PDA

Pogledaj cijelu verziju : pomoć oko windowsa,..hitno!! [Riješeno]



ZeeBlack
24-01-2009, 16:11
ovako,..imam 5 GB rama. trenutno imam instaliran windows 7 (ocitava mi 5 GB rama i sve super al mi se ruši zbok previse rama)...XP 32 bitni ne ocitava vise od 3.25 rama vista mi se ruši, a XP x64 on radi savršeno ALI trebam drivere za SIEMENS Gigaset USB adapter 108,.. nemrem se spojiti na net,.. trazi sam drivere al ima samo za 23 bitne i za vistu 64 bitnu a za xp x64 nema...

ima tko kakvu ideu,..a da nemoram izvadit van rame..

hvala!!

narf
24-01-2009, 18:28
ovi driveri ti možda pomognu. http://gigaset.com/shc/0,1935,hq_en_0_2 ... ml#content (http://gigaset.com/shc/0,1935,hq_en_0_26120_rArNrNrNrN_variation%253A-5_pageType%253Adownloads_imagePos%253A0,00.html#co ntent)

ZeeBlack
24-01-2009, 18:58
te drivere sam skinuo al ne odgovaraju na xp x64... a za vistu i windows 7 odgovaraju al mi se ruše windowsi,..

C
25-01-2009, 02:11
W7 je u Beta verziji, nema smisla da na njemu pokušavaš.

Reci mi samo dali su ti RAM pločice sve od istog proizvođača ili su od različitih proizvođača?

Inače, za 23 bitneSWindowse prvi put čujem! :D

Hellboy
25-01-2009, 02:18
doh...23 bitni su beta verzija....da su full bili bi 32 bitni, ovako im fali tih par bitova do full verzije...njubino :D

C
25-01-2009, 02:33
Istina, zaostao sam u tehnologiji. :D

ZeeBlack
25-01-2009, 12:37
kud bi svi dosli kad bi bili ovak pametni kak ste vi,..lako se praviti pametan pored onih koji bas nisu upuceni u to,.. a i bas nisam siguran da se tak pametni kak se tu qurcite...Boze moj malo sam fulal pa kaj ona...

i da kekse nisu istog proizvođaca,..

flander
25-01-2009, 13:08
@ Hellboy vidim da se vraćaš starim stopama

@ C kao moderator ovog foruma malo bi se ozbiljnije trebal ponašat, pomozi ako znaš,ako neznaš ne mudruj

nhf boys

C
25-01-2009, 17:45
@ZeeBlack - Debilu jedan, nudim pomoć i pitam te jesu li ti sve RAM pločice od istog proizvođača, jer kada su pločice od različitih proizvođača, tada se RAM-ovi pokolju u radu i nastaju razni errori. No dobro, ja sam očito pre pametan da glupanu ne bi pomogao, jer pored mog pitanja, još me i iebeš u mozak. :-x

@flander - Još jedan debil? :? Ne mudrujem ništa, nego pokušavam pomoći pacijentu. Zar si slijep? Pročitaj moj prvi post u ovoj temi i njegov prvi i drugi post, pa reci dali mudrujem ili pokušavam pomoći, kako si rekao. Šta ako sam se našalio s jednim postom (mojim drugim u ovoj temi)? Zar je mudrovanje nešto pitati i pomoći a da pri tome ovaj pacijent ZeeBlack ne prihvaća pomoć, nego još odbija u stilu da se pravim pametan i da se kurcim? :?

Očito nema smisla nekim pacijentima pomagati, pa neću više ni pokušavati.
Odgovorio sam debilu, RAM pločice različitih proizvođača se u radu pobiju i dolazi do raznih errora. Sigurno nisi glup da ne znaš kako bi sada to popravio. RAM pločice ti moraju biti sve od istog proizvođača. Kvar ti je većinom u latencijama, pa jedan RAM ima jedne latencije, drugi RAM ima druge, treći ima treće i na kraju se pokolju u radu.

Sada sam valjda bio dovoljno ozbiljan prema debilima. Problem riješen. Lock.