PDA

Pogledaj cijelu verziju : Eleventh Hour



W3DR4N
01-02-2009, 23:10
http://www.geocities.com/vue2sewell/RufusSewell_films/EleventhHour/11hour.jpg


Spojite Doktora House i Dosije X u jednu seriju i dobili ste Eleventh Hour, novu seriju o FBI-jevim istražiteljima specijaliziranim za zlouporabu medicine.
U središtu radnje je doktor Jacob Hood, te njegova osobna zaštita Rachel Young.

Trenutno vani ide prva sezona, a sudeći po odazivu publike, serija bi mogla ići jako dugo.
Nema nikakvih naznaka hoće li se prikazivati na našim televizijama, no ukoliko ste u prilici, svakako pogledajte.

Aerial
01-02-2009, 23:19
Interestiiiing. Rufus mi je kul nakon što sam pogledao Dark City, a sidekick vagina izgleda ukusno :P

Neven <R>
02-02-2009, 00:08
Je'l to ima kakve veze s igrom?

Death By Sexy
05-03-2009, 11:10
Smeće. Ništa novo. Gluma prosjek. Dijalog jadan. Jedino glavni glumac ima facu na mjestu. Standard. Evriđ. A imao sam očekivanja...

Frky
05-03-2009, 13:06
To sad na RTL-u daju umjesto Dextera!

Probao sam prije to gledati i nije mi neka fora, pogotovo prva epizoda prvih 2 min. Mislim ono, policajac otvara biohazzard bočicu :shock:
Mislim da ipak policajci nisu toliko glupi!

mortician
05-03-2009, 13:16
SMislim ono, policajac otvara biohazzard bočicu :shock:
Mislim da ipak policajci nisu toliko glupi!

u hollywoodu da:)

pa pogledat cu iako nista ne ocekivam...

flander
05-03-2009, 15:01
sve te neke krimi serije su mi za popizdit,od CSI do neznam dextera itd

###DK###
05-03-2009, 15:06
Ne pljuj mi po Dexteru. :D

Dreamer Deceiver
05-03-2009, 15:33
sve te neke krimi serije su mi za popizdit,od CSI do neznam dextera itd

dekster ej pravo osvježenje u moru klonova CSI-a

LPFireDog
05-03-2009, 19:22
sve te neke krimi serije su mi za popizdit,od CSI do neznam dextera itd
znam da nije u redu od mene i da svako ima svoje misljenje ..ali ko ima nesto protiv dextera neka to zadrzi za sebe(ne budi idiot :( )

serija je u mnogim pogledima inovativna te donosi nesto svjeze za razliku od onog prozvakanog siesaja

po meni jedna od rijetkih stvari u zadnje 2 godine koje vrijedi..(Osim Dark Knighta dakako..ali ne govorimo o filmovima)

ali dosta o dexteru iamo thread za njega..

ova serija mi se cini veoma kulna iako ju jos nisam pogledao..ako je imalo slicna housu ili dosje xu vrlo brzo ce me osvojiti :D

Samael
05-03-2009, 20:20
čekao sam jučer uzaludno da pokažu fetuse i abominacije nastale kloniranjem, a ono shrot. jedino što me podsjetilo na jebeni dosje x je onaj trenutak kad je hood rekao onom policajcu da je svih 19 dnk identično... ono, moment tišine i onda čekaš poznatu filharmoniju a ono kurac

Necto
05-03-2009, 20:30
ne svidja mi se

Windwalker
05-03-2009, 21:47
Ma nije tolko loše.
Čisto OK za opustiti se kad nema ništ bolje. Ima neku čudnu atmosferu i dosta lijepu scenografiju, koju naglašava lagani blur efekt.

Neznam jel ko gledao Mentalista prije toga. Bolja serija. Tip kao neki moderni Sherlock, i čini se da će imati dobru priču u pozadini koja će se protezati kroz seriju.
Iako, nije ni do koljena Dexteru.

la50
06-03-2009, 03:08
Evo bilo je maloprije na rtl u.Ništa posebna,soldina serija.Za pogledat nešto na tv u u ovo doba noći pored lošeg star dreka na prvom super dođe.

Maloki
06-03-2009, 10:21
Po čemu je Star Trek loš? :(

Death By Sexy
06-03-2009, 10:51
Koje paralele ljudi potežu.. em nema veze s vezom em nije u istom terminu em inem