PDA

Pogledaj cijelu verziju : Koje originalne igre posjedujete od navedenih?



Stranica : [1] 2 3 4

W1k1n6
21-12-2005, 11:45
Ukoliko neku igru želite dodati, slobodno napišite. Anketa nas zanima zbog modova, patcheva i dodataka koje ćemo objavljivati na našim DVD-ima, zbog postavljanja raznih podforuma, zbog dizanja game servera, i.t.d.

mrs.croft
21-12-2005, 11:47
nijednu od tih...
gta:sa mi je original

Rocchiro
21-12-2005, 16:38
GW

jeretik
21-12-2005, 16:52
Samo Morrowind (doso uz Ti4200)

Prince-Artas
21-12-2005, 17:02
Samo Morrowind (doso uz Ti4200)

Morrowind i nije baš nova igra 8)

jeretik
21-12-2005, 17:13
To sto si ti iz pelena uskocio za Quake 4, tvoj je problem :) :fof:

Burek
21-12-2005, 17:58
World of Warcraft 8)

M@nkey
21-12-2005, 18:59
Ja imam ultra stare igre kao originale,

npr.

I-Ninja
Autobahn Total
Rock Manager
Robin Hood - Defender of the Crown
Midnight Racing
Grand Touring
Pro Pilot '99
Sraz 2.002 :fof:
Ford Racing 2
Broken Sword 8)

Prince-Artas
21-12-2005, 19:20
To sto si ti iz pelena uskocio za Quake 4, tvoj je problem :) :fof:

Jel to ti mene provociraš? Ja sam gejmao dok ti još nisi bio u planu :D

marijanovic
21-12-2005, 20:07
Od originala imam:
Will Rock (dobio uz grafu)
Motocross Mania (također uz grafu)
Dungeon Siege (kupio na Info sajmu prije nekoliko godina)
I mnogo freware igara (s PC Play cd-a i dvd-a).
Možda još koju, ali se trenutno nemogu sjetiti.

Büre
22-12-2005, 10:12
GW :twisted:

dFixxx3r
22-12-2005, 10:29
Moji originali:

Half life 1
Starcraft Brood War




e, da, dobio sa sa grafom 6800Le Splinter cell 2 i PoP:Warrior Within :wink:

Voigtkampf
22-12-2005, 11:02
Od navedenih originala imam CoD2, BF2 i WoW.

Vjerovali ili ne, CoD2 i BF2 još nisam ni otpakirao... A imam ih od trenutka kad su izašli u prodaju... :shock:

IgGy
22-12-2005, 11:11
BF2

sramoto!

os ga prodavat mozda? :)

Sickmanno1
22-12-2005, 14:26
Ja imam od orginala:

StarCraft,
StarCraft: Brood War,
Half-Life,
Unreal Tournament,
Will Rock,
Total Annihalation,
Thief,
WarCraft II,
Flash Point,
Diablo II
Diablo II - Lord Of Destruction (Jos trenutno ne al cekam da doce u algoritam jel trenutno nemaju)

Imothep
22-12-2005, 19:23
BF2
WoW

Od starijih :P (Jel sad bolje?)

Geoff Crammond's Grand Prix 4
I onaj jedan Commandos, onaj između 1. i 2. zaboravih ime :P

mrs.croft
22-12-2005, 19:27
mislim da naslov topica glasi ''koje novije originalne igre posjedujete''?

ak ćemo tako,od starijih originali su mi

serious sam 1
unreal tournament
gta 3
tomb raider 1&2
rollcage
carmageddon 2
worms armageddon

W3DR4N
22-12-2005, 19:59
Imam nekoliko s popisa.


HL2 ima najviše modova od ovih ponuđenih.



Uskoro izlazi i Goldeneye: Source.

miro u sutonu tihom
22-12-2005, 23:07
Ja imam samo Splinter Cell 2 i POP:The Sands of Time,i to sam dobio uz grafičku :D
Ne kupujem orginale 8)

mrs.croft
22-12-2005, 23:25
Imam nekoliko s popisa.


HL2 ima najviše modova od ovih ponuđenih.



Uskoro izlazi i Goldeneye: Source.

uskoro?kolko ja znam,alpha verzija izlazi za božić.

po meni,bit će to jedan od najboljih modova ikad jer ću vidjet najbolji konzolaški fps u potpuno novom ruhu.

str33t6l0w
23-12-2005, 10:14
nijedan noviji......
starije imam:
star trek: new worlds
pop:sot
pop:ww
morrowind
bloodmoon

biohazard 4
23-12-2005, 20:50
ne posjedujem ni jednu orginalnu igru... :fof:

Voigtkampf
25-12-2005, 08:52
BF2

sramoto!

os ga prodavat mozda? :)

Jok, love to have them on the shelf. :roll:

Danny
25-12-2005, 08:54
Battlefield 2 (užas.. više nikad neću kupit igru samo zato jer svi kažu da je dobra .. osim u Elder Scrolls i NWN seriji)

Call of Duty 2 (još gore..)

World of Warcraft

Guild Wars

Star Wars Galaxy (Sony fakat ubio igru..)

Half Life 2

T.N.T.
25-12-2005, 10:33
Samo GW... :D

v4MP1r3
25-12-2005, 12:47
LOL

moj jedini original s Doom 1 i 2 (AHA TO IMAM ORIGINAL) je GW, to jedino nisam mogao hackirati za serial, lol 8) sala, dobro je kaj sam kupio original (special edition) za oko 400kn, bolje nego najobicniji (samo 50kn skuplji a bolji je 100puta, dobije se jos hrpu toga)

goGAMERo
25-12-2005, 13:09
Od novijih origi igara nemam ni jednu. Imam samo jedan origi i to
Indiana Jones 1Skoju sam kupio u MInchenu prije 4 g.! :rotfl:

DeViL
25-12-2005, 13:12
jedini orginali što sam kupio bili su broken sword 1 i 2, i to sam kupio na sold out-u u algoritma

inače nisam ljubitelj kupnje orginala

BINUX
25-12-2005, 18:22
OD orginala imam.

1.VTM BLODLINES

2.DOOM 3 (Promašaj šteta para)

3.Splinter cell Caos teory

4.Black&White 2 (isto promašaj)

5.F.E.A.R (super)

6.GUILD WARS special edition (FENOMENALAN)

7.Baldurs gate 2

8. Call of Duty 2(BANANA TEŠKA)

Swink
25-12-2005, 19:24
Half Life 2
Diablo2 + LOD

NITROS
25-12-2005, 21:07
Guild Wars
Strongold deluxe 2
Empire Earth 2
Perimeter

ROCCO_GRANDE
26-12-2005, 14:33
Može li mi netko objasniti što bi to točno bile "novije igre"?

v4MP1r3
26-12-2005, 16:48
izasle do prije 2-3 mj...

W3DR4N
26-12-2005, 17:23
izasle do prije 2-3 mj...

WoW i HL2 su izašle prošle godine.

v4MP1r3
26-12-2005, 17:46
izasle do prije 2-3 mj...

WoW i HL2 su izašle prošle godine.

i koje su mlade u dusi ;;DDDD

W3DR4N
26-12-2005, 18:29
Također i Doom, kojeg zaboravih napisati

miro u sutonu tihom
26-12-2005, 19:12
Jel treba kome ORGINAL Splinter Cell:Pandora Tomorrow i Prince of Persia:The Sands of Time!!
Skupa za 100 kn.
Aj kupite,neću te orginale među svim ********!Ne uklapa se 8)

Blitz
26-12-2005, 19:55
zadnji original koji sam kupio je bio Resident evil 4 za GameCube...

sljedeći će mi biti MGS3 Subsistence za ps2...

dFixxx3r
27-12-2005, 10:11
super, ali to te ovdje nitko ne pita :?

goGAMERo
27-12-2005, 15:49
LOOL, ma kanite se vi orginala! :rotfl:

Blitz
27-12-2005, 15:54
super, ali to te ovdje nitko ne pita :?
nisam ja kriv kaj se neki neznaju dobro izraziti u nazivu topica

Matheus
28-12-2005, 00:07
:fof: Mortal Kombat 4, Colin Mcrae Rally 1 i Tomb Raider 4.LOL:-DDDDDDS:fof:

dFixxx3r
28-12-2005, 10:35
super, ali to te ovdje nitko ne pita :?
nisam ja kriv kaj se neki neznaju dobro izraziti u nazivu topica


ja se izvinjavam, bio sam u zabludi da u naslovu piše igra za pc ali sad vidim da ne piše
žao mi je :|

Worthaur
28-12-2005, 19:53
Jedina originalna koju imam je DESTINY :D

sonic
04-01-2006, 11:44
tetris1,2,3,return of tetris,tetris strikes back,lord of tetris,tetris for life,svi smo mi tetris...tetris will be back!!!! :killyou:

