PDA

Pogledaj cijelu verziju : Activision Blizzard najavio DJ Hero



IgGy
02-02-2009, 16:04
Svi vi wannabe disk džokeji pripremite se za virtualno umiksavanje tehnjave jer Activision Blizzard nakon Guitar Hero uspješnice obogaćuje "Hero" franšizu novim socijalno prihvatljivim naslovom - DJ Hero!

DJ Hero je dosada bio tek tema ponekih špekulacija, no direktor (potencijalnog) megaizdavača, Bobby Kotick je u intervjuu na američkoj postaji CNBC najavio DJ Hero za 2009. godinu. Ne, točan datum izlaska nije specificiran, no sigurno je kako se spremamo za opako umiksavanje elektronske mjuze. Deseterostruko pojednostavljeno i bez udjela mašte i kreativnosti, naravno, no bitno je da se zabavljamo, zar ne?

Inače, dok se DJ Hero ne pojavi u trgovinama, preporučujemo vam da isprobate Virtual DJ (http://www.virtualdj.com/), pa tko zna, možda uz malo vježbe jednog dana postanete poznati poput ovih stričeka:

http://www.pcplay.hr/uploads//20090202160024daft_punk.jpg
Daft Punk

http://www.pcplay.hr/uploads//20090202160053david_guetta.jpg
David Guetta

http://www.pcplay.hr/uploads//20090202160136armand_van_helden.jpg
Armand van Helden

streetrace777
02-02-2009, 17:38
ja vec jesam poput njih haha.
Inace ako u igri dopuste da prikljucimo svoju opremu ili slicno bit ce prva liga

RIDER32
02-02-2009, 19:45
Aj de da prave nesto i za nas "elektro" ljude :)

ScorpiuS
02-02-2009, 20:01
Kewl, sada će me ocjenjivat za moje miksove.

streetrace777
02-02-2009, 21:42
Posalji meni mixeve ocjenit cu ti ja xd

flander
03-02-2009, 00:41
nikad mi nisu bili jasni ti DJ,(neam niš protiv njih,da nebi bilo...)

ko voli nek izvoli

:)

streetrace777
03-02-2009, 08:23
heh daj neki razlog.

IgGy
03-02-2009, 09:52
Nego, streetrace, došao si mi ko naručen. Vidim da se navodno baviš DJ-ingom, pa me interesira imaš li kakvo mišljenje o ovome (http://www.provox.hr/audio/proizvod.aspx?IDProizvoda=2153&myDataListIndex=38&IDProizvodjaca=11&Source=1)?

Zahvaljujem.

streetrace777
03-02-2009, 10:22
Heh pa nadam se da ce igra biti malo mastovitija nego Guitar Hero. guitar Hero mi se nije svidio uopce, naravno prvih par puta mi je bilo ok ali kasdnije mi je jednostavno dosadilo :). Kazem ako ovdje bude mogucnosti da spojimo neku svoju opremu to ce biti odlicna igra. ali pohvaljujem AB zbog toga sto su se sjetili da gitara nije jednii instrument skojim se moze napravit pjesma tako da ovo zeljno ocekujem.

Inace Iggy, tu su i kolege Dyslexia i streetglow koji se isto bave Dj-ingom pa vjerujem i u njihovo ime da ovo cekaju :)

Death By Sexy
03-02-2009, 10:24
meni su ti svi heroi tak.. rađe doma drkam po gitari... :D

e street ima linkač u iggyevom postu u riječi ovom.. :oops:

Sickmanno1
03-02-2009, 10:25
streetrace777, nadaj se :D

Isto kak se mogla gitara ustekati dok se igrao Guitar Hero :D

streetrace777
03-02-2009, 10:29
Auuu mislio sam da me pita za igru hah :)

Makar sam ja fan behringera pa bi ti preporucio da pogledas i
ovo. Istina ovo je malo starije nego ovo od Torqa ali i dalje moj izbor i funkcionalan je kao i Torq.


