PDA

Pogledaj cijelu verziju : Shadow Warrior



Rang€r
18-01-2009, 16:36
eto pošto wpeji imaju svoj topic, mogu i sweji, osim toga ima puno ljudi koi igraju sw :)

recite neš o svom sweu(ak ga imate) koji path, neke tipove i trikove i tako to :)

ja sam danas skužio pravi potencijal dugog ulaganja u skirmish path :)

danas sam u defu keepa pomoču split arrows taktike dilo sa spiral fletched arrow svaki put najmanje 1k dmg, oko 250 main target i bar još 3 njih lupi :)

u scenarijima i tak sl. na otvorenom polju, broadhead arrow, pa onaj ailment za koi treba 5 barova u path of skirmish, i to bi bilo to, onda samo nastaviš derat sa spiral/rapid fire i umrjet će... :)

al ta taktika split arrows također ima neke bugove, danas sam 2 našo, 1. je taj da kad imaš tu taktiku, nemreš lupat gatese, a 2. je u onom tower BO u talabeclandu gdje uopče ne radi, tj. spiral dila dmg samo onom kog lupim ne i onom pored...

Rang€r
25-09-2009, 16:20
http://www.warhammeralliance.com/forums ... 921&page=2 (http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=312921&page=2)

izgleda da SWei napokon buff dobivaju :))


SW getting 1 sec EE (plink)

This are teh things they were working on for SW, unfortunatly 1 sec EE will never see the light as a buff to SW, haven't seen any farther information regarding the rest....
Taken from Mythics oficial forum and posted by taldren WAR Oracle

1. Dual Wield, at least as an assault tactic.
2. Skirmish range boost tactic.
3. 1s Eagle Eye, at least as a scout tactic. REMOVED, won't be seen the light
4. Camoflauge-like ability (50% transparent and no name tag unless targetted) aka Ghetto Stealth.
5. Complete mechanic revamp away from our current exclusive system to one based on bias.


Only 4 more to go.

Nodakim
25-09-2009, 17:21
Dual wield je napokon došao,a nedostatak njega prije godinu dana stvarno je bio čudan jer po loreu,CG videjima je SW ga trebao imati.
A za buffove ostale nemam šta reći jer nisam na plati više.: D

Arbiter of Change
25-09-2009, 17:34
A ono, bilo je i vrijeme više za DW... koliko je prošlo od kada smo vidjeli kickass uvod i pitali se zašto ne možemo DW-ati ingame? :)

Rang€r
25-09-2009, 23:21
još sam bio malo gledo i neki govore da ipak neče bit dw, al če bit EE1sc kao scout taktika, a LS će bit core tactic, to mi je totalno retardirano jer mi skirmish/assault bagra ostajemo sakati ko i prije...

bilo bi ljepo kad bi mythic il GOA napokon potvrdili šta će bit a šta neče, jer več dugo nisam bio ovak uzbuđen oko nečeg :)

i da bilo je i govora da će za skirmish ubacit neku taktiku od SHa, shootin with the crap, neki qrc, ugl što bi trebalo zamjenit CF, a take taktike mislim da nema jer mi jednostavno nemogu sam tako maznut 20% rcrita i regulatora za ES...

sve u svemu, ja bi 2. blade u ruci smatro kao SW peta, mnogo kulnijeg :D