PDA

Pogledaj cijelu verziju : oblivion,warcraft i mmorpg



dabl eM
27-05-2006, 18:26
monolog slova M:

yo,ljudi propustio sam warcraft,jebiga..u ta ljeta gospodnja sveibformacije o gamingu sam dobivo od pajde...ova do nas nije došla...od kad sam upozno ovaj forum,jasno mi je sta propustam...nema smisla i ne mogu sad nadoknaknaditi te dane wow-a...

off record:razlog zast neko ne voli wow,ko ja,je sto si ga nikad nije nabavio i igro....isto tako i oblivion....

ak mi ko ima za dat savjet koje ce sad bit nove mmorpg igre, ili misli kupit koju novu...molim...razmišljo sam o APB(tek u 2oo7) i o vanguard:saga of heroes....looks good...


jel ima smisla sad kupovat wow..???

fala sto procitali....

Maloki
27-05-2006, 19:01
Neznam, meni se sviđa vangaurd i Conan...

dabl eM
28-05-2006, 06:48
Neznam, meni se sviđa vangaurd i Conan...

conan ce u zimi...

a ja bi trebo nesht prije...
jel se isplati uzimat wow??

Maloki
28-05-2006, 10:18
Neznam, meni se sviđa vangaurd i Conan...

conan ce u zimi...

a ja bi trebo nesht prije...
jel se isplati uzimat wow??

Pojma nemam, ja namjerno neću uzimat jer su svi poludjeli za tim pa iz protesta neželim :D

revenion
28-05-2006, 11:15
gle wow ti je dobar samo ak se ne zelis naraditi jer kad imas pirat imat ces jako jako jako puno posla da pocnes igrat a ako imas origigi onda se samo registriras na njihovu stranicu i placas kaj ja znam nekih 105 kn na mjesec
i igras bez problema,ali ja ti preporucujem GW(guild wars)jednostavno i ugodne kontrole rpg sa SP i MP to ti je najbolje GW rula :twisted:

Rocchiro
28-05-2006, 11:33
mmorpg podforum any1? :?

dabl eM
28-05-2006, 15:58
gle wow ti je dobar samo ak se ne zelis naraditi jer kad imas kreten imat ces jako jako jako puno posla da pocnes igrat a ako imas origigi onda se samo registriras na njihovu stranicu i placas kaj ja znam nekih 105 kn na mjesec
i igras bez problema,ali ja ti preporucujem GW(guild wars)jednostavno i ugodne kontrole rpg sa SP i MP to ti je najbolje GW rula :twisted:

znaci ak imaš wow kreten veriju,uopće ne moraš plaćat pretplatu???
mislim si kupit origigi,sad vas pitam dal se isplati sad uzet wow(jer su na svim serverma iskusni igraci,i vecina,a na novima ih ima malo) il da sačekam neki novi,jer sad ce kroz ljeto pa do zime zić jedno 5 komada...

Nefarnius
28-05-2006, 15:59
Ako imaš para, uzmi!

dabl eM
28-05-2006, 16:03
Ako imaš para, uzmi!

da,ja sam skupio 400, i sad mi je glupo kupit igru o kojoj svi unutra sve znaju,a ja ko bedak sve ispocetka....
dal to il da cekam conana i takve...

prišalo se da ce saga of heroes biti rame uz rame wow....

Nefarnius
28-05-2006, 16:12
Preporučam ti Guild Wars ako želiš nešto sad!!!
Oblivion, ako želiš igrat sam!
I Conana ako ćeš se strpit jer sam čuo da se neće plaćati pretplata,
jer će konan biti i online i offline!

dabl eM
28-05-2006, 17:34
Preporučam ti Guild Wars ako želiš nešto sad!!!
Oblivion, ako želiš igrat sam!
I Conana ako ćeš se strpit jer sam čuo da se neće plaćati pretplata,
jer će konan biti i online i offline!


oblivion imam(origigi),tak da cu vjerojatno uzet conan,odma cim dođe....

cant wait


thanks

Maloki
28-05-2006, 21:44
SConana ako ćeš se strpit jer sam čuo da se neće plaćati pretplata,
jer će konan biti i online i offline!

Nemoj jebat??!! :shock: Ak bude, onda ga stoposto uzimam!!!

28-05-2006, 21:47
Conana čekaj super le biti..uzmi wow ili GW :wink:

dabl eM
29-05-2006, 12:44
baš sam pročito recenziju o conanu u pcp-u...

prvo cemo (ako želimo) zaigrat single,da se uputimo u povijest,mapu,rase,ove,one...

a za pretplatu nije ništ pisalo...jer ak je free,onda obavezno...

uzimam wow!!!

par pitanja:


-jel 128k dost za takve igre...
-(sory na pitanju,ispadam glup):-znaci i sad se otvaraju novi serveri u koje se da uključiti-to ih stvara kompanija il mi

-kolko otp. ima serv. i po kolko ljudi je na jednom


hfvalja

M4mut
29-05-2006, 15:45
baš sam pročito recenziju o conanu u pcp-u...

prvo cemo (ako želimo) zaigrat single,da se uputimo u povijest,mapu,rase,ove,one...

a za pretplatu nije ništ pisalo...jer ak je free,onda obavezno...

uzimam wow!!!

par pitanja:


-jel 128k dost za takve igre...
-(sory na pitanju,ispadam glup):-znaci i sad se otvaraju novi serveri u koje se da uključiti-to ih stvara kompanija il mi

-kolko otp. ima serv. i po kolko ljudi je na jednom


hfvalja

imaš podforum wow..al neka...ima puno puno servera...cca 7k ljudi po serveru..i dosta je 128k

dabl eM
30-05-2006, 18:47
baš sam pročito recenziju o conanu u pcp-u...

prvo cemo (ako želimo) zaigrat single,da se uputimo u povijest,mapu,rase,ove,one...

a za pretplatu nije ništ pisalo...jer ak je free,onda obavezno...

uzimam wow!!!

par pitanja:


-jel 128k dost za takve igre...
-(sory na pitanju,ispadam glup):-znaci i sad se otvaraju novi serveri u koje se da uključiti-to ih stvara kompanija il mi

-kolko otp. ima serv. i po kolko ljudi je na jednom


hfvalja

imaš podforum wow..al neka...ima puno puno servera...cca 7k ljudi po serveru..i dosta je 128k

uzimam :D ....

e,jel ima nešt većih serv. po 50k i to??

pa mislim da mi je to pametno uzet jer je najpopularnija i igrat ce ju oni koji ju imaju još bar godinu-dvije-jel oce??? :?

dabl eM
30-05-2006, 18:51
a guild wars jel to bolje od wow,jel neko zna po čemu.....

cujem da se i ne plaća....

jel 64k dost??? :cry:

01-06-2006, 13:39
te dvije igre se ne mogu uspoređivat jer nisu inti žanr..imaju sličnosti ali ali i velike razlike..u GW-u ti je zastupljen PvP više dok je WoW više orijentiran na svijet i poboljšavanje lika..WoW ima puuuuuuuuuuuuuuuuuuuno više igrača tak da mi je zanimljivije igrat..hrvata na SVAKOM koraku..i nisu nj00bare...voljni pomoć u svako vrijeme

sad ti odluči..da GW se ne plaća , WoW da

ja igram WoW već 9 mjeseci i još si ne vidim kraja :D

ono sa "ja sam novi svi već sve znaju"--imaš nove servere na kojim 3/4 ljudi nisu lvl 60 i totalne njubare tak da imaš šanse uvijek...učlaniš se u neki osrednji guild..ugnjezdiš se kod njih i da vidiš išel budeš u svaki run kad dođeš do lvl 60 ..sve ovisi od guilda..zanimljivo je u počecima kad se tek učite svladavat instnance i bossove,,tek odna vidiš ko zna a ko ne ( ako budete raidali, normalno)

preporučam ti Wildhammer ili Eonar ...pun k**** njubari...a ako očeš s hrvatima igrati morat češ na neki gde svi več sve znaju jer su hrvati jako dobro opremljeni i čiste najteže instance...onda idi na Twilights Hammer(alliance),Aggramar( tamo sam ja-alliance),Darksorrow(horda),
Zenedar(horda),STormrage(alliance),Ragnaros(najja a HRV alliance guilda),Kor gall ( dvije najjače HRV horda guilde..imaš tamo i na alliance strane guild).
to sam ti napisao servere gde ima najviše hrvata i na kojoj strani većina njih igra..možda sam nekoj zaboravil..imaš na SVAKOm serveru hrvate tak da sumnjam da budeš na bilkokojem serveru sam :)

dabl eM
03-06-2006, 08:21
te dvije igre se ne mogu uspoređivat jer nisu inti žanr..imaju sličnosti ali ali i velike razlike..u GW-u ti je zastupljen PvP više dok je WoW više orijentiran na svijet i poboljšavanje lika..WoW ima puuuuuuuuuuuuuuuuuuuno više igrača tak da mi je zanimljivije igrat..hrvata na SVAKOM koraku..i nisu nj00bare...voljni pomoć u svako vrijeme

sad ti odluči..da GW se ne plaća , WoW da

ja igram WoW već 9 mjeseci i još si ne vidim kraja :D

ono sa "ja sam novi svi već sve znaju"--imaš nove servere na kojim 3/4 ljudi nisu lvl 60 i totalne njubare tak da imaš šanse uvijek...učlaniš se u neki osrednji guild..ugnjezdiš se kod njih i da vidiš išel budeš u svaki run kad dođeš do lvl 60 ..sve ovisi od guilda..zanimljivo je u počecima kad se tek učite svladavat instnance i bossove,,tek odna vidiš ko zna a ko ne ( ako budete raidali, normalno)

preporučam ti Wildhammer ili Eonar ...pun k**** njubari...a ako očeš s hrvatima igrati morat češ na neki gde svi več sve znaju jer su hrvati jako dobro opremljeni i čiste najteže instance...onda idi na Twilights Hammer(alliance),Aggramar( tamo sam ja-alliance),Darksorrow(horda),
Zenedar(horda),STormrage(alliance),Ragnaros(najja a HRV alliance guilda),Kor gall ( dvije najjače HRV horda guilde..imaš tamo i na alliance strane guild).
to sam ti napisao servere gde ima najviše hrvata i na kojoj strani većina njih igra..možda sam nekoj zaboravil..imaš na SVAKOm serveru hrvate tak da sumnjam da budeš na bilkokojem serveru sam :)

thanks,ja ga kupujem....



jel 64k dost il nije???


64k je valjd dosta

03-06-2006, 19:23
frend je igro bez laga na 56k pa ti vidi :)

dabl eM
04-06-2006, 10:45
frend je igro bez laga na 56k pa ti vidi :)

ma sad cu s uskoro uzet duplu,pa ce sigurn ic...

W3DR4N
04-06-2006, 11:21
Čak i na ADSL-u, lag u WoW prelazi dvije sekunde.