PDA

Pogledaj cijelu verziju : Virtual DJ i te spike



Kaje jaje
21-02-2009, 12:11
Pozz ekipo... Naime, trebam pomoc oko Virtual Dj-a... Zelio bih si pustat mjuzu doma i onak za rodendan nabacit nesto ali nisam iskusan s time... Mozete li mi pomoci malo oko toga ili mozda preporuciti mi koji drugi program za tako nesto?

Niko Bellic
21-02-2009, 12:19
Ja sam ti pustao mjuzu i zaradio poprilicno love (citaj tisuce kuna) zahvaljujuci tom programu. Za sve sto te zanima samo posalji pp i bit ce mi drago da ti pomognem. Od boljih imas jos i Traktor DJ Studio, DJS (by Pioneer) i hrpu drugih slicnih programa, ali meni je Virtual DJ bio najugodniji za koristenje. Eto, javi mi se pa cu ti razjasniti sto ti nije jasno...

streetrace777
21-02-2009, 12:55
Ja sam ti pustao mjuzu i zaradio poprilicno love (citaj tisuce kuna) zahvaljujuci tom programu. Za sve sto te zanima samo posalji pp i bit ce mi drago da ti pomognem. Od boljih imas jos i Traktor DJ Studio, DJS (by Pioneer) i hrpu drugih slicnih programa, ali meni je Virtual DJ bio najugodniji za koristenje. Eto, javi mi se pa cu ti razjasniti sto ti nije jasno...

Di si pustao mjuzu ?
Koja oprema je koristena, nije valjda smao VDJ :)

$p1tf1r3
21-02-2009, 14:20
Ja sam ti pustao mjuzu i zaradio poprilicno love (citaj tisuce kuna) zahvaljujuci tom programu. Za sve sto te zanima samo posalji pp i bit ce mi drago da ti pomognem. Od boljih imas jos i Traktor DJ Studio, DJS (by Pioneer) i hrpu drugih slicnih programa, ali meni je Virtual DJ bio najugodniji za koristenje. Eto, javi mi se pa cu ti razjasniti sto ti nije jasno...

Di si pustao mjuzu ?
Koja oprema je koristena, nije valjda smao VDJ :)


sigurno mis, tipkovnica i sync na vdj, sry buraz al to nije djing :wink:

Razzarach
21-02-2009, 15:06
moš onda smiksat neš doma i pustit s laptopa/mp3-a
i zaradit lovu :(

Dyslexia
21-02-2009, 17:24
pa mozes kad je to tako lagano zasto onda to svi nerade?