PDA

Pogledaj cijelu verziju : igre za xbox 360



PINĐO
13-02-2009, 10:43
prije par mjeseci kupl ja xbox 360 stupnjeva i igram ja ko nenormalan. :rambo:
sada kupit gta4
nije da se falim al gamerscore sam mi je na 1200 :rambo:

ee jel neko od vas ima mirrors edge za prodat za xbox 360
na kompu prešo 4 puta al bi i na xbox360 isto prešo

Nee Joe
14-02-2009, 09:18
probaj naći na STEAM-u po nekoj možda manjoj cijeni. Kako god, iskustvo na xboxu i na ps3-u nije isto kao na kompu. Al, ko voli nek izvoli.

streetrace777
14-02-2009, 09:46
probaj naći na STEAM-u po nekoj možda manjoj cijeni. Kako god, iskustvo na xboxu i na ps3-u nije isto kao na kompu. Al, ko voli nek izvoli.

Hmm molim te pronadi ti na steamu neku igru za Xbox360. steam je servis za prodaju PC igara :)

Arbiter of Change
15-02-2009, 21:10
XBox demo uratke možeš jedino skinuti preko Live servica direktno u konzolu, u tome i je problem.

Assasin`s
15-02-2009, 21:16
Pa ja skidam Halo Wars za DVD zato jel se more,vidio sam ali skida bijednih 10kbs :rotfl:

Ixy
15-02-2009, 22:35
XBox demo uratke možeš jedino skinuti preko Live servica direktno u konzolu, u tome i je problem.

Netočno. Demoi se mogu normalno skinuti i preko neta, spržiti na CD ili DVD, ubaciti u konzolu i igrati.
Naravno, ne službeno, ali osobno u tome ne vidim neki problem (koji se tiče etike i morala, jel :D), jer su demoi ionako besplatni.
I hard disk može poslužiti za mnogo toga, ne samo za demoe.

Što se tiče Halo Wars demoa, on je console locked, odnosno, moguće ga je zaigrati jedino ako ga skineš direktno s Live-a na konzolu. To je neka nova zaštita koju su dosad stavili na nekoliko demoa.

Arbiter of Change
15-02-2009, 23:52
A hebiga, ja sam moralna osoba, jel'te. :)

Problem je već nastupio jer si ti omogućio svojoj konzoli da pokreće igre koje si na svoju ruku pržio (striktno gledano, demoi dostupni preko Live servica su legalno jedino ako ih skineš direktno sa servera na konzolu, ukoliko to ne napraviš na bar jedan način si prekršio pravila korištenja konzole; tj. čipirao si konzolu i/ili pržio demoe na DVD koji su van njihove namjenjene metode distribucije (vjerojatno je Microsoft to definirao za demoe koje distribuira putem Livea)). Naravno da možeš staviti više stvari na hard osim demoa, ali zašto ih ljudi uzimaju nego za njih.

Ixy
16-02-2009, 11:04
Ma jasno je meni to.
Samo kažem da osobno ne vidim neki problem u tome da netko skine demoSigru s neta, zaprži je na DVD i igra. Pogotovo ukoliko nema hard disk za konzolu. ;D

PINĐO
16-02-2009, 11:14
jel neko ima gta 4

Assasin`s
16-02-2009, 13:40
A ja tak i tak ne vidim svrhu dat 500kn za pišljivu igru a modanje je 500kn i skidaš....