PDA

Pogledaj cijelu verziju : BattleForge



Necto
17-01-2009, 18:49
RTSSbaziran na TCG sistemu. (trading card game)S(nije na poteze)
Kada startate igru dobijete odredjene karte od kojih mozete slagati deckove (mixati ih medjusobno ili ici full na nesto)
Znaci nema izgradnje gradjevina za proizvodnju unita, vec se uniti spawnaju "bacanjem" odredjene karte.
Za izgradnju unita se koristi Power koji se prikuplja kada zauzmete kristale na odredjenim djelovima mape.
Postoje tri "rase", Fire, Frost, Nature i Shadow i svaka ima 4 Tier-a.
Da bi napredovali kroz Tier-ove treba zuzeti odredjene pointove na kojima izgradite "Orb" koji vam treba.
Orbovi su u 4 razlicite "boje" (fire,frost,etc) i za npr T2 trebate imati dva orba, T3 tri orba itd.

Vise detalja imate tu: http://www.battleforge.com
Gameplay filmici: http://www.gametrailers.com/game/6757.html

Evo ja derem ima par dana po Beti i bas je zakon :thumbs2:

Na FilePlanetu mozete nabaviti Beta key i tamo dobijete link za dload.
http://www.fileplanet.com

hf :friends:

Razzarach
17-01-2009, 21:06
to nikad neću zaigrat
pa to je ko yu gi oh

Arbiter of Change
17-01-2009, 21:15
Volio sam Etherlords i općenito nemam ništa protiv TCG tako da ću i ovo probati.
Trenutno skidam client i samo me zanima dokle zapravo traje BETA?

Samo mi se malo taj MMO dio ne uklapa u sve, ali budem vidio.

Kalhant
17-01-2009, 21:18
Igra mi se cini predobra. Zanima koliko MB-a ima za skinut posto sam pri kraju s paketom i dali se zna koliko ce se placati kada izade iz bete?

Necto
17-01-2009, 21:55
@sabbath32

Eh zna sam da ce netko ovako uletiti cim se karte spominju :D

Ali zapravo ovo nema skoro nikakve veze s kartama je NIJESna poteze nego je cisti RTS.
Zamislite karte kao obicne unite koji imaju instant spawn, razni toweri i zidovi i sta ja znam imaju build time.
Jedina razlika izmedju klasicnog RTSa je sta ne postoje gradjevine za izgradnju unita, nego se sve odvija u hodu.
Za proizvodnju unita i sranja koristi se power koji se farma tako sta zauzmete power kristale.


Neznam tocno dokle ce beta trajati, nadam se do izlaska igre, a navodno igra izlazi u
trecem mjesecu.

Stavija sam zvjezdicu na MMO* jer nije bas ovo neki MMO kao takav, mislim da je limit 12 igraca po mapi.
Oni to zovu MMO vjerovatno zato jer su svi povezani na istom sistemu i na istom chatu i trade i akucije su dostupne svima.
Bitke mogu biti "masivne" kad se nakupi pun kur*c unita po ekranu onda nastane opci krkljanac, nevidis ko pije ko placa :P
(to mi je jedna od zamjerki, kamera je preblizu imho, skupis par Juggernauta i jos od ostalih leekova i kad uletis u neki vec fight ekran je pun unita i spelova i explozija i svega, ... triba bi biti neki bird view malo udaljeniji.
I jos mi je sranje totalno sta u PvPu nema Fog of War ... totalno imbecilno ... odmah mozes pratit sta ko radi)

@Kalhant

Ima ti 10gb ... poprilicno (ali ja sam na fletu pa bmk)

Kad izadje iz bete nece se placati pretplata, nego ce se s parama moci kupovati Booster packovi.
U igri imas Gold i BF Pointove, Gold dobivas na PvE i PvP i s njim upgradeas karte.
BF Pointovi se trenutno cini mi se nemogu dobivati nikako osim s tradeom, znaci prodajom karata koje ti netribaju.
S BF Pointovima mozes kupovati karte na marketu i kupovati Booster packove.
Booster pack ti je zapravo paket random karata, ako oces kupis jedan Booster i nadas se da ces dobit neku Ultra Rare kartu :D

Jos se nezna tocno kako ce sve to na kraju funkcionirat s tim placanjem i kako ce se dobivati jos BF pointovi ali vidit cemo.

Eto tolko od mene ... ako ima jos koje pitanje samo pucajte :thumbs2: :)

Kalhant
17-01-2009, 22:04
Hvala na iscrpnom odgovoru. Samo jos par pitanja ako moze :) .
1. Koliko ce otprilike kostat boosteri (ako se zna)
2. Dali postoji neki super deck koji pobjeduje sve, jer ako postoji to bi bilo jadno :(
3. Dali lagga server te dali je obican ADSL dovoljan da ne pocne laggat ko ludo usred masovne bitke

to bi bilo sve, hvala unaprijed :friends:

Stryder
17-01-2009, 22:05
Evo skinio sam instaler i sada mi se updejtira.Imao sam malih problema sa registracijom ali to sam riješio. Dosta sporo mi ide update (oko 20 - 100 kB/s) no ostavit cu ga preko noći, nadam se da ce mi se brzina popravit. Jako mi se sviđa sama ideja i nadam se da cemo odigrat koji match :D

Arbiter of Change
17-01-2009, 22:44
Hvala na informacijam Necto... sad me samo brine kako to misle izvesti sa kupovanjem boostera, bar sa stajališta nas koji ne koristimo ili nemamo karticu (za plaćanje mislim, na neku iz igre). Ima li kakvih naznaka da će biti i SP komponenta? Ne smeta mi što je online nego će neki uvijek biti inferiorniji naspram drugih jer recimo ne mogu kupovati boostere.

Zapravo, podsjeća me na one azijske shopove u njihovim free MMO naslovima... pare diktiraju uspješnost?

Necto
17-01-2009, 23:38
@Kalhant

Ne postoji neki super ultra pwnage deck :D jer mozes slagati masu kombinacija, ali zato postoje neke IMBA karte koji lagano narusavaju balans, u PvP-u naravno.
Ali ipak ovo je jos Beta pa ce se sve to na kraju izbalansirati garant.

Kada radi normalno server niti bitke niti nista ne laga, ja picim sve na max na 1680 rezi na 22" monitoru.
Jedino kada ovi nesto drkaju po serveru, patchiraju ili sta ja znam, onda zna zajebavati server i tako ... (hint: Beta)

Nezna se koliko ce kostati boosteri ali ako nesto drasticno ne promjene karte koje dobijes u Boosteru, sumnjam da
ce biti ooogromna navala na Boostere i da ce leekovi s "vise RL para" biti u prednosti. Jer ...
Postoji 4 vrste karata, Common, Uncommon, Rare i Ultra Rare
U Boosteru dobijes 8 RandomSkarata od toga 1 Rare, 2 Uncommon i 5 Common (Random!)
U Boosteru dobijes karte iz svih "rasa" tako da mozes ti biti full Fire recimo a ne dobiti niti jednu Fire kartu u Boosteru.
Navodno se i preko Boostera dobiju i Ultra Rare ali neznam, nisam jos ni jednu dobija. (zato i jesu Ultra Rare :P )

Ali bit je sta su karte u Boosteru Random tako da recimo, sada u beti kada kreiras leeka dobijes 2 Boostera i 2000 BF Pointsa.
s 2k BF Pointsa mozes kupiti jos 10 Boostera (svaki je 250 BFP).
I kad otvoris tih 12 Boostera skuzis da imas pun kurac duplikata i jos vise Common karata :P
Svaku kartu mozes Upgradeat 2 puta, a za upgrade ti treba duplikat, tako da tu ode dosta duplikata, i zato je i malo zajebanije
ako vam trebaju dupli od nekih Rare a onda ih nemate, ali zato postoji Trade.

