PDA

Pogledaj cijelu verziju : Odabrano Društvo (T-Comova akcija)



bananac
08-02-2009, 23:25
http://www.odabranodrustvo.com/

očem sto vise informacija o ovome jer nis ne kuzim i jer me zanima i jer imam frenda kaj nema net i jer ocu mjesec dana flat ftw!

flander
09-02-2009, 00:21
kaj ne kužiš ??

pa sve ti je nacrtano, daj čitaj malo

ako dofuraš frenda na preporuku da uzme maxadsl, ti dobivaš misec dana flat i ulaziš u nagradnu igru za digitalca, tako i on

Ivan_87
09-02-2009, 10:00
kaj ne kužiš ??

pa sve ti je nacrtano, daj čitaj malo

ako dofuraš frenda na preporuku da uzme maxadsl, ti dobivaš misec dana flat i ulaziš u nagradnu igru za digitalca, tako i on

pogledaj čovjeku lokaciju :oops:
ništa čudno :P

rade0N
09-02-2009, 17:13
oni su ludi !!!!!!
trenutni sustavi nemogu podnjet ni ovo opterecenje, a kamo jos novih korisnika
u dubrovniku trenutno vladaju "redukcije" (netko vas izgasi u centrali i tako po 5-6 dana,kad malo dines glas odma se internet vrati,ali zato vjerovatno zakinu nekoga drugoga)
jednostavno željeli bi puno zarađivat,a nista ne ulagat sto je nemoguce

flander
09-02-2009, 18:50
lol nemoj mi reć da vam ukidaju net zato kaj vas je puno


ahaha :rotfl:

rade0N
09-02-2009, 19:16
ne kaj nas je puno nego zato jer oni nista ne ulazu
jebate 3-4 mjeseca ih molim da promjene razvodnu kutiju od telefona oni nece, onda padne prva kisa kutija se natopi vodom i zaboravi i telefon i net i maxtv
al najvaznje je da petog u mjesecu dodje račun
ali eto nije vec dugo pukla veza ima 4 dana

bananac
09-02-2009, 20:27
pa ne kuzim kako to napravit? vidim da mogu preko te stranice ukucat broj a vjerojatno mogu i kod njih kad frend ide potpisivat ugovor. jel netko pokusao napravit to?

flander
09-02-2009, 20:30
sve te akcije se moraju ić obavit kod njih, oni sve žele crno na bijelo

frenda pod ruku i u T-com centar

cham3leon
09-02-2009, 21:26
NE UZIMAJTE T-com, ljudi božji, odite na Iskon ili Optimu, spasite se. POGOTOVO ne uzimajte MaxTV!

flander
09-02-2009, 22:00
NE UZIMAJTE T-com, ljudi božji, odite na Iskon ili Optimu, spasite se. POGOTOVO ne uzimajte MaxTV!


lol a zašto ? sve usluge koje imam od T-coma delaju perfektno, sve koje znam da imaju max tv zadovoljniji nemogu biti

cham3leon
09-02-2009, 22:09
Zato jer na Optimi npr. možeš dobiti flat rate sa brzinom neznatno manjom od t-com-ove, plus telefonska pretplata za 150 kn. Plus, imaju sjajnu tarifu za telefon u kojoj sam poziv ne plaćaš ništa ako nije duži od 27 min, samo pretplatu.

Svi ljudi koje znam da imaju MaxTV su rekli da je to strašno, da se čeka minimalno šest mjeseci da ti ga dostave, te jednako toliko za eventualne popravke. To sam iskusio i na svojoj koži kad sam trebao dobit MaxTV na probni rok. Kad ga nisam dobio tri mjeseca, otkazao sam.

Još je bolje ako si student ili učenik, možeš dobit MetroNet-ov ili Iskonov paket u suradnji s CarNetom gdje dobiješ flat rate za stotinjak kuna (sa telefonskom pretplatom uključeno).

flander
09-02-2009, 22:22
nemaš sreće, tu u Karlovcu sve kako tako funkcionira, bar ja za sad anisam imao problema

Ogg The Dogg
10-02-2009, 06:58
NE UZIMAJTE T-com, ljudi božji, odite na Iskon ili Optimu, spasite se. POGOTOVO ne uzimajte MaxTV!
jedino što mi fali sa T-coma je baš taj MAX-TV, pošto optima nem atak šta(zasad) a sve ostalo mi je super na optimi. 120 kn flat D:3mbit
U: a kako kad od 390kbps do 500-600 kbps

Blek_Stena
10-02-2009, 07:48
Sve ovisi na kojoj ste centrali, u kakvom je stanju i kolko ljudi je spojeno na nju.