@sickmanno - ali dobro gitara opet neznam kako bi se ponasala u onakvoj igri, dok DJ komponente bi morale odlicno radit sa igrom posto se vecina njih spaja na racunalo, dok gitaru nisma bas vidio da se na komp spajaju :;)

IgGy
03-02-2009, 10:33
Auuu mislio sam da me pita za igru hah :)

Iggy torq je jako dobra marka i ovo je super svar a nije ni skupa.

Makar sam ja fan behringera pa bi ti preporucio da pogledas i
ovo (http://www.provox.hr/audio/proizvod.aspx?IDProizvoda=1580). Istina ovo je malo starije nego ovo odt Torqa ali i dalje moj izbor i funkcionalan je kao i Torq.

@sickmanno - ali dobro gitara opet neznam kako bi se ponasala u onakvoj igri, dok DJ komponente bi morale odlicno radit sa igrom posto se vecina njih spaja na racunalo, dok gitaru nisma bas vidio da se na komp spajaju :;)

Fala lepa. Past će Torq onda. Pročitao sam i nekoliko recenzija na webu, svi ga hvale.

streetrace777
03-02-2009, 10:35
Iggy dobar izbor. Inace to kupujes za sebe ili ? tory je vrlo dobar brand i nece te razocarat,. softver mu je jednostavan no naravno, ti komponentu mozes spojit i na bilo koji drugi program on ce ti prepoznat. dosad se jos nisam uzivo susretao sa ovim ali evo sad si me napalio da se malo bolje raspitam o ovome

IgGy
03-02-2009, 10:39
Iggy dobar izbor. Inace to kupujes za sebe ili ? tory je vrlo dobar brand i nece te razocarat,. softver mu je jednostavan no naravno, ti komponentu mozes spojit i na bilo koji drugi program on ce ti prepoznat. dosad se jos nisam uzivo susretao sa ovim ali evo sad si me napalio da se malo bolje raspitam o ovome

Da, za sebe. Recimo da sam u fazi pronalaska novih oblika hobija :) A i generalno se dost dugo bavim elektronskom mjuzom, al isključivo softverskim simulatorima, tipa Virtual DJ. Već neko vrijeme namjeravam nabavit ovo čudo.

Doduše, nikakva elektronska mjuza nemre nadmašit (stare) Gunse ili AC/DC :)

Sickmanno1
03-02-2009, 10:41
@sickmanno - ali dobro gitara opet neznam kako bi se ponasala u onakvoj igri, dok DJ komponente bi morale odlicno radit sa igrom posto se vecina njih spaja na racunalo, dok gitaru nisma bas vidio da se na komp spajaju :;)

Nemoj zaboraviti da e Guitar Hero sa svojim nastavcima najbolji uspijeh napravio na konzolama i onda je dan kao i nama sa PC da kao probamo...:D

streetrace777
03-02-2009, 10:42
heh nadam se da ces i ostat u tom hobiju :)

Inace tragajuci malo za DJ Herom na netu, sam procito da ce u prodaji biti dostupna i nekakva periferija za igru. Molim boga samo da ne bude jos jedna plasticna stvarcica kao gitara u guitar herou. sad sma vidio ja su vani igre DJ Max i beatmania pa ako ih je netko probao nek podjeli snama iskustva :)

IgGy
03-02-2009, 10:47
heh nadam se da ces i ostat u tom hobiju :)

Inace tragajuci malo za DJ Herom na netu, sam procito da ce u prodaji biti dostupna i nekakva periferija za igru. Molim boga samo da ne bude jos jedna plasticna stvarcica kao gitara u guitar herou. sad sma vidio ja su vani igre DJ Max i beatmania pa ako ih je netko probao nek podjeli snama iskustva :)

Sumnjam da ćeš dobit bilo što naprednije od nekog plastičnog sranja. Za 100 dolara (koliko očekujem da će stajat paket) ne možeš očekivat ništa sofisticiranije.

