PDA

Pogledaj cijelu verziju : Preseravanje konfiguracijom kompa u sigu



Babitz
31-01-2009, 23:39
Glupo je. Preseravanje je. http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif

McPingvin_v2.0
31-01-2009, 23:49
I boli te čmar jer ljudi imaju bolji komp od tebe :'(

bezimeni
31-01-2009, 23:52
Ni najmanje...trebalo bi biti obavezno ili barem "pristojno" .Ovo je gamerski forum.Dođe lik x napiše da je igrao igru y i da mu trza ili da mu radi odlično ili tek pristojno.Pogledaš u potpis i orjentiraš se .Netko ima neki hardverski problem, pogledaš u potpis i sve ti jasno...Nema tu nikakvih preseravanja a ako se netko i preserava onda je seljo beljo.

Babitz
31-01-2009, 23:54
Il hej, u hardverski problem napišeš koju konfu imaš?
Ili u problem s igrom.

bezimeni
31-01-2009, 23:57
Da to je jednostavnije...prvo ide pitanj a koju grafu imaš ? Pa lik odgovori pa nakon par pstova a koji procesor i koliko si ga klokao i sl.Puno je produktivnije imati priglupe potpise koji kao označavaju njihovu individu i izdvajaju ju ih iz gomile...

Babitz
01-02-2009, 00:00
Ili napišeš harverski problem pa kofnu cijelu? To zvuči zdravorazumsko i trebalo bi se po difoltu radit.

Ustvari, kul. Odma ću stavit i adresu, ime i prezime, visinu i kilažu ako me to netko želi pitati.

bezimeni
01-02-2009, 00:01
Pa nismo na iskrici da pišeš vlastite karakteristike...ovo je gamerski forum i bilo bi produktivno i pristojno da svatko ima komp u potpisu.A ti imaj svoje priglupe citate i šta ti ja znam...tvoja stvar .

flander
01-02-2009, 00:02
pingvini ne lete

Babitz
01-02-2009, 00:03
A ti imaj svoje priglupe citate i šta ti ja znam...tvoja stvar .
Kako mi je spustio, jebemu.

bezimeni
01-02-2009, 00:05
Drago mi je da si dovoljno pametan i da si skužio...bio sam se malo brinuo.

Babitz
01-02-2009, 00:10
Jebi ga. Nisam ja tako pristojan poput tebe pa da stavljam konfiguraciju u sig. :(

bezimeni
01-02-2009, 00:11
Bitno da si dovoljno pametan da pljuješ zbog vlastitih predrasda i krivih zaključaka .

Babitz
01-02-2009, 00:12
http://uncov.com/assets/2007/12/18/failcopter.jpg

bezimeni
01-02-2009, 00:17
http://www.imagesforme.com/out.php/i333546_swln6l.jpg

Babitz
01-02-2009, 00:20
Zašto stavljaš sliku koja se odnosi na tebe?

Uglavnom, daj kvitaj. :(

Nemoj mi ujebat topik ovako.

bezimeni
01-02-2009, 00:22
Ja sam ovaj lijevo na slici za razliku od tebe koji si desno...ako želiš normalnu raspravo nema problema.A ako želiš podjebavanje , tu sam :wink: .

Babitz
01-02-2009, 00:27
http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/wildy.gifhttp://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/wildy.gifhttp://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif

bezimeni
01-02-2009, 00:28
I to je to ? Razočarao si me . :thumbs1: .

Babitz
01-02-2009, 00:32
To se odnosilo na onaj wink. Mrzim te wink smajlije tolko da mislim da ću otvorit topik o tome. http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif

bezimeni
01-02-2009, 00:33
Ok. pusti :wink: .Napiši koju "pametnu" vezano uz temu ako želiš argumentirano raspravljati bez podjebavanja :wink: .

Babitz
01-02-2009, 00:38
Pa napiso sam. Ono, glupo mi je i gledam na to više kao preseravanje. Ako se ne varam, na pcekspertu il nečem takvom sam čuo da ima za stavit konfa u profil, jel?

