PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zašto Gaming Općenito postaje sve više zapušten???



Bara
28-01-2009, 21:33
Obožavam Gaming Općenito, da se mene pita, na ovom forumu bi samo postojao Gaming Općenito... Nekako mi vas nema puno, šta je znam, sve se svodi na pričanje o oružjima iz realnog života koja nemaju veze sa gamingom :D. Ajmo mi malo prodiskusirati ovo...

Hidraulicar Kreso
28-01-2009, 21:51
Ja baš nisam aktivan kao prije jer sam se dosta prebacio na pomagaj brate i hardver podforum.

Bara
28-01-2009, 21:52
A mislim, naslovi su još tu... kada sam se tek učlanio nisi mogao pohvatati sve postove u gaming općenito da si Isus, morao bi ostati na jednom i raspravljati svoje... a danas čak možeš cijeli forum pohvatati i voditi 30 rasprava istovremeno

Nee Joe
28-01-2009, 21:56
kad su svi lijeni, nema nitko volje, barem malo se uživit, iskoristit maštu, pisat nešt zanimljivo i nadat se da će puno ljudi postat..... pali smo na razinu da čekamo da drugi postaju kak bi mi postali.... :(

Bara
28-01-2009, 21:57
Skužio sam da su svi u genetskim modificairanim krpeljima, umjesto da se svi isto tako posložimo u Gaming Općenito...

Del@
28-01-2009, 21:58
A mislim, naslovi su još tu... kada sam se tek učlanio nisi mogao pohvatati sve postove u gaming općenito da si Isus, morao bi ostati na jednom i raspravljati svoje... a danas čak možeš cijeli forum pohvatati i voditi 30 rasprava istovremeno
A to ti je kad si bolestan i nemas sta drugo radit xD

ScorpiuS
28-01-2009, 21:59
kad su svi lijeni, nema nitko volje, barem malo se uživit, iskoristit maštu, pisat nešt zanimljivo i nadat se da će puno ljudi postat..... pali smo na razinu da čekamo da drugi postaju kak bi mi postali.... :(
Pa ka ti nemaš ništa za reći čekaš druge da nešto reču da moeš komentirat.

TeraBajt
28-01-2009, 22:00
zasto ti postojis, bara?

Nee Joe
28-01-2009, 22:00
kad su svi lijeni, nema nitko volje, barem malo se uživit, iskoristit maštu, pisat nešt zanimljivo i nadat se da će puno ljudi postat..... pali smo na razinu da čekamo da drugi postaju kak bi mi postali.... :(
Pa ka ti nemaš ništa za reći čekaš druge da nešto reču da moeš komentirat.
:D :D nažalost, moram se složit-ALI!!! ..... samo u nekim temama, ne svim :D :D

Anarion.Umarth
28-01-2009, 22:00
Skužio sam da su svi u genetskim modificairanim krpeljima, umjesto da se svi isto tako posložimo u Gaming Općenito...
gmk je napravljen radi ograničavanja spama, da se tamo svi iživljavaju, da se ne bi npr. posložili u gaming općenito i tamo spamali

Bara
28-01-2009, 22:01
znam da se šališ :), na ovom forumu sam ja mislim bio aktivan do sada, oko, tjedan dana. Pojavim se odjedanput i uvalim 300 postova :D... Ali sto je veća fora nego se raspravljati sa gamerima i konzultirati se o nekoj super igri koju si igrao u tom trenutku... :pray: (znam da je bilo malo faggy, ali jbg)




Skužio sam da su svi u genetskim modificairanim krpeljima, umjesto da se svi isto tako posložimo u Gaming Općenito...
gmk je napravljen radi ograničavanja spama, da se tamo svi iživljavaju, da se ne bi npr. posložili u gaming općenito i tamo spamali


A i to...

Svinjoguz
28-01-2009, 22:01
današnje igre su mi sve lošije i lošije, jbg šta ćeš, sve je već viđeno...nađe se neki biser u moru generic smeća al rijeeeetkoooo :D

Arbiter of Change
28-01-2009, 22:01
Zapušten? Uopće nije.
Ako se itko sjeća dana kad je Mravlja tek bila otvorena +/- mjesec dana... to su bili mračni dani za Gaming Općenito.

Bara
28-01-2009, 22:05
zasto ti postojis, bara?S

A face... Pa pogledaj situacije, užas!!!! Ja sam postavio evo nedavno Silent Hill: Homecoming, mislim da smo napisali 10 postova ja i Dawg... pa jel moguće da 10 ljudi nije zaigralo Silent Hill: Homecoming, super je igra, što vi uopće igrate...

Nee Joe
28-01-2009, 22:07
igralo ih je puno, al je stvar u tome da im se NEDA raspravljat.... totalno su lijeeeeeeeeeni ljudi......

Bara
28-01-2009, 22:09
ako je tako, onda će ovaj forum propasti u bespućima lijenosti!!!

Nodakim
28-01-2009, 22:10
Bolje nego u bespućima spama,koje ti očito rado daješ.

Nee Joe
28-01-2009, 22:11
Lijenost je najgora bolest!- tako pričaju grčki mudraci..... :D

TeraBajt
28-01-2009, 22:11
zasto ti postojis, bara?S

A face... Pa pogledaj situacije, užas!!!! Ja sam postavio evo nedavno Silent Hill: Homecoming, mislim da smo napisali 10 postova ja i Dawg... pa jel moguće da 10 ljudi nije zaigralo Silent Hill: Homecoming, super je igra, što vi uopće igrate...

ozbiljno te pitam, koja je tvoja svrha na ovom forumu, osim sto deprimiras ljude koji citaju tvoje postove.

inace, da ne bude offtopic. gaming opcenito will not die!!11

Bara
28-01-2009, 22:13
pa neće, pa ako tebe deprimiram, u redu.. :) deprim deprim, evo ti još malo, ali nadam se da ubuduće neće biti tako zapostavljen, pošto svi imate tako optimistične stavove, budite malo aktivniji... (ništa ne zapovijedam, samo da se razumije, da me ne bi neki krivo skužili)

Razzarach
28-01-2009, 22:15
gaming općenito is not dead !
soundmaster bi vas razvedrio spamom

Nee Joe
28-01-2009, 22:15
Zanimljivi broj postova imaš Bara: 666 :evil: :evil:

Razzarach
28-01-2009, 22:19
imat ćeš i ti jednog dana :)

ScorpiuS
28-01-2009, 22:44
imat ćeš i ti jednog dana :)
Ti si bliže :D

Aral
28-01-2009, 23:04
Ma ja sam se rekao jos davno na forum al nisam bas nesto bio aktivan, sad mi je opet postao fensi i fora pa cu malo cesce postat, s tim da mi je ovaj dio foruma najmiliji, fino mozes pricat o igrama i solit pamet okolo :D

Deadwalker
29-01-2009, 01:18
pa bas i nije...dosta se raspravlja, posebice ako se nađe neki aktualni hit ili ako se desi nesto zanimljivo(dok se sjetim cekanja najave Diabla 3 koji su neki pratili na streamingu, eh :) ) Sto se mene tice ja sam dosta aktivan u podforumu i uvijek pisem o igrama koje igram a i otvorio sam neke zanimljive teme...

croat1gamer
29-01-2009, 01:19
mozda zato sto ljudi ne igraju svaku prokletu igru?
inace, vidjet ces da u svakoj temi ima 4-5 ljudi koji su tu aktivni, to je zato sto su igrali tu igru
nemoj ocekivati da ce svatko svakih mjesec dana igrati svaku igru, iako mu se uopce ne igra

@ dead- ow, zaheb, ovo sam mislio zapravo

Deadwalker
29-01-2009, 01:22
do
mozda zato sto ljudi ne igraju svaku prokletu igru?
inace, vidjet ces da u svakoj temi ima 4-5 ljudi koji su tu aktivni, to je zato sto su igrali tu igru
nemoj ocekivati da ce svatko svakih mjesec dana placati 350 kn za svaku igru, iako mu se uopce ne igra

dobro sada, znamo kak to vecinom funkcionira kod nas...
Inace slazem se s tobom sto si rekao, glede samih igara, komentiraju ih oni koji trenutno igraju neki naslov. Tu i tamo se nađe neka opcenitija tema pa se malo veci broj ukljuci u raspravu. Al svejedno, daleko od toga da je podforum neaktivan

Bara
29-01-2009, 12:46
Ja sam u zadnjih mjesec dana prešao GTA IV, Mirrors Edge, Silent Hill: Homecoming, Left 4 Dead, Prince of Persia 2008... Uvijek ima dobrih igara za igrati, a ja se baš potrudim da zaigram one koje mi recenzira pc play, jedino u čemu nisam tako redovan su avanture i RTS-ovi, ali sve drugo, tamanim kao banane!

Deadwalker
29-01-2009, 13:16
hm, lijepi spektar, svaka cast :thumbs2: ...ma ja bas ne pratim toliko trendove iz jednostavnog razloga sto nemam puno vremena, posto imam puno obveza s faksom. Prolazim samo, nazovimo to, vrhunske igre a ostalo koliko stignem. Eto, mogu reci da sam u zadnji 3 mjeseca prosao The Witcher, Mass Effect i trenutno igram Stalker CS. Novije naslove nisam jos ni probao jer jednostavno nemam toliko vremena. Pa tako, kada nesto igram, uvijek se ukljucim u neku temu za raspravu, ako postoji nekakav interes. :wink:

Bara
29-01-2009, 13:20
Evo recimo DeadWalker zakon si igre prešao, ali opet ja idem sa svojom nepromišljenošću... Vas ima puno koji idete na fakultet i kojima je škola sada važnija nego igranje, a ja sam na ovom forumu šta od, kada sam bio u 8. razredu i sada sam 1. srednje. Ja ne trebam još puno učiti pa mogu dosta vremena provoditi u gamingu, izlascima, sportu... Ali što je je, sve su igre tako kratke, ne sjećam se još jedne od zadnjih godinu dana koju nisam prešao za više od 12 sati... Eo dobro priznajem, GTA IV :)

Deadwalker
29-01-2009, 13:28
ima tu neke istine sta kazes. Fakat, za neke igre je potrebno jedno popodne da ih prođeš, al to je valjda zato sto developeri jako puno vremena i truda ulazu u multiplayer posto je on jedina garancija za dugotrajnost naslova a i garancija za bolju prodaju. Meni je zao sto ne stignem sve igrati, posto me obveze u tome ogranicavaju, al ono, trudim se maksimalno, hehe :)
Sljedece nakon Stalker-a planiram odigrati novi Prince of Persia, a onda u trecem mjesecu dolaze dva jako dobra rts-a: Empire:TW i WiC:Soviet Assault tak da se nadam da ce doticne teme jako zivnuti. :wink:

Bara
29-01-2009, 13:30
Evo ljudi da Gaming Općenito ne bude tako zapušten lijepo ćemo svi igrati sada Godfathera 2, Project Origin, i Burnout: Paradise, i onda ćemo diskusirati i razmjenjivati iskustva... Ovo su sve totalno must-play igre...

Arbiter of Change
29-01-2009, 13:43
Sljedece nakon Stalker-a planiram odigrati novi Prince of Persia, a onda u trecem mjesecu dolaze dva jako dobra rts-a: Empire:TW i WiC:Soviet Assault tak da se nadam da ce doticne teme jako zivnuti. :wink:
Ali baš, jedino što me stvarno drži duže za kompom, a da nije MP, su RTS naslovi (TBS ili ovi War tipa Total War). Čak ni RPG žanr više nije ono što je nekad bio (pazi sad; prije sam igrao puno više i igre su mi bile duže, a danas igram manje ali su i sam igre postale kraće) što se tiče dužine (kad kažem ovo mislim prvenstveno na dio priče koji moraš odigrati da bi završio igru, ne sandbox elemente)... o ovim FPS naslovima neći ni pričati (wheee, imamo 5 sati gaminga, wheee).

Ali podforum ne umire, to sam samo htio reći.

Deadwalker
29-01-2009, 13:49
ma da, al glede RPG-a, tu se također moram slozit s tobom, nije to vise sto je nekada bilo(izuzev Witcher-a ofkors :wink: ). RTS-ove igram gotovo svakodnevno, tak da budem u formi, a i ono, dok taktiziram na nekoj mapi bas se uzivim i tako mi vrijeme brzo prolazi. Pucacine, da, ono, SP je postal fakat uberprekratak, steta :(

Bara
29-01-2009, 13:51
Ja ne kužim baš zato zašto ljudi ne igraju više naslova, sve je kratko i dinamično sa super grafikom...

ScorpiuS
29-01-2009, 13:57
Pa da! Sjećam se kada sam igro jednu igru 5 dana da ju prođem, a sada ju igram 2. Doduše ovaj Stalker CS je predobar, jer ga igram već treći dan i tek u Garbage došo.

Bara
29-01-2009, 13:58
Ej Scorpa, jesi li primjetio nesto na ulazu u Garbabe, hehehehe, mislim, džep ti je sigurno primjetio ;)

croat1gamer
29-01-2009, 14:54
Ja ne kužim baš zato zašto ljudi ne igraju više naslova, sve je kratko i dinamično sa super grafikom...
em, da, ja trenutno moram odigrati:
hl2: ep1
settlers 4
red alert
mount and blade
dead spejs
wh40k
morrowind

i ti oces jos igara da se doda na ovu listu :(
kamoli da cu ikoju od ovih zavrsiti u 2 dana, tako da cu biti zaokupljen s ovim mozda do polovice skolske godine, a onda dolaze i soldat, cod4, bf2142, combat arms i ra2 (multiplayer) koje takoder igram
tako da mi je raspored igara poprilicno popunjen do kraja skolske godine

Bara
29-01-2009, 16:02
A malo kasniš, ja sam to sve uglavnom igrao i prešao... Meni je sljedeći cilj Godfather 2, Burnout Paradise i Project Origin... Možda i zaigram Vampyre Story ako me pukne...

Feanor
29-01-2009, 16:09
Jeli ovo Igre koje smo odigrali ili gaming opcenito umire topic heheh...
Nemam pojma imam 26 postova a prijavljen sam od 2006 godine.Zasto?
Jer je te godine gospodnje 2006 bila tolika guzva na pcp forumu da mi se uopce nije dalo postat, a sad kad sam krenuo postat nema nikog na forumu... Nikako na zelenu granu.. :roll:

Bara
29-01-2009, 16:11
Ja sam 2006 bio postao, imao sam samo 300 postova na gamer općenito samo sam bi na njemu, i baš to što kažeš, bila je gužvetina, krcato sve, i sada sam krenuo lijepo postat i uživat, kad ono nema nikoga :)

Feanor
29-01-2009, 16:24
Da da PC play urednistvo ste culi...
Hitno nesto novo nadodat nesto da vratite opcu populaciju foruma

Bara
29-01-2009, 16:26
Mislim da fali članova, članova koji su aktivni, primjetio sam da se nas 10 istih vrti po forumu ovih 3 dana, iako sam i ja bio zastranio i dugo i vjerojatno neću dugo ovako, ali fora mi je bit na gaming općenito...

The Jackal
29-01-2009, 17:07
Aktivnih članova ima 90-ak




zasto ti postojis, bara?S

A face... Pa pogledaj situacije, užas!!!! Ja sam postavio evo nedavno Silent Hill: Homecoming, mislim da smo napisali 10 postova ja i Dawg... pa jel moguće da 10 ljudi nije zaigralo Silent Hill: Homecoming, super je igra, što vi uopće igrate...

ozbiljno te pitam, koja je tvoja svrha na ovom forumu, osim sto deprimiras ljude koji citaju tvoje postove.


A ti živciraš takvim postovima. Nije ni čudno da svi novi koji dođu odu. Zato kaj takvi kao ti ih steraju. :thumbs2: gg

Nodakim
29-01-2009, 17:11
A ti živciraš takvim postovima. Nije ni čudno da svi novi koji dođu odu. Zato kaj takvi kao ti ih steraju. :thumbs2: gg



Hvala bogu da ih se otjera,jer onak spameri su i samo spemaju boga
Ostatak otjeraju ti isti spemeri

The Jackal
29-01-2009, 17:12
Svi na početku spamaju -.-

Give them a little time to get used to

croat1gamer
29-01-2009, 17:13
a 30 njih su modovi
inace, po mojim nagadanima postoji 120 clanova koji su aktivni, a mnogo njih su accovi za jednokratnu uporabu

kao i ostalih 9900 (lulz, its over 9000)

gle, jos malo pa ce biti 10k accova

inace, covjek samo treba biti uporan da ostane na forumu, ja sam tako iisto na pocetku imao neku budalastinu, ali s vremenom sam prihvacen (iako sam dosta prije vremena imao neki acc, ciji sam pass, ime i e-mail zaboravio, edit: NASAO! Mon Jan 02, 2006 9:29 pm :D hm, nestali su svi postovi :( )

Sgt. Bull
29-01-2009, 17:14
Svi na početku spamaju -.-

Give them a little time to get used to

Bara je tu već godinu dana, a nisi ni ti bome nešto "mlad" na forumu, zato šššššššššššššššššššš =)

The Jackal
29-01-2009, 17:15
a 30 njih su modovi
inace, po mojim nagadanima postoji 120 clanova koji su aktivni, a mnogo njih su accovi za jednokratnu uporabu

kao i ostalih 9900 (lulz, its over 9000)

gle, jos malo pa ce biti 10k accova

Većinom svi naprave acc dođu pomagaj brate nekaj pitat ili u MFTNLG i to je to



[quote="Commander Dawg":249bpsna]Svi na početku spamaju -.-

Give them a little time to get used to

Bara je tu već godinu dana, a nisi ni ti bome nešto "mlad" na forumu, zato šššššššššššššššššššš =)[/quote:249bpsna]

:rotfl:
lol


just... lol

btw. prvi ikad acc mi je iz '06

Sgt. Bull
29-01-2009, 17:21
usual bla ser kenj
Nešto smiješno? Jednostavno sam rekao, ideš na to kako je bara noviji user kojem treba progledati kroz prste što se tiče spama? Ne, nije noviji, skoro je godinu dana na forumu a u posljednje vrijeme nisam pregledao teme da bara i ti niste nabacili komentar,dva,tri,četiri pa i više. Ti si od oktobra '08 do danas skupio polovinu mojih postova i nisi spamer? Ovim putem mahanje ima i sabatth32...
Ne bi mi smetalo da su ti komentari smisleni i da se mogu čitati, ali to su postovi sa jednom rečenicom koja ama baš nema smisla niti veze sa temom. Sljedeći put kada kreneš lolat, pokreni vijuge u glavi, ako ih i imaš, pa onda tek pročitaj post... hf

narf
29-01-2009, 17:23
ne postaje zapušten nego vlada suša na tržištu.

mrs.croft
29-01-2009, 17:33
može bit da je zapušten jer nema kvalitetnih igara u zadnje vrijeme..da, bit će da je to!

Sony Ericsson
29-01-2009, 18:14
po meni ovaj podforum nije zapusten nego je tek sad sve normalno. moze se pratiti bez previse slobodnog vremena

Bara
29-01-2009, 18:25
A ne znam, što bih trebao raditi nego uvaljivat komentare po temama, ne kužim koja je stvar sa ovim spammom... Trudim se što više pisat nešto da to može biti odgovor na prijašnji post, nikada ne uletavam kao neki padobranac, znam napisati i neki poduži post kao i svi mi, kao da svi pišu duge postove... Zadnja osoba što znam da piše duge postove je Hellboy, i još " netko " kada hoće posrat nekog drugog.... a i ovo kada nešto napišem u stilu " hahahaha, dobra ti je fora ", pa zar ću pustiti čovjeka da se smije sam sebi..., sada postam više samo zato što mi je fora i želim malo pričat sa vama i zezati se, što je takav grijeh napisati 300 postova u tri dana ( dobro, neki će reći spamm, službeno možda i je spamm), ali baš vas briga kada pričam sa drugima, i pričam nešto normalno

Sgt. Bull
29-01-2009, 18:35
Ovdje nitko ne spominje dužinu postova, post može imati 3 riječi i da mnogo bolje i jasnije iskaže misao od onoga sa 150 riječi, koliko li već. Činjenica je da je pred nekoliko mjeseci napravljen spam podforum GMK, kako li već, upravo za te "novajlije" i "mlađe" forumaše da spamaju, pa i za one koji žele da spamaju na forumu većinu vremena. Već sam rekao, u posljednjih par dana kako sam uspio vidjeti, 90% tema sadržavalo je tvoj post, minimum jedan, koji daj Bože sreće da ima smisla. O drugima poput sabbatha ne treba puno ni pričati.

Bara
29-01-2009, 18:41
Da, ali zašto ne bih toliko postao, nisi baš članovi toliko aktivni, inače ja provodim vrijeme samo na gaming općenito, ali kada nitko nije aktivan a meni se sada piše, pa pisati ću onda po svim temama, zar je to toliko krivo, nisam zlonamjeram, dapače, obožavam ovaj forum jel ima puno pametnih ljudi :(

Death By Sexy
29-01-2009, 18:44
onda piši konstruktivne postove... a ne tipa: BAŠ STE FACE! FACO! FACAAA! fakat vidim toj post na kraju svake teme i izgubim volju za pogledat kaj piše
i ovaj podforum nije zapušten već su nove igra banane

Bara
29-01-2009, 18:47
Dobro onda, više konstruktivniji postovi, iako ja čvrsto vjerujem da ste vi mene zamjetili samo zato što sam se ja napostao ovih dana dobro, i vi pišete postove u stilu " živa istina ", " o tome ti ja govorim ", itd.. I nisam rekao FACO 15 puta rekao sam jedanput iz zajebancije...

Arbiter of Change
29-01-2009, 18:50
Dobro onda, više konstruktivniji postovi, iako ja čvrsto vjerujem da ste vi mene zamjetili samo zato što sam se ja napostao ovih dana dobro, i vi pišete postove u stilu " živa istina ", " o tome ti ja govorim ", itd.. I nisam rekao FACO 15 puta rekao sam jedanput iz zajebancije...
I ne koristiti smileye... mnogo si kulji ako ih ne koristiš. :)

.... wait..... oh snap.

Death By Sexy
29-01-2009, 18:51
search.php?keywords=face&terms=all&author=bara&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Pretra%C5%BEnik (http://www.pcplay.hr/forum/search.php?keywords=face&terms=all&author=bara&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Pretra%C5%BEnik)

da sam đepeto sad bi te nacjepo :D


EDIT:
search.php?keywords=faca&terms=all&author=bara&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Pretra%C5%BEnik (http://www.pcplay.hr/forum/search.php?keywords=faca&terms=all&author=bara&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Pretra%C5%BEnik)

i naravno
search.php?keywords=faco&terms=all&author=bara&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Pretra%C5%BEnik (http://www.pcplay.hr/forum/search.php?keywords=faco&terms=all&author=bara&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Pretra%C5%BEnik)

chop chop

Bara
29-01-2009, 18:52
Pa nisam napisao 3 puta u jednom postu :), ej i LL21, pa baš i mene briga što sam sakupio 300 postova u dva dana...!

Guber
29-01-2009, 20:21
gaming nije zapušten, meni je žao što su stare igre zapuštene, čak sam i ja krenuo previše igrati cod, moram sad age of empires 2 krenut malo, ako tko hoće koju partiju preko hamachia nek mi se javi ;)

Bara
29-01-2009, 20:25
Ma nisam mislio gaming općenito kao gaming gamera, nego gaming općenito kao podforum ovog foruma :thumbs2:

TeraBajt
29-01-2009, 20:27
nuthing, brisi.

Bara
29-01-2009, 20:29
ne kužim... Zašto Gaming Općenito postaje sve više zapušten???

croat1gamer
29-01-2009, 20:33
aktivan je, samo sto je privremena nestasica igara na trzistu

ScorpiuS
29-01-2009, 21:24
aktivan je, samo sto je privremena nestasica igara na trzistu
Nešto mi govori da to ima veze sa ekonomskom krizom.

Bara
29-01-2009, 21:28
Zapravo uopće nema, industrija tvrde opreme i igara divlja, prodaja je super... Sve tvrtke i studiji bilježe porast, dobro, ne svi, ali poznatiji...

Sgt. Bull
29-01-2009, 23:02
Sve tvrtke i studiji bilježe porast, dobro, ne svi, ali poznatiji...
Poput THQ-a? ACES studio?? Ensemble Studios?

The Jackal
30-01-2009, 17:56
Sve tvrtke i studiji bilježe porast, dobro, ne svi, ali poznatiji...
Poput THQ-a?SACES studio?? Ensemble Studios?


Kad sam čuo za gašenje THQ-a začudio sam se. Tvorci Red Faction-a (jedino su zeznuli sa dvojkom malo al ajd.) i ostalih odličnih igara. I trebali su sad izdat neku novu ali sam zaboravio koju. Ali mislim da će ih EA odkupit. EA je više manje pola izdavača odkupio pod svoje i metnuo im svoj EA logo.

Grim
31-01-2009, 11:44
Svjetska kriza = manjak igara = manje rasprava o igrama = zapusteniji gaming opcenito :)

Herr Schnitzel
31-01-2009, 12:22
Dobro onda, više konstruktivniji postovi, iako ja čvrsto vjerujem da ste vi mene zamjetili samo zato što sam se ja napostao ovih dana dobro
Jesam. Uglavnom sam ih zamijetio zbog kolicine gluposti nalupanih.