W1k1n6
04-01-2006, 20:00
super, ali to te ovdje nitko ne pita :?
nisam ja kriv kaj se neki neznaju dobro izraziti u nazivu topica
Pa s obzirom da je PC Play časopis za PC igre, mislim da nema potrebe posebno isticati kako nas zanimaju PC igre :)
No bez obzira na to, nije loše čuti da ljudi kupuju originale i za konzole.
BTW, anketa je doista porazna. Ne mogu vjerovati da se od 500 i kusur registriranih ljudi s foruma javilo njih samo 32 da posjeduju neki original od ovih naslova koje sam naveo. Ajde ljudi, javite se, nije sramota priznati da kupujete igre :)

Nefarnius
04-01-2006, 21:11
Matrix:Path of Neo i Serious Sam 2 i Black & White 2

miro u sutonu tihom
04-01-2006, 21:36
super, ali to te ovdje nitko ne pita :?
nisam ja kriv kaj se neki neznaju dobro izraziti u nazivu topica
Pa s obzirom da je PC Play časopis za PC igre, mislim da nema potrebe posebno isticati kako nas zanimaju PC igre :)
No bez obzira na to, nije loše čuti da ljudi kupuju originale i za konzole.
BTW, anketa je doista porazna. Ne mogu vjerovati da se od 500 i kusur registriranih ljudi s foruma javilo njih samo 32 da posjeduju neki original od ovih naslova koje sam naveo. Ajde ljudi, javite se, nije sramota priznati da kupujete igre :)
Tako je,nije samo sramota priznati makar i kupovali na placu kod zločestog čike,koji nema 10 zuba i vadi igre odozdol,iz podzemlja!Nije sramota priznati!

Luxor
04-01-2006, 22:02
Guild wars i AOE 3 koji sam doio besplatno s matičnom...

blozer
04-01-2006, 22:15
Need fos speed: Most Wanted
Need for speed : Underground
Black & White 2
Thief 3: Deadly Shadow
Pro Evolution Soccer 5
Ghotic 2 ( nije bas novo al ono..)
Star Trek: Elite Force 2
Serious Sam
Serious Sam : TSE
Serious Sam 2 ( u nabavi 8)
To je to od novijih igara..

Sh1fty
04-01-2006, 23:09
LOL
nemam ni jednu original igru :D imao sam Caesar III al mi je nestao :D

v4MP1r3
04-01-2006, 23:50
Need fos speed: Most Wanted
Need for speed : Underground
Black & White 2
Thief 3: Deadly Shadow
Pro Evolution Soccer 5
Ghotic 2 ( nije bas novo al ono..)
Star Trek: Elite Force 2
Serious Sam
Serious Sam : TSE
Serious Sam 2 ( u nabavi 8)
To je to od novijih igara..

O.O
a nemas GW kaj FAKAT TREBAS imati ko original... sramotno...
ja jos k svojim originalima pridodajem onaj NasCar... sranje glupo.. al to je staro, pa se ne vrijedi ;;DD

D.E.M.O.
05-01-2006, 00:52
World of Warcraft
Half-Life generation (HL, HL:OP, HL:BS, CS :D )
Guild Wars
Soul Reaver (SOLD OUT)
Speed Deamons (talijanski casopisi)
Rage (--II--)

zadnje 3 i hl nisu bas nove ali evo da se pohvalim :D

05-01-2006, 10:33
imam
Spellforce - tood i sotp
NFS - underground 1 i 2, most wanted
FEAR
Diablo 2 i LOD
Prince of persia ww i ttt
HL2
Kotor 1 i 2
Jedi knight i jedi academy
Neverwinter nights, 2 dodatka i 1 mod
Dungeon siege 2

ivan
05-01-2006, 13:37
od originala imam

destruction derby 2
Theme park
SC: Pandora Tomorrow*
PoP: The Sands of Time*
i možda još jednu ili dvije....


*dobio uz grafičku

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

blizZarD
05-01-2006, 14:05
ja namjeravam kupiti CoD 2 original...samo cini mi se da se to dobija uz 7800gt?
inace od originala imam starcraft i brood war..i original cdkey za CoD i UO

sonic
05-01-2006, 14:59
de si blizzard kako to da si tu a ne spamas po dmnz9* forumu rec cu te judgeu...srry na off topic temi :wink:

______________

:boohoo:

ROCCO_GRANDE
05-01-2006, 17:25
super, ali to te ovdje nitko ne pita :?
nisam ja kriv kaj se neki neznaju dobro izraziti u nazivu topica
Pa s obzirom da je PC Play časopis za PC igre, mislim da nema potrebe posebno isticati kako nas zanimaju PC igre :)
No bez obzira na to, nije loše čuti da ljudi kupuju originale i za konzole.
BTW, anketa je doista porazna. Ne mogu vjerovati da se od 500 i kusur registriranih ljudi s foruma javilo njih samo 32 da posjeduju neki original od ovih naslova koje sam naveo. Ajde ljudi, javite se, nije sramota priznati da kupujete igre :)

Možeš li mi objasniti kakvu ulogu za PcPlay ima jesu li navedene igre originali ili ne? Zar se neki modovi ne mogu koristiti na piratskim primjercima?

D.E.M.O.
05-01-2006, 19:00
super, ali to te ovdje nitko ne pita :?
nisam ja kriv kaj se neki neznaju dobro izraziti u nazivu topica
Pa s obzirom da je PC Play časopis za PC igre, mislim da nema potrebe posebno isticati kako nas zanimaju PC igre :)
No bez obzira na to, nije loše čuti da ljudi kupuju originale i za konzole.
BTW, anketa je doista porazna. Ne mogu vjerovati da se od 500 i kusur registriranih ljudi s foruma javilo njih samo 32 da posjeduju neki original od ovih naslova koje sam naveo. Ajde ljudi, javite se, nije sramota priznati da kupujete igre :)

Možeš li mi objasniti kakvu ulogu za PcPlay ima jesu li navedene igre originali ili ne? Zar se neki modovi ne mogu koristiti na piratskim primjercima?

Kako da ne??
Evo bas igram Postal 2 Apocalypse Weekend mod AW7 (hrpa novog oruzija + sto spaja svih 7 dana... :D rulz-samo 140MB :D )

x-4_+yr4n+_4u2_d13
05-01-2006, 23:54
Samo
Joint Operations typhoon rising
Thief 3

obe uz graficku.Imao sam BF1942 ali smrc :cry: seljacine prvo izgubise sn i ceo booklet pa onda jos izgrebase cd-ove. :killyou:

W1k1n6
06-01-2006, 03:12
Možeš li mi objasniti kakvu ulogu za PcPlay ima jesu li navedene igre originali ili ne? Zar se neki modovi ne mogu koristiti na piratskim primjercima
Za igre koje se igraju (i) u multiplayeru vrlo teško, a takvi su modovi u većini koje mislimo objavljivat.

Sh1fty
06-01-2006, 03:39
sad sam se sjetio kad sam vidio ovaj post di se spominje igrica s grafickom... imam nekog hitmana novijeg orginal... nisam ga jos instalirao :D u cetvrtom mjesecu sam komp kupio :D
inace, sumnjam da cete nac dosta ljudi koji kupuju originale :D ja ne poznam nikoga tko ih kupuje :D

ROCCO_GRANDE
06-01-2006, 15:26
Možeš li mi objasniti kakvu ulogu za PcPlay ima jesu li navedene igre originali ili ne? Zar se neki modovi ne mogu koristiti na piratskim primjercima
Za igre koje se igraju (i) u multiplayeru vrlo teško, a takvi su modovi u većini koje mislimo objavljivat.

Ima onih koji se vole gnjaviti sa piratskim serverima. Nisam u to upućen jer ja još uvijek čekam da mi dođu instalirati taj DSL (problemi) tako da mi čari multiplayer igre još uvijek nisu previše poznate n mislim da imamo ove tri kategorije igrača:

1. Ne pada im na kraj pameti da kupe original, igra se isključivo na piratskim serverima
2. Ostale žanrove igraju na piratskim severima, ali MMORPG-ove imaju originale zbog njihove kompleksnosti jer smatraju da se na piratskim serverima previše gubi
3. Uzorni kupci isključivo originalnih igara

Procjenu koja je skupina brojčano najjača u Hr prepuštam drugima.

miro u sutonu tihom
06-01-2006, 19:26
Prvi,prvi,mi smo prvi!!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :D :D

W1k1n6
07-01-2006, 18:25
Možeš li mi objasniti kakvu ulogu za PcPlay ima jesu li navedene igre originali ili ne? Zar se neki modovi ne mogu koristiti na piratskim primjercima
Za igre koje se igraju (i) u multiplayeru vrlo teško, a takvi su modovi u većini koje mislimo objavljivat.

Ima onih koji se vole gnjaviti sa piratskim serverima. Nisam u to upućen jer ja još uvijek čekam da mi dođu instalirati taj DSL (problemi) tako da mi čari multiplayer igre još uvijek nisu previše poznate n mislim da imamo ove tri kategorije igrača:

1. Ne pada im na kraj pameti da kupe original, igra se isključivo na piratskim serverima
2. Ostale žanrove igraju na piratskim severima, ali MMORPG-ove imaju originale zbog njihove kompleksnosti jer smatraju da se na piratskim serverima previše gubi
3. Uzorni kupci isključivo originalnih igara

Procjenu koja je skupina brojčano najjača u Hr prepuštam drugima.
Multiplayer scena u Hrvatskoj oduvijek je u velikoj većini kupovala originalne igre, još od vremena Q3, UT, C-S, Starcraft, RTCW-a... Ili, u drugom slučaju, igraju besplatne igre (Wolf ET, AA, Knight Online...). Isto kao što je pravilo da se pravim igračem ne može postati niti u jednoj igraonici, sve dok ne zaigrate online, tako nećete ništa postići ni na crackanim serverima, jer su prepuni cheatera, idiota i raznih blentavih postavki, dok su svi veliki igrači isključivo na legalnim.

KingTomy
12-01-2006, 16:12
Pošto je ovo tema o originalnim igrama, jel mi možete reći gdje mogu kupiti splinter cell chaos theory,algoritam je rasprodao,videotop kaže da ne prodaju da pogledam u algoritmu ili u profilu.Crovortex webshop nema,u Porfilu nema baš igra ili ima? Pa molim jel mi možete reći jedan shop so orignialnim igrama u području Zagreba ???PLEASE!! :cry: :-x :(

IgGy
12-01-2006, 23:50
Pošto je ovo tema o originalnim igrama, jel mi možete reći gdje mogu kupiti splinter cell chaos theory,algoritam je rasprodao,videotop kaže da ne prodaju da pogledam u algoritmu ili u profilu.Crovortex webshop nema,u Porfilu nema baš igra ili ima? Pa molim jel mi možete reći jedan shop so orignialnim igrama u području Zagreba ???PLEASE!! :cry: :-x :(

erm... mislim da je netko u pismima citatelja napisao kako je u hg spotu vidio Chaos Theory za cijenu od 350 kn, sto mu je bilo preskupo (zato sam zapamtio:-))

pa eto, probaj tam. gud lak

KingTomy
13-01-2006, 12:52
ma nema veze, kupio sam battlefield 2 u algortimu zato moj glas ide za battlefield 2!al hvala na pmoći :yuck:

LuciferuZ
20-01-2006, 21:36
jel moze meni netko reci di ima za kupit oni bonovi za EVE od 30 dana i 90 dana? al mislim u gotovini, kao WoW bonovi u Algoritmu

W3DR4N
20-01-2006, 22:21
http://www.crovortex.com
http://www.crovortex.com/ald-zg.php?op=igra&rb=2206
http://www.crovortex.com/ald-zg.php?op=igra&rb=2207

NITROS
22-01-2006, 00:39
Evo dobio sam za rockas Matrix path of neo. Dobra igra. Samo kaj se vidi da je prebacena sa konzole

NITROS
22-01-2006, 00:39
Evo dobio sam za rockas Matrix path of neo. Dobra igra. Samo kaj se vidi da je prebacena sa konzole

Dante
22-01-2006, 12:24
ja imam Guild Wars,CoD2,i Battlefield2 ali najvise igram GW jer je zakon.
Battlefield 2 je dobra ali brzo dosadi(barem meni) a CoD 2 je isto tako dobar mozda malo bolji od BF2

JedimiNjoke
25-04-2006, 14:47
WoW zato jer je nužno... Vjerojatno ću si piknut Star Wars Online kad izađe :ekipa:

JedimiNjoke
25-04-2006, 14:53
Možeš li mi objasniti kakvu ulogu za PcPlay ima jesu li navedene igre originali ili ne? Zar se neki modovi ne mogu koristiti na piratskim primjercima
Za igre koje se igraju (i) u multiplayeru vrlo teško, a takvi su modovi u većini koje mislimo objavljivat.

Ima onih koji se vole gnjaviti sa piratskim serverima. Nisam u to upućen jer ja još uvijek čekam da mi dođu instalirati taj DSL (problemi) tako da mi čari multiplayer igre još uvijek nisu previše poznate n mislim da imamo ove tri kategorije igrača:

1. Ne pada im na kraj pameti da kupe original, igra se isključivo na piratskim serverima
2. Ostale žanrove igraju na piratskim severima, ali MMORPG-ove imaju originale zbog njihove kompleksnosti jer smatraju da se na piratskim serverima previše gubi
3. Uzorni kupci isključivo originalnih igara

Procjenu koja je skupina brojčano najjača u Hr prepuštam drugima.
Multiplayer scena u Hrvatskoj oduvijek je u velikoj većini kupovala originalne igre, još od vremena Q3, UT, C-S, Starcraft, RTCW-a... Ili, u drugom slučaju, igraju besplatne igre (Wolf ET, AA, Knight Online...). Isto kao što je pravilo da se pravim igračem ne može postati niti u jednoj igraonici, sve dok ne zaigrate online, tako nećete ništa postići ni na crackanim serverima, jer su prepuni cheatera, idiota i raznih blentavih postavki, dok su svi veliki igrači isključivo na legalnim.


Ovo što si rekao da se u velikoj većini kupuju origigi igre... Možda po nekim anketama, al iz vlastitog iskustva znam da se kupuju piratske igre... Osim naravno MMORPG-ova koji se moraju plaćat (WoW) i onih boljih koji se ne moraju (GW). Frendovi, poznanici svi imaju piratske CD-e iz jednostavnog razloga što su original igre PRESKUPE!!! Ipak mi je malo puno dat 400 kn za igru. :boohoo: Ne raste lova na drvetu jel... :(

JedimiNjoke
25-04-2006, 14:54
Možeš li mi objasniti kakvu ulogu za PcPlay ima jesu li navedene igre originali ili ne? Zar se neki modovi ne mogu koristiti na piratskim primjercima
Za igre koje se igraju (i) u multiplayeru vrlo teško, a takvi su modovi u većini koje mislimo objavljivat.

Ima onih koji se vole gnjaviti sa piratskim serverima. Nisam u to upućen jer ja još uvijek čekam da mi dođu instalirati taj DSL (problemi) tako da mi čari multiplayer igre još uvijek nisu previše poznate n mislim da imamo ove tri kategorije igrača:

1. Ne pada im na kraj pameti da kupe original, igra se isključivo na piratskim serverima
2. Ostale žanrove igraju na piratskim severima, ali MMORPG-ove imaju originale zbog njihove kompleksnosti jer smatraju da se na piratskim serverima previše gubi
3. Uzorni kupci isključivo originalnih igara

Procjenu koja je skupina brojčano najjača u Hr prepuštam drugima.
Multiplayer scena u Hrvatskoj oduvijek je u velikoj većini kupovala originalne igre, još od vremena Q3, UT, C-S, Starcraft, RTCW-a... Ili, u drugom slučaju, igraju besplatne igre (Wolf ET, AA, Knight Online...). Isto kao što je pravilo da se pravim igračem ne može postati niti u jednoj igraonici, sve dok ne zaigrate online, tako nećete ništa postići ni na crackanim serverima, jer su prepuni cheatera, idiota i raznih blentavih postavki, dok su svi veliki igrači isključivo na legalnim.


Ovo što si rekao da se u velikoj većini kupuju origigi igre... Možda po nekim anketama, al iz vlastitog iskustva znam da se kupuju piratske igre... Osim naravno MMORPG-ova koji se moraju plaćat (WoW) i onih boljih koji se ne moraju (GW). Frendovi, poznanici svi imaju piratske CD-e iz jednostavnog razloga što su original igre PRESKUPE!!! Ipak mi je malo puno dat 400 kn za igru. :boohoo: Ne raste lova na drvetu jel... :(SMakar WoW plaćam jel mislim da se stvarno isplati, zabava kakvu dugo nisam vidio :roll: :wink:

JedimiNjoke
25-04-2006, 14:57
Zašto mi izleti kretenske kad napišem p iratske igre?!?! LOL
:fof: :twisted:

MindReader
25-04-2006, 15:28
cenzura brate! ne smijes govorit o piratstvu na forumu. bug (b.ug) je isto cenza

Wizard
25-04-2006, 15:36
Zasad WoW, mozda LOTR Online, i ST Online

25-04-2006, 16:11
Blood omen2

worms2

deus ex

warcraft battlechest

battlefield ww2 anthology

morrowind

oblivion

morrowind expan:tribunal

flanker 2.0

dune

to su moji originali :roll:

WEASEL
25-04-2006, 16:23
Call of duty 1 (dobio za rođendan):D

Sonic_Moronic
25-04-2006, 17:46
Jedini originali koje ja imam: Aiken's artifact
Buzz Lightyear (to kad sam tek dobia komp)
Diablo II i LOD

T.N.T.
25-04-2006, 18:42
imam Diablo 2 :pray: , SWAT3 :) i Guild Wars

Diablo i Swat sam kupio od jedne budale za 30kn...
igre su naravno original, a CD-i su u savršenom stanju... :D

Mislim si kupiti C&C: The First Decade, stvarno se isplati dati 300kn za ovaj odličan komplet...

