PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vasa najgora nocna mora



Silventus
25-05-2006, 18:57
Osramotiti se pred cijelim svijetom. :cry:

Herr Schnitzel
25-05-2006, 19:07
Jednom sam sanjao Šeksa...brrr... :scared: :cry:

Maloki
25-05-2006, 19:16
Najgore mi je kad sanjam kako padam i onda se stresem u krevetu :rotfl:

T.N.T.
25-05-2006, 19:34
pasti razred, osramotiti se pred razredom...

ewok
25-05-2006, 20:31
Najgore mi je kad sanjam kako padam i onda se stresem u krevetu :rotfl:
me 2 :rotfl:

MartinC
25-05-2006, 20:43
Najgore mi je kad sanjam kako padam i onda se stresem u krevetu :rotfl:

Ja nekad sanjam da padam niz nekakve stepenice :shock:

25-05-2006, 20:46
zadnja noćna mora - sanjao sam kako pauci (nekoliko tisuća) plaze po meni ali to je bilo kada sam imao 9 ili 10 god (sada imam 18)

poslije sam sanjao nešto lijepo (nešto - kako kad - sa djevojkom) ili nešto što uopće nije imalo smisla

hacker
25-05-2006, 21:06
hmm...da me -silvenu2- prebije :rotfl: to se nece dogoditi :rotfl:

Babitz
25-05-2006, 21:07
da me izbace najednom iz hcl-a

T.N.T.
25-05-2006, 22:04
da me izbace najednom iz hcl-aS:rotfl:

HCL ti je smisao života... :)

L3VI4TH
25-05-2006, 22:11
Ja sam jednom dozivio Hypnogogiu http://en.wikipedia.org/wiki/Hypnogogia



Uglavnom to mi je najstrasnije iskustvo i moram priznat da sam se usrao
jer kad sam se probudio imao sam osjecaj da umirem

Dozivio sam most common i common...

Rocchiro
25-05-2006, 22:44
Ja sam jednom dozivio Hypnogogiu http://en.wikipedia.org/wiki/Hypnogogia



Uglavnom to mi je najstrasnije iskustvo i moram priznat da sam se usrao
jer kad sam se probudio imao sam osjecaj da umirem

Dozivio sam most common i common...

gadnoo..daj malo detaljnije to opisi :wink:

Awspuh
25-05-2006, 23:11
Ja sam jednom dozivio Hypnogogiu http://en.wikipedia.org/wiki/Hypnogogia



Uglavnom to mi je najstrasnije iskustvo i moram priznat da sam se usrao
jer kad sam se probudio imao sam osjecaj da umirem

Dozivio sam most common i common...

gadnoo..daj malo detaljnije to opisi :wink:

to se najčešće događa kad ideš eksperimentirat s WILD ( wake induced lucid dream ) tehnikom lucidnog sanjanja.u biti,štos je u tome da ti tijelo zaspi a um pređe u san i time se odmah postigne lucidnost u snu ( tj. znaš da sanjaš i mozes sanjat šta hoćeš..uključujući i perverzarije :P ).meni je samo jednom uspjelo i to s drugom tehnikom,ova je dosta sjebana.uvijek zaspim :yuck:

Rocchiro
25-05-2006, 23:15
Ja sam jednom dozivio Hypnogogiu http://en.wikipedia.org/wiki/Hypnogogia



Uglavnom to mi je najstrasnije iskustvo i moram priznat da sam se usrao
jer kad sam se probudio imao sam osjecaj da umirem

Dozivio sam most common i common...

gadnoo..daj malo detaljnije to opisi :wink:

to se najčešće događa kad ideš eksperimentirat s WILD ( wake induced lucid dream ) tehnikom lucidnog sanjanja.u biti,štos je u tome da ti tijelo zaspi a um pređe u san i time se odmah postigne lucidnost u snu ( tj. znaš da sanjaš i mozes sanjat šta hoćeš..uključujući i perverzarije :P ).meni je samo jednom uspjelo i to s drugom tehnikom,ova je dosta sjebana.uvijek zaspim :yuck:

a koja je tehnika?

Awspuh
25-05-2006, 23:16
misliš ovo s čim sam ja uspio? zove se DILD ( dream induced lucid dream ) i u snu shvatiš da sanjaš.



http://www.ld4all.comS<-- tu ti sve piše detaljnije :wink:

Rocchiro
26-05-2006, 00:13
misliš ovo s čim sam ja uspio? zove se DILD ( dream induced lucid dream ) i u snu shvatiš da sanjaš.



http://www.ld4all.comS<-- tu ti sve piše detaljnije :wink:

dobra stranica.upravo sam ju cjelu procital,idem sad probat... 8)

Prince
26-05-2006, 10:51
ja mislin da ovakva tema već postoji :?

hacker
26-05-2006, 11:57
ja mislin da ovakva tema već postoji :?
Postoje "snnovi",ali ovo je sasvim drugo

dabl eM
26-05-2006, 12:06
nemam more...

na sve sam spreman :killyou:

v4MP1r3
26-05-2006, 12:19
da mi žak houdek pojede zadnji čevap

L3VI4TH
26-05-2006, 16:38
Ja sam jednom dozivio Hypnogogiu http://en.wikipedia.org/wiki/Hypnogogia



Uglavnom to mi je najstrasnije iskustvo i moram priznat da sam se usrao
jer kad sam se probudio imao sam osjecaj da umirem

Dozivio sam most common i common...

gadnoo..daj malo detaljnije to opisi :wink:


Pa nisam eksperimentirao sa lucidnim snovima jer nazalost neznam kako(hvala na adresi za lucidne snove)...

Vec sam vecer prije popio malo puno :rotfl:

Uglavnom,sanjao sam normalno i u jednom trenutku mi se desila nocna mora,trajala je 10 sec...Neki frajer mi se pojavio pred ocima u snu... i onda mi je srce jako lupilo...

Ja sam se probudio,nisam mogo disat ni micat djelove tijela i mislio sam da umirem...

Pocela mi je bol u prsima i mislio sam ako je ovo kraj onda aj bok ljudi...

