PDA

Pogledaj cijelu verziju : Thief Guild



Reaper
27-05-2006, 21:56
Dobio sam poruku od Dark Elfa koja dolazi od vode Theaf Guilda.Kaze da ako dodem u Imperijal City Waterfront u neki Garden da cu moci uci u guild.Kada sam stigao u ponoc kako mi je pisalo,cekao sam ali nitko se nije pojavio.Nemogu naci taj Garden.Mozete li mi pomoci? :pray: :pray: :pray:

Prince-Artas
27-05-2006, 21:58
imaš kursor koji ti pokazuje di moraš ići. a moraš ići tamo negdje kod onih koliba na waterfrontu

Sonic_Moronic
27-05-2006, 22:03
usput piše se Thief

Rocchiro
27-05-2006, 23:28
tip s kojim s trebas naci je u vrtu kod onih koliba,malo dalje od vatrice.zove se Armand ako se dobro sjecam i dal bu ti jedan sitni quest da te iskusa

shadow hide you :kill:

Ps1ho
27-05-2006, 23:28
usput piše se Thief

Moronicu što ti spamaš!!! :? :twisted:

Ovak, kad stigneš u waterfront skreni lijevo i idi do kraja mola, vidit ćeš prolaz, odi kroz taj prolaz i opet lijevo i malo švrlaj i trebo bi skužit crnca sa bakljom negdje između 12am i 1 am...

Reaper
28-05-2006, 18:49
Nasao sam onoga lika,a sada trebam naci neki dnevnik.Dosao sam u zrtvinu kucu ali nemogu naci dnevnik i suparnica dode prije mene.Znate li gdje je taj dnevnik? :pray: :pray: :pray: :pray:

Rocchiro
28-05-2006, 19:40
Nasao sam onoga lika,a sada trebam naci neki dnevnik.Dosao sam u zrtvinu kucu ali nemogu naci dnevnik i suparnica dode prije mene.Znate li gdje je taj dnevnik? :pray: :pray: :pray: :pray:

u jednoj od koliba.pozuri se!

Reaper
29-05-2006, 18:30
Je li znate gde je Thief Guild? :ekipa:

Rocchiro
29-05-2006, 19:23
Je li znate gde je Thief Guild? :ekipa:

a da malo search koristis? :?

Reaper
30-05-2006, 18:56
Mog brata zanima kako da prede quest u Charolu da dobije kucu,radi se da mora otkriti tko je ukrao sliku.

Ps1ho
30-05-2006, 19:46
već ima odgovor u temi Quests...

Doggy
31-05-2006, 17:54
za taj quest s dnevnikom, moras biti fakat brz... cim zadatak pocne, ova dvojica idu odma po dnevnik... ti trebas razgovarati s nekim beskucnikom, odma ga na brzinu potplati i pitaj za tog lika... kad ti veli, odma upali mini map i fast travel tam di ti je crveni kursor ak ti je quest aktivan, i udji u kucu... kak udjes samo ravno u stolu ti je dnevnik...

ja sam dnevnik ukral ovoj dvojici pred nosom jer su se suljali prema stolu a ja sam dotrcal... i quest ti je gotov... a onda moras puno citati jer inace nemas zast igrati igru...

Adis
01-06-2006, 20:37
Ja sam doso ali nema dnevnika na stolu.
Sta ako sam zakasnio.
Na kursoru mi pokazuje da je na stolu ali je nema.
Sta cu?

Doggy
02-06-2006, 13:09
nije na stolu nego u stolu... znaci moras otvoriti desk...

Adis
02-06-2006, 20:47
dobro ali nema ga ni u stolu otvarao sam ja sto.
Sta sad?

Prince-Artas
02-06-2006, 20:58
dobro ali nema ga ni u stolu otvarao sam ja sto.
Sta sad?

očito je da ga je netko prije tebe pokupio

Adis
02-06-2006, 21:02
Pa znam i ja to.
Ali sta sad?
Volio bih otici u thief gild ali kako cu kad to nemogu prec?

Doggy
02-06-2006, 21:34
onda si malo zakasnil... je sam dosel taman i ovoj dvojici ukral dnevnik pred nosom...

negde sam procital da zajebi taj quest... neko donese dnevnik prije tebe, pa probas opet, cital sam da treba ukrasti neki mac...