Sigurno da ce biti manijaka koji ce potrositi 500 dolara recimo za nakupovati Boostere samo da bi dobili rare, ali mislim da ovaj oblik placanja nece toliko unistavati igru kao Micro Paymenti u Azijskim MMORPGovima, jer tamo znas tocno koje prednosti kupujes, a ovdje je ipak kolko tolko random.

IgraSima PVESdio!!
Pa ja samo i igram PvE citavo vrime, jer malo mi na kur*c ide sta nema Fog Of War pa se nisam jos upusta u PvP.
A i preko PvEa se dobivaju upgradei za karte, pa da se malo "boostam" prije nego krenem s PvPom.
Inace u PvEu imate mape i kampanju ko u svakom dugom RTSu i picite po mapama i derete.
S tim da postoje solo PvE mape a i mape s vise igraca, 2, 4, 8, 12 (12 je max cini mi se), i onda derete Co-Op :thumbs2:
U igri ima i tab s Knjigom kao, u kojoj se otkljucava storylne kako prelazite mape.
Ono ima masivno za citanje, lore i svakakvih sranja, i bas mi se to cita ... ali jos vise mi se igra :P tako da cu to kasnije procitat.

Kalhant
18-01-2009, 00:00
:pray: Igra mi se cini predobra, moram nagovorit frenda sa flatom da mi skine :D . Ako ljudi koji kupuju karte nece imat prednost mislim da ce ovo bit jedna od boljih mmo-a na trzistu.

Necto
18-01-2009, 00:39
Ma gledaj na ovo vise kao na RTS s global chatom :P

Arbiter of Change
18-01-2009, 17:03
Update završio i sad još samo trebam naći vremena i probati... imaš neke savjete o tome što raditi, a što ne kad počnem? :)

Necto
18-01-2009, 18:27
Nemoj kupovati karte s aukcija ... jer te oderu posteno.

S prvim parama koje dobijes (2k) kupi 8 boostera, i + ona dva sta dobijes na pocetku, imat ces ih 10.
To otvoris i vidis koje si karte dobija, ako ti triba neka karta javi meni i pitaj, iman ja dosta duplikata.

Ingame nick mi je Necto ... napisite i vi koji je vas tako da znamo.

:thumbs2:

Stryder
18-01-2009, 20:25
nick mi je Stryder (cudno nije zauzet ko u svim ostalim MMO igrama xD). Probao danas ujutro malo igrat i taman kad sam trebo imat onaj tutorial meni se crashala igra.Kad sam ponovno uso malo sam nakupovo karata (potrošio svu lovu na jedan onaj veci paket i ostalo na male pakete), slozio svoj deck i oso igrat PVP, a nisam imao pojma...pa me neki lik totalno rasturio jer ja sam unite slao da zauzimaju one pointove umjesto da sam stavio da se gradi na njima :D. Igra je ok , ali nisam ju puno igrao tako da još praktićki ništa neznam.

Par stvari me zanima.Kako da upgrejdam karte, jer imam nekih po 3komada odem upgrade ali nemogu nikako.I zanima me kako da znam koja je karta ultra rare a koja rare? :)

Necto
18-01-2009, 21:48
Kada predjes PvE mapu onda dobijes neku Upgrade kartu, i kad nju dobijes onda mozes upgradeat, a duplikat ti
sluzi da dodatno "boostas" jacinu Upgradea.

Common ti je smedja ikona u Donjem desnom uglu, Uncommon Srebrena, Rare Zlatna i Ultra ti je "Platinum boja"

crofiren
19-01-2009, 18:15
cek cek cek
igra ce se trebat poslje bete kupit (cd) i bit ce item mall???

Necto
19-01-2009, 19:14
Naravno da ces igru trebat kupit, pa di si ti vidija da EA proizvodi besplatne igre :rotfl:

Inace evo official post maloprije s foruma.


Skracena verzija:
Moje pare s ovim sistemom nece vidit :thumbs1:

gg EA



Official Announcement


Hi Everybody Announcements

The following is for you to get an overview of the BattleForge pricing model.

BattleForge is coming out as a “Boxed Product“, at a suggested retail price of €/USD 49.99.

The retail package will contain, in addition to the game, themed decks for each of the game’s four powers.
The “standard-decks”, which are in every retail package, consist of 16 cards.
On top of that, your retail package contains 3000 BattleForge points. Each Booster Pack costs 250 BattleForge points.
With your initial allotment of BattleForge points, you can buy a total of twelve Booster Packs – or 96 cards, as each Booster Pack contains eight cards.

After your purchase, you will have 160 cards: 64 from the standard decks and 96 from the Booster Packs.

You can gain more BattleForge points either through bargaining at the in-game Market Place, or purchasing the BattleForge Point Box.
The BattleForge Point Box can be bought from retail outlets or online. The box costs €/USD 19.99 and contains 2000 BattleForge points.
As a BoosterPack costs 250 points, the breakdown cost is that each Booster Pack costs €/USD 2.50.
The eight card Booster Pack is made up of five “common” cards, two “uncommon” cards and one “rare” or “ultra rare” card.


BattleForge is due in stores on March 26 (or March 27 in some territories). Aside from your own internet service costs, there are no fees for playing online.
After release, BattleForge will be continuously updated with new content. The first map update is planned for April.S

Kalhant
19-01-2009, 19:32
cek, cek to znaci da neces moc osvojit battle forge pointove ili kartu u igri? :cry:

Necto
19-01-2009, 20:04
Tako je, imati ces samo pocetnih 3000 BF s kojima mozes pokupovati Boostere ILI kupiti karte s marketa.
A posto ne postoji nikakav izvor tih BF, kad ti ih nestane nemozes ih vise nikako dobiti osim kupnjom s pravim parama.

Ili prodavanjem karata na marketu, sta je imbecilno jer tebi BF treba da bi kupija karte, koju kitu ces ih onda prodavat :toilet:

Arbiter of Change
19-01-2009, 20:07
Pa da, to sam izvorno i mislio. Nekako sam sumnjao da će oni naplaćivati boostere (karte, jel'te), a onda u samoj igri ponuditi nekakav princip kako da ih dobiješ bez da im platiš (nekakav drugi izvor BF-ova). Iako, sistem nije nužno loš ako ne planiraš kupiti dodatne boostere... i dobio si dobre karte u prvih 12 boostera... i duplikati su koje možeš prodati.

....

OK, nije dobar system za nas siromašne.

DJ Not Nice
19-01-2009, 21:15
Haha, koji fail, Svakog dana sve manje i manje kupujem EA igre, et, jedino me BF serijal drži, al i on saka od BF2.

Da se vratim an temu, EA sad samo po novcu i novcu roka, ipak, novac pokreće sve.
Podsjetimo se samo NFS: Andrkaver, ma sramota, žalost nad žalostima.

Kupi ingame auto s pravim novcima, di je bit igre onda nek ga sam osvojit tokom igre.

Ma žalosno!


A sad do same igre, igra ima potencija, i to brdo potencijala, al s ovim sistemom naplačivanja, jao jao.

Necto
19-01-2009, 22:19
Ma igra je zarazna totalno, sistem slican ko dota ... ima potencijala masivno ...

Ali eto ... moraju oni pocucat sta vise para u sta kracem roku, zaboli ih kita za igre i igrace :thumbs1:

Kalhant
20-01-2009, 00:35
Ali fakat sam razocaran. Jedna od rijetkih igra koja mi se svidjela odma i onda ovak. S ovakvim sistemom igra ce bit totalni shit, doci ce ljudi koji imaju pare na bacanje u RL-u i kupit odma 50 boostera pa se ti lagano hebi sa pocetnim kartama. A sta sam drugo mogo ocekivat od EA... :|

whiskey
20-01-2009, 12:04
Da, igra je jako zarazna ali s ovim sistemom placanja ne idem dalje od bete. Uzivajmo dakle dok još traje :D

Aral
19-02-2009, 16:19
A opet imamo single player koji mozemo odigrat bez ikakvog spajanja na net. Slucajno naletio na igru sad, bas izgleda super, po datumu izlaska cini se da dolazi negdje za mjesec dana...

demetrius
26-04-2009, 21:40
i izašla je,je ko odigro??

rudeboy95
13-05-2009, 20:37
Naravno da ces igru trebat kupit, pa di si ti vidija da EA proizvodi besplatne igre :rotfl:
A battlefield heroes?
ja proba instalirat battleforge al neradi neznan zasto. odma san odusta.

tigerija
16-05-2009, 18:32
Ja demo igrao sada, baš je super igra, lol uopšte nema nikakve veze sa dotom, naime i ono skoro sve veze sa Magic the Gathering ko da su kopirali na neki način MtG.

Naime brijem da če se brinut za igricu jako dobro pošto se kupuju boosteri za RL money... ali zato nečemo se mi toga baš naigrat xD. U biti ne isplati se ulagat u virtualne karte... radije ču skupljat i kartat MtG... tu su nagrade po 10 i više soma ono... a karte se čini nikad neče propast. A ova igrica če zastarit... bzvz su malo napravili ali ajde, bogati se mogu zabavit -.-' .

Markecgrad
26-05-2009, 12:52
You always wanted to pay a visit to the World of Nyn but couldn’t scrape together the fare for the trip? Then you should now start packing your bags because BattleForge is now a Play4Free title!
The BattleForge Play4Free Client, which you can download here, offers you complete access to all areas and functionality of the game, including all content updates (new PvP maps, Renegade Campaign) made available since release.
Along with all functionality of the game, BattleForge Play4Free includes two decks consisting of 32 cards. You can play any scenario in the game, including the Renegade Campaign. With BattleForge Play4Free, you are also able to purchase Booster Pack and bid on cards in the Auction House.
However, you can only offer a card in the Auction House once you have reached level 4 in PvE and level 10 in PvP. Direct trades and sending in-game mail with attachments are also blocked until you reach this experience level.
You tried out BattleForge with the demo? Then it’s definitely worth your while to switch over to Play4Free. In the demo version, you could only play a small number of the maps and scenarios available, and you couldn’t trade or buy cards in the auction house. Those restrictions have been removed!
Do you still have questions about BattleForge Play4Free? Then stop by and visit the official forum and have a look at our FAQs!

http://www.battleforge.com/portal/site/BattleForge/Articles/detail?contentId=3264b7638a551210VgnVCM100000100d2 c0aRCRD

To se traži :pray:
A baš sam planirao kupiti igru kad ovo :rotfl:

DJ Not Nice
27-05-2009, 17:05
Da, to je zaista lijep potez.
Samo, hmm, di je caka...možda je nema ^^

btw, BattleForge ima po meni jedan od najboljih soundtrackova.

BINUX
27-05-2009, 22:14
Skinuo jučer igru i probao igra je katastorfalno loša nije ni čudo da su je stavili free.Igra je smeče teško.Kao prvo igra ne podržava rezoluciju 1440*1050 pa do ona dva ogromna global chatt windowa koja nemožeš smanjit ni izgasit ono stavi ga preko pola ekrana nemožeš stisnut na nijednu menu opciju jel ti smeta global chatt window koji je preko pola ekrana pa da nenabrajam dalje.Smeče teško. :twisted:

Markecgrad
28-05-2009, 05:21
:rotfl:
Igra je fantastična,neznam od kud ti to sa chatom jer je tolko mali da ga jedva pročitaš.I vidim da ti je samo zbog toga loša igra.Jesi li je uopće probao igrati? :rotfl:

_Cox
29-05-2009, 12:51
Igra je postala besplatna >> http://www.battleforge.com/portal/site/ ... andingpage (http://www.battleforge.com/portal/site/BattleForge/landingpage)

Markecgrad
29-05-2009, 12:54
You always wanted to pay a visit to the World of Nyn but couldn’t scrape together the fare for the trip? Then you should now start packing your bags because BattleForge is now a Play4Free title!
The BattleForge Play4Free Client, which you can download here, offers you complete access to all areas and functionality of the game, including all content updates (new PvP maps, Renegade Campaign) made available since release.
Along with all functionality of the game, BattleForge Play4Free includes two decks consisting of 32 cards. You can play any scenario in the game, including the Renegade Campaign. With BattleForge Play4Free, you are also able to purchase Booster Pack and bid on cards in the Auction House.
However, you can only offer a card in the Auction House once you have reached level 4 in PvE and level 10 in PvP. Direct trades and sending in-game mail with attachments are also blocked until you reach this experience level.
You tried out BattleForge with the demo? Then it’s definitely worth your while to switch over to Play4Free. In the demo version, you could only play a small number of the maps and scenarios available, and you couldn’t trade or buy cards in the auction house. Those restrictions have been removed!
Do you still have questions about BattleForge Play4Free? Then stop by and visit the official forum and have a look at our FAQs!

http://www.battleforge.com/portal/site/BattleForge/Articles/detail?contentId=3264b7638a551210VgnVCM100000100d2 c0aRCRD

To se traži :pray:
A baš sam planirao kupiti igru kad ovo :rotfl:


Daj čitaj temu :P

Empe Tri
01-06-2009, 21:28
eo od kad sam vidio da je f2p poceo sam ju skidat :D
igra mi se cini zakon 2.7gb za tcg malo cudno al bas radi toga mi se cini da je predobra :wink:
i da jos 700 mb i u igri sam :killyou:

Markecgrad
01-06-2009, 21:38
e večina igrača ima problem sa kartama.
Svi su trebali dobiti 32 karte (8 od svake vrste) no većini je još uvijek ostao trial deck (kao i meni) pa se neispati igrati dok to ne poprave :(

Empe Tri
01-06-2009, 23:33
da i jos uz to ne mogu uci na server jer im previse ljudi :P

dali znas mozda kad ce to popravit ?

Markecgrad
02-06-2009, 05:29
Neznam,ja sam im to sve javio u Support i rekli su mi da će riješiti to i da ja probam napraviti novi acc (ne pomaže)

Empe Tri
02-06-2009, 20:08
ma jos me zivcira sto vec od jucer ne mogu uc na servere :P

pokusao sam barem 200 puta :thumbs1:

znas li ti mozda do cea bi moglo biti ?

Markecgrad
02-06-2009, 20:11
Ja sa svojim starim accom s kojim sam igrao još kada je trial bio mogu ući ali kad napravim novi onda nemogu. :?

Markecgrad
02-06-2009, 22:34
Due to load issues on Sunday and Monday we had to reduce the available slots for players that have not fully unlocked the game, yet. We spent the last days analyzing the server behavior and plan to deploy a fix for that with this patch which will address the identified underlying issues. This patch should allow us to increase the slots for Play 4 Free players again significantly.

Empe Tri
03-06-2009, 11:01
eo ga uspio sam uci u igru i igram evo cijelo jutro :D
a stzo se tice onog problema s kartama ja mislim da je rijesen jer ja imam od svih 4 vrste po 8 karata... a ti ako oces drukciji deck moras ga sam izgradit to jest tek onda ces imat prikazane sve karte u decku i moci ces ih koristit... :D

jbte kako sam ovo ljepo objasnio lol :rotfl:

brijem da cu si kupit one dodatne karte igra je pre zakon :D

Empe Tri
03-06-2009, 13:30
eo nakon par (7-8) sati igranja cisto ju preporucam svima... igra je jednostavno pre dobra (barem meni jer obozavam strateske igre) i uz to je i f2p...
igra je teska 2.7GB, brzina skidanja mi je bila na max... :D

evo ga stigao nam novi updejt :D


Scheduled downtime for 3-JUN-09, 2PM CET
Estimated duration: about 120 minutes.

Patch Notes

General

* The new PvE campaign continues with the PvE maps Slavemaster and Ocean
* 3 new PvE ranks and titles available!
* Added recommended languages for servers: Overlord and Raorleaf (international), Juggernaut (English), Stronghold (Deutsch)


Player versus Environment

* Two new PvE maps released for new campaign: Slavemaster and Ocean
* 3 new PVE ranks are added. The ranks are:
Rank 13: Overlord, XP needed 1,200,000
Rank 14: Archon, XP needed 2,400,000
Rank 15: Eternal, XP needed 4,800,000
* The maps Mo and Blight are now playable in standard difficulty level

User Interface

* Card Collection can now be sorted by rarity

Bug Fixes

* Bugfix Code: The sorting functionality in the marketplace now remembers your last used sort option and applies it automatically
* Bugfix Code: Fixed crashes that could occur when sorting auctions in the marketplace
* Map: Lajesh – a blocking issue has been fixed that prevented a part from a wall to be mountable if the wall was raised from the attacker's side.
* Map: Yrmia – the north base fortifications have been moved closer to the orbs to prevent the enemy from raising that wall as long as the orb is claimed, which should now properly mirror the situation in the south base.
* Map: Turan – some of the orbs and power wells have been moved to even out their ranges towards the nearby walls across the map.
* Map: Yshia – some of the orbs and power wells have been moved to even out their ranges towards the nearby walls across the map.


Server issues and population caps
Due to load issues on Sunday and Monday we had to reduce the available slots for players that have not fully unlocked the game, yet. We spent the last days analyzing the server behavior and plan to deploy a fix for that with this patch which will address the identified underlying issues. This patch should allow us to increase the slots for Play 4 Free players again significantly.

/edit
Sorry, had to remove two bullet points from the paragraph about UI changes.

Downtime postponed to 2PM CET.

Added update note: recommended languages on servers

Cyber9916
03-06-2009, 16:30
aj molim vas da mi netko napravi acc za igru jer kad ga ja napravim nista mi neposalju na email neznam koji je k. pise da je acc kreiran i da ga aktiviram....aj plz neka neko napravi pa mi posalje na pm tnx

Markecgrad
03-06-2009, 16:48
Meni je na starom accu još uvijek trial frost deck :(
Ali sam napravio novi i dobio normalne karte :D

Empe Tri
04-06-2009, 07:38
doce ti link za aktivirat meni je dosao nakon par sati, a jesi li probao resend activation code... ?

Markecgrad
04-06-2009, 16:46
Ma to sam napravio još davno,nego već na ovom accu imam više postignutog nego na starom tako da nastavljam sa ovim

Empe Tri
04-06-2009, 17:41
ma to sam rekao ovom sto je pitao da mu neko napravi acc ne tebi :D
hehe...

ja trejdo gold za neke nove karte :D

Markecgrad
04-06-2009, 17:52
Daj mi pojasni kako to trejdat da se i ja malo nadogradim

Empe Tri
04-06-2009, 18:42
koji ti je nick u igri ?
moj je NaKitu :D



ovaj pa upises u chet da zelis trejdat gold za karte i nadjes nekog ko ti se javi pa se dogovoris s njim, one common karte tj. one najobicnije ti dodju po 50-100g
a mozes trejdat 100g za 1bfp, tu se negdje krece cijena oko 100g za 1bfp...

a ja cu si kupit 10,000 BFp-a tako da cu si slozit deck kako spada :D

e da i u 9 mjesecu dolaze nove karte i jos neke nove stvari ;)

Markecgrad
04-06-2009, 20:17
Ok :thumbs2:
Nick: Croatia

Empe Tri
05-06-2009, 09:50
eo dobra stranica za kupnju BFpintsa :

http://www.onlinekeystore.com/BattleForge-3000-Points-64-cards.html

znaci dobijes BattleForge-3000-Points-64-cards za 16 Eura, vise se isplati nego da se kupi sa officijal stranice i uz to ovo je dozvoljeno od strane EA-games za razliku od nekih stranica :D
brijem da cu si ovo kupit za par dana 8)

e da i ima opcija kupnje samo BF pointsa od 1000, 2250, 5000 i 10000 za ok cijenu :wink:

Markecgrad
05-06-2009, 14:39
Nije mi jasno zašto na starom accu mogu stavljat aukcije a na novom piše da treba full verzija.
Stvarno nekužim o čemu se radi
:?

Empe Tri
05-06-2009, 15:36
pise ti da moras doci do 4 lvl-a pve ili 8 pvp i onda ti se otvara cijela igra ;)

a to ti je 2-3 sta igranja pve :P

Markecgrad
05-06-2009, 16:03
Otključala mi se full igra,sad uživam :D

Inače uspio sam gotovo sam zaklati stoneking lord-a na advanced 8)
Igrao sam punih sat i pol ali se isplatilo :rambo:

rudeboy95
06-06-2009, 10:39
Ja downloadao igru prije par dana i mogu rec da je predobra! Neki scenariji su malo teski, al nea veze. Razmisljam da kupim booster pack. Sta mislite jel vrijedi?

Markecgrad
06-06-2009, 11:11
Itekako,ja već štedim za njega.

Ovu misiju sam izgubio čak 4 puta,preteška je jednostavno trebalo mi je dosta truda da pobijedim 8)

http://www.imagesforme.com/out.php/t529306_battleforge2009060611481145.bmp.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/529306_battleforge2009060611481145.bmp)

(kliknite na sliku)

Markecgrad
06-06-2009, 12:17
Vodič za tu misiju:

*1. odvuci dva strijelca negdje na sigurno a ostale ostavi u bitci
*2.stavi neke svoje strijelce na početak zidina a one koje trebaš štitit na kraj jer će dulje izdržat
*3.osvoji onaj monument koji je skroz dolje desno
*4.štiti ga od napada sa onaj manjim zmajevima
*5.štiti onu Viridiyu strijelcima dok se probija do drveta
*6.kada se probije onda će doći 4 onih ogoromih monstera
*7.oni će poćet rušiti zidine no ubit će ih ona Viridyja kod drveta
*8.samo prije nego što dođu onda stavi svoje unite sa zidina NA SIGURNO
*9.OSTAVI JEDNE NA ZIDINAMA KAO MAMAC
*10.kada ih pobije onda će se virdiya okrenute protiv tebe zbog nekekve snage tog drveta
*11.moraš je okružiti nekim jačim jediticama ili sa puno slabijij da njih napada a ne one koje trebaš štititi
*12.mora ih napadati sve dok ne dođe ona Moon
*13.ona će privremeno zaustavljati njezine napade
*14.NAJTEŽI DIO MISIJE:
*15.Monn stalno gubi životne bodove i ti moraš obaviti misije prije nego što ih izgubi
*16.prvo osvoji svih 4 dostupnih monumenta
*17.onda brzo napravi jednog većeg zmaja i dosta manjih
*18.čuvaj energiju za 5 monument jer je on ključan za pobjedu
*19.uništi oni veliku bazi u konstantno helaj zmaja jer ako ga ubiju onda je gotovo jer nećeš imati vremena za novog
*20.osvoji 5 monument
*21.pobjeda je tvoja!
*I PAZI NA HELTE OD MOON JER SEBRZO TROŠE TAKO DA IMAŠ VRLO MALO VREMENA ZA SVE TO.

