PDA

Pogledaj cijelu verziju : Billy Talent, SOAD, SOB



Nee Joe
10-01-2009, 22:31
Ima ko da sluša Billy Talenta, SOAD ili Scars on Broadway? Ajmo, oni su zakon. Usput, napišite najdraže pjesme koje slušate od njih.

amirix
10-01-2009, 22:38
sve je upakovo u jednu temu :pray:_slušam sva 3 benda

Nee Joe
10-01-2009, 22:39
to te ja pitam :D

THUNDER_DINIX
11-01-2009, 00:02
Koja tema :pray:
to ti je 3 u 1 :)

Korpse
11-01-2009, 00:16
Billy Talent - teen glupost
SOAD - preodličan band
SOB - nisam slušao

Maloki
11-01-2009, 02:32
Koji ste vi nevjerojatni Bogovi :(

Nee Joe
11-01-2009, 02:34
why? :o

baldrick_
11-01-2009, 03:00
za sada mi je soada najomiljenija pesma ona na hypnotize albumu posle koje ide holy mountains, ne mogu da se setim kako se zove, baš je hardcore punk pesma, počinje laganim uvodom (kao i gomila pesama na soad), prerasta u hardcore, a na kraju ima baladičast deo koji me podseća na grčku, pa i on prerasta u hardcore gde pevač maltene vrišti. e da, u imenu pesme je neka skraćenica, od 4 ili 5 slova.
mada, soad nisam ni približno dovoljno slušao, pa bi možda i bilo bolje da sam se uzdržao od komentara.

ona druga dva benda nisam uopšte slušao..

POSA
11-01-2009, 04:53
chop suey for the zakon

Samael
11-01-2009, 09:38
Billy Talent - teen glupost
SOAD - preodličan band
SOB - nisam slušao

:yuck: ja ću za sve reći da je teen glupost

Aerial
11-01-2009, 11:14
za sada mi je soada najomiljenija pesma ona na hypnotize albumu posle koje ide holy mountains, ne mogu da se setim kako se zove, baš je hardcore punk pesma, počinje laganim uvodom (kao i gomila pesama na soad), prerasta u hardcore, a na kraju ima baladičast deo koji me podseća na grčku, pa i on prerasta u hardcore gde pevač maltene vrišti. e da, u imenu pesme je neka skraćenica, od 4 ili 5 slova..

Nakon Holy Mountainsa je Vicinity of Obscenity (i1uANJd37is), što je jedna od najluđih stvari na Hypnotizeu :D

Death By Sexy
11-01-2009, 11:28
Billy Talent - teen glupost
SOAD - preodličan band
SOB - nisam slušao

:yuck: ja ću za sve reći da je teen glupost

u potpunosti se slažem.. nisu mi bili dobri ni kad sam bio teen

D.E.M.O.
11-01-2009, 12:56
Ima ko da sluša Billy Talenta, SOAD ili Scars on Broadway? Ajmo, oni su zakon. Usput, napišite najdraže pjesme koje slušate od njih.
die

Cthulhu
11-01-2009, 13:22
Billy Talent - Par solidnih pjesama, ali ne slušam ih, i po ničim se ne izdižu iznad ostalih bendova. Još jedan bend koji će vjerovatno samo nestati, bez ikakve velike pompe. Ali tko voli neka izvoli...
S.O.A.D - Slušao prije par godina, nisu mi pretjerano dragi, mogao bih reći da mi se pomalo gadi to bolesno uzdizanje S.O.A.D-a, jer po meni oni nisu napravili ništa što je pretjerano vrijedno spomena. Ali opet, tko voli neka izvoli...
S.O.B - Čuo sam za ove tipove, ali nikad ih nisam čuo tako da ne mogu prosuđivati o njihvoj kvaliteti.

Aerial
11-01-2009, 14:25
SOAD je epic.
On the other hand, SOB zvuči kao SOAD na antidepresivima koji ne djeluju.

