PDA

Pogledaj cijelu verziju : PS3 vs Xbox 360



Assasin`s
08-02-2009, 11:42
Evo odlučio sam da nešto uzmem ali koju Xbox 360 m ije ljepši i malo bolji a PS ima iskustva pa sad šta da uzmem

Babitz
08-02-2009, 15:48
Mogao si to pitat u vs topiku ispod.

A uzmi onaj koji više odgovara tvojim preferencama. Ne znam jesi li isprobao oba. Usput bi bilo dobro da pogledaš koje igre ima za koju konzolu i koje dolaze pa da znaš kaj bi. I ne znam kolko ti je to odlučujuć faktor, no xbox se da krekat, ps3 ne da.

Assasin`s
08-02-2009, 16:19
a da zbog te p***** bi i uzeo i jeftiniji je PS3 je malo preskup

Razzarach
08-02-2009, 16:25
čip za xbox 360 je jebeno skup

Babitz
08-02-2009, 16:37
Zato je isplativije kupovat originale po 450kn. Aj nemojmo o ilegali više, zabranjeno je to ovdje, smao sam spomenuo to. PM-ajte se za detalje ako treba.

Uglavnom, kao što sam reko, guglaj koje igre ima koji i tak. Pogle kaj ti bolje paše. I ako si u stanju, isprobaj obje konzole negdje.

Assasin`s
08-02-2009, 17:24
skup ja gledma 500kn je ali ja uzimam u slo tamo je dosta jeftinije

Assasin`s
08-02-2009, 18:52
Sutra idem po Xbox 360 Arcade to je sasvim dovoljno za mene hard disk mi nije potreban zapravo ima več 256mb

Babitz
08-02-2009, 20:18
Tako ću i ja jednog dana. Btw, kolko košta?

Assasin`s
08-02-2009, 20:49
ja uzimam u slo prodo sam PSP za 150€ a ovo ću kupit za 178€ i odkodirat za 20€ i party :friends:
http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziT ... ra=4710247 (http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=4710247)Sevo u vemil stvarno dobra stvar i napravim si na netu silver membership i :rambo: :rambo: ma nemrem dočekat

Babitz
08-02-2009, 21:39
Ček, gdje to za 178 eura ima? Daj link il nešto. I ja bi tamo.

Assasin`s
08-02-2009, 21:45
http://www.bigbang.si/igrice-in-konzole ... ore-arcade (http://www.bigbang.si/igrice-in-konzole/igralne-konzole/microsoft-igralne-konzole/437135-xbox-konzola-xbox-360-core-arcade)S :pray: bio sam u tom dućanu i uvjerio se ali to je samo yostick i bez HDD al nema veze

Ghost_Rider
08-02-2009, 21:53
http://www.bigbang.si/igrice-in-konzole/igralne-konzole/microsoft-igralne-konzole/437135-xbox-konzola-xbox-360-core-arcade :pray: bio sam u tom dućanu i uvjerio se ali to je samo yostick i bez HDD al nema veze

JBT odma idem sa caletom popricati oko ovoga.A dal se ispati uzeti to da nece mozda za koji dan riknuti.

Assasin`s
08-02-2009, 22:08
ma neče to je među najboljim trgovinama u slo kao vemil...provjereno ima u ljubljani toga puno

Ghost_Rider
08-02-2009, 22:56
kada robu kupujem npr. Game pad od xbox 360,dali ga ja mogu odma na mjestu isprobati da vidim jel sve ide kako treba.Nije ono da se bojim da ce doci sjeban,jer zelim da provjerim dali tipke pucketaju kad ih pritisnem ne zelim jos neki sranje gamepad u kojim tipke pucketaju pa mi ide na zivce :-x .

Arbiter of Change
08-02-2009, 22:59
Pusti ti tipke, gledaj da imaš garanciju i radi li uopće konzola da te ne bi dočekao Red Ring of Death (http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360_technical_problems)Skad dođeš kući.

