PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nepravda!!!



Frky
24-05-2006, 22:16
Da li vam se ikad dogodila ikakva nepravda u životu??

Evo meni na primjer , danas u školi na Vjeronauku !
Govori neki tip iz razreda o DaVincijevu kodu i profa se naljuti i izbaci ga van , a on onako usputno spomene da su Židovi dijeci davali čim se rode supružnike , na što ja rekoh da je istina (što i je) te sam i ja s njim morao napustiti razred ! :twisted: :twisted: :killyou: :killyou:

Glass
24-05-2006, 22:23
Pa zašto je bog izmislo mrak, ako ne zato da se ispravi nepravda(ili da se napravi nepravda, ovisno o kutu gledanja).

Kron
25-05-2006, 08:39
Ajme kako to mrzin, nemoš virovat..... a najgore mi je kad neko prdne i onda okrivi tebe :cry:

-Štakor-
25-05-2006, 08:54
Pa zašto je bog izmisloSmrak, ako ne zato da se ispravi nepravda(ili da se napravi nepravda, ovisno o kutu gledanja).

si ti ziher? :D

Babitz
25-05-2006, 08:59
nepravda....
zašto postoji toliko kretena?
eto, to je meni nepravda

Eddie9
25-05-2006, 10:37
Ajme kako to mrzin, nemoš virovat..... a najgore mi je kad neko prdne i onda okrivi tebe :cry:

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Frky
25-05-2006, 10:42
Sve to stoji ali ne razumijem zašto se profa naljutila na mene kad sam rekao istinu !!! :killyou:



Ajme kako to mrzin, nemoš virovat..... a najgore mi je kad neko prdne i onda okrivi tebe :cry:

:rotfl: :rotfl: Ima i toga oko mene !

Johnny68
25-05-2006, 11:48
Jako je puno takvih dogadjaja, tvoj je samo jos jedna kap u moru nepravednih zbivanja ovoga svijeta...

Nefarnius
25-05-2006, 13:52
eto vidi mene, npr. ja zamalo dobio ukor jer je neki lik kupio u Mercatoru neke smrdljive vrećice koje kad stisneš smrde na pokvarena jaja, ubacio u učionicu i mene okrivio!

dabl eM
25-05-2006, 14:00
jednom tipu je opala daska klupe sa 2.kata,slupala vjetrobran na autu..

on u šoku...

dotrčo dole uzo dasku i bacio u dvorište druge skole....



do dan danas ga niko nije otkrio :D

goGAMERo
25-05-2006, 14:44
looool :)


U mene se ne pravde javlaju od strane profića, koji netkom za isto znanje dju 2, a netkom 3 . . .To mi ide na kurac, pa se zatoo često svađam s njima majku im! :-x

T.N.T.
25-05-2006, 15:35
looool :)


U mene se ne pravde javlaju od strane profića, koji netkom za isto znanje dju 2, a netkom 3 . . .To mi ide na *****, pa se zatoo često svađam s njima majku im! :-ximam isti problem... :yuck:

hacker
25-05-2006, 16:19
looool :)


U mene se ne pravde javlaju od strane profića, koji netkom za isto znanje dju 2, a netkom 3 . . .To mi ide na *****, pa se zatoo često svađam s njima majku im! :-ximam isti problem... :yuck:

I onda mi jos seru kak sam neodgojen i da se prestanem svadati...blablabla :twisted: :twisted: :twisted:

goGAMERo
25-05-2006, 16:55
looool :)


U mene se ne pravde javlaju od strane profića, koji netkom za isto znanje dju 2, a netkom 3 . . .To mi ide na *****, pa se zatoo često svađam s njima majku im! :-ximam isti problem... :yuck:

I onda mi jos seru kak sam neodgojen i da se prestanem svadati...blablabla :twisted: :twisted: :twisted:


meni također, ja se bunio profi, što mi je za 2/5 rješenih zadataka točnih potpuno dala jedan, a jednom drugom za isto dala 2-! Digla mi je živac, onda sam joj čitavu kolumnu u facu srepo! :)

25-05-2006, 20:39
kod mene se isto događaju sranja

npr
profa s mehanike - 65% za ocjenu 2,, 75% 3, 85% za 4 i 95% za 5
dok prof iz matematike za 1 (jedan) od 4 (četiri) zadatka točno rješen daje 2/1 što je pozitivna ocjena (2 ide u rubriku pismeni a 1 u rubriku zalaganje) - polovina razreda ima zaključeno 2 iz matematike

profa iz organizacije građenja - na kraju godine kod zaključivanja svakome napiše po tri ocjene ovisno o ocjenama cijele godine - zašto smo te tri ocjene dobili - sada sam završio 4. razred - a još ne znam

profa iz računalstva - nije da se hvalim ali najbolje u a i b razredu znam Auto CAD i imam 5 zaključeno kao i 28 ostalih učenika od kojih me većina cijele godine ispitivala kako ovo, kako ono, daj mi reci, ja ne znam kako se snima na cd, ALI zato svi znaju surfati i skidati pjesme s neta
čisti primjer kako troje učenika nema pojima - "kako se nacrta linija" (zadnje smo radili kući i zgrade u 3D a oni još sada, nakon 4 jeb... godine ne znaju nacrtati liniju) i dobiju zaključeno 5 jer im treba za prosjek

:kill: :kill: :kill: sve takve profesore

Jebivjetar
25-05-2006, 20:41
nepravda vam je kad igrate bf2 na 10ppl serveru i onda pocne lag a kad zavrsi hebeni commander stavi arty na vas

Prince-Artas
25-05-2006, 20:42
ja npr iz matematike tribam imat 8 bodova od 24 za pozitivno tj 2. a u prvom razredu mi je jedna tuka bodovala trećine, četvrtine i osmine. imao sam 11 i 1/8 bodova :rotfl: :rotfl:
tu 1/8 sam dobio na pitanju koje vrijedi 1 bod :rotfl: :rotfl:

GrannyKiller
25-05-2006, 20:50
ja npr iz matematike tribam imat 8 bodova od 24 za pozitivno tj 2. a u prvom razredu mi je jedna tuka bodovala trećine, četvrtine i osmine. imao sam 11 i 1/8 bodova :rotfl: :rotfl:
tu 1/8 sam dobio na pitanju koje vrijedi 1 bod :rotfl: :rotfl:

naša također tako ocjenjuje....

sva sreća, najmanja ocjena mi je 4, ali zbunjen si kad ti da 4 cijela + 5/6 bodova :shock:

25-05-2006, 20:57
tako je mene jedna profa ocjenivala ali kad je svima morala zbojiti bodove onda smo čekali kontrolne 3 tjedna

bodovi su bili 1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5 i 1/6
a zbrojeno npr 28 i 17/30

srećom ipak je odustala od toga i poslije je davala samo polovice boda

D.E.M.O.
26-05-2006, 06:55
nepravda je kada ti profa iz matematike sa ocjenama za 4 zakljuci 3 i jos kaze da ce ti dat 4 ako ti treba da prodjes s 5 (naravno da nije dala) a prijatelju koji ima losije ocijene iz mat. trci dati 5 da bi prosao s 5,0 :boohoo:

D.E.M.O.
26-05-2006, 06:55
nepravda je kada ti profa iz matematike sa ocjenama za 4 zakljuci 3 i jos kaze da ce ti dat 4 ako ti treba da prodjes s 5 (naravno da nije dala) a prijatelju koji ima losije ocijene iz mat. trci dati 5 da bi prosao s 5,0 :boohoo:
i da... ti prolazis sa 4,46

Rocchiro
26-05-2006, 09:34
neprevda je kaj mene disconnecta svakih 10 min :?

Prince
26-05-2006, 10:56
nepreavda je cijeli život,nikad neće biti pravde :rotfl:

dabl eM
26-05-2006, 12:00
nepreavda je cijeli život,nikad neće biti pravde :rotfl:

sad,but true

Glass
26-05-2006, 19:19
A evo vam sada jedna prava životna nepravda:
Prije 15 godina sam morao bježati iz svojeg sela pred i ostavljat sve što imam u svojoj kući(slike, nakit koji sam dobio za krštenje, namještaj, psa, aute, kamion..itd), kuća i sve u njoj(što nije ukradeno) je spaljeno, pas mi je ubijen, auta i kamion puni metaka i gelera, proveo sam djetinstvo po hotelima i igrao se s magnetima jer igračaka nije bilo, spavao po skloništima i slušao granate kako padaju 1-2 km od mene, otac mi je rijetko bio doma jer je bio na položaju, obnavljao sam spaljenu kuću 5 godina...itd.
I sada nakon svega toga ja moram gledat te iste ljude zbog kojih sam bježao kako se šetaju mjestima koja su palili i kako se voze cestama koje su rušili samo se sada nazivaju turistima i oni su kao sada poželjni jer donose novac, i gledam kako im se kuće grade i obnavljaju u godinu danam, a ja sam svoju obnavljao 5 godina.
E ako to nije nepravda onda neznam što jest.

T.N.T.
26-05-2006, 19:22
od kud si to kopirao?

Glass
26-05-2006, 19:25
od kud si to kopirao?

Nisam odnikud to kopirao to su moje riječi.

T.N.T.
26-05-2006, 19:27
[quote="T.N.T.":150u7utk]od kud si to kopirao?

Nisam odnikud to kopirao to su moje riječi.[/quote:150u7utk]ako je istina, svaka čast... :pray:

Glass
26-05-2006, 19:31
To ti može reći dobar dio osoba iz konavala.

Babitz
26-05-2006, 20:02
moja sućut, man

Prince-Artas
26-05-2006, 21:02
nisi jedini, ima takvih puno kod nas kojima je jedan dio retardiranih srba uništio dobar dio života

MindReader
26-05-2006, 21:05
hbote, ja ću se rasplakat.
sad još više negativnih emocija ( :-x ) osjećam prema tim... ma ne smijem reći, srat će admini

Prince-Artas
26-05-2006, 21:11
hbote, ja ću se rasplakat.
sad još više negativnih emocija ( :-x ) osjećam prema tim... ma ne smijem reći, srat će admini

off topic (neću više): LJUDI GLEDAJTE ISTRAGU NA NOVOJ

Babitz
26-05-2006, 22:00
nadam se da sad ovih par izjava nemaju veze s nacionalizmom ili ću morat kikati ass :-x

Glass
26-05-2006, 22:43
Nemojmo zalazit u "nacionalne vode", ja sam ukazao na jednu veliku nepravdu koja se dogodila meni budući da se tema zove "Nepravda!!!" i namjerno nisam naveo ni nacionalnost ni vjeru osoba pred kojima sam bježao pa bih za dobrobit teme i foruma molio da tako i ostane.
Svatko ima svoje mišljenje i mislim da ga nitko s ovoga foruma neće mjenjati.
Navodite svoje primjere nepravde u svakom obliku i u svakom vremenu kad su se one zbile, ali bilo bi bolje da izostavimo nacionalnost i vjeru.

Lord Ragnarok
26-05-2006, 23:03
Ja sam imao sreće pa nisam morao nigdje bježati i tog se ne sjećam i ne želim se sjetiti. Tad je bilo puno nepravdi pa ih ima i sada (Gotovina u zatvoru)

Sonic_Moronic
27-05-2006, 20:43
Ova naša prošla nastavnica iz hrvatskog je kuja kakve nema :twisted: :twisted: Mene je KONSTATNO krivila što dvojica iza nas pričaju cijelo vrijeme.. Ja gledam u ploče ni a ne pisnem, ona se prodere "3 KLUPA!!!! TIŠINA!!! I tako sam skoro dobio komad.... KAKO JE GLUPA :-x

Prince-Artas
27-05-2006, 21:38
Ja sam imao sreće pa nisam morao nigdje bježati i tog se ne sjećam i ne želim se sjetiti. Tad je bilo puno nepravdi pa ih ima i sada (Gotovina u zatvoru)

najveća nepravda

Maloki
27-05-2006, 21:47
[quote="Lord Ragnarok":4ba5ro2p]Ja sam imao sreće pa nisam morao nigdje bježati i tog se ne sjećam i ne želim se sjetiti. Tad je bilo puno nepravdi pa ih ima i sada (Gotovina u zatvoru)

najveća nepravda[/quote:4ba5ro2p]

Možda, al mislim da je još veća nepravda to kaj j Milo-šević umro, a da nije odslužio svoju kaznu! To je po meni, a i po većini ljudi diljem Hrvatske, BiH i Kosova (od kud sam inače ja porijeklom), najveća nepravda, da jedan od najvećih zločinaca u povijesti čovječanstva (poslije Hit*era) umre, a da nije osuđen za sva svoja nedjela!!! :twisted: :twisted:

Maloki
27-05-2006, 21:48
[quote="Lord Ragnarok":vrz6yvu1]Ja sam imao sreće pa nisam morao nigdje bježati i tog se ne sjećam i ne želim se sjetiti. Tad je bilo puno nepravdi pa ih ima i sada (Gotovina u zatvoru)

najveća nepravda

Možda, al mislim da je još veća nepravda to kaj j Milo-šević umro, a da nije odslužio svoju kaznu! To je po meni, a i po većini ljudi diljem Hrvatske, BiH i Kosova (od kud sam inače ja porijeklom), najveća nepravda, da jedan od najvećih zločinaca u povijesti čovječanstva (poslije Hit*era) umre, a da nije osuđen za sva svoja nedjela!!! :twisted: :twisted:[/quote:vrz6yvu1]

EDIT: Sorry na duplom postu, slučajno stisnu QUOTE u namjeri da ispravim grešku

jeretik
30-05-2006, 18:58
Da li vam se ikad dogodila ikakva nepravda u životu??

Evo meni na primjer , danas u školi na Vjeronauku !
Govori neki tip iz razreda o DaVincijevu kodu i profa se naljuti i izbaci ga van , a on onako usputno spomene da su Židovi dijeci davali čim se rode supružnike , na što ja rekoh da je istina (što i je) te sam i ja s njim morao napustiti razred ! :twisted: :twisted: :killyou: :killyou:

Vjeronauka je zaglupljivanje.

Ja sam se jednom posvadjo s nekakvim hodžom koji je tvrdio da na Marsu i Mjesecu nema gravitacije :pray:

Babitz
30-05-2006, 19:00
:rotfl:

Frky
31-05-2006, 19:10
Da li vam se ikad dogodila ikakva nepravda u životu??

Evo meni na primjer , danas u školi na Vjeronauku !
Govori neki tip iz razreda o DaVincijevu kodu i profa se naljuti i izbaci ga van , a on onako usputno spomene da su Židovi dijeci davali čim se rode supružnike , na što ja rekoh da je istina (što i je) te sam i ja s njim morao napustiti razred ! :twisted: :twisted: :killyou: :killyou:

Vjeronauka je zaglupljivanje.

Ja sam se jednom posvadjo s nekakvim hodžom koji je tvrdio da na Marsu i Mjesecu nema gravitacije :pray:

Lol , :rotfl: :rotfl:


Btw. danas sam opet imao vjeronauk i ispitivala me profa. , dobio 3 dok je jedna ucenica za isto znanje (mozda cak i nijansu lošije) dobila 5 !

reiki_
01-06-2006, 22:41
A što ćeš , nitko ne voli istinu u zadnje vrijeme. Npr . moj ujak je padao 4 razred osnovne zato što se zvao Ante , a to je kao hrvatsko ime što je ravnateljica srpkinja mrzila. Ja npr. živim u **( oprostite na psovki , ako ste osjetljivi ne čitajte dalje)** vukojebini , gdje nema nikog živog ( ili normalnog barem ) . Moram se svako jutro u 5.30 dizat na bus da bi došao u školu gdje muladija oko mene plače jer su dobili loše ocijene i svađaju se oko svog prosjeka ocijena ( tko mi je kriv što sam upisao gimnaziju ).

Johnny68
01-06-2006, 23:25
A evo vam sada jedna prava životna nepravda:
Prije 15 godina sam morao bježati iz svojeg sela pred i ostavljat sve što imam u svojoj kući(slike, nakit koji sam dobio za krštenje, namještaj, psa, aute, kamion..itd), kuća i sve u njoj(što nije ukradeno) je spaljeno, pas mi je ubijen, auta i kamion puni metaka i gelera, proveo sam djetinstvo po hotelima i igrao se s magnetima jer igračaka nije bilo, spavao po skloništima i slušao granate kako padaju 1-2 km od mene, otac mi je rijetko bio doma jer je bio na položaju, obnavljao sam spaljenu kuću 5 godina...itd.
I sada nakon svega toga ja moram gledat te iste ljude zbog kojih sam bježao kako se šetaju mjestima koja su palili i kako se voze cestama koje su rušili samo se sada nazivaju turistima i oni su kao sada poželjni jer donose novac, i gledam kako im se kuće grade i obnavljaju u godinu danam, a ja sam svoju obnavljao 5 godina.
E ako to nije nepravda onda neznam što jest.
FANTASTIČNO!!! Bravo majstore! Iako vrlo tužno, lijepo sročeno!
:twisted:

D.E.M.O.
02-06-2006, 00:20
Nemojmo zalazit u "nacionalne vode", ja sam ukazao na jednu veliku nepravdu koja se dogodila meni budući da se tema zove "Nepravda!!!" i namjerno nisam naveo ni nacionalnost ni vjeru osoba pred kojima sam bježao pa bih za dobrobit teme i foruma molio da tako i ostane.
Svatko ima svoje mišljenje i mislim da ga nitko s ovoga foruma neće mjenjati.
Navodite svoje primjere nepravde u svakom obliku i u svakom vremenu kad su se one zbile, ali bilo bi bolje da izostavimo nacionalnost i vjeru.
ako mene pitas to nemogu biti ti isti ljudi (osim ako mislis na cijeli narod srba sto inace ne bi bilo u redu) :wink:
inace ja na srecu nisam imao takvih problema... moja sucut... :(