OVO SAM NAPRAVIO ZATO ŠTO JE TO JEDNA OD NAJTEŽIH MISIJA PA BI NEKA STRATEGIJA IGRAČIMA DOBRO DOŠLA :D

Empe Tri
06-06-2009, 13:42
hehe... ovo sam rijesio iz 1. bila mi je jedna od laksih misija :D al je jebena na advence mode tek iz 3 uspio =)

danas sam igrao sa nekim francuzom lik je za 5 i kaze kupit ce booster pack i dat mi fire i nature karte koje mu ne budu trebale :D
a i ja sam poceo stedit tj. cekam plaju 15.og da si kupim 10k bfp-a =)

Markecgrad
06-06-2009, 13:51
Daj ti meni karte koje tebi netrebaju :D

Empe Tri
06-06-2009, 14:02
ok budem ;)

cim mi bude poslao kad bude kupio ;)

Markecgrad
06-06-2009, 15:48
Ok,hvala :)

Mora :pray:

http://www.imagesforme.com/out.php/i529783_battleforge2009060615221131.bmp

Rang€r
06-06-2009, 17:47
battlef me mnogo na sagu podsječa, al ona stvar s plačanjem mi se nikako ne sviđa:(

DJ Not Nice
06-06-2009, 23:42
Igra je free!?

DJ Not Nice
06-06-2009, 23:46
Igra izgleda jebenica.
Budem vam se pridružio uskoro.

Rang€r
07-06-2009, 00:34
ček jel se ne moraju neke jedinice plačat il šta več, a bez tog je bolji i neigrat :/

Rang€r
07-06-2009, 00:39
čekček, igra je besplatna, samo se ti neki boosteri plačaju il neš? :)

izgleda mi ko mnogo mnogo poboljšana Saga, možd probam kad mi istekne WAR gamecard onda..(veliko možda :))

crofiren
07-06-2009, 06:33
Hi Everybody Announcements

The following is for you to get an overview of the BattleForge pricing model.

BattleForge is coming out as a “Boxed Product“, at a suggested retail price of €/USD 49.99.

The retail package will contain, in addition to the game, themed decks for each of the game’s four powers.
The “standard-decks”, which are in every retail package, consist of 16 cards.
On top of that, your retail package contains 3000 BattleForge points. Each Booster Pack costs 250 BattleForge points.
With your initial allotment of BattleForge points, you can buy a total of twelve Booster Packs – or 96 cards, as each Booster Pack contains eight cards.

After your purchase, you will have 160 cards: 64 from the standard decks and 96 from the Booster Packs.

You can gain more BattleForge points either through bargaining at the in-game Market Place, or purchasing the BattleForge Point Box.
The BattleForge Point Box can be bought from retail outlets or online. The box costs €/USD 19.99 and contains 2000 BattleForge points.
As a BoosterPack costs 250 points, the breakdown cost is that each Booster Pack costs €/USD 2.50.
The eight card Booster Pack is made up of five “common” cards, two “uncommon” cards and one “rare” or “ultra rare” card.


BattleForge is due in stores on March 26 (or March 27 in some territories). Aside from your own internet service costs, there are no fees for playing online.
After release, BattleForge will be continuously updated with new content. The first map update is planned for April.

Markecgrad
07-06-2009, 09:12
Kasniš sa vijestima :(

Novo:
http://www.battleforge.com/portal/site/BattleForge/Articles/detail?contentId=3264b7638a551210VgnVCM100000100d2 c0aRCRD

Rang€r
07-06-2009, 09:30
bah ak neš budem skido to će 100% biti LOTRO, ovo več vidim da bi mi dojadilo za tjedan dva mada se čini interesantno

Empe Tri
07-06-2009, 14:17
nemoj lotro skidat jer je sranje igra ja igrao i razocarala me totalno....

btw. radim si fire/nature deck definitivno najbolje snaga+hilanje :D kupio sam si par common i uncommon kartica i zeznuo se sad imam 2 fire archera slucajno 2 kupio :P ako oce neko za 50golda nek javi ;)

Markecgrad
07-06-2009, 15:12
Ja :D
Javi mi na PP
Jesi kupio neki boster ili?

Empe Tri
07-06-2009, 16:58
ma ne nego mijenjam gold za bfp i kupujem one obicne jeftinije karte koje su bolje od ovih sto sad imam :P

ja sam ti sad online pa se cujemo ingame ;)

Markecgrad
07-06-2009, 17:07
Koji server?

Empe Tri
07-06-2009, 17:17
nije bitan server al se inace spajam na eng server ;)
inace svi su povezani ;)

Markecgrad
07-06-2009, 17:22
Oke,hvala na kartici :wink:
Šalji ako bude još a ja uzvraćam goldima.
I objasni mi kolko golda daš za kolko bf

Necto
07-06-2009, 17:49
Meni je jos nick NectoCro :thumbs2:

Markecgrad
07-06-2009, 18:30
Danas sam se sjetio da trial frost karte sa starog acca prebacim na novi i kada sam ušao u acc ugodno sam se iznenadio vidjevši da je netko otkupio na aukciji brodić za 80 bf.
Sad sam si to sve prebacio na novi acc i ponudio bf za neke dobre karte na aukciji tako da ću besplano imati jak deck.A što je najbolje nitko me neće bidati jer vidim da na aukciji ima po 50 istih ultra jakih karata bez bidova tako da imam 100% dobitak.
Yea :D


Empe Tri ako trebaš kakvu kartu javi meni jer ću ih do sutra imat pun kur** jakih

Empe Tri
07-06-2009, 19:21
prvenstveno mi Shaman treba onda Tower of Flames, Boom Brothers, Curse of Oink, Eartshaker, Enlightenment i Healing Well... a kasnije bi dodavao s jacim kartama kad bi uzeo BFp paket :D

a trejdam ti 100-125g za 1BFp ovisi na koga naletim :P

e da i nick ingame mi je Nakitu ;)

Markecgrad
07-06-2009, 20:50
Nabavit ću ti Healing Well ako me nitko ne bida na aukciji.
Inače dobra borba danas ali ja sam svejedno imao sporića <3

Empe Tri
07-06-2009, 21:22
hehe... a i 4 monumenta :D
al nebitno kad budemo napravili deck onda cemo parvu match nabacit ;)

e da i imao sam 11k bodova dok si ti imao 8,5k :D

Markecgrad
07-06-2009, 21:33
Hehe :D

Ajme kolko bidaju za colosusa sad sam već ponudio 23bf za njega

Hellboy
07-06-2009, 22:12
Damn youz peoples. Neki dan sam skinuo i instalirao igru i potom ju uklonio ni ne probavši ju jer mi je nestalo mjesta na disku. A sad mi se zbog ovih karata čini iznimno zabavnom. Što znači da ću ju sutra morati skinuti. Ako se ovaj torrent skine dotad. :D

DJ Not Nice
07-06-2009, 22:16
Uh, to bi značilo 5+ PCP igrača : D

Novi VCO? Nah!
Al bi mogao biti novi Perfect World xD

Empe Tri
07-06-2009, 23:39
samo je steta sto se ne moze napravit guild u igri :P

bilo bi dobro da naprave guild i mape za guild borbe :D 4v4, 6v6 i 12v12 izgledalo bi jos bolje nego sad to bi dalo dodatni zar pvp-u i npr neke nagrade ili osvajanje teritorija itd... igra bi onda bila jos zanimljivija :wink:

