PDA

Pogledaj cijelu verziju : moji dobri stari dani na sa:mp-u



xtali
20-01-2009, 21:29
Evo ja xtali prije nekoliko mjeseci prestao sam igrati sa:mp pa da vam kazem kako se to dogodilo sve je pocelo jednog dana kad smo ja i dobar admin cimpy biti online 7 dana sa prestankom 7 sati (samo ili gubi),e pa pocelo je to tog utorka i sve je islo dobro prvih dva dana piso sam normalno,djko sam normalno...e i u cetvrtak je bio war izmedu bandi fallen army i blac mafia (nesto slicno ne sjecam se)e i par sati prije toga posto sam admin i sve je bilo jakooo dobro mogo sam banat,kickat...pozdravljam brunu i cjelu croherzegovinu ovime,koji se prosirio na cod4,cod2...e i znaci da nastavim.Kada je dosao war doslo je do svadi i nekih promjena
BM je navodno bio jaci pa je pola FA usprkos 3 pofica (mene,Alex-a i Zeroa) otisao u BM ,onda je doslo jedno jako smjesno vrjeme kad smo pisali govore da ostanu,svi smo se tako smijali kada smo govorili na team speak i kad smo plesali (animacije) da ostanu...ali sve se jako zakompliciralo i oni su otisli u bm ,kad je doslo do wara,ostalo nas je samo 10 u bandi od (u vrjeme wara) 6 aktivnih to su bili buduci heroji DeanCRO(najbolji frend ikad),Zero(Tip koji me naucio svemu),Alex(ma car nad carevima),i Killa (tip koji je aktivan 24/7 ali noob), i naravno moj neprijatelj Cimpy,te naravno ja,dogovor o waru je dobro zavrsio,i tako se dogovorilo da ce se war odrzati na brdu di je BM baza na eastu ls-a,i tako bilo je 16 na 6 osjecali smo nervozu u zraku,makar smo znali da su svi noobovi ali ipak je vecina prevladava,i tako doslo je do odbrojavanja,3!!!!!!!!!!-svi poredu stavcili uzije u ruke,m4 i saw-e,2!!!!!!!!!!!poceli smo ciljat,svako naso svoju metu,gledali kako se kretati,1!!!!!!!!!!!!!!!!!!samo da nismo puknuli kako smo jako drzali prste na misu,molili smo se boguda dobimo,i tad kad je skoro reko pocniiiiiii,rece najgenijalniji vlancek,cekajjjjjj (zamjenik lidera BM),"svrbe me jajca" idem se pocohat,tako smo odahnuli otisli se vjezbat jos malo na zid,i vrati se on i opet 3,2,1 i onda pocniiiiSigrali smo tkz. krug i 2 na 1 tada sam dobio i specijalnos po kojo sam bio poznat neko vrjeme,u 0,5 sek sam skocio u pucao po jednom s boka dok je on puco na svojeg i onaj na njega,tako ubio jednog,osot jos jedan tada pao jedan nas DeanCRO,pa KIlla,bilo je 4 na 7onaj jedan nas je jako zajebo...tada smo presli na taktiku 2 vs 3 i 2 vs 4 ubili smo jos 2 i onda ode Cimpy,te zatimAlex,ostali samo ja i Zero igrali smo 2 vs 5 neki s samo 0,1 neki s punim heltom,neki vec poumirali, ubili ih 3 ostala 2 ,ubili mene (sve u 1 sekundi)ostao samo zero, neizvjesnost ubija,jureci sam krenuo do baze i gledao chat box
,ulaz je bio zapecacen,i tada, player ZeRo killed player VlaNcheKSi jos jednog, vec pocelo slavlje i onda otvore se vrata usli unutra i nevjerojatno vlancek i onaj treci mrtava ZeRo s 0,1 helta poceli se smijati ali nismo znali da se s 0,1 umire,tako da smo izgubili po BM-ovim pravilima,tada sam ja nazalosta otisao u BM sto su neki krivo svatili jer ce pobjednik stvoriti novu bandu odabrati prvi bazu...Ja sam tada s isto legendom Davidom Primom osnovo bandu i onda sam otisao iz FA u BM i uso u BM za probu kako je na boljoj strani ,inace sam i trebo jer cu trebat ic u njihove saveznike...E tad oni govori su bili uspjesni i vratili us se stari clanovi FA bilo ih je nevjerojatnih 26 i svi na servu nevjerojatno svi se okupili oko BM ko mrtvaci svi auti na servu oko baze niko se nije usudio dici jer bi bili skinuti ili sniperom ili m4 il roketom , vladala je tusina,30 vs 26,ciljali smo na rupe u bazi,niste ovo culi ali sam stvorio nekim igracima i minigune s chitom,i pocelo je, prvo poceli su ulaziti jedan za drugim,pucali smo svime ali cak smo ostali i bez amma,dolazili su helicima,skakali avionima,busovima,onime sto prevoze zdrobljene aute skakali sutima u bazu,pucali smo svigdje i nigdje,stiskali nas,s jumpjetom su nas bomvardirali,poklali nas ko konje i onda kazu hehehe ko je sad bolji...i onda sam bano neke ljude bezveze a neke jer su prostacili samo njih 15 nis puno ,tad sam dobio upozorenje od heda,ako cu to jos jednom ponoviti ...bla bla bla... jos 3 dana do kraja oklade i tada sam trebo ici na ljetovanje i moj frend u RL Crysis mi je preuzo acc da zavrsi okladu i da me proglase najaktivnijim igracem na sa:mp-u,sve je islo dobro uzivao sam na ljetovanju na rabu i vratio se napisao temu od 11 stranica kako sam proveo ljetne praznike a zadnja recenica je bila "bilo mi je jako dobro nadam se da ce tako i biiti dalje tu" a onda post pa nece , skuzili su da me crysis zamjenjivo i oduzeli su mi adminstvo nakon par dana,nisam proglasen najaktivnijim igracem,
nije bilo vise smisla igrati nije mi se dalo...otisao sam zauvjek i to su bili moji dani na sampu jako dobri...

K4ciga
20-01-2009, 21:49
Hvala što si to podjelio s nama,ali ne čini ti se da je tome mjesto u GTA (http://www.pcplay.hr/forum/viewforum.php?f=84)Spodforumu?
Inače,svaka čast na tekstu,stvarno je velik:)

EDIT: Banao si neke ljude bezveze?

flander
20-01-2009, 22:48
premjestih

xtali
21-01-2009, 13:56
ne bas bezveze samo zato jer su nas poklali,jos me cekaju da se vratim i da ponovo zaigram kad se sjetim starih dana dode mi da zaplacem kako smo se kod bugsovog amma klali mi FA :ekipa: svi naoruzani do kosti :rambo: ma najbolja vremena mog zivota tada ali jos uvjek placem za croherzegovinom :cry:

sabomen
21-01-2009, 14:24
eheeh...dobar si onda...ti.----... svaka čast na tako velikom tekstu..heh....

Jerry
21-01-2009, 16:08
bu,kolko ti imaš godina,sjećam te se s ch dma,neka faca tamo..11 ili 12 ? bjež bogati,plaćeš vamo za igrom..

xtali
21-01-2009, 16:55
a sta bi jebt bio sam 6 po ja cini poslje banksa,alexa...cjenili su me ljudi i najebali su sto su me podcjenili za godine,sad imam 13 ,sta nebi plako bas sam im prirasto srcu :cry: a ti na gforcedobar je to serv isto samo steta sto je sam rpg

streetrace777
21-01-2009, 17:08
Ja sam poceo igrat samp cim je izasao, pio skripter za jedna od najacih servera u svijetu i nakon toga prestao, pa ne placem ovuda jbt. installaj si neku novu igru i igraj

xtali
21-01-2009, 20:22
ma igram ja i fc2 i cod 4 i cod 2 ma svaku igru koju god imam igram mp

ScorpiuS
21-01-2009, 20:46
Ma dali sam samo ja imo velikih problema sa pingom. Ping je više manje bio normalan jedino na Novacine i LittleWhitey's.
Naigro se SAMP-a u mjesec dana

uberfreak
22-01-2009, 18:57
Ma dali sam samo ja imo velikih problema sa pingom. Ping je više manje bio normalan jedino na Novacine i LittleWhitey's.
Naigro se SAMP-a u mjesec dana
ma UIF server je bio zivuca legenda, sada je zamro, neznam kako..... ali to je bilo u prošlosti sada trazkim trenutacni ip, jer su ga priomijernili od zadnji puta kako sam gledao........