PDA

Pogledaj cijelu verziju : Windsurfing , kitesurfing , surfing i slicni sportovi



pimp
03-02-2009, 20:35
aj da vidimo jel na ovom forumu ima jahaca valova i slicno , ? ja se windsurfingom bavim vec 2 godine , kitesurfingom od prošlog ljeta , rado bih i surfao ali nema uvjeta u hrvatskoj za to... nadam se tijekom godine da odem van hrvatske i vidim malo pravih i jakih vjetrova te da probam wawe sailing

Kron
03-02-2009, 21:32
moja sestra je zaluđena tim kiteboardingom ili štoveć, ono što te sa padobranom vuče na dasci tamo kod Nina :D

upisati ce kad pocne sezona



sto se tiče mojih iskustava, dao mi je stric da probam windsurfing, on je sa tom daskom vec 15 godina na moru i onda ja uhvatim jarbol i slomim ga :(

pimp
03-02-2009, 21:36
moja sestra je zaluđena tim kiteboardingom ili štoveć, ono što te sa padobranom vuče na dasci tamo kod Nina :D

upisati ce kad pocne sezona



sto se tiče mojih iskustava, dao mi je stric da probam windsurfing, on je sa tom daskom vec 15 godina na moru i onda ja uhvatim jarbol i slomim ga :(

panju , kolko seka ima godina xDD ? ja sam ovo ljeto imao priliku raditi kao instruktor u sabunikama kod Nina , al sam izabrao opijanje umisto posla , ak je seka prikladnih godina i zadovoljavajuceg izgleda budem ju ja osnove naucio xDDD i to đabe :)

Kron
03-02-2009, 23:00
poklonim ja tebi onaj puknuti jarbol kroz specifičan otvor na tijelu, isto tako džabe :D :D :D


mislim, kako mi mozes dati tako nemoralnu ponudu da trejdam sestru a očito ja da ja u tome ništa ne dobivam :(


daj dva janjca pa bi mogli porazgovorit :D


inače, što se tiče tog kite boardanja, čini mi se ok, al je oprema malo skupa. prije 7-8 god sam dobio zmaja u obliku onog padobrana sto te vuče i još uvijek se znam "poigrati" s njim pa me zato to i privlači...




... a i nema jarbola za slomit :P

Lord Jambrek
03-02-2009, 23:49
poklonim ja tebi onaj puknuti jarbol kroz specifičan otvor na tijelu, isto tako džabe :D :D :D


E sry na spamu ali :pray: :pray: :pray: :rotfl: :rotfl: :rotfl: nemrem k sebi doć, Kron, popravio si mi dan, ma kakav dan, tjedan si mi cijeli popravio :D

pimp
04-02-2009, 18:06
klošaru zadarski , aj prvo daj neke specifikacije od sestre pa onda razmislimo o protuusluzi , btw. windsurfing je skuplji od kitesurfinga , u kiteu trebaš "zmaja" dasku i trapez , dok kod windsurfa ima puno više potrebnih stvari

serijski samoubojica
04-02-2009, 20:12
klošaru zadarski

Jeli to uvreda na osobnoj ili na regionalnoj osnovi?

Kron
04-02-2009, 20:17
ljudsko biće (eto, vec je bolja od tebe :P )

inače, o kolkoj cifri govorimo kod opreme za kite surfing?

ima li to ograničenje težine, da ne potonen na onoj letvici

Edit: to je kompliment

pimp
05-02-2009, 23:00
klošaru zadarski

Jeli to uvreda na osobnoj ili na regionalnoj osnovi?


momak ne spamati , nisi dovoljno kompetentna osoba da razumiješ moj , kronov i jambrekom razgovor xDDDD



kron--naravno da ima veze , teže osobe trebaju vecu dasku i veci kajt , normalno zavisi i od vjetra koji puše , cifre su oko soma eura za normalno kvalitetniju i noviju opremu , ali za pocetnike se uvik nadje neka polovna oprema za manje para

Macolla
10-02-2009, 21:44
Bavi se neko hidrofojlingom?