PDA

Pogledaj cijelu verziju : AVGN game



SkunK
20-01-2009, 14:05
Za sve nostalgičare 8 bit , 16bit sistema i Angry Video Game Nerd-a :

http://www.mediafire.com/?xemmdzj2tyi

Igra je vrlo zarazna, smješna do bola pogotovo onima koji su upoznati s radom AVGN-a (James Rolfe).
Posjetite usput njegovu stranicu, a pogotovo Video sekciju s "game reviewsima"
http://www.cinemassacre.com/


UPOZORENJE :

Igra se zna i loadat do 10 minuta na nešto starijim PC-ima, pa kako bi rekao AVGN : "Grab the beer, and be fucking patient ":)

streetrace777
20-01-2009, 14:15
Opa moram ovo probat. Inace sma veliki fan Jamesa heh :)

Sickmanno1
26-01-2009, 22:58
He's gonna take you back to the past...

Skidam :D

SkunK
27-01-2009, 00:15
He's gonna take you back to the past...

Skidam :D

To play some shitty games that suck ass :gitara:

streetrace777
27-01-2009, 00:46
Igra mi je odlicna,ne stignem bas igrat pa sma smao probao i svida mise xd

SkunK
28-01-2009, 11:54
Inače ja sam igru prošao, ako trebate tipse samo recite (pain in the ass je bio zadnji boss).


Fucking scythe boss, look at this it's fucking impossible to avoid him... were they on crack when they made this game???:D

Systematic Reverse
28-01-2009, 12:55
were they on Martini, protresen, ne promješan when they made this game???:D

xD

cenzura ftw

skinut ce se :thumbs2:

SkunK
28-01-2009, 20:07
Inače ja sam igru prošao, ako trebate tipse samo recite (pain in the ass je bio zadnji boss).


Fucking scythe boss, look at this it's fucking impossible to avoid him... were they on c-r-a-c-k when they made this game???:D


Inače... glitch alert :D

zezam se :)

Ali dobra mu je ta fora kad optuzuje developere da su bili na drogama kad su radili te igre.

Probajte igrati Dr. Jekly & Mr. Hide na NES-u, ili Bible Stories na NES pa cete vidjeti da djelimo isto misljenje:)

mamlaz
09-02-2009, 11:08
Ima dosta bugova...

Baš loše je kad se boriš sa castlevania bossom, i malo ga jače šutneš sa special kickom, pa ti izleti iz vidljivosti i pogine prvi put, pa ne vidiš onaj health koji se spušta i koji ga obnovi.
Tipa čuješ kako je živ a nemožeš do njega...
Onda moraš cijelu misiju ispočetka...
I kad ga tako 2-3 puta zabiješ van vidljivog polja, odlučiš ne koristiti specialne poteze... :thumbs1: