PDA

Pogledaj cijelu verziju : Rep i faktor kulnosti



Hellboy
13-02-2009, 21:00
ooooooo da...wannabe reperi su krieg...ekipa kretena sa čarapama na glavama (zar vas mame nisu učile kako se nose čarape), sjede na betonu oko spomenika u lokalnom parku, pred njima boca coca-cole umotana u škarnicl (da, vidio sam da je cola a ne alkohol kreteni jedni...) i ofc neki od njih mora biti glavna faca sa prekul nebo plavim očalama na vrhu nosa i maše rukama kad prođe osoba koja barem izgleda ko žensko...a većina to nisu...i da, što se tiče Slipknot tardova, takve obožavam...znao sam tipa koji je nosio Slipknot majicu, furao se na njihovu wannabe glazbu i općenito glumio tr00 metalca dok ga nismo uhvatili kako sam sa sobom pjeva neku cajku...asstard

wiseguy
13-02-2009, 21:01
ma da,i ja ih mrzim,onda spuštaju gače i prave se kul,nabijaju nekakve kape i nose odjeću sa potpisom,onda govore kako nisu šminkeri,gade mi se,od repera mi je kul samo eminem kojeg sam nekad slušao ali eto,ne ču ulaziti u muziku dublje, al stvarno,likovi izgledaju presmješno

Hellboy
13-02-2009, 21:03
lol da...prevelike hlače spuštene toliko da im je remen oko koljena, gegaju se ko pijane guske, bacaju neke fo shizzle fore i all in all izgledaju kao da su im mama i tata u bliskom rodu...

TeraBajt
13-02-2009, 21:08
yo dawg, we heard you don't like rap, so we made 92% of your schoolmates a rappers. D:

Vedro
13-02-2009, 21:08
Šta to nije izašlo iz mode?lol

Hellboy
13-02-2009, 21:17
yo dawg, we heard you don't like rap, so we made 92% of your schoolmates a rappers. D:
http://www.imagesforme.com/out.php/i352457_xzibit.jpg

Vedro
13-02-2009, 21:39
Meni ti reperi ne smetaju niti me živciraju,ako se ne tuku i ne maltretiraju druge ljude onda su ok,samo da se netko od njih ne popikne i ne nastrada zbog spuštenih hlača :)

bezimeni
13-02-2009, 21:42
Pa ovi domaći reperi koje viđam po gradu su pristojni i mirni .To što zgledaju ko bedaki je manje važno .

Razzarach
13-02-2009, 21:43
najbolji su oni koji se furaju isključivo na 50 centa... koji je vjerovatno najgori reper
@hellboy
kola u škartocu :pray:

Duke of Earl
13-02-2009, 22:01
E vidiš, to pitanje wiggera je jedno od onih ultimativnih pitanja na koji odgovor vjerojatno ne postoji. Što potakne mladog bijelca, ajmo reći u hrvatskoj, koji živi u normalnoj obitelji srednje klase, apsolutno ništa mu ne fali, da počne emulirati stil odijevanja i ponašanje siromašnog crnca iz američkog geta, kojemu je mama crac´k whore, a stari je napravio još 20 komada djece s drugim ženama, i vjerojatno leži u zatvoru zbog ubojstva ili krađe. Ne znam, možda je to zato što to dijete nema prijatelja ( vjerojatno zato što je i prije bio imbecil ), pa jedini izlaz vidi u pridruživanju nekoj "alternativnoj" grupaciji, a pošto je Rap pristupačniji od Metala i Punka, bira nju. I onda dolazi do daljne degeneracije pod utjecajem takvog društva, i dobiš još jednog beskorisnog i iritantnog izroda društva na ovoj planeti, koja je ionako već prenapučena njima.

Evo, otišao sam upravo na trosjed, upisao gangsta rap u tražilicu i izvukao random izrod društva (http://trosjed.net.hr/ekipa/loc_dogg/). Za one koje nisu upoznati, Cripsi su jedna od najpoznatijih crnačkih bandi nastalih 70.-tih u SAD-u, i bave se krađama, ubijanjem, dilanjem, uglavnom tipičnim zanimanjima besperspektivnog siromašnog crnca kojemu roditelji nisu poklonili dovoljno pažnje, i jedini izlaz vidi u priključivanju bandi i tako to ide u veliki začarani krug, ali to sad uopće nije bitno. Mene zanima na koju se jebenu foru taj mali kreten kojemu su heroji "Ante Gotovina,Ante Pavelic,Jure i Boban i sve sto ima veze sa NDH!", poistovjetio s nečim takvim, da slučajno dođe pred pravog člana te bande kao bijelac obučen kao oni, vjerojatno bi završio s metkom u čelu, ili bi bio brutalno pretučen. Koji se bog događa u glavama tih ljudi, ja odgovorno tvrdim da su slučajevi kao ovaj momak posljedica teškog psihičkog poremećaja, a ne samo "faza" u teen godinama.

eddie2142
13-02-2009, 22:07
Liberalizam, prijatelji moji, narod je preglup da razmislja za sebe, pa ga par izuzetnih ljudi mora voditi, a ne kod nas, poluidioti vode vladu, narod radi sta oce, i jos se cude sto je svjetska kriza

Hellboy
13-02-2009, 22:09
I am a soulja!

ime:
Tomislav Vidaković
spol:
muško
status:
zaručen
ovdje zbog:
prijateljstva, umrežavanja
rođendan:
4. prosinac 1991.

knjige:
sta je to to nesto za jest?...nisam nikad procitao knjigu! oooooo pa jesam prirucnik za snajperiste!...
heroji:
Ante Gotovina,Ante Pavelic,Jure i Boban i sve sto ima veze sa NDH!...Tupac,The Game,Bun B,Snoop Dogg,Eazy E i sve sa WEST COAST....
filmovi:
Friday,scary movie,don't be menace to south central while drinking juice in hood,all about benjamins, day after friday,cradle to the grave
glazba:
hip hop,rap,gangsta rap,west coast rap!
tv emisije:
represent,rappack,pimp my ride
izreke:
Only God Can Judge Me
Live by the gun Die buy the gun
Ride or die
Guns don't kill people,people kill people!
Live for everything die for nothing
guns don't kill people,crazy guys with guns kill people!
You show me your gun and I show you mine vest!
My only fear of death is reincarnation!
N.I.G.G.A -Never Ignorant Getting Goals Accomplished
A coward dies a thousand deaths A soldier dies but once



Bože dragi, ponizno te molim da izbrišeš ljudski rod i sve tragove njegova postojanja. Jer umjesto naprednijih i boljih generacija koje dolaze, dobijamo stvorenja ravna vjevericama koje bivahu analno napastovane motornim pilama...kroz njušku.

Razzarach
13-02-2009, 22:12
I am a soulja!

ime:
Tomislav Vidaković
spol:
muško
status:
zaručen
ovdje zbog:
prijateljstva, umrežavanja
rođendan:
4. prosinac 1991.

knjige:
sta je to to nesto za jest?...nisam nikad procitao knjigu! oooooo pa jesam prirucnik za snajperiste!...
heroji:
Ante Gotovina,Ante Pavelic,Jure i Boban i sve sto ima veze sa NDH!...Tupac,The Game,Bun B,Snoop Dogg,Eazy E i sve sa WEST COAST....
filmovi:
Friday,scary movie,don't be menace to south central while drinking juice in hood,all about benjamins, day after friday,cradle to the grave
glazba:
hip hop,rap,gangsta rap,west coast rap!
tv emisije:
represent,rappack,pimp my ride
izreke:
Only God Can Judge Me
Live by the gun Die buy the gun
Ride or die
Guns don't kill people,people kill people!
Live for everything die for nothing
guns don't kill people,crazy guys with guns kill people!
You show me your gun and I show you mine vest!
My only fear of death is reincarnation!
N.I.G.G.A -Never Ignorant Getting Goals Accomplished
A coward dies a thousand deaths A soldier dies but once



Bože dragi, ponizno te molim da izbrišeš ljudski rod i sve tragove njegova postojanja. Jer umjesto naprednijih i boljih generacija koje dolaze, dobijamo stvorenja ravna vjevericama koje bivahu analno napastovane motornim pilama...kroz njušku.
ovo znači bit retard

Nodakim
13-02-2009, 22:16
I onda se pitaju zašto normalni ljudi uzimaju sjekire i lete po školama mašeći lijevo desno tijekom odmora?

Razzarach
13-02-2009, 22:17
ovog retarda s trosjeda moš usporedit s harkor emačem :(

eddie2142
13-02-2009, 22:18
Hellboy vise nije moj idol

NDH, sto je to?
Pa vi niste ni bili zivi tada u pm, to nitko nezna, jedino neki pojedinci, ja samo znam reci da su oni definitivno mrlja u hrvatskoj povijesti.Sve do treceg svjetskog rata, kad ce se dogoditi neki jos gori zlocini, tad ce NDH ici u zaborav, a dotad, braco hrvati mlatnite kamenom svakog ko vam kaze da ste ustasa i uz to pjevajte onu dobru staru: "Od vardara pa do triglava..."

I nekontam kakve veze imaju reperi s NDH?

Razzarach
13-02-2009, 22:20
:pray: rođendan 1991 :D

eddie2142
13-02-2009, 22:22
:pray: rođendan 1991 :D

wtf?

pocetak rata, kakve ovo veze ima?

Razzarach
13-02-2009, 22:23
jebote pa rođendan je svake godine :D

Hellboy
13-02-2009, 22:23
zapravo je jako lako povući poveznicu između NDH i gengsta kulture:
dobar dio vodstva NDH je utekao u Južnu Ameriku, zatim kako znamo da su Južna I Srednja Amerika povezane, što geografski, što kulturološki, možemo zaključiti da su imali potomke negdje u Meksiku, a kako je dosta Cesara, Hombrea i ostalih mačo latinosa otišlo u Našu Damu od Malih Anđela te postalo dio gengsta kulture i samim time došli u doticaj sa lokalnom afroameričkom kulturom kojoj su prenijeli dio svoje baštine, možemo zaključiti da su gengsta likovi izravni potomci NDH vodstva...
dedukcija dragi Watsone, dedukcija...

Nodakim
13-02-2009, 22:24
Hellboy vise nije moj idol

NDH, sto je to?
Pa vi niste ni bili zivi tada u pm, to nitko nezna, jedino neki pojedinci, ja samo znam reci da su oni definitivno mrlja u hrvatskoj povijesti.Sve do treceg svjetskog rata, kad ce se dogoditi neki jos gori zlocini, tad ce NDH ici u zaborav, a dotad, braco hrvati mlatnite kamenom svakog ko vam kaze da ste ustasa i uz to pjevajte onu dobru staru: "Od vardara pa do triglava..."

I nekontam kakve veze imaju reperi s NDH?



Ti nisi shvatio
Failao si
Heilboy je citirao trosjed jednog idiota,koji je obožavatelj NDHa i WEST COAST REPEERS!11
NIGGERS!!
neka se on to zaleti derati u harlemu to
-1 idiot na svijetu

Hellboy
13-02-2009, 22:25
Heilboy? :rotfl:

Nodakim
13-02-2009, 22:26
Ya.

eddie2142
13-02-2009, 22:29
Ti nisi shvatio
Failao si
Heilboy je citirao trosjed jednog idiota,koji je obožavatelj NDHa i WEST COAST REPEERS!11
NIGGERS!!
neka se on to zaleti derati u harlemu to
-1 idiot na svijetu

Joj, failao sam u ocima nodakima...
Sta cu sad majko, pomagaj!!!1

I sta ima veze, ako imas imalo pameti nebi ti padale tako glupe ideje da se deres "NIGGAZZ!!" usred harlema, nego bi razmisljao o necem normalnom, npr o skoli ili sta ces dati nekoj curi za valentinovo, previse ti gledas manga crtica

Razzarach
13-02-2009, 22:30
nazi jedan :(
heilhitlerboy

Duke of Earl
13-02-2009, 22:31
sabbath, dosadan si više.