Awspuh
25-04-2006, 19:23
Moji originali: WoW,BF2,Day of Defeat:Source,Monkey Island 4,Joint Operations,Warlords,AvP2,Quest for Glory V:Dragon Fire,Tomb raider 2,4,5,Guild Wars i još par ja mislim :o

T.N.T.
25-04-2006, 19:24
nice... :)

MMarko
25-04-2006, 19:59
...GW... :) :)

Sgt. Bull
25-04-2006, 20:15
niti jednu

Gaas
25-04-2006, 20:54
gw 2x 8)

Glass
25-04-2006, 22:10
TES IV: Oblivion (CE :D )
PoP:WW
Blood Omen 2(da je barem malo duža)
I uskoro
HoMM 5
Hitman: Blood Money

Babitz
25-04-2006, 22:48
ništa 8)

Da_killah
25-04-2006, 23:07
jedino što ja imam original je half life source collector's edition(zbog CS-a naravno), ali si možda ubodem heroese 5 ili vjerojatnije kotor 3 kad izađe

25-04-2006, 23:08
Bundled:
Battle engine aquila
Gun metal
Tomb raider: the angel of darkness
Messiah
Morrowind
Black hawk down
Tom Clancy's Rainbow spear:Rough spear -black thorn-
Worms blast
Aquanox
Midnight GT,Rage rally
Big Mutha truckers
HL2
Deus ex 2

Kupljeno/dobiveno:
Oblivion Colector's edition
HL2
GTA:San Andreas
C&C Generals Deluxe Edition
Far cry


valjda je to sve :)

spidEY
26-04-2006, 16:04
Ja od orginala imam :

Guild Wars
Need for Speed : Most Wanted
F.E.A.R.
Battlefield 1942
Prince of Persia : The two Thrones Special Edition

hacker
26-04-2006, 18:34
Red alert 1 & 2
Settlers IV
Diablo 2
Counte strike

*Fila*
26-04-2006, 19:14
Ni jednu!!Imam samo jednu orginalku i to je za PS1! :D
Sve te igre imam kao...već znate... :)

hacker
26-04-2006, 20:11
Ni jednu!!Imam samo jednu orginalku i to je za PS1! :D
Sve te igre imam kao...već znate... :)S:rotfl: :rotfl: :rotfl:

MindReader
26-04-2006, 20:26
ja oriđinal imam samo gunman chronicles, tomb raider chronicles i zamislite... UČILICU ZA 7. RAZRED!!

hacker
27-04-2006, 12:48
ja oriđinal imam samo gunman chronicles, tomb raider chronicles i zamislite... UČILICU ZA 7. RAZRED!!S:rotfl: :rotfl:
Dobio si je na ucilici?? :rotfl:

Prince
27-04-2006, 12:52
ja oriđinal imam samo gunman chronicles, tomb raider chronicles i zamislite... UČILICU ZA 7. RAZRED!!

daj učilicu Sonicu on ti je 7 razred

dice
30-04-2006, 20:04
ja imam jedino half Life 2, i Oblivion koji ne radi na mojoj staroj kanti :-x

MindReader
30-04-2006, 20:19
ja ću si kupit oriđinal bf2, serious sam2 ili boiling point: road to hell :D

Prince
30-04-2006, 20:21
A ja Oblivion kad pojeftini još malo(iako iman p iratsku verziju)

dabl eM
01-05-2006, 09:28
e,zanima me jel mi se sad isplati kupit oblivion(oriđiđi) i matnite ga na anketu jer cu ga imat....terbat cemo modove,ptcheve....met ni te ga

Jerry
01-05-2006, 10:00
ja imam samo Hostile Waters :cry:

MindReader
01-05-2006, 10:01
ah dobro je...
ja sam mislio da ste vi svi freakovi koji imate sve oriđinale :D
baš me zanima jel iggy i viking imaju kojeg gusara :D

hacker
01-05-2006, 11:09
ah dobro je...
ja sam mislio da ste vi svi freakovi koji imate sve oriđinale :D
baš me zanima jel iggy i viking imaju kojeg gusara :D
Oni su dobri decki :rotfl: :rotfl:

Kibo
01-05-2006, 18:23
Od novijih igara imam Guild Wars

Ostalo - Arx Fatalis(dobio uz grafu)
Rainbow Six Raven Shield(takodjer grafa )
Tomb Raider Angel of darkness(opet grafa :) )
Spellforce Order of Dawn ( frend mi ju je posudio prije vise od 1.5 godinu a ja nisam jos vratio pa to kontam kao moju igru :) )

Glass
01-05-2006, 18:45
ah dobro je...
ja sam mislio da ste vi svi freakovi koji imate sve oriđinale :D
baš me zanima jel iggy i viking imaju kojeg gusara :D

Recimo to ovako, imate hipotetski dvojicu likova imenom Iggymus i Wikingnus i oni svaki mjesec dobijaju hrpu igara na testiranje od raznih trgovina igara i oni znaju da bi za svaku od njih trebali odvojiti cca 350 kn, a u isto vrijeme znaju da mogu vrlo lako i bez tragova presnimiti igre koje žele a misle da je 350 kn za njih previše.
Po vašem mišljenju Iggymus i Wikingnus su odabrali opciju:
a) Ne presnimi te igre nego platiti 350 kuna svaku a ostatak mjeseca jesti zrak
b) Presnimiti te igre kao osvetu traljavim programerima i izdavačima, voziti skupo auto i jesti janjetinu

MindReader
01-05-2006, 18:49
pa nisam ni mislio da nemaju NITI JEDNU PIRATICU, ali me baš zanima, jer su, baš zato, poznati recenzatori i zarađuju od proučavanja igara
nemoraš odma popizdit :D

goGAMERo
01-05-2006, 21:34
ah dobro je...
ja sam mislio da ste vi svi freakovi koji imate sve oriđinale :D
baš me zanima jel iggy i viking imaju kojeg gusara :D

Recimo to ovako, imate hipotetski dvojicu likova imenom Iggymus i Wikingnus i oni svaki mjesec dobijaju hrpu igara na testiranje od raznih trgovina igara i oni znaju da bi za svaku od njih trebali odvojiti cca 350 kn, a u isto vrijeme znaju da mogu vrlo lako i bez tragova presnimiti igre koje žele a misle da je 350 kn za njih previše.
Po vašem mišljenju Iggymus i Wikingnus su odabrali opciju:
a) Ne presnimi te igre nego platiti 350 kuna svaku a ostatak mjeseca jesti zrak
b) Presnimiti te igre kao osvetu traljavim programerima i izdavačima, voziti skupo auto i jesti janjetinu



opcija b) Presnimiti te igre kao osvetu traljavim programerima i izdavačima, voziti skupo auto i jesti janjetinuS:)

Nefarnius
01-05-2006, 23:27
ja nekupujem orginale!!! BUAHAHAHAHAH :rotfl:

Jerry
02-05-2006, 07:52
a tko kupuje osim ja sam jučer kupio BF 2 oriđiđi za 250 KN

02-05-2006, 08:02
Ukoliko neku igru želite dodati, slobodno napišite. Anketa nas zanima zbog modova, patcheva i dodataka koje ćemo objavljivati na našim DVD-ima, zbog postavljanja raznih podforuma, zbog dizanja game servera, i.t.d.Hmmm,podizanje servera??? A sto je s serverima za BF2 koji su rankirani, a da budu bas u Hrvatskoj?????? Kad smo EA Games neozbiljna zemlja da se dobije prava za ranked server.Eto toliko samo da vidite koliko je kod nas zastupljenost on line games i koliko smo jaki u tim stvarima kao zemlja.

dabl eM
02-05-2006, 13:53
danas kupujem origigi oblivion

i to zato jer gusar ne radi,jer jako cijenim ljude koji su uložili 4godine i zato jer je remek-djelo :D

jel se isplati.....naravno da da...

goGAMERo
02-05-2006, 14:07
Od novijih igara (orginala) nemam ništa, ali konto sam kupiti BFME2, jer mi se igra preko neta, ali i SP

btw. Dabl Em, care, nedavno nova mašina, sada i origigI OBLIVION, ma blago tebi! :( 8)

dabl eM
02-05-2006, 14:13
Od novijih igara (orginala) nemam ništa, ali konto sam kupiti BFME2, jer mi se igra preko neta, ali i SP

btw. Dabl Em, care, nedavno nova mašina, sada i origigI OBLIVION, ma blago tebi! :( 8)

joj e da sam žensko,sad bi doživio orgazam :D

ne,4g sam šparo i odrico se i ovo su djela mojih ruku....


btw-ak budeš kad u blizini vž,javi se....imam spojene kompe,pa da...

offtopic: -jel slušaš zabranjeno pušenje,jer je meni zakon!!!