A i onako, ako sam ikad otvarao neš oko hardverskog problema bi napisao koju konfiguraciju koju imam. Isto vrijedi i za igre. Pa neće valjda neki idiot napisati "hej krajzis mi šteta što da radim" ili "oću moć pokrenut krajzis" bez da koji redak ispod napiše konfiguraciju.

Ti možda i imaš konfu u sigu radi te "pristojnosti" i ne znam čeg, al ne vjerujem baš da većina ostalih također. Da ne spominjem da masa njih stavi svoju konfiguraciju kad dobe novi komp.

bezimeni
01-02-2009, 00:43
Ako malo pogledaš takve potpise budeš vidio da se večina nema razloga hvaliti.Mnogi kompovi su vrlo jeftini kao što je i moj u potpisu .To što ti misliš da se netko preserava...krivo misliš.Na pc ekspertu ( kojeg si ti spomenuo) je poprilično nepristojno imati nepopunjem moj komp ili potpis bez , barem , najosnovnijih komponenti .


Kao što sam rekao, onaj tko to stavlja u potpis zbog preseravanja je seljo beljo.Onaj tko ne želi imati takav potpis jer ga je sram strih komponenti je iskompleksiran .

Babitz
01-02-2009, 00:55
A naravno da je na pcekspertu to must have kad je to isključivo hw i te pizdarije dok npr., ne sjećam se kad sam zadnji put otvorio hw podforum ovdje. Moj komp je isto prilično ekonomičan i sve i nije me sram neg ću jednostavno napisat kofnu ako će biti relavantno za topik/raspravu/pitanje. Al da, bila bi dobra stvar ovdje imat "moj komp" ili tako nešto.

bezimeni
01-02-2009, 01:04
Pa i ovo je forum koji se bavi prvenstveno gamingom na pc-u.Ne vidim neku drastičnu razliku.Kao što rekoh nismo na forumu jutarnjeg lista ili sl.Nema ništa lošeg u takvom potpisu , dapače bio bi poželjan bez obzira na komp .Puno produktivnije nego razno razni reklamni potpisi ili nešto totalno nevezano .Po meni bi trebalo ljude poticati na takve potpise a ne obrnuto.Problem je što to neki doživljavaju kao nekakvo natjecanje i sl.
Kada si otvarao temu trebao si biti precizniji.Nije problem u takvom potpisu nego o iznimkama koje takav potpis koriste za preseravanje.Ali lako za njih .

Babitz
01-02-2009, 01:08
Trebo bi onda promijenit naslov topika. :(

edit
bolje? :hug

bezimeni
01-02-2009, 01:14
Da , sada je jasno na koga se odnosi .Pridružujem se pljuvanju.

Death By Sexy
01-02-2009, 01:42
da meni je to isto retajno... možda zato jer imam jadnu konfu.. ne ipak nije

major_tom
01-02-2009, 01:48
Bitnije je da ljudi znaju na koje sve načine M48 može ubiti, nego moju konfiguraciju...

Death By Sexy
01-02-2009, 01:52
Bitnije je da ljudi znaju na koje sve načine M48 može ubiti, nego moju konfiguraciju...
e zato si ti kul a mi nismo.. dok ja uzmem svoj P3n15-j4j4 niko se ne boji, već se smiju :'(

K4ciga
01-02-2009, 16:26
Sve je ok ako ljudi imaju onako nenametljive konfe u sigu,naprimjer kao Bezimeni,međutim mislim da preseravanje počinje onog trenutka kad se posebno "jake" komponente ističu,boldaju,podcrtavaju,ili slično.To i meni smeta.

Sickmanno1
01-02-2009, 17:22
Ja sam makno konfu iz siga dok sam skuzio da ima ljudi sa boljim konfama :(

Inace meni je osobno vise retajno dok covjek nemre napisati kak spada Location :(

Svinjoguz
01-02-2009, 18:45
Kingmortal: nisi li ti lik sa celeronom 333 :D ak jesi, say no more...

Babitz
01-02-2009, 20:01
Ne baš, tj. ne više. Taj celer sam imao privremeno kojih pola godine. Kupio sam novi komp prije nekog vremena.