Razzarach
13-02-2009, 22:31
dosadno mi je :(
evo prestajem :)

Hellboy
13-02-2009, 22:32
that's Herr Heilboy, little one...I am zi leader of zi local neopenguins...we shall rule zi world...

Nodakim
13-02-2009, 22:32
Ti nisi shvatio
Failao si
Heilboy je citirao trosjed jednog idiota,koji je obožavatelj NDHa i WEST COAST REPEERS!11
NIGGERS!!
neka se on to zaleti derati u harlemu to
-1 idiot na svijetu

Joj, failao sam u ocima nodakima...
Sta cu sad majko, pomagaj!!!1

I sta ima veze, ako imas imalo pameti nebi ti padale tako glupe ideje da se deres "NIGGAZZ!!" usred harlema, nego bi razmisljao o necem normalnom, npr o skoli ili sta ces dati nekoj curi za valentinovo, previse ti gledas manga crtica


Nisi shvatio...Ne bi se ja derao,nego oni idioti s trosjeda,ne obožava Heilboy NDH,obožavaju oni idioti s trosjeda...to je sve što sam rekao :(


Manga crtići
oksimoron
čak i dupli

eddie2142
13-02-2009, 22:37
skontao sam nakon drugog posta... -.-'

ali slozili smo se:

Sve sto ima veze s NDH vjerovatno ima veze s reperima, sto je u jednakoj mjeri stetno za mozak i takvi ljudi trebaju dobiti isti tretman ko narkomani: metak u glavu, ali za taj zakon je doduse potreban totalitarizam(danasnje liberalne pice to nemogu napraviti), sto bi opet rezultiralo nekom marionetskom vladom u Hrvatskoj(NDH u WWII) i onda bi se zacarani krug vrtio i vrtio...

pitanje:

Jeli poslije WWII svijet polagano ide u propast?

Hellboy
13-02-2009, 22:41
nope...ljudska rasa najveća tehnička dostignuća u povijesti dostiže tek nakon WWII...od jezivo brzog razvoja tehnologije do najbolje medicinske njege koju možeš zamisliti...sama činjenica da si već danas možeš produljiti život, uživati u filmu na ogromnom tankom zaslonu i pritom imati udobnost svog doma i dostupnost informacija za koje bi prije 50 godina morao ubiti, govori ti dovoljno koliko smo napredovali...no tu je i tamna strana medalje - kreteni...naime, kreteni su ljudi sa, kako sam to slikovito rekao jednom prilikom, "IQ-om manjim od broja HRT-ovih programa"...kreteni su ti zbog kojih sva ova prekrasna dostignuća ulaze u sjenu...ukloni kretene iz jednadžbe i eto raja...predlažem sebe za globalnog selektora...

eddie2142
13-02-2009, 22:45
Jbt, koliko stvar ima dobrih stvari toliko ima i losih, jel...
znate onu matematicku

+(tehnologija) XS-(kreteni) = -
-(jad) XS-(kreteni) = +

u ovih nekoliko dana primjecujem kako zivot ima veze s matkom

eddie2142
13-02-2009, 23:44
Dobro...
reperi?

Ima ljudi kojima je taj rap i te spike zivot, tim ljudima dugujem metak u glavu

a ima ljudi koji samo slusaju to, oni su ni bolji ni gori od normale, jer sve dok ta spika ostaje u slusama njihovih mp4 ja neam nista protiv njih, a ni nitko drugi nebi trebao imati

eddie2142
14-02-2009, 00:02
da, mislim, nista u zivotu nije 100 %, ima mozda samo 97% u najboljem slucaju, pa eto je tako i s rap muzikom

Nodakim
14-02-2009, 00:33
Kretena je uvijek bilo,samo što ih ovom tehnologijom možemo bolje upoznati,vidjeti,čuti,zabiti nož kroz srce...(internet-facebook,trosjed i slične stvari)





Edi pis ar warr?

eddie2142
14-02-2009, 00:41
pis

neznam, ovisi kako definiras kreten, trosjed je definitivno za samoubojstvo, hrpa pristavih kretena nesto seru po forumima i postaju slike...
Perspektiva je mocna stvar, a zasad perspektiva govori da te stranice treba deklarirati kao spamerske/viruske/blabla...

Niko Bellic
14-02-2009, 01:29
Gle,ima dobrog rapa,samo sto ja i ti nemamo zelje otkriti ga.Nikad ne ocjenjuj muziku po zanru/

Evo bas citam ovu temu i ovo je prvi post koji nije pristran i pun mrznje prema necemu sto se pojedincima ne svidja...

LL21 :bravo:

Svugdje u skoro svim zanrovima ima dobre i lose mjuze, a to sto je dobro ili nije ovisi o ukusima pojedinaca i tako bi trebalo i ostati. Slusam svasta, ali crnacku glazbu (i Rap izmedju ostalog) preferiram vise od ostalih glazbenih pravaca. Volim dobar ritam i dobre vokale, a crnacka glazba njima obiluje.

Ova tema je normalna kao i izjava da su svi Srbi cetnici, a svi Hrvati ustase. Generalizirate bespotrebno. Opet dolazi do izrazaja moja teza da su ljudi koji slusaju metal i sl. glazbu skloniji pljuvanju po drugim vrstama glazbe nego ostali slusatelji, jer takva je glazba depresivnijeg karaktera i da sad ne pocinjem raspravu kao 1 protiv 100...

Za vasu informaciju Rap je vrsta glazbe, a Hip-Hop kultura u kojoj se takva glazba razvijala i oblikovala jos od vremena kad su aktivno djelovali Afrika Bambaataa, Grandmaster Flash, Mantronix i ekipa. DJ-ing je danas tu takav kakvog ga poznajemo bas zahvaljujuci Rap glazbi i Hip-Hop kulturi, kao i Graffiti Art i ostale popratne stvari...

Ako trebate jos pojasnjenja tu sam vam na raspolaganju...

Povezivati Rap i klince koji isfuravaju nesto o cemu nemaju pojma zbog vlastite neinformiranosti i neznanja vrlo je retajno...

Za takvu djecurliju postoji pojam "fejker" koji poblize opisuje to sto rade...

Evo informirajte se malo pa onda trpajte sve u isti kos...
http://en.wikipedia.org/wiki/Hip_hop_culture

Ovoliko negative zbog zatucanosti i neinformiranosti jos nisam dozivio, a pogotovo onaj glupi primjer tipa s trosjeda koji je odabran kao ogledni primjerak, jer je taj tren udovoljavao kao prikladni materijal za pljuvanje...

:thumbs1:

Niko Bellic
14-02-2009, 02:06
Ja i pljujem po "fejkerima",ne povezujem sa njima osobe koje slusaju normalan rap.Da,umijem razlikovat kulturu i vrstu muzike.
Takodje smatram da onaj ko ozbiljno slusa neku muziku ne mora oponasat izvodjace i ne mora se uklapat u stereotipe,ali to sam samo ja.

:bravo:

Ocito su ti ostali rasturili temu sa svojim ukorijenjenim stereotipima uz koje odrastaju danasnji mladi copy/paste balkanci...

Babitz
14-02-2009, 02:08
Hej hej, rep je megakul.

Naravno, 50 centa i okolna gunit govna ne smatram ni izbliza repom, niti bi itko trebao.

O ovim pozerima sam i ja pričao u onoj kolumni koju sam nedavno linkao. Ima ih i kod nas i idu mi na jetru te dovode cijeli žanr na stup srama.

Sad, nisam čitao topik ejr mi se ne da, no svatko tko sere po repu i hip hop kulturi kao takvoj je
a) neobrazovan
b) retardiran

Ne, ne govorim o osobnim preferencama već jednostavnom pljuvanju, generalizaciji i poistovjećivanju cijelog žanra s ovim pozerima i fejkerima. :bravo:

eddie2142
14-02-2009, 02:13
u bosni jedino edo majka nesto zna repat, a i on se ispalio u hrvatsku...

jedno je Hrvatska, drugo BiH

Babitz
14-02-2009, 02:26
Ne kužim ovu poveznicu ni s čime, no dobro.

Niko Bellic
14-02-2009, 02:27
u Bosni cajka ftw... Edo je utekao od njih... Vikler Skaj ftw... :friends:

Babitz
14-02-2009, 02:30
Ajs Nigrutin > svi.

eddie2142
14-02-2009, 02:33
lXhbTTTT4kU

:rotfl:

Sgt. Bull
14-02-2009, 02:35
u Bosni cajka ftw... Edo je utekao od njih... Vikler Skaj ftw... :friends:
Jebla te cajka smotana takva, okreni se po komšiluku i vidjet ćeš cajkaša kao i ovde, to što se drma i baca na seke u obližnjim selima u kojima si ti očito bio (ako si ikada bio ovdje) ne znači da je 100% omladine retardirano. Najbolji primjer je koncert Napalma od prije par dana kada je bila puna dvorana. Još jedan dokaz napretka, kolikog tolikog u ovom jadnom društvu...inače
um jea aaa uu jejeje niggga uu je je je a a a beeeeee

Babitz
14-02-2009, 02:36
Voliš MTV, jelda.

Niko Bellic
14-02-2009, 02:44
Ajs Nigrutin > svi.

Sad si me sjetio na stare dane i na to kako su svi kada sam prvi put Ajzaka i "Nigrutinski Receno" dofurao u kvart (pocetkom ovog tisucljeca) gledali u cudu i mislili si sta je ovo "krakato, cupato i bahato...

Pogledajte si na jubitou klipove iz BB kuce... :rotfl:

uberfreak
14-02-2009, 11:36
u bosni jedino edo majka nesto zna repat, a i on se ispalio u hrvatsku...

jedno je Hrvatska, drugo BiH
od kada je gospodin curtis 50grams jackson posjetio hrvatsku jednostavno smo........ popularni XD

wiseguy
14-02-2009, 11:56
kako mrzim te gengsta fore za zbljuvat,sabbat stvarno si naporan

SkunK
14-02-2009, 13:22
Hip Hop i cjela ta kultura = nema veze s "gangsterima" , to je samo način promoviranja da se zaradi para kroz "kul gangsta spike". Nažalost, cjela Hip Hop kultura je nastala na temeljima bullshita ( penn & teller (c) ) da su crnci stalno ugnjetavani i slične gluposti. Trebalo bi većinu Američkog stanovištva poslati da se malo načitaju knjiga i obrazuju pošto je prvi rob - ironično - bio prodan od strane crnacaSkoji su svoje zemljake i pripadnike slabijih plemena porobljavali i prodavali svima, pa tako i bjelcima iz novog kontinenta.


Drugo, gangsteri su samo i jedino društvance koje je ojačalo poslje prohibicije, a na to se misli na organizirani kriminal u vidu La cosa nostre, Cammorae,'Ndranghetae,Sacra Corona Unita i nekih manjih mafijaških klanova. Gangsteri kao pojam nemaju veze s crncima, hip hopom i glupostima koji oni rade konstantnim kreveljenjem i držanjem pištolja kao da grabe banane a ne kao da se radi o sredstvu za ubijanje.


Ja nemam ništa protiv da netko sluša neki određeni tip muzike, ili da se razvija neka subkultura pa koliko god ona unazadila naše društvo - imaju pravo na to, žito će se odvajati uvjek od kukolja. Ali bullshitovi koji jednostavno nemaju veze s vezom i tu su samo zato jer neki ljudi nisu pročitali u životu ništa osim zadnje stranice na CD-u od "50 centa" me pomalo frustrira.

Babitz
14-02-2009, 14:08
Aha, crnci kao nisu bili ugnjetavani i još uvijek nisu. Kul.
I hip hop kultura se svodi samo na to. Kul.

Nodakim
14-02-2009, 14:41
Hip Hop i cjela ta kultura = nema veze s "gangsterima" , to je samo način promoviranja da se zaradi para kroz "kul gangsta spike". Nažalost, cjela Hip Hop kultura je nastala na temeljima bullshita ( penn & teller (c) ) da su crnci stalno ugnjetavani i slične gluposti. Trebalo bi većinu Američkog stanovištva poslati da se malo načitaju knjiga i obrazuju pošto je prvi rob - ironično - bio prodan od strane crnacaSkoji su svoje zemljake i pripadnike slabijih plemena porobljavali i prodavali svima, pa tako i bjelcima iz novog kontinenta.


Drugo, gangsteri su samo i jedino društvance koje je ojačalo poslje prohibicije, a na to se misli na organizirani kriminal u vidu La cosa nostre, Cammorae,'Ndranghetae,Sacra Corona Unita i nekih manjih mafijaških klanova. Gangsteri kao pojam nemaju veze s crncima, hip hopom i glupostima koji oni rade konstantnim kreveljenjem i držanjem pištolja kao da grabe banane a ne kao da se radi o sredstvu za ubijanje.


Ja nemam ništa protiv da netko sluša neki određeni tip muzike, ili da se razvija neka subkultura pa koliko god ona unazadila naše društvo - imaju pravo na to, žito će se odvajati uvjek od kukolja. Ali bullshitovi koji jednostavno nemaju veze s vezom i tu su samo zato jer neki ljudi nisu pročitali u životu ništa osim zadnje stranice na CD-u od "5
0 centa" me pomalo frustrira.



I da dodam,prvi robovi u Americi su bili Indijanska plemena...nakon što ih je dosta pomrlo zbog toga,doveli su crnce...
Kojih nije baš pomrlo puno zbog gladi,bolesti i iznemoglosti....

Babitz
14-02-2009, 14:42
pa da..kak ne kuiš-dok su bijelci imali crnce za robove koji su im sve radili,i još su (smo) ih vrijeđali i smatrali ih životinjama, zapravo smo mi bili robovi.. makes perfect sense
Prokleti nigeri, kako su se samo usudili raditi nam to. :@

SkunK
14-02-2009, 14:59
Aha, crnci kao nisu bili ugnjetavani i još uvijek nisu. Kul.
I hip hop kultura se svodi samo na to. Kul.

Nauči se izražavati. S ovime si rekao jedno veliko ništa. Nemaš 10 godina.

Shvati da je svaka rasa na svijetu bila ugnjetavana. No priča koju crncačko društvo vrti i vrti stalno već smrdi kilometrima. Drugo je prodavati priču (jednu te istu) iz razloga da dobiješ benificije, a drugo je kad to napraviš da ukazes na neke nepravde.
Osim toga, toliko informacija je netočno a kod takvih osjetljivih tema, bullshit informacija može puno toga izmjeniti i napraviti onakvim kakvim nije.

Opeta naglašavam, crnci nisu bili "ugnjetavani" ništa više nego žuta i bjela rasa, te ostale minorne rase kao npr tkz. "crvena" pod koje mislim pretežno na Indijance i Azteke.

Tako da ono, bullshit all the way. Drugo je bit realist a drugo je krojti priču kako nekom paše.


@ Nodakim nisam siguran za Indijance no siguran sam 100% da je prvi rob doveden na Američki kontinent a da je bio crnačke rase - bio prvo porobljen od svojeg naroda, a zatim prodan robovlasniku semtiskog porijekla. To su činjenice, a za ovo drugo nisam siguran pa neću tvrditi ništa.

Babitz
14-02-2009, 15:32
Pa i bijelci su prije porobljavali bijelce.

A crnci su trpjeli nepravdu i dugo nakon oslobođenja. Da ne govorim o raznim segregacijama od bijelaca. Ovaj NBA koji je sad pun crnaca je prije bio samo za bijelce. Naravno, uz godine su se stvari poboljšale, no i dalje vrvi sve rasistima, ekstremistima i idiotima s juga.
Nisu crnački kvartovi nastali samo tako, nastali su zato jer nisu smjeli biti kraj bijelaca.

Rap je nastao kao takav kao pričanje o društvenom stanju u getu i teškom odrastanju tamo jer su bili prisiljeni biti u bandi i dilati. Nešto kao Zabranjeno Pušenje i slični bendovi koji su pjevali o društvenim i financijskim prilikama i problemima u svom kraju.

Danas je situacija mnogo bolja nego prije, no mnogi su crnci formirali vlastite rasističke stavove i ne žele drukčije živjeti nego dilati i ubijati se bezveze, a i mlađe prisiljavaju na to, a neki su jednostavno preglupi da probaju drukčije živjet. Kako je tupac rekao "they say it's the white man whe should fear, but all i see is my kind doing all the killin' here".
Na koncu, nećeš nikad moći znat kako je to biti crn i odrastat u crnačkom kvartu, kao ni ja.

Druga stvar je kad jedan Game repa o tome koji je bio striper i gotovo profesionalni košarkaš. =\

Babitz
14-02-2009, 15:39
@dal3
Pa reko je da nemam 10 godina, tj. htio je hintat da se trebam počet ponašat u skladu svojih godina.

I htio sam reć kako su crnci i dalje predmet kojekakvog rasizma, dok bijelci više NISU.
S druge strane, ide mi užasno na kurac kad ne moš reć crncu da je glup a da ne ispadneš rasist. Taj rasizam ide na prevelike razmjere i sve se smatra rasističkim.

Svejedno, prema rasizmu ne smije biti nikakva tolerancija. "Dešavalo se prije, pa i sad" je loš argument kao izlika za toleriranje ugnjetavanja nekog.

Babitz
14-02-2009, 15:43
@dal3
Ne, nisam. :(
Mislio sam da si možda preko kurca pročito njegov post pa nisi vidio dobro. ;D

Duke of Earl
14-02-2009, 15:59
Gle,ima dobrog rapa,samo sto ja i ti nemamo zelje otkriti ga.Nikad ne ocjenjuj muziku po zanru/
Evo bas citam ovu temu i ovo je prvi post koji nije pristran i pun mrznje prema necemu sto se pojedincima ne svidja...

Ovaj.. neznam jesi li primjetio, moj prvi post pun "mržnje" nikako nije bio usmjeren prema Rapu kao glazbi i kulturi, barem onoj starijoj, nego prema wiggerima. Osobno i sam slušam gomilu starijih i underground Rap izvođača i to mi je jako drag žanr, barem njegovi kvalitetniji izdanci.

SkunK
14-02-2009, 16:03
Ko je ugnjetavao bjelu rasu?Nisam znao da su crnci porobljavali bjelce.
Cinjenice govore da su crnci eksploatisani kao stoka.Od bjelaca.Takodje je cinjenica da negdje do 80'ih crnac je tesko imao sta napravit bez da bude osudjivan i ponizavan zbog boje koze u SADu.
Doduse,slazem se da je dobar dio preseravanje,ali ti Reiko ides u drugu krajnost.
I da,tema je blago skrenula sa kursa.
Prestigla me obojica :(

Vidim da nisi upoznat s pojmom Apartheida niti krizama u Južnoj Africi. Vidim da nisi upoznat s kršenjem prava bjelaca unazad par godina koji nisu smjeli izražavati svoja mišljenja u državama Alabami,Sjevernoj Dakoti,Oregonu i Nevadi zato jer su pravi crni rasisti poput Malcoma X izigravali nevinašca dok su svjesno ugnjetavali mišljenja svih ostalih rasa koje sebe nazvivaju slobodnim narodom u slobodnoj državi (svih 50). Nisi upoznat na svakodnevnim kriminalnim aktovima svih rasa a pogotovo crnaca koji siliju i kradu, i mnogo puta zbog toga prođu nekažnjeno jer su eto, crni. Nažalost, to je rasizam tu je pred nama no žalosno je što je rasizam postao sinonim samo za akt protiv crnaca.


Rasizma ima prema svim rasama, i da, mislim da ga ima prema bjeloj i žutoj rasi. Ma ruku na srce, u zadnjih 30 godina , ma zapravo odkad je Jimmy Carter otišao s predjsedničkog mjesta - rasizam prema bjelcima raste.

Hoćeš da ti još nastavim? Mogu ti navest isto toliko primjera i za rase azijatskog porijekla.

Sjedni jedan, knjiga u ruke. Ne idem u krajnost, mene ne zanima jeli netko crn, bjel ili žut - mene zanima rasizam i činjenica. A činjenica je navedeno, a iskorištavanje je dovedeno do maximuma od strane crnaca koji su tkz. "rasizam" koji je odavno prestao postojati za njih u obliku kakvom je bio prisutan. Evo, dobili su Obamu, nadam se da će sad biti zadovoljni da je crnac predsjednik iako znam da će sad svaki put kad neki crnac izgubi posao biti : "To je zato jer sam crn" i slične gluposti. Neka se uhvate posla, azijati u Americi su prošli puno teži put od njih i korisniji su za zajednicu jedno 20000 tisuća puta.

btw. nemoj ovo shvaćat napad na nikog nego samo kao demistifikaciju bullshita koji neće skoro otići.

Babitz
14-02-2009, 16:15
Evo, dobili su Obamu, nadam se da će sad biti zadovoljni da je crnac predsjednik iako znam da će sad svaki put kad neki crnac izgubi posao biti : "To je zato jer sam crn" i slične gluposti. Neka se uhvate posla, azijati u Americi su prošli puno teži put od njih i korisniji su za zajednicu jedno 20000 tisuća puta.
S ovim se moram složit. Nikog od njih nije bilo briga za kampanju ili išta, već samo za Obaminu boju kože. A na rasizam će se uvijek izvlačiti i opravdavati neuspjeh neki njime.

SkunK
14-02-2009, 16:38
Ti ćeš me natjerati da šutim? Šta tebe briga jesam li ja intelektualac ili ne? Šta je tebi?
Kakav Ante Pavelić o čemu ti pričaš?

Sarkazam ti je glup i totano neopravdan, kakve veze imaju Pavelić i Hitler s ovom temom i gdje sam ja to spominjao? No dobro, s ljudima poput tebe se namemam namjeru raspravljati jer padate na svim ispitima inteligencije i logičkog razuma.

Ja sve što tvrdim je pročitano a ne zato jer ja tako "mislim" kakvi su ti to zaključci? Ako hoćeš, javi mi se na PM pa ću ti navest knjigu po knjigu koju navodim kao referenciju na moje zaključke i tvrdnje.

Al ovo kad si naveo da se "pravim" da sam žrtva i intelektualac.

Pa ok, jesam intelektualac sam i ponosan sam na to. E sad, neznam zašto je to tvoja briga.
Ali bih volio čuti gdje sam ja to sebe nazvao žrtvom ? :D ... dobra.


Seljak? Ajde još malo vrijeđaj i ide ti report sigurno, ne samo jer neznaš raspravljati, nego me i počinješ vrijeđati bez razloga a ti ako ne zelis slusati moje spike mozes slobodno ne čitati iste.

Netrebaju meni nikakve lekcije priatelju, ja navodim ono što je realno a ti pričaš u prazno, opet ti kazem ako ne zeliš čitati, tko te sili? Ali volio bih čuti tvoje daljnje odgovore, nadam se da ćeš se suspregnuti od vrijeđanja jer neće u protivnom dobro završiti.
Ako misliš da su uvrede i pričanje bez nekakvih evidentnih referencija dobra stvar, onda ćeš sigurno gorko proći em zbog toga jer se ne bazira na niti jednoj jednioj činjenici (pa makar to bila knjiga,spis ili nešto treće) nego si i nekulturan kad nekog tko ima drukčije stajalište od tebe vrijeđati zato jer ima drukčije stajalište...

Šta ti znaš koliko ja znam o rasizmu? Znam sigurno puno više i spreman sam to dokazati a i uostalom dokazao sam no prema tvojem ponašanju vidim da nema potrebe jer to tebe i tako nebi zanimalo...

Si čitao barem neke knjige na temu rasizma? Recimo Gobineouv esej o nejednakosti ljudskih rasa? Si čitao o povezanosti filozofije darwinizma i rasizma putem te filozofije? Znaš tko je Madison Grant ? Jel znaš kakvo je stanje bilo za doba renesanse što se tiče rasizma koji je tada počeo dobivati moderne oblike i zapravo je tada postao jedan "mainstream" i nije više akt nego je prešao kao definicija za ugnjetavanje samo *jedne* rase a ne pojam koji bi trebao obuhvaćati ugnjetavanje *svake* rase? Znaš tko je Hannah Arendt i neku od zavjera koje je možebitno kroz svoje bullshit tvrdnje prosljedila i rasplamsala neke nepotrebne stvari? Znaš tko su crne pantere i znaš li da su rasisti koliko i KKK? Znaš li koliko je La Raza ugnjetavala azijate u Americi?

Znaš vraga...tako da nema potrebe za daljnjom raspravom na tom levelu.

Niko Bellic
14-02-2009, 16:55
ReiKo brate, de smiri se i nauci ignorirati potrosace tvog slobodnog vremena. Blizi rod mi je bio uzduz i poprijeko po SAD-u, ali kao sto vidis ne raspravljam tu o rasizmu, jer mi se ne da trositi vrijeme na borbe s vjetrenjacama i osedlavanje magaraca. Ovaj forum nije mjesto za takve rasprave, jer osim 10-ak posto ljudi ostali su premladi i prebalavi da bi znali nesto o tome o cemu ti pricas...

Subota je. Odmori se malo i uzivaj u vikendu...

Btw. Kako router, jel ga gasis ili ipak radi cijelo vrijeme? Moj Thomson je mila majka...

SkunK
14-02-2009, 17:11
ReiKo brate, de smiri se i nauci ignorirati potrosace tvog slobodnog vremena. Blizi rod mi je bio uzduz i poprijeko po SAD-u, ali kao sto vidis ne raspravljam tu o rasizmu, jer mi se ne da trositi vrijeme na borbe s vjetrenjacama i osedlavanje magaraca. Ovaj forum nije mjesto za takve rasprave, jer osim 10-ak posto ljudi ostali su premladi i prebalavi da bi znali nesto o tome o cemu ti pricas...

Subota je. Odmori se malo i uzivaj u vikendu...

Btw. Kako router, jel ga gasis ili ipak radi cijelo vrijeme? Moj Thomson je mila majka...


Radi , zasad :D
Radi cjelo vrijeme ali eto zeza malo s ip konfliktima mislim da cu ugrabit jednog US roboticsa uskoro...

Imas pravo u vezi s članovima koji su premladi i neke stvari ne shvacaju, slazem se. Ali su mi isto i fascinantni toliko da se nemogu suzdrzat da im ne odgovorim :)

Ah subota, isto se mora raditi :)

bezimeni
14-02-2009, 17:54
Hip Hop i cjela ta kultura = nema veze s "gangsterima" , to je samo način promoviranja da se zaradi para kroz "kul gangsta spike". Nažalost, cjela Hip Hop kultura je nastala na temeljima bullshita ( penn & teller (c) ) da su crnci stalno ugnjetavani i slične gluposti. Trebalo bi većinu Američkog stanovištva poslati da se malo načitaju knjiga i obrazuju pošto je prvi rob - ironično - bio prodan od strane crnacaSkoji su svoje zemljake i pripadnike slabijih plemena porobljavali i prodavali svima, pa tako i bjelcima iz novog kontinenta.


Drugo, gangsteri su samo i jedino društvance koje je ojačalo poslje prohibicije, a na to se misli na organizirani kriminal u vidu La cosa nostre, Cammorae,'Ndranghetae,Sacra Corona Unita i nekih manjih mafijaških klanova. Gangsteri kao pojam nemaju veze s crncima, hip hopom i glupostima koji oni rade konstantnim kreveljenjem i držanjem pištolja kao da grabe banane a ne kao da se radi o sredstvu za ubijanje.


Ja nemam ništa protiv da netko sluša neki određeni tip muzike, ili da se razvija neka subkultura pa koliko god ona unazadila naše društvo - imaju pravo na to, žito će se odvajati uvjek od kukolja. Ali bullshitovi koji jednostavno nemaju veze s vezom i tu su samo zato jer neki ljudi nisu pročitali u životu ništa osim zadnje stranice na CD-u od "50 centa" me pomalo frustrira.


U stvari bio je jedan crni gangster kod koga su navedeni bijelci dolazili po savjet ili dozvolu za daljnje bavljenje zanatom...zvao se Frank Lucas (drug lord)

http://www.imagesforme.com/out.php/i353810_FrankLucas.jpg

Neven <R>
14-02-2009, 17:59
@ReiKo: Super se pozivati na literaturu koja paše tvojim pogledima. :bravo:

Recimo sva literatura koju sam ja morao pročitati vezana uz sociologiju u najmanju ruku oponira velikom broju tvojih tvrdnji.

SkunK
14-02-2009, 18:03
@ReiKo: Super se pozivati na literaturu koja paše tvojim pogledima. :bravo:

Ne paše mojim pogledima, ja svačemu pristupam otvorenog razmišljanja. Literaturu sam uzeo čisto zato jer me je zanimalo to pordučje, a za tvoju informaciju - te knjige su neutralnog stajališta koja se povode činjenicama i dokazanim stvarima i nisu pod političkim ili bilokakvim drugim utjecajem.

No super je što kazes da literatura "paše" mojim pogledima a nisi pročitao niti jednu od njih . Ako jesi, ispravi me. :) Moje tvrdnje ostaju : rasizma ima među svim rasama a ne samo prema crncima. Dapače.


@ bezimeni

Navodio sam se na ove "Moderne" gangstere koji furaju tu "spiku" a neznaju niti tko je bio Al Capone.

bezimeni
14-02-2009, 18:07
Al Capone koji je tako razvikan je bio mala beba za Frank Lucas-a , koji je desetak godina opskrbljivao kompletnu zemlju najjeftinijim heroinom i gotovo pomeo kopletnu konkurenciju.Capone je pored njega obični pijanec ali je eto talijanskog podrijetla pa su od njega napravili ikonu .

Neven <R>
14-02-2009, 18:08
Zato što me ono što sam kod tebe u postovima pročitao jako podsjeća na ono što tvrde na raznim konzervativnim desničarskim američkim stranicama, koji najčešće koriste vrlo pristrane izvore, i najčešće izvrću podatke u svoju korist, vade stvari iz konteksta i donosi naopake logičke zaključke tj. krivo povezuju uzrok i posljedice.

I normalno da rasizma ima u svim rasama, ali je bijela u nadmoćnoj poziciji te je (pogotovo kroz povijest) koristila tu svoju nadmoć i crnci su itekako bili ugnjetavani tijekom prošlosti.

###DK###
14-02-2009, 18:22
Moram se složiti s Nevenom što se tiče ove rasprave.
Dakako da je bilo rasizma i s jedne i s druge strane, ali kako čovjek reče, bijela rasa je bila u nadmoćnijoj poziciji, i to je itekako iskorištavala i što se tiče crnaca i Azteka, Inka i drugih.

SkunK
14-02-2009, 18:39
Al Capone koji je tako razvikan je bio mala beba za Frank Lucas-a , koji je desetak godina opskrbljivao kompletnu zemlju najjeftinijim heroinom i gotovo pomeo kopletnu konkurenciju.Capone je pored njega obični pijanec ali je eto talijanskog podrijetla pa su od njega napravili ikonu .

Ma bzvz sam naveo Caponea, mogao sam navesti Provenzanoa , Vizzinia ili nekog trećeg. Da, slazem se za ikonu.


@ Neven

Pa upravo to, uvjerenje da postoji samo "bjela nadmoć" je pristranost - a ne moja tvrdnja da su svugdje postojala ugnjetavanja i rasizam prema svim rasama. Nažalost, ljudi su toliko zatupljeni rasizmom protiv isključivo crnaca, tako da nisu niti uvidjeli druge probleme. To je pristranost.

Desničari, ljevičari... sve je to bullshit, realnost nije bullshit. Ja nisam pripadnik niti jednog bloka, pripadnik sam samo bloka znanosti,mozga i činjenica. I da, magičarskih trikova jer tako dobro razotkrivaju bullshit. :)

@ dal3 ignorirat ću te po preporuci


@ LL21

1. Jesu ali ono ... neovisno o tome dali da ti idem dokazivati jesu ili nisu, ti to nećeš prihvatiti(naveo sam ti 3 prijmjera, a još ih ima 650 najmanje no kao da ih nisi pročitao)

2. Ma odkud je sad nacizam to došao... kakve to veze ima s biločime? Ja sam tip koji će zastupati istinu, neće se povoditi kolektivnim mislima kao što su Hitler ovakav, Staljin ovakav, Tito ovakav onakav... ja sjednem za stol i proučavam izvore, a to što netko drugi ili TV kazu su bullshitovi za mene sve dok ne dokazu drugcije.

Znači, nemoraš mi spominjati niti Pavelića niti nekog drugog pošto ja nemam "svoje" mišljenje o njima, ja stvaram mišljenja kroz činjenice koje su dokazane. Nemam političko stajalište u tom smislu da bi krojio po njemu svoju sliku u osobi.

To ti je recimo kad ti neka osoba kaze da u Auswitchzu nije ubijeno 20 000 ljudi nego puno manje i da ti neke izvore i ti ga optužiš da je nacist. Ono bullshit.
Ista stvar kad ti netko kaze da Lenjin nije imao namjeru raditi masovne egzekucije i da ti izvore a ti ga optužiš da je komunist.
Ono, nevažno u ovoj temi ali pokazuje ti kako apsurdni ljudi mogu biti.

3. Pa ono, ti kažeš to , a ja se navodim na izvore koji Stvrde Sa ne da kazu, nego znači izvori tvrde kroz činjenice da su rase svih naroda bile ugnjetavane a ne više ti crnci. Stvarno mi je dosta tih crnaca za danas.


Pa ono, da se navodim kao neki od vas rekao bih :

Da, ima pravo taj i taj, crnci su stvarno bili u nadmoćnoj poziciju u Sjevernoj Africi te su itekako iskorištavali bjelce i ostale rase.

Ono, bullshit man. Ako je svaka rasa jednaka, onda za svaku rasu postoje ista pravila. No nažalost, nitko se ne povodi znanosti i nečim dokazanim nego se povode TV-om, Glorijom, Oprah showom i ostalim glupostima koji nemaju veze s vezom.

Zdrav razum..zdrav razum... 100 ljudi 100 ćudi, možemo i ja i ti imati "zdrav razum" no možda je nekom drugom "zdrav razum" njegov razum što nas dovodi do zaključka :

činjenica je sve, mišljenja su bullshit. Kao što je i masovni mediji kojeg drže ili :

Zionisti
Desničari
Ljevičari

ili neki treći šarlatan.

Nema podsjećanja, nema "mišljenja", nema špekulacija. Ni mojih, ni Mirkovih ni Ivanovih. Postoje istraživanja i stvari koje su se dogodile.
A dogodila se i ugnjetavanja crnaca, i bjelaca i azijata. Bezbroj puta, i u svim oblicima - kako to nikom nije jasno?

Suma sumarum :

Crnci najviše ugnjetavani = bullshit.

Sve rase , narodnosti i nacionalnosti su proživjeli neki oblik patnje,ugnjetavanja ili rasizma = točno.

Barem po meni i prema onome što sam čuo i pročitao.

Neven <R>
14-02-2009, 18:42
Penn & Teller su bullshit. :)

Oni definitivno nemaju veze za znanošću i racionalnim razmišljanjem već sa magičarskim trikovima, oni su jako dobro naučili trikove i korištenje konteksta, stvaranje iluzija o nečemu, navođenja na krive zaključke itd.

SkunK
14-02-2009, 18:43
Moram se složiti s Nevenom što se tiče ove rasprave.
Dakako da je bilo rasizma i s jedne i s druge strane, ali kako čovjek reče, bijela rasa je bila u nadmoćnijoj poziciji, i to je itekako iskorištavala i što se tiče crnaca i Azteka, Inka i drugih.

Nebih rekao da su Azteci i Inke bili "ugnjetavani" koliko napadnuti od strane konkvistadora. Stvar je u tome što je to bio rat za zemlju i prevlast na djelu kontinenta.

A poslje, svi ti ljudi čiji su Azteci i Inke bili preci su bili ugnjetavani kao i sve druge rase.

Inače, bez spominanja bjelačkih dostignuća na području znanosti, rase Azteka, Inki i zapravo tih naroda iz predjela Južne Amerike skupa s rasom Azijata - jako puno cjenim jer su napravili velike napredke na području izuma,kuhinje,kartografije,oružja i matematike.

SkunK
14-02-2009, 18:44
Penn & Teller su bullshit. :)

Ma nisu, stvarno sam i sam skeptično prišao tom showu jer sam mislio da je još jedan Američki nusprodukt - ali kad pogledaš svaki , ali svaki put imaju pravo.

Pogledaj svih 6 sezona ... jednostavno te prosvjetle, i naravno za sve pokazu crno na bijelo činjenicu i dokaz, no bullshit :)

Neven <R>
14-02-2009, 18:48
Nope, kao što sam rekao, oni su uspješni u tome da te uvjere da je ono što oni prezentiraju činjenica i istina, ali se najčešće koriste već rečenim vađenjem iz konteksta, vađenjem neafirmativnih činjenica iz intervjua itd. Ipak su oni magičari i zanju stvoriti iluziju, pa tako i iluziju da je ono što oni tvrde istina. IMO oni su essential bullshit.

Ali to nije tema pa bih molio da se vratioma na istu, a to je preseravanje gengsta kulture.

Nodakim
14-02-2009, 19:00
Ja se slažem s ReIkom donekle,Lukon s početnom idejom topica i stavom headhuntera da ima puno budala,kakve li ironije ....

SkunK
14-02-2009, 19:02
Nope, kao što sam rekao, oni su uspješni u tome da te uvjere da je ono što oni prezentiraju činjenica i istina, ali se najčešće koriste već rečenim vađenjem iz konteksta, vađenjem neafirmativnih činjenica iz intervjua itd. Ipak su oni magičari i zanju stvoriti iluziju, pa tako i iluziju da je ono što oni tvrde istina. IMO oni su essential bullshit.

Ali to nije tema pa bih molio da se vratioma na istu, a to je preseravanje gengsta kulture.


Pa ako tako misliš OK, ali mi moraš navesti na koju točno epizodu misliš i na koju točnu temu jer je ovo pucanje u prazno.

IMHO sve dokažu čisto kao suza.

Samael
14-02-2009, 19:05
rep NISUSdebilne rime ala soulja boy i kurčenje o autima, lovi i lancima. tako da su svi ti likovi jebeni pozeri i nisu vrijedni da se o njima uopće govori.

slipknot je ionako početna faza koju neko prolazi kad počinje slušati metal (bar novi klinci). i ako shvati metal, brzo zapali majicu. jer slipknot nije metal. :pray:

burzum. jest da je glazba benda super, stari uradci su bogovi, no blek metal je postao jebeni trend s svim onim simfonijskim orkestralnim kurcima koji su se prodali i nisu uspjeli ostvariti ciljeve blek metala. jer su danas blek metal "fanovi" ionako jebena emo dječurlija, neozbiljno likovi u spavaćim sobama i ultra awesome "Goddess of Northern Darkness (http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewProfile&friendID=340515142)-" ili Mistress Luciferia (http://www.myspace.com/mistress_luciferia)Sdrolje. Žalosno.

nije to kulnost i nikada neće biti. mrzim jebene ljude kojima je jedini cilj u životu povaliti neku žensku, slušati 50 centa i cruisati ulicom u low rideru, napušiti se i izdrogirati do besvijesti i razgovarati u jebenom broken englishu. i još navaliti jebenu zlatnu križinu na prsa. nominalni vjernici :thumbs1:

eddie2142
14-02-2009, 19:16
Znate vi da je rap nastao u 18. st samo sto su to crnci napravili popularnim?
Znate vi da je to ista stvar kao s ljiljanom koji je bio znak hrvatske a sad je znak muslimana?

mmmmmm....

Dakle, zakljucak je:

Valjalo nesto ili ne valjalo, danasnja mladjarija ce usrati to garant

kad ce i od mozarta ruglo napraviti?

Maloki
14-02-2009, 20:06
Dosta mi je riječi "crnac" i "bullshit" za cijeli tjedan :(

Neven <R>
14-02-2009, 20:06
Znate vi da je rap nastao u 18. st samo sto su to crnci napravili popularnim?


Pa da 1748. je izmišljen turntable, a i elektronika je napredovala pa se moglo samplirati bez problema.

SkunK
14-02-2009, 21:24
Dosta mi je riječi "crnac" i "bullshit" za cijeli tjedan :(

:rotfl:

Niko Bellic
14-02-2009, 21:40
E,druze,ako ti slusas muziku zbog skrivenog cilja/Satane/kurca,ja i ti nemamo sto radit u istoj temi.Hvala ti sto si dosao i napravio nam primjer.
I da,nije tema o tome,ali morao sam napisat.

:bravo:

Dobro sam se nasmijao dok sam ovo citao. Prebrutalan skur...

:thumbs2:

Vedro
14-02-2009, 23:08
Meni 2pac ima super muziku mada pola toga što kaže ne razumijem :gitara:

MasaKrisT
14-02-2009, 23:11
Nebih puno o temi,sam rap nevolim osim izuzetaka Edo Maajka,ili Marchello,ali ozbiljne pjesme kao Sveti Bes itd..
samo me nesto samaelovo pogodilo:''orkestralni kurci'' su nesto rijetko tko moze svirati,i ako mislis da je simfonijski orkestar nekakava sprdnja,stari moj u krivu si.puno je lakse imati punk/rock/metal band nego sastaviti simfonijski orkestar koji ce ti kvalitetno svirati.Pogledaj samo sta je Manowar napravio(dokumentarac o Earthshakeru) sa zborom od 100 ljudi i orkestrom isto tolikim.Nikad ne podcjenjuj klasicnu glazbu.hvala.

Da se vratim,sto se kurcenja tice,bit ce ga uvijek u svim podzanrovima i reperi mi nisu opce problem cak su mi smjesni dok se pate drzati hlace deset brojeva vece na sebi i hodati sa majicom pod đonovima.A za slipknot,oni su oduvijek bili ogranak metala i tako ce i ostati voljeli mi to ili ne.Ja svoju majicu nisam spalio:)

D.E.M.O.
15-02-2009, 02:47
Takodje sam primjetio da je kul nosit i Slipknot/Burzum majicu
http://img18.imageshack.us/img18/7901/95134715xl1.jpg (http://www.youporn.com)

Sickmanno1
15-02-2009, 02:48
Ah...

Gdje su nestala ona vremena kad je bilo cool imati metallica/iron maiden majcu :(

Babitz
15-02-2009, 03:45
Mnogo prije nego je bilo gikovski imat msn i znat što je forum. :(

uberfreak
15-02-2009, 07:39
oba tema je postala smiješna....... mislim ovaj popljuje repere, onda ovaj popljuje njega, sto ce napravit i meni zbog ovog posta garant
druga stvarne vidim razloga zasto bi se neki budale oblacili kao "gangsteri" jer su ti "gangsteri" vecinom slucaja vrlo siromasni
treca stvar je ta da ima budala na ovom svijetu koji pljuju po reperima samo zato sto su crnci, tojest jer su rasisti, ne odnosi se na nikoga sa foruma(barem se nadam)

SkunK
15-02-2009, 09:13
Meni 2pac ima super muziku mada pola toga što kaže ne razumijem :gitara:

McPingvin_v2.0
15-02-2009, 11:08
Znate vi da je rap nastao u 18. st samo sto su to crnci napravili popularnim?
Znate vi da je to ista stvar kao s ljiljanom koji je bio znak hrvatske a sad je znak muslimana?
Ljiljan su prvi počeli koristit Francuzi (čak im se i grad na sjeveru zove Ljiljan (Lile)), a onda su ga još posudili i kržari.

Kao da je bitno, jesi ti znao da je Marko faking Polo donio špagete u Italiju iz Kine? I da su francusku salatu napravili Rusi? I da je torpedo napravio Hrvat?

D.E.M.O.
15-02-2009, 12:10
jeste li vi znali da ja nikad nisam bio benan?

MasaKrisT
15-02-2009, 12:40
Za sve postoji prvi put:)

Niko Bellic
15-02-2009, 12:51
NieuwMan--Blaka Brada & Sisa [D-Pro Productions]

3o65WK9kTxs&NR=1

:rotfl:

Razzarach
15-02-2009, 13:37
:pray:
ovo owna

D.E.M.O.
15-02-2009, 14:31
Za sve postoji prvi put:)

nikad ne reci nikad..ni sve :D

ZorgTheBorg
15-02-2009, 23:13
Totalno je nebitno što slušaš/kako se oblačiš/tr00 odnosno kewl faktor, sve dok nisi kreten u duši i ne živiš za neko isprazno priznanje koje će ti dat okolina zbog gore navedenih "kvaliteta". Rap je glazba a uber tr00 raperi bez mozga su budale. Analogija da je rap smeće ne vrijedi...

Peyo
16-02-2009, 00:03
Evo ovako da se i ja uključim. Slušam Rap od 14-te godine i dan danas (22 god. ću imat 03.05.). Ja se recimo ne furam na neke gangsta brije i ne izigravam nekog lika iz ghetto-a. Ima jedan živi primjer iz Koprivnice koji se tak isfuravaju i kojih me je sramota. Evo pogledajte mu space, preslušajte mu stvari i pregledajte mu slike i sve će vam biti jasno. http://profile.myspace.com/index.cfm?fu ... =186459684 (http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=186459684)SJa za sebe ne kažem da sam rapper jer ne repam, ja samo slušam rap. Hebi ga svako ima svoje. Mojih nekoliko frendova se bave rap glazbom već 6-7 god. i nedugo su ih zvali i aquariusa da potpišu ugovor tj . predugovor. I eto trud se isplatio i ponosan sam na njih. Zvali su se RHS familija, sada RHS coolektiv (dečki su iz Koprivnice kao i ja). Grupu ćine: Fil, Mongrel, B-Dog, Feliks, Horz, Rayya (producent) a i ujedno moj bratić :D . Kada su čuli ovi iz aquariusa stvar od njih chikita cortez odma su ih zvali u vezi ugovora. Evo space od RHS-a http://profile.myspace.com/index.cfm?fu ... =150580890 (http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=150580890)

P.S. Joj pa to je pljuvačnica, ja bi trebao pljuvat po rapu. He he al neću. Jer obožavam rap. 8)

Peyo
16-02-2009, 00:18
Da,danas je kul slusat "rep".Toliko kul da ono,nemrem naic na lika koji mi nece recitovat neku pjesmu kad se sretnemo u skoli/u klubu/u WCu.I obavezno me pitaju slusam li i dalje onu ludacku muziku.Takodje mi ide nakurac sto izgleda reper moze biti svaki debil,samo da stavi suncane i mlati rukom.Jej.
Da ne spominjem da su tekstovi uzasno sranje i da mi se place kad ih cujemS:(
Ne,ne pljujem rep,pljujem wannabe repere i njihove obozavaoce.Takodje sam primjetio da je kul nosit i Slipknot/Burzum majicu(zavisi koliko su ekstremni,jel),ali to jos nije poprimilo sire razmjere,mada se moze spomenut ovdje.

1. Možda je cool al ja ga recimo slušam jer ga istinski volim kao što ti voliš svoje nešto i "NE" živim za to.

2. Ne može bit rapper svaki debil ako je true, al takvi su samo wannabe koji mašu i isfuravaju gluposti (to je isto ko da ja kažem kako metalci se samo znaju derat i mahat sa svojom dugom kosom pa može bit svaki debil metalac jel tako :wink: )

3. Ovo da su tekstovi sranje, sve je to dio prakse s vremenom se postižu bolji rezultati, tako ide sve u životu.

Babitz
16-02-2009, 00:21
Daj, molim te, pročitaj taj post još jednom. I opet i opet dok ne shvatiš koji je "the missing link". Ako ni onda ne skužiš, ja ću ti reći.

Peyo
16-02-2009, 00:25
Daj, molim te, pročitaj taj post još jednom. I opet i opet dok ne shvatiš koji je "the missing link". Ako ni onda ne skužiš, ja ću ti reći.

Naravno da kužim. LL21 je napisao da pljuje po wannabe rapperima. Ja također, a pogotvo po wannabe gangsterima. :wink: Ako je neko gangsta rapper onda je to Ice Cube po meni i u onoj stvari Gangsta Rap Made Me Do It je na kraju rekao što ih ide:

Oh yeah and anotha thing for all ya niggas that don't do gangsta rap
Don't get on tv talkin' about gangsta rap
Cause 9 times at of 10 you don't know the fuck you 're talkin' about
Talk about that bullshit rap you do
And stay the fuck out of mines

8)

Nodakim
16-02-2009, 00:35
Guess we are the 1 out of 10 that know about what are we talking about
Yo šizle nizle for fizle :(

Peyo
16-02-2009, 00:42
Guess we are the 1 out of 10 that know about what are we talking about
Yo šizle nizle for fizle :(

Kako ne kužiš. Ja sam samo naveo jedan primjer, o čemu je ovdje i rasprava. Ice Cube je popljuvao wannabe gangsta rappere i slažem se sa njim.

A zašto da se prepucavamo sad. Nisam glup da nebi mogao prepoznat wannabe rappere/gangstere/ghetto boyze jer ih je i meni pun kufer. 50 cent anyone ? And something like that. Ja sam rekao što mislim o tome. A ono što sam napisao u prvom postu se radilo prvo o tome što ja mislim općenito o Rap-u.

Babitz
16-02-2009, 10:08
Ja sam svršavao slušajuć jadakissa, big puna i cream team kako disaju 50-ja.

Nodakim
16-02-2009, 11:38
Guess we are the 1 out of 10 that know about what are we talking about
Yo šizle nizle for fizle :(

Kako ne kužiš. Ja sam samo naveo jedan primjer, o čemu je ovdje i rasprava. Ice Cube je popljuvao wannabe gangsta rappere i slažem se sa njim.

A zašto da se prepucavamo sad. Nisam glup da nebi mogao prepoznat wannabe rappere/gangstere/ghetto boyze jer ih je i meni pun kufer. 50 cent anyone ? And something like that. Ja sam rekao što mislim o tome. A ono što sam napisao u prvom postu se radilo prvo o tome što ja mislim općenito o Rap-u.


Ja ne pljuvam samo po wannabe gansta reperima,ja pljujem i po "pravim" gensta reperima,oni su uzrok problema
:(

eddie2142
16-02-2009, 11:46
pa da, da nema hardkor gangsta repera, nebi bilo ni onih wannabe

captain obvious fr life

Peyo
16-02-2009, 13:45
pa da, da nema hardkor gangsta repera, nebi bilo ni onih wannabe

captain obvious fr life


Da nema ps 1 nebi bilo ni ps 3, da nema neta nebi bilo ovog foruma, da nema hardcore gamera nebi bilo wannabe gamera, da ja nisam bijelac vjerojatno bih bio crnac ili možda kinez.....

cham3leon
16-02-2009, 14:14
Ja ne pljuvam samo po wannabe gansta reperima,ja pljujem i po "pravim" gensta reperima,oni su uzrok problema
:(

Znači ne voliš wannabejeve jer ne voliš istu vrstu muzike kao i oni? gg

Duke of Earl
16-02-2009, 18:35
Ja sam svršavao slušajuć jadakissa, big puna i cream team kako disaju 50-ja.
Ako nije sarkazam poslušaj ovu stvar: GZA - Paper Plates (XXGlHT5NSno), stari majstor GZA pokazuje da je još uvijek najbolji :pray: Naravno da mu 50 nije odgovorio, pošto je teoretski nemoguće da napiše tekst koji je barem 10 % kvalitete onakvih kakve GZA piše, ili skoro svaki član Wu-Tanga.


Ima jedan živi primjer iz Koprivnice koji se tak isfuravaju i kojih me je sramota. Evo pogledajte mu space, preslušajte mu stvari i pregledajte mu slike i sve će vam biti jasno. http://profile.myspace.com/index.cfm?fu ... =186459684 (http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=186459684)
Još se uvjeravam da je ovo neka čudna zajebancija. Volio bi s ovim stvorom popričati u 4 oka, bez nasilnih namjera, samo da vidim koji se bog događa toj osobi u glavi.

Đuro Prefuntarov
16-02-2009, 18:47
Pozz ljudi...

Evo prvi put sam ovdje...

E sad malo o tim reperima....

Ja nemam nist protiv repera...ali me zivciraju kad nose hlace do koljena i nabiju carape na glavu....(tak izgledaju)....i furaju tam nekakvog 50 Centa i tak neke....ljudi moji zasluzujete metak u celo i nis drugo..

blood4me
16-02-2009, 18:49
Pozz ljudi...

Evo prvi put sam ovdje...

E sad malo o tim reperima....

Ja nemam nist protiv repera...ali me zivciraju kad nose hlace do koljena i nabiju carape na glavu....(tak izgledaju)....i furaju tam nekakvog 50 Centa i tak neke....ljudi moji zasluzujete metak u celo i nis drugo..
Slazem se u potpunosti... Neki misle da su kul zato jer puse,piju,bjeze od kuće,oponasaju repere i tak to....
edit: vidim imas 1 post, nice odgovor ^^

Nodakim
16-02-2009, 18:55
Ja ne pljuvam samo po wannabe gansta reperima,ja pljujem i po "pravim" gensta reperima,oni su uzrok problema
:(

Znači ne voliš wannabejeve jer ne voliš istu vrstu muzike kao i oni? gg



Neke stvari su retardirane u srži,kao gensta rep...
Rap nije tako loš u teoriji,ali kada čuješ neke idiote i njihove pjesme počneš lupati glavnom u stol
:(

Đuro Prefuntarov
16-02-2009, 18:58
nije to nego samo me zivciraju ljudi koji nose tam neke rekvizite i prave se frajeri kad idu ulicom....nemam nist protiv repa

Đuro Prefuntarov
16-02-2009, 19:01
u pravu si....ima i nekih retardiranih pjesama....cim cujes neke bijesne rijeci.....odma znas da je pjesma smeće

Babitz
16-02-2009, 21:26
@Duke
Kak se zove ona od Big Puna stvar? Ne mogu se nikak sjetit.

Niko Bellic
16-02-2009, 22:16
@Duke
Kak se zove ona od Big Puna stvar? Ne mogu se nikak sjetit.

Mislis na ovu...

UOEOn3fng9U

Duke of Earl
16-02-2009, 22:25
@Duke
Kak se zove ona od Big Puna stvar? Ne mogu se nikak sjetit.
Ne slušam ga, ali pretpostavljam da je to ova (J4I4-eWBP4M), ili ona koju je h3@dhunt3r naveo. Poslušao sam, ali opet mi je GZA definitivno najjači diss napravio, ali to je bilo za očekivati od genijalca poput njega.

Babitz
16-02-2009, 22:38
Po 689374068q209468093460430693496043. put na ovom forumu, na 56k sam pa bi mi više pomoglo da ste mi samo naveli ime pjesme, no aj, hvala i ovako.

Meni su svi dissovi rulali, al sam se najviše smijao na jadakissov.
Al da, gza rula, np liquid swords

Niko Bellic
16-02-2009, 22:41
Po 689374068q209468093460430693496043. put na ovom forumu, na 56k sam pa bi mi više pomoglo da ste mi samo naveli ime pjesme.

Big Punisher feat. Joe - Still Not A Player

Babitz
16-02-2009, 22:44
Ne kužim kako je to diss ako je pjesma iz '98., a 50 ga je diso 2000. u "how to rob"

Btw, pjesma koju sam tražio je "off wit his head".

Peyo
16-02-2009, 22:56
Još se uvjeravam da je ovo neka čudna zajebancija. Volio bi s ovim stvorom popričati u 4 oka, bez nasilnih namjera, samo da vidim koji se bog događa toj osobi u glavi.

Vjeruj mi care nije zajebancija. Lik fakat tak brije. I nije mi frend na se ne zavarate jer nemogu se sa takvima družit da me kolješ. Osobno ga poznam i moji frendovi ga znaju podjebavat tipa: I se čuješ kaj s 50 centom. On kaže: Pa da čujem se svako malo i tak. Al on fakat to ozbiljno brije. U jednoj svojo pjesmi brije kak si je sa dečkima iz G-Unita najbolji frend. Ni ja nemogu vjerovat da takvih ima, al eto p**** svašta rodi. :toilet:

P.S. Napravio je pjesmu u kojou je ubacio on isječak sa Američkog radia di 50 pljuje po Hrvatskoj i on ga još podržava u tome, zamislite kretena a živi u HR. Takve treba :twisted:

EDIT: Evo vam ljudi još jednom link od njegovog space-a da dugo ne tražite: http://profile.myspace.com/index.cfm?fu ... =186459684 (http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=186459684)

Duke of Earl
16-02-2009, 23:07
Aha, pa to je onda izgleda psihički bolesnik i patološki lažac. Dobar primjer koji podržava moju teoriju da su wiggeri ljudi koji imaju ozbiljinh problema i treba im stručna pomoć :)

Ryd3R
16-02-2009, 23:27
Hmm...imam dva argumenta na ovog lika...

1. Kako osoba od 18-19 godina (btw, tako mi izgleda koliko je star taj lik?) može brijati na te spike tako jako da napiše "Im a gangsta" i da tvrdi da se poznaje s 50 centom i G-unitom....razumio bi da to sve radi dijete od 7-8 godina, ali ovo stvarno ne mogu razumijeti.

2. Ova rečenica "Im a gangsta" ispod slike točno pokazuje sve o tom liku, lik uopće ne razumije šta priča, da on kaže nekom crncu tamo u getu "Im a gangsta" ili mu se sfura tako obučen i to, dok bi mu ovaj uperio pravi gan u facu, plakao bi i cmuljio ko curica, zato nek ne priča gluposti, ako nezna o čem priča.

Peyo
17-02-2009, 00:10
Čuo sam od više ljudi da njegov tatica ima puno para pa zato može izigravat pravog wiggera. Tipičan tatin sin i još über malo. Lako se okolo ku***t sa sređenom Golf peticom, cigarama, hennessey-ima, Don Perignon-ima, skupim lancima, satovima, prstenovima, odjećom i obućom i šta ti ja znam šta sa svime ne, dok mu tatica to plaća. Nije zaradio vlastitim rukama. Nemam ništa protiv zato što ima on puno para, nego zato jer se okolo k***i sa time i šminka, a pogotovo ona brija "be a gentleman". Tako svaka budala može biti gentleman. Velik dio hrvata nema za kruh i skupljaju boce po kontenjerima da prežive sutrašnji dan, a on živi u oblacima...

Ryd3R
17-02-2009, 00:15
Čuo sam od više ljudi da njegov tatica ima puno para

Sve rečeno.

Većinom su wiggeri bogataši (a furaju se na siromašne crnce)
Da, to je to... :|

Peyo
17-02-2009, 00:31
Čuo sam od više ljudi da njegov tatica ima puno para

Sve rečeno.

Većinom su wiggeri bogataši (a furaju se na siromašne crnce)
Da, to je to... :|

E da i još nešto o njemu. Inače lik je hodao po teretanama da se napumpa da bude isti 50 cent naravno i frend mi je rekao da je hodao po nekom narodnjačkom klubu sa rastvorenom košuljom da mu svi vide kako on ima mišiće, a uostalom lik se napumpao uz pomoć proteina u roku 4 mjeseca. A od proteina imaš zapravo samu vodu u mišićima. Znam o čemu pričam i ja idem u teretanu ali ne definitivno na njegov način i s tim ciljem.

cham3leon
17-02-2009, 10:58
Kako se čovjek može nazivat "gangsta" mada nikad nije bio u crnačkom getu?
Ili u nekom kalifornijskom zatvoru koji je prepun tetoviranih gangsta luđaka (da, gledao sam onaj dokumentarac o tome na N. Geographicu).

wiseguy
17-02-2009, 11:18
taj lik ima krizu identiteta garant ,hoda po ulici i misli da je 50 lipa

Duke of Earl
17-02-2009, 20:35
1 question...zasto se crnci u getima bore uopce?
Jedni su obučeni u crveno (http://en.wikipedia.org/wiki/Bloods), drugi u plavo (http://en.wikipedia.org/wiki/Crips).

Još kraće objašnjenje: retardirani su.

Sgt. Bull
17-02-2009, 21:06
kat
Upravo si nazvao svaki historijski sukob rezultatom retardiranošću. Vgg =)

mravojed20
22-02-2009, 18:19
Ne, samo je njih nazvao retardiranima, i u pravu je.

Sonic_Moronic
22-02-2009, 22:16
Ane. Likovi su odgojeni u okruženju "THE BLUES R BAD, WE HATE THE BLUES!11!!". :(

Jerman
25-02-2009, 11:20
Pricate o rapu kako je los i to.
A metal?
Najgora muzika IKADA.
Ustvari, nije toliko do muzike, nego do debila koji se oblace u crno i furaju krizeve. Pa pucajte si u glavu budaletine.
Svi sta se furaju na to odmah moj mozak filtrira ko kretene.

P.S. Ne slusam rap, tako da ovaj post nije nastao u osvetnickom naletu ;)

Sickmanno1
25-02-2009, 11:44
Pricate o rapu kako je los i to.
A metal?
Najgora muzika IKADA.
Ustvari, nije toliko do muzike, nego do debila koji se oblace u crno i furaju krizeve. Pa pucajte si u glavu budaletine.
Svi sta se furaju na to odmah moj mozak filtrira ko kretene.

P.S. Ne slusam rap, tako da ovaj post nije nastao u osvetnickom naletu ;)

:pray: :pray: :pray:

Metalci :twisted: :killyou: :rambo: :hangin:

Niko Bellic
25-02-2009, 12:10
Pricate o rapu kako je los i to.
A metal?
Najgora muzika IKADA.
Ustvari, nije toliko do muzike, nego do debila koji se oblace u crno i furaju krizeve. Pa pucajte si u glavu budaletine.
Svi sta se furaju na to odmah moj mozak filtrira ko kretene.

P.S. Ne slusam rap, tako da ovaj post nije nastao u osvetnickom naletu ;)

Nema potrebe gledati na stil oblacenja kao nacin da se drugima docara sta osoba slusa. Osobno sam vidio puno "darkera" i "repera" kako s rukama u zraku na cajkama igraju kolo...

Kuda gre ovaj svet?

Niko Bellic
25-02-2009, 12:17
Klin klinom metalci plinom.

Ma sve je to crna metalurgija u glavi...

Sickmanno1
25-02-2009, 12:46
Nema potrebe gledati na stil oblacenja kao nacin da se drugima docara sta osoba slusa. Osobno sam vidio puno "darkera" i "repera" kako s rukama u zraku na cajkama igraju kolo...

Kuda gre ovaj svet?

Cekaj, cekaj? Znaci ako ja slusam metal, nesmijem npr. svoju staru uciniti sretnom i s njom plesati u svadbi na neki narodnjak?

Jedna je stvar slusati nesto, i jasno je da ti neka glazba nepase. Ali npr. ako si na rodendanu kod prijatelja koji je npr reper, tj. slusa rap, sta ti budes glavom pognuto gledao u pod dok ekipa skace na Jump Around?

Sta fali prilagodbi? Znaci ja nisam tr00 ako odem sa ekipom s posla koji slusaju narodnjake onak u radnom odjelu i tamo vidim da mi kum svira narodnjake i pjesma samo za mene i sta ja budem onak, stfu ja sam tr00 metalac....lol?

Niko Bellic
25-02-2009, 12:52
Nije fer sudit ljude po izgledu :nonono: . :(

Ljude ne, al' zene da!

Vise od icega mrzim kad negdje vidim prekrasnu curu zamaskiranu kao da ide nekom sotonistu na pogreb i tad pozelim na trenutak da sam slijep...

Cinjenica je da se sve takve cure pocnu prije ili kasnije normalno sminkat i oblacit i da je ta mrak faza (u koju nazalost ulazi i moja mala seka) tek prolazni poremecaj...

Hellboy
25-02-2009, 12:54
wait...žene nisu ljudi? debilno stajalište much?

Niko Bellic
25-02-2009, 13:10
Nema potrebe gledati na stil oblacenja kao nacin da se drugima docara sta osoba slusa. Osobno sam vidio puno "darkera" i "repera" kako s rukama u zraku na cajkama igraju kolo...

Kuda gre ovaj svet?

Cekaj, cekaj? Znaci ako ja slusam metal, nesmijem npr. svoju staru uciniti sretnom i s njom plesati u svadbi na neki narodnjak?

Jedna je stvar slusati nesto, i jasno je da ti neka glazba nepase. Ali npr. ako si na rodendanu kod prijatelja koji je npr reper, tj. slusa rap, sta ti budes glavom pognuto gledao u pod dok ekipa skace na Jump Around?

Sta fali prilagodbi? Znaci ja nisam tr00 ako odem sa ekipom s posla koji slusaju narodnjake onak u radnom odjelu i tamo vidim da mi kum svira narodnjake i pjesma samo za mene i sta ja budem onak, stfu ja sam tr00 metalac....lol?

Sick...

Znas ti dobro da nisam mislio na takve situacije nego na "isfuravatelje" koji na prve zvuke harmonike stave isfuravanje u drugi plan. Sta se pravis Tose. Nismo bre deca pa da se isfuravamo. Uzajamna tolerancija FTW!

@ Hellboy v2.0

De sta me vuces za jezik. Samo sam to tako napisao, jer me iskreno boli treca noga sta ce muski rod raditi, ali kad se mlade i lijepe curke pretvaraju u rugobe zbog glupih isfuravanja to je vec druga prica. Svi smo mi ljudi ili kako vec hoces zvati ljudska bica. Ne mislis valjda da sam ispao iz jureceg traktora na glavu da nisam toga svjestan...

Hellboy
25-02-2009, 13:15
so wait, znači mužjaci smiju raditi od sebe što žele, no cure, bile one lijepe ili ružne ko porez, moraju stalno biti uređene kako im netko drugi diktira? si siguran da nisi vidio tlo kako se približava prilikom vožnje na traktoru?

Niko Bellic
25-02-2009, 13:34
so wait, znači mužjaci smiju raditi od sebe što žele, no cure, bile one lijepe ili ružne ko porez, moraju stalno biti uređene kako im netko drugi diktira? si siguran da nisi vidio tlo kako se približava prilikom vožnje na traktoru?

LOL

Nikad nisam vozio traktor...

Moje misljenje tu nije bitno, ali ljepsi spol bi trebao biti ljepsi. U takvom drustvu zivimo i sve je to neka vrsta prilagodbe, a to mazanje i maskiranje u crnilo samo je jedna buntovna faza koju bi da ih danas pitas mnoge cure rado preskocile i zaboravile...

Hellboy
25-02-2009, 13:40
ljepši spol jesu, no beauty is in the eye of the beholder...nisi kvalificiran da svoje viđenje ljepote iznosiš kao činjenicu...

Jerman
25-02-2009, 13:46
Oprostite, ali svatko tko si ozbiljno brije na metal (znaci lanci remeni i emo spike) ima nekih problema ili je, blago receno, retardiran. Kad pogledas repere i usporedis, svi bi htjeli imati love i "respect" koji imaju reperi s telke, to je normala.
Muzika kao takva, je stvar osobnog ukusa i svatko nek slusa sta hoce (makar mene nitko nece uvjerit da je death/black metal dobra muzika koliko god se trudio)
Ono sto sickmanno kaze, tolerancija je vrlina.