Ivan_87
10-02-2009, 11:19
NE UZIMAJTE T-com, ljudi božji, odite na Iskon ili Optimu, spasite se. POGOTOVO ne uzimajte MaxTV!
jedino što mi fali sa T-coma je baš taj MAX-TV, pošto optima nem atak šta(zasad) a sve ostalo mi je super na optimi. 120 kn flat D:3mbit
U: a kako kad od 390kbps do 500-600 kbps

max tv ne gledam

razlog : zašteka bar 5 puta na dan

cham3leon
10-02-2009, 12:15
Ok, Optima (zasad) nema IPTV-a ali onda npr. imaš i B-net, i mislim da kod njih možeš uzet net odvojeno od telefonske linije, ne moraš mijenjat tel. liniju ako uzmeš net od njih.

Guber
16-02-2009, 18:01
... sve koje znam da imaju max tv zadovoljniji nemogu biti

lažu ti!

inače optima spominje uvođenje svog iptv-a

The Jackal
16-02-2009, 18:07
Guber aj nemoj.

Ja imam MaxTV i fakat sam prejebeno zadovoljan. Uzeo ga bio na probni rok i odmah sam se odlučio nakon par tjedana da ga uzmem za stalno. HBO i tona drugih programa.... mljac.

Guber
16-02-2009, 18:38
Guber aj nemoj.

Ja imam MaxTV i fakat sam prejebeno zadovoljan. Uzeo ga bio na probni rok i odmah sam se odlučio nakon par tjedana da ga uzmem za stalno. HBO i tona drugih programa.... mljac.

da znam zapanji te na prvi pogled a onda, uff
jbt ne prođe tjeda ndana da se ne mora resetirati, a spor je, brejka, ne sluša programator ,te da ne spominjem da je skup ko govno, osim ako ga nemate zbog hd-a preporučujem digi tv

The Jackal
16-02-2009, 19:29
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Imam i Digi i Max. Imao sam problema sa brejkanjem ali je popravljen u roku od čak 2 dana!!!! Nevjerojatno kako brzo riješavaju probleme. Dali su mi novi ruter i daljinski. Ne vidim u čemu je problem. Skup je ovisi za koga. ^^

Guber
16-02-2009, 19:31
waaatt??
kako popraviti brejkanje, u ćemu je problem?

The Jackal
16-02-2009, 19:33
Kod mene je bio problem spliter i ruter.

Guber
16-02-2009, 19:38
i sad je normalno brzo, i programator sve ok? sretni gad :D
jesu puno naplatili popravke?

The Jackal
16-02-2009, 19:41
Sve dela ko vurica

0 kn

Dali mi free ruter novi, novi spliter i novi daljinski.

Guber
16-02-2009, 19:57
samo si ih nazvao i reko da ti je sporo i oni sve to bespaltno, jel imaš veze ili šta :shock:

The Jackal
16-02-2009, 19:59
Relativno sam im brzo javio i imali su tu u susjedstvu sličnih takvih poziva pa su dečki pomislili da je svima isti problem (lol). A i jedan od servisera mi je prvi susjed :D

cham3leon
16-02-2009, 20:04
Relativno sam im brzo javio i imali su tu u susjedstvu sličnih takvih poziva pa su dečki pomislili da je svima isti problem (lol). A i jedan od servisera mi je prvi susjed :D

Aha. U tom grmu leži zec...

The Jackal
16-02-2009, 20:04
Kava čini čuda

Guber
16-02-2009, 20:38
ja se već ponado.... ali nemam veze :(

Hellboy
16-02-2009, 20:40
nastavi se nadati...moraju ti sanirati infrastrukturu ako grešku nisi uzrokovao ti...bez naknade...

The Jackal
16-02-2009, 20:41
Gledaj. Nazovi ih. Počni im se prijetit da ćeš raskinut ugovor i ta sranja. Trust me. That works too ^^

Guber
17-02-2009, 08:39
@Hellboy hehe u istom smo šitu, a? gradić T-com-u iza nogu

Ma počet ću se ja prijetiti, samo sad sam bolestan i škola, budem krenuo malo pregledavati ugovor da vidim jel piše gdje o takvim slučajima, ako ne budem ja skupio još i počet ćemo se prijetiti, što nas više to bolje

Hellboy
17-02-2009, 08:43
prijetnja može biti dvosjekli mač...jedan lik je njihovo operateru spominjao rodbinu i bejzbol palicu pa je dobio DSL za par dana i prekršajnu prijavu

Guber
17-02-2009, 08:44
dobro ne baš takve prijetnje :)

The Jackal
17-02-2009, 09:08
Padaju na prijetnje u kojima se spominje raskid ugovora. Oni žele da njihovu korisnici budu sretni i zadovoljni i useru se kad netko spomene da će otić konkurenciji.

Guber
17-02-2009, 09:11
Padaju na prijetnje u kojima se spominje raskid ugovora. Oni žele da njihovu korisnici budu sretni i zadovoljni i useru se kad netko spomene da će otić konkurenciji.

da samo što kod nas baš i nema konkurencije

The Jackal
17-02-2009, 09:13
Nema Iskon, Optima i ta sranja?

Hellboy
17-02-2009, 09:16
well...postoje naznake konkurencije u obliku Vipa...ali 20 lipa po megabajtu nakon prekoračenja paketa kod njih je ipak previše...i da, T-Com boli briga za korisike dok god uredno plaćaju račune...zaboli njih jesi li ti zadovoljan uslugom...

Guber
17-02-2009, 09:18
pa nešto se optima palo nazire u n.gradišci koliko vidim, ali kažu da je njena infrastruktura u još većem šitu

The Jackal
17-02-2009, 09:37
well...postoje naznake konkurencije u obliku Vipa...ali 20 lipa po megabajtu nakon prekoračenja paketa kod njih je ipak previše...i da, T-Com boli briga za korisike dok god uredno plaćaju račune...zaboli njih jesi li ti zadovoljan uslugom...


Ovisi koga dobiješ na telefonski broj njihove službe. Ako ti se javi neka ženska odmah će se usrat da će ostat bez posla.

Guber
17-02-2009, 09:40
ma nekak mislim da njih boli briga za pojedinca, kad već imaju puno korisnika, ali zato ako nas se više skupi...

The Jackal
17-02-2009, 09:41
Čujem da ima tona ljudi sa problemom brejkanja MaxTV-a. Peticija anyone?

Guber
17-02-2009, 09:42
pa svi osim tebe imaju probleme s brejkanjem maxtv-a , ti si prva osoba za koju čujem da mu valja

The Jackal
17-02-2009, 09:48
Kod mene je bio problem spliter i ruter (po n-ti put). Dobio sam druge i nije mi ni jednom zbrejko. A lokacija je gora od nove gradiške. http://www.imagesforme.com/out.php/i358300_Mapa.JPG


Križ -.-'

Guber
17-02-2009, 09:54
ok, hvala na pomoći, budem im se prošetao do poslvnice kad ozdravim, pa ću im uljudno postaviti bar pitanja

The Jackal
17-02-2009, 09:56
Nemoj zaboravit zahtijevat povrat novca.

Lord Jambrek
17-02-2009, 09:56
Lol, problemi s t-comovim serviserima? Otkad to? Meni dolaze u roku od dan-dva uvijek kad mi se nekaj zezne, a živim 25km od zagreba. Evo zadnji put kad mi je bilo sve sjebano. Došao čovjek, usput provjerio i ovu neku tam glavnu kutiju na stupu koja je na početku ulice, došao do mene, zamijenio splitter, spojio neki svoj uređaj pomoću kojeg je točno vidio gdje je kvar, sredio to, dao mi novi router pošto mi je stari rikavao. Hvala na posjeti, doviđenja!

