totalka, i kako da isključim taj Dial-up Connection(?), tj. taj prozorčić koji mi iskače prilikom pokretanja usera? Sve sam prerovio, i ništa, pa nemojte sada ulijetati sa spikom, možda je na start-up|-u i sl.
Ovako to izgleda:
http://www.imagesforme.com/out.php/i367153_untitled.PNG

cham3leon
22-02-2009, 14:56
Kolega, ti svaki tjedan imaš neku novu temu za Winse :D

Alcohol120% i meni izbacuje taj dial up programčić svaki put kad se upali. I nije jedini. Stvarno mi nije jasno kako neki programi ne mogu detektirat da sam spojen na internet preko routera, nego moraju 3 puta izbacit taj kurac?
Skype, npr. 3-4 puta pita za dial up, iako se normalno spoji čim upalim komp. :rotfl:

C
22-02-2009, 15:01
Ma ja ga imam već godinama (Alcohol 120%), i danas mu je to prvi put. Ne izbacuje mi niti jedan program išta, a Alcohol 120% je od danas to počeo bacati, ali samo pri pokretanju.

@Glede tema, imam 650 MB-a thema, tako da od "tisuću" njih, svaki dan imam po jednu. :D

cham3leon
22-02-2009, 15:08
Neobično... Ja otkako koristim Alcohol120% nikad, ali nikad se nije pokrenuo bez da je pitao za dial up.
Najbolji je ipak Internet Explorer, kojeg Bogu hvala, ne koristim. Kad ga pokrenem, pita za dial up, iako sam spojen na ADSL. I kad se odbijem spojiti javlja mi da je ne može učitati stranicu offline :D

E to je već za facepalm!

C
22-02-2009, 15:15
Onda ti nešto nije podešeno. :)
Kod mene je sve uber. 8)