--HS--
02-05-2006, 21:18
od novijih igara imam orginial Warcraft 2 . battle net edition :D

dabl eM
03-05-2006, 20:03
jel ima iko origigi oblivion, a da mu je bar jednom ga izbacio u windowse??

Prince-Artas
03-05-2006, 20:46
od novijih igara imam orginial Warcraft 2 . battle net edition :D

nije baš novija :)

Osiru$
03-05-2006, 21:01
Ostalo - Arx Fatalis(dobio uz grafu)


6600GT možda? :)

MarkaN
04-05-2006, 18:15
PC - Star Wars KOTOR i SVI PCP CDi/DVDi!!! :D

PS 2 - Mortal Kombat Deception, No One Lives Forever, Unreal Tournament

XBox 360 - Perfect Dark Zero, Project Gotham Racing 3, Dead or Alive 4, The Elder Scrolls IV: Ovlivion

... i 10 000 piratija koje sam imao prije negoli sam se prosvijetio!

IgGy
05-05-2006, 13:17
ah dobro je...
ja sam mislio da ste vi svi freakovi koji imate sve oriđinale :D
baš me zanima jel iggy i viking imaju kojeg gusara :D

Recimo to ovako, imate hipotetski dvojicu likova imenom Iggymus i Wikingnus i oni svaki mjesec dobijaju hrpu igara na testiranje od raznih trgovina igara i oni znaju da bi za svaku od njih trebali odvojiti cca 350 kn, a u isto vrijeme znaju da mogu vrlo lako i bez tragova presnimiti igre koje žele a misle da je 350 kn za njih previše.
Po vašem mišljenju Iggymus i Wikingnus su odabrali opciju:
a) Ne presnimi te igre nego platiti 350 kuna svaku a ostatak mjeseca jesti zrak
b) Presnimiti te igre kao osvetu traljavim programerima i izdavačima, voziti skupo auto i jesti janjetinu

iggymus i wikingus dobijaju igre na test koje kasnije moraju vratit.

inace, sto se tice originalnih igara...

C&C: Red Alert
Serious Sam
Sim City 3K
Sims 2
Blitzkrieg 2
Crashday
Half Life 1
Half Life 2
Counter Strike: Source
Day of Defeat: Source
Splinter Cell: Pandora Tomorrow
Splinter Cell: Chaos Theory
Ubersoldier
Guild Wars
Ghost Recon: Advanced Warfighter

imam jos i warcraft 2 i duke nukem 3d, al negdje sam ih pogubio :hangin:

MarkaN
05-05-2006, 16:25
čekaj malo.. pa kaj ih imate vraćati kad su automatski već rabljene! :?

MindReader
05-05-2006, 19:18
čekaj malo.. pa kaj ih imate vraćati kad su automatski već rabljene! :?
da ih ne bi popržili i podijelili :rotfl:

Glass
05-05-2006, 21:40
Pa nisam ja rekao da Iggymus i Wikingus zadrže igru, jer to je već krađa, ja sam samo sugestirao da ponekad devlopere treba kaznit zbog poluproizvoda.

v4MP1r3
05-05-2006, 21:55
JA IMIM ORIGINALKE DOOM I & DOOM II !!!!
AHA!!!

nego, mislim da cu kupiti original The Vampyre Story, tvrtci treba poticaja ^.- "mlade" nade point- and- click-a

Frky
06-05-2006, 00:43
Od nedavno

WARCRAFT 3 RoC i
WARCRAFT 3 TFT

Od starog samo :

PoP: WW

MiniMe
08-05-2006, 10:19
sims2, gw,gw:f :fof: :fof:

dice
10-05-2006, 17:59
Uskoro možda, Oblivion!!! :rotfl:

Tony
12-05-2006, 20:56
Nije baš nova ali imam Diablo 2

Luka
13-05-2006, 18:35
NFS U2
Pirates of the Caribbean
Fable : tLC
Thief II
TR 1 i 3 ;)

fan
13-05-2006, 18:47
NFS Most Wanted,Sims 2,Star wars empire at war
mislim da su igre unatoč velikim konkurencijama na tržištu još uvijek jako skupe. :kill:

SoulRox
13-05-2006, 20:31
Originalne igre...ŠTA JE TO?? :fof: :fof:

Glass
13-05-2006, 22:19
Šta je ovo svi hardcore gameri a nitko nama igara :rotfl:

MindReader
13-05-2006, 23:12
Šta je ovo svi hardcore gameri a nitko nama igara :rotfl:
eh, nitko nema para! sve ode na telefon i upgrade-anje kompova :D

JedimiNjoke
13-05-2006, 23:23
Nije baš nova ali imam Diablo 2

Ta ti vrijedi ko 10 novih :)

JedimiNjoke
13-05-2006, 23:24
Šta je ovo svi hardcore gameri a nitko nama igara :rotfl:
eh, nitko nema para! sve ode na telefon i upgrade-anje kompova :D

/signed
Lova pokreće svijet, a i moj komp lol :) Kolko je love unutra, al nije mi žao ni najmanje.

dabl eM
14-05-2006, 16:53
dajte metnite u anketu oblivion

SoulRox
14-05-2006, 20:12
Nije baš nova ali imam Diablo 2

Ta ti vrijedi ko 10 novih :)
Diablo 2 rulz 4ever... uzela mi igra pol zivota i 3/4 prijatelja :o :o

T.N.T.
14-05-2006, 20:23
Nije baš nova ali imam Diablo 2

Ta ti vrijedi ko 10 novih :)
Diablo 2 rulz 4ever... uzela mi igra pol zivota i 3/4 prijatelja :o :oako je to istina, trebao bi potražiti pomoć... :D

pimp
14-05-2006, 20:24
od poznatijih orginala imam CoD2 , BF2 , Half Live 2 i HoMM 3

deathpheonix
15-05-2006, 19:03
Black and White 1 i 2, The settlers heritage of kings, OBLIVION; D&D Dragonshard, Blood OMEN 2, LOTR BFME 1 i 2, LOTR još neke ne sjećam se ( ne mogu nać CD) , Doom 3, Call of Duty,Quake 4,Guild wars, WoW, NFSU 1 i 2, NFSMW, warcraft 3, warcrafr frozen throne, Far cry, Neverwinter nights 1, HOMM III-IV-V, Freelancer, Učilica bitka za ZZ ili (kak se zove nisam je ni kreno igrat starci mi ju kupli onak bezveze), starcraft 1 i dodatak itd...
ne mogu se sjetit više mozak će mi puknut ak budem više nabrajo ( ne da mi se) :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

T.N.T.
15-05-2006, 19:05
da je meni bar jedna od ovih nabrojenih...

Awspuh
15-05-2006, 19:42
da je meni bar jedna od ovih nabrojenih...



Učilica :pray:






ne :roll:

domi
16-05-2006, 14:23
Absolutno nemam nista original, nisam lud da trosim toliko love na originale....previse je to love. Sta ce mi original kad mogu za puno manje dobit istu stvar. Nema se para....

deathpheonix
16-05-2006, 18:18
pa ja sam relativno bogat tak da je meni to OK :pray: :pray: :pray:

dabl eM
16-05-2006, 18:33
pa ja sam relativno bogat tak da je meni to OK :pray: :pray: :pray:

ovisi sta smatraš bogatim....


razlika je također koliko si razmažen(ne ocno ti)

meni su i ta ta i ma ma doktori pa imam 3310 nemam mp3 ni discman ni liniju ni tv ni dvd(mislim u sobi :D ) imam jedino komp za koji sam od staraca dobio 3k kuna a sve skupa me kostalo 8,pa ti misli.....

i još si sam kupujem i originale,doduše imam samo dva(oblivion :D i sw:rc)


i btw nikad nisam vidio diablo dva,tek sam ga danas dobio i sad ga mislim pocet igrat...








sa oblivionom sam zavolio rpg...

T.N.T.
16-05-2006, 18:37
da je meni bar jedna od ovih nabrojenih...



Učilica :pray:






ne :roll:ooooo da.... :)

to nije ona obična Učilica, to je 3D Učilica...

predobra stvar... :D

kao da igraš neki noviji GTA...

Awspuh
16-05-2006, 19:03
pa ja sam relativno bogat tak da je meni to OK :pray: :pray: :pray:

ovisi sta smatraš bogatim....


razlika je također koliko si razmažen(ne ocno ti)

meni su i ta ta i ma ma doktori pa imam 3310 nemam mp3 ni discman ni liniju ni tv ni dvd(mislim u sobi :D ) imam jedino komp za koji sam od staraca dobio 3k kuna a sve skupa me kostalo 8,pa ti misli.....

i još si sam kupujem i originale,doduše imam samo dva(oblivion :D i sw:rc)


i btw nikad nisam vidio diablo dva,tek sam ga danas dobio i sad ga mislim pocet igrat...








sa oblivionom sam zavolio rpg...


Da i ja si sam kupujem originale (osim mozda za bozic ili tako nešto ).Otac mi je pomorac pa mi svaki put kad dodje s broda da nešt love. :)

Babitz
16-05-2006, 19:05
mrzim vas bogataše :cry:


tj. ne mrzim, nek sam zavidan

Glass
16-05-2006, 21:17
mrzim vas bogataše :cry:


tj. ne mrzim, nek sam zavidan

Slobodo ih i mrzi nema ništa neprirodno u tome :D

Gravemaster
18-05-2006, 09:33
Ja imam dosta lova pa reci kad ti je ročkas i koja igra ti treba ja poslati tebi ću :D

Worthaur
18-05-2006, 19:56
Evo nabavio sam GW :roll:

unknown
18-05-2006, 21:26
wow druga originalna igra koju sam kupio u životu :fof: a prva je tekken 3

a kako mi se čini sve više i više ćemo kupovati originale zbog mmorpgova

Ps1ho
18-05-2006, 22:24
ništa od navedenog, Original imam TES serijal, doduše Arenu i Daggerfall nisam ja kupio nego buraz (bio sam mali) ali Morrowind i Oblivion, e to sam ja kupio.

Marcellius09
19-05-2006, 11:22
imam samo warcraft 3 i frozen throne samo zato sto se igraju na netu sad cu kupit 1 ili 2 nove

Sybelius
20-05-2006, 21:10
Homeworld
Freelancer
Homeworld2
X2 The threat
Aquanox2
Vampire The Masquarade Bloodlines
X3 reunion
Etrom
TES 4 Oblivion(Nije još otpakovan,skupljam novac za novi stroj!)

Glass
21-05-2006, 00:12
Ti si neki space fr33k :D .
Nego kakav je X-3, mislio sam ga uzet ali sam negdje vidio da je zaštićen SF pa sam odustao.

Sonic_Moronic
21-05-2006, 09:00
odsad samo mmorpg originale kupujem :pray:
Valjda ću skupit love prije praznika za GW

Kron
03-06-2006, 20:20
Original.......ma čuo sam negdje za to, pričaju po kvartu......

A sad serious: Sunčica :) / :( / :o / :cry:

Ja ne znam koliko su ti ljudi jadni. Pa zaradili bi N puta više da su im igre 200 kuna...... Svi troškovi (DVD, kutijica, transport i u nekom slučaju reklama) ne dođu više od 50 kn po primjerku. It makes me think.........

W3DR4N
03-06-2006, 21:27
Ja ne znam koliko su ti ljudi jadni. Pa zaradili bi N puta više da su im igre 200 kuna...... Svi troškovi (DVD, kutijica, transport i u nekom slučaju reklama) ne dođu više od 50 kn po primjerku. It makes me think.........

A gledaj, dobar dio novih igara i košta 200-250 kuna, kako ne? E sad, na tu lovu dodaj porez, carinu i maržu i ispadne onakva cijena kakvu vidiš na policama dućana.

Glass
03-06-2006, 22:59
Ja ne znam koliko su ti ljudi jadni. Pa zaradili bi N puta više da su im igre 200 kuna...... Svi troškovi (DVD, kutijica, transport i u nekom slučaju reklama) ne dođu više od 50 kn po primjerku. It makes me think.........

A gledaj, dobar dio novih igara i košta 200-250 kuna, kako ne? E sad, na tu lovu dodaj porez, carinu i maržu i ispadne onakva cijena kakvu vidiš na policama dućana.

E tu će biti prednost online distribucije igara, nema više ni carine ni marža još samo da t-com uvede brže veze i neka nova era gaminga započme.

HalF-DeaD
05-06-2006, 20:46
E tu će biti prednost online distribucije igara, nema više ni carine ni marža još samo da t-com uvede brže veze i neka nova era gaminga započme.
Još kad bi starci dali kreditnu da platim... Ali neeeee, oni se boje phishinga, spywarea i slične gamadi, netko će im pokrast svu lovu s kartice... Idioti

09-06-2006, 23:27
Dobio sam Myst5,uz monitor :boohoo:

Sonic_Moronic
10-06-2006, 08:12
[quote="Broken Mirror":2qunsfl7]E tu će biti prednost online distribucije igara, nema više ni carine ni marža još samo da t-com uvede brže veze i neka nova era gaminga započme.
Još kad bi starci dali kreditnu da platim... Ali neeeee, oni se boje phishinga, spywarea i slične gamadi, netko će im pokrast svu lovu s kartice... Idioti[/quote:2qunsfl7]

Da oni se boje, šta se imaju plašit znam ja koji su site-ovi pouzdani
E da i kaže mi mama da je vidjela na televizoru da su neki nešto kupili i nisu dobili...
Tv im samo muti pamet

M4mut
10-06-2006, 11:46
odsad samo mmorpg originale kupujem :pray:
Valjda ću skupit love prije praznika za GW

GW nije MMO :roll:

W3DR4N
10-06-2006, 12:48
odsad samo mmorpg originale kupujem :pray:
Valjda ću skupit love prije praznika za GW

GW nije MMO :roll:

Jeste, pravo kaže mamut, Guild Wars je CORPG.

W3DR4N
10-06-2006, 12:54
khm, a noob question WTF is CORPG

Competitive/cooperative online role-playing game (CORPG) je vrsta igre gdje razvijaš lika u cilju globalne borbe protiv drugih igrača ili kooperativnog igranja s drugim igračima u privatnim instancama.

Siege
11-06-2006, 19:41
Morrowind

Jerry
12-06-2006, 07:37
evo sada Tomb Raider-Legend

bounce
12-06-2006, 09:06
COD2 i sada Morrowind GOTY ... :pray:

Kupio bi oblivio al me strah da mi ne proradi..

Shadowhell
12-06-2006, 09:49
da i ja odgovorim...

HoMM3, Morrowinf GOTY, Command and Conquer ( sp?): Renegade, Guild Wars, WoW, Splinter Cell : Pandora Tommorow, BF2, Sim Ctity 4, Half Life Generations ( kako se god zove...kupio prije oko 2 godine...Half Life, Half Life : Opposing Force, Half Life: Blue Shift i naravno CS 1,6) ...Van Heist, Might and Magic 8 ili 9..ne znam koji je točno lol...

zatim je tu WWP ( Worms World Party...prejebeno za igrati u društvu...)...
Theme Park World, jako staro...

bounce
12-06-2006, 10:33
i da, htel sam reći..

velika mi je želja kupiti original igru

MAFIA : City of Lost Heaven, al nema je NIGDJE ...

ak tko zna di se može kupiti, nek mi se javi ..

