PDA

Pogledaj cijelu verziju : Tom Clancy's H.A.W.X



GDra
04-02-2009, 19:44
Tom Clancy's H.A.W.X. ("High Altitude Warfare eXperimental squadron") is an upcoming combat flight simulator video game developed by Ubisoft Romania and published by Ubisoft for Microsoft Windows, Xbox 360 and PlayStation 3. It is to be released in March 3, 2009 (US). It was officially announced on July 15, 2008 at E3 2008.
Prior to this, Ubisoft issued a press release about the game under its working title Tom Clancy's Air Combat.
A version is planned to be released on the Wii.

The game features an Enhanced Reality System (ERS), which can include radars, incoming missile detection, an anti-crash system, damage control system, tactical map, information relay, weapons trajectory control and the ability to give commands to an AI squadron. When fully activated, ERS provides assistance to the player. Some or all of these assists can be turned off to make the game more difficult and give the player more maneuverability. ERS can be disabled by a single button press which gives more direct control over the plane. A cockpit view, 'first person', and 'third person' views are selectable. An additional distant third person view is supported that gives the player an external view of both their plane and the target.

H.A.W.X supports four-player co-op throughout the campaign. Players can join other players' games on-the-fly. There is also a team deathmatch versus mode where up to 8 players can battle online for experience points and in-game cash to unlock new weapons and aircraft.



http://hawxgame.us.ubi.com/

Meni izgleda super.

Sony Ericsson
04-02-2009, 20:09
da, IZGLEDA...

GDra
04-02-2009, 20:52
Da, IZGLEDA, ali kada je UbiSoft napravio lošu Tom Clancy igru?

Evo gameplay video:pjNIF1Atwhs&feature=related

ArcL!ght
04-02-2009, 21:13
Joint Strike Fighter FTW ;). A fora je (po animaciji) što je vrijeme isto kao i Ghost Recon: AW

The Boz
04-02-2009, 21:16
Izgleda iznimno smećavo. Bar meni.

bezimeni
04-02-2009, 21:21
Ima tema klik (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=7&t=22666&p=665139&hilit=tom+clancy+s+h+a+w+x#p665139)S.

Hidraulicar Kreso
04-02-2009, 21:28
meni je igra inače sasvim solidna, volim dogfightove, a pogotovo sa ovakvim avionima. Vjerujem da će ovo dobro ispasti, mislim da ni ne može loše kad je Ubisoft.

ScorpiuS
04-02-2009, 21:45
Mislim da će ovo peljat sa mojim gamepadom.

GDra
05-02-2009, 07:56
Ima tema klik (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=7&t=22666&p=665139&hilit=tom+clancy+s+h+a+w+x#p665139)S.

Da, ima tema ali stara skoro godinu dana u kojoj nitko ne želi postat.
Bolje onda otvoriti novu. A sumnjam da ju je itko osim tebe vidio.

bezimeni
05-02-2009, 09:08
Upišeš pojam u tražilicu i izbaciti rezultat za par sekundi...nije to neki problem i trebalo bi biti pravilo prije otvaranja nove teme.Ali nema veze , nije bitno.

Sony Ericsson
05-02-2009, 14:15
da, samo revivaj staru temu pa ce se pisati po njoj

josip_kraš
06-02-2009, 19:27
meni je igra inače sasvim solidna, volim dogfightove, a pogotovo sa ovakvim avionima. Vjerujem da će ovo dobro ispasti, mislim da ni ne može loše kad je Ubisoft.

volim i ja dogfightove ali nešto u stilu legendarnog lock-ona, ovo izgleda pre arkadaški, što baš i ne volim.

Aral
06-02-2009, 22:04
Moglo bi biti jako zanimljivo,drzim fige da sve ok ispade. I jos End War uz to...ma milina ^^

Chappi
06-02-2009, 23:28
Veoma sam optimističan u vezi ove igre,samo što je je neću nikad zaigrat nego moj ferend

W3DR4N
01-03-2009, 15:22
Objavljeni zahtjevi. Svaka čast na optimizaciji.

CPU: Intel Pentium 4 2.0 GHz/ AMD Athlon xp 2000+ or higher
OS: Windows® XP (with sp 3) or Vista® (with sp 1)
RAM: 1 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista
Graphics Card: 128 mb directx –compliant, shader 2.0– enabled video card

Nodakim
01-03-2009, 15:29
Minimum nije tako loš,postaje optimalni?

ScorpiuS
01-03-2009, 15:43
Objavljeni zahtjevi. Svaka čast na optimizaciji.

CPU: Intel Pentium 4 2.0 GHz/ AMD Athlon xp 2000+ or higher
OS: Windows® XP (with sp 3) or Vista® (with sp 1)
RAM: 1 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista
Graphics Card: 128 mb directx –compliant, shader 2.0– enabled video card
Ma nemoguće!

Hidraulicar Kreso
01-03-2009, 15:48
mislim da to nisu službeni.

W3DR4N
01-03-2009, 16:21
Jesu itekako. ^^
http://store.steampowered.com/app/21900/

Insert
01-03-2009, 16:42
nije zahtjevno uopce
moci ce to svatko pokrenut

Raz
01-03-2009, 16:53
Sviđa mi se kaj nije zahtjevno, samo je kvaliteta igre upitna.
Nadam se da nebude podbacila.

Aral
01-03-2009, 22:07
Ma mislim da ce ok ispast...vidjet cemo za koji dan :D

Hidraulicar Kreso
02-03-2009, 09:56
a kada bi to trebalo izaći točno????

Aral
02-03-2009, 15:10
10 Mar 2009

:thumbs2:

GDra
02-03-2009, 19:41
Jedva čekam... Očekujte recenziju u temi vaše recenzije i najave.

GDra
02-03-2009, 19:45
Demo je vani!!!!!! Evo, sad skidam javim dojmove. :DNe skidam. :( Nemam flat-rate.
BTW, sry na 2x postu

Hidraulicar Kreso
02-03-2009, 20:15
daj link, pada ja probam. Jutros sam tražio i nisam nigdje našao.

josip_kraš
02-03-2009, 21:17
ma nisu ga još ni izdali :(

Hidraulicar Kreso
02-03-2009, 21:28
o jesu, jesu, ja ga skidam. Velik je 1,3 gb i ima ga na gamershell.

W3DR4N
02-03-2009, 22:29
Prvi dojmovi demo verzije.

Pa.. igra će biti zanimljiva onima koji tek ulaze u avionske simulacije, kojima će ova arkada dušu dati.
Postoje dva moda upravljanja, normal, koji će biti za one bogohulnike koji će igrati na kombinaciji tipkovnica + miš, i expert, koji je puno ugodniji za upravljanje palicom.
Doduše, normal bi pasao i početnicima na palici, no uz sve te asistencije pri upravljanju, neće biti mjesta za trikove koje možete samo uz svoju potpunu kontrolu.