Kolko god bio pobornik igara, siguran sam da bi se ljudi daleko više zabavili puštajući mjuzu putem Virtual DJ-a, a ktome bi nešto još i naučili.

streetrace777
03-02-2009, 10:49
Istina. ali kako sma uvijek napominjao VDJ je softver za live nastupe nista vise. Ako netko nesto zeli naucit neg se baci u programe tipa Fruity Loops, Cubase ili Reason

McPingvin_v2.0
03-02-2009, 10:52
dok gitaru nisma bas vidio da se na komp spajaju :;)
A što misliš kako se pjesme snimaju nego da se sve kresne u miksetu i snima na komp? :D

streetrace777
03-02-2009, 10:56
ali nisam vidio direktno spajanje u komp, dok se Dj oprema spaja preko USBa na komp heh :)

McPingvin_v2.0
03-02-2009, 11:25
Direktno u audio in, najmanji problem :)

Neven <R>
03-02-2009, 13:24
Kolko god bio pobornik igara, siguran sam da bi se ljudi daleko više zabavili puštajući mjuzu putem Virtual DJ-a, a ktome bi nešto još i naučili.
I zabavili bi se, čak i puno više nego igranjem igre. Takvo je nekako moje mišljenje o ovakvom tipu igara, ne samo ova već i Guitar Hero, ironično je što pravi instrument košta manje od igre, a da se vrijeme utrošeno na igre pretoči u vježbu mogao bi se postići dosta dobar nivo sviranja.

Babitz
03-02-2009, 14:06
Ja bi da naprave Heroin Hero. :(

RIDER32
03-02-2009, 18:56
... o ovome (http://www.provox.hr/audio/proizvod.aspx?IDProizvoda=2153&myDataListIndex=38&IDProizvodjaca=11&Source=1)?
Gledo sam na youtubeu te stvarčice i ćini mi se super. Pogledaj i ti :)


Sumnjam da ćeš dobit bilo što naprednije od nekog plastičnog sranja. Za 100 dolara (koliko očekujem da će stajat paket) ne možeš očekivat ništa sofisticiranije.
Mozda budu djelili Kaoss Pad :P

Arbiter of Change
05-02-2009, 18:56
Jako... zanimljiva odluka (još zanimljivije da igru radi FreeStyle, kompanija bez previše iskustva) da se ovakva igra napravi, posebno da igrin publisher bude ovaj gigantski dvojac. Potencijala ima, ako se pogleda kakav su uspjeh postigli Guitar Hero i The Band... živi bili pa vidjeli.

Arbiter of Change
29-05-2009, 17:25
E3 09: Exclusive Debut Trailer (http://www.gametrailers.com/video/e3-09-dj-hero/49792?type=flv)

streetrace777
29-05-2009, 22:50
jos kad bi bacili neki ingame trailer

serijski samoubojica
29-05-2009, 22:54
Ovo je jedna od igara zbog kojih bi kupio PS3 :)

darkside
30-05-2009, 08:55
Ovo je jedna od igara zbog kojih bi kupio PS3 :)

Arbiter of Change
30-05-2009, 09:04
E3 09: Easy Mode Gameplay Debut (http://www.gametrailers.com/video/e3-09-dj-hero/49879)
Hmm.

RIDER32
30-05-2009, 09:33
:? ja se vec ponado da ce biti nesto zanimljivo, a ono kifla. Pa to nije ni do jaja audiosurfu. :yuck:

Vedro
30-05-2009, 20:38
ja bi probao skupiti novce i uzet torq,ali me strah dati toliko para kad ne znam prdnut na tome a strašno me zanima. :|

Niko Bellic
30-05-2009, 23:58
Auuu mislio sam da me pita za igru hah :)

Iggy torq je jako dobra marka i ovo je super svar a nije ni skupa.

Makar sam ja fan behringera pa bi ti preporucio da pogledas i
ovo (http://www.provox.hr/audio/proizvod.aspx?IDProizvoda=1580). Istina ovo je malo starije nego ovo odt Torqa ali i dalje moj izbor i funkcionalan je kao i Torq.

@sickmanno - ali dobro gitara opet neznam kako bi se ponasala u onakvoj igri, dok DJ komponente bi morale odlicno radit sa igrom posto se vecina njih spaja na racunalo, dok gitaru nisma bas vidio da se na komp spajaju :;)

Fala lepa. Past će Torq onda. Pročitao sam i nekoliko recenzija na webu, svi ga hvale.

Behringer mi je koma. Radio sam na par tih mikseta prije par godina kao "gost korisnik" i jednostavno su mi preklimave. Iggy, ovaj stroj koji si linkao skoro sam i ja naucio iz te iste trgovine iz koje si dao link pa da metnem malu napomenu; nemaju na lageru pa se ceka do dva tjedna. Na kraju sam ipak uzeo ovu igracku (http://www.pioneer.eu/eur/products/44/74/461/DJM-400/index.html)Skoju u slucaju da ti dopizdi mozes lakse i unosnije prodati od tih USB igracaka i slicnih hibrida...

Dobra miksa, eksterna zvucna, lap i ides... :gitara:

streetrace777
31-05-2009, 01:01
Da cuo sam od ekipe da im se ne svida Behringer, ali ja nikad problema sa njima nisam imao. No trenutno koristim Numarkove komponente i odlicne su mi

Niko Bellic
31-05-2009, 01:17
To za Behringer si imao srece. Ocito nisi jako nasilan prema faderima i ne cugas dok radis. Pioneer je majka izdrzljivosti, ali i ostali k'o npr. Technics, Stanton, Denon i Numark su zveri. US Blaster i American Audio nisam probao. Eh, ovo (http://www.pioneerprodj.com/dj-equipment/cd/mep-7000.asp)Smi je san nabaviti nakon sto prodam i drugi bubreg...

Arbiter of Change
02-06-2009, 14:54
Još malo konkretnog gameplaya:
http://www.gametrailers.com/video/e3-09-dj-hero/50206
http://www.gametrailers.com/video/e3-09-dj-hero/50205
http://www.gametrailers.com/video/e3-09-dj-hero/50204

streetrace777
02-06-2009, 15:05
To za Behringer si imao srece. Ocito nisi jako nasilan prema faderima i ne cugas dok radis. Pioneer je majka izdrzljivosti, ali i ostali k'o npr. Technics, Stanton, Denon i Numark su zveri. US Blaster i American Audio nisam probao. Eh, ovo (http://www.pioneerprodj.com/dj-equipment/cd/mep-7000.asp)Smi je san nabaviti nakon sto prodam i drugi bubreg...

Zapravo bez alkohola u krvi odbijam ikakvo pustanje muzike xd

ovaj Pioneer 700 je jebena zvijer. Gledao sam ga nedavno, i slinio po slikama.

Arbiter of Change
02-06-2009, 20:16
Ovo je već nešto; korištenje periferije i to na expert težini.
E3 09: Exclusive Walkthrough HD (http://www.gametrailers.com/video/e3-09-dj-hero/50118)

RIDER32
02-06-2009, 21:14
Zanimljivo.
Samo meni taj lik izgleda ko neki teski roker a ne ko DJ :D

streetrace777
02-06-2009, 23:04
Svida mi se.Vjerojatno cu uzeti to u svoje vlasnistvo kad izade hh

streetrace777
03-06-2009, 11:15
Cek ti to znaci ne cjenis DJe ?
Zas ovo nije instrument ? Timislis da se DJ koristi samo mixerom i recimo playerima.Neznas da u proizvodnji zvukova tu se koristi jos dosta instrumenata. Od klavijature, gitaare pa do bubnjeva.

Arbiter of Change
03-06-2009, 20:36
Još malo:

E3 09: Chris Lee Walkthrough Part I (http://www.gametrailers.com/video/e3-09-dj-hero/50518)
E3 09: Chris Lee Walkthrough Part II (http://www.gametrailers.com/video/e3-09-dj-hero/50515)
E3 09: Chris Lee Walkthrough Part III (http://www.gametrailers.com/video/e3-09-dj-hero/50513)

streetrace777
03-06-2009, 22:21
Da u zadnje vrijeme se sve pocelo furati na komercijalu pa ljudi za svakoga ko napravi pjesmu kaze da je to house i da je on DJ. Ali iskreno ja rijetko kad slazem samplove. 90% pjesama sam radio iz nule. Znaci imam klavijaturu i odsviram djelove, a kad mi zatreba tu i tamo zamolim frenda da mi odsvira nes na gitari ili violini po potrebi. I vjeruj mi nije uopce onako bajno kao sto se cini.
Dal3 oprosteno ti je :)

The Great Duck
04-06-2009, 14:15
Jedva čekam kad će izać Accordion hero da mogu svirat hitove Lepe Brene i Mile Kitića.

