PDA

Pogledaj cijelu verziju : Svećenici



Electromaster
18-01-2009, 23:46
Evo dakle. Da me ne bi krivo shvatili, ne želim u ovoj temi nikakve rasprave o vjeri, crkvi, itd. Čisto o svećenicima, kao osobama. Pljujemo po svim javnim ličnostima, možemo i po njima. Također, ne kažem da su svi loši. Ima dobrih svećenika, kakvi bi i trebali biti, ali ovo nije tema o njima...

Neću sad govorit o svećenicma koje vidimo na vijestima, koji su završili u zatvoru zbog ovog ili onog, primarno me zanimaju vaša iskustva sa svećenicima koji, iako ne čine ništa odveć kriminalno, pod*ebavaju narod svoje župe u mozak, i prave se Svemugući.

Dakle, da vas čujemo.

Sickmanno1
18-01-2009, 23:50
Hmmm, evo zadnje sta me iznenadilo je bilo prije tjedan dana, kada mi je svecenik dosao posvetiti kucu. Najme obavio je to i sad prica nesto sa starom i slucajno ugleda na zastavu od Metallice koju imam na vratima sobe i lik zakljuci da je na slici vrag i pita moju staru zasto imamo vrata objesenog na vratima. Mislim ne bi se nicega cudio da doticni svecenik nije ispod 25 godina na osnovi izgleda. Sreca njegova da nisam bio doma, pa bi mu pojasnio par stvari, ovak mi stara ostala zatecena i nije znala sta bi rekla, a za razliku od mene je vjernik...

flander
19-01-2009, 00:06
a ono nisam imal nekih problema sa svećenicima, brijem da ni nebum, nejdem neš na mise jel brijem da sa time niš ne dobiva, vjerujem kolko vjerujem i to je sasvim moja stvar,jel pri samom odlasku na misu dođem i vidim onak xy ljudi koji su stariji od 50+ godina, mole se a ni sami nezaju kome, onak ko zombiji izgledaju,doslovce, kad svi mole recimo Oče naš to je bez volje, bez glasa,ono koda svi pomrli...

volio bi jednom otići na msiu kakve crnci imaju, oni znaju naparvit koncert od svake mise ^^

eddie2142
19-01-2009, 00:21
u nas su skoro svi jebivjetri, a samo imaju dva dobra:

radi jednog idem na vjeronauk(igramo stolni tenis sa njim xD), pusi i kaze da mu je najtezi grijeh slajfanje kurca, ja umro kad je to reko
a drugi dobar ko kruh, netko zakasni, on mu samo kaze nemoj vise i ok

svi ostali su svemoguce pizde kao sto je gore navedeno, stanje u crkvi nevalja