Ali nakon 10 sec sam uspio pomaknut nogu i sve je bilo ok

Pojma nisam imao koj se k dogada i drugo jutro sam pretrazivao net i naso simptome pod hypnogogia...

Nefarnius
26-05-2006, 16:42
ja sam hipohondar

MindReader
26-05-2006, 16:43
ja sam hipohondar
ma da?
ajoj, to je gadno . . . jel to ono kad stalno misliš da si bolestan, da ne bi bilo zabune??
i kak ti je živjet s tim?

Kristijan
26-05-2006, 16:56
Ja sam se probudio,nisam mogo disat ni micat djelove tijela i mislio sam da umirem...

Pocela mi je bol u prsima i mislio sam ako je ovo kraj onda aj bok ljudi...

Ali nakon 10 sec sam uspio pomaknut nogu i sve je bilo ok

Pojma nisam imao koj se k dogada i drugo jutro sam pretrazivao net i naso simptome pod hypnogogia...[/quote]

meni isti simptoni 3 puta al nisam sanjao nikakvog frajera! jednostavno misliš da umireš, nemaš kontrolu nad tijelom nekoliko sekundi

hacker
26-05-2006, 17:02
khm... mislim da je autor htio reci koji vam je nagori strah u zivotu,a ne nocna mora :-x :killyou:

Sgt. Bull
26-05-2006, 17:54
hmm tesko pitanje vjerojatno mi je najveci strah strah od smrti voljenih osoba

Rocchiro
26-05-2006, 18:26
Ja sam jednom dozivio Hypnogogiu http://en.wikipedia.org/wiki/Hypnogogia



Uglavnom to mi je najstrasnije iskustvo i moram priznat da sam se usrao
jer kad sam se probudio imao sam osjecaj da umirem

Dozivio sam most common i common...

gadnoo..daj malo detaljnije to opisi :wink:


Pa nisam eksperimentirao sa lucidnim snovima jer nazalost neznam kako(hvala na adresi za lucidne snove)...

Vec sam vecer prije popio malo puno :rotfl:

Uglavnom,sanjao sam normalno i u jednom trenutku mi se desila nocna mora,trajala je 10 sec...Neki frajer mi se pojavio pred ocima u snu... i onda mi je srce jako lupilo...

Ja sam se probudio,nisam mogo disat ni micat djelove tijela i mislio sam da umirem...

Pocela mi je bol u prsima i mislio sam ako je ovo kraj onda aj bok ljudi...

Ali nakon 10 sec sam uspio pomaknut nogu i sve je bilo ok

Pojma nisam imao koj se k dogada i drugo jutro sam pretrazivao net i naso simptome pod hypnogogia...

aaaa,cul sam za to.to je ono kao paraliziran si na kratko vrijeme i kao cini ti se da ti je pokraj kreveta vampir/duh/monster...da,cul sam za to.gadno,gadno

Sonic_Moronic
26-05-2006, 18:43
misliš ovo s čim sam ja uspio? zove se DILD ( dream induced lucid dream ) i u snu shvatiš da sanjaš.



http://www.ld4all.comS<-- tu ti sve piše detaljnije :wink:S

Zvuči nice.. Ja ustvari jako često shvatim da sanjam ali.. ma ne mogu objasniti, to je neko stanje između budnosti i sna.. Kužiš ja shvatim da sanjam, ali već kad je san pri kraju. Tako sam jednom shvatio da sanjam, mislim ja super idem radit šta oću, onda za 10 sekundi sve se počne mutiti i ode san.. Tak mi je bilo žao da je bar duže trajalo :(

MindReader
26-05-2006, 18:53
moj stari jednom sanjo da kao, leži u krevetu, digne se, pogleda kroz prozor i nema auta. onda se naglo probudi, opet se ustane, pogeda, nema auta... onda se po treći put probudio, pogledo kroz prozor i eto ti auta :D
stari mi pobenavio

Herr Schnitzel
26-05-2006, 19:08
:rotfl: :rotfl:

Prince
26-05-2006, 19:14
moj stari jednom sanjo da kao, leži u krevetu, digne se, pogleda kroz prozor i nema auta. onda se naglo probudi, opet se ustane, pogeda, nema auta... onda se po treći put probudio, pogledo kroz prozor i eto ti auta :D
stari mi pobenavio
to su neki ponavljajući snovi :rotfl:

Maloki
26-05-2006, 19:19
moj stari jednom sanjo da kao, leži u krevetu, digne se, pogleda kroz prozor i nema auta. onda se naglo probudi, opet se ustane, pogeda, nema auta... onda se po treći put probudio, pogledo kroz prozor i eto ti auta :D
stari mi pobenavio

Imo sam sličan san, al samo kaj se ja u njemu dignem, ivdim neki tam stroj od kompa i to se ponavljalo 3 - 4 puta, a onda sam se stvarno probudio i vidio da još uvijek imam onu kantu. :rotfl: :rotfl:

Babitz
26-05-2006, 20:05
misliš ovo s čim sam ja uspio? zove se DILD ( dream induced lucid dream ) i u snu shvatiš da sanjaš.



http://www.ld4all.comS<-- tu ti sve piše detaljnije :wink:S

Zvuči nice.. Ja ustvari jako često shvatim da sanjam ali.. ma ne mogu objasniti, to je neko stanje između budnosti i sna.. Kužiš ja shvatim da sanjam, ali već kad je san pri kraju. Tako sam jednom shvatio da sanjam, mislim ja super idem radit šta oću, onda za 10 sekundi sve se počne mutiti i ode san.. Tak mi je bilo žao da je bar duže trajalo :(me2, milijun puta tako

ewok
26-05-2006, 20:51
ovak, ja sam vec par puta sajnao da me neki monstrum proganja, u cijelom snu sam bježao i shavtio sam da sanjam... htio sam prestat trcat, ali nisam mogao iako sam bio potpuno svjestan da sanjam, i tak se probudim ukocen (nije me nista boljelo) i onda nakon par secondi se trgnem... znaci li to da sam lucidna osoba i da mogu kontrolirati svoje snove uz malo vjezbe??? zamisli samo granice koje ti se otvaraju kad znas da mozes "zivjeti svoje snove".... :wink:

Rocchiro
26-05-2006, 21:12
misliš ovo s čim sam ja uspio? zove se DILD ( dream induced lucid dream ) i u snu shvatiš da sanjaš.



http://www.ld4all.comS<-- tu ti sve piše detaljnije :wink:S

Zvuči nice.. Ja ustvari jako često shvatim da sanjam ali.. ma ne mogu objasniti, to je neko stanje između budnosti i sna.. Kužiš ja shvatim da sanjam, ali već kad je san pri kraju. Tako sam jednom shvatio da sanjam, mislim ja super idem radit šta oću, onda za 10 sekundi sve se počne mutiti i ode san.. Tak mi je bilo žao da je bar duže trajalo :(me2, milijun puta tako

da,da...vi shvatite ali dali upravljate?na ovoj stranici je napisano kak sanjati iz prvog lica-ono ko stvarnost:mozes letjeti,bacati spellove hebat komade.zakon

Babitz
26-05-2006, 22:01
baš ću to isprobavat, zakon site :pray:
btw, meni se 1000000000000000000000x desilo da trčim, al jedva se krećem, a i kad sam bio mali, upamtio sam da ponavljam neke snove
weird

Rocchiro
26-05-2006, 22:04
baš ću to isprobavat, zakon site :pray:
btw, meni se 1000000000000000000000x desilo da trčim, al jedva se krećem, a i kad sam bio mali, upamtio sam da ponavljam neke snove
weird

to s trcanjem ti ima svaka osoba,pogotovo dok te neko naganja-sporiji si od Houdeka.ja sam takodjer imal deja vu u snovima 8)

Babitz
26-05-2006, 22:08
baš ću to isprobavat, zakon site :pray:
btw, meni se 1000000000000000000000x desilo da trčim, al jedva se krećem, a i kad sam bio mali, upamtio sam da ponavljam neke snove
weird

to s trcanjem ti ima svaka osoba,pogotovo dok te neko naganja-sporiji si od Houdeka.ja sam takodjer imal deja vu u snovima 8)OMG, milijun puta mi se desio deja vu zbog snova :pray:

Lord Ragnarok
26-05-2006, 22:14
Ja sam jednom sanjao da su cijeli svijet pokorile gorile :o :o i da sam samo ja sa svojom starom ostao na svijetu u jedinoj slobodnoj kući!! Nakon toga nisam mogao spavati narednih 4 dana od straha; ali treba uzeti u obzir da sam imao 6 godina.
to mi se tako usijeklo u pamćenje da se još tog sijećam- sad imam 15 god

Prince-Artas
26-05-2006, 22:18
Ja sam jednom sanjao da su cijeli svijet pokorile gorile :o :o i da sam samo ja sa svojom starom ostao na svijetu u jedinoj slobodnoj kući!! Nakon toga nisam mogao spavati narednih 4 dana od straha; ali treba uzeti u obzir da sam imao 6 godina.
to mi se tako usijeklo u pamćenje da se još tog sijećam- sad imam 15 god

a sijećaš li se kad si sanjao noćne more zbog od tomb raidera 2

Lord Ragnarok
26-05-2006, 23:09
Pa... ne baš samo mi se ova posebno urezala u pamćenje. :) :)

Herr Schnitzel
27-05-2006, 08:31
ovak, ja sam vec par puta sajnao da me neki monstrum proganja, u cijelom snu sam bježao i shavtio sam da sanjam... htio sam prestat trcat, ali nisam mogao iako sam bio potpuno svjestan da sanjam, i tak se probudim ukocen (nije me nista boljelo) i onda nakon par secondi se trgnem... znaci li to da sam lucidna osoba i da mogu kontrolirati svoje snove uz malo vjezbe??? zamisli samo granice koje ti se otvaraju kad znas da mozes "zivjeti svoje snove".... :wink:

Ne postoji ti "lucidna osoba". Svatko moze "upravljat" svojim
snom, ali uz pravilne metode spavanja itd...

MindReader
27-05-2006, 08:51
meni je naj fora kad (ja sam čak 2 puta u životu) nešto sanjaš i onda ti se autentična situacija, isti izrazi lica osoba, isti razgovor dogodi par dana poslije.
i onda kad kažem njima da sam to već sanjao ne vjeruju... :twisted:
ti "futurizam" sni su mi zakon



al, da se vratim na temu, najgora noćna mora mi je bila iz jedne prastare 3D igre (neki robot Megarton il nešto tako). Kao, trčim kroz labirint s frendovima (labirint identičan onom u igri) i onda samo čujem famozni robotički korak (znate ono, kad roboti odaju pa sve zupčanici rade i to)..
i onda odjednom iza ugla izađe minigun i zamislite, robot. i skužio me...
onda je nastupilo poznato "slow motion" trčanje, a on normalno hoda...
i kad sam jednom (u snu) došao do neke čistine, kažem frendovima da otvorimo oči, ja otvorio, probudio se i nikad nisam više upalio tu igru :D

hacker
27-05-2006, 09:24
Ja sam jednom sanjao da su cijeli svijet pokorile gorile :o :o i da sam samo ja sa svojom starom ostao na svijetu u jedinoj slobodnoj kući!! Nakon toga nisam mogao spavati narednih 4 dana od straha; ali treba uzeti u obzir da sam imao 6 godina.
to mi se tako usijeklo u pamćenje da se još tog sijećam- sad imam 15 god
To si ti gledao planet majmuna...a da,tad jos nije bilo planeta majmuna :rotfl:

hacker
27-05-2006, 09:25
misliš ovo s čim sam ja uspio? zove se DILD ( dream induced lucid dream ) i u snu shvatiš da sanjaš.



http://www.ld4all.comS<-- tu ti sve piše detaljnije :wink:S

Zvuči nice.. Ja ustvari jako često shvatim da sanjam ali.. ma ne mogu objasniti, to je neko stanje između budnosti i sna.. Kužiš ja shvatim da sanjam, ali već kad je san pri kraju. Tako sam jednom shvatio da sanjam, mislim ja super idem radit šta oću, onda za 10 sekundi sve se počne mutiti i ode san.. Tak mi je bilo žao da je bar duže trajalo :(