Electromaster
01-02-2009, 21:49
Inace meni je osobno vise retajno dok covjek nemre napisati kak spada Location :(
Ja se sramim moje selendre :(

Babitz
01-02-2009, 23:32
Ne može bit gore od Konjščine. :(

Sickmanno1
01-02-2009, 23:43
Inace meni je osobno vise retajno dok covjek nemre napisati kak spada Location :(
Ja se sramim moje selendre :(

Zato napises prvi grad do sela :D

Ili prvo vece selo ^^

IGoR_2803
01-02-2009, 23:50
Ne može bit gore od Konjščine. :(

može -> Špičkovina... ima zanimljivih sela kad se voziš na relaciji čk - vž - zg vlakom... :))

Gwin
01-02-2009, 23:55
Sve je ok ako ljudi imaju onako nenametljive konfe u sigu,naprimjer kao Bezimeni,međutim mislim da preseravanje počinje onog trenutka kad se posebno "jake" komponente ističu,boldaju,podcrtavaju,ili slično.To i meni smeta.to znači da ja ne smijem imat ovo u sigu??

A naravno da je na pcekspertu to must have kad je to isključivo hw i te pizdarije dok npr., ne sjećam se kad sam zadnji put otvorio hw podforum ovdje. baš me briga za tebe i hardver
meni je čak 75% postova na hardveru i ovakav sig mi dolazi pod normalno.. da ovaj forum ima "moj komp" shortcut u profilu, onda bi ga metnuo tamo, ali ovak...

bitno da su raznorazni "member of hcl", "new york yankee fan", "tetris player" i ostali sigovi jako korisni.. a o "92% svih debila na svijetu se nalaze u internet sigovima" da ne pričam

Sickmanno1
02-02-2009, 00:04
a o "92% svih debila na svijetu se nalaze u internet sigovima" da ne pričam

auč, ovo boli :(

Babitz
02-02-2009, 00:21
Ne može bit gore od Konjščine. :(

može -> Špičkovina... ima zanimljivih sela kad se voziš na relaciji čk - vž - zg vlakom... :))
Da, špičkovina uistinu kraljuje.



Usput, gwin također kraljuje. Moj je uzor, istina, put i život odsad. Tako je dobro prokužio da ja govorim o preseravanju, a ne o korisnosti siga. Ko da itko meće neš u sig ili avat radi korisnosti.
Ustvari, zašto išta pišem kad će me opet onako moćno "poklopiti" :(

Gwin
02-02-2009, 01:17
zato što brkaš pojmove..

ja sam na hardveru 75% svog vremena.. i moj sig tamo ima smisla..

a tvoj "92%" sig je također preseravanje.. i još k tome sa ofucanom forom
a tvoj "hcl" sig je također preseravanje.. šta? ti si bolji jer si član na hclu a mi ostali nismo??

svi takvi sigovi su preseravanje nekog tipa.. i dokle god imaš to u sigu nemaš pravo prigovarat na konfe u sigu..

Babitz
02-02-2009, 01:20
:pray: :pray: :pray:

HCL je reklama. Primjeti link u tome. Moj kvot je nastao iz zajebancije i sprdnja je na sigove takve tematike. Aj reci i da mi je rank preseravanje.

:pray: :pray: :pray:

Arbiter of Change
02-02-2009, 01:29
Woo, senior citizens će se sukobiti.
Nije mi bitno tko ima što u sigu dok god ne remeti format foruma.

Gwin
02-02-2009, 01:38
kingmortal, kak ti nije jasno??

svaki sig je na neki način preseravanje. to kaj si ti zapeo sa ljude koji imaju konfu u sigu je tvoj problem.. i ne vidim zašto te to smeta? zato jer je tvoj komp inferirorniji nečijem? kaj onda? treba zabranit proizvodnju limuzina i sportskih auta da se ekipa s lovom ne bi preseravala??

meni osobno idu na bananu svi ti linkovi po sigovima: "elisha cuthbert fan", "visit this or that forum", "kupite inox posuđe forum", "licking dry paint member", "click me, i will explode" i ostala sranja

oke.. tvoj kvot je nastao iz zajebancije.. ali mi i dalje ide na bananu...

a šta se tiče tvog ranka?? da.. to je čisto preseravanje.. jer za tebe očito nije bio dovoljan rank koji se dobije samim brojem postova ("the next level generation" ako se ne varam).. neeee, ti moraš imat nešta extra.. po čemu si ti točno bolji i zaslužuješ custom rank? a ja recimo ne?
i boli me briga tko ti ga je dao i da li je i to nečija zajebancija..