thx

SethHka
12-06-2006, 14:31
Originale, kakve originale, pa pogledajte im cijene. Ne znam za Vas ostale, ali prije nekih 10-tak godina se isplatilo kupovati originale, cijene su im mozda iste ili nesto manje nego sad, ali tada bez obzira na zavrsetak znate vec cega, su se mogle kupiti originalne igre barem jednom mjesecno, nije bilo takvih problema kakvim se bakce nasa vlada sada, a i nasi ljudi svi zive od kredita (podotovo mladi ljudi, stan, auto), krediti pojedu placu. Ne znam, ali je sigurno da ne dam 400-500 kuna za novu igru da ne znam kakva je (osim mozda za heroje :) ).
I sto je najdebilinije od svega, kupis igru i da bi mogao online igrati jos moras placati mjesecnu neku naknadu, ma sad bi nesto rekao, ali bi moderator zbrisao :D .
I cemu uopce kupovati nove igre (barem s mog stajalista), koja igra uopce ima smisla igrati, prvenstveno mrzim RTS i FPP :twisted: , znaci to je jedno 90 posto novih igara, uzmimo da preostalih 10 posto jest 100 (posto onih 90 posto ne ubrajam medju bilo sta) posto, od tih 100 posto mozda 1 posto igara valjaju, znaci maksimalno jedna igra godisnje.
Divio sam se (eh sad vec propali casopis za igre) Damiru Rukavini koji je davao onako visoke ocjene igrama (ĐRukavina :) ), jel zasluzuju puno manje (osim mozda Starcraftu koji je dobio jedno 70-tak posto, jedan od rijetkih RTS-ova koji valjaju, ovi svi ostali su samo na isti kalup, drugo pakovanje, ljepsa grafika, sve se svodi na isto, skupi brzo vojsku i gazi, da nadodam od TRTS-ova valjaju jos i Dune 2 (ne 2000), C&C (Legenda), Warcraft serijal (ne racunajuci ovaj zadnji) 2-jka naravno je najbolja bila :D ). ufff malo sam se udaljio od teme, ne brinite bit ce toga jos :fof: .
Znaci originale koje posjedujem, eh da nijedna nije iz ovog milenija :) , znaci sve stare igre 1000 i vise godina. Eh da jos nesto, starije igre su imale puno sarma, ove danasnje su po meni totalna banana, jedino od novijih nekomercijalnih izdanja bi izdvojio Avernum serijal (remake starog Blades of Avernum od doba jos commodorea i spekya :) ), steta sto nemam kreditnu karticu da autoru igre uplatim tih pisljivih 25 dolara koliko svaki dio dodje, a ima se sta za igrati, najkraci prvi dio, 3 tjedna igre :) inace RPG, slican stil kao i legendarni Fallout, ali grafika je koma, a zvuk je gotovo nepostojeci, ali igrivost, jedna od top 10 meni najboljih igara ikad.
Dakle da se vratimo na temu :) , koja i bas nije dobro pogodjena.
Originali su Wing Commander, sve osim petice, Private: The Darkering (svemirske kvazi simulacije), Elder Scrolls: Dagerfall (FRP), Cybermage (bila neka jeftina cijena, ali igra je banana) (FPP), System Shock (to ja zovem pravi FPP, a ne ova nova smeca, steta sto nema multyplayer, na mojoj listi top 2 all of the time), Bioforge (hmm avantura mozda), Under a Killing Moon (Avantura), Star Wars: Rebel Assault (jedna od prvih igara koje su uopce izasle na CD mediju :) , znaci samo 12 godina stara :) ), ah da ne zaboravim i legendarnu horror avanturu na "samo" 6CD-a (sto je u ono vrijeme bilo 2. ili 1. mjesto po broju cd-a :) ) Gabriel Knight 2, hmmm kako se ono zove kvazi nastavak Flashbacka (damn good arcade), ne mogu naci kutiju sad, ah evo je :) , Fade to Black (steta bacenog novca igra je bila uzasno teska).
Ajd odsta vec sam sam sebi dosadan :) .

hacker
12-06-2006, 18:20
loool legendo :pray: :pray:

Ovo sa originalima se slazem :pray:

Ja isto,iz ovog milenijuma imam samo par igara,ali ni ne namjeravam kupovati nove origigi

Smeagoul
15-06-2006, 16:17
Sve sta imam je pirat, samo mi je World of WarcraftSorginal :pray: :pray: :pray:

MarkaN
15-06-2006, 22:23
Evo upravo kupio FarCry Instincts: PredatorSza XBox 360S :D

Prince-Artas
15-06-2006, 23:21
Evo upravo kupio FarCry Instincts: PredatorSza XBox 360S :D

dojam?

Sonic_Moronic
16-06-2006, 10:05
khm, a noob question WTF is CORPG

Competitive/cooperative online role-playing game (CORPG) je vrsta igre gdje razvijaš lika u cilju globalne borbe protiv drugih igrača ili kooperativnog igranja s drugim igračima u privatnim instancama.


Joj dosadno se s tim, sad kad kažete CORPG onda ste kao pametni.
To je meni MMORPG i baš me boli k**** šta vi govorite isto sranje drugo pakovanje

P.S evo sorry što vrijeđam moda znam da će mi odma dosađivat da će mi dat ban ko svaki dosadni mod
Oprostite veličanstvo :pray:

M4mut
16-06-2006, 10:55
khm, a noob question WTF is CORPG

Competitive/cooperative online role-playing game (CORPG) je vrsta igre gdje razvijaš lika u cilju globalne borbe protiv drugih igrača ili kooperativnog igranja s drugim igračima u privatnim instancama.


Joj dosadno se s tim, sad kad kažete CORPG onda ste kao pametni.
To je meni MMORPG i baš me boli k**** šta vi govorite isto sranje drugo pakovanje

P.S evo sorry što vrijeđam moda znam da će mi odma dosađivat da će mi dat ban ko svaki dosadni mod
Oprostite veličanstvo :pray:

igra (GW) koja ima elemente MMO-a samo u glavnom gradu nije MMO

:roll:

MindReader
16-06-2006, 11:10
nova oriđinalka: Battlefield 2 (kupio od Kingtomya :D )

Awspuh
16-06-2006, 11:31
Sad bi brzo trebao dobiti HL2 GOTY edišn

T.N.T.
16-06-2006, 12:34
Sad bi brzo trebao dobiti HL2 GOTY edišnlol, ja sam ga danas naručio.... :)

dabl eM
24-06-2006, 09:38
oblivion
wow
sw:rc
ebola (fala) :D btw:prešo sam ju

v4MP1r3
24-06-2006, 09:54
igra (GW) koja ima elemente MMO-a samo u glavnom gradu nije MMO

:roll:

hoces reci u outpostima ?

| | \| i X 4 |
24-06-2006, 11:13
no origigi :yuck:

MarkaN
24-06-2006, 11:58
Evo upravo kupio FarCry Instincts: PredatorSza XBox 360S :D

dojam?

pa igra mi je odlična! :D
grafika je poboljšana u odnosu na PC (efekt vode je nešto dosad još neviđeno), ima i dvije SP kampanje: Instincts (stara sa XB verzije sa debelim face liftingom) i Predator - potpuno nova priča do koje još nisam stigao. Uglavnom uživam u igri! Ima goomile razlika u odnosu na PC verziju kao što su: oružja u obje ruke, Instincts i Predator power-upovi koji vas čine teškim maderfakerom, možete postavljati zamke neprijateljima u đungli, nova oružja, jednostavan map editor, odličan arkadni multiplayer...

ma igra mi je odlična, no ako uzmemo sve u obzir - kad ju budem recenzirao ipak neće stići do 90, teško i preko 80% jer ima puno kopiranih elemenata od starije konzolaške braće. :wink:

24-06-2006, 12:38
Doom 3... :twisted: :twisted: nikad si necu oprostiti sto sam kupio tu igru

M4mut
24-06-2006, 13:54
igra (GW) koja ima elemente MMO-a samo u glavnom gradu nije MMO

:roll:

hoces reci u outpostima ?

ma da ono di su svi prije negoli krenu u svoj svijet

MarkaN
24-06-2006, 14:11
Doom 3... :twisted: :twisted: nikad si necu oprostiti sto sam kupio tu igru

MA DOOM 3 JE ZAKOON!

Oćeš prodat!? :wink:

Jerry
25-06-2006, 11:58
:( :( meni je žao što samo dvije oriđiđi igre imam jer nemam novaca kupovati igre :( :( :( htjeo bih kupiti BF 2 da mogu igrati preko neta i CoD 2 ali za neke solidne cijene a ne dati 400 kn :( :(

Trima-gamer
25-06-2006, 22:13
Originali:

Half-Life 2 (preko veze)
Starcraft
Carmaggedon 2000
Far Cry (preko veze)
GTA: San Andreas (preko veze)
Dune
NFS: Underground
Splinter Cell

(preko veze) znači da je original i nov al sam je dobio za najviše 100 kn

Big Al
03-07-2006, 11:56
Splinter cell2 : Pandora tommorow, Prince of persia2 Warior within.

Neka netko otvori temu koje piratske igre imate :)

MindReader
03-07-2006, 12:02
Splinter cell2 : Pandora tommorow, Prince of persia2 Warior within.