Ogg The Dogg
11-01-2009, 15:29
za sada mi je soada najomiljenija pesma ona na hypnotize albumu posle koje ide holy mountains, ne mogu da se setim kako se zove, baš je hardcore punk pesma, počinje laganim uvodom (kao i gomila pesama na soad), prerasta u hardcore, a na kraju ima baladičast deo koji me podseća na grčku, pa i on prerasta u hardcore gde pevač maltene vrišti. e da, u imenu pesme je neka skraćenica, od 4 ili 5 slova.
mada, soad nisam ni približno dovoljno slušao, pa bi možda i bilo bolje da sam se uzdržao od komentara.

ona druga dva benda nisam uopšte slušao..

pjesma se zove U-fig.
soad mi je preodličan bend, billy talent ima dobrih pjesama za ovo treće nisam ni čuo.

baldrick_
12-01-2009, 02:15
[quote="baldrick_":2p0cmex1]za sada mi je soada najomiljenija pesma ona na hypnotize albumu posle koje ide holy mountains, ne mogu da se setim kako se zove, baš je hardcore punk pesma, počinje laganim uvodom (kao i gomila pesama na soad), prerasta u hardcore, a na kraju ima baladičast deo koji me podseća na grčku, pa i on prerasta u hardcore gde pevač maltene vrišti. e da, u imenu pesme je neka skraćenica, od 4 ili 5 slova..

Nakon Holy Mountainsa je Vicinity of Obscenity (i1uANJd37is), što je jedna od najluđih stvari na Hypnotizeu :D[/quote:2p0cmex1]
ne, ipak je u-fig, vicinity je posle, a ja sam rekao pre..

Aerial
12-01-2009, 10:39
Ah, jebali vas prijedlozi prije, kasnije, nakon... , zbunili me ... :D

###DK###
12-01-2009, 11:08
SOAD slušam pomalo.
Najbolje pjesme:
Lonely Day
Old School Hollywood :D

wiseguy
12-01-2009, 19:37
od svega ovoga nekoliko pjesama od billija i to je to

Sickmanno1
13-01-2009, 15:07
S.O.A.D - Slušao prije par godina, nisu mi pretjerano dragi, mogao bih reći da mi se pomalo gadi to bolesno uzdizanje S.O.A.D-a, jer po meni oni nisu napravili ništa što je pretjerano vrijedno spomena. Ali opet, tko voli neka izvoli...

A tko to bolesno uzdize SOAD?

I tko je po tebi od "novijih" metal bandova napravio nesto vrijedno spomeni?

nosferatu25
13-01-2009, 15:29
Slušao sam Billy Talent pre, preodlične pesme su Fallen Leaves, Surrender, Try Honesty i Red Flag. Fallen Leaves sam slušao po ceo dan, toliko je addictive...

baldrick_
13-01-2009, 16:51
S.O.A.D - Slušao prije par godina, nisu mi pretjerano dragi, mogao bih reći da mi se pomalo gadi to bolesno uzdizanje S.O.A.D-a, jer po meni oni nisu napravili ništa što je pretjerano vrijedno spomena. Ali opet, tko voli neka izvoli...
I tko je po tebi od "novijih" metal bandova napravio nesto vrijedno spomeni?
po meni corrosion of conformity, metallica, down, orange goblin.. i još mnogi.

baldrick_
13-01-2009, 20:03
ali su objavljivali albume skoro..

Kenyi
13-01-2009, 20:18
Pa?
Oni su mislili na bendovi koji su noviji po postanku a da su na nesto utjecali.

baldrick_
13-01-2009, 22:21
mastodon, a i ovi drugi su uticali na razvoj muzike - korn na razvoj nu-a, itd, itd.

GaTa666
14-01-2009, 19:37
Bili talent - Teen sranje koje mrzim.
SOAD - Preodlican bend, obozavam ga.(Zbog ovog benda sam i poceo slusati metal, a danas najvise slusam thrash metal)
SOB - srednja zalost, nista posebno, komercijala.

Eto, tolko od mene.

baldrick_
15-01-2009, 23:07
njihov uticaj će da se vidi tek za nekolko godini..

wiseguy
16-01-2009, 14:39
billyja sam prestao slušati,dosadi brzo,ove druge vjerujem da neću nikada slušati

Pathetica
24-05-2009, 22:26
ma nemojte blatit billy talent, jesu osvanuli na mtvu al nisu zato đubrad. štoviše, smatram da su oni pravi new wave punkići i mrzim kad ih trpaju u emače... slušam ih još od kad su se zvali spetz i baš su ostali solidni(par komercijala tipa surrender i fallen leaves su im samo bonus koji si mogu priuštit). i imaju smisla za lyricse.
btw imaju novi album i nove pjesme...sve na stranici

Korpse
24-05-2009, 22:32
Red Flag je catchy pjesma.