PDA

Pogledaj cijelu verziju : [Hitno] OpenGL Hardware Acceleration



C
17-01-2009, 12:53
Moram hitno isključiti OpenGL Hardware Acceleration. Te opcije nema u Properties> Settings>Advanced>3D>OpenGL>Custom, niti u Asus Catalyst Control Center-u 3D>More Settings.
Ima sve, nema samo OpenGL Hardware Acceleration...a treba mi...

Recite neko riješenje, može i kroz registry ključeve ili neki externi program, bilo šta.

SkunK
17-01-2009, 17:43
Koju točno karticu imaš?

I zašto točno trebaš ugasiti OpenGL Hardware Acceleration? I za koji program (tj. u kojem ti programima/aplikacija isti stvara probleme ili šta već).

weird1
17-01-2009, 18:05
Nije bas da se kuzim ali koji os imas mislim da vista nema podrsku za openGL. Bar sam tak nesto procitao.
Ako je xp jel nebi smanjivanjem onog slidera graphic acceleration, koji inace iskljucuje i d3d, mogao iskljuciti i open gl ako ga skrolas na minimum? Tada je sva hardverska akceleracija iskljucena i d3d i openGL ali pretpostavljam da ako zelis iskljuciti openGL, da zelis koristiti d3d.
Jel neka igra u pitanju ili sta?

Edit: mozda da pobrises sve openGL*dll datoteke od ati drivera :), mozda da ja prestanem s glupim savijetima. :)
Pojasni za sta tocno to trebas.

C
17-01-2009, 18:39
XP, SP2, AH3650, za program. Grafička ima problema s driverima, hybrid je, nema prikladne drivere, itd. Naime, Crysis mogu tjerati sve na high, ali u 3D ne mogu modelirati ni kocke, te je FPS ravan nuli ili čak jedinici u 3D programima, dok je u igrama čista fantazija užitka, sve igre tjera, itd. Ima tu svašta nešta, ali sam našao kvar drivera, osim ATI-evih, Asus-ovih i OpenGL-ovih DLL-ova, kada se isključi OpenGL HA, razbija na 200 FPS-a limit u 3D programima.

U gavnom, sve to vama nije bitno. Samo mi recite gdje tu opciju mogu uključiti/isključiti.