Ako shvatis da sanjas,mozes raditi sve sto tvoj mozak hoce,jer se san događa u mozgu pa to zna biti zabavno :D :shock:

27-05-2006, 09:42
evo ja sam pokusao imati lucidan san ali neuspjesno, no najcudnije mi je kad sanjam buducnost. nitko mi nevjeruje ali je to tako cudno. idem sad citati ovu stranicu o lucidnim snovima

MindReader
27-05-2006, 09:50
evo ja sam pokusao imati lucidan san ali neuspjesno, no najcudnije mi je kad sanjam buducnost. nitko mi nevjeruje ali je to tako cudno. idem sad citati ovu stranicu o lucidnim snovima
sanjaš budućnost? heh, pogledaj neoliko postova iznad i reci mi o tome.
najgore je to što nitko ne vjeruje... al bih ih :twisted:
ajmo ih zajedno :D

Awspuh
27-05-2006, 13:23
pa to i je deja vu =\



Nego,jučer ja lezim u krevetu u polu snu i odjednom me neki lik pukne po čelu.Usro sam se ko grlica.Nisam ni skuzio da sam sanjao pa sam išo gledat po sobi jel netko unutra :o

goGAMERo
27-05-2006, 14:01
pa to i je deja vu =\



Nego,jučer ja lezim u krevetu u polu snu i odjednom me neki lik pukne po čelu.Usro sam se ko grlica.Nisam ni skuzio da sam sanjao pa sam išo gledat po sobi jel netko unutra :o

looooooool! :rotfl: :rotfl: Mogu misliti kako je to! Ajd da vam ispričam svoju ajmo je nazvati noćnu moru, mada je više san! Noćas ja sanjam kako mi strai govori, aj sine diži se eto tamo donio ti jedan čovjek neke stvarčice! Kada ja odem u "dnevni boravak" i vidim stoji na Sstolu PC, a pored njega papir i i na njemu piše ( AMD X2, 4 GB RAM-a, i piše nVIDIA 6666 :roll: , iza PC-a stoji Xbox 360, ja priđem da ga uzmem, kada nekakvo biće iskoči ispod stola i čekićem ga slupa, a ja se rasplačem neeeeeeeee korz plač, u biti sve sam sanjo i onda to rekao na glas dok sam se budio! Cijelo selo sam digo na noge! :rotfl: :rotfl:

Babitz
27-05-2006, 14:07
pa to i je deja vu =\



Nego,jučer ja lezim u krevetu u polu snu i odjednom me neki lik pukne po čelu.Usro sam se ko grlica.Nisam ni skuzio da sam sanjao pa sam išo gledat po sobi jel netko unutra :olawl
a deja vu sam doživio dosta puta :o

Rocchiro
27-05-2006, 17:13
Ja sam jednom sanjao da su cijeli svijet pokorile gorile :o :o i da sam samo ja sa svojom starom ostao na svijetu u jedinoj slobodnoj kući!! Nakon toga nisam mogao spavati narednih 4 dana od straha; ali treba uzeti u obzir da sam imao 6 godina.
to mi se tako usijeklo u pamćenje da se još tog sijećam- sad imam 15 god
To si ti gledao planet majmuna...a da,tad jos nije bilo planeta majmuna :rotfl:

planet majmuna je stati film.ovo kaj si ti gledal je remake 8)

King tiger
27-05-2006, 20:15
Inace deja vu se zove i fenomen percepcije kad pomijesate stvarnost sa snom citao sam knjigu o tome i bilo je dato tacno objasnjenje kako se to desava, ali nazalost nemogug naci knjigu:(.
Inace mislim da je naucna cinjenica da u snu nemos citati(nisam siguran)

Sgt. Bull
27-05-2006, 20:21
ja sam jednom sanjo da se hebem :pray: (et kolko mi je jadan zivot da to moram sanjat) :-x

Sonic_Moronic
27-05-2006, 20:21
misliš ovo s čim sam ja uspio? zove se DILD ( dream induced lucid dream ) i u snu shvatiš da sanjaš.



http://www.ld4all.comS<-- tu ti sve piše detaljnije :wink:

E beskrajno hvala na liku, čito sam puno tamo, regan sam na forum, i odsad pokušavam svaku noć imat LD (oops sorry koristim skraćenice s foruma :wink: LD= Lucid dream)

Sonic_Moronic
27-05-2006, 20:33
i ja isto al nikako da uspijem

Jesi čito uopće o LD? Prosječno ljudima treba 3 tjedna da uspiju u tome. Evo reći ću ti što da napraviš da brže uspiješ: Prvo nego što počneš poušavat LD, prije toga zapisuj sve snove kojih se sjećaš svako jutro. Tako radi neko vrijeme. Onda kad misliš da si spreman za LD, probaj misliti cijeli dan o tome, i prije spavanja zamisli kako želiš da ti san bude.
Zatim u krevetu budi SKROZ MIRAN, ne okreći se i tako to. Sad glavni dio: Kad osjetiš da ćeš uskoro zaspati, otvori oči polako, to bi trebalo pomoći. Sretno :thumbs2:

Također bi se trebao regati na forum jer tamo ima hrpa ljudi koja će ti pomoći da uspiješ imati takav san. E da još nešto. Kad si u tom snu, ako želiš da se nešto pojavi, probaj zažmiriti, zamisliti to i otvori oči. Također se možeš okrenuti, isti efekt je.

Sonic_Moronic
27-05-2006, 20:39
Budi strpljiv.. Nakon što mnogo puta budeš imao LD, bit ćeš već "expert" u tome pa ćeš moći svaku noć imati LD...

Rocchiro
27-05-2006, 20:55
ok probat ću, već se tri dana silim ko blesav pa zaspem ko klada

stvar je u tome da uspijes kad se ne silis

Maloki
27-05-2006, 21:34
JA imam jednostavnije riješenje: Zamišljaj si ono kaj očeš dok si budan!!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: Mislim, kakve svrhe od toga, kad si to mogu zamišljat dok sam budan??