Sickmanno1
02-02-2009, 01:48
<_<

Os da ti sredim custom rank, wannabe Hardware Guru :D?

bezimeni
02-02-2009, 07:38
Iskreno , gubim volju za ovim seratorskim forumom .Nemaš se više sa kime ni pošteno poflejmati.Dođe tip i baci kost a onda nezna argumentirano postati nego se nabacuje smajlijima i konjščinskim humorom...bezveze.

Krul ak nisi u stanju napisati ni jedan argumentirani post zašto je korisnije imati glupi citat u potpisu od ispisane konfiguracije ili zašto je manje preseravanje pokušavnje isticanja u gomili takvim glupim citatom od bilo kojeg drugog potpisa onda nemoj ni postati , jer nije ni najmanje zabavno gledati postove sa priglupim smajlijima :wink:

edit:
:P :rotfl: :evil:

Naravno, sada slijedi ponovno post sa tri-šest plačka ( pssst ...drugo ni nezna :wink: ).

McPingvin_v2.0
02-02-2009, 08:21
Mortal - fejlao si.
Gwin - ohladi, ubit ćeš ga :D

Gwin
02-02-2009, 09:02
pa kad se ponaša gorije nego moj stariji sin koji ima PET godina..

ja: moraš jest špinat
potomak: aliii jaaa tooo neee biiii.

ja: kingmortal, ovo je korisno, ono je glupo...
kingmortal: alii jaa ne bi da vi to imateeee....

onak.. ja sam na ovaj forum došao iskjučivo zbog hardvera.. a kingmortalu je koliko vidim svaki drugi post u "gen.mod krpelji"..

@sicko.. da sam htio CR, davio bih Boza ili vedrana dok sam bio mod..

Sickmanno1
02-02-2009, 10:07
Gwin, zar nekontas da te zajebavam :D

Gwin
02-02-2009, 10:12
nisam znao da ti spadaš u onu skupinu ljudi kojima moram stavit smajli u svaki post da bi shvatili emociju iza rečenice ..

:P (da ti bude lakše prepoznat ton ovog posta)

Gwin
02-02-2009, 10:29
slažem se za smajli.. taj smajli odiše prepotencijom i bahatošću..
Isto kao sto mi bezimeni totalno ide nakurac.ali bi rado da mi ovaj dio pojasniš :D

bezimeni
02-02-2009, 10:31
S :wink:


Evo,ovaj smalji mi fantasticno ide nakurac.Isto kao sto mi bezimeni totalno ide nakurac.
Kao i desetine stvari na forumu,ali jebga,ne otvaram temu za svaki primjer.Pogotovo jer nema objektivnog razloga.Uostalom,Babitz ima hejt kutak,jel/


Hebiga...ja tebe nisam ni zamjetio .Bolje da nekome idem na na nježnik nego da ni ne postojim :wink: .Ali slažem se sa tobom , otvaranje ovakvih tema je predjetinjasto :wink: .

Babitz
02-02-2009, 10:45
Isuse koji fejlovi, ne mogu vjerovat. :rotfl:

Ovo jednostavno nisu istine. :pray:

Jebote, ko da sam admin pa sam samom sebi stavio cusotm rank. :pray:
Il ko da sam ga uopće tražio. =q

I tvoje sranje za smajlije je degenerično. Da upola vremena koje si proveo na kenjanje oko mog ranka provedeš oko percepiranja posta, skužio bi da ponekad slika (aka smajli ovdje) govori više od riječi.

Usporedba sa petogodišnjim sinom rula.

random osoba:blablaserser
downov sindrom osoba: baaaaaaaaa

ja: po čem je rank preseravanje?
gwin: baaaaaaaaaa

eddie2142
02-02-2009, 10:49
:rotfl: :pray:

Babitz
02-02-2009, 11:11
ll21, ako ne znaš nešto argumentirano izreći, nemoj ništa reći. Ovim si postanjem smajlija ispao godi od petogodišnjeg gwinovog sina. Molim te da se ubuduće suzdržiš od rasprave ako ne kaniš ništa reći već samo rendom spemati. No, dobro, što drugo očekivat od tahvih kao ti. ;)

Sphinx
02-02-2009, 11:13
Ovo ispada kao hardver ekipa vs ostatak foruma :rotfl:

Inace ja imam konfu u sigu i imat cu je dok mi je admin/mod ne makne. I da, imam oznaceno crveno misa i podlogu jer ih smatram boljim od ostatka komponenata/periferije i posebno ih volim. :wink:

Gwin
02-02-2009, 11:20
ja: po čem je rank preseravanje?
gwin: baaaaaaaaaa
e, al ovo je stvarno inteligentan način komnikacije..

daj mi molim te objasni koja je točno poanta bilo kojeg ranka, a pogotovo custom ranka, ako ne preseravanje.. "uu.. vidite me.. ja sam velika faca jer imam 6 tisuća postova.. a sad sam još veća faca jer imam custom rank.. uuu. jeee. i'm bad..."

poanta bilo kojeg siga je da se izdvojimo od okoline. makar to bio "iron maiden fan", "hcl forum member", ili "dobrovoljni davatelj krvi".. da nečime damo do znanja da smo drukčiji, po nečemu bolji.. a to je oblik preseravanja..

čak i citiranje knjiga, pjesama, citiranje poznatih osoba itd.. od činjenica da se samim time izdižemo od ostatka populacije koja nije čula za pisca Dave Wolvertona, pjesnika Rainer Maria Rilke ili za zapise Sun Tzu-a.. jer smo mi bolji.. jer smo (možda) pročitali Sun Tzua i naučili nešta, dok ostatak nije.. a to je oblik preseravanja.

pisanje konfe u sig, osim preseravanja ima i drugu funkciju za ekipu koja većinu vremena provodi na hardveru, softwareu i pomagaj brate. onu korisnu funkciju..

a ti ako ovo sve skupa nisi u stanju shvatit, onda te žalim..

Sickmanno1
02-02-2009, 11:24
daj mi molim te objasni koja je točno poanta bilo kojeg ranka, a pogotovo custom ranka, ako ne preseravanje.. "uu.. vidite me.. ja sam velika faca jer imam 6 tisuća postova.. a sad sam još veća faca jer imam custom rank.. uuu. jeee. i'm bad..."

Ovdje ko da govoris o meni, samo bez tog sarkazma, jer ono ja jesam bad to the bone ^^

_7VsoxT_FUY

Babitz
02-02-2009, 11:25
ja: kingmortal, ovo je korisno, ono je glupo...
kingmortal: alii jaa ne bi da vi to imateeee....
Likewise inteligentno. Uoči paralelu.

Reko sam da je userbar reklama... A rank mi je stavio vedran iz zajebancije. Ne zato jer sam tražio ili nešto. Još sam pito u stožeru tko mi ga je stavio (iznimno gej sentenca, jelda).

I kako citiranje i sl. može biti preseravanje. Nekog, recimo, nadahnjuu neke vražje izjave pa ih stavlja u sig kao nešto memorabilno ili nešto s čime se može poistovjetiti. To je samo primjer. Kakvo ibogo preseravanje. Po tebi je smao življenje preseravanje jer nam je smisao trudit se bit bolji od drugih i to javno iskazivat. :S

Gwin
02-02-2009, 11:36
@sickmanno.. možda.. ali ja još uvijek imam više kila od tebe, imam auto, skuplji komp i ono najbolje..

IMAM BOLJI AVATAR OD TEBE!!! hahahahaha. http://www.tamemymind.com/blog/images2007/smiley-bangheadonwall.gif

@kingmortal.. ajd mi objasni zašto reklamiraš hcl?? jel te plaćaju za to? ako da onda u redu, povlačim sve.. ako to radiš iz nekih osobnih pobuda poput "dođite jer je tamo dobro", onda moraš shvatit da to ima sugerirajuću notu koja zvuči "ja sam bolji jer sam na hclu, ako i vi hoćete bit bolji, dođite na hcl"...

nadahnjuje te izjava??? znači da si bolji od mene kojeg ta izjava NIJE nadahnula. a tvoje citiranje te izjave je nabijanje na nos činjenice da si ti zbog te izjave postao bolja osoba...

pa cijeli život i JE preseravanje.. zašto ljudi kupuju Mercedes kad i peglica dođe do odredišta? zašto ljudi kupuju armani odijelo, kad trenirka iz konjščinske (nije aluzija na konjščinu, nego stanujem dvije ulice dalje :D) grije bolje od tog armanija? zašto ljudi kupuju talijanske cipele kad i kineska obuća jednako štiti nogu od vode? zašto se kupuje novi mobitel kad su nam realno dovoljne govornice na križanjima?

oni koji misle suprotno i zadovoljavaju se sa "dovoljno" i "preživljavam" se zovu pustinjaci i žive po pećinama.. jer je i tamo suho.. ne treba im kanadska šindra..

Sickmanno1
02-02-2009, 11:45
@sickmanno.. možda.. ali ja još uvijek imam više kila od tebe, imam auto, skuplji komp i ono najbolje..

IMAM BOLJI AVATAR OD TEBE!!! hahahahaha. http://www.tamemymind.com/blog/images2007/smiley-bangheadonwall.gif

1. Nemas vise kila od mene :)
2. Istina, nemam auto, al me stari vozi kad kod zelim i gdje god zelim za 200kn mjesecno, tak da se mogu napit kad kod hocu, gdje kod hocu i auto ce doci po mene ako treba i u pol 3 ujutro :D.
3. Ja imam LCS :P
4. E to nemas :( (ok mozda trenutacno imas jer ga ja nevidim, pa vjerovatno ni ti :( )

@KingMortal...

Dobio si RL prijetnju :D...nije bezveze spomeno da zivi 2 ulice od tebe :D, cuvaj guzu ^^

Babitz
02-02-2009, 11:47
Mislim da mi drukčije shvaćamo pojam preseravanje. Ili ljudsku psihu generalno.

Gwin
02-02-2009, 11:49
@sickmanno..a ne znam više.. ja sam pao na 128kg.. ti? a osim toga, mene bi bilo sram da me sa 20 i kusur godina tata vozika na tulume.. pol 3 ujutro?? neš ti kasno izlaska... ono..

@kingmortal.. moguće da sam ja preciničan. i da ne doživljavam svijet kao dječje igralište nego kao nešta puno ružnije..

no, kako bilo, i dalje stojim iza izjave da konfa u sigu na hardveru, softwareu i pomagaj brate ima i preseratorsku funkciju i korisnu funkciju..

Babitz
02-02-2009, 12:19
Sad ne kužim jel impliciraš da ja zamišljam svijet ko dječje igralište il je to obična metafora.

@sikmeno
On živi 2 ulice od konjščinske ili kako već. Ja živim u konjščini, a to je naselje u zagorju kojih 60km od zagreba. :(

Sickmanno1
02-02-2009, 12:21
@sickmanno..a ne znam više.. ja sam pao na 128kg.. ti? a osim toga, mene bi bilo sram da me sa 20 i kusur godina tata vozika na tulume.. pol 3 ujutro?? neš ti kasno izlaska... ono..

Dobro malo si tezi :(

Kako koga, mene nije sram. Nije da je samnom tamo. Uglavnom ekipa me vozi na "tulum" i sa tuluma. Ja sam samo rekao u kranjem slucaju ako mi treba prijevoz. Kao mladom vozacu, kakav bi sad bio jer nisam jos ni polozio vozacki ispit, nepojmljivo mi je da poslje posla nesmijem otici na jednu pivu, sto mi je preraslo u ritual...

@King,

jebiga nisam skonto :(

kulamasta
02-02-2009, 12:51
ja zelim biti bolji nego sto jesam...

...pa povodom toga me zanima kako i ja ovakav nikakav mogu postat hcl member?

Babitz
02-02-2009, 13:01
Prvo daj domovnicu i dvije slike pa ćemo onda dalje pričati. Moramo najprije ustanovit da si srbin.

kulamasta
02-02-2009, 13:18
Prvo daj domovnicu i dvije slike pa ćemo onda dalje pričati. Moramo najprije ustanovit da si srbin.

aaaa... vi ste udruzenje srba... a tako znaci... a moram li vam poslat svoj zivotni put u razdoblju 1991-1995?

pretpostavljam da ipak nije dovoljno biti samo srbin, nego srbin na pravoj strani kada je grmilo

Gwin
02-02-2009, 13:39
ne..nego moraš igrat za francusku reprezentaciju..

K4ciga
02-02-2009, 13:53
@Gwin ;

Ne mislim da je tvoj sig preseravanje,međutim mislim da je krajnje nepotrebno da netko navodi stvari tipa "he he he he imam [insert_random_grafička]",ili neznam,one sheme tipa "Proud owner of [insert_random_komponentu].Ali,ne smeta mi,neka ljudi stavljaju u sig što hoće.Ipak,mrzim kad stavljaju neke uberl33tm0dafukapwnz0rxD konfe u sig koje zapravo nemaju,*KAŠALJ*pseto*KAŠALJ*.

EDIT: Kad bolje razmislim,pogubnije je kad se ljudi preko neta foliraju sa onim shemama "kako sam se napio jučer eh he heh e :DDDd".

Babitz
02-02-2009, 14:01
Prvo daj domovnicu i dvije slike pa ćemo onda dalje pričati. Moramo najprije ustanovit da si srbin.

aaaa... vi ste udruzenje srba... a tako znaci... a moram li vam poslat svoj zivotni put u razdoblju 1991-1995?

pretpostavljam da ipak nije dovoljno biti samo srbin, nego srbin na pravoj strani kada je grmilo
Daj mi reci da sam ja taj koji je fejlao foru, tj. kuženje iste.

@kaciga
te šeme s napijanjem sam slušo svaki dan u školi.

kulamasta
02-02-2009, 14:05
Prvo daj domovnicu i dvije slike pa ćemo onda dalje pričati. Moramo najprije ustanovit da si srbin.

aaaa... vi ste udruzenje srba... a tako znaci... a moram li vam poslat svoj zivotni put u razdoblju 1991-1995?

pretpostavljam da ipak nije dovoljno biti samo srbin, nego srbin na pravoj strani kada je grmilo
Daj mi reci da sam ja taj koji je fejlao foru, tj. kuženje iste.

@kaciga
te šeme s napijanjem sam slušo svaki dan u školi.

fejlao si ti ceo fudbal

Babitz
02-02-2009, 14:07
Fejlao sam ja mnogo toga, bre.

bezimeni
02-02-2009, 16:52
Videl sam svašta ali zagorskog srbina još ne... :wink: .Daj postaj neku sliku da vidim i to...

Nodakim
02-02-2009, 18:53
:o
Pljuvačnica
Dajte si oduška. Recite Carmacku, Romeru, Samu Fisheru, Doomu, Blizzardu... sve što im slijedi. Hračnite na sve što vas smeta u raznim igrama. I zapamtite onu W1k1n6ovu - "Inteligentna osoba UBIJA ARGUMENTIRANIM VRIJEĐANJEM NA KULTURAN NAČIN"
Moderators: Neven <R>, KingMortal





Pročitajte ovo pažljivo,dvaputa,jer ima dvije stvari za zapamtiti...

Babitz
02-02-2009, 22:41
Da, to da sam mod.






Al ovaj, da. Pretpostavljam da oš reć da je ovo uglavnom za pljuvanje po igrama, no već odavna se pljuje po mnogočem kaj nisu direktno igre, no to ej u redu.


@bezimeni i kulamasta
Izgleda da precjenjujem moć tuđeg shvaćanja zajebancije.


edit
@bezimeni
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

bezimeni
02-02-2009, 23:26
Super ti je tema...jako dobro :roll: .

Sphinx
02-02-2009, 23:33
Super ti je tema...jako dobro :roll: .
slazem se :thumbs2:

sam svoju temu sjebao :pray:

Neven <R>
03-02-2009, 00:01
Ne zna se tko je lošiji u ovom topicu, svi ste me razočarali.