Radnja dema se odvija u Riu, i ponuđene su dvije misije, tutorial i jedna normalna, kao i jedan model letjelice, što je sasvim dovoljan paket za uvidjeli sviđa li vam se igra ili ne.
Što se tiče finesa, igra forsira na opciji Assistant, što je zapravo uključivanje "filmske" kamere, pri čemu vam zaključa običan pogled koji možete podesiti na prvo i treće lice, te kokpit.
Assistant off znači da je kamera filmska, što užasno iritira i upravljivost je zbunjujuća. Nadam se da ova glupost neće biti forsirana u punom proizvodu, jer nema apsolutno nikakvu svrhu osim grafički raskošnijih i "filmskijih" scena.

Pomalo živcira i količina raketa, kojih i vi i protivnici imate na stotine, pa će većina vremena pasti na razno razne vratolomije za izbjegavanje istih.
AI protivnika je na jedinoj ponuđenoj razini Normal i više nego dovoljno izazovan, pa težine ne bi trebalo faliti ni najzagriženijima, tim više što će u punoj verziji biti dva moda težine poviše, Hard i Extreme.

Što se tiče same grafike, tu se skida kapa Ubisoftovim programerima. Za svoj tip igra izgleda fantastično, uključujući brojne 3D objektne na tlu što nije čest slučaj u letačkim simulacijama.
Vjerujem da su navedeni minimalni zahtjevi točni, no nisam ih bio u stanju testirati.
Na testnoj stanici, HAWX je vrtio grafički razkošan benchmark između 90 i 200 sličica u sekundi, pri high postavkama, rezolucijom 1920x1200 i 8x AA.
Kad bi se više programera ugledalo na HAWX ili primjerice Burnout, ne bi trebali stalno kukati i kupovati nove grafičke kartice.

Rezime.
Zabavna igra za početnike i povremene pilote. Svakako preporučam igraću palicu. Nakon ove igre možda i vi postanete virtualni pilot i probate nešto zahtjevnije, poput Lomaca ili čak Falcona.
Grafika odlična, napucavanja česta, upravljivost vrlo dobra. Zabava zagarantirana.

Deadwalker
02-03-2009, 22:34
Nice, konacno od ubisofta zabavna igra :thumbs2: ...u zadnjih par naslova realizacija ideja u igrama im je bila jako losa. A nista, isprobat cu demo pa cemo vidit...

Rang€r
02-03-2009, 22:41
zadnjih par naslova? ne bi se baš složio, AC i PoP su fenomenalni, FC2 nisam nit namjeravam igrat... sad onih par izroda što imaju sa strane nisu ni vrjedni spomena...

iako ne volim puno avione i svu tu ratnu mašineriju, ovo izgleda dobro, al neda mi se skidat 1.3 gb za demo...

Deadwalker
02-03-2009, 22:45
znam da si veliki fan AC-a i da ti je igra fenomenalna, al se ipak vecina puka slozila da je AC nakon kraceg vremena igranja uzasno monotan... :wink: Dalje, novi PoP je dobra igra ali treba jos tu dosta dorade glede nekih stvari. Originalni serijal je jos dosta bolji. Far Cry 2 je također odlicna ideja, a losa realizacija. Vegas 2 nebi ni spominanjao...

W3DR4N
02-03-2009, 22:49
BTW
Navodno se na netu nalazi instalacija s oštećenim datotekama. Samo klikati na ignore do kraja instalacije. Jedno što će u igri nedostajati su neki zvučni zapisi na francuskom jeziku i 2-3 teksture tla, što će biti nadomješteno crvenim teksturama. No biggy.

Aral
02-03-2009, 23:00
znam da si veliki fan AC-a i da ti je igra fenomenalna, al se ipak vecina puka slozila da je AC nakon kraceg vremena igranja uzasno monotan... :wink: Dalje, novi PoP je dobra igra ali treba jos tu dosta dorade glede nekih stvari. Originalni serijal je jos dosta bolji. Far Cry 2 je također odlicna ideja, a losa realizacija. Vegas 2 nebi ni spominanjao...

Potpis na sve :thumbs2:

Btw. skida se demo, pa da i to vidimo ^^ tnx W3DR4N-u na infou!

Feanor
02-03-2009, 23:03
znam da si veliki fan AC-a i da ti je igra fenomenalna, al se ipak vecina puka slozila da je AC nakon kraceg vremena igranja uzasno monotan... :wink: Dalje, novi PoP je dobra igra ali treba jos tu dosta dorade glede nekih stvari. Originalni serijal je jos dosta bolji. Far Cry 2 je također odlicna ideja, a losa realizacija. Vegas 2 nebi ni spominanjao...

Svim igrama koji si spomenuo osim Vegasa 2 (neznam jer ga nisam igro) je tako malo trebalo do savršenstva... nadamo se da će so ovom to postići ;-)

Aral
02-03-2009, 23:05
A sto je najbolja sve ove igre nemaju nikakve veze sa hawx-om...osim developera/izdavaca :D Na kraju krajeva sve su to jako dobre igre.

Rang€r
02-03-2009, 23:24
znam da si veliki fan AC-a i da ti je igra fenomenalna, al se ipak vecina puka slozila da je AC nakon kraceg vremena igranja uzasno monotan... :wink: Dalje, novi PoP je dobra igra ali treba jos tu dosta dorade glede nekih stvari. Originalni serijal je jos dosta bolji. Far Cry 2 je također odlicna ideja, a losa realizacija. Vegas 2 nebi ni spominanjao...

Svim igrama koji si spomenuo osim Vegasa 2 (neznam jer ga nisam igro) je tako malo trebalo do savršenstva... nadamo se da će so ovom to postići ;-)

ovo mi baš neizgleda ko materijal za savršenstvno... nekak mi nemože ovaka igra bit savršena, po samoj sebi, bez obzira kolko dobar gameplay i granica između realnosti i arkade bila... duboko u sebi čekam taj prokleti AC2, iako mi se baš nejde u franc. revoluciju... :( al dosta OT-a ;)

GODSKILLER
03-03-2009, 00:22
jel podržava igra gamepad

W3DR4N
03-03-2009, 00:45
Ako pitaš za XBOX kontroler, isti radi, no potrebno je podesiti korisničke kontrole jer autoamatke nisu postavljene nikako.
Par kontrola fali, par tipki na kontroleru uopće nema funkciju, dok su neke jednostavno na krivim mjestima.

Uz par minuta posla i znanja što znači što u kontrolama, gamepad je savršeno podešen.
No kako su to već custom kontrole, preporučam uporabu force feedback gamepada, neovisno o tome što nije GFW.

