PDA

Pogledaj cijelu verziju : horor igre



gtaIvan
21-01-2009, 19:19
pričajte o njima.koje su vas oduševile :bravo:

i koje su vas razočarale :-x

Nee Joe
21-01-2009, 19:40
Dead Space, Half Life, Condemned, FEAR, Resident Evil 4, Silent Hill 3.....apsolutni pogotci :bravo:
Silent Hill 4, Forbidenn Siren, Rule of Rose..... razočaranja :thumbs1:

Norther
21-01-2009, 20:10
Dead Space, Half Life, Condemned, FEAR, Resident Evil 4, Silent Hill 3.....apsolutni pogotci :bravo:
Silent Hill 4, Forbidenn Siren, Rule of Rose..... razočaranja :thumbs1:
HL spada u horore ?

eddie2142
21-01-2009, 20:12
FEAR spada u horore?

kikl0p
21-01-2009, 22:13
FEAR spada u horore?
:(
jedina horor igra koja me uspjela upalsit je bila Condemned
i par cimalica u Fearu i re

Nee Joe
21-01-2009, 23:29
Pa dobro, HL nije baš horror, al ima one gr r i madafaka kill the fakin bags scene.....

Jerman
22-01-2009, 08:55
Silent Hill, svi nastavci. Cetvorka je odlicna ali je malo veci naglasak na zagonetke, a manji na klanje.
Resident Evil, svi nastavci (doduse cetvorku jos nisam probao)
Alone in the Dark serijal me bas nije odusevio.. Kamera je malo sjebana pa svaki put kad prelazis na novi ekran znas da ce bit neka cimalica.. to su mi malo preveliki sokovi, ne volim to.
Ima jedna avantura stara, totalno je evil, al se ne mogu sjetit kak se zove. Na pocetku si u nekom svjetioniku i nekakva oluja..
Uglavnom, RE i SH su way to go, vrh zanra.

miska10
22-01-2009, 10:22
FEAR spada u horore?

:rotfl:

gtaIvan
22-01-2009, 11:56
FEAR spada u horore?
pa naravno da spada u horore

The Jackal
22-01-2009, 12:58
Od svih mogućih igara horora najviše mi se dopao Silent Hill. Jednostavno... PREODLIČNO!

koloban
22-01-2009, 13:20
Silent Hill, Resident Evil, Clive Barker`s Undying su pravi biseri horora.
Doom i FEAR su zakon igre, ali nisu nesto strasni, bar meni

The Jackal
22-01-2009, 13:25
Kad odigraš sve Silent Hill-ove... svi ostali hororci će ti biti nekak pi.kasti

Vidim sad na netu nekakav SH - Homecoming... wtf? Novi nastavak ili?

koloban
22-01-2009, 14:47
Da, novi nastavak koji je kreiran od nekog americkog dizajnerskog tima, pod konamija.
Treba to odigrat i dati presudu :)
Jel ima Silent Hill 1 za pc?

ssalG
22-01-2009, 14:55
Ne.

gtaIvan
22-01-2009, 15:08
Kad odigraš sve Silent Hill-ove... svi ostali hororci će ti biti nekak pi.kasti

Vidim sad na netu nekakav SH - Homecoming... wtf? Novi nastavak ili?
silent hill homecoming ja novi nastavak

i izlazi 27 veljače 2009

Svinjoguz
22-01-2009, 15:25
doom3, jedina igra koja me je uspjela uplasit... :shock:

D.O.M.I.
22-01-2009, 15:31
silent hill homecoming je odavno izašao , ja već pošteno igram i mogu reć da je odličan i prilično strašan

ssalG
22-01-2009, 15:51
Kad odigraš sve Silent Hill-ove... svi ostali hororci će ti biti nekak pi.kasti

SH serijal je ništa u usporedbi sa Condemned.

kikeron
22-01-2009, 15:59
upravo završio silent hill homecoming... drži se dobro ta horror franšiza. kao i uvijek, glavno je dobro ovladati kontrolama, tastaturom, pročitati combat instrukcije razasute tijekom igre i cijela stvar je fakat lagana... primjerice, bossovi su prejednostavni, i to "obrnuto proporcionalno" :D sve laganiji kako se bližimo kraju, ovaj posljednji nevjerovatno jednostavan (ja sam ga riješio za par minuta koristeći se samo nožem). najkompliciranije su, po pravilu, zagonetke i to posebno par slagalica koje su me skoro pa koštale živaca. :-x

gtaIvan
22-01-2009, 16:53
je mi može neko preporučiti neki horor
da je velik,prestrašan i da je nov
nešto tipa dead space,doom,
molim vas što prije

W3DR4N
22-01-2009, 16:56
Suffering

gtaIvan
22-01-2009, 17:04
sorry baš mi se ne sviđa

može neki drugi prijedlog

Jerman
22-01-2009, 20:12
Postoji Silent Hill 1 za PC.
I da, topla preporuka na Clive Barker's Undying kojeg je netko spomenuo.

Quiet Riot
22-01-2009, 20:38
Postoji Silent Hill 1 za PC.
Kolko ja znam postoji samo ona ilegalna verzija s emulatorom.
@gtaIvan- Penumbra serijal

mravojed20
22-01-2009, 20:39
http://www.penumbragame.com/

Uz Silent Hill 2 najbolje horor igre.

wiseguy
22-01-2009, 20:40
ne igram ih puno,ali igrao sam donedavno the suffering istvarno je strašna igra,veoma bolesna također,jest starija ali stvarno te jedan tren uplaši onda vam pumpa adrenalin od napucavanja jer neprijatelja ima ko u priči

gtaIvan
22-01-2009, 21:09
HVALA NA PRIJEDLOZIMA

MOŽE MI NEKO REĆI KAD ĆE IZAĆI DOOM 4

Maloki
22-01-2009, 21:14
Kad napuniš 11 godina :(

gtaIvan
22-01-2009, 21:16
Kad napuniš 11 godina :(
MOLIM?

eddie2142
22-01-2009, 21:18
Kad napuniš 11 godina :(
MOLIM?

aludira na ono sto i ja vec neko vrijeme:

low si i svima bi ucinio uslugu kad bi se offlogirao

zauvijek

gtaIvan
22-01-2009, 21:22
zašto

eddie2142
22-01-2009, 21:37
zašto

pogledaj malo svoje postove, ja i ostali frikovi smo dobili dojam da si retardiran

al dosta offtopic

###DK###
22-01-2009, 22:04
zašto

Ma pusti ti njih.
Samo ne piši Caps Lockom i bit će dobro.

Norther
22-01-2009, 22:05
Kad napuniš 11 godina :(
MOLIM?

aludira na ono sto i ja vec neko vrijeme:

low si i svima bi ucinio uslugu kad bi se offlogirao

zauvijek

da, a ti spadas u high end dio foruma.
pustite decka na miru, nov je.

eddie2142
22-01-2009, 22:09
da, a ti spadas u high end dio foruma.
pustite decka na miru, nov je.

ma ti si mi uber haxxZ0r


nek prvo procita pravila, ako je vec novi :thumbs1:

###DK###
22-01-2009, 22:10
Eddie, spusti malo taj ego.
Upoznat će se s pravilima s vremenom.

Norther
22-01-2009, 22:12
da, a ti spadas u high end dio foruma.
pustite decka na miru, nov je.

ma ti si mi uber haxxZ0r


nek prvo procita pravila, ako je vec novi :thumbs1:
fejlo si.

Nee Joe
22-01-2009, 23:00
mada nisam dovoljno dugo da bi tu pametovao, naišao sam na mnoge koji su meni pomogli shvatit pravila foruma bez uvreda i spuštanja kajli kao novom korisniku, pa zato vjerujem da imam pravo reći da sam tu dovoljno dugo da imam pravo reći da svaki novi korisnik bude jednoliko primljen kao i drugi te da ga se poštuje u svim smjerovima bontona i pravila foruma, usmjeravajući ga na pravi put barem solidnog, ako ne pravog forumaša.

miska10
22-01-2009, 23:44
F.E.A.R. ( definitiwno), doom 3, silent hill serjali....

btw- eddie2142, pusti malog na miru.....pogledaj swoj post...
FEAR spada u horore?
.....no nemoj zamjerit......

The Jackal
23-01-2009, 09:46
Da, novi nastavak koji je kreiran od nekog americkog dizajnerskog tima, pod konamija.
Treba to odigrat i dati presudu :)
Jel ima Silent Hill 1 za pc?

Ne.


IMA!



Kad odigraš sve Silent Hill-ove... svi ostali hororci će ti biti nekak pi.kasti

Vidim sad na netu nekakav SH - Homecoming... wtf? Novi nastavak ili?
silent hill homecoming ja novi nastavak

i izlazi 27 veljače 2009

Hvala

eddie2142
23-01-2009, 12:34
nisam ja da odlucujem jeli koja igra horor, ali smatram da FEAR nije horror, s cinjenicom da me nije uspio preplasiti vise od CoD 4ke

W3DR4N
23-01-2009, 13:08
Prastari Nightmare Creatures. Cijepanje i cijepanje vrata dok ne otpadne glava. Takva brutalnost danas ne postoji u igrama.

Duke of Earl
23-01-2009, 14:52
Prastari Nightmare Creatures. Cijepanje i cijepanje vrata dok ne otpadne glava. Takva brutalnost danas ne postoji u igrama.
Kolko se sjećam, dvojka je bila još gora po tom pitanju nasilja, ali to joj je bila i najveća prednost :)

eddie2142
23-01-2009, 18:17
moram to nekad downloadati
:twisted: rock 'n' roll, baby

W3DR4N
23-01-2009, 22:22
Prastari Nightmare Creatures. Cijepanje i cijepanje vrata dok ne otpadne glava. Takva brutalnost danas ne postoji u igrama.
Kolko se sjećam, dvojka je bila još gora po tom pitanju nasilja, ali to joj je bila i najveća prednost :)

Soz. Na dvojku sam i mislio. Ovi u jedinici su nekako preživi. :)
Šteta što dvojke nema za komp.

bezimeni
23-01-2009, 22:46
Doom 3 bez konkurencije .Nakon njega Aliens Versus Predator 2 ali to i nije bilo toliko teško izvesti pošto kopira kompletnu atmosferu iz filmova .Naravno , osnovni preduvjet je mrak u sobi i slušalice na glavi .

Sova
24-01-2009, 01:56
Ja sad igram Silent Hill 5 i useren se ki zec. :D

ssalG
24-01-2009, 03:40
Da, novi nastavak koji je kreiran od nekog americkog dizajnerskog tima, pod konamija.
Treba to odigrat i dati presudu :)
Jel ima Silent Hill 1 za pc?

Ne.


IMA!

Službeno nema, ima nekakva neslužbena konverzija, no koliko ja znam Konami još uvijek drži autorska prava na prvi Silent Hill tako da nesmijem postali link na nju.

The Jackal
24-01-2009, 10:09
Ima za PC. Ako imaš original za PS1 onda si lijepo skineš emulator i igraš bez beda. :wink:

gtaIvan
24-01-2009, 13:56
Ja sad igram Silent Hill 5 i useren se ki zec. :D
je ga ima za pc?

D.O.M.I.
24-01-2009, 19:33
već sma napisao jednom prije par dana da je odavno vani -.-'

Aral
24-01-2009, 19:37
Doom3, nema do toga.

thonchek
24-01-2009, 22:35
ja sam se vise usro od silent hilla 4:rooma

f_e_a_r_
25-01-2009, 00:17
AvP 2,Doom 3, F.E.A.R., Condemned, Call of Cthulhu:DCotE, te Penumbra serijal..

Hellboy
25-01-2009, 01:44
e Penumbra...ideš kroz mrak, samo ti jeftini glowstick daje tračak svjetla kad iza sebe čuješ režanje...trčiš prema vratima, uletiš u sobu, panično guraš vrata da ih zatvoriš ali nekakva rugoba ulazi unutra i mlati te ko vola u kupusu...srce mi se neki put penjalo u grlo u tim prokletim tunelima...

Sickmanno1
25-01-2009, 01:49
AvP, prvi dio ofcorse :)

Super nabrijana grafika u to vrijeme na mojoj TNT2 (ako se nevaram), cekas mrak, stavis slusalice na usi, izaberes kompanju sa marincem, ides s marincem, imas vise prstiju nego metaka, svjetlo se stalno pali gasi, cujes nesto, okrenes se pomocu misa, ides oprezno, ispred tebe skoci alien, padnes sa stolice, igras igru po danu sa zvucnicima.

Hellboy
25-01-2009, 01:56
XD
Doom 3, Nightmare težina, noć, headset na glavi, imaš jeftinu pumpericu made in Slovenia, nešto šušne iza cijevi, čuješ grgljanje, treba ti 6 mjeseci da ga prijeđeš jer prelaziš 20 metara dnevno...

Electromaster
25-01-2009, 02:18
F.E.A.R. mi ima odličnu atmosferu, i par puta sam se dobrano usrao, but there's no fear in F.E.A.R. Bar tako kaže PEGI. Pogledajte oznake na kutiji, ako mi nevjerujete.

AvP 1 i 2 su predobri, zahvaljujući odlično prenesenoj atmosferi iz filma.

Penumbra serijal mi je najviše utjerao strah u kosti. Svaka dva koraka sam pišao gaće...

Doom mi ipak nije toliko strašan, jer nije strah strah, dok imaš BFG u ruci...[ zato volim Penumbru]STakođer, velik dio zastrašivanja se bazira na *Boo, scary shit jumps out from the dark*... Taj koncept mi je najlejm bio u Quake 4, gdje se prvi put malo šokiraš, a drugi već sekundu prije naciljaš shotgunom na mjesto iz kojeg će izletiti Strogg...

Hellboy
25-01-2009, 02:24
istina bog, taj boo efekt je bio jako jeftin u Doomu...ali čak ni bfg nije mogao svaki put sve očistiti pa se zasereš kad te nešto zagrli s leđa jer nisi pošteno provjerio samo jedan prokleti ormar kojeg si trebao propucati pumpericom :D
i iako pridonosi atmosferi, nošenje zasebno oružja a zasebno lampe nikako nema smisla...barem kod pištolja su trebali staviti lampu i oružje...baš ću prokletom baterijom tući demona 3 puta većeg od mene u obliku bika jer sam mrtav dok se sjetim prebaciti na oružje i još me neki bog guzi iz mraka jer sam ostao bez svjetla tražeći naoružanje da sredim demonsku kravu :yuck:

thonchek
25-01-2009, 10:19
a nije ni obscure 2 los hororac

Deadwalker
25-01-2009, 10:42
XD
Doom 3, Nightmare težina, noć, headset na glavi, imaš jeftinu pumpericu made in Slovenia, nešto šušne iza cijevi, čuješ grgljanje, treba ti 6 mjeseci da ga prijeđeš jer prelaziš 20 metara dnevno...

totalni potpis na ovo :pray:
Inace, AvP uz Doom3 mi je na vrhu te bi jos dodao FEAR, ne toliko zbog horor ugođaja, nego vise zbog onih raznih krvavih scena te Alme ofkors :)

Nee Joe
25-01-2009, 11:09
ja sam se vise usro od silent hilla 4:rooma
Taj Silent Hill niš ne valja... nije me nimalo prestrašio. :( Podsjeća na Fahrenheit/Indigo Prophecy sa čudovištima. Mada se ne može uspoređivati sa tom igrom, jer je Fahrenheit remek djelo igara i Ataria.

Deadwalker
25-01-2009, 11:15
e Fahrenheit. Nije to toliko horor igra, ali je znao imati svojih trenutaka. Recimo ona situacija u umobolnici, dok je nestalo struje i prekinulo se osiguranje pa je trebalo u onom mraku pobjeci od psiho poremecenih ubojica i ktome se jos naglaseno cuje ubrzano disanje agentice. Priznajem, znao sam se lecat :)

Nee Joe
25-01-2009, 11:18
e Fahrenheit. Nije to toliko horor igra, ali je znao imati svojih trenutaka. Recimo ona situacija u umobolnici, dok je nestalo struje i prekinulo se osiguranje pa je trebalo u onom mraku pobjeci od psiho poremecenih ubojica i ktome se jos naglaseno cuje ubrzano disanje agentice. Priznajem, znao sam se lecat :)

uz ono bježanje kad je Lucas još dječak ( u vojnoj bazi), to mi je apsolutno najteži dio igre. Još je glavna protagonistica klaustrofobična, pa je malo iritantna. Ali svi ju vole zbog poznate scene u vlaku u podzemnoj, kad je Lucas ''mrtav''. I think you know what i mean :D :D

amirix
25-01-2009, 17:49
Dead Space
svi Silent Hill-ovi
i Resi-evi također
Doom 3
Undying

Sonic_Moronic
25-01-2009, 18:02
AvP, prvi dio ofcorse :)

Super nabrijana grafika u to vrijeme na mojoj TNT2 (ako se nevaram), cekas mrak, stavis slusalice na usi, izaberes kompanju sa marincem, ides s marincem, imas vise prstiju nego metaka, svjetlo se stalno pali gasi, cujes nesto, okrenes se pomocu misa, ides oprezno, ispred tebe skoci alien, padnes sa stolice, igras igru po danu sa zvucnicima.

Ane, ane.

Još kad te zaskoči onaj mali paukoliki gad, dobro da nisam traume imao od te igre. :D

Bara
26-01-2009, 20:10
Evo ovako, sada ću ja postaviti jednu super objektivnu listu koju ce uociti pravi gameri. Condemned: Criminal Origins, Call of Cthulthu, Silent Hill 2, Silent Hill: Homecoming( obavezno zaigrajte )... i to je to

mravojed20
26-01-2009, 20:23
Condemned je dobar, ima svojih trenutaka, mada poludim od onog sporog hodanja i maksimalnih 5 sekundi trčanja.

Call of Cthulhu ima atmosferu ali..ja tu igru nisam mogao igrati više od nekoliko sati, bolila me glava od onog blura odvratnog, kad god se neki vrag desi, glavni lik praktički oslijepi, stalno mu se vid zamagljuje, užasno iritantno. Znam da nisam objektivan, ali preloše mi je to bilo i smetalo mi užasno u igranju.

Silent Hill 2 je nenadjebiva igra. Silent Hill 3 igram trenutno i na svoj način je također odličan, na samom vrhu uz dvojku i Penumbra serijal.

Homecoming sam odigrao nekidan i osim ok priče i sad već tipične atmosfere, prosjek.. nije me baš uplašio. Neprijatelja je jako malo, kako količinski tako i po raznolikosti. Save pointovi su nebulozno razmješteni, municije za oružja je ABNORMALNO malo, a maksimum koji možete nositi je još manji.

Igru ni nije radio Team Silent nego američki Double Helix, pa neku kvalitetu na razini dvojke i trojke nisam ni očekivao.

Bar je kamera bolja od prethodnika.

Bara
26-01-2009, 20:25
Mravojed20, sviđaš mi se ti, heh :), napokon netko s kime se mogu složiti o odabiru svojih horora, napokon! Koje bih još izdvoji od konzolaških, Forbbiden Siren 2 te Fatal frame (bilo koji)

Sony Ericsson
26-01-2009, 20:29
hotel 626 je dosta dobar :pray:

Arbiter of Change
26-01-2009, 20:29
Call of Cthulhu ima atmosferu ali..ja tu igru nisam mogao igrati više od nekoliko sati, bolila me glava od onog blura odvratnog, kad god se neki vrag desi, glavni lik praktički oslijepi, stalno mu se vid zamagljuje, užasno iritantno. Znam da nisam objektivan, ali preloše mi je to bilo i smetalo mi užasno u igranju.
Ček ček, šta? To nekakvo zmuljavanje slike ti se događa samo kad ti pada Sanity, tj. kad vidiš nešto gadno u igri (uglavnom tvojom krivicom).

Bara
26-01-2009, 20:31
Heh, zaboravio sam spomenuti Penumbra serijal, igra je super, sere te konstantno

mravojed20
26-01-2009, 20:39
Call of Cthulhu ima atmosferu ali..ja tu igru nisam mogao igrati više od nekoliko sati, bolila me glava od onog blura odvratnog, kad god se neki vrag desi, glavni lik praktički oslijepi, stalno mu se vid zamagljuje, užasno iritantno. Znam da nisam objektivan, ali preloše mi je to bilo i smetalo mi užasno u igranju.
Ček ček, šta? To nekakvo zmuljavanje slike ti se događa samo kad ti pada Sanity, tj. kad vidiš nešto gadno u igri (uglavnom tvojom krivicom).

Njemu pada sanity kad hoda po gredama na visini od 3 metra, i onaj totalno ultra loše izveden blur se pojavi da meni doslovno slabo dođe i moram prestat igrati, u nijednoj drugoj igri mi se to nije dogodilo, prije nje ni nakon, a to se ne može isključiti.

Hellboy
26-01-2009, 20:41
@Bara da...penumbra je žešće zeznuta na mahove...onak, prvi put kad u tunelima sretneš jednu od onih džukela, srce ti utekne kroz uši i sakrije se pod krevet...ne zato što su ružni, nego što te s početka pušta da njuškaš u miru i onda iskoči iz mraka a u ruci imaš jeftinu bengalku :cry: i onda nagananja po hodnicima, panična zatvaranja vrata i rušenje polica da se ista zablokiraju i najgore od svega, režanje u mraku, a baterije u lampi polako odlaze dok svjetlost nestaje a mrak se približava uz to režanje...

Arbiter of Change
26-01-2009, 20:42
Njemu pada sanity kad hoda po gredama na visini od 3 metra, i onaj totalno ultra loše izveden blur se pojavi da meni doslovno slabo dođe i moram prestat igrati, u nijednoj drugoj igri mi se to nije dogodilo, prije nje ni nakon, a to se ne može isključiti.
Evo ja iskreno skoro nisam ni primjetio niti mi je smetalo... i da, sve je u redu s mojim vidom (siguran da ti nisu driveri bili problematični tada?).
Ali da je igra predobra to da (već spomenuti adrenalinski bijeg iz hotela, naganjanje Shoggotha i slične scene su moćne do bola).

mravojed20
26-01-2009, 20:52
Ma sve ok bilo s driverima, valjda meni to smeta i gotovo, žao mi bilo jer igra je dobra, gadna atmosfera i sve..al jebga nije mi bilo u interesu držati kantu kraj stola :)

Bara
26-01-2009, 21:10
To Hellboy, kužiš ti mene, igra je strava i po, mislim po strahu koji prouzrokuje:), ali svak tko nije zaigrao Condemned: Criminal Origins mora, igra ima super akcijskih elemnata i super je borba, a ima nekih scena od kojih srce stane, ne znam za vas, ali ja imam 15 tek napunjenih i srce me zabolilo na jednoj sceni...

The Jackal
27-01-2009, 11:11
Mravojed20, sviđaš mi se ti, heh :), napokon netko s kime se mogu složiti o odabiru svojih horora, napokon! Koje bih još izdvoji od konzolaških, Forbbiden Siren 2 te Fatal frame (bilo koji)

Meni je jedinica znala biti dosta teška jel je imala one zagnetke tipa poredaj nekakva japanska slova. Ali fora je način na koji ubijaš neprijatelje, Kamera FTW ^^

I da. Strašna je stvarno

Bara
27-01-2009, 11:12
Pa da, moćno je, moraš pričekati da ti se onaj bolesno dizajnirani japanski duh približi skroz faci, ja ga uopće nisam mogao gledati, prestrašno je, japanci su stvarno bolesni!

The Jackal
27-01-2009, 11:18
Oni su poznati po hebeno strašnim filmovima hororcima a i po horor igrama. Japanski The Ring je XXX puta strašnija od one američke. Ali nemrem se odlučit šta mi je strašnije. Silent Hill-ovi ili Fatal Frame-ovi.

Silent Hill ima non stop bu atmosferu gdje god se nalaziš dok Fatal Frame (jedinica, dvojku nisam stigao odigrat jer sam prodao plejku) ima tu atmosferu malo po malo. Ali što se tiče priče negdje su jednako. U jedinici FF-a je nešto u vezi onog rituala vješanja dok SH ima u priči svega i svačega i sve se slaže.

Bara
27-01-2009, 11:22
A ne znam ni ja, ja bih se ipak odlučio za Silent Hill zato što je on legendaran. Skuži ovo, cijelo vrijeme šećeš sam po magli i tareš čudovišta, kada napokon sretneš nekog lika s kojim možeš popričat dođe ti još veće zlo i želiš da ga ni nisi sreo koliko je on sablastan i luđački nastrojen, škripanje, glazba odlična, priča je ono što te tjera dalje, ajmo mi ostaviti Fatal Fram japancima, jednostavno ih ne smještam u istu kategoriju...

The Jackal
27-01-2009, 11:24
Sjećam se Dvojke SH i onog debelog. :o

Insert
01-05-2009, 08:46
S.T.A.L.K.E.R. Soc

znam, nije baš strašan ali je zato atmosfera neviđena

bezimeni
01-05-2009, 09:22
Igre sa elementima horora su mi ujedno i najbolje igre .To su totalne poslastice.Doom 3 briljira, Aliens vs. Predator 2 je odličan , STALKER ne treba posebno ni naglašavati a Return to Castle Wolfenstein mi je vjerovatno i najbolji naslov i jako se veselim skorom nastavku.