Reaper
06-06-2006, 19:11
Ja sam zavrsio za Thief Guild,sada sam Grey Fox.Neznam da li trebam raditi i dalje za njih? :?

Ps1ho
06-06-2006, 19:14
pa više nemaš questova, sad moš pljačkat, onak, čist turistički :D

Domy
07-06-2006, 23:03
Ovo je odgovor Adisu.
Što se tiče inicijalnog testa za ulaz u Thieves Guild-tebi,ženski i Aragonianu je cilj tko će prije ukrast onaj dnevnik,koji jest u stolu kako su ti drugi rekli,međutim,ako nisi dovoljno brz,ženska će ga uzet vjerojatno tebi pred nosom i onda ga moraš ukrast od nje. Al ne smiješ ju ubit (honor among thieves),samo pokrast da te ne skuži,najbolje dok spava. Njena kuća je odmah pokraj dvorišta u kojem krećeš,di je kontakt(nemrem se sjetit imena lika s bakljom).

Doggy
08-06-2006, 11:05
armand kristofer

Doggy
08-06-2006, 11:11
sad neznam dal je modra lasta il kaj, al kad hocu kupiti kucu u skingradu, nigde nema onog lika s kojim treba pricati, a taj isti lik daje posao u castle tak da ga moram naci za onaj quest di treba razgovarat s nekim ko je u zatvoru za neku knigu... a kud god dodjem, kursor kaze drugo, ima jos ko problema s tim... svi vele da lik ne napusta castle cesto, al nikad nije nutra...

Domy
08-06-2006, 21:01
Ork od kojeg kupuješ kuću (Rosenthorn Hall) ti je zapravo jako često u gradu. Potraži u krčmama blizu te kuće koju oćeš kupit i guildova. ima ih tamo par. u gradu je negdje sredinom dana,predvečer je uglavnom u dvorcu.

Doggy
10-06-2006, 13:31
nigde ga nema, a zanima me i ona druga kuca nasuprot te koju hocu kupiti...
zakljucana je i lik veli da je nutra puno ljudi i da imaju neku festu, a posto treba key to unlock, zanima me di dobiti taj key??? bas bum probal hodati po gradu u skupom odjelu, mozda me pozovu, ili goli...

kolko jos ima questova da dobijem gray fox masku, ako ko zna, zapel sam na onoj knjizi, i u vrijednosti od kolko se max mora prodati ukradenih stvari za zadnji quest???

Ps1ho
10-06-2006, 13:54
Ta kuća ti je dio questova u Dark Brotherhoodu, dobiješ quest da ih sve ubiješ a da oni ne posumjanju da si ti ubojica, a tamo su kao da traže blago kojeg nema...

Domy
11-06-2006, 13:01
nigde ga nema, a zanima me i ona druga kuca nasuprot te koju hocu kupiti...
zakljucana je i lik veli da je nutra puno ljudi i da imaju neku festu, a posto treba key to unlock, zanima me di dobiti taj key??? bas bum probal hodati po gradu u skupom odjelu, mozda me pozovu, ili goli...

kolko jos ima questova da dobijem gray fox masku, ako ko zna, zapel sam na onoj knjizi, i u vrijednosti od kolko se max mora prodati ukradenih stvari za zadnji quest???

Zapeo na kojoj knjizi? Ak ne dobijaš još questove direktno od gray foxa imaš još dosta. Btw,fencat dovoljno novaca da te gray fox zove je pljuga,odi u oblivion,pokupi kolko možeš,prodaj sve nekom od fenceva i imat ćeš najvjerojatnije dovoljno do kraja thieves guilda. ak ne u jednom,onda u 2 raida obliviona...

Doggy
11-06-2006, 13:10
zavrsil sam taj quest s knjigom (zadnji quest za s'kriivu)

da je bar tak lako kak ti velis... sad sam moral prodati do 700, al ti fence raste samo kad prodajes ukradene stvari... nemam problema s tim, samo me zanimalo, jer sam pokral one 250 golda vrijedne statue kaj sam prodaval za 500 onom skupljacu rijetkih stvari kojeg sam ubil... tak da mi je fence 1000...

sad mi je bas gray fox dal drugi quest...

Domy
11-06-2006, 13:14
Hm... Kak sam ja onda uspio skupit 14000 fenced gold kad nisam baš previše krao...? Ja sam samo prodavao skupe stvari fencevima,ubacio koju ukradenu stvar i nisam imao problema...

Doggy
11-06-2006, 13:16
no, ok, neznam sad, al nisam prevec prodaval vrijedne stvari kod tih likova, jer imam lika koji daje vise za sve...

Domy
11-06-2006, 13:20
E,al u tom i jest poanta. prodaješ za manje,al si puniš fenced gold za thives guild. a nakon tolko igranja kolko veliš,čisto sumnjam da nemaš već par stotina tisuća golda ionako.

Doggy
11-06-2006, 13:22
para imam ko pljeve (oko 600000) i kupujem sve magic iteme da mi budu kod jednog trgovca (onog kod arene, znam da je mod, al j.b. ga) al mi je bilo glupo prodavat stvari vrijedne 5000 za 1100, pa ih sad prodajem za 3500...

Domy
11-06-2006, 13:27
Povećaj si mercantile skill,ulaži u svakog trgovca kojeg nađeš,moći ćeš skuplje prodavat. A s tolko para je tak svejedno dal prodaješ za 2 il 3 tisuće. kad imaš 50 daedric warhammera,zakaj ih ne bi prodao,5000 kolko mu je vrijednost ionak nikad nećeš dobit. ja sam nabavio neki mod kao banka pa ulažeš pare i kupiš kamate

Doggy
11-06-2006, 13:30
ne volim igrati s modovima, prelako je, al ovaj lik kod arene je zakon...

uvjek je ljepse dobit 3000 nego 1000 za stvar vrijednu 5000, nije tak???

a i vise neznam kud bi s lovom...

malo je teze imat 50 deadric warhammera jer svaki je tezak 93 (ak se ne varam) a tolka mi nije nosivost...

Domy
11-06-2006, 13:32
pa nisam mislio u inventaru,kod sebe... :D u početku jest ljepše,al s tolko para ionako ne znaš kaj bi

GreenDevil_CRO
17-06-2006, 12:32
treba mi mala pomoc. U zadnjem sam questu koji mi je dao gray fox. Napravio sam sve da bi došo do imperial palace . I sad samo trebam dobit elder scrol. Ušo sam u elder scrol library i sjeo na onaj stolac. Ak tko zna šta treba napravit napišite plz.

Domy
17-06-2006, 15:15
treba mi mala pomoc. U zadnjem sam questu koji mi je dao gray fox. Napravio sam sve da bi došo do imperial palace . I sad samo trebam dobit elder scrol. Ušo sam u elder scrol library i sjeo na onaj stolac. Ak tko zna šta treba napravit napišite plz.

Pa,ak me pamćenje služi,nemreš ga samo uzet jer će te napast nego ga ukradi,doslovno. sneak i uzmi,ako nitko ne skuži,bježi. Ak te napadnu,probaj ponovo. al bježi gore,prema višim levelima palače. puno sneakanja,ako imaš chameleon,jako će ti pomoć. kad dodješ do imperial battlemage-a,u njenoj sobi ima kamin kroz koji padaš ravno natrag u kanalizaciju. obavezno obuci boots of springheel jack prije tog pada!

GreenDevil_CRO
17-06-2006, 15:34
Sa sneak sam i došo tamo, ali u questu i na mapi mi kažu da sjednem na neki stolac. Kad sjednem pojavi mi se neki hint da nesmijem sa nikim pricat i da ce posumnjat da sam ja neka likuša. Sjednem na stolac i ceko sam 30 min . Ništa se nije dogodilo , a nemogu ni ništa radit dok sam na tom stolcu. Mogu li negdje ukrast elder scrol bez tog stolca?

Domy
17-06-2006, 16:12
Kad sjedneš,jedna od slijepaca,brijem ženska će ti reć dobrodošla,budući da misli da si ona neka ženska i samo čekaj sjedeći,trebali bi ti ga brzo donijet i stavit pred tebe na stol u roku minute-dvije...