Naravno, ponavljam, igra je najbolje igriva s igraćom palicom.

Aral
03-03-2009, 01:30
Issss...pa ovako dobar dogfight nisam imao vec duuugo vremena. Ono, brdo raketa i napucavaj se, konacno nesto arcade style, uz kombinaciju sa onim assistanceom...milina. Igra je optimizirana do jaja, sve na max, 1680x1050 i igra doslovno letiiii, bez ijednog jedinog trzaja, savrseno. Na tlu brdo detalja, oblaci, rakete lete na sve strane, sve puno dima, ma mrak! Fakat sam odusevljen. Pricekajmo punu verziju pa cemo vidjeti dalje!

ScorpiuS
03-03-2009, 08:33
Issss...pa ovako dobar dogfight nisam imao vec duuugo vremena. Ono, brdo raketa i napucavaj se, konacno nesto arcade style, uz kombinaciju sa onim assistanceom...milina. Igra je optimizirana do jaja, sve na max, 1680x1050 i igra doslovno letiiii, bez ijednog jedinog trzaja, savrseno. Na tlu brdo detalja, oblaci, rakete lete na sve strane, sve puno dima, ma mrak! Fakat sam odusevljen. Pricekajmo punu verziju pa cemo vidjeti dalje!
Izašlo? Ima da je imam već danas.

Aral
03-03-2009, 09:08
Demo samo :D Full igra ce za koji dan ;)

W3DR4N
03-03-2009, 09:40
Aral, dog fight ne znači ispucati 12 raketa pa koja pogodi - pogodi. :(
Dog fight je nadmetanje i lovljenje protivnika za rep dok ne budeš siguran da 125 000 dolara vrijedan projektil ne budeš bacio negdje u vodu.
Osobno sam u demu uspio nanišaniti četiri lovca odjednom, i skinuti ih s ona četiri projektila. :(

Aral
03-03-2009, 10:24
Ma dobro, znas kaj mislim, u arkadnom stilu...ovo je arkadni dogfight :D
Znate koja se tu prica vrti, isli su na ovo a ne na simulaciju jer vjerujem da bi na ovaj nacin privukli vise igraca koji zele ekšn avio napucavanje u arkadnom stilu, nesto kao nfs naspram richard burns rallya, znaci letis pucas, imas lijepu grafiku, zvuk, feeling, sve je to lijepo zapakirano i servirano. Igra ne zasluzuje 90% ali se je lijepo smjestila izmedju 80% i 85% ocjene.
Osobno preferiram jedan i drugi stil, sad mi je drago kaj je ovo doslo, cisto da se onak napucas fino...ak nis drugo puno puno je bolje od end wara.

Deadwalker
03-03-2009, 11:51
i da, zaboravih spomenuti endwar :( . Ono, nadam se da ce im od sada krenuti stvari na bolje. Inace, koko vidim ovo je dosta arkadna igra. Vjerojatno da privuku cim veci broj igraca...

Aral
03-03-2009, 12:18
Ma nije da im do sad nije islo dobro, endwar ce imati ok uspjeh na konzolama, na pc-u vec neznam kak ce to proc. Hawx je stvarno dobra igra, samo se trebate prepustit i uzivat u njoj :D

Feanor
03-03-2009, 12:33
Burnout u zraku???

Aral
03-03-2009, 12:41
Burnout u zraku???

Haha da da :rotfl:

Feanor
03-03-2009, 18:40
Pa mogo si IL2 postaviti na takvu razinu...Bez sljetanja, potrošnje goriva, zagrijavanja, količine metaka, olakšanog sljetanja...

Feanor
03-03-2009, 19:26
Hahah a onaj osjećad da svi lete brže od tebe, dok ne naučiš ponirati i tako se ubrzavati... Nezaboravljivo

GODSKILLER
03-03-2009, 21:47
Igra nije ni bila zamisljena kao simulator.Fali mi neka igra,onako,zlatna sredina,ni simulator ni arkada,nesto kao Crimson Skies.

tu sam igru igra na x-box-u..to je vrhunska igra......za prste polizat... :rotfl:

bounce
04-03-2009, 00:48
odigrao sam demo... neznam, nikad nisam igrao letačke igre, i možda je to uobičajeno, ali teren s satelitskom slikom mape i veće zgrade koje strše iz nje ja napravim u nekom programu za jednu večer... mislim, stvarno ružno izgleda...

možda je to normalna stvar ali bljek...

GODSKILLER
04-03-2009, 01:53
Ako pitaš za XBOX kontroler, isti radi, no potrebno je podesiti korisničke kontrole jer autoamatke nisu postavljene nikako.
Par kontrola fali, par tipki na kontroleru uopće nema funkciju, dok su neke jednostavno na krivim mjestima.

Uz par minuta posla i znanja što znači što u kontrolama, gamepad je savršeno podešen.
No kako su to već custom kontrole, preporučam uporabu force feedback gamepada, neovisno o tome što nije GFW.

Naravno, ponavljam, igra je najbolje igriva s igraćom palicom.

igra podržava voice commands...zato i falu neke zapovjedi na gamepadu jer očekuju da budeš koristia upravljanjem glasom...sad sam igra demo sa x-box 360 gamepadom sa default controlama i sve ok samo me je sad izbacilo iz igre

GODSKILLER
04-03-2009, 02:05
evo sad me opet izbacilo s porukom:
Saved dump file to C:/Program Files/Ubisoft/Demo Tom Clancy`s H.A.W.X/HAWX.exe.dmp

ArcL!ght
04-03-2009, 08:56
Still ja i dalje stojim Sturmovik > Hawx :D
Nekak su mi draže pucaljke di ga ti moraš sašit osobno a ne fire&forget :)
Sve u svemu igra je super za modern warfare

Aral
04-03-2009, 09:52
da, tak je i radjena, za modern warfare, kao i cijeli koncept tom clancy i setting se odlicno uklapa. Autorima u samom startu nije ni bila namjera radite nesto drugo, mozda smo mi, vidjevsi prve trailere i nekakve infoe mislili da ce biti nesto vise. Still, igra je zabavna za odigrat, ima odredjenu dozu napetosti, a posto je ovo samo demo u originalu ce nas valjda docekati pokoje iznenadjenje vise ^^

W3DR4N
04-03-2009, 13:57
Pa mogo si IL2 postaviti na takvu razinu...Bez sljetanja, potrošnje goriva, zagrijavanja, količine metaka, olakšanog sljetanja...

Razlika između ciljane arkade i okrljašene simulacije je nebo i zemlja.
Ako mi se igra WW2 arkada, uvijek ću prije odabrati odličan Tottaly Gamesov Secret Weapons over Normandy, Heroes over Pacific, Blazing Angels, nego li micati opcije u Iljušinu.


