PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vracanje formatiranih fileova!!!



Svinjoguz
17-01-2009, 12:33
stavio sam cistu instalaciju winsa, ali sam izbriso jako vazne poslovne fileove, zanima me neki dobar postupak/program kako vratit te fileove (rijec je o word, power point etc.)
molim vas ako itko zna...ovi programi kaj imam su sranje
znaci moram vratit formattirane filove

C
17-01-2009, 12:48
BadCopyPro će ti vratiti, ali pod Mode 2, tj. sve što ti bude vratio, vratiti će ti kojih minimalno 100 GB-a, s time da niti jedan file neće imati ime, nego će biti po imenima File1, File2, FIle3, File5684, File8416861, itd., po redu. Pa ćeš ih trebati otvarati sam, da vidiš koji je koji, ali vratiti će ti ih sve. Trebati će puno vremena, i kada napraviš restore, valja ti ih sve prelistati, a njih milijoni, ali naći ćeš sve što budeš tražio. Ja sam bio formatirao par puta disk i par puta rušio i stavljao Windowse, pa sam iz onog, prije dvije godine vratio cijeli JetAudio Player. Tada nisam imao net.

Svinjoguz
17-01-2009, 12:54
hmm znaci ja bih restoro nekoliko stotina tisuca fileova i svaki posebno pregledavo :|
postoji li neki drugi slican dobar program sa imenima fileova, ak ne onda cu ovo
:toilet:

C
17-01-2009, 12:59
BadCopyPro ti ima tri razine. Prva je normalan, za friško obrisane podatke, druga je Mode 1 koja dublje pregledava HDD i vraća, isto po imenima sve kako treba, ali za one uber stare koji su se formatirali, pa su drugi podaci zapisani preko tih sektora i sl., tada treća opcija po imenu Mode 2, i vraća sve, najduže traje, ali niti jedan file tada nema imena, eventualno imaju ekstenziju, ali ti sve vrati. Prva dvije opcije su laičke, a Mode 2 je ona zadnja za najugroženije, najvažnije i najgore.

Svinjoguz
17-01-2009, 13:17
ajd fala C :thumbs2:
budem probo, ak ima jos netko kakav prijedlog nek slobodno javi.

C
17-01-2009, 13:27
Nema na čemu. Ako budeš trebao licensu za BadCopyPro, javi mi se na PP/PM. :wink:

teocar
01-03-2009, 16:05
<<POST OBRISAN>>

Feanor
01-03-2009, 16:10
<<POST OBRISAN>>