PDA

Pogledaj cijelu verziju : EZO TV



Duke of Earl
13-01-2009, 14:58
Jeste primjetili da je i hrvatska televizija, točnije Nova TV dobila svoju verziju vidovitog Milana ?

Jučer sam naletio na to u 2 ujutro, jebeni užas, numerolog i astrologinja, za samo 3.66 i 6 kn/min, u pola sata je čak jedna osoba nazvala, i još je dala ime i prezime da joj se izvuku "sretni brojevi". Ak ikad vidim nekog kog poznam da zove to, prekidam svaki kontakt s njim, pa makar mi najbliža rodbina. Ajde, još shvaćam ekipu koja zove kunolovac i slične njemu, barem postoji mogućnost nekakve zarade, ali zvat ove šarlatane koji se zajebavaju s nečim što vjerojatno ne razumiju, je stvarno žalosno.

Inače, emisija se počela prikazivati jučer. Što mislite, koliko će dugo potrajati ? Čak mislim da je ovo i dobar test za opću inteligenciju naroda, ako će stvarno imat poziva i posla za barem jedno mjesec dana, vrijeme je da vlada počne poduzimat neke ozbiljne mjere za riješavanje tog problema opće zatupljenosti. Ja bih preporučio jednostavan odstrijel, brzo i efikasno, ali tko mene sluša ?

nosferatu25
13-01-2009, 15:25
mene uopšte nisu uključili u prenos a zvao sam nekoliko puta... :thumbs1:

croat1gamer
13-01-2009, 15:29
milan tarot je nesto drugo
ovi tu su svi njubine

The Great Duck
13-01-2009, 15:33
Zanimljvo,nakon što Nova uvede Novu lovu,RTL uvede Kunolovca,a nakon što RTL uvede Astro show,Nova uvede ovo...
I mislim da bi ovo možda trebalo zatvoriti jer već ima tema o Astro showu i tamo se isto može oo ovome raspravljati.

Duke of Earl
13-01-2009, 15:39
Zanimljvo,nakon što Nova uvede Novu lovu,RTL uvede Kunolovca,a nakon što RTL uvede Astro show,Nova uvede ovo...
I mislim da bi ovo možda trebalo zatvoriti jer već ima tema o Astro showu i tamo se isto može oo ovome raspravljati.
U majke ti, uopće nisam primjetio da postoji Astro show na RTL-u, ne gledam televiziju prečesto, pa nisam ni primjetio temu u pljuvačnici. A u tom slučaju nek modovi odluče jel treba zaključati ovu temu.

cham3leon
13-01-2009, 20:15
kako god bilo, dobro je šta ljudi daju ime i prezime pa ih možeš ismijavat. Da to nazoveš moraš bit ili glup ili lud ili oboje. Što se tiče onih kunolovaca, novolovaca, šta već, zvati to je jednako idiotski jer su šanse za dobitkom 3% max.

Zato probajmo ne gledati te emisije. Preporučujem to kao stomatolog.

LPFireDog
14-01-2009, 23:59
milan je car
... ovi mi sam mogu popusit pimpaca