PDA

Pogledaj cijelu verziju : Soldat my version



ex_1
09-02-2009, 16:11
Prvo pozdrav sigurno ste igrali ili culi za igru soldat.Igra je nesto veca od 12mb ali zato je free te online,meni jako zabavna.Pa sam dosao na ideju da nesto takvo slicno napravim i ja.
Ono sto jest problem a to je da mi kazete sto da pocnem uciti imam vremena na pretek prosjecno budem 5-7 sati na kompu pa mi i nije problem uciti.

E sada sto se izgleda tice imam frenda koji odlicno crtat zna to mi je ajmo reci jedan dio rijesen.
Ostaje onaj najtezi a to je programiranje nemam neko znanje u c++ i ostalima,znam vecinom visual basic 6 koji je ajmo reci za pocetnike posto su kodovi i sve lagano.

Znaci nabrojite mi 2-3 programa u kojima bih trebao od osnvnih operacija tipa (hello poruke do neznam)



Znam da ovo sto pokusavam jest tesko ali imam fantasticnu ideju te mislim da bih igra ako budem znao napraviti jako igriva jer zelim napraviti slicnu soldat s mnogo vise stvari i to duplo vise

Luka
09-02-2009, 16:27
Shvaćaš da ćeš barem godinu dana samo učiti?
A nakon toga ćeš jedva biti u stanju napraviti pong?

Ako te ne smeta, reci.

ex_1
09-02-2009, 19:36
Hm,znam vremena imam na pretek znaci da mi nije problem izdvojiti i 10 sati rada i ucenja svejedno i ovako provodim na netu citajuci gluposti.
Nisam soldat mislio bas napraviti isto i da je online u pocetku single player.

Hebiga moja greska je sto nisam ucio programiranje



Ajd ako mi mozes reci bar sto da pocnem uciti od lakseg do kompliciranijeg da vidim malo

Luka
09-02-2009, 19:53
viewtopic.php?f=45&t=22413 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=45&t=22413)

Ako imaš pitanja, pitaj :)