PDA

Pogledaj cijelu verziju : Outlook Express - primanje poruka



nosferatu25
26-01-2009, 00:21
Kada uđem u Outlook Express, piše mi Receiving mail, ali tako stoji duže vremena da bi se na kraju pojavilo "Your Pop3 server has not responded in 60 seconds." Onda me pita hoću li da pokušam ponovo ili da izađem, ako pokušam ponovo sve se ponavlja iznova, a ako izađem, kad ponovo uđem u OE, opet ist problem. Guglao sam i pročitao da je problem verovatno jedna poruka koja mi je poslata i koja je prevelika, a zbog nje ne mogu da primim ostale. Kako mogu da rešim ovaj problem i ima li načina da obrišem tu poruku koja guši ostale?

Rocka
26-01-2009, 13:47
Kada uđem u Outlook Express, piše mi Receiving mail, ali tako stoji duže vremena da bi se na kraju pojavilo "Your Pop3 server has not responded in 60 seconds." Onda me pita hoću li da pokušam ponovo ili da izađem, ako pokušam ponovo sve se ponavlja iznova, a ako izađem, kad ponovo uđem u OE, opet ist problem. Guglao sam i pročitao da je problem verovatno jedna poruka koja mi je poslata i koja je prevelika, a zbog nje ne mogu da primim ostale. Kako mogu da rešim ovaj problem i ima li načina da obrišem tu poruku koja guši ostale?

Javi mi se na pm,i riješim ti! U roku od 5 minuta.

C
26-01-2009, 14:41
To ti je infekcija u VBS-u koja može slati e-mailove onome tko ti je uvalio tu infekciju, i može slati mailove samo preko Outlooka. :)

nosferatu25
26-01-2009, 18:22
i šta da radim?

C
26-01-2009, 19:14
Nađi sve VBS-ove na HDD-u i izbaci (obriši uljeza). :)

hkirin1
27-01-2009, 12:33
možda je stvar i u zaštiti. pogledaj malo kak su ti podešene postavke antivirusa i firewalla.