PDA

Pogledaj cijelu verziju : usb za ps2 utor



zombi00
21-02-2009, 13:12
pozdrav.imam problem.moram odnesti kompjuter na popravak jer mi usb utori ne rade,al to tek mogu za par dana.a dobio sam prekrasnog razera deathaddera (miša) i posudio sam si od suseda onaj nastavaka za ps2 utor kaj drugi kraj ima usb.na starom mišu malom nekom bezveznog stavio sam njegov usb na taj nastavaka i miš je lijepo radio.e al sad stavim razera u komp i on bi budući da je to pravi miš trebao nekak prepoznat da je novi uređaj,tj razer stvaljen u kompjuter,al on ne prepoznaje.(miš svijetli)
probao sam i drivere inst. al miš ne radi,tj ćim mi ga nit ne prepozna on niti neće radi.dal ko zna možda način kak da riješim taj problem???

Razzarach
21-02-2009, 13:15
si stavio nekakve drivere/software koji si dobio s tim mišem

Sickmanno1
21-02-2009, 13:22
Jesi li ziher da ti USB uredaji nerade? Probaj nesto drugo ustekati u jedan USB i ako radi probaj u taj isti ustekati Razera...

@sabbath, napisao ti je covjek da je installirao drivere, kvragu citaj malo :(

zombi00
21-02-2009, 14:02
Jesi li ziher da ti USB uredaji nerade? Probaj nesto drugo ustekati u jedan USB i ako radi probaj u taj isti ustekati Razera...

@sabbath, napisao ti je covjek da je installirao drivere, kvragu citaj malo :(

siguran sam sve živo sam probao ma nešt je greška na matičnoj pa bi ovo samo za par dana želio da mogu koristit preko usb/ps2 a onda kad se sredi komp onda ide miš na usb :)

Sickmanno1
21-02-2009, 14:34
Hmm, malo je cudno da ti bash niti jedan USB neradi. Ja bi prije rekao da je problem u softveru nego u hardveru...uostalom, ako je hardverski kvar ljudi u servisu ti nikako nemogu pomoci. Pomaze ti jedino da kupis neku PCI karticu sa USBima...ta kartica ti dode kojih 50kn...

mamlaz
21-02-2009, 14:41
Enableaj USB u bios-u, možda ti je isključen.

Usput, uređaj koji nije predviđen za rad sa USB->PS/2 adapterom, neće raditi...

Gwin
21-02-2009, 14:44
aaa. usb perfierija i usb/ps2 adapteri.. aaa.... :thumbs1:

zombi00
21-02-2009, 15:04
Enableaj USB u bios-u, možda ti je isključen.

Usput, uređaj koji nije predviđen za rad sa USB->PS/2 adapterom, neće raditi...

komp je novi pod garancijom tak da moraju mi to složit kak god znaju

Hellboy
21-02-2009, 15:55
Logitech S510 + LX5 imaju USB>PS2 konverter po defaultu i uredno rade neovisno preko čega ih spojim...Razer ne bi trebao biti ništa drukčiji ako si siguran da podržava taj konverter

zombi00
21-02-2009, 18:41
Enableaj USB u bios-u, možda ti je isključen.

Usput, uređaj koji nije predviđen za rad sa USB->PS/2 adapterom, neće raditi...

složio sam al dal bi mi neko mogao poslat ipak sliku kak bi to trebalo izgledati,za svaki slučaj da nisam negde nešto krivo složio

zombi00
21-02-2009, 19:04
i još nešto sad sam prčkao po biosima i uključio usb miš i tipkovnicu i sad mi miš preko ps2 utora ne želi opže radit a kad dojdem u biose niti tipkovnica ne radi,tipkovnica tek proradi kad uključim logon screen,kak da mjenjam biose ak mi se sve ovo događa???

Razzarach
22-02-2009, 14:30
šta sad nemoš ni u bios uć :(

mislim da bi trebao moć uć u bios bez obzira na ps2/usb :?