Neka netko otvori temu koje kretenske igre imate :)
pandora malosutra da je novija igra?? aj dobro :D


kad bi bilo koje kretenske igre posjedujete... došla bi sanitarna inspekcija i zaključala cijeli forum :rotfl:

04-07-2006, 15:56
Evo najnoviji original:

Wow..covijece necu ga otpakirat :fof:

MarkaN
04-07-2006, 16:06
Evo najnoviji original:

Wow..covijece necu ga otpakirat :fof:

još jedan ovisnik više... još jedna izgubljena gamerska duša :(

Jerry
04-07-2006, 16:47
uskoro i ja nabavljam WoW!

dabl eM
04-07-2006, 17:56
buduci da sad mnogo likova nabavlja wow,a znam kakva je muka počet igrat wow sa modem-om(sad treba skinit dva patcha od sveukupno 300mb),pa bi ja molio da se naše drago uredništvo malo potrudi i metne,barem zadnji,ako ne i oba patcha na jedan,nama vrlo vrijedan dvd....hvala

Ow3rlord
10-07-2006, 12:01
DODS -Day of Defeat Source igra rula morate probati

v4MP1r3
10-07-2006, 13:24
DOOM 1 i DOOM 2 !!!

ko je sad faca??
oriGG CDi i kutije... koooo novo ^^

T.N.T.
10-07-2006, 15:00
GW & GW:F :wink:

v4MP1r3
10-07-2006, 17:10
GW & GW:F :wink:

ey...to se ne racuna ^^
rofl, jk, to imama i ja ;P

MarkaN
12-07-2006, 18:31
DOOM 1 i DOOM 2 !!!

ko je sad faca??
oriGG CDi i kutije... koooo novo ^^

OŠ PRODAT!!??? S :shock: :killyou:

Nefarnius
12-07-2006, 19:38
Duke Nukem 3D - orginal, našao ga na tavanu!!!

MindReader
12-07-2006, 21:39
od danas i SC3... kupih od tomifisha2002 :D jedva nagovorih starce :roll:

v4MP1r3
13-07-2006, 09:07
DOOM 1 i DOOM 2 !!!

ko je sad faca??
oriGG CDi i kutije... koooo novo ^^

OŠ PRODAT!!??? S :shock: :killyou:


NO F WAY

to zasluzuje najvisu policu u mojoj sobi ^^
kako se sjajeeeee

uuu shaJNi objects... *sline*

Pacifico
20-07-2006, 10:19
Ja posjedujem ove original igre:

1.Driver 3
2.Midnight club 2
3.Postal 2

MindReader
20-07-2006, 14:19
a ja ove:

1. Battlefield 2
2. Splinter Cell 3
3. Tomb Raider Chronicles
4. Gunman Chronicles
5. Učilica za 7. razredS:rotfl: :rotfl: oće ko kupit? :rotfl:

Jerry
20-07-2006, 15:52
Ja posjedujem sljedeće originale:
1. Tomb Radier Legend
2. Hostile Waters
3.Jack Nikleus 4 (tak nešt uglavnom golf!)
4. M141 Abrams (neki tenkovi mislim da se tako zove)
5. Rise of Nations

W3DR4N
20-07-2006, 21:27
Hoću ovo, što prije.

http://www.game.co.uk/ViewProduct.aspx?cat=10403&mid=328495

MindReader
20-07-2006, 21:40
Hoću ovo, što prije.

http://www.game.co.uk/ViewProduct.aspx?cat=10403&mid=328495
i kolko ćeš to platit? :rotfl: fora

W3DR4N
20-07-2006, 22:03
Trebalo bi koštati oko 400 kuna. S obzirom koliki je paket, cijena nije pretjerana.

O-Okac
23-07-2006, 13:36
DIVITE SE MOJIM DIVNIM ORIGINALIMA KOJE SAM GODINAMA SKUPLJO


morrowind


TO JE TO

Ementaler
23-07-2006, 14:19
i to si dobio kao bundle...

priznaj..

Glass
23-07-2006, 15:21
Trebalo bi koštati oko 400 kuna. S obzirom koliki je paket, cijena nije pretjerana.

Prema cijeni zaključujem da ćeš uzeti paket u Crovortex-a http://www.crovortex.com/webshop/igra-3015.htmlSali jeftinije bi prošao kada bi naručio s adrese čiji si link stavio.

Sterpo
25-07-2006, 17:10
nemam ni jednu od navedenih :|

IgGy
26-07-2006, 11:36
Neki dan konacno kupio Battlefield 2, i to deluxe pakiranje sa Special Forces ekspanzijom. Ubrzo nakon instalacije i pokretanja prve mape skuzio sam da suxam sve u 16. Oko mene sve neki skilleri koji pogađaju u treci piksel pored oka.

Nakon dva dana igranja dosao sam do drugog ranka, skuzio da najbolje igram ko medic, te ustanovio kako je tesko nac mapu na kojoj netko zna sta radi, odnosno na kojoj se doista igra timski :)

Jerry
26-07-2006, 11:39
ej IgGy i ja sam medic,najbolje mi paše :) :)

Sterpo
26-07-2006, 11:40
gle slučajnosti ja sam medic ili special forces (medic ima dobru pušku) :wink:

Awspuh
27-07-2006, 01:11
Ja BF2 više ni ne igram na publicu.Ono učitavanje me ubija (512 MB rama ),a ne zelim igrati na low detaljima :o

Babitz
30-07-2006, 05:57
jedina original igra koju sma kupio u yivotu je wow

Dj_Morales
06-08-2006, 20:04
GW i cod2!!!

g@mer4life
07-08-2006, 00:09
TES 4

Tri66a
07-08-2006, 09:20
UT 2004,MOH:Pacific Assault i Deus Ex

Worthaur
07-08-2006, 15:15
GW: F

Kiklop
07-08-2006, 19:32
ni jednu

Berax0r
08-08-2006, 16:14
evo imam GW :pray: a sada uskoro i stize GW:factions :pray:

Systematic Reverse
10-08-2006, 14:07
ni jednu

Me2. Nijednu od nawedenih. Ali planiram si tek sad nabawiti WoW!

flander
10-08-2006, 15:15
ni jednu

Me2. Nijednu od nawedenih. Ali planiram si tek sad nabawiti WoW!


Me to. WoW coming to my property :D

Gothmog
10-08-2006, 16:19
Friški Guild Wars...mrvu preplaćen,ako se mene pita...a očito se ne pita...

Glass
11-08-2006, 22:20
Da si napravim mali update na listu originalnih igara:
The Elder Scrolls IV: Oblivion
Prince of Persia: Warrior Within
Legacy of Kain: Blood Omen
Guild Wars
Guild Wars: Factions
Half Life 2(GOTY Edition)
Day of Defeat: Source

Munjeni jarac
21-08-2006, 16:07
samo warcraft 2
8)

Gaas
21-08-2006, 16:33
Guild Wars
Guild Wars: Factions
Live For Speed

eto mali update..

Tuco [o]_[O]
23-08-2006, 19:00
GW i GW Factions

Fenrir
25-08-2006, 14:48
Imam Splinter Cell Chaos Theory i PoP (onaj između sands of time i t2thrones, nemrem se sjetit)
Oboje došle uz grafičku

Berax0r
25-08-2006, 15:11
GW factions :pray:

Kiklop
26-08-2006, 13:02
jel istina da se guid wars moze igrat samo jednom tijedno

Glass
26-08-2006, 17:52
Nije odakle ti ta informacija?

Kiklop
26-08-2006, 18:54
to sam procito prije u hakeru kad je igra recenzirana

Glass
26-08-2006, 19:01
Vjeruj mi informacija nije točna ja ga igram svaki dan po nekoliko sati.

27-08-2006, 02:05
Guild Wars sam kupio :wink:

Kron
27-08-2006, 22:44
Joint operation, došao sa grafičkom

Fencing_LORD
27-08-2006, 23:05
zombie attack - osvojio u forumsskim pitanjima

Berax0r
29-08-2006, 11:01
jel istina da se guid wars moze igrat samo jednom tijedno

ko je to napisao da mi je znati ZIVA GLUPOST :D :D

Kron
29-08-2006, 11:31
Dobro, ostavite se sad toga, valjda je mislio na evente.

Domy
29-08-2006, 20:55
Baldur's gate 4 in 1, Legacy of Kain: Defiance, Myst 5.
Kain došao s Baldur's gate-om na one dane otvorenja crovortexa, myst s monitorom...

Wizard
29-08-2006, 21:05
World of Warcraft, Time of Defiance, i to bi bilo sve za sada, nadamo se da ce se stanje popraviti uskoro

peras
11-09-2006, 18:07
WOW,Lula3D(uz grafulju),LineageII,FIFA 06(tetka iskesirala za rodjendan)

Kiklop
13-09-2006, 16:51
jel istina da se guid wars moze igrat samo jednom tijedno

ko je to napisao da mi je znati ZIVA GLUPOST :D :D
a to sam ja krivo skuzio evo citat "Mozete igrati jednom na tjedan,a svjet ce vas cekati i biti kreiran samo za vas"

Nixon
23-09-2006, 23:05
battlefield 1942,vietnam,i dvojku i nadam se i novi...nadalje Day of Defeat:Source,Counter strike:source,Call of duty 1 i 2...american conquest,Heroje sve and that's about it.... :D