PDA

Pogledaj cijelu verziju : "Zubi" s kabela od tipkovnice ostali u matičnoj!



The Great Duck
07-02-2009, 23:38
Dakle,nekidan sam išao prebacit neke stvari na USB stick,i kad sam ga stavljao ispao je kabel od tipkovnice.Kad sam ga opet uključio u utor,nakon što sam ga pustio opet se odspojio,i tako sam ga probavao uključiti neko vrijeme,dok nisam primjetio da nijedno svijetlo na tipkovnici više nikako ne svijetli.Kad sam usporedio svoju tipkovnicu s bratovom,vidio sam da kabelu od moje fale oni "zubi" na kraju,koji su ostali u matičnoj.Imam i bežičnu tipkovnicu,pa sam maknuo produžetak koji ide u normalan utor za tipkovnicu i uključio njen adapter preko USB-a,no nema signala od adaptera,sa i bez uključenog miša koji je došao u paketu.Kao šlag na kraju,imam šifru na kompu pa ne mogu ništa na njemu raditi,a kao trešnja na vrhu još mi je i otac na putu,tako da izgleda moram pričekati jedno tjedan dana dok se ne vrati.Može li mi tko preporučiti što da radim?

Gwin
08-02-2009, 00:03
strgao si ps2 konektor..

pincetu ili tanka kliješta i iščupaj taj strgani konektor iz matične..

Karlo_from_Bjelovar
08-02-2009, 00:38
ako ti treba nekaj hitno - odi u najblizi informaticki ducan ili kod frenda i posudi od njih neko trash tipkalo... :wink:

The Great Duck
08-02-2009, 12:45
Problem je u tome što se više nikakva tipkovnica ne može uključiti,jer je konektor ustao u utoru od matične.

Gwin
08-02-2009, 12:46
strgao si ps2 konektor..

pincetu ili tanka kliješta i iščupaj taj strgani konektor iz matične..
ne kužim.. kaj ja govorim turski??

Karlo_from_Bjelovar
08-02-2009, 13:05
Problem je u tome što se više nikakva tipkovnica ne može uključiti,jer je konektor ustao u utoru od matične.
usb, any1?

Razzarach
08-02-2009, 13:15
pa koristi usb
većina tipkovnica se danas tako spaja...

Ivan_87
08-02-2009, 13:23
pa koristi usb
većina tipkovnica se danas tako spaja...

misliš većina miševa ?

Gwin
08-02-2009, 13:25
karlo, sabbath, kaj ste vas dvojica slijepi???

pa čovjek ima bežičnu keybu čija se antena spaja na usb, ali mu taj usb ne radi.. onak, dajte se skulirajte malo i počnite čitat postove sa razumijevanjem, a ne lupat napamet..

grizli
08-02-2009, 14:56
every1 is ignoring gwins posts :D


slazem se sa gwinom da to iscupas pincetom ili necim slicnim a opet se i slazem s ovima da pocnes koristit USB iako ako ti je usb port lose kvalitete kao moj moguce da ce ti se desiti kao i moj da iscupas cijeli usb sa kucista XD

Razzarach
08-02-2009, 15:37
pa kakve vi to ploče imate :(
ako niste znali postoje adapteri usb to ps2

Gwin
08-02-2009, 16:14
o isuse sabath, kaj si ti glup??

kak će mu pomoć usb-ps2 adapter ak je strgao konektor u ps2 portu?
a usb port mu ne radi??

Karlo_from_Bjelovar
08-02-2009, 16:16
pa nije vrag da ima samo jedan usb port?!?!?!

Razzarach
08-02-2009, 16:17
@gwin
nisam skužio
ako nemože nikako isčupat to van... pobogu pa nebi mu škodilo da kupi kontroler
zar mu ni na kejsu ne rade

Gwin
08-02-2009, 16:20
šta ja znam šta mu radi.. viš da sam mu prije 3 sata reko da iščupa to van, a on se pravi mutav..

nije bitno kaj radi a kaj ne.. bitno je da vas nekolicina daje savjete a da niste pročitali problem kak se spada.. i to ne samo na ovom topicu..

The Great Duck
08-02-2009, 19:52
Nažalost nemam baš iskustva s vađenjem stvari iz kompa i vjerojatno bih nešto sjebao da to probam...I imam 2 tipkovnice,od ove obične je ostao konektor u matičnoj,bežičnu sam probao uključiti preko USB-a,ali ne radi.

Gwin
08-02-2009, 22:26
isuse, pa ne tražimo od tebe da radiš operaciju na mozgu.
uzmi pincetu i iščupaj taj dio iz matične..

$p1tf1r3
08-02-2009, 22:32
a bkte velikog problema, to se meni dogadjalo cak par puta na istoj maticnoj....ak si nesposoban to povadit uzmi sjekiru i udri po njoj sta cu ti ja sad...

Razzarach
09-02-2009, 18:56
Nažalost nemam baš iskustva s vađenjem stvari iz kompa i vjerojatno bih nešto sjebao da to probam...I imam 2 tipkovnice,od ove obične je ostao konektor u matičnoj,bežičnu sam probao uključiti preko USB-a,ali ne radi.
wireless tipkovnice nažalost nisu plug "n" play :(
moraš stisnut onaj connect gumb :|