Necto
07-06-2009, 23:56
Nego, ako niste znali ... jos vam rade accounti koje ste imali u beti (ako ste bili u beti).
Ja sam ima dva acc i oba rade bez beda.
I kada napravis novog leeka s beta accountom dobijes UltraRare Fire kartu, FireDancer upgradeanu do kraja :thumbs2:

Empe Tri
08-06-2009, 00:05
je mi mos onda posudit jednog FireDancer-a na par (2-3) dana ako imaas viska ili ako ga nisi slucajno prodao :D

Markecgrad
08-06-2009, 05:14
Ove aukcije po postale prenaporne,jedva da sam koju kartu uspio dobiti.
No polako si popunjavam deck :)
Što se tiče FireDancera za njega bi se mogla dobiti lijepa svota bf-a na aukciji.Vidim da tamo ljudi ponuđuju za njih i po 500 bf :bravo:

Necto
08-06-2009, 08:18
To je za obicnog FireDancera, ovo je onaj full upgradeani (sta ima zvjezdicu).
(moj jedan je otisa za 790 ^^ )

Markecgrad
08-06-2009, 13:31
Evo upravo sam se vratio iz algoritma sa svojih 2000 bfp i bonus boosterom.

Yeaa :D :D

Empe Tri
08-06-2009, 13:50
nije feeer :cry: svi imaju bfa i nove karte osim mene mamaaaaa ocu i jaaaa :cry:

:D morat cu si i ja kupit bfp-a, al sam dao otkaz pa ce malo potrajat dok dobijem lofu :P

Necto
08-06-2009, 14:15
omfg pa to je pljacka ... sta nisi kupija direktno sa stranice od BForge-a ? ... duplo je jeftinije

Empe Tri
08-06-2009, 14:30
eo dobra stranica za kupnju BFpintsa :

http://www.onlinekeystore.com/BattleForge-3000-Points-64-cards.html

znaci dobijes BattleForge-3000-Points-64-cards za 16 Eura, vise se isplati nego da se kupi sa officijal stranice i uz to ovo je dozvoljeno od strane EA-games za razliku od nekih stranica :D
brijem da cu si ovo kupit za par dana 8)

e da i ima opcija kupnje samo BF pointsa od 1000, 2250, 5000 i 10000 za ok cijenu :wink:

ta tvoja kutija ti dodje u algoritmu : 198,99 kn
a ova gore sto sam ja napisao ni 100kn :P malo si se zeznuo :shock:

i fali mi 5bfp-a za kartu boom brothers :D

Hellboy
08-06-2009, 15:39
Instalirao i protutnjao kroz tutorijal. prilično jednostavno za skontati. Jednostavnost je prilično velika vrlina ove igre. Odaberem melee jedinice i pošaljem ih naprijed a ranged fino ostanu iza pružati veselu podršku. Zasad mi se sviđa Ice od dvije strane koje sam probao.

Markecgrad
08-06-2009, 21:37
[quote="Empe Tri":pcca76cd]eo dobra stranica za kupnju BFpintsa :

http://www.onlinekeystore.com/BattleForge-3000-Points-64-cards.html

znaci dobijes BattleForge-3000-Points-64-cards za 16 Eura, vise se isplati nego da se kupi sa officijal stranice i uz to ovo je dozvoljeno od strane EA-games za razliku od nekih stranica :D
brijem da cu si ovo kupit za par dana 8)

e da i ima opcija kupnje samo BF pointsa od 1000, 2250, 5000 i 10000 za ok cijenu :wink:

ta tvoja kutija ti dodje u algoritmu : 198,99 kn
a ova gore sto sam ja napisao ni 100kn :P malo si se zeznuo :shock:

i fali mi 5bfp-a za kartu boom brothers :D[/quote:pcca76cd]


Hehe,sve ja to znam samo što mi stari neželi ništa kupovat preko neta pa sam prisiljen na ovaj skuplji način :(
Inače,kupio sam si onaj tome deck i poslao ga samom sebi tako da ga sad mogu koristit i u normalnom decku.


Empe Tri šaljem ti duple :thumbs2:

Edit:
Uz paket u algoritmu sam i dobio lijepi mali poster sa svim nature kartama (ko naručeno xD) i dodatan booster.
Kada sam kupio tome deck dobio sam jednu ultra rare kartu koju je vrlo teško nabavit i neki mi nude čak 1000 bfp za nju :D :D
Sada pređem neke misije sam na advanced bez problema pošto imam užasno jak deck i uživam,jedino me hebe onaj unit limit jer mi ga jača čudovišta troše puno.

Sad imam preko 200 karata i kada ih iztrejdam bit ću pun bfpa,jedino što preporučam svima je da kupe tome deck i prate ove upute o trejdu za BF foruma.

Here's a challenge. You have 3000 points. Do not buy a Tome or a Booster. Use your 3000 points to buy all 200 cards and the 7 promotional cards from the auction house or through trading!

I did it but it took me nearly 2 months. I still have 2000 points :)

It's a fun way to approach the game but if you can't wait or aren't a collector that enjoys collecting, then definitely buy 1 Tome and save the rest of your BF points. Once you are more familiar with the game, you will know which cards you want and just buy those off the AH. All common and some uncommon cards can be bought off the auction house for 2 BF points.

Those that recommend buying 2 Tome packs with the starting alottment of 3000 points only advised that because they got lucky with their tome and managed to get an expensive card which they subsequently sold for enough BF points to buy them another Tome. What most people don't tell you is that a tome pack can net you cards that are worth extremely little on the market.

Here is the breakdown:
1 Booster = 5 common, 2 uncommon, 1 rare/ultra-rare
Therefore,
1 Tome (6 Boosters) = 30 common, 12 uncommon, 6 rare/ultra-rare
30 common = 60 points <-- common cards cost 2 BF points each
12 uncommon = 300 points <-- assuming an uncommon costs 25 BF points on average
Total = 360 BF points <-- this estimate is at the higher end of the range, most likely you get significantly less
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
You can get any combination of rares and ultra-rares but I read that on average, you get at least 1 ultra-rare for every 5 or 6 boosters so a tome pack should net you, on average, 1 ultra-rare card.

If you are unlucky and get six rare cards in a tome pack, the calculation would be:
6 rare = (50-600)x6 BF points <-- about 6-7 cards out of 60 are worth 200-600
Total = 300-3600

If you get an 1 ultra-rare and 5 rares,
1 ultra-rare = 100-1700 points <-- only 3 cards out of 20 are worth a lot: Avatar of Frost (1200), Enlightenment (1600), Mountaineer (1400), the rest can be obtained for between 80-600 BF points
5 rare = (50-600)x5 = 250-3000
Total = 350-4700

These prices are estimates but in my experience, the prices I've listed are the average prices each week (common cards doesn't fluctuate, they cost 2 BF points and some even free if you ask around because players have literally hundreds of them).

Prices for promo cards are the exception as they fluctuate wildly. Promo Firedancer used to fetch 1600-2000 but are only worth 900 now. Promo Harvester has gone up, Swamp Drake has gone down, Construct has remained at 2000, Lyrish Knight has gone up slightly, Razorleaf has gone up slightly.

Decide for yourself if 1250 BF points for a tome is worth it!

The only guaranteed feature of a tome is that you get many more cards to play with!