Assasin`s
08-02-2009, 23:15
ja sam bio u big bang tamo ima jedan stol i Xbox 360 i FIFA 09 i možeš ti probat ak oš sve nije slab dučan

Assasin`s
09-02-2009, 20:54
Dobio sam xbox 360 konzola je pre pre dobra uživam več satima na njoj

Ghost_Rider
09-02-2009, 21:24
Dobio sam xbox 360 konzola je pre pre dobra uživam več satima na njoj

Jbt kupujem je odma,je,je,je.Kolika je cijena,jel ista ili je porasla.Jesil imao problema,jesul ti dali da isprobas prije kupnje,i kakve si igrre kupio mozda ija iste kupim.Dal igre stekaju jer ne zelim da mi sere konzola. :pray:

Edit: Koliko smije minimalno sati raditi Xbox 360.I jesili ti kupio ovu od 174,90 €.

Assasin`s
09-02-2009, 21:30
Meni ništa ne šteka nisu mi dali da probam ali nisam ni pito,sa konzolom sve ok,flasho sam je pa sada imam zatrpan hard disk na kompu :D
EDIT: Jel bi neko znao di imaju za kupit oni DVD od 8gb?
EDIT 2:Cijena je ista 174€ i jako sam zadovoljan i kupio sam si još HD od 20gb,to mi je sasvim dovoljno,i još jedan yostick.

Razzarach
09-02-2009, 21:32
u svakom boljem dućanu s infor. opremom

Assasin`s
09-02-2009, 21:41
Eo pošto mi tata sutra ide nešto u slo jesi li ovi dobri http://www.ceneje.si/CX000A5DC1_-_verba ... ake-25-kos (http://www.ceneje.si/CX000A5DC1_-_verbatim-dvdplusr-dl-85gb-8x-cake-25-kos)

Razzarach
09-02-2009, 21:42
ako imaš love za to... kupi

Assasin`s
09-02-2009, 21:44
Pa to mogu imat dugo

Ghost_Rider
09-02-2009, 22:20
Jel se ne bojis da ce ti konzola doziviti Krug smrti.

Assasin`s
09-02-2009, 22:25
Ak doživi razbit ču je :D

Ghost_Rider
09-02-2009, 22:44
Ipak ja nevjerujem toj konzoli,jer ne zelim danas se ono napalim na halo 3 i kad sutra dodzem ope napaljen palim konzolu i ona nece ide.E jebiga onda :twisted: .

Edit: Jadino ako ima nacin da se taj Krug Smrti moze brzo popraviti,al ne da nosim nekim liku.

Assasin`s
09-02-2009, 23:18
hjjinHmEossSeo kako popraviti Red Ring of Death

olio
09-02-2009, 23:40
hjjinHmEoss eo kako popraviti Red Ring of Death
meni to izgleda preriskantno :o (i malo blesavo)

ako imaš garanciju lakše ga je odnijeti da ga poprave

Assasin`s
09-02-2009, 23:52
a ima par videa sa tim i u svim proradi i vidio sam na netu malo svi kažu da im proradi nakon šta to naprave.
Eo tu da vas pitam Moj frend sad hoće Xbox 360 naravno zato šta sam ja uzeo,a mjenja ga za PSP sa jednim tipom ali Xbox nema garanciju sad dali da mjenja ili ne?

Ixy
15-02-2009, 23:02
Pusti ti tipke, gledaj da imaš garanciju i radi li uopće konzola da te ne bi dočekao Red Ring of Death (http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360_technical_problems)Skad dođeš kući.

Ukoliko kupi novu konzolu iz trgovine, ne mora imati strah od RROD-a. Bar ne u početku.
U velikom broju slučajeva problem se javi nakon više od godine dana upotrebe. Na novijim modelima konzole događa se mnogo rjeđe, no ni oni nisu potpuno imuni na problem. Želim reći da, ukoliko kupujete Xbox 360, morate se suočiti s činjenicom da vam se taj problem može (a vjerojatno i hoće - pitanje je vremena) dogoditi.

A kad se dogodi, imate nekoliko opcija:
1. Ako je još pod garancijom, šaljite ga nazad u trgovinu. Nikako se nemojte igrati majstora. Osim što otvaranjem konzole gubite garanciju, slanjem konzole na popravak može rezultirati time da dobijete potpuno novu konzolu. Naravno, ako će trgovina slati konzolu Microsoftu. Ako je konzola modana, neće je slati, pa je vjerojatnost da dobijete novu konzolu vrlo mala.