Ps1ho
17-06-2006, 22:31
...pa trebaš sjest u tu stolicu i čekat da ti donesu Elder Scroll, NE PRIČAJ S NIKIM, a ak ti ga uopće nedonosi onda je u pitanju modra lasta...

GreenDevil_CRO
17-06-2006, 22:32
ceko sam pola sata niko ne donosi ništa samo gledaju u mene iako su slijepi :-)

Domy
18-06-2006, 12:27
ceko sam pola sata niko ne donosi ništa samo gledaju u mene iako su slijepi :-)

Hm... Jesi se ušuljao unutra tj u tu knjiznicu il si ušetao ko car(ica)? :D
Ja sam ušao unutra bez sneakanja,pozdravila me ženska,rekla da sjednem,otišla gore stepenicama i spustila se dolje,stavila scroll pred mene.

GreenDevil_CRO
18-06-2006, 13:13
[quote]ušo sam sa snekom i deatly vishasom ( nevidljivost ) sjeo sam na stolac i svi su buljili u mene . Al hvala na prijedlogu pokušat ću to.

GreenDevil_CRO
18-06-2006, 15:40
:D HVALA VAM USPJEO SAM NAPOKON. HVALA VAM ŠTA STE MI POMOGLI . S:D

Domy
18-06-2006, 18:24
Ajde fala bogu ;)
Sad još samo zbriši odatle

GreenDevil_CRO
18-06-2006, 20:42
pobjego sam iz te palace. Odnjeo scrol Gray Foxu i dao mi je ring. Odnjeo sam taj ring kod neke kraljice Umberlox ( ja mislim ) i Gray Fox skino masku te je dao meni. Sad imam neku kucu, ali više nemogu prodavat ukradene iteme kod onog fenca u imperial city.

Domy
18-06-2006, 21:42
pobjego sam iz te palace. Odnjeo scrol Gray Foxu i dao mi je ring. Odnjeo sam taj ring kod neke kraljice Umberlox ( ja mislim ) i Gray Fox skino masku te je dao meni. Sad imam neku kucu, ali više nemogu prodavat ukradene iteme kod onog fenca u imperial city.

E,vidiš,to ti je problem s Fathisom Ulesom,zeznut je. Kad završiš thieves guild,on se zblesira i nikad ne ide više na mjesto iza svoje kuće (ono s kovčegom) gdje jedino prodaje

GreenDevil_CRO
18-06-2006, 21:45
šteta baš sam pokro cijeli Red Diamond .?.?. u imperial city i sad to nemogu prodat štata

Domy
18-06-2006, 22:04
Ne možeš njemu,al ostali fencevi su još uvijek aktivni. skoči do anvila i prodaj kaj možeš. ak imaš mercantile pa da uložiš u trgovca,još bolje

Doggy
19-06-2006, 11:41
ja sad moram ukrasti one cizme, pa me zanima kolko jos imam misija do gray fox maske ukljucujuci tu?

Domy
19-06-2006, 17:48
Uf,nisam siguran. Trebaju ti čizme,strijela i brijem još nekaj za tu misiju. dakle,još barem 3 misije

Doggy
19-06-2006, 19:28
strijelu sam nabavil, onaj kamen isto, sad trebam te cizme...

Domy
19-06-2006, 19:43
A onda se ne sjećam,al treba ti dosta fence-anih para. Uostalom,to s čizmama i nije neki bed al pazi da imaš dosta cure disease potiona...

Doggy
19-06-2006, 21:45
ne trebaju mi potioni kad imam magiju... a fence mi je oko 1000

Domy
19-06-2006, 22:00
Nije bitno kako se liječiš,glavno je da se imaš kako izliječit. a brijem da treba baš 1000 za zadnju misiju

GreenDevil_CRO
20-06-2006, 09:54
Dok si u thief guildu najbolje je imat veći sneak i security , a od magija deadly vishage ( il tak nekak se piše ) tj nevidljivost . neceš imat problema sa nijednom misijom. Jedino sam ja imo problema sa zadnjom misijom pred kraj pa sam tražio help.

strunki
24-07-2006, 10:35
Jel zna tko šta treba napravit u zadnjoj misiji koju mi da Gray fox, tamo gdje treba gađati sa strijelom.

