PDA

Pogledaj cijelu verziju : Novi mob - 1000 kn +/-



Death By Sexy
03-02-2009, 12:05
Evo pošto me stari mob polako ostavlja i osamostaljuje se kupujem novog.

Sad.. ja sam se narajcao na Nokiu e70 i nokiu e51.. nokia n95 mi je preskupa

da li itko ima koji od ovih mobova? ili ima bar da ga je držao u ruci?
ili preporuke nekih drugih...??
recimo da je bitno da ima za pregledavanje tekstualnih fajlova, nekakav mp3 player(ustvari nije tolko bitan), da ima wifi, neki planer, kalendar, i memoriju pristojnu

Karlo_from_Bjelovar
03-02-2009, 14:21
e51 nemoj uzimat ako volis slikat po mraku, a po danu kamera cist ok posluzi... (imam taj mob pa znam)
takoder ako ti je vazno da ti se drustvu svidi mob, nemoj ga uzet jer se niko nebu mogo snac na njemu... uglavnom za takav mob se ljudi dijele na one koji ce odma manje vise sve skontat, i na one koji su prirodno-oduzeti za takve stvari... (meni to nije bitno, al mejbi tebi je)

inace planer je dobro rijesen zbog symbiana, kao i wlan... sad kao manu bi naveo mali display, od samo 2''...

Chappi
03-02-2009, 14:50
Da sam na tvojem mjestu definitivno bi uzeo ovaj vip komplet https://webshop.vip.hr/is-bin/INTERSHOP ... EexrRCnhsg (https://webshop.vip.hr/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/VIPnet-B2C-Site/hr_HR/-/HRK/ViewProductDetail-Specifications;pgid=2uhIG4Yk51w000EnaUl3ZyoG0000qm MQzAou?ProductUUID=ntsK9x58secAAAEcEAYcWP93&CatalogCategoryID=GIEK9x58eFwAAAEexrRCnhsg&SelectedCategoryID=GIEK9x58eFwAAAEexrRCnhsg)

Mob koji nije kodiran samo na vip dodje novi oko 1700 a pošto je ovo vip komplet dodje oko 800 kn.Frend mi ima taj mob i kaze on da je prezadovoljan i ja tako mislim koji je snjim baratao oko sat vremena

Death By Sexy
03-02-2009, 15:27
e51 nemoj uzimat ako volis slikat po mraku, a po danu kamera cist ok posluzi... (imam taj mob pa znam)
takoder ako ti je vazno da ti se drustvu svidi mob, nemoj ga uzet jer se niko nebu mogo snac na njemu... uglavnom za takav mob se ljudi dijele na one koji ce odma manje vise sve skontat, i na one koji su prirodno-oduzeti za takve stvari... (meni to nije bitno, al mejbi tebi je)

inace planer je dobro rijesen zbog symbiana, kao i wlan... sad kao manu bi naveo mali display, od samo 2''...

ma kamera me uopće ne zanima.. nikad ne slikam s mobitelom..
hehe društvo nema veze s mojim mobom.. bitno da ih mogu zvat :D

znači dobar je mob?

Karlo_from_Bjelovar
04-02-2009, 13:43
ja sam zadovoljan... ak uzmes sa srebrnom celicnom "leđnom" maskom, mozes friz popravit... ima ulogu zrcala hh... :P

Death By Sexy
04-02-2009, 13:46
ja sam zadovoljan... ak uzmes sa srebrnom celicnom "leđnom" maskom, mozes friz popravit... ima ulogu zrcala hh... :P
e to mi treba!!! hehe :D
jer imam uber kul friz pa ga reba pazit :D