HAWX je odličan takav kakav je. S guštom ću ga odigrati.

Ementaler
04-03-2009, 15:01
Demo mi je odličan. Grafički izgleda lijepo, a gameplay dobro osmišljen i realiziran. Sve u svemu jako dobro i zabavno.

josip_kraš
04-03-2009, 19:07
nisam probao demo hawx-a, skinut ću ga ali po trailerima izgeda mi previše lako upravljati avionom, ništa kao lock-on, ali grafika je lijepa.

nego koji avion dolazi u demu, pretpotstavljam f-22 ?

R@pt0r
04-03-2009, 19:51
F16A Fighting Falcon

Edit: Sad sam dobio AV-8B Harrier II

Hidraulicar Kreso
04-03-2009, 20:39
ja sam također dobio taj drugi avion, sve u svemu oduševljen sam igrom, jedva čekam. Nemam baš nekih primjedbi, dobro odrađen posao.

The Fury
05-03-2009, 08:29
Gledam i ne vjerujem... Zar ama baš nitko od vas nije igro Ace Combat serijal ?! Ovakav stil igre je viđen već davno. Vjerojatno su developeri uzeli dosta ideja od legendarnog Ace Combat (koji je fenofenomenalan, probajte si odigrat). Primjjetio sam da su i uveli svojih par novina, što pohvaljujem.

Stavit ću par filmića od Ace Combata, pa sami prosudite:

Ace Combat Zero Belkan Wars: qjhXvRdz3yg
Gameplay: xnksFf2I ... re=related (xnksFf2I6WM&feature=related)

Ace Combat 5: Unsung War: _J6g9e_s1wc
Gameplay: FMHzR8_8 ... re=related (FMHzR8_8eX0&feature=related)

Ace Combat 6: Fires of Liberation IKgOAdnZ7Aw
Gameplay: 6IJsQBs6 ... re=related (6IJsQBs60Vc&feature=related)

Ako ste primjetili igra ima prekrasnu grafiku, odličan soundtrack i gameplay. Za ovakvu vrstu igre ima zanimljive priče i što ima dušu, a to se vidi u razgovorima tijekom borbi između pilota. Nadam se da će HAWX biti jednako dobar, ako ne i bolji. :)

Insert
05-03-2009, 14:39
Ace Combat je konzolaški serijal.
A... znas naše mišljenje o konzolama...

ScorpiuS
05-03-2009, 15:39
Ace Combat je konzolaški serijal.
A... znas naše mišljenje o konzolama...
Nije ni ovo puno više PC-aški i odmah se to vidi prema hud-u.

Aral
05-03-2009, 18:48
6.7 na ignu, recenzija sa xboxa...

:D

Hidraulicar Kreso
05-03-2009, 19:09
mene je odmah podsjetio na Ace Combat, ali u dobrom smislu jer sam ace combat igaro na PS1 i obožavao sam ga, tako da mi se ovo sviđa. Pogotovo ponašanje samog aviona je po meni kao u ace combatu.

R@pt0r
05-03-2009, 19:12
@The Fury, prešao sam Ace Combat 2, 3 i 5 na plejki.
Ace Combat 3: Electrosphere mi je jedan od najboljihSAC-a ikad. Prešao sam ga jedno ~15-ak puta, na svim težinama. Šta da ti kažem, znao sam igru napamet.
Pošto je H.A.W.X. jedini, barem malo sličan AC-u i nije neka vrsta "spore", ogromne avionske simulacije za PC, se sad jakoSveselim cijeloj igri.

Insert
05-03-2009, 20:32
mislio sam da se forum sastoji od 90% takvih :?

Doggy
05-03-2009, 20:45
Assistant off znači da je kamera filmska, što užasno iritira i upravljivost je zbunjujuća. Nadam se da ova glupost neće biti forsirana u punom proizvodu, jer nema apsolutno nikakvu svrhu osim grafički raskošnijih i "filmskijih" scena.

ocito nisi skuzil sve prednosti assistant off-a... moze se u stall, izvodit svakakve vratolomije i manevre za izbjegavanje raketa i protivnickih aviona na repu... al istina da je upravljivost malo zbunjujuca, al kad skuzis bit, sve je lakse...

meni na ace combat seriali uzasno smeta zeleno-crveni hud i zbog toga sam prestal igrat te igre...

ERS nisi ni spomenul, zast??? s njim je puno lakse doci liku na rep, doci u pravi poziciju za unistavanje tenkova medju zgradama i izbjegavanje raketa... a sve je to puno lakse u "filmskoj" kameri...

i najteza razina je elite

The Fury
05-03-2009, 21:03
@ R@pt0r:
Drago mi je čut. Ja sam prešao Ace Combat: 2, 5, Zero i X (na PSPu) svaki ima neki poseban gušt, pogotovo priča i likovi.
Da vam iskreno kažem, ja sam zavolio avione preko Ace Combata :)

Assistance ima svoje prednosti i mane, ali je bolja za manevre definitivno, možda pomalo zbuni ali da se naučit.

A ERS mi se ne sviđa jer to nije to, igra ti pokazuje kako da igraš. Najbolje je imat svoje neke ''nepredviđene'' kretnje. Ali ako ljudima pomaže, nek igraju po tome :wink:

ScorpiuS
05-03-2009, 21:23
6.7 na ignu, recenzija sa xboxa...

:D
Sereš! Recezent mora da je veliki neprijatelj žanra ili nešto.

The Fury
05-03-2009, 21:39
Ma koji vrabac ?! Ovaj demo ima co op u 4 igrača !?!?!??!?!?

http://www.gameborder.com/game/Tom%20Cl ... WX%20Demo/ (http://www.gameborder.com/game/Tom%20Clancy%B4s%20HAWX%20Demo/)

The singleplayer demo for Tom Clancy´s HAWX has been released. This big demo features two missions, two game modes, and jump-in/jump-out co-op support for up to four players:
• Co-op enabled for up to 4 players – Jump in/Jump out

TKO ŽELI IGRAT SA MNOOOOOOOOOOOOM, WEEEEEEEEE :rotfl:

Hidraulicar Kreso
05-03-2009, 23:27
ja želim :D

R@pt0r
06-03-2009, 05:37
HAWX Demo Mod 'Complete'

Features:

1. Co-op & TDM multiplayer play over LAN.
2. Free flight.
3. Adds all 'hidden' planes for use.
4. Removes demo exit screen.


Instructions! (http://gib.me/hawx/instructions.html)S :wink:

The Fury
06-03-2009, 10:24
Ja sam mislio to staviti, ali sam se bojao jer više ne znam što smijem staviti na ovaj forum a što ne ...