Empe Tri
08-06-2009, 21:58
zanimljivo ovo sto si postao :D

btw..... VELIKO HVALASNa kartama :D :friends:

Markecgrad
08-06-2009, 21:59
Biti će još ovo je samo početak,i dodao sam par bfp u poruci

Edit:
Jbt postaje zabavno kada s borim sa likovima sa slabim deckovima.No ja im svima za utjehu pošaljem 1 bhp :D

Empe Tri
08-06-2009, 22:09
hehe nisam ni vidio tnx :D

Hellboy
08-06-2009, 22:23
Kveščn - jesu li svi igrači u PvE bitkama seronje ili? Danas počnem nekoliko bitaka i likovi uteknu čim zasvrbi. Samo smo u zadnjoj ostali nas dvojica braniti nekakav karavan ili tako nešto.
Usput, Ice karte posjeduju. Imaju li koju zračnu jedinicu? Ili čem morati kombinirati Ice i Nature? Jer oni Nature zmajevi imaju asskicking učinak na ekipu ispod. :D

Trenutno koristim Ice-Shadow deck (jedan od 3 ponuđena koja se dobiju po startanju).

Markecgrad
08-06-2009, 22:30
Preporučam ti fire/nature deck ali ako ti se više sviđa ovaj drugi javi mi nick da ti pošaljem frost i shadow dupliće :D

Hellboy
08-06-2009, 23:01
Nekako mi se sviđa izdržljivost Ice decka kombinirana sa healanjem i zračnom potporom Nature decka. Dodao bih i Fire deck al bih trebao previše monumenata i ne bih mogao otključati neke jače karte jer bi mi falilo orbova.
Inače, nick mi je Hellboi i primam svakakav otpad od karata. :D

Markecgrad
08-06-2009, 23:03
Sutra ujutro ću ti poslati nešto karata plus 10 bfp da imaš za aukciju.

Moram opremit forumaše xD :D

Necto
08-06-2009, 23:06
:thumbs2: BattleForge WikkipediaS :thumbs2:
http://battleforge.wikia.com/wiki/BattleForge_Wiki

BTW kada kreirate igru, za djeljenje karata stavljajte Assign, a ne na Random ili Need/Greed ...

Zato jer su Radnom i Need/Greed zbugirani, tako da ako netko otidje s mape svejedno dobije upgradeove, iako nije igra niti malo.
Zato vam se i cesto dogadja da leekovi quitaju odmah, jer kreiraju igru, quitaju, vi zavrsite lvl oni dobiju upgrade besplatno.

I dodajte nickove domacih leekova koje znate u post, da se mozemo dodat na friends listu.

1. NectoCro
2. Nakitu
3. Scaven
4. Onaly
5. BosnienBoj
6. ....
7. .. nastavi niz ;)

Empe Tri
09-06-2009, 00:01
@ Hellboy
3 vrste ti je lagani zajeb za pve a posebno za pvp

moja preporuka u vrh glave 2 vrste, a kasnije kad skupis bolje karte jak ice + hiling karte iz zelenih ;)
ja koristim fire + nature ono power+hilanje :D

inace kad rijesim sve pve onda se bacam na pvp i skupljanje karti :D

Kalhant
09-06-2009, 00:13
:
I dodajte nickove domacih leekova koje znate u post, da se mozemo dodat na friends listu.

1. NectoCro
2. Nakitu
3. Scaven
4. Onaly
5. BosnienBoj
6. Kalhant
7. .. nastavi niz ;)

Igram evo vec par dana svaki dan po sat-dva. Cekam da zavrsi skola pa krecem u akciju. Vjerojatno cu kupit 2250 ili 4500 bodova u petak nakon sto sacuvam pare od izleta :D . Inace igram za fire/nature kombinacijom iako mislim da cu kasnije biti samo nature.

Markecgrad
09-06-2009, 04:08
1. NectoCro
2. Nakitu
3. Scaven
4. Onaly
5. BosnienBoj
6. Kalhant
7.Croatia (ja)

2slow
09-06-2009, 07:29
Ekipo dal se moze negdje downloadat BattleForge preko torrenta il nesto, al ono full ver. Kad je nedavno bila ona akcija nadobudno sam si skinuo klijent od cca 90mb i nadao se da nece bit veliki download od doma...
Kad ono doma pocne skidat jos cca 2gb!
Da, nemam doma flat! Da imam ga na poslu! A nebi htio kupit igru prije nego je isprobam... Ima ko neki pametan savjet ili link?

Hellboy
09-06-2009, 07:35
Afaik, odmah po skidanju 2,7GB klijenta igra biva i instalirana. Možeš probati kod na poslu skinuti i instalirati igru na stick ili takvo što pa prebaciti već instaliranu igru na računalo, ali nisam siguran koliko je to izvedivo.

theplaya
09-06-2009, 07:58
evo i ja jucer navecer skinuo i instalirao al nisam stigao isprobat, pa eto pmam vas kad dodjem s posla i zaigram :)

Necto
09-06-2009, 11:50
Afaik, odmah po skidanju 2,7GB klijenta igra biva i instalirana. Možeš probati kod na poslu skinuti i instalirati igru na stick ili takvo što pa prebaciti već instaliranu igru na računalo, ali nisam siguran koliko je to izvedivo.
Ja sam tako pribacija s jednog na drugi PC i radilo mi je bez beda :thumbs2:

Empe Tri
09-06-2009, 12:31
novi patch ;)


SPatch Notes 9-JUN-09
Scheduled downtime for 9-JUN-09, 11AM CET
Estimated duration: 120 minutes.

Patch Notes

General

* New PvP map Zahadune released
Ilnk za PvP mapu :
http://www.battleforge.com/portal/site/ ... US&lang=en (http://www.battleforge.com/portal/site/BattleForge/Articles/detail?contentId=285e2186216b1210VgnVCM100000100d2 c0aRCRD&region=US&lang=en)


User Interface

* If you switch your deck in the deck control, you get the promp message that your deck got saved (it got saved before, too, but you haven't got a prompt message about this)
* There's more feedback about the automatic registration process when buying a tome in the marketplace


Bug Fixes

* If you try to register with a free client as group member for a ranked duell there will be no wrong error message displayed anymore.
* Bugfix Map: Slavemaster: The sandstorm triggered on this map will no longer quicken the movement speed of slow XL unit

theplaya
09-06-2009, 19:11
1. NectoCro
2. Nakitu
3. Scaven
4. Onaly
5. BosnienBoj
6. Kalhant
7. Croatia
8. Dalthor (ja)

Evo probao igru napokon i presao prvu misiju i mogu reci da je jako zabavno.
inače nisam neki fan RTSa ali ovo je nesto totalno drugcije.

rudeboy95
09-06-2009, 19:27
1. NectoCro
2. Nakitu
3. Scaven
4. Onaly
5. BosnienBoj
6. Kalhant
7. Croatia
8. Dalthor
9. Golemoo (ja)

theplaya
09-06-2009, 20:49
jedva namjestio da mi xfire radi u igri i sad mi ne radi tipkovnica u igri zzz, poludit cu,

Hellboy
09-06-2009, 20:54
1. NectoCro
2. Nakitu
3. Scaven
4. Onaly
5. BosnienBoj
6. Kalhant
7. Croatia
8. Dalthor
9. Golemoo
10. Hellboi (ja, jelte)

DJ Not Nice
09-06-2009, 21:04
jedva namjestio da mi xfire radi u igri i sad mi ne radi tipkovnica u igri zzz, poludit cu,

Ma ugasi taj Xfire, s nekim igrama nije baš kompatibila i dolazi do problema s samom igrom.

theplaya
09-06-2009, 21:51
da ma morao sam ipak bez tipkovnice nije bas lako :), jedino kaj nemogu chatat s nikim :(, jel se moze ingame nekako doc do BF pointsa? recimo zamjenom golda za njih? nisam primjetio, ili je mozda to ono kad dodjes do rank 4 ili koliko vec pa imas full game? taj mi dio bas nije skroz jasan

Empe Tri
09-06-2009, 22:03
mozes kako ne ja to stalno radim... 1bfp ti se krece od 150-250g ovisi na koga naletis ;)

e da i sa Xfajerom ti nece radit tipkovnica ni brojevi u igri :P

Markecgrad
09-06-2009, 22:07
Evo deck sam si skoro završio samo moram trejdat onu ultra rijetku za Deepcoil Worma nekako i gotov sam.
Imam još 500 bfp i hrpu dobrih karata tako da ću dosta dobit od trejda :D

Necto
09-06-2009, 22:50
Koju to UR imas za trejd ?