Sonic_Moronic
27-05-2006, 21:36
JA imam jednostavnije riješenje: Zamišljaj si ono kaj očeš dok si budan!!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: Mislim, kakve svrhe od toga, kad si to mogu zamišljat dok sam budan??

Očito čovjek ne zna dovoljno u LD-ingu.. Jel ti kužiš ti u tom snu osjećaš bol, hladnoću itd.. Kažu da kad se pretvaraš u drugu životinju zna boljeti :D Uglavnom je vrlo realno i možeš raditi šta hoćeš, samo treba zamislit i *poof* pojavi se 8)

hacker
27-05-2006, 21:37
JA imam jednostavnije riješenje: Zamišljaj si ono kaj očeš dok si budan!!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: Mislim, kakve svrhe od toga, kad si to mogu zamišljat dok sam budan??

U snu mislis da je to stvarnost,pa ti izgleda realnije

Awspuh
27-05-2006, 22:31
JA imam jednostavnije riješenje: Zamišljaj si ono kaj očeš dok si budan!!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: Mislim, kakve svrhe od toga, kad si to mogu zamišljat dok sam budan??

Očito čovjek ne zna dovoljno u LD-ingu.. Jel ti kužiš ti u tom snu osjećaš bol, hladnoću itd.. Kažu da kad se pretvaraš u drugu životinju zna boljeti :D Uglavnom je vrlo realno i možeš raditi šta hoćeš, samo treba zamislit i *poof* pojavi se 8)


prvi put dosta teško da ćeš ostati toliko dugo lucidan da to napraviš,al ipak osjećaj je nenadjebiv.Meni je prvi san bio u školi i odjednom sam skuzio da sanjam i počeo letit.Sve mi se čini da ću opet počet eksperimentirat s tim :)

Rocchiro
27-05-2006, 23:18
JA imam jednostavnije riješenje: Zamišljaj si ono kaj očeš dok si budan!!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: Mislim, kakve svrhe od toga, kad si to mogu zamišljat dok sam budan??

Očito čovjek ne zna dovoljno u LD-ingu.. Jel ti kužiš ti u tom snu osjećaš bol, hladnoću itd.. Kažu da kad se pretvaraš u drugu životinju zna boljeti :D Uglavnom je vrlo realno i možeš raditi šta hoćeš, samo treba zamislit i *poof* pojavi se 8)

gdi to pise da osjeces bol?!? :?

fora je u tome da ne osjecas bol,cak se mozes rijesti nocnih mora tak da,pazi ovo,zagrlis onoga koji te proganja. :pray:

Tyrant
28-05-2006, 00:02
Paa, puno toga mi je bilo gadno ...
Nekih 5-6 dana zaredom sam imao jedan te isti san koji se ponavljao bas isti kao copy and paste ... Znaci sanjam da sam na stolu (koji je hladan ko led) ... a oko mene ... tesko za objasniti neke vrste bica ... veoma cudnog izgleda ... nisu alieni nista slicno njima neznam kako bi ih uopste i opisao... i tako bi oni mene promatrali ... i promatrali... neko duze vreme... i odjednom mi svetlo sa stropa se priblizi i zaslepi me, ja se probudim sa bolom u prsima ...
grozno ... sta reci

Lucidne snove sam par puta uspeo, vecinom je to bilo da imam 1 milion $ i da sam u vemil-u ...

Jedan od najgorih snova je kada sam sanjao da me vija vucijak ... a ja sam bezao i kasnije me ugrizao za bubreg ... sto se desilo par dana prije...

Sanjao sam da mi je cale bio zombi pa sam ga isao ubiti ... Grozan osecaj... u nekoj supi u pripizdini ja njega trebam ubiti ... ahhh

Ali najveci strah koji sam dozivio ikada je kad sam vidio brata kako hoda u snu ... neopisivo, dobro ovaj nisam sanjao ali argh koliko sam se bio usrao


and the list goes on


PS sto se tice sanjanja buducnosti jedino sto znam da sam sanjao i da se desilo kasnije je kad sam bio prelazio chase the express na soniju i bio zaspao dok sam igrao, na samom kraju igre, koji mi nije bilo jasno kako preci ... i zaspao ja i sanjam kako prelazim taj zadnji deo sanjam zavrsnu animaicju ... Budim se ujutro prelazim na potpuno indetican nacin kako sam sanjao ...
I drugi slucaj je kad sam bio prelazio parasite eve 2, pred sam kraj igre kad trebam ubiti eve, ugasio soni popizdio sam jer me je ubila ... I sanjao sam sta ce biti kada predjem igru... To se i obistinilo nisam mogao verovati ... Takvo sto mi se nikad nije vise ponovilo

reiki_
01-06-2006, 22:49
Ja sam sanjao da sam imao laptop , pa sam se probudio bez njega. Koji shock!!

Johnny68
01-06-2006, 23:28
Ja sam( u vrijeme kad sam igrao Maxa!) sanjao da sam Max Payne i da se spremam ******* Monu, kad ono, stara me budi da idem u školu! JAO!!!!! :killyou:

02-06-2006, 07:45
evo, imao sam LD, trajao 5 sekundi, bilo je odlicno

02-06-2006, 08:06
nakon ovog sna ćete misliti da sam lud
no, dobro u pravu ste

u svom dvorištu sam, po sredini dvorišta je jarak iskopan za temelje kuće (WTF?), u jarku je složena oplata za betoniranje temelja, a moj posao je (PAZI OVO) da sa lopatom u jarak bacam sviježu zelenu travu i mrtva tijela golih mladih djevojaka (izgledale su kao gole barbike tj ništa se nije vidjelo), meni to naravno normalno, i tada dođe do mene jedna fendica iz razreda (jako dorog izgleda) i pita me ako može tu raditi samnom kao da će biti tu na praksi, naravno odmah sam prihvatio, mi počnemo s bacati u jarak travu i tijela a onda odjednom jedno tijelo oživi (kao zombi) i pokuša zgrabiti moju frendicu ali ga ja udarim lopatom i padne natrag u jarak, frendica me u suzama i strahu zagrli i ja se probudim

naravno to nije bio deja vu, ali imao sam nekoliko i takvih snova

šećem po ulici i imam u ruci nekakav papir (sanjao sam to prije 3 mjeseca) na papiru brojke u stupcima, kao neka tablica a prvi stupac ide do 1000
dva i pol mjeseca poslije dobili mi program u školi za napravit i dao prof neke tablice, a meni trebao nastavak jer sam radio projekt vodovoda za zgradu a ostali za kuću, drugi dan šećem ja po ulici, idem u knjižaru da fotokopiram tu tablicu i gledam je i sjetim se da je to tablica iz sna

02-06-2006, 08:10
Paa, puno toga mi je bilo gadno ...
Nekih 5-6 dana zaredom sam imao jedan te isti san koji se ponavljao bas isti kao copy and paste ... Znaci sanjam da sam na stolu (koji je hladan ko led) ... a oko mene ... tesko za objasniti neke vrste bica ... veoma cudnog izgleda ... nisu alieni nista slicno njima neznam kako bi ih uopste i opisao... i tako bi oni mene promatrali ... i promatrali... neko duze vreme... i odjednom mi svetlo sa stropa se priblizi i zaslepi me, ja se probudim sa bolom u prsima ...
grozno ... sta reci


sigurno je to bio san?

ewok
02-06-2006, 10:56
nakon ovog sna ćete misliti da sam lud
no, dobro u pravu ste

u svom dvorištu sam, po sredini dvorišta je jarak iskopan za temelje kuće (WTF?), u jarku je složena oplata za betoniranje temelja, a moj posao je (PAZI OVO) da sa lopatom u jarak bacam sviježu zelenu travu i mrtva tijela golih mladih djevojaka (izgledale su kao gole barbike tj ništa se nije vidjelo), meni to naravno normalno, i tada dođe do mene jedna fendica iz razreda (jako dorog izgleda) i pita me ako može tu raditi samnom kao da će biti tu na praksi, naravno odmah sam prihvatio, mi počnemo s bacati u jarak travu i tijela a onda odjednom jedno tijelo oživi (kao zombi) i pokuša zgrabiti moju frendicu ali ga ja udarim lopatom i padne natrag u jarak, frendica me u suzama i strahu zagrli i ja se probudim

naravno to nije bio deja vu, ali imao sam nekoliko i takvih snova

šećem po ulici i imam u ruci nekakav papir (sanjao sam to prije 3 mjeseca) na papiru brojke u stupcima, kao neka tablica a prvi stupac ide do 1000
dva i pol mjeseca poslije dobili mi program u školi za napravit i dao prof neke tablice, a meni trebao nastavak jer sam radio projekt vodovoda za zgradu a ostali za kuću, drugi dan šećem ja po ulici, idem u knjižaru da fotokopiram tu tablicu i gledam je i sjetim se da je to tablica iz sna

lol... praksa.... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

hacker
02-06-2006, 19:39
nakon ovog sna ćete misliti da sam lud
no, dobro u pravu ste

u svom dvorištu sam, po sredini dvorišta je jarak iskopan za temelje kuće (WTF?), u jarku je složena oplata za betoniranje temelja, a moj posao je (PAZI OVO) da sa lopatom u jarak bacam sviježu zelenu travu i mrtva tijela golih mladih djevojaka (izgledale su kao gole barbike tj ništa se nije vidjelo), meni to naravno normalno, i tada dođe do mene jedna fendica iz razreda (jako dorog izgleda) i pita me ako može tu raditi samnom kao da će biti tu na praksi, naravno odmah sam prihvatio, mi počnemo s bacati u jarak travu i tijela a onda odjednom jedno tijelo oživi (kao zombi) i pokuša zgrabiti moju frendicu ali ga ja udarim lopatom i padne natrag u jarak, frendica me u suzama i strahu zagrli i ja se probudim

naravno to nije bio deja vu, ali imao sam nekoliko i takvih snova

šećem po ulici i imam u ruci nekakav papir (sanjao sam to prije 3 mjeseca) na papiru brojke u stupcima, kao neka tablica a prvi stupac ide do 1000
dva i pol mjeseca poslije dobili mi program u školi za napravit i dao prof neke tablice, a meni trebao nastavak jer sam radio projekt vodovoda za zgradu a ostali za kuću, drugi dan šećem ja po ulici, idem u knjižaru da fotokopiram tu tablicu i gledam je i sjetim se da je to tablica iz sna

lol... praksa.... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

lol,dobar....nisam jan nikad imao takve sne...

AtOmIc
02-06-2006, 23:38
ja rijetko sanjam ali kao mali sam cesto sanjao da me vija terminator po mojoj zgradi...to sam sanjao jako cesto i izludjivalo me...lol
a sada malo off topic....meni se cesto događa da sanjam nesto sto se u buducnosti dogodi....

Johnny68
02-06-2006, 23:59
ja rijetko sanjam ali kao mali sam cesto sanjao da me vija terminator po mojoj zgradi...to sam sanjao jako cesto i izludjivalo me...lol
a sada malo off topic....meni se cesto događa da sanjam nesto sto se u buducnosti dogodi....
I meni se te stvari događaju... Pa me sad uvijek bude 'strah' :rotfl: , kad sanjam nešto loše, da se ne bi dogodilo.......... :kill:

Tyrant
04-06-2006, 23:55
Paa, puno toga mi je bilo gadno ...
Nekih 5-6 dana zaredom sam imao jedan te isti san koji se ponavljao bas isti kao copy and paste ... Znaci sanjam da sam na stolu (koji je hladan ko led) ... a oko mene ... tesko za objasniti neke vrste bica ... veoma cudnog izgleda ... nisu alieni nista slicno njima neznam kako bi ih uopste i opisao... i tako bi oni mene promatrali ... i promatrali... neko duze vreme... i odjednom mi svetlo sa stropa se priblizi i zaslepi me, ja se probudim sa bolom u prsima ...
grozno ... sta reci


sigurno je to bio san?


Paaaaaa mozda, verovatno je bio san... mada sam kad je zavrsilo to sranje sa tim snovima jednostavno gubio ikakvu spoznaju o tome sta sam radio u poslednjih 30 min
jednostavno bi odjednom kao da zaboravim sta je bilo proslih 30 min a sat kao da se pomerio 30 min unapred to mi se dva puta desilo bio sam potpuno zbunjen nisam znao sta se desava...

kec
05-06-2006, 08:14
često sam doživio "false awakening" nekad znam imat deja vu iz snova u skoli ili regularnom životu, u zadnje vrijeme često sanjam rat pa ak je deja vu izvucite si AK-47 ispod kreveta i budite spremni

najvjerovatnije previse FPS-ova

Nefarnius
05-06-2006, 16:58
danas sam sanjao da sam u igri Starwars i Warcraft 2! Ali pomješane da su te dvije igre! Sithovi oborili mene i učitelja(da ja đedaj) na neki planet u kojem ratuju humani i orci! Tako ja i učitelj poklali orke, našli brod no samo sam se ja spasio, orci koknuli učitelja!

Rocchiro
10-06-2006, 21:39
jucer,ustvari danas sam imal najgoru nocnu moru ikada.pazite ovo:zaspim u negde 3,do 3 sam bil na kompu

the nocna mora:1)sjedim u stolcu pred kompjuterom
2)dolazi mi ICQ poruka obojana crvenom bojom:
"Tko si ti?"
3)U trenutku se ekran zacrni,ugasi se komp i televizor
4)neki fakin psajho mi lupa po vratima,majku mu!
5)budim se uz filmski uzdah(fakat ko u filmu),znojan

pogledam na sat-3:10,nocna mora nakon 10 min spavanja.WTF?!?

fora je u tome da je san bil tako fakin stvaran da sam isel provjeravati dal je ko iza vrata,i svaki se put najezim dok cujem onaj zvuk od ICQa dok dojde neka poruka :| :cry:

MindReader
11-06-2006, 12:49
Ne znam jel sam sanjao ikad goru noćnu moru..
jutros sam sanjao da sam se digao iz kreveta, hodao skroz u mraku i naletio na zid. Ali, na zidu nije bilo PCPlay postera, nego su mjesta na zidu (gdje bijahz posteri) bila išarana sprejevima :cry:
onda sam se naglo digo i pogledao po zidovima... i posteri tu :D

v4MP1r3
23-06-2006, 21:30
najgori san...ufff
naetio sam na kavi na profu iz njemačkog i rekla mi da sam pao ispit

AUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUCHHHH

Eucaliptus
24-06-2006, 00:42
dakle ja rjetko imam,zbilja rjetko nocne more,zapravo se ni ne sjecam kada sam zadnji put imao nocnu moru
de ja vu mi se događa rjetko,ali mi se jucer dogodio jedan
uglavnom de ja vu se objasnjava kao poremecaj u mozgu tjekom iscrpljenosti,dakle,kada vi dozivite de ja vu ne shvacate kako je nastao te ga stavljate u najlogicniju soluciju-snove...kada mozak stavlja neki upravo dozivljeli događaj u one "de ja vu",iliti vec vidjene snove
sto se tice onih vasih snova kada shvacamo da sanjamo,dogodili su mi se i radio sam svakakve stvari,to jest,takvi se snovi smatraju kada vi ucinite u snu nesto sto IRL ne biste ucinili,onda su to kontrolirani snovi..bar sam ja to tako shvatio..a de ja vu se cak meni dogodio jedan jako cudan
isao sam sa DVA prijatelja kuci,i kada je jedan prijatelj nesto rekao..ja sam rekao da mi se cini kao da se ovo vec dogodilo,i oba dva prijatelja su stala i potvrdila to..dakle,moze biti umor kod svih nas(isli smo iz skole)
sve je to cudno...

KENWOOD
24-06-2006, 07:38
kad smo ja i moj frend imali 9 godina, u kvartu je živio mile mrkonja; lokalna pijandura. Sanjao je da ga je okružilo sto mila-mrkonja-zombija i da ga je jedan ugrizao :rotfl:

Ps1ho
24-06-2006, 14:16
ja sam sanjo mali plavi autić koji ide preko bijele podloge...kak sam se usro... :(:D

24-06-2006, 14:23
često sam doživio "false awakening" nekad znam imat deja vu iz snova u skoli ili regularnom životu, u zadnje vrijeme često sanjam rat pa ak je deja vu izvucite si AK-47 ispod kreveta i budite spremni

najvjerovatnije previse FPS-ova

false awakening se i kod mene događa

Nefarnius
24-06-2006, 16:33
ili ono kad spavati, i padate niz provalio, stresete se po krevetu i probudite!!!

KENWOOD
24-06-2006, 16:45
ja sam sanjao da bježim od ogromne zmije preko prijateljeve ograde u dvorište. ali, nije bilo trave već sam padao 200-300 metara nad nekim gradom. :rotfl:

v4MP1r3
24-06-2006, 17:43
ja sam sanjao da bježim od ogromne zmije preko prijateljeve ograde u dvorište. ali, nije bilo trave već sam padao 200-300 metara nad nekim gradom. :rotfl:

uf, kako se ti bojis zmija, emni da starci daju ja bi ih imao po sobi, al ne znam kako bi se slagale s mojim paukom pricarom ^^

KENWOOD
24-06-2006, 18:12
al ovo je bila OGROMNA zmija :( :D

Kenyi
24-06-2006, 18:37
ja sanjao da mi zombiji ulaze u kucu i da me jedu zivog jos imam traume :| :| :|

POSA
24-06-2006, 18:59
je ne sanjam, prema tome nemam ni noćne more

KENWOOD
24-06-2006, 19:00
:rotfl:

kako ne sanjaš? :rotfl:

kec
24-06-2006, 21:18
kad sam bio manji sanjao sam freddya krugera

ozbiljno :o

v4MP1r3
24-06-2006, 21:29
treba osovati udrugu STOP SMAPP ON PCPLAY.HR/FORUM!