2. Nemate garanciju.
Opet imate dvije opcije:
a) Slanje na popravak. No popravak ćete platiti. U svakom slučaju, nećete se znojiti, a vjerojatno ćete dobiti i novu (kraću, naravno) garanciju. Ako ste kupili konzolu u Sophosu (ili bilo gdje drugdje u Hrvatskoj), a modali su je, onda morate znati da je neće slati Microsoftu, već će je oni popravljati. Nažalost, po raznim forumima se javljaju ljudi izrazito nezadovoljni kako su im sophosovci popravili xbox.

b) Sami ćete ga pokušati popraviti.
Na ovo se definitivno odlučite jedinoSako vam je garancija istekla. Također, poželjno je da imate iskustva u rastavljanju elektroničkih naprava. :D
I da, ako krenete sami popravljati Xbox, radite to jako polako i pažljivo.
E sad, postoji prilično velik broj metoda kojima možete popraviti RROD, a towel trick koji je linkan u ovoj temi NIJESdobar način za popravak. Da, Xbox će vam proraditi... ali očekujte povratak problema kroz nekoliko dana.
Potrebno je također napomenuti da niti jedna dosada poznata metoda popravljanja nije potvrdila stopostotni učinak.
Ja sam u dvije godine dva puta dobio RROD (prvi put mjesec dana nakon isteka garancije, drugi put točno 1. 1. 2009.). I oba puta sam ga popravio sam doma.
Za detaljne informacije i pomoć pri popravku boxa definitivno preporučujem ovaj forum (http://forums.xbox-scene.com/index.php?showforum=133), budući da tamo stvarno ima puno ljudi koji su spremni pomoći i napisati detaljan tutorial popraćen kvalitetnim slikama ili videom. I još nešto, prije popravaka, prošvrljajte forumom i zapamtite neke savjete o tome što treba, a što ne treba napraviti.
Ja sam prvi put Xbox popravljao slijedeći ovaj tutorial (http://copronymous.com/wp-content/uploads/2007/05/fix-for-the-3rlod.pdf), X Clamp metodom (trajalo je skoro godinu dana), a drugi put pomoću ovog tutoriala (http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=651407), heat gun metodom (prije nešto više od mjesec dana sam to napravio, zasad radi).

A možete i ovdje pitati ako vas nešto zanima. Nisam stručnjak, ali radio sam to dva puta pa ono... imam nekakvo "iskustvo", a i mi u Hrvatskoj nemamo iste trgovine kao Amerikanci i ostali, pa možda zapnete kod nalaženja dijelova.

Arbiter of Change
15-02-2009, 23:58
Pusti ti tipke, gledaj da imaš garanciju i radi li uopće konzola da te ne bi dočekao Red Ring of Death (http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360_technical_problems)Skad dođeš kući.
Ukoliko kupi novu konzolu iz trgovine, ne mora imati strah od RROD-a. Bar ne u početku.
U velikom broju slučajeva problem se javi nakon više od godine dana upotrebe. Na novijim modelima konzole događa se mnogo rjeđe, no ni oni nisu potpuno imuni na problem. Želim reći da, ukoliko kupujete Xbox 360, morate se suočiti s činjenicom da vam se taj problem može (a vjerojatno i hoće - pitanje je vremena) dogoditi.
Pa da, na to i mislim i neka se informira, ako ikako može, koji model konzole ima (datum izrade ili nešto slično) budući da su rani modeli imali puno veće šanse za prsten. Razlog više da ne kupuje iz neke "žnj" trgovine koja možda neće uopće slati konzolu na popravak/zamjenu nego će tko zna što ići raditi s njom (igrati se kućnih majstora, npr), posebno kad se uzme u obzir da on vjerojatno misli.. khm, "modirati", konzolu.

SiNO22
30-09-2012, 22:27
pozdrav ekipo, evo malo da osvježimo temu, interesira me nekoliko vaših mišljenja što je bolje uzeti. Interesira me samo igrivost i grafika! Ako se ne varam, samo ps3 ima fullhd, koliko je to bitno i vidljivo naspram xboxa koji nema fullhd?! Molim vas za koji savjet.

Windwalker
30-09-2012, 22:56
PS3 ima više raznovrsnijih i boljih ekskluzivnih igara. I igre dolaze na Blu-Rayu. I možeš gledat filmove. I multiplayer je besplatan.

