PDA

Pogledaj cijelu verziju : POMOCCC hitnooooo!!!



Dexter PRO
18-01-2009, 19:16
Evo trebam jednu pomoč :) ,ja na svom kompu ima 200GB HD(za mene dovoljno) a imam slobodno samo 40gb ovih drugih 160 su mi zauzeti ali ne kuzim ja na kompu od vecih stvari kaj su instalrijane je samo cod4 i cod5 idem pod add or remove programs i to su dve jednie stvari kaj su opce u gigama sve ostalno je nesto sitno ne kuzim kak opce imam tolko giga zauzeto dali je to zbok stalnog instaliravanja windowsa ponovno pa sam nabijo tak gb na hd pa nisam sve potpuno zbriso sa sa hd ili kaj vec molim pomoc ako to je kak sve potpuno zbrisat i krenut ispocetka fala puno! :D

nosferatu25
18-01-2009, 19:36
ja već pomislio da je pitanje života u smrti, oladih se.

Dexter PRO
18-01-2009, 19:58
Netrebam glupe komentare nego pomoc :? !

Herinjo
18-01-2009, 20:04
Dobro polako, čoeče.
Ne znači da ako nema ništa u Add/Remove programs da nemaš još sadržaja na kompu.
Muzika, filmovi?

Sickmanno1
18-01-2009, 20:19
Evo trebam jednu pomoč :) ,ja na svom kompu ima 200GB HD(za mene dovoljno) a imam slobodno samo 40gb ovih drugih 160 su mi zauzeti ali ne kuzim ja na kompu od vecih stvari kaj su instalrijane je samo cod4 i cod5 idem pod add or remove programs i to su dve jednie stvari kaj su opce u gigama sve ostalno je nesto sitno ne kuzim kak opce imam tolko giga zauzeto dali je to zbok stalnog instaliravanja windowsa ponovno pa sam nabijo tak gb na hd pa nisam sve potpuno zbriso sa sa hd ili kaj vec molim pomoc ako to je kak sve potpuno zbrisat i krenut ispocetka fala puno! :D

Napravi Scandisk na particijama.

Installiraj EasyCleaner ili slican program...

Dexter PRO
18-01-2009, 20:20
nemam nis mjuzu sve prej youtube slusam a filmove prek maxtv xD nemam nis ozbiljno!!

Razzarach
18-01-2009, 20:31
si skido šta

croat1gamer
18-01-2009, 20:47
provjeri temp folder, tamo se skuplja vecina gluposti
c:documents and settings\<ime usera>\local settings*\temp

*local settings je hidden folder

Outmind
18-01-2009, 21:19
Kad si zadnji put formatirao disk, i još važnije kada si očistio temporary internet filese?

I da, mislim da je ovo zadnji put da odgovaram na temu ovakvog imena.

flander
18-01-2009, 22:16
Evo trebam jednu pomoč :) ,ja na svom kompu ima 200GB HD(za mene dovoljno) a imam slobodno samo 40gb ovih drugih 160 su mi zauzeti ali ne kuzim ja na kompu od vecih stvari kaj su instalrijane je samo cod4 i cod5 idem pod add or remove programs i to su dve jednie stvari kaj su opce u gigama sve ostalno je nesto sitno ne kuzim kak opce imam tolko giga zauzeto dali je to zbok stalnog instaliravanja windowsa ponovno pa sam nabijo tak gb na hd pa nisam sve potpuno zbriso sa sa hd ili kaj vec molim pomoc ako to je kak sve potpuno zbrisat i krenut ispocetka fala puno! :D

Napravi Scandisk na particijama.

Installiraj EasyCleaner ili slican program...

...nauči točku stavljat...

weird1
19-01-2009, 02:35
Eh srry... ja bih ti pomogao ali eto bas gledam po djepovima i nemogu naci carobnu kuglu. :)

Na koju foru da ti mi kazemo sto ti zauzima toliki prostor na disku?
Mi ti mozemo jedino reci da 2 igre + wins ne zauzimaju toliko sto ti i nece pomoci jer to vec znas. :)

Desni klik pa properties pa vidi koliko su ti veliki pojedini folderi: program files, windows, users ili documents and settings ovisi koji windowsi... takodjer pogledaj i sve user foldere (koji nisu od windowsa).

Kad nadjes gigantski folder javi nam (ako neznas sta je tj za sta je).

Takodjer nebi bilo lose da napravis pretragu(Search) po velicini npr sve >500Mb files.


molim pomoc ako to je kak sve potpuno zbrisat i krenut ispocetka fala puno! :D

Ako mislis na format i cistu instalaciju windowsa to je lako.
Prvo si spremi sve sto mislis sacuvat na neki drugi medij, restartuj komp udji u bios i namjesti da se boota sa cd/dvd uredjaja(ovo mozda i nije potrebno jer na nekim kompovima je tako i namjesteno), ubaci wins cd/dvd.
Instalacije nije problem odmah na pocetku ces imati opcije za formatirat disk(sto isto nije problem ako si sacuvao sve podatke koji su ti bili vazni na drugi medij). Formatiras disk i samo pratis upute za instalaciju zbilja nema tu neke mudrosti.

C
19-01-2009, 08:42
Ako ti je Windows XP stari, vjerojatno se svega nakupilo u System Restore-u. Isključi ga da se očisti, pa ga onda opet uključi.