PDA

Pogledaj cijelu verziju : Is it possible?



Plexihack
11-01-2009, 19:01
Evo,našao stari CD s W:ET,ali nažalost,zbog 56k veze i lošeg kompa ga nikad nisam bio zaigrao.
Pa me zanima...postoje šanse da netko ko ga nikad sada krene igrat?

Jer ono,pretpostavljam da je 90% igrača sad "pr0",pa mi nebi imalo baš smisla igrat ^^

croat1gamer
11-01-2009, 21:27
nadi par nub servera :D

ja se uglavnom tamo vucaram uglavnom

Čux
11-01-2009, 23:04
a čuj, činjenica je da si odma u startu jedno 5 godina u zaostatku, al svejedno niš te ne košta probat. Znam naletit na svakakve njubine s vremena na vrijeme tak da nisi jedini koji tek kreće igrat, samo hrabro :thumbs2:

croat1gamer
12-01-2009, 07:17
i nadi wikinga, tada mozes biti siguran da neces biti stalno najgori, posto niti njemu ne ide bas najbolje :P

Blek_Stena
12-01-2009, 09:15
Ja ti nebi preporucio da pocnes na noquorteru ili jaymodu ili takvom sranju vec da krenes odma na etpro. Istina i bog ako nisi puno igrao pucacine bit ce ti tesko u startu. Najbolje da nades nekoga ko zna igrat pa da ti polako obasnjava sve. Naravno treba ti dosta volje i strpljenja i toje to! :thumbs2:

Plexihack
12-01-2009, 10:26
Ma ono,igrao sam 1.6 i CoD 4 od online FPS-ova,dosta dugo,a i malo TF2...

Ajde,dajte serverlist pa kad dođem navečer probam :D

R
12-01-2009, 12:17
Znam naletit na svakakve njubine s vremena na vrijeme

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

W1k1n6
12-01-2009, 16:09
i nadi wikinga, tada mozes biti siguran da neces biti stalno najgori, posto niti njemu ne ide bas najbolje :P
Na žalost ne mogu biti gori od tebe jer me nema.
Meni ide solidno u onome što igram a to je trenutno DOD Source. WET uopće ne igram mjesecima ni 4 fun, aktivno valjda i godinama.

croat1gamer
12-01-2009, 16:28
i nadi wikinga, tada mozes biti siguran da neces biti stalno najgori, posto niti njemu ne ide bas najbolje :P
Na žalost ne mogu biti gori od tebe jer me nema.
touche

inace, ako znas u quake ili ut pogoditi tipa posred bulje dok radi walljump si vec na pola puta
druga polovica je da to isto uspijes dok radis *neki random trickjump*

W1k1n6
14-01-2009, 11:50
Tako je, UT ili Quake igrači se obično brzo snađu u Wolfu, dok se CS-ovci uklope u CoD naslove.

grizli
14-01-2009, 17:54
meni je prvo trebalo 3 sata da skuzim kak uc u neki team i zapocet igru :rotfl: tak da gori od mene nemozes bit ni da se stvarno trudis XD

croat1gamer
14-01-2009, 18:17
L :P
ako neznas, odi pod options, controls :D
i meni je trebalo nekog vremena da skuzim, zasto nisu mogli umjeto limbo menu staviti spawn menu jednostavno :?

Plexihack
14-01-2009, 19:59
Tako je, UT ili Quake igrači se obično brzo snađu u Wolfu, dok se CS-ovci uklope u CoD naslove.

Eh,u školi barem dvaput tjedno se nabaci quake,tako da bum se snašao...samo mi fali neki BFG ili nešto takvo :S

croat1gamer
14-01-2009, 21:05
Tako je, UT ili Quake igrači se obično brzo snađu u Wolfu, dok se CS-ovci uklope u CoD naslove.

Eh,u školi barem dvaput tjedno se nabaci quake,tako da bum se snašao...samo mi fali neki BFG ili nešto takvo :S
imas panzerfaust, mozda bude dostatan da ti zadovolji anfinitete

SkunK
14-01-2009, 21:56
Tako je, UT ili Quake igrači se obično brzo snađu u Wolfu, dok se CS-ovci uklope u CoD naslove.

Eh,u školi barem dvaput tjedno se nabaci quake,tako da bum se snašao...samo mi fali neki BFG ili nešto takvo :S

Hm, neznam koliko ce ti pomoci sto igraš dva puta tjedno nešto... bolje izaberi ono što ti se sviđa najviše pa massgameing ali s dozom mozka. Većina gamera želi podignuti skill putem massgaminga,što je u jednu ruku efektivno, ali kad se razmišlja o igri, gledaju greške i replayi, s massgamingom naravno, skill se podize brze, vise i najvaznije kvalitetnije.


Ali opet kad pogledaš, to ti priča Starcraftaš - a oni su poznati da sve svoje probleme RTS probleme riješavaju s 12+ sati igranja i APM-om iznad 250:D

Čux
14-01-2009, 23:27
L :P
ako neznas, odi pod options, controls :D
i meni je trebalo nekog vremena da skuzim, zasto nisu mogli umjeto limbo menu staviti spawn menu jednostavno :?

vjerovo il ne, to čak i postoji, zgodna stvar koju osobno i preferiram, bar glede odabira strane, za klase imam već neš malo naprednije ;)

ukucaj teammenuSu konzolu i vidi, komanda je bindabilna fkors