Što se grafike i performansa tiče, tu su negdje. Nema nikakve vidljive grafičke razlike u 90% igara koje su na obje platforme.
Ima nekih igara koje mrvicu bolje izgledaju na jednoj i nekih koje bolje izgledaju na drugoj konzoli. No ništa važno.

Moja preporuka je PS3. Uncharted, God of War, Killzone, Resistance, Infamous, Heavy Rain, Gran Turismo, itd.

X360 ima samo Halo i Gears of War. Ako si fan tih serijala, možeš X360 uzeti u obzir. Inače ga PS3 naveliko šiša.

Deadwalker
30-09-2012, 23:34
PS3 bez sumnje - više ekskluziva, bolje korisničko iskustvo, odličan media centar, PS Plus i da ne nabrajam dalje. Imam X360 konzolu isto, no uglavnom skuplja prašinu.

Kid A
01-10-2012, 00:25
Jel se i na PS3 placa multiplayer kao sto je slucaj s Xboxom (live usluga)?

Windwalker
01-10-2012, 00:26
Ne.

Kid A
01-10-2012, 00:29
Onda PS3

Sonic_Moronic
01-10-2012, 17:28
I kako bi onda ocjenili Wii po tim vašim kriterijima? Zanima me.

Windwalker
01-10-2012, 17:49
Wii ima razne Super Mario igre, Donkey Kong Country Returns te Resident Evil Remake i Zero.
Po ekskluzivama već dosta šiša X360.

Grafički je slabiji od PS3 i X360, no to za gore navedene igre ne predstavlja neki problem. Ali predstavlja za zajedničke igre, iako Wii rijetko može pokrenuti novije vrhunske naslove.

Najveći problem su mu po meni glupi kontroleri, koji služe samo za neke shooter-on-rails ili sportske igre (ako ikoga zanimaju).

Ima i fora classic controller, ali taj baš iz principa nije podržan za novog Maria i DK. Ali je za RE.

Čak sam ozbiljno razmišljao o Wii zbog tih par igara. No glavni motion controller mi se ne sviđa, a oni RE naslovi će baš doći na PS3 kad ja odlučim kupiti Wii.

Sonic_Moronic
01-10-2012, 17:57
Ne znam, zanimaju me njegove eksluzive daleko najviše, a Nintendo mi se uvijek činio superioran. Ne mislim skoro nabaviti, ali ono jednog dana uzeti i odigrati zanimljive stvari. Uz spomenutog Super Maria (najviše Galaxy) i Donkey Konga, sviđaju mi se Mega Man 9&10, Sonic Colors, Skyward Sword i ovi rimejkovi ostalih Zelda. Svašta ima.
E da, i Kirby igre.

Windwalker
01-10-2012, 18:06
Zelde nisam baš pratio (igrao sam samo jednu staru), ali sve ih hvale.
A i ovi ostali naslovi su vjerojatno na standardnoj Nintendo razini.

Mislim da ti je Wii 1300kn i još dobiješ Mario Kart.
Uzeo bi, ali imam još puno PS3 igara za odigrati.
A i PS3 bi mi mogo krepat svaki čas, pa si čuvam za novi.

Arbiter of Change
01-10-2012, 18:14
I kako bi onda ocjenili Wii po tim vašim kriterijima? Zanima me.
Wii je odličan ako si Nintendova ciljana publika, a to većinom nisu "ozbiljni gameri", pod uvjetom da sad nisam složio oksimoron. Ima tonu ekskluziva koje su redom mužnja Nintendovih starih franšiza, gomilu [produkcijski]Sjeftinih škart igara te tu i tamo koju inferiornu verziju/spin-off malo razvikanijih naslova sa druge dvije konzole (Call of Duty, Dead Space, itd). Nije loš, ali ciljan je na casual publiku, nešto što Nintendo planira ispraviti sa WiiU koji će uz to biti backwards compatible sa Wii-om. I može se emulirati lagano tako da, ono.

Sonic_Moronic
01-10-2012, 19:00
Meni se čini da je ta casual spika kod Nintenda malo preuveličana, vidim lijep broj igara koje nikako ne spadaju pod te gimmicky sportske i dancing igre.
A i ono, imaju najviše muda napraviti dobar klasični 2D platformer, što iznimno cijenim.

W3DR4N
01-10-2012, 19:11
Mislim da ti je Wii 1300kn i još dobiješ Mario Kart.


Tak sam i ja mislio da košta, ali...
Uz Wii se dobije Scart govno, pa moraš kupiti službeni kompozitni kabel jer konzola nema HDMI. 300 kuna
Ako želiš igrat multiplayer na netu ili skinut igre s njihovog servisa kao npr. Mario 64, treba ti službeni Lan adapter. 300 kuna
Ako ne igraš samo Nintendov drek, treba ti Gamepad Pro. 250 kuna
I na kraju, Wii je kao društvena konzola. Uz nju se dobije jedan Remote+nunchuk. Svaki dodatni te košta 700 kuna.

Marš

Deadwalker
01-10-2012, 19:17
Gore od Xboxa.

StormCr0w
01-10-2012, 19:20
Plejstejšn najbolji.

Windwalker
01-10-2012, 19:35
Mislim da ti je Wii 1300kn i još dobiješ Mario Kart.


Tak sam i ja mislio da košta, ali...
Uz Wii se dobije Scart govno, pa moraš kupiti službeni kompozitni kabel jer konzola nema HDMI. 300 kuna
Ako želiš igrat multiplayer na netu ili skinut igre s njihovog servisa kao npr. Mario 64, treba ti službeni Lan adapter. 300 kuna
Ako ne igraš samo Nintendov drek, treba ti Gamepad Pro. 250 kuna
I na kraju, Wii je kao društvena konzola. Uz nju se dobije jedan Remote+nunchuk. Svaki dodatni te košta 700 kuna.

Marš

E, to stvarno je marš.

Hvala na infu.

W3DR4N
01-10-2012, 19:44
Jer ono, za 1300 kuna da baš odigram samo Maria i Zeldu, pljunuo bi to. Al nisam kupovao impulzivno nek sam ovako išao računati troškove. Bokte, na kraju bi me 3000 koštala trula konzola.
A Wii U će biti još bolji s dodatnim gamepadom od soma i po kuna.

DJ Not Nice
20-10-2012, 01:25
Gledam da si popiknem konzolicu, no, što mi se trenutno više isplati, exbox360 il ps3?

W3DR4N
20-10-2012, 09:36
Ps3 je Sony dijeli hrpu igri besplatno.

Deadwalker
20-10-2012, 10:58
I na x kutiji moraš plaćati online igranje.

DJ Not Nice
20-10-2012, 11:23
Mhm.

Jedino što me buni na PS3 su te aktivacije za igrati multiplayer, dakle, ako se odlučim prodati igru nekome, ta osoba neće moći igrati MP jerbo je MP aktiviran na mom acc..tako sam ja to shvatio.

dat right?

Kid A
20-10-2012, 11:24
Yup, jer u protivnom gube milijune s tim

DJ Not Nice
20-10-2012, 11:29
Oki, no, kod exboxa nije tako?

dat right too?

Windwalker
20-10-2012, 13:24
Gledam da si popiknem konzolicu, no, što mi se trenutno više isplati, exbox360 il ps3?

PS3 ima više raznovrsnijih i boljih ekskluzivnih igara. I igre dolaze na Blu-Rayu. I možeš gledat filmove. I multiplayer je besplatan.

Što se grafike i performansa tiče, tu su negdje. Nema nikakve vidljive grafičke razlike u 90% igara koje su na obje platforme.
Ima nekih igara koje mrvicu bolje izgledaju na jednoj i nekih koje bolje izgledaju na drugoj konzoli. No ništa važno.

Moja preporuka je PS3. Uncharted, God of War, Killzone, Resistance, Infamous, Heavy Rain, Gran Turismo, itd.

X360 ima samo Halo i Gears of War. Ako si fan tih serijala, možeš X360 uzeti u obzir. Inače ga PS3 naveliko šiša.


Što se tiče multiplayer aktivacije. Osoba koja kupi igru od tebe može uvijek kupiti novi key za MP s PSN-a i igrati MP uz tvoju igru.
Starije igre nisu imale aktivaciju. Samo nove.

No, kad razmisliš, to nije ni izblizu loše kao zaključavanje retail verzije igre na Steamu (koju onde ne možeš prodat niti poklonit) ili konstantno plaćanje pretplate samo da bi igrao MP (X360).

