PDA

Pogledaj cijelu verziju : Novi detalji o Danteovom Paklu



IgGy
11-02-2009, 11:23
Kao što smo već naveli u Info rubrici časopisa, Dateov Pakao, novi naslov Electronic Artsa koji će vrlo vjerojatno za sobom povući i brojne kontroverze, dan je u ruke studija odgovornog za odličnu horor avanturu Dead Space, no evo i nekih novih detalja...

Kao što proizvođač kaže, Danteov Pakao biti će kombinacija akcijskog platformera God of War (koji nije ugledao PC platformu) te već navedene horor avanture Dead Space. Dante će se generalno boriti protiv 20 metarskih bossova i sličnih paklenih spodoba, stoga smo sigurni kako nam neće biti dosadno. Pogotovo nakon što se Vatikan aktivira.

AjgorR
11-02-2009, 11:27
Da,moglo bi biti jako zanimljivo,meni je God of war bio i ostao jedna od najboljih playstation igara,a moram priznati da sam jako uživao i u Dead Space-u tako da bi njihova kombinacije mogla biti jako dobra igra kakvih po mom mišljenju zbilja nedostaje kako na pc-ju tako i na drugim platformama.

Death By Sexy
11-02-2009, 11:31
SDante će se generalno boriti protiv 20 metarskih bossova i sličnih paklenih spodoba, stoga smo sigurni kako nam neće biti dosadno. Pogotovo nakon što se Vatikan aktivira.

e to mi se sviđa.. još ako bude atmosfera dobra uf.. :D

pa Vatikan kaže da pakao postoji je tak? ili ne? nemaju se kaj javljati uglavnom :'(

Macolla
11-02-2009, 12:41
Javi li se Vatikan znat cemo da i oni prate gejming... Mozda je i papa veliki gejmer? :wink:

###DK###
11-02-2009, 20:54
Igru jedva čekam.
Danteova komedija mi je jedna od najboljih knjiga.
Koji je zadnji bos? Lucifer? :D

Deadwalker
13-02-2009, 10:38
Igru jedva čekam.
Danteova komedija mi je jedna od najboljih knjiga.
Koji je zadnji bos? Lucifer?S:D

pa ono, ista manje bi bilo razocaranje posto se on nalazi na samom dnu danteovog pakla...al sve u svemu, bit ce ovo zanimljivi naslov, samo neka bude dovoljno jezivo i bit ce ok...

W1k1n6
01-07-2009, 13:09
Kažu da je Dante bio zapravo prorok poput Nostradamusa i da se tako njegov stih "Tko uđe nek se kani svake nade" odnosi na ulaz u EU.

Vedro
01-07-2009, 21:00
Kažu da je Dante bio zapravo prorok poput Nostradamusa i da se tako njegov stih "Tko uđe nek se kani svake nade" odnosi na ulaz u EU.
spooky

cham3leon
01-07-2009, 21:26
SDante će se generalno boriti protiv 20 metarskih bossova i sličnih paklenih spodoba, stoga smo sigurni kako nam neće biti dosadno. Pogotovo nakon što se Vatikan aktivira.

e to mi se sviđa.. još ako bude atmosfera dobra uf.. :D

pa Vatikan kaže da pakao postoji je tak? ili ne? nemaju se kaj javljati uglavnom :'(

Znam da oftopičarim, i to religijski, što nije dobro, ali jednostavno ne mogu odoljeti da tebi i/ili drugima koje to zanima odgovorim na pitanje :D

Da, naravno, Crkva priznaje postojanje pakla, i ne smatra to tabu temom. Kaže se da je đavlu najbolji potez ikada taj što je uvjerio čovječanstvo da ne postoji. Tako da raspravljanje o Paklu Crkvi nimalo ne smeta, kao ni kršćanstvu uopće ;D

Mirogamemasta
02-07-2009, 00:02
Znaci Dante dolazi na pc? Nisam znao, Na gametrailersima pise samo za ps3 i X kutiju. Cuo sam kako su developeri napravili toliko bolesne kreature da neke od njih nisu smjeli staviti u igru.

Mr Vercetti
01-08-2009, 19:16
Dante Alighieri mlati lucifera. *shudder*.