Markecgrad
10-06-2009, 05:49
http://www.bfcards.info/images/moloch.jpg

2slow
10-06-2009, 07:07
Afaik, odmah po skidanju 2,7GB klijenta igra biva i instalirana. Možeš probati kod na poslu skinuti i instalirati igru na stick ili takvo što pa prebaciti već instaliranu igru na računalo, ali nisam siguran koliko je to izvedivo.

Mislio sam prvo dl na stick ako je moguce pa onda doma install, al budem probao sa direktnim installom na stick.
Zahvaljujem!

ps. vidimo se ingame kad nadjem vremena, ime: Toslow

theplaya
11-06-2009, 00:20
danas sam napokon odigrao prvi 2 player camapign i stvarno je zanimljivo :), pogotovo kad se udruzimo ja i jos jedan koji nema pojma :),
nisam jos na nikog naisao da tradea BFP za gold, a valjda cu imat vise srece sutra.
btw jel svejedno koji se server odabere ili sto je vec ono napocetku, ja uvijek idem na ona jzadnji mislim da je stronghold

theplaya
12-06-2009, 14:13
uspio sam cak tradeat nesto golda za BFP i sad ih imam 9 :P, malo sam gledao karte koje ima koja frakcija, i nemogu se odlucit koja kombinacija je bolja, fire/nature ili frost/nature, od shadowa sam odustao tako da ce to prvo na aukciju ili na tradeanje.

Markecgrad
12-06-2009, 15:42
Ako želiš dobru PvP borbu uzmi fire jer je nature jako loš za PvP osim ako nemaš Deepcoil Worma i Fathom Lorda.
A i shadow je vrlo dobar.Danas sam se borio sa likom koji ima shadow deck i jedva sam ga dobio a imao je one najslabije karte

Markecgrad
14-06-2009, 17:49
Napokon nabavio Deepcoil Worma :pray: i napokon dobio PvP match :D

theplaya
14-06-2009, 20:27
tko ti je pomogao sa doniranjem 7 BFPa ? :P

Markecgrad
14-06-2009, 20:30
neki liki xP

theplaya
18-06-2009, 10:56
markec u koje vrijeme ti igras ovo ako uopce jos i igras da malo sa nekim normalnim odigram koju kampanju, neda mi se bas sa ovim koji ni engleski neznaju ( cak ni na hi ne odgovaraju :P), a 1 player sam skoro sve na advanced presao koje se daju, sad skupljam malo golda pa da probam ubost nes BFPa za trade za neku novu kartu

Markecgrad
18-06-2009, 12:52
Ja ti obično igram od 15.00 do 17.00 :D

theplaya
18-06-2009, 13:19
eh banana a ja radim do 17:00, a za vikend idem u crnu goru na teren :cry: :cry: , osuđen sam na igranje solo i sa mutavim strancima, jer nisam naisao na nikog s ovih prostora vise u igri

Empe Tri
18-06-2009, 18:50
jbga ja ne stignem jer imam posla od 16.00 do 20-21.00 a u jutro do 15.00 radim na drugoj strani tako da nemam volje ni za pogledat monitor a kamo li jos nesto i igrat xD

prokleta lova nikad je dosta :P :D

theplaya
19-06-2009, 19:28
Uu markec puno hvala za frost princess i armored tower dosta su mi pomogli u PvE :) opake karte

Markecgrad
19-06-2009, 19:31
np, armored tower imam još sa starog acca gdje sam imao samo demo frost karte pa mi već stoji u ovome decku dugo.Drago mi je što sam ga se riješio :D

theplaya
24-06-2009, 11:01
ah napokon sam skuzio kako se upgradea onaj charge na kartu, treba imat duplic karte i onda se tek moze taj charge upgradeat. pa ako netko nema namjeru igrat vise a ima volju mi poslat frost i nature karte iz starter decka bio bi mu zahvalan.

EDIT: IGN je Dalthor :)

darkside
29-06-2009, 23:34
igra je carska :pray:

Markecgrad
30-06-2009, 08:53
Koji ti je nick?

theplaya
30-06-2009, 15:27
ah vec mi je polako dosadila jer su mi single player misisje sad preteske a za vise playera je isto ko u single player jer mulci koji to igraju nista ne pricaju tak da je isto koda igram sam.

Markecgrad
30-06-2009, 20:14
Igra tek postaje zabavna kada nadogradiš slabe karte do maksimuma,ja sam one strijelce nadogradio na lvl 2 i sad ih mogu odjednom deset napravit i skoro su dvaput jači od običnih :pray:

Wolfwrath
11-08-2009, 12:58
Evo,i ja sam krenio igrat... Nick mi je WolfBurn... Jel još ko igra?

Markecgrad
11-08-2009, 13:27
Baš i ne :(

Arbiter of Change
01-09-2009, 21:13
Čini se, slabo nešto padaju komentari... tko zna, možda nova Renegade edicijaSpobudi interese opet:
http://www.battleforge.com/portal/site/ ... 17780aRCRD (http://www.battleforge.com/portal/site/BattleForge/Articles/detail?contentId=20ac8795c8273210VgnVCM10000060177 80aRCRD)

ponco1234
06-01-2010, 17:24
a jel netko sad igra xD bratic mi donio na dvd i reko da probam pa mi si i mal svidjela =)

alen29
18-02-2010, 11:55
Igram ja. Ingame mi je Rampager. Koji je tvoj?

ponco1234
18-02-2010, 11:56
prestao igrati :P nije igra loša sam sto imaju puno prednosti oni koji plate =(

Markecgrad
18-02-2010, 14:39
Ne baš :)
Ja sam kupio 2000bf pointsa i nabavio si neke dosta jake i skupe karte pa su me još uvijek free useri ownali :(

I postoje neke iznimno jake karte koje se mogu nabaviti vrlo jeftino.

tigerija
19-02-2010, 01:26
prestao igrati :P nije igra loša sam sto imaju puno prednosti oni koji plate =(

Nisu li sve opcije dostupne besplatno također ?

Markecgrad
19-02-2010, 09:32
Jesu koliko ja znam, cak se i bf pointsi mogu slati ili kupiti besplatnim goldima.

alen29
19-02-2010, 09:38
Ja sam htio kupit BFP preko debitne kartice al mi nesto ovi iz ZABA-e muljaju da stavljaju nekakav sigurnosni standard pa da jos nije moguca kupovina preko neta, navodno bi to trebalo bit gotovo do kraja polovice ove godine. Znaci da sam i dalje osuden na obicne karte iako sam ih i ovako dosta nabavio (bilo je dobrih dusa, a nesto i golda).

Markecgrad
29-11-2010, 22:38
Le revive!


http://www.battleforge.com/en/news/news ... ts1244.bfg (http://www.battleforge.com/en/news/news-archive/bonus-battleforge-points1244.bfg)

Zbog ovoga možda zaigram opet igru :)

Markecgrad
06-09-2013, 20:24
Le revive!

lelelelele


Anyways, sad news, al ne mogu reći da me iznenadilo pošto je igra više manje mrtva već par godina.
BattleForge is being retired (http://forums.battleforge.com/forum/showthread.php?t=80261)