Kaže mi da tredam stajati iza onih zidova, a neznam kak da ih pomaknem.

Molim pomoc.

*Fila*
24-07-2006, 18:38
Jel zna tko šta treba napravit u zadnjoj misiji koju mi da Gray fox, tamo gdje treba gađati sa strijelom.

Kaže mi da tredam stajati iza onih zidova, a neznam kak da ih pomaknem.

Molim pomoc.
Imaš tmo neki prolaz pa u tom prolazu prekidač koji miče te zidove (vidi mapu za prolaz)I onda stani u sredinu i pogodi u onaj kip!!Btw ta je misija dosadna i glupa ali mi je super maska koju ti da gray fox :)

Prince-Artas
24-07-2006, 20:02
meni osobno jedna od boljih misija

*Fila*
25-07-2006, 21:27
meni osobno jedna od boljih misija
Meni je misisja dobra kad se šuljaš i kad dobiješ elder scroll pa to je zakon ali me živciraju old way i sewersi!!! :)

strunki
26-07-2006, 07:12
Hvala na pomoći, prošao sam.

Malo je dosadno prolazit kroz kanalizaciju.

Helios Prime
30-08-2006, 16:52
E ljudi zna li itko di mogu nac neke dobre maceve il neke dobre oklope.
Ako neko zna di ima puno love nek se javi
:killyou:

Ps1ho
30-08-2006, 16:57
trebaš se razvit na viši level da bi dobivo dabra oružja i armore, ali maš Umbru (mač) u ruševini Vindasel, prvo se razvij pa onda odi ubit tu žensku (posjeduje Umbru)...

g@mer4life
30-08-2006, 18:01
ja imam glass mač (il tak nesh) i piše da je cijena 0 zlatnika i da je udarna snaga samo je :shock: ....


btw.....level sam 7

Orla
30-08-2006, 21:18
Onda imaš repliku...

Doggy
01-09-2006, 11:44
a to ti nist ne valja... si taj mac mozda ukral iz neke vitrine u nekom dvorcu???

gray_fox
23-12-2006, 11:35
aj pogodite jel sam ga prelazio?(mala pogledajte moj nick)

23-12-2006, 15:30
Molim ban za korisnika gray_fox zbog podcjenjivanja inteligencije ostalih korisnika ovog foruma.
Hvala.

gray_fox
23-12-2006, 17:26
molim ban za mcpingvina jel zivotinje ovdje nesmiju bit clanovi i jos neznaju pricat hvala

BlackDCRO
23-12-2006, 18:07
Jebo oca svog, ja sam zapeo na toj zadnjoj misiji kod Gray Foxa...
Sad sam tamo u onim katakombama(sta vec) i moram pogoditi kip onom strijelom, udjem u drugu prostoriju, nadjem prekidac te se vratim natrag i nista se ne dogodi!
Vec tjedan dana stojim na toj misiji i nemogu ni naprijed ni nazad...
Plz helpajte!

23-12-2006, 20:07
molim ban za mcpingvina jel zivotinje ovdje nesmiju bit clanovi i jos neznaju pricat hvala
dakle, i za sebe predlažeš ban, nick ti je siva_lisica.

Nigdje ne piše da životinje ne smiju sudjelovati u forumu i znam čitati pravila, hvala na pitanju.

BlackDCRO
01-01-2007, 06:24
Evo da malo dignem ovu temu na zivot...
Uglavnom presao sam quest nakon 2 tjedna mucenja i postao sam gray fox, o ye...
Al najjace je u igri kad koristis sneak mod dok te gray fox gleda i onda ti kaze: "dali ti to pokušavaš krasti ovdje"? :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Ili ono kad pitaš onog tipa u areni za rumors, pa ti on kaze: "cuo sam glasinu da si ti budala"(tako nesto)
:rotfl:
To su po meni dvije nasmjesnije napravljene stvari u igri, stvarno su me uspjele nasmijati :rotfl:

SkunK
01-01-2007, 17:24
Da i mene je ova nasmijala u Areni ali to kad sam Brawler bio, i ono pitam lika za "Rumors" a on ko iz topa : "I heard a rumor that you are an idiot" :D

Pwna lik :D

a sta se tice pwnanja, mcpigvin pwned > siva lisica, "Mcpigvin, leave the arena and rest, you earned it!" :pray:

Upitni
01-01-2007, 20:38
"Mcpigvin, leave the arena and rest, you earned it!"S :pray:

ne spominji,dok prodjes sve fightove za arenu,i kada svaki put lik isto to kaze,dodje ti muka.ja sam svaki put gasio zvucnike,pogotovo nako nekoliko likova... :-x

coki
01-01-2007, 21:37
kad se u areni ubije orka ovog polu vampira ja dođem do žene sa njegovim armorom i neznam kaj da radim ,žena mi kaže kao ful da sam "izazvao gray princa" i izgleda mi ko bug

Ps1ho
01-01-2007, 21:57
pa jesi se borio s njim u Areni?

ran6er
01-01-2007, 23:19
"Mcpigvin, leave the arena and rest, you earned it!"S :pray:

ne spominji,dok prodjes sve fightove za arenu,i kada svaki put lik isto to kaze,dodje ti muka.ja sam svaki put gasio zvucnike,pogotovo nako nekoliko likova... :-x

Pretpostavljam da si ih prešao sve odjedanput.Nije ni čudo da ti dosadi.

Arbiter of Change
01-01-2007, 23:21
"Mcpigvin, leave the arena and rest, you earned it!"S :pray:

ne spominji,dok prodjes sve fightove za arenu,i kada svaki put lik isto to kaze,dodje ti muka.ja sam svaki put gasio zvucnike,pogotovo nako nekoliko likova... :-x

Pretpostavljam da si ih prešao sve odjedanput.Nije ni čudo da ti dosadi.

Nek stavi OOO pa neka se javi.

coki
02-01-2007, 18:52
pa jesi se borio s njim u Areni?
da i pobjedio

Ps1ho
03-01-2007, 00:42
hm, pa kad odes do zenske trebala bi ti dat armor ko onaj njegov, izaberes izmedju hravi i light i proglasi te glavnim u areni...

Upitni
04-01-2007, 21:01
"Mcpigvin, leave the arena and rest, you earned it!"S :pray:

ne spominji,dok prodjes sve fightove za arenu,i kada svaki put lik isto to kaze,dodje ti muka.ja sam svaki put gasio zvucnike,pogotovo nako nekoliko likova... :-x

Pretpostavljam da si ih prešao sve odjedanput.Nije ni čudo da ti dosadi.

Nek stavi OOO pa neka se javi.
ne sve odjednom,samo kada bi potrosio gold pa bi onda poubijao nekoliko tipova odjednom.
Kako OOO poboljsava fight u areni?

Arbiter of Change
04-01-2007, 21:04
Kako OOO poboljsava fight u areni?

Misliš otežava? :D Dosta je teže završiti arenu kad imaš OOO.

Upitni
05-01-2007, 20:23
ma da,imam ooo nego sam igrao sa wizardom pa nisam isao u arenu...

ran6er
06-01-2007, 14:34
Kako OOO poboljsava fight u areni?

Misliš otežava? :D Dosta je teže završiti arenu kad imaš OOO.

Više se protivnici ne prilagođavaju tvom levelu nego imaju konstantni level.
Naprimjer Grand champion će biti jednako jak bez obzira na level koji imaš.

Upitni
06-01-2007, 14:39
gadno,s obzirom na slow-leveling...

Prince-Artas
07-01-2007, 01:01
meni je tako bolje, tako je bilo u MW

Upitni
07-01-2007, 17:45
da,puno je veci izazov i zabavnije,a ne da skines neprijatelja u dva poteza

Sgt. Bull
07-01-2007, 22:25
moze mala pomoc oko thief guilda?
dosao sam do dijela kada moram ukrasti prsten od one countless ali nikako ne mogu jer je stalno cuvaju....kako ste vi to uradili ako ste i radili uopste?

SkunK
07-01-2007, 22:58
Odi skrivenim prolazom koji je dole u hall-u, ali oko 1am i onda ces doci do gore i bit ce samo cuvar koji patrolira. Njega lako zaobidjes, dodjes u sobu od countess i ukrades prsten.

Use sneak, i nemoj se zajebat ko ja pa u ugasi caps lock dok sneakas.

Sgt. Bull
08-01-2007, 01:25
Odi skrivenim prolazom koji je dole u hall-u, ali oko 1am i onda ces doci do gore i bit ce samo cuvar koji patrolira. Njega lako zaobidjes, dodjes u sobu od countess i ukrades prsten.

Use sneak, i nemoj se zajebat ko ja pa u ugasi caps lock dok sneakas.
mozes li mi reci tacno(prostorija kako se zove) gdje se nalazi taj prolaz...ja sam sve pretrazio al nema od soba od posluge pa nadalje i nista...

SkunK
08-01-2007, 01:43
Zasto ne pratis strelicu ? imas je na minimapi i tocno ti pokazuje put do njezine sobe.
Unutra spavaju ona i count, naravno kad je mrak, odi u akciju oko 1am.

Soba ti je inace kod sklopa svih onih prostorija na manjem uzvisenju ljevo kad izadjes iz podruma (skrivenog puta)

Za dodatnu pomoc vidi ovdije http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Ahdarji%27s_Heirloom

King tiger
08-01-2007, 13:34
I kolko se sjecam poluga se nalazi u bacvi ( kolko me pamcenje sluzi )

MIKIKI
08-01-2007, 19:16
Ljudi upomoć!! Imam problem,na quest-u gdje se mora zamijeniti ona preporuka za kapetana garde ne mogu pronaći onog Strangera!!Bojim se da sam ga prije iz dosade ubio,kad sam bio još na početku!!Da li ima neko drugo riješeje???Ili mogu samo plakat???

ran6er
08-01-2007, 19:31
Ljudi upomoć!! Imam problem,na quest-u gdje se mora zamijeniti ona preporuka za kapetana garde ne mogu pronaći onog Strangera!!Bojim se da sam ga prije iz dosade ubio,kad sam bio još na početku!!Da li ima neko drugo riješeje???Ili mogu samo plakat???
Njega nemožeš ubiti jer je besmrtan(barem ne dok ne obaviš sve questove za thives guild).Lijepo stavi quest da ti je aktivan i strelica će ti pokazati gdje se nalazi stranger.

MIKIKI
08-01-2007, 21:43
Ma pretpostavio sam,strelica mi pokazuje na njegovu kuću pored magic guild-a u anvilu.Uđem u kuću i njega nema,ostavio sam lika tri dana da ga čeka ali nema mu ni traga!!!

Sgt. Bull
08-01-2007, 21:45
Ma pretpostavio sam,strelica mi pokazuje na njegovu kuću pored magic guild-a u anvilu.Uđem u kuću i njega nema,ostavio sam lika tri dana da ga čeka ali nema mu ni traga!!!
meni je bio tamo gore u sobi jesi pogledao?

MIKIKI
08-01-2007, 22:08
pa tamo sam ga i čekao!!!Baš mi se čini da je bio neki spoooredni lik pa mi je zbog toga krepao....Šteta....

King tiger
08-01-2007, 22:17
Pogledaj u dvorcu.

ran6er
08-01-2007, 22:20
pa tamo sam ga i čekao!!!Baš mi se čini da je bio neki spoooredni lik pa mi je zbog toga krepao....Šteta....
Već sam ti napisal da on nije sporeda lik.Njega nemožeš ubiti.
Vidim da je King Tiger več napisal da potražiš u dvorcu.On ti je uvijek blizu upraviteljice grada.

MIKIKI
08-01-2007, 23:11
nadam se,pogledam pa javim...

MIKIKI
08-01-2007, 23:57
Ne mogu vjerovat,nema ga i nema!!Tražio sam ga po cijelom anvilu i ništa!!!Kao da ga je igra progutala!!!Tko zna gdje je on završio,tko ga j..e,mozda se pojavi jednog dana....Hvala vam...