R@pt0r, igraš onda? Samo napravimo hamachi kanal i igramo. Ja imam Vent kanal pa možemo na njemu biti :thumbs2:

Blacky_123
06-03-2009, 12:05
Ja sam isto za
Bas se doma igram na palici :D
Javite mi na pm ako cemo Co-op, imam i ja TS

ScorpiuS
06-03-2009, 13:14
Ja bi toga malo

The Fury
06-03-2009, 20:52
Napravljen je hamachi kanal od strane mene:

ime kanala: HAWX CRO
pass: CRO

slobodno dođite, dam vam informacije za Vent kanal pa da igramo, ugl. kontaktirajte me.

ScorpiuS
06-03-2009, 22:04
Nemogu nigdje pronaći ovaj inicache.bin i nemogu pokrenut Hamachi iako mi je firewall isključen.

serijski samoubojica
06-03-2009, 22:31
Evo baš maloprije izgasio demo. I jedini zaključak je: Kupujem čim izađe :)

R@pt0r
06-03-2009, 22:35
Nemogu nigdje pronaći ovaj inicache.bin i nemogu pokrenut Hamachi iako mi je firewall isključen.
http://www.imagesforme.com/out.php/t386652_Untitled.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/386652_Untitled.jpg)

A za Hamachi neznam... Reinstaliraj ga il' neš...

GODSKILLER
07-03-2009, 00:23
Ja sam mislio to staviti, ali sam se bojao jer više ne znam što smijem staviti na ovaj forum a što ne ...

R@pt0r, igraš onda? Samo napravimo hamachi kanal i igramo. Ja imam Vent kanal pa možemo na njemu biti :thumbs2:

To ti je povratak u prošlost

ScorpiuS
07-03-2009, 07:27
OK, sve sam sredio. Kad se budite?

Blacky_123
07-03-2009, 10:25
Vec samo budni :D

Doggy
10-03-2009, 20:04
stigel mi hawx za ps3. i moram priznat da je igra savrsena... makar vise ljudi ima u co-op-u nego u multiplayer-u...

i skuzil sam da se u assistant off mod-u moze stavit realno upravljanje, ko u assistant on-u... tak da nije bas zbunjujuce... al se treba priviknut na razliku izmedju ta dva nacina upravljanja u off-u, jer inace je svaki drugi pokusaj eksplozija na zemlji...

W3DR4N
18-03-2009, 14:29
Izašao za komp prije pet dana. Ima kakvih dojmova?

The Fury
18-03-2009, 16:08
Izašao za komp prije pet dana. Ima kakvih dojmova?

Izašo je za komp jučer, još nema nikakvih dojmova.

Očekujte izvještaj uskoro.

ScorpiuS
18-03-2009, 16:32
Moj također. Isprobao sam sve avione koji su došli sa demoom pomoću onog fixa, ali ima ih još.

Jerry
18-03-2009, 20:22
ovo genijalno izgleda..dolazi mi za par dana pa reviewam

W3DR4N
18-03-2009, 21:05
Savšeno optimizirana igra, za sve koji gaje strah hoće li im računalo moći pokrenuti igru.

1920x1200, 8xAA, sve na max detaljima, plus svi efekti na max za DirectX 10.1.
Prosječan frame rate je 80.

Jerry
18-03-2009, 23:46
ubisoft je uvijek znao optimizirati igru..svaka čast,nek se rockstar ugleda na njih (ciljam na gta iv :P )

ScorpiuS
19-03-2009, 07:18
Savšeno optimizirana igra, za sve koji gaje strah hoće li im računalo moći pokrenuti igru.

1920x1200, 8xAA, sve na max detaljima, plus svi efekti na max za DirectX 10.1.
Prosječan frame rate je 80.
Mislio sam da je to demo pokazao.

Deadwalker
19-03-2009, 10:10
ubisoft je uvijek znao optimizirati igru..

potpis...ako nista drugo, igre im uvijek "super lete". Jos dok je i kvalitetna po pitanju gameplay-a, jesus :)

Aral
19-03-2009, 11:19
Savšeno optimizirana igra, za sve koji gaje strah hoće li im računalo moći pokrenuti igru.

1920x1200, 8xAA, sve na max detaljima, plus svi efekti na max za DirectX 10.1.
Prosječan frame rate je 80.

Istina, igra leti fenomenalno...idem se igrati :D

W3DR4N
19-03-2009, 11:59
ubisoft je uvijek znao optimizirati igru..

potpis...ako nista drugo, igre im uvijek "super lete". Jos dok je i kvalitetna po pitanju gameplay-a, jesus :)

Double Agent, Assassins Creed, GRAW... sve odreda katastrofalno optimizirane igre.

@scorpius
Demo nije imao DX10.1 podršku.

ScorpiuS
19-03-2009, 14:25
Da, ali je pokazao odličnu optimiziranost.

Deadwalker
19-03-2009, 17:57
ubisoft je uvijek znao optimizirati igru..

potpis...ako nista drugo, igre im uvijek "super lete". Jos dok je i kvalitetna po pitanju gameplay-a, jesus :)

Double Agent, Assassins Creed, GRAW... sve odreda katastrofalno optimizirane igre.

Da, zaboravio sam napisati dok igru radi Ubisoft Montreal...a s Assasin Creedom nisam imao problema, na svojoj kanti sam ga igrao na dx10 sa oko 30 frame-a sto je po meni ok...

Rang€r
19-03-2009, 18:02
AC je odlično optimiziran s obzirom na to kakvu grafiku pruža, a ostali nastavci če bit i bolje optimizirani, jer če bolje razradit engine... sl. stvar je s BFME, 1 je zahtjevniji od 2... bfme2 zahtjevniji od tiberium warsa, al isti engine...

Jerry
19-03-2009, 18:21
@wedran

aj ok..double agent i graw je promašaj što se tiče optimiziranosti,ali assasins creed se ne slažem,ja sam na amd athlon x2 3600+ 1gb rama i 7600gs igrao bez beda na nekim low/med .. evo hawx se instalira pa ćemo viditi dojmove

Jerry
19-03-2009, 20:22
sry na DP ali odigrao sam..1600x1050 8x AA sve high (dx9) bez ikakvog štekanja,sutra probam dx10 .. btw mp je predobar pogotovo coop sad sam jedno 2-3h igro u mpu .. super .. 8/10

Blacky_123
19-03-2009, 22:00
Double Agent


Ako sam ja mogo igrat sve na high detaljima s 1440*900 rezolucijom na svojem 1gb ddr400,x1650pro i AMD 3000+
Igra je vise nego optimizirana

ScorpiuS
19-03-2009, 22:10
Meni je HAWX užasno dosadan. Od MP sam igro samo Co-op, ali SP je dosadan za poludit.

The Fury
19-03-2009, 22:22
ja mislim da smo došli do zaključka da je igra odlično optimizirana...
pa recimo par riječi o igri, shall we...

meni je igra odlična. ovakvih avionskih arkada na pc još nisam vidio, a da su kvalitetne. grafika je odlična, zvuk efekata je dobar, jedino glazba da je bolja. gameplayu se nema što previše prigovoriti. multiplayer je odličan bilo da se igra co op ili versus. u co op se broj neprijatelja povećava s obzirom na broj igrača, što mi se sviđa.

neki hintovi:
nakon 5. misije se može isključiti assistance
uništavanjem protivnika se dobiva XP, a svakim novim rankom novi avioni :D

Aral
19-03-2009, 22:25
Ja sad uprao idem spanat 4. misiju, ono kaj smo vidjeli u demou ovdje je samo bolje. Neznam, meni je igra ok, ugodna oku, fire and forget napucavanje vecinu vremena i to je to :D Mali odmor od last remnanta :pray:

Aral
20-03-2009, 08:46
Evo recenzije, sorry na dp-u, nemogu editirati prijasnji post.
Recenzija je inace sa konzola, nisu igrali na pc-u, al u sustini sve isto.

http://www.gametrailers.com/player/46946.html

Jerry
20-03-2009, 12:58
ma coop je super,još kad se 3-4 čovjeka skupe i onda deru AI.. .ai je dosta pameta .. meni je igra super za mozak na pašu

Gorila
20-03-2009, 18:00
Ne sviđa mi se igra. Strašno je dosadna i monotona te ne vidim zabavu u uništavanju točkica na ekranu. Obožavao sam Ace Combat, ali sam tada bio klinac pa sam valjda pušio takve gluposti. Sada mi je to jednostavno bezveze. Ali moram priznati da je gušt letjeti pri velikim brzinama tik uz tlo, ali opet, to je jedino što mi se u igri sviđa.

Constantine
23-03-2009, 11:18
Kakva je igra općenito,jel se isplati igrat,izgleda mi nekako previse arkadno i nezanimljivo?

Doggy
23-03-2009, 12:14
odlicna je igra, nije uopce dosadna, a kaj se arkadnosti tice, to je... ak ti nije zabavno igrati na nizim tezinama, stavi na elite, pa onda pricaj kak je dosadno...

meni ostala jos 3-4 challange-a u sp, a tek sam 33lvl

IGoR_2803
24-03-2009, 15:18
samo da pitam da li netko ima ovakvih problema... znači i u demu mi se to događalo i sad u full verziji, isprobano sa 9.2 driverima, detaljno sam ih počistio, stavio 9.3 i ista stvar... znači kojih 5 min sve ok, i onda počinje svakih minutu, dvije random freeze; prvo se slika zaustavi, zatim pocrni, nekad se vide neke random linije slično "snijeg" na TVu kad nema signala i onda normalno nastavi dalje... i tako svaku minutu ili dvije... u event logu od winsi piše "driver has stopped responding and recovered successfuly"... samo da napomenem da mi se ni na jednoj drugoj igriSto ne dešava, kartica nije klokana, driveri su uredno instalirani itd., pa pretpostavljam da je do igre... igram u dx9 modu na visti ultimate 32 bit... grafa club3d hd3850 256 MB

edit: i btw, guglanjem niš pametno nisam uspio naći... :(

R@pt0r
24-03-2009, 16:14
Meni svaki deseti put uspije uć u DX10 mod normalno. Pokrenem igru zvuk se čuje a slike nema, pokrenem task manager tamo ga nema pod applications samo pod precesses. Kad uspijem uć u igru ne radi mi baš najbolje, isto kao što kažeš da je kod tebe random freeze, samo to, bez linija čudnih itd. U DX9 modu mi radi perfektno.
Grafa je 9800GT overclockana, al nije do tog, pošto mi sve igre rade satima bez beda već pola godine na istim oc postavkama.

serijski samoubojica
24-03-2009, 16:15
samo da pitam da li netko ima ovakvih problema... znači i u demu mi se to događalo i sad u full verziji, isprobano sa 9.2 driverima, detaljno sam ih počistio, stavio 9.3 i ista stvar... znači kojih 5 min sve ok, i onda počinje svakih minutu, dvije random freeze; prvo se slika zaustavi, zatim pocrni, nekad se vide neke random linije slično "snijeg" na TVu kad nema signala i onda normalno nastavi dalje... i tako svaku minutu ili dvije... u event logu od winsi piše "driver has stopped responding and recovered successfuly"... samo da napomenem da mi se ni na jednoj drugoj igriSto ne dešava, kartica nije klokana, driveri su uredno instalirani itd., pa pretpostavljam da je do igre... igram u dx9 modu na visti ultimate 32 bit... grafa club3d hd3850 256 MB

edit: i btw, guglanjem niš pametno nisam uspio naći... :(

Ista stvar se meni događala sa TM Nation Forever. I gledaj čuda - isto imam vistu ultimate 32 bit.

R@pt0r
24-03-2009, 16:39
Dobro ja imam 64-bitnu Vistu Ultimate.

IGoR_2803
24-03-2009, 17:50
ma nek odu u tri lepe, sad sam i novi patch stavio i svejedno ista stvar, a najbolje je to što sam se pretrgo da nađem nekog sa istim problemom i ništa za sad... :yuck:

josip_kraš
24-03-2009, 20:16
odlicna je igra, nije uopce dosadna, a kaj se arkadnosti tice, to je... ak ti nije zabavno igrati na nizim tezinama, stavi na elite, pa onda pricaj kak je dosadno...

meni ostala jos 3-4 challange-a u sp, a tek sam 33lvl

vjeruj mi, ništa nije teško kao lock on.
naravno, ako postaviš na realistični radar, ograničeno gorivo i oružje, g-efekte...

tako da, taj hawx na elite mi nebi predstavljao nikakav problem.

flander
25-03-2009, 11:08
evo igral sam malo igru, meni je predobra, fakat nisam dugo neš tako igral, inaće nisam obožavatelj onih simulacijam koje su jako realne, ovo mi je superiška, mozak na pašu, fakat mi je legla igra

josip_kraš
05-04-2009, 15:12
konačno nabavio taj famozni hawx.
igram ga na elite stalno, i nije uopće težak.
onako, ima dosta aviona, nerealan je do bola ali ipak on nije simulacija nego arkada :thumbs2:

sve u svemu ok je.

Doggy
05-04-2009, 15:17
ak se ne varam, niko nije ni rekel da je teska igra na elite, al na elite su dosta dvije rakete da pogines...

Constantine
05-04-2009, 19:00
Zavrsio sam hawx danas.Moram priznat da sam ugodno iznenađen,jedna od najboljih tom clancy igara,prezabavna je,trajnost je dobra,prica uopce nije losa.

josip_kraš
05-04-2009, 19:08
ak se ne varam, niko nije ni rekel da je teska igra na elite, al na elite su dosta dvije rakete da pogines...

a koliko bi ti raketa?
trebala bi biti jedna raketa da pogineš ko u stvarnom svijetu :nonono:

Doggy
05-04-2009, 20:24
ak se ne varam, niko nije ni rekel da je teska igra na elite, al na elite su dosta dvije rakete da pogines...

a koliko bi ti raketa?
trebala bi biti jedna raketa da pogineš ko u stvarnom svijetu :nonono:

samo sam rekel da je to jedina razlika u tezinama igre, na elite trebaju 2 rakete, a na normal malo vise...

a u stvarnom svijetu nebi ja smijel sjesti u avion, kamoli da idem sprijecavati nuklearni napad... lol

josip_kraš
06-04-2009, 08:06
ak se ne varam, niko nije ni rekel da je teska igra na elite, al na elite su dosta dvije rakete da pogines...

a koliko bi ti raketa?
trebala bi biti jedna raketa da pogineš ko u stvarnom svijetu :nonono:

samo sam rekel da je to jedina razlika u tezinama igre, na elite trebaju 2 rakete, a na normal malo vise...

a u stvarnom svijetu nebi ja smijel sjesti u avion, kamoli da idem sprijecavati nuklearni napad... lol

bah, kad je to arkada.
nakon lock-ona ovo mi dođe kao dječja igra. :wink:

ScorpiuS
06-04-2009, 11:09
[quote="josip_kraš":1or6l8vn]
a koliko bi ti raketa?
trebala bi biti jedna raketa da pogineš ko u stvarnom svijetu :nonono:

samo sam rekel da je to jedina razlika u tezinama igre, na elite trebaju 2 rakete, a na normal malo vise...

a u stvarnom svijetu nebi ja smijel sjesti u avion, kamoli da idem sprijecavati nuklearni napad... lol

bah, kad je to arkada.
nakon lock-ona ovo mi dođe kao dječja igra. :wink:[/quote:1or6l8vn]
Da nema lock-on onda vo nebi biio leteći žanr smješten u blisku budućnost. Što će ti rakete bez lock-ona, prespore su i premalo ih je da bi snjima puco koiz miniguna.

josip_kraš
06-04-2009, 11:19
Da nema lock-on onda vo nebi biio leteći žanr smješten u blisku budućnost. Što će ti rakete bez lock-ona, prespore su i premalo ih je da bi snjima puco koiz miniguna.

ma nisam mislio na lockiranje, nego na igru lock on modern air combat.

IGoR_2803
21-04-2009, 20:54
zanima me da li ima još neko problema sa ovom igrom pod vistom (32 bit) u vidu restartanja drivera uslijed igranja (zacrni se ekran na par sekundi freeze i onda normalno dalje radi) i vrlo rijetkim ali iritirajućim freezovima nakon kojega jedino pomaze end task...

Bartuc
21-04-2009, 20:57
Nisam ga puno igrao ali nisam imao problema sa njime (Vista Ultimate 32bit). Nije bio potreban end task, ubrzo je slijedio uninstall pošto mi je igra glupa. Mada joj namjeravam dati još jednu šansu kada ubodem HDMI kabel od 10m :D

bezimeni
21-04-2009, 21:01
Meni radi super na tom istom os-u .Jedino kaj mi se ne sviđa baš pretjerano je sama igra.Prihvatio sam činjenicu prije same instalacije da je riječ o arkadi.Osobno nema ništa protiv arkade .Ali da baš imam neograničeni broj raketa , da sam skoro neuništiv i da većinu vremena tamaniš male kvadratiće i trokutiće po ekranu...malo me razočaralo.Istina odigrao sam tek dvije misije.Možda se predomislim.

Bartuc
21-04-2009, 21:04
... i da većinu vremena tamaniš male kvadratiće i trokutiće po ekranu...

E to je mene odbilo. Ne vidim niti gušt niti izazov u tome što približiš nišan kvadratiću, komp zapišti i ti klikneš mišekom :( Ne znam, to mi je nakak jadno, rađe ću NFS i GRID igrati na telki, samo što mi je kabel trenutno u drugom planu, prvo moram kupiti nešto važno i skupo :rambo:

IGoR_2803
21-04-2009, 21:16
da, to je glupo, ali igra mi je ok ako zbog niceg onda zbog krajolika nad kojim letis i cisto eto, malo arkadne zajebancije za odigrati kojih 20ak minuta da popunim vrijeme izmedju (ubaci radnju ovdje)... :D ali posto nemam tolerancije prema ovakvim random pizdarijama u vidu crasheva i sl. mislim da će ubrzo slijediti uninstall... kad smo već kod toga ima kakva novija alternativa? novija as in zadnjih 2,3 godine? moze i da je više simulacija, a manje arkada...

Bartuc
21-04-2009, 21:20
Nisam se dovoljno udubio u Hawx ali na PSX-u sam obožavao AceCombat. Tamo je grafika normalno bila krš ali je bio odličan osjećaj letjeti ispod mostova i sl. pri tolikim brzinama :pray: Probao sam podletjeti i u Hawxu pod most pa sam završio u moru, nadam se da je to zbog zakržljalog skilla, a ne zato što nije izvedivo :D

bezimeni
21-04-2009, 21:24
da, to je glupo, ali igra mi je ok ako zbog niceg onda zbog krajolika nad kojim letis i cisto eto, malo arkadne zajebancije za odigrati kojih 20ak minuta da popunim vrijeme izmedju (ubaci radnju ovdje)... :D ali posto nemam tolerancije prema ovakvim random pizdarijama u vidu crasheva i sl. mislim da će ubrzo slijediti uninstall... kad smo već kod toga ima kakva novija alternativa? novija as in zadnjih 2,3 godine? moze i da je više simulacija, a manje arkada...


Uf..kako ne bi bilo.Imaš dvije igre koje su također arkadne ali manje od hawx-a i barem trduplo bolje.Vrijeme radnje WW2 a igre su Heroes of the Pacific (http://pc.ign.com/articles/678/678773p1.html)Si Secret Weapons Over Normandy (http://pc.ign.com/articles/441/441043p1.html)S.Igre su obavezno štivo .FPS u zraku.

Bartuc
21-04-2009, 21:25
Ali opet šoraš trokutiće i kvadratiće, zar ne?

IGoR_2803
21-04-2009, 21:25
Uf..kako ne bi bilo.Imaš dvije igre koje su također arkadne ali manje od hawx-a i barem trduplo bolje.Vrijeme radnje WW2 a igre su Heroes of the Pacific (http://pc.ign.com/articles/678/678773p1.html)Si Secret Weapons Over Normandy (http://pc.ign.com/articles/441/441043p1.html)S.Igre su obavezno štivo .FPS u zraku.

hvala, morat ću to nabaviti jer nemrem dozvoliti da mi ovaj hawx živce pije... :)


Ali opet šoraš trokutiće i kvadratiće, zar ne?

a čuj, tebi očigledno treba neka prava simulacija... vjerojatno ne znate, ali sjećam se kad sam bio još klinac da sam se na drevnoj 486ici zajebavao sa ovim (http://en.wikipedia.org/wiki/Su-27_Flanker_(video_game))... ujak mi je pilot sportskih aviona pa mi donio na par disketa... :D

bezimeni
21-04-2009, 21:29
Ali opet šoraš trokutiće i kvadratiće, zar ne?


Ma kavi.Da bi nešto uništio moraš i uloviti + nema raketa u tolikom obimu... ima puno napucavanja , torpediranaja i bombardiranja .Puno je zanimljivije od ove igre.Barem meni .

Bartuc
21-04-2009, 21:33
Budem pogledao par ingame filmeka od obje igre. Hvala.

Doggy
21-04-2009, 22:22
ajte vi pametni kvadratici i trokutici, recite u kojoj igri s avionima ne gadjas prije navedene geometrijske oblike????

i da prostite, ja jako dobro vidim tenk, aa, sam i svu ostalu kopnenu gamad, a i avioni i brodovi se jako dobro vide... tak da ih ubuduce nemojte gadjat s radar guided raketama, nego probajte s mg-em, pa mozda onda nebudu kvadratici i trokutici...

btw, preksutra stize add-on (neznam za pc verziju) s po 6 novih aviona za amere, eu i ruse... nije bas da fali aviona, al i ovak neznam kojeg bi uzel, a sad ih jos 18 vise...

Bartuc
21-04-2009, 22:26
Da, imaš pravo, čitav žanr je loš xD

Zajebavam, volim takve igre isključivo zbog ludovanja između zgrada, ispod mostova i sl. Nekako bolje adrenalin radi nego u klasičnim jurilicama sa autima. Ali pošto i to relativno brzo dosadi, onda nemam više razloga igrati igru pošto je to zapravo i jedini element koji me privlači u igri.

IGoR_2803
21-04-2009, 22:39
meni je žao kaj nema polijetanja/slijetanja, ne znam zakaj ali taj detalj u avio simulacijama (arkadama, votever) me uvijek neopisivo usrećivao... :D

McPingvin_v2.0
01-05-2009, 11:23
Odigrah demo... I idem opet :D

Tsumetai Ryujin
01-05-2009, 12:19
Oce ko samnom probat neki coop ili versus nabacit? Preko hamachija?

bezimeni
24-05-2009, 14:26
Upravo odigrao .

Moram priznati da sam bio malo prestrog prema igri.Igra pruža solidan broj zabavnih sati i svakako ju vrijedi odigrati .

W3DR4N
24-05-2009, 14:31
S obzirom da nema nikakve žanrovske konkurencije na platformi, može joj se dati šansa.

No nedostatak kvalitetnijeg scenarija u vidu raznolikosti, i nepostojanje osjećaja brzine je ipak trn u oku.

josip_kraš
24-05-2009, 21:56
bah meni totalno bzvz igra.
mislim ono, 80 raketa...
ali ok nije simulacija i takvom je ne treba shvaćati.

po meni lock on modern air combat je puno bolji.
možeš namjestit hoćeš neograničeno goriva, oružja.
hoćeš jednostavni ili komplicirani radar (a time i lockiranje), g-efekte...
možeš sam kreirat misije i postavljat neprijatelje i saveznike u vidu stvarnih država.
možeš birat zrakoplove, postavljat realno oružje kakvo hoćeš na njih.
jedino što me malo frustrira je mali broj aviona koje možeš vozit (samo 6) i izostanak zapadnih aviona (dostupni samo f-15 i a-10) htio bi vidjet f-16 ili koju europsku pilu.
recimo a-10 ili su-25 imaju realnu brzinu a ne kao u hawxu nadzvučnu.
uh, pregršt toga.
ako niste zaigrali toplo preporučam.

Deadwalker
24-05-2009, 22:46
ja sam odigrao demo. Ono, dosadilo mi nakon 10 minuta. Priznajem, nisam neki fan takvog tipa igara, al me uzasno iritira ta ogromna arkadnost. Isto kao i zadnji nfs :thumbs1:

Doggy
25-05-2009, 07:43
bah meni totalno bzvz igra.
mislim ono, 80 raketa...
ali ok nije simulacija i takvom je ne treba shvaćati.

po meni lock on modern air combat je puno bolji.
možeš namjestit hoćeš neograničeno goriva, oružja.
hoćeš jednostavni ili komplicirani radar (a time i lockiranje), g-efekte...
možeš sam kreirat misije i postavljat neprijatelje i saveznike u vidu stvarnih država.
možeš birat zrakoplove, postavljat realno oružje kakvo hoćeš na njih.
jedino što me malo frustrira je mali broj aviona koje možeš vozit (samo 6) i izostanak zapadnih aviona (dostupni samo f-15 i a-10) htio bi vidjet f-16 ili koju europsku pilu.
recimo a-10 ili su-25 imaju realnu brzinu a ne kao u hawxu nadzvučnu.
uh, pregršt toga.
ako niste zaigrali toplo preporučam.

bunis se kak imas 80 raketa, a onda hvalis lock on u kojem mozes namjestit da imas neograniceno... halo?

The Fury
25-05-2009, 10:02
Još samo da netko kaže da je Ace Combat sranje, onda stvarno....

HAWX je solidna igra, ali jednostavno ne nudi neki dodatni sadržaj. Barem imamo jednu avionsku arkadu na kompu, ak ništa drugo (punokrvnu)

Gaming Insider
25-05-2009, 11:48
Meni je igra preglupa.

Clancy's Hawk
28-08-2010, 12:30
Igrao sam kod prijatelja tu igru i jako mi se svidjela...sad kada sam ju ja skinuo i instalirao samo mi dode dođe do najave i igra se iskljuci.. :-x
Zna li netko kako to rijesiti ili u cemu je problem?

Doggy
28-08-2010, 13:27
Igrao sam kod prijatelja tu igru i jako mi se svidjela...sad kada sam ju ja skinuoSi instalirao samo mi dode dođe do najave i igra se iskljuci.. :-x
Zna li netko kako to rijesiti ili u cemu je problem?


u podebljanom si se zajebo... kupi origigi...