MaxADSL sam bio jedino čekao 4 mjeseca, ali to je bio 10. mjesec 2005. nije centrala ni bila gotova još, rekli su da možemo naručit dsl, ali ćemo morat čekat neko vrijeme dok se centrala završila, nas troje u selu naručilo, dobili dsl i od onda smo fino online kak treba. Jedina veća tehnička greška je bila kad je pukao neki kabal negdje i onda smo svi 2-3 dana bez net-a bili.

The Jackal
17-02-2009, 09:58
lol. Ja 50 km.


EDIT: I tebi su mijenjali spliter i ruter. That makes 2 of us.

Guber
17-02-2009, 10:00
kod nas nisu toliko uljudni, čak nam naplaćuju njihove dolaske, dobro moram priznati da mi je njihov operater spojio maxtv besplatno, poslali su mi uređaj ali mi nisu priključili protok veze dobro pa je on to sredio

The Jackal
17-02-2009, 10:01
Njihova greška i moraš im platit još da dođu i poprave svoju grešku?

Apsurd.

Guber
17-02-2009, 10:02
Njihova greška i moraš im platit još da dođu i poprave svoju grešku?

Apsurd.

pa sad vidiš zašto sam skroz skeptičan u vezi tcom-a
i to naplate 500-600 kn, znam tako su mom frendu jer im se usro maxadsl, opet tcom-ova krivica jer su poslali krivu šifru od računa

The Jackal
17-02-2009, 10:03
Javi se službi za zaštitu potrošača.


EDIT: KOLKO???? :shock: :shock: :shock:


Oni nisu normalni.

Guber
17-02-2009, 10:04
Javi se službi za zaštitu potrošača.


EDIT: KOLKO???? :shock: :shock: :shock:


Oni nisu normalni.

ja sam mislio da su takvi svugdje, hebemu dobit će kalvu pred poslovnicom

The Jackal
17-02-2009, 10:06
Služba za zaštitu potrošača ždere takve kao što su oni. Ako dobro posložiš možda dobiješ ko moj frend free godinu dana FLAT

Guber
17-02-2009, 10:10
Služba za zaštitu potrošača ždere takve kao što su oni. Ako dobro posložiš možda dobiješ ko moj frend free godinu dana FLAT
pa morat ću, ali treba zato muda, vremena i energije, kad budem imo vremena i kad ozdravim ću to riješavati, sad sam u svojim problemima

The Jackal
17-02-2009, 10:11
Be a man.


Damn. Gotta go. Javi kad nešto posložiš.

Guber
17-02-2009, 10:12
Be a man.


Damn. Gotta go. Javi kad nešto posložiš.

ok, hvala na svoj pomoći

Guber
17-02-2009, 11:28
imaju smisla za humor, kad sam išao na link za profesionalnu podršku, hehe
http://www.tportal.hr/tehnologija/ekspert/fset.html

ići ću im to poslovnice kad ozdravim, u vezi maxtva-a

evo zasad sam im poslao email, ovog sadržaja

Poštovani,
Već sam neko vrijeme korisnik MaxTV-a i mogu reći da nisam zadovoljan vašim uslugama.
Naime MaxTv je užasno spor, često zablokira, uređaj nesluša dobro daljinski upravljač, puca veza, itd. To su sve veliki problemi, za koje nam niste naglasili prije korištenja usluge.
Shvaćam ako je to problem u infrastrukturi, no u nekim djelovima Hrvatske takve probleme korisnici nemaju, a svi plaćamo istu cijenu.
Što je još gore načuo sam da to i nije problem infrastrukture već do opreme koje ste nam dali, tj. prodali.
Mi vas dobro plaćamo, i mislim da bi za te novce trebali makar dobiti ono što plaćamo, da ne spominjem konkurenciju koja svoje usluge daje po nižoj cijeni.

Bilo bi jako zahvalan kada bi mi preporučili šta da radim u vezi maxTV-a, jer njegovi tehnički problemi postaju nesnošljivi.

Nadam se da ćete imati razumijevanja,
S dužnim poštovanjem,
XXXXXXXXXXXXXX

šta mislite jel dobro?

Hellboy
17-02-2009, 12:02
a sad pazi fore...živimo u istom gradu...i prije nekih godinu i pol mi zvizne grom u susjedovu kuću, meni spali telefonske vodove i jedan USB konektor na matičnoj...kako tada još nisam znao u čemu je problem, zvao sam njihovu službu za korisnike...jedan od operatera je sat i pol vremena proveo na telefonu pokušavajući mi pomoći svim silama...čovjek se stvarno trudio...kad smo zaključili da ovako neće moći, poslao je terenskog tehničara koji je pola sata nakon toga došao do mene pa smo zajedno (i besplatno) otkrili u čemu je problem...čovjek je bio pristojan, znao je svoj posao i čak kad sam ponudio da mu platim rekao je da nema potrebe...tak da ono, možda i neki od njih koji rade tamo nisu baš user friendly, ali su neki ljudine kakvih nema...

Lord Jambrek
17-02-2009, 12:50
Njihova greška i moraš im platit još da dođu i poprave svoju grešku?

Apsurd.

pa sad vidiš zašto sam skroz skeptičan u vezi tcom-a
i to naplate 500-600 kn, znam tako su mom frendu jer im se usro maxadsl, opet tcom-ova krivica jer su poslali krivu šifru od računa

1. Ako si pod ugovorom, nećeš ništa plaćat
2. Frendu je vjerojatno istekao ugovor, zato ga je i koštalo
3. Ovak i onak ćeš vjerojatno ostat na t-comu tak da produživanje ugovora nije loša stvar, ja ću ga sad uvijek produživat jer što je da je, pucanje veze mi je nikad, eventualno mi se sjebe gateway na routeru kad skidam s torrenta, to je do routerovog softvera, ali inače ništa, sve radi ko vurica.

Guber
17-02-2009, 14:17
frend je tek naručio, s ugovorom na 2 godine, dobio je papire, ja mu došao namjesiti, sve valja, samo se neće povezati na mrežu, tako probavamo, on nazove, oni došli, provjerili papire i vidjeli da su mu dali krivu šifru, dakle njihov zajeb, samo utipkali račun i šifru na sve namješteno i naplatili mu 600kn

@Hellboy onaj koji je meni došao radi maxtv-a je bio dost prijateljski, ma i oni su jadni, sad masovno dobivaju otkaze

Lord Jambrek
17-02-2009, 15:55
frend je tek naručio, s ugovorom na 2 godine, dobio je papire, ja mu došao namjesiti, sve valja, samo se neće povezati na mrežu, tako probavamo, on nazove, oni došli, provjerili papire i vidjeli da su mu dali krivu šifru, dakle njihov zajeb, samo utipkali račun i šifru na sve namješteno i naplatili mu 600kn

@Hellboy onaj koji je meni došao radi maxtv-a je bio dost prijateljski, ma i oni su jadni, sad masovno dobivaju otkaze

1. To su mu vjerojatno nešto drugo zabunom naplatili jer sam već više puta zvao t-com zbog izgubljenih šifri (tupavi frendovi jednostavno ne znaju da se taj papir ostavi negdje sa strane) i nikad nikakva naplata. Ima pravo na žalbu.


Čudno je kako samo o takvim problemima zboriš ti, a ne masa, jer koliko vidim većina ljudi je jako zadovoljna t-comom. Ima mjesta gdje je sve u banani, ali najbolji su mi oni koji pljuju po t-comu o tome kako im stalno puca veza ili tak nešt. Odmah krive t-com, a ne bi se sjetili da možda telefonske instalacije na njihovoj kući ne štimaju i da nije t-comova krivica, ali bitno da im ne puca veza da dođu na forum i popljuju t-com.

Mene je t-com jednom zajebo, zajebali su i sebe, ali onda su mene isto fino zajebali.

Guber
17-02-2009, 16:37
e hebemu, nemoj me sad napadat, a koliko gledam na forumima ljudi masovno nisu zadovoljni s maxtv-om, s adsl-om sam zadovoljan, ali ne s maxtv-om

cham3leon
17-02-2009, 16:40
Evo, ni ja nisam zadovoljan te komom. Adsl još kako - tako radi, cijene su dosta visoke, a onaj maxTV na probni rok nikad nisam ni dobio.
Tako da nas je više...