SkunK
09-01-2007, 01:00
Stranger ti je zapravo Gray Fox..
xD

MIKIKI
09-01-2007, 07:46
Ma nemoj,pa da on mi je negdje drugdje.Dao mi je neki zadatak da!Onda to je to,moram završiti taj drugi quest da bi mi dosao na prvi...

Sgt. Bull
09-01-2007, 10:43
ja sam zapeo kada moram ukrasti onu neku strijelu od carobnajaka.nasao sam tajni prolaz,ubio deadru i nasao sam veliku ribu na dnu onog bazena ali nemam kljuca za onda vrata da bi mogao proci...gdje nadjem kljuc? da nije u ribi?!

ran6er
09-01-2007, 11:56
ja sam zapeo kada moram ukrasti onu neku strijelu od carobnajaka.nasao sam tajni prolaz,ubio deadru i nasao sam veliku ribu na dnu onog bazena ali nemam kljuca za onda vrata da bi mogao proci...gdje nadjem kljuc? da nije u ribi?!
Jenostavnije biti bilo da si samo ubil ribu i pogledal.

Sgt. Bull
09-01-2007, 14:04
ja sam zapeo kada moram ukrasti onu neku strijelu od carobnajaka.nasao sam tajni prolaz,ubio deadru i nasao sam veliku ribu na dnu onog bazena ali nemam kljuca za onda vrata da bi mogao proci...gdje nadjem kljuc? da nije u ribi?!
Jenostavnije biti bilo da si samo ubil ribu i pogledal.
problem je u tome sto ne mogu ubiti ribu jer je prejaka pa me zanima da ako moram je vec ubiti onda cu je ubiti ukolike ne moram onda necu...ccc

ran6er
09-01-2007, 14:21
[quote="Sgt. Bull":3lwplxc9]ja sam zapeo kada moram ukrasti onu neku strijelu od carobnajaka.nasao sam tajni prolaz,ubio deadru i nasao sam veliku ribu na dnu onog bazena ali nemam kljuca za onda vrata da bi mogao proci...gdje nadjem kljuc? da nije u ribi?!
Jenostavnije biti bilo da si samo ubil ribu i pogledal.
problem je u tome sto ne mogu ubiti ribu jer je prejaka pa me zanima da ako moram je vec ubiti onda cu je ubiti ukolike ne moram onda necu...ccc[/quote:3lwplxc9]
Mislim da je ključ u ribi.

gray_fox
16-01-2007, 22:33
ja sam zapeo kada moram ukrasti onu neku strijelu od carobnajaka.nasao sam tajni prolaz,ubio deadru i nasao sam veliku ribu na dnu onog bazena ali nemam kljuca za onda vrata da bi mogao proci...gdje nadjem kljuc? da nije u ribi?!e prati onog covjeka kojem pripada soba i on ce ic u jedan fot pa ga onda ubij i uzmi mu kljuceve!!! :roll:

ran6er
19-01-2007, 20:56
[quote="Sgt. Bull":wszl2qm9]ja sam zapeo kada moram ukrasti onu neku strijelu od carobnajaka.nasao sam tajni prolaz,ubio deadru i nasao sam veliku ribu na dnu onog bazena ali nemam kljuca za onda vrata da bi mogao proci...gdje nadjem kljuc? da nije u ribi?!e prati onog covjeka kojem pripada soba i on ce ic u jedan fot pa ga onda ubij i uzmi mu kljuceve!!! :roll:[/quote:wszl2qm9]
Možeš biti izbačen i mages guilda ako si učlanjeni!

FaTaL_mRkvA
20-02-2007, 20:49
Nasao sam onoga lika,a sada trebam naci neki dnevnik.Dosao sam u zrtvinu kucu ali nemogu naci dnevnik i suparnica dode prije mene.Znate li gdje je taj dnevnik? :pray: :pray: :pray: :pray:
neznam kolko je stara ova tema, a neda mi se listati sve stranice, pa neznam ni jeste li otkrili odgovor na ovo pitanje, ali evo:
trči za onom suparnicom uđi u kuću kad i ona pa sejvaj gledaj di će ga ona uzet, pa kad ga uzme, loadaj i ti ga uzmi prije nje, imat češ dovoljno vremena.