PDA

Pogledaj cijelu verziju : James Blunt



MiNdBrEaKeR
24-05-2006, 18:29
Što Mislite O njemu

Rocchiro
24-05-2006, 18:41
ima dobro prezime :)

hacker
24-05-2006, 19:38
E,pjesmu "you're beautiful" su tolko puta pustili na radio,da mi vec ide na zivce on i njegova pjesma :twisted:

T.N.T.
24-05-2006, 19:51
meni je ta pjesma uber kewl...

MindReader
24-05-2006, 20:26
imam 1 njegov cd, ali samo moja sis to sluša, ne zanima me previše :yuck:

mrs.croft
24-05-2006, 23:36
pjesme su mu teški shit

Frky
24-05-2006, 23:52
Ima covjek PTSP pa se nalazi u pijesmama ! :rotfl:

Nefarnius
25-05-2006, 13:36
lockaj temu, glupu!

Wizard
16-09-2006, 14:05
Ima odlicne pjesme, bas je mocan, predobar, pogotovo Goodbye My Lower :pray: , sta vi imate protiv njega :?

Eddie9
16-09-2006, 14:08
lik iritira svojom pojavom i gay glasom...

g@mer4life
16-09-2006, 14:09
nekad me uhvati znaos pa poslušam njegovu pjemu....goodbye my lover......prezakon natjera me da se :cry:

Wizard
16-09-2006, 14:11
lik iritira svojom pojavom i gay glasom...SLik ima predobar glas, odlican, jednostavno se uzivis kad piva, i pisme su mi odlicne, ali posto je vecina ode nekakvi metalci nije mi ni cudno da neznate sto valja, bez uvrede, svaki covijek ima pravo na svoje misljenje i ukus, ali reci da ima los glas, pa cime to potkrepljujes, ima odlican glas i to je cinjenica, i nemoj ga niti slusat niti gledat niti nemoj postat u ovu temu i gotovo.

g@mer4life
16-09-2006, 14:19
a nećeš se tako lako izvući, po čemu je njegov glas tako dobar, zvuči kao da mu je određeni dio tijela završio u škripcu i sad više cvili nego li pjeva



jebiga ak si se navulao na hard-rock naravno dda ti njegov glas ne zvuči dobro....ali i men je pjevač zakon......romantičar.....ne kužite vi to....rockeri

olio
16-09-2006, 14:19
ne sviđa mi se niti malo

Wizard
16-09-2006, 14:24
A stas, svatko voli drukcije, lik imapremocan glas, premocne pisme, a ako ste vec svi metalci, nezatesto jeto sto jatu mogu, ja slusam rock i njega i predobar je, teksam ga pocea slusat nedavno i skuzih kako je predobar, ja volim balade, romanticne, tihe i polagane pjesme, ali i rock, glazba je najbolja kad se u nju uzivis, u bilo koju glazbu koju volis, npr. Beethoven, ad slusam njegove sinfonije ima oni nadnaravni osjecaj, gust je to, osjecas muziku, a to je vazno, a to sigurno necu doziviti slusajuci metal ili narodnjake, kao sto sam rekao svaki covijek ima pravo za svoj ukus i tocka.

Valtiel
16-09-2006, 15:01
lik iritira svojom pojavom i gay glasom...SLik ima predobar glas, odlican, jednostavno se uzivis kad piva, i pisme su mi odlicne, ali posto je vecina ode nekakvi metalci nije mi ni cudno da neznate sto valja, bez uvrede, svaki covijek ima pravo na svoje misljenje i ukus, ali reci da ima los glas, pa cime to potkrepljujes, ima odlican glas i to je cinjenica, i nemoj ga niti slusat niti gledat niti nemoj postat u ovu temu i gotovo.

Nemoj se ljutiti, sta ces, ne znaju ni za Yellowcard i Keane :rotfl:

Lik ima odlican glass, zaista neobican... Jedino mrzim njegovu pojavu. Definitivno se previse nafurava, prenapuhan :?

Helena
16-09-2006, 19:10
Ima odlicne pjesme, bas je mocan, predobar, pogotovo Goodbye My Lower :pray: , sta vi imate protiv njega :?


:pray: Lik je predobar, pjesme su mu zakon.

Dreamer Deceiver
16-09-2006, 19:25
Ima odlicne pjesme, bas je mocan, predobar, pogotovo Goodbye My Lower :pray: , sta vi imate protiv njega :?


:pray: Lik je predobar, pjesme su mu zakon.

PJESME SU MU TEŠKI ŠIT IDE MI NA JETRA TIP,KAMO GOD SE OKRENEM TAMO JE I ON !!!

Helena
16-09-2006, 19:31
Dobro, tebi se ne sviđa. I kaj sad?! Opet ćemo se svađat? Sorry, ali ne da mi se.

Dreamer Deceiver
16-09-2006, 19:38
NE ŽELIM SE SVAĐAT,SAMO SAM KAZO ŠTA MISLIM O NJEMU...BIO BI DOBAR DA GA NISU TOLIKO NAPUMPALI

P.S. CAPS MI JE U KURCU

goGAMERo
16-09-2006, 20:51
Jedina pjesma koju sam poslušao je ono "you are beautiful...." Ništa posebno, ja volim REP! :rotfl:

Sgt. Bull
16-09-2006, 21:03
lik je dobar...samo za oko kuce...da cvili

Eddie9
16-09-2006, 21:24
lik iritira svojom pojavom i gay glasom...SLik ima predobar glas, odlican, jednostavno se uzivis kad piva, i pisme su mi odlicne, ali posto je vecina ode nekakvi metalci nije mi ni cudno da neznate sto valja, bez uvrede, svaki covijek ima pravo na svoje misljenje i ukus, ali reci da ima los glas, pa cime to potkrepljujes, ima odlican glas i to je cinjenica, i nemoj ga niti slusat niti gledat niti nemoj postat u ovu temu i gotovo.

glas mu je fakat odvratan...btw nisam nikaki metalac i znam sta valja
ta pjesma you are beautiful je bila podnosljiva na pocetku al poslije sam ju cuo na svakom jebenom koraku...dopizdio mi je jednostavno

17-09-2006, 08:05
Lik je kreten koji umjesto da pjeva metal ko pravi dečko on svira pop.Faggot.

Helena
17-09-2006, 11:44
Lik je kreten koji umjesto da pjeva metal ko pravi dečko on svira pop.Faggot.


Debilu jedan. Nije sve u metalu. Metalci nisu pravi dečki, neki od njih lakiraju nokte u crno i šminkaju crno oko očiju. Ako je to pravi dečko, onda sam ja... Al ajmo lakše malo. Ako vam se Blunt ne sviđa nemojte tu postat i gotovo. Svaku temu uspijete pretvorit u bezvezno prepucavanje baš na taj način. Ovi kojima se nešto ne sviđa počnu postat, onda se ovi kojima se sviđa pobune, nastane svađa i šta onda? LOCK!!! Ode tema. Meni je Blunt dobar, al isto tako su mi Maideni ok. Kužite, ne možete se ograničiti na samo jedan stil glazbe i onda za sve ostalo govoriti da je sranje i da ne valja. To govorim prvenstveno onima koji to rade, poput Mrakana. Tip nije peder samo zato što ne pjeva metal. Tip ima dobre pjesme, ima ok glas i ljudima se sviđa, inače ne bi bio toliko poznat, jel tako?

Bastard
17-09-2006, 11:56
ako drugi mogu pljuvat po king diamondu možemo i mi po jamesu bluntu! pjesme su mu teško smeće!

Helena
17-09-2006, 12:14
That was my point. Samo pljujete jedni po drugima, i onda se čudite kad vam lockaju temu.

Dreamer Deceiver
17-09-2006, 12:22
trebamo pustit da pljuju po nama ?? ma da ne bi ko mene hračne ja njega hračnem

Eddie9
17-09-2006, 12:26
james blunt sux a ja nabijam post counter..woooohooo

Wizard
17-09-2006, 14:33
Amo sad spamat svi, ja nepljujem ikada u nijednoj temi, i jedan sam od rijetkih koji skusaju Blunta, i odma svi pljuju, ja nevolim metal, ali i ne postam u temama o metalu, zasto bi ja sad govorio dajeto glupo, smece, da su metalci pederi, govna, i sto onda, ne kazem da mislim tako, ali sta odma svi serete ako neko slusadrukciju glazbu od vas, odrastite jednom i shvatite da se svijet ne vrti oko vas nego oko mene

Valtiel
17-09-2006, 14:34
A fakat seljakluka... Kvaliteta nije odredena nasim ukusom, kvaliteta je odredena sama po sebi. Dakle, kao sto narodnjaci nisu kvalitetni nije ni nesto drugo, bez obzira svidalo se to vama ili ne. Hip Hop je najrasprostranjeniji u USA, ali po kvaliteti je tesko shit, ali bas shit, no to ne sprijecava toliko ljudi da ga slusaju. Nije moje misljenje to da je nekvalitetan, vec je misljenje strucnjaka muzike, a to nisam niti ja, a niste ni vi. James Blunt se mozda mnogima nece svidjeti, ok, sta se tu moze... ukusi su razliciti, i zahvalimo Bogu da je tako. No cinjenica jeste da ima kvalitetan glas, i kvalitetnu muziku, dok su tekstovi onako osrednje.

Npr. Ja slusam Linkin Park. To je bend koji me je uveo u metal. I dan danas ga slusam, ali sve sto LP ima su dobri tekstovi i dobrog pjevaca. Muzika im je totalni shit, ali se meni svida. Toliko im je nekvalitetna muzika da je to za plakati, ali ja ipak slusam, i nisam nabrijan na nesto da ne priznam da je to tako. Slusam i legende Metallicu i Iron Maiden, koji opet imaju nevjerovatno kvalitetnu muziku i odlicne pjevace koji zaista mogu svaki tonalitet pogoditi. Medutim, tekstovi su manje vise cisti shit, i to je samo cinjenica, a ne necije misljenje. Reci stvari poput hip hop je kvalitetan, narodnjaci su kvalitetni, ili Metallica je bend bez mane, je ili biti totalno neobrazovan i zatupljen svojim ego tripom da je kvalitetno samo ono sto ti volis, ili biti totalno zaludena ovca koja povjeruje u sve sto joj se kaze, kao sto to cine dogmaticari ovog svijeta.

Dakle, James je kvalitetan, nije bez mane naravno... ali je kvalitetan pa se vama to svidjelo ili ne. Hip Hop nije kvalitetan, i fino sam argumentovao zasto nije, pa se vama to svidjelo ili ne. Slusajte sta hocete, niko vam ne brani, i ne branite drugima da slusaju sta hoce. Ali nemojte se naci uvrijedenim ako vam neko da do znanja da to sto slusate nije kvalitetno ako je to istina! :wink:

P.S. Ako se vi branite kada vam neko kaze nesto lose za to sto slusate kao da je vas uvrijedio to je zato sto se poistovjecujete sa tom muzikom, a to je bolesno i nije nikako dobro. Ako branite tu muziku argumentima, vec odajete zelju za raspravom, kulturnom dabome, i pokazujete da ste civilizovani. Ako pak branite je psovanjem, onda samo dokazujete da ste glupi i da je osoba koju vrijedate zapravo upraFu. No, ako vam uopce nije bitno da li to sto slusate jeste kvalitetno ili nije, ako vam je samo bitno da je vama po ukusu, onda cete slusati bez obzira sta neko kaze, sta kazu kriticari i strucnjaci, i necete uopce odgovarati na prozivke. A to je najpametnije, zar ne? :D

W3DR4N
17-09-2006, 15:27
Valtiel, baš ti kritičari na koje se prečesto pozivaš, ocjenili su jednog Blunta kao slab, piskutav glaz za povremene, nezahtjevne slušatelje. Iako odveć patetičan, meni je Blunt pristojan pjevač, no ništa posebno, pamtljivo...

Bastard
17-09-2006, 15:30
. Slusam i legende Metallicu i Iron Maiden, koji opet imaju nevjerovatno kvalitetnu muziku i odlicne pjevace koji zaista mogu svaki tonalitet pogoditi. Medutim, tekstovi su manje vise cisti shit, i to je samo cinjenica, a ne necije misljenje

ne mogu vjerovati, da tekstovi čisti shit. linkin park ima dobre tekstove a iron maiden nema je li? mislim nije da lp ima loše tekstove, ali je to daleko od iron maidena, posebno onih tekstova koje je harris napisao.

znam da je offtopic ali se nisam mogao suzdržati.

*Fila*
17-09-2006, 15:31
E,pjesmu "you're beautiful" su tolko puta pustili na radio,da mi vec ide na zivce on i njegova pjesma :twisted:
Yep baš je u k.....!

Valtiel
17-09-2006, 15:33
Hmmm, e pa ja sam citao da su ga kriticari pohvalili, vecinom, naravno, ne mozes dobiti pozivitnu ocjenu od svakog.

Emm, da, Iron ima shit tekstove, mislim, ko to jos pjeva o Alexandru velikom... ma dajjjj... Mike Shinoda je definitivno genije sto se tice pisanja tekstova :wink:

Dreamer Deceiver
17-09-2006, 15:39
teksotvi Lp nisu ni do možnog palca u usporedbi s pjesmama Iron Maidena,pogotvo s onim pjesmama koje je napiso harris i koje su postale megahitovi,oni crpe u svemu inspiraciju za razliku od nekih metal benodva koji su crpili inspiraciju od droge,alkohola i sexa...to šta si ti jedini bedak koji se našo vrijeđat njihove lyricse ne znači da ne valjaju a i ako vidim koga drugog da vrijeđa njihove lyricse to su uvijek pop kretencici-bogatuncici kojima roditelji nedopšutaju da slušaju nešto teže od Brytney Spears ili drugog pop smeca,čak poznam i neke repere i punkere koji smatraju da je Harris jedan od bolji tekstopisaca

Bastard
17-09-2006, 15:40
jebo te i taj aleksandar veliki! nije im to jedina pjesma, znaš! pogledaj hallowed be thy name, sign of the cross, to tame a land...

Dreamer Deceiver
17-09-2006, 15:45
jebo te i taj aleksandar veliki! nije im to jedina pjesma, znaš! pogledaj hallowed be thy name, sign of the cross, to tame a land...

ili still life koji meni ima jebeni lyricse ili blood brotherse

usput weky ono ca si reka za kritičare da omalažavaju blunta...
da kažem nešto o kritičarima,oni najobičnija govnad oni ce ocjenit album dobar samo ako je album ili pjevač/grupa dobro iskomercijalizirana...ali još uvijek ima dobrih kritičara kojih je nažalost malo

Wizard
17-09-2006, 19:01
Ova tema je zaglibila u debeli off topic i trebalo bi je u svakom slucaju zakljucati, mozda i izbrisati :shock:

Eddie9
18-09-2006, 13:40
lol...koji offtopic
sve teme na forumu ovako zavrshe prije il kasnije

Dreamer Deceiver
18-09-2006, 13:51
ok da se vratim na topic,ko sluša Blinta neka ga sluša ko ne neka ga ne šluša i neka ga nikad ne počne slušat