Kid A
20-10-2012, 13:45
No, kad razmisliš, to nije ni izblizu loše kao zaključavanje retail verzije igre na Steamu (koju onde ne možeš prodat niti poklonit)

lol zasto bih poklanjao nekom svoju igru, nek si kupi sam

Zapravo logicnije mi je da mu ja kupim i giftam nego da dajem svoje rabljeno (sto je i poenta gifta opcenito)

DJ Not Nice
20-10-2012, 14:28
Oko koliko se kreće cijena tih kijeva za MP?

Windwalker
20-10-2012, 14:34
Nekad kupiš sranje, a imaš frenda kome je ta igra ok. On je još nema originalnu pa mu pokloniš.
Mislim, u čemu je problem?

Ako već nećeš poklanjat, onda prodaš. Možda ti se čini glupo, no ako kupiš PS3 igru iz Engleske za 150-200kn i otkriješ da ti se ne sviđa, možeš je još uvijek prodati nekome kod nas za kojih 100kn bez problema.

Tako sam kupio smeće SH Homecoming u kutiji, aktivirao na Steamu i sad se mogu jebat.
Da sam ga kupio za PS3, mogao bih ga se riješit i još dobiti nešto novaca da si kupim nešto bolje.



Oko koliko se kreće cijena tih kijeva za MP?
Ne znam točno. Ne vjerujem da su više od 100kn.
No ima i ljudi koji ne igraju MP i kupili bi igru i bez aktivacijskog online ključa.

Kid A
20-10-2012, 14:41
Možda ti se čini glupo, no ako kupiš PS3 igru iz Engleske za 150-200kn i otkriješ da ti se ne sviđa, možeš je još uvijek prodati nekome kod nas za kojih 100kn bez problema

Ne mozes porediti overpriced PS3 igre i one za PC. Vecinu svojih igara kupujem na Steam akcijama od 75-80% tak da ako se i ispostavi da nije nesto opet mi nije zao jer sam je platio koliko i jednu kafu

DJ Not Nice
20-10-2012, 14:46
Mk, PS3 it is.

Na što da pripazim prilikom kupnje? ..na onu naljepnicu, dunno, koju verziju da gledam i tako to?

Windwalker
20-10-2012, 15:02
Ako misliš na konzolu, uzmi Slim verziju i gledaj da je baš nova (160, 320 GB, sam odluči koliko ti harda treba).
Ima i onaj najnoviji Super Slim, no čini mi se malo čudan, zbog principa stavljanja diska. Što ne mora značiti da je loš. Samo mi izgleda ko da bi se taj mehanički poklopac lako dao strgati konstantnim mijenjanjem igara (što ja često radim).

Što se igara tiče, ili naručuj iz Engleske (base.com, zavvi.com) ili kupi rabljene (to je malo problematično, no ima i poštenih ljudi, vjerovao ili ne). Nikako ne kupuj u našim dućanima. I moj prijedlog je da ne kupuješ igru kad izađe, već pričekaš par mjeseci do godine dana za veliki pad cijene.

DJ Not Nice
20-10-2012, 15:43
Ne namjeravam kupovati "nove" igre, htio bih odigrati ovih par ekskluziva.
No ponajviše bih igrao PS1/PS2 shite.

Windwalker
20-10-2012, 17:34
Na PS3 možeš igrati samo one PS1/PS2 naslove koji se nalaze na PSN-u ili HD PS2 kolekcije.

No ne možeš igrati PS1/PS2 igre koje možda imaš na DVD-u otprije. Jedino na nekom najstarijem modelu.

Ne znam jel namjeravaš kupovati originale ili ne. Ako ne, ne mogu ti pomoći nikakvim savjetima oko verzije PS3 i sličnih stvari.

DJ Not Nice
20-10-2012, 18:20
Jes jes, sve mi je jasno što se tiče tih, ajmo ih nazvati, rimejkovima zs PS3.
Fkors, orginali, nikakvo modanje i tako to, to me niti malo ne zanima.

Imam skršen PS3 Fat 80Gb mislim, ne očitava mi igre, dal one bile na blureju il pak ih skinuo sa PSNa.
Budem vidio da nekako ubodem neš povoljno, možda čak i mijenjam solidan laptop za PS3.

No prvo, budem odfurao PS3 koji posjedujem na, popravak? ..čist da vidim što je sa njime.