Niko Bellic
04-06-2009, 17:06
Ala provale. Znaci Mile ipak voli disko disko. Hocu tooo!

RIDER32
08-06-2009, 00:18
Ne cjenim DJe. Ne volim tu glazbu, zbog njenog nedostatka dinamike.
Pokazalo se puno puta da ti stosta necjenis, ali ako ti nesto nepase nemora znaciti da to nemoras cjeniti.
Za napraviti bilo sta potrebno je barem malo truda samo nekima nazalost mozak ocito to neprepoznaje.

streetrace777
08-06-2009, 21:55
Ne cjenim DJe. Ne volim tu glazbu, zbog njenog nedostatka dinamike.
Pokazalo se puno puta da ti stosta necjenis, ali ako ti nesto nepase nemora znaciti da to nemoras cjeniti.
Za napraviti bilo sta potrebno je barem malo truda samo nekima nazalost mozak ocito to neprepoznaje.

Oprosti, ali kako ti to znaš? Kako ti znaš koliko truda ulaže jedan DJ prosječni u skladanje glazbe, a koliko truda ulaže jedan skladatelj "klasične" glazbe? Ne znaš. Ja sam sa druge strane upoznat s time, pa mogu o tome pričati (ovime ne želim reći da sam super pametan, da sam super kul zakon klasični glazbenik, niti da ne cijenim tvoje mišljenje, pa molim te nemoj to tako shvatiti).

Ne cjenim DJe zato što ih ne smatram pravim glazbenicima, jer to nažalost i nisu. Većina njih nema glazbeno obrazovanje, niti ne znaju svirat bilo koji instrument (čast izuzetcima), a ja kao glazbenik smatram da osoba ne može shvatiti u potpunosti glazbu dok ne uzme pravi instrument u svoje ruke i nauči ga svirati.

I btw, to vrijeđanje ti nije trebalo i ja ću se pokušati suzdržati od toga da te vrijeđam (barem što se ove rasprave tiče ;D).

Isto kao sto ti kazes da znas koliko glazbenik provede vremena skladajuci nesto, ja kazem da ja isto znam, koliko ja ili kolege provedemo vremena da napravimo nesto. Kod nas je cak jos i tezem jer pazi danas je jako slicnih pjesama, tako da ja moram da bi se stvar prijmetila i zapamtila moram napraviti nesto novo, i originalno :)

Niko Bellic
09-06-2009, 10:50
E moj dal3. Osnovna prednost bilo kojeg DJ-a je sto mu ruke nisu vezane kao npr. korisniku nekog instrumenta i sama cinjenica da je oprema otisla do te granice da nema neizvedivih kombinacija vise govori o granici koju sam sebi odredi DJ kao pojedinac zbog nezainteresiranosti da istrazuje nesto novo nego o pojmu DJ-a kao stilske figure koju danas skoro svatko lijepi na sebe. Sto je dobar DJ ili dobar gitarist/tamburas ovisi prvenstveno o slusatelju i nema neke univerzalne formule kojom to mozes utvrditi. Kao sto sam se i sam imao priliku uvjeriti za losu kvalitetu, kopiranje i nedostatak motivacije kod DJ-a diljem lijepe nase kriva je publika koja je ili ravnodusna ili prekriticna, a u trenutcima kad je odusevljena to odusevljenje bas i nema smisla. Vecinom je rijec o tom da se pusti trenutni hit i rulja makar prijelaz bio nelogican ili katastrofalno lose izveden uopce na to ne obraca paznju. Dodaj na to i da se danas svi svugdje guraju i da im je glazbeni ukus razlicit i imas DJ-a kojeg ili pocne boljet kurac za to sto radi ili u nastojanju da sve zadovolji prije vremena posijedi od muke. Da ne spominjem kako su vecinom potplaceni i da su gazde vecinom skrti platiti vise i samim tim nekog motivirati da se potrudi, nego radije riskiraju. Niti jedan DJ nije uvijek (ukoliko radi na redovnoj bazi) super raspolozen i nabrijan, a ako ga se uz to i mizerno placa mislim da nije ni cudo sto je kvantiteta zamijenila kvalitetu i ljudi se vise ne trude kao nekad. Manje od 1000 kuna po nastupu je malo uzevsi u obzir sve sto se od DJ-a ocekuje i tu vrijedi ona koliko para toliko muzike. Niti jedan DJ osim onih dobro potkozenih nece se potruditi kako spada i napravit dobar show ako ga se mizerno plati.

streetrace777
09-06-2009, 20:40
Da. Jadni, jadni DJi. Tako veliki umjetnici, a tako neshvaćeni :(

Sad već ideš iz krajnosti u krajnost. Ja npr., znam fenomenalne bendove koji imaju izuzetno dobru i kvalitetnu glazbu, a ne mogu nikako izdat album, ma kolko god dobri bili, jer se takva glazba ne sluša, već se slušaju samo techo i cajke :(

I zasto bi to bio moj problem ili neciji od mojih kolega jer neki bend nemoze izdati album? Zar sma ja kriv jer mladi slusaju elektronsku glazbu a ne neki rock ili sta vec ? Ja radim i trudim se za sebe, ti iz benda nek se trude oko sebe. Koliko sam puta znao dobit odjeb, jer su se dogovorili sa bendom za zivu svirku, i nisam plakao nikads zbog toga ;)
Inace cesto znam po partyma dovesti decka koji me prati na boongosima, i to daje dodatnu dimenziju mojoj glazbi ;)

Niko Bellic
09-06-2009, 20:51
Da. Jadni, jadni DJi. Tako veliki umjetnici, a tako neshvaćeni :(

Sad već ideš iz krajnosti u krajnost. Ja npr., znam fenomenalne bendove koji imaju izuzetno dobru i kvalitetnu glazbu, a ne mogu nikako izdat album, ma kolko god dobri bili, jer se takva glazba ne sluša, već se slušaju samo techo i cajke :(
Gle samo ti zelim reci da nemas pojma sto jedan dobar DJ s dobrom opremom moze ako se potrudi. Ne mislim tu na klasicne DJ-e koji pustaju svoje unaprijed slozene setove i onda svi kukaju nakon par puta kak vec znaju kad ce koja pjesma, nego na ljude koji se prilagodjavaju publici i koji ce ti sve tako lijepo umiksati i izmikasti da neces moci vjerovati da je te pjesme moguce izkombinirati. Neke stari u dobrom miksu zvuce bolje od orginala. DJ nije nicim ogranicen za razliku od tih dobrih bendova o kojima pricas i dobar tj. svestran DJ ti moze pustati i trash metal ako treba, a da pritom sve to zvuci skladno i fluidno pa prijeci neprimjetno na neku drugu vrstu glazbe. Ocito si imao losa iskustva...

Iduci put malo :friends: i :P pa nabaci :D i sve ce biti :thumbs2:

passko
09-06-2009, 21:25
Da, i ti ne umijes stvarat muziku na tim instrumentima, samo umijes ubacat elektronske sampleove. Drugo, da ne spominjemo da je ta muzika apsolutno no-brain i da je moze pisat svako, ali svako. Ovo je subjektivno, naravno. Ne kazem da si ti glup, samo smatram tu muziku strasno komercijalnom i primitivnom. Urbane cajke, ako tako mogu reci.
O DA TI ZNAS KOLIKO GRIJESIS...
ukratko neznam ko ti je rekao da je techno komercijalan(drugu je ovaj house shit sto se vrti na mtviju)
ugl, djing je prava nauka i mnogo teze od sviranja gitare(iako tako ne izgleda)
ne vjerujes mi?probaj

Niko Bellic
09-06-2009, 21:39
Nek si svako gusta sto ga volja, ali nek netko spomene malo i igru iz naslova teme. Ja osobno necu da ju kupim. Imam doma pravu opremu da zaigram DJ Hero i stoga mene nece biti na popisu kupaca. Vi?

Neven <R>
09-06-2009, 22:00
Ja cjenim producente tipa Simon Posford, a ekipu koja mixa i pušta glazbu ljudima baš i ne. /moja 2 centa

passko
09-06-2009, 22:19
dal3 mislim na beatmaching, na pamcenje svake pjesme na odredjenom dijelu vinlya,na sluh i koncentraciju koju dj mora imat da napravi kvalitetan prijelaz(to se ne odnosi na ona 3 "dj-a" is originalnog posta koji upale traktor na laptopu i uzivancija...)
kontroliranje 4 ploce od jednom da ne kazem da je skoro nemoguce a nekima polazi za rukom, isto tako i mijenjanje 70 vinlya u 1 satu+da to jos uvijek lici na muziku
naravno da ljudi imaju lose misljenje o djima kad idi u klub i vide kako lik s laptopa pusta pjesme a na jednoj ploci/cdu "mixa" rukom
kvalitetan dj ce jednim potezom ruke sto prije napravit uskaldit beat i napravit prijelaz bez da ide rukom po ploci gore-dolje i nece biti zvuka "mix-mix skruk skruk"
naravno prica se o odredjenoj vrsti elektronske glazbe, za hip-hop je to normalno ali to nije djing...
ovo su cinjenice a slazem se svatko ima svoj ukus i svoju muziku :thumbs2: (razlog mog prvotnog posta je pojma "techno" koji se spominje kao cjelokupna elektronka glazba a ne kad podžanr)

back on topic
mislio sam da je to neka sala:D
ugl. super igrica za djecu buduce djejeve:P

passko
09-06-2009, 22:31
edit no.3
zabrijao sam podforum O.o
cudne pojave ovdje
dosta spama


a vidim da si fail :yuck:

RIDER32
10-06-2009, 03:24
Da. Jadni, jadni DJi. Tako veliki umjetnici, a tako neshvaćeni :(

Sad već ideš iz krajnosti u krajnost. Ja npr., znam fenomenalne bendove koji imaju izuzetno dobru i kvalitetnu glazbu, a ne mogu nikako izdat album, ma kolko god dobri bili, jer se takva glazba ne sluša, već se slušaju samo techo i cajkeS:(
Odakle ti to? Kod mene u kvardu samo ja i jos dvojica slusamo rap. Ostatak je krdo rokera, svi sviraju gitare, pustaju kosu, ovo, ono...


I btw, to vrijeđanje ti nije trebalo i ja ću se pokušati suzdržati od toga da te vrijeđam (barem što se ove rasprave tiče ;D).
Pokusaji usput nevrjeđat mog kolegu streetracea :wink:

streetrace777
10-06-2009, 09:28
[
Pokusaji usput nevrjeđat mog kolegu streetracea :wink:

Nemam ja nista protiv vrijedanja , ali sa argumentima. Ali ovo, DJ nema instument i njegova muzika nije muzika, mi ude na jedno uhoa izade na drugo ;)

RIDER32
10-06-2009, 22:50
Ja nisam rekao da nepostujem nekog i da je nesto lagano napraviti.

BTW: Ja sam radio pjesmice u onom Music DJu na sto se dobije na svakom Sony Ericsonu :P

Nije mi do svađe. EOD!!!

streetrace777
11-06-2009, 01:43
Dobro, tvoj odgovor znaci da sam te ownao. Ownao na internetu. Kako rulam, pa to je strasno.
Cini mi se da jeRider mislio na Dela3-a a ne na tebe ;)

RIDER32
13-06-2009, 21:06
Njemu sam govorio samo nisam odgovarao jer nisam tio siriti frame.

LL me ownao :pray: LL me pownao :pray:

Fak. Nije :(

streetrace777
14-06-2009, 10:29
Njemu sam govorio samo nisam odgovarao jer nisam tio siriti flame.

LL me ownao :pray: LL me pownao :pray:

Fak. Nije :(