Lord of Darkness
24-06-2006, 21:31
Njgori san koji sam sanjo je bio taj da sam se igro s prijateljima i odjednom se počelo zamračivati. Dobio sam jedan odvratan osjećaj i kad sam s okrenuo stajalo je iza mene nešto u kukuljici. Počeo sam trčati, ali imao sam osjećaj da nemogu, kao da sam jako umoran. Ta stvar iza mene je hodala i još me sustizala. Našao sam se na raskrižju i pogledao desno, i tamo je bio. potrčao sam naprijed prema polju kukuruza. Znao sam da me čeka ali me je nešto privlačilo tamo. Prišao sam polju....

S4MUR41
24-06-2006, 21:35
doro ovo nije najgora al sam je dozivio sad nedavno... ... ... ... uglavnom... idemo frend i ja po gradu i traszimo mjesta gdje bi mogli trenirat parkour... ... i tak idemo i sad dodemo u neki dio grada koji je iz Obliviona... al ono... mi se ponasamo kao da je to normalno... i idemo idemo... i sad nadem naku kulu (jos uvijek smo u gradu) i kao ono idem unutra vidjet dal mogu ukrast neki doar armor... i popnem se... (a vrata su bila u obliku trapdora... uglavnom... prodem ja kroz vrata i ne okrecem se... gledam u zid... neam blage veze... i vidim da mi neki lik dolazi sa nozem u ruzi... i kao ja se pustio da padmen niz ljestve al kak sam se ja pustui on mi je zabio noz durekt u kraljeznicu i kak sam ja padal tak me je razderal...

... ... ... ja sam pocel kricat (u stvarnosti)... tak sam se jako zasral... .. .. .. i nakon te noci par dana nisam igral oblivion... neznam zasto al jednostavno mi se nije svidal... ... ... al koji je to osjecaj bil... on mene dere po kraljeznici... :cry: :cry: :cry:

Nefarnius
24-06-2006, 23:06
...nešto kao sljepić :rotfl:

Sljepić je gušter!!! 8)

mrs.croft
25-06-2006, 21:02
treba osovati udrugu STOP SMAPP ON
PCPLAY.HR/FORUM!

čuli ste čovjeka.

ZAUSTAVIMO SMAPP!!!!

| | \| i X 4 |
25-06-2006, 21:27
Najgore mi je kad sanjam kako padam i onda se stresem u krevetu :rotfl:

me 2 ali i ja se po noći derem ko da me neko kolje! :twisted: :twisted:
i jasam sanjo kistove :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: ili ipak da ne

S4MUR41
25-06-2006, 21:31
Najgore mi je kad sanjam kako padam i onda se stresem u krevetu :rotfl:

me 2 ali i ja se po noći derem ko da me neko kolje! :twisted: :twisted:

me 3... onak sve ljepo i krasno i sam vidim neku rupu i krenem da cu skocit u nju... i onak padam pun kurac i napokon dotaknem dno i stresem se i probudim se... i kresnem se u policu... (kak se automatski podignem u sjedeci polozaj, polica mi je odmah pokraj glave)

sexy peace
27-06-2006, 08:59
kako padam sa zgrade.

hacker
19-07-2006, 20:12
kaj je kuzite da ste totalno fulali temu????
pod "najgora nocna mora" autor misli na vas najveci strah.vidite da je napisao da se osramoti pod cijelim svijetom.

KUZITE?????????????

v4MP1r3
19-07-2006, 21:43
probudim se i skuzim da mi je netko uzeo modem za DSL (kakav god da imam)

:o :( :cry:

D.E.M.O.
19-07-2006, 23:11
sanjao sam da mi je kosa puno dzinovske peruti :D
odtada koristim head&shoulders :wink:
a najveci strah? valjda da me otjeraju u lov ili nesto tako... da moram ubijat jadne zivotinjice :cry:

Maloki
20-07-2006, 10:13
Sad se strašno bojim da će mi stari oduzet komp!! :cry: Svake noći to sanjam!! :cry:

POSA
20-07-2006, 10:24
ne znam dal je ovo noćna mora ali, ja i mila jovović protiv zombija i slične gamadi u mojoj verziji resident evila, al mila je dobra

m777
20-07-2006, 17:08
Inace deja vu se zove i fenomen percepcije kad pomijesate stvarnost sa snom citao sam knjigu o tome i bilo je dato tacno objasnjenje kako se to desava, ali nazalost nemogug naci knjigu:(.
Inace mislim da je naucna cinjenica da u snu nemos citati(nisam siguran)

Znaš možda naziv knjige? Možda ju mogu nabaviti....

unknown
21-07-2006, 09:02
kriptonit .

D.E.M.O.
21-07-2006, 09:22
kriptonit .
:rotfl: weeeeeha we have a superman on this forum :rotfl:

POSA
21-07-2006, 09:25
Inace deja vu se zove i fenomen percepcije kad pomijesate stvarnost sa snom citao sam knjigu o tome i bilo je dato tacno objasnjenje kako se to desava, ali nazalost nemogug naci knjigu:(.
Inace mislim da je naucna cinjenica da u snu nemos citati(nisam siguran)

Znaš možda naziv knjige? Možda ju mogu nabaviti....

stvar ti je u tome što ti je jedna strana mozga sporija od druge, pa kad se nešto dogodi jedna strana mozga to odmah procesira, a druga malo kaska, pa kad jedna strana mozga shvati što se dogodilo ona druga je to već prije shvatila i onda sve izgleda već viđeno iliti deja vu
naravno to je samo jedna od teorija jer fenomen deja vu je vrlo teško izazvati u laboratorijskim uvjetim, pa nema nekih empirijskih činjenica

D.E.M.O.
21-07-2006, 12:21
eto sjetih se najvece nocne more... naime inace jednom sam drzao bogomoljku u ruci a da samo to skuzio tek 10 sek kasnije ^^ odtad mrzim bogomoljke. ta odvratna robotska bica sa odvratnim ocima i britvama umjesto ruku. ptuj. inace najveca nocna mora mi je da me bacite medju bogomoljke koje me zivog pojedu. mislim ajd ono termite alo bogomoljke brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr