PDA

Pogledaj cijelu verziju : Quake na iPhoneu



IgGy
20-01-2009, 14:25
Iako ova vijest nema direktne veze s PC gamingom, doista je interesantno vidjeti igru koju smo pred 13 godina igrali na, tada bijesnim računalima, danas igramo na mobilnom telefonu. Točnije, radi se o demonstraciji proizvoda iControlPad, neslužbenog gamepada namijenjenog Appleovom mobitelu, iPhone.

iControlPad ne djeluje kao pretjerano elegantno rješenje za Appleov iPhone, no svejedno se radi o upečatljivom proizvodu koje će uskoro krenuti u serijsku proizvodnju.

Pogledajte video! (7ojLKeewbEk)

Electromaster
20-01-2009, 14:27
Sounds nice, ali ja ću ipak pričekati UT^^

Sickmanno1
20-01-2009, 14:29
Sounds nice, ali ja ću ipak pričekati UT^^

hehehe....

croat1gamer
20-01-2009, 15:11
ja sam vidio negdje doom u flashu
to se moze na svakome predmetu koji ima flash player 10 igrati

W1k1n6
20-01-2009, 16:37
Čudi me zašto sve legendarne igre s PC-a odavno već nisu završile na mobitelima, sigurno bi bile zanimljivije od ovih koje se rade posebno za mobove (čast iznimkama), a i mlađi igrači bi se malo educirali, jer sigurno neće na svoje današnje ninja PC strojeve instalirati igre s pikselima ko zdjele za juhu.

croat1gamer
20-01-2009, 18:48
zbog ogranicenosti mobitela sto nema mis za kontrole vjerovatno

evo, doom 1 flash
http://www.newgrounds.com/portal/view/470460
konvertiran doom, da, originalni doom
odlicno za pocetak
sada, quake na iphone mi dode da placem sto tek sada to rade
i to samo iphone
pa zar ostali slicni mobiteli (ili kako god hocete nazvati) nisu dostatni?

ScorpiuS
20-01-2009, 22:10
Na svom mobaču sam igro jedan DOOM RPG ili tako nešto. Inače bio je turend-based, sada ga mislim ima T-Mobile i nije bio baš nešto. Ovo je prilično dobro što su napravili sa flashom.

Hellboy
23-01-2009, 11:52
Doom RPG je napravljen od strane Id Softwarea i orijentirao se na priču više nego na pucnjavu...inače imam Doom1 na mojoj N95, nije turn based, igram ga u wide screen modu, imam dovoljno tipki za upravljanje bez da izvodim kakve eskapade sa izvrtanjem prstiju, igra ide glađe nego što je išla na najjačim pilama u doba kad je izašao i sexi sam si...

RIDER32
27-01-2009, 23:24
To je slicno ko GBA... :pray: