PDA

Pogledaj cijelu verziju : The Beatles



Frky
13-02-2009, 13:15
Nikad ih nisam slušao jer mi nepašu! Dobro, poslušao sam par stvari kod prijatelja (hey jude, all you need is love i tako to...), ali me nisu oduševili!

Anarion.Umarth
13-02-2009, 13:25
nedavno kupih
http://www.emiextranet.com/Packshots/Med/5099921678424_M.jpg
obrade beatlesa, na malo drugačiji način

Feanor
13-02-2009, 13:39
Imo sam orginal, beatles party megamix nekih 30 setak najboljih njihovih stvari u kontinuitetu... ali nije to moj đir

The Great Duck
13-02-2009, 14:48
Nikad ih nisam slušao jer mi nepašu! Dobro, poslušao sam par stvari kod prijatelja (hey jude, all you need is love i tako to...), ali me nisu oduševili!
jel ti baš moraš sve rečenice završavati s uskličnikom?

Da_killah
13-02-2009, 14:53
ko u zagoru :)

Duke of Earl
13-02-2009, 17:48
Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band najbolji album, druge nisam slušao, osim naravno hitova izvučenih s njih.

Lucy in the Sky with Diamonds (Y9IxEgZVFrQ)

Što god oni tvrdili, ovo je pjesma definitivno inspirirana iskustvom na LSD-u. Onak, inicijali naziva, spot, tj. isječak iz filma Yellow Submarine, naročito tekst, i činjenica da je snimljena kasnih 60-ih. Ne, uopće se nemože povezati s LSD-om. Vjerojatno negiraju to s obzirom koliko su postali cijenjeni, i koliko ih vole ljudi svih dobnih skupina, nemreš takav simpatičan "Pop" bend povezivat s drogom :roll: A tome sigurno ne pomaže i zatucanost i neznanje većine ljudi koji psihodelične supstance svrstavaju u isti koš s teškim drogama.

###DK###
13-02-2009, 19:53
Nisam ih baš puno slušao.
Zapravo, jedino što sam poslušao je Yesterday.

Anarion.Umarth
13-02-2009, 20:43
Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band najbolji album, druge nisam slušao, osim naravno hitova izvučenih s njih.

šteta, npr. abbey road je meni u rangu sa sgt. pepperon
šta se tiče lucy, nadahnuta je crtežon malog lennona svoje prijateljice iz vrtića. to naravno ne isključuje lsd

Frky
18-02-2009, 20:50
Nikad ih nisam slušao jer mi nepašu! Dobro, poslušao sam par stvari kod prijatelja (hey jude, all you need is love i tako to...), ali me nisu oduševili!
jel ti baš moraš sve rečenice završavati s uskličnikom?

Već bila rasprava o tome i svi se složili (koji pišu uskličnik) da je lakše pisati uskličnik nego točku! Stoga, nemoj smatrati moje uskličnike kao da se derem ili šta ti ja znam....

baldrick_
18-02-2009, 21:30
kako lakše uzvičnike, za uzvičnik moraš da stisneš dva dugmeta istovremeno, za tačku samo jedno.

zanimam se za beatlese pomalo u zadnje vreme, slušao sam drugi disk od white albuma, izdvojile su mi se neke fine melanholične pesmice (mother nature's son, long, long, long, cry, baby cry), sjajna blues pesma (yer blues), everybody's got something to hide i fenomenalna (znam je od ranije) revolution 1 (valjda 1, ona što ima smisla), ostalo je dosadno mnogo.

takođe nabavih zvirku singlova, don't let me down je odlična pesma, verovatno je obrada, moram da proverim, plus matchbox i apsolutno paljevinska long tall sally, za koje znam da su obrade.. hey jade smara, ali mi se sviđa kako je otpevano.. ostatak drugog diska kompilacije ću verovatno u skorije vreme temeljnije da poslušam, s obzirom da mi je u plejeru.

vidim za magical mystery tour da ima dosta opičenih, melanholičnih pesama, pa ću da ubacim u plejer da slušam pre spavanja, i tu će verovatno da stane moje zanimanje za njih..

The Great Duck
21-08-2009, 20:22
E da,oprostite na oživljavanju,al nikako nisam uspio pohvatati tko je tko u Beatlesima...Znam samo da Ringo bio bubnjar...