Electromaster
25-02-2009, 13:51
Oprostite, ali svatko tko si ozbiljno brije na metal (znaci lanci remeni i emo spike) ima nekih problema ili je, blago receno, retardiran. Kad pogledas repere i usporedis, svi bi htjeli imati love i "respect" koji imaju reperi s telke, to je normala.
Muzika kao takva, je stvar osobnog ukusa i svatko nek slusa sta hoce (makar mene nitko nece uvjerit da je death/black metal dobra muzika koliko god se trudio)
Ono sto sickmanno kaze, tolerancija je vrlina.
Totalno forsanje nečeg je uvijek sranje, bili to tr00 kvlt metalci, ili wannabe gangsta wigga reperi... I, ne, nije normala, gej je :(

Niko Bellic
25-02-2009, 14:08
ljepši spol jesu, no beauty is in the eye of the beholder...nisi kvalificiran da svoje viđenje ljepote iznosiš kao činjenicu...

Okej. Priznajem da nitko od nas nije u pravu i da su zene prekomplicirane...

Ajmo prestat o tome, jer inace ode tema u polni organ...

Volim poslusati dobar Rap, Metal (iako je za mene to samo podvrsta nastala iz Rock glazbe), House i ostale glazbene zanrove, ali danas je sve postalo prodavanje magle i svi nas muljaju. Najveci fejkeri su po meni izvodjaci tipa Soulja Boy/Tokio Hotel, jer oni potenciraju to fejkanje medju mladim nedozrelim balavcima koji ne znaju drugacije nego copy/paste sto vide na teveu...

wiseguy
25-02-2009, 15:05
Oprostite, ali svatko tko si ozbiljno brije na metal (znaci lanci remeni i emo spike) ima nekih problema ili je, blago receno, retardiran. Kad pogledas repere i usporedis, svi bi htjeli imati love i "respect" koji imaju reperi s telke, to je normala.
Muzika kao takva, je stvar osobnog ukusa i svatko nek slusa sta hoce (makar mene nitko nece uvjerit da je death/black metal dobra muzika koliko god se trudio)
Ono sto sickmanno kaze, tolerancija je vrlina.
Totalno forsanje nečeg je uvijek sranje, bili to tr00 kvlt metalci, ili wannabe gangsta wigga reperi... I, ne, nije normala, gej je :(

slažem se no najgore je kad npr.jedan dan nosiš crno,slušaš rock/metal onda si darker ,ali ti reperi glume neke gengstere,huligane šta več ne

Hellboy
25-02-2009, 15:08
oh, fo shizzle nizzle mah grizzly...

cham3leon
25-02-2009, 18:40
Oprostite, ali svatko tko si ozbiljno brije na metal (znaci lanci remeni i emo spike) ima nekih problema ili je, blago receno, retardiran. Kad pogledas repere i usporedis, svi bi htjeli imati love i "respect" koji imaju reperi s telke, to je normala.
Muzika kao takva, je stvar osobnog ukusa i svatko nek slusa sta hoce (makar mene nitko nece uvjerit da je death/black metal dobra muzika koliko god se trudio)
Ono sto sickmanno kaze, tolerancija je vrlina.

Ja poznajem mnogo ljudi koji slušaju metal, nosaju majice od slayera i još gomile bendova za koje nisam nikad prije čuo, a zapravo su vrlo normalni ljudi, štoviše, jako pametni. I da, imaju sasvim normalan život.

Isto bih tako mogao doći do zaključka da reperi s druge strane, imaju manjak vlastite osobnosti jer žele imitirati nekakve bogatune koji nose zlatne lančine i misle da su opasni.

Sonic_Moronic
25-02-2009, 19:27
Ne kužim što ne valja sa nošenjem majica omiljenih bandova?

Mnoge od "uobičajenih" majica koje nosi većina ljudi imaju retajne reklame i natpise, ali to nitko ne primijećuje. :(

Osim toga, preko majice možeš naći lika sa sličnim glazbenim ukusima, i početi konverzaciju koja se inače možda nikad ne bi dogodila.

Death By Sexy
25-02-2009, 19:30
Osim toga, preko majice možeš naći picu sa sličnim glazbenim ukusima, i početi konverzaciju koja se inače možda nikad ne bi dogodila.

ispravljeno :wink:

Kostolomac
25-02-2009, 19:37
Ma cijelo to furanje na bendove i svađa oko istih mi nisu jasni. Nek svatko sluša što hoće sve dok mi ne natura svoje ukuse.
I btw ko kaže da metal i rap ne idu zajedno: fkuOAY-S ... re=related (fkuOAY-S6OY&feature=related)S(hint RATM :D )

cham3leon
25-02-2009, 21:31
Ne kužim što ne valja sa nošenjem majica omiljenih bandova?

Mnoge od "uobičajenih" majica koje nosi većina ljudi imaju retajne reklame i natpise, ali to nitko ne primijećuje. :(

Osim toga, preko majice možeš naći lika sa sličnim glazbenim ukusima, i početi konverzaciju koja se inače možda nikad ne bi dogodila.

Pa gdje sam uopće rekao da ne valja? Ja kažem da znam ljude koji su metalci, i koji uopće nisu mentalno nestabilni kao što propovijeda onaj gore.

Sonic_Moronic
26-02-2009, 08:13
Ne kužim što ne valja sa nošenjem majica omiljenih bandova?

Mnoge od "uobičajenih" majica koje nosi većina ljudi imaju retajne reklame i natpise, ali to nitko ne primijećuje. :(

Osim toga, preko majice možeš naći lika sa sličnim glazbenim ukusima, i početi konverzaciju koja se inače možda nikad ne bi dogodila.

Pa gdje sam uopće rekao da ne valja? Ja kažem da znam ljude koji su metalci, i koji uopće nisu mentalno nestabilni kao što propovijeda onaj gore.

Pa nisam tebi govorio, nego općenito.

Jerman
26-02-2009, 09:33
Ja poznajem mnogo ljudi koji slušaju metal, nosaju majice od slayera i još gomile bendova za koje nisam nikad prije čuo, a zapravo su vrlo normalni ljudi, štoviše, jako pametni. I da, imaju sasvim normalan život.
Ma majice su jos ok, ocito me nisi dobro shvatio.
Ja sam imao na umu ovakve likove (sorry, al to je fakat umobolno)
http://images.quizilla.com/P/perfectsuicide/1055437850_Randomdro3.jpg
:twisted:


Isto bih tako mogao doći do zaključka da reperi s druge strane, imaju manjak vlastite osobnosti jer žele imitirati nekakve bogatune koji nose zlatne lančine i misle da su opasni.
Ti ne bi htio imati harem doma, brdo love i vise zlata od americke nacionalne rezerve?
Naravno da ovi majstori s telke ustvari nisu takvi likovi u pravom zivotu kakvi se prikazuju, to je samo trend koji se prodaje, ali sama ideja iza toga je, po meni, opravdana.

ddoxy
26-02-2009, 09:37
Ja poznajem mnogo ljudi koji slušaju metal, nosaju majice od slayera i još gomile bendova za koje nisam nikad prije čuo, a zapravo su vrlo normalni ljudi, štoviše, jako pametni. I da, imaju sasvim normalan život.
Ma majice su jos ok, ocito me nisi dobro shvatio.
Ja sam imao na umu ovakve likove (sorry, al to je fakat umobolno)
http://images.quizilla.com/P/perfectsuicide/1055437850_Randomdro3.jpg
:twisted:


Isto bih tako mogao doći do zaključka da reperi s druge strane, imaju manjak vlastite osobnosti jer žele imitirati nekakve bogatune koji nose zlatne lančine i misle da su opasni.
Ti ne bi htio imati harem doma, brdo love i vise zlata od americke nacionalne rezerve?
Naravno da ovi majstori s telke ustvari nisu takvi likovi u pravom zivotu kakvi se prikazuju, to je samo trend koji se prodaje, ali sama ideja iza toga je, po meni, opravdana.

majke mi ovo je vrhunac debilizma

Death By Sexy
26-02-2009, 09:48
jebo bi ju

oh wait.. http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif




Ja se mažem faktorom 60 kulnosti i možda jesam kreten ali bar sam kul

ddoxy
26-02-2009, 09:50
jebo bi ju

oh wait.. http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif




Ja se mažem faktorom 60 kulnosti i možda jesam kreten ali bar sam kul

lud il kaj??? pa ovo je muško

Sonic_Moronic
26-02-2009, 10:14
Jasno da je muško. Sexy muško. http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif

Babitz
26-02-2009, 10:14
A kako je to mogao itko znati? :(

ddoxy
26-02-2009, 10:49
jebo bi ju

oh wait.. http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif




Ja se mažem faktorom 60 kulnosti i možda jesam kreten ali bar sam kul

lud il kaj??? pa ovo je muško

Da,jadao bi ga.Mozes mi sto?A?
Prekini forsirat te tvoje macho men military fore,ovdje to ne pali.To radi pred tvojim drugovima u osnovnoj.

ja???
lol
kaj da velim trolu osim fof

ddoxy
26-02-2009, 11:30
pa di su modovi kad ih za ovak nekaj trebaš

flamer i trolčina.. omfg
bježim

ddoxy
26-02-2009, 11:39
Nisam flejmao,niti spamao,samo sam ti rekao da prekines forsirat neke ideje koje niko ovdje ne voli.Mozes lijepo reagovati i pokazat da nije tako,ali ti pokazujes nesto sasvim suprotno.


ček
frajer je reko da bi zmrdao frajera

jel to normalno?????????
il si peder (ne vrijeđam, samo konstantiram već navedeno)
nekaj od tog je

ddoxy
26-02-2009, 11:47
ne ne
ti nisi "ukapirao"
kaj sam loše reko?
koje su to loše ideje ???

kaj sam u jendom postu stavio da mamine maze nemaju muda otić u vojsku...tj. iako imaju 20+ godina još su ovisni o njenoj sisi????

u redu je s onima koji imaju ozbiljnih zdrastvenih problema

ZNAM to jer vidim po svojoj generaciji...hrpa invalida, maminih maza i nesposobnjakovića
onda se čude zakaj normalni ljudi po tom pitanju planu na njih

K4ciga
26-02-2009, 11:51
Ddoxy,jednom ćeš shvatiti da odlazak ili neodlazak u vojsku nema veze sa muškosti.

ddoxy
26-02-2009, 11:53
svjestan sam da želite svim silama nekome nešto dokazati na lakši način...
niste ništ bolji od ovog muško/ženskog emosa.... samo se MOŽDA malo bolje oblačite

p.s.
nisam ništa govorio o dokazivanju muškosti...možda nam imaš nešto za reći/priznati???
neki strah imaš možda da nisi muško?

Neven <R>
26-02-2009, 11:54
:pray: :pray: :pray:

Jedini opsjednut muškošću ovdje si ti, a sad se odi dokazivati negdje jer ne shvaćaš kad te pola foruma sprda.

ddoxy
26-02-2009, 11:55
sprda???
looool
radi čeg
haha
ja ne dokazujem ništa
nego se sprdam od wannabe mužjaka (tebe i još nekolicine ovdje)

uostalom...zaboli me za mišljenje petorice adolescenata

ddoxy
26-02-2009, 11:56
:pray:
Molim da se ubuduce brisu postovi ove osobe.

objašnjenje molim

a tko si ti?

ddoxy
26-02-2009, 11:59
ček ček
stani

lijepo sam te pitao
kaj sam loše reko??? citiraj
kakvi stavovi???
o čem ti pričaš
pojasni

Neven <R>
26-02-2009, 11:59
De lockat ću ovo, već se jedno 50 puta išlo u off topic.