PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 [Team]



C
10-01-2009, 21:35
Dakle, podjelite svoja iskustva s vašim timom. Kako ih slažete, po kojem redu, koga uzimate, čime ih naoružavate, koji vam je najbolji vojnik (osim Scott Mitchell-a), kakve taktike slažete, etc. Podijelite svoja znanja.

Pa da ja krenem...
Najbolji mi se pokazao Joe Ramirez, jer je totalno pouzdan. Uvijek mi čuva dupe, brz je na okidaču (nekima treba puno vremena da naciljaju i raspale), totalno precizan i totalno pouzdan, bez obzira što je on najmlađi u ekipi. Nakon njega, najbolji mi je John Hume, jer sve vidi i sve javlja na vrijeme.

Kada vodim sa sobom samo jednog vojnika, uvijek uzimam Ramireza.
Opremim sebe ovako:
RX4(+Combatsight;+GL;+Suppressor), M9
I Joe Ramireza (Rifleman) ovako:
M416(+Combatsight;+GL;+Suppressor), M8 Compact(+Suppressor), M9
Ponekad umjesto GL-a, Front Grip, ali zato pištolj umjesto M9, MK45.
Taktika: Ja idem prvi, a on me prati s boka (ne s leđa, ne sa totalnog boka gdje hodamo po istoj horizontali/vertikali, nego iza mene, a 50 metara lijevo ili desno od mene), te smo si uvijek daleko cca 50-200 metara, ovisno od terena. Koristimo uvijek prigušivače (osim GL-a koji nam služi za rušenje helikoptera i vozila, i osim pištolja, no te stvarčice su samo u slučaju nužde) i nikada ne idemo na agresivne napade, nego uvijek na tiha šuljanja. U slučaju nužde, kada je akcija, koristim G36 porodicu njemačkih polu-automatskih vatrenih oružija, raketobacač i ostale koji mi budu pri ruci.

A kada uzimam 3 vojnika sa sobom, to su onda...
Gornji kojeg sam već naveo, on i ja isto opremljeni...i još dvojica:
Marcus Brown (Support):
MK46 LMG, MK45(+Suppressor), ZEUS-MPAR
John Hume (Sniper):
MSG90(+Suppressor), M8 Compact(+Suppressor), M9
Ako je totalni rat, onda M99 snajer i svima su prigušivači samo na pištoljima.
Taktika: Ja idem sa Ramirezom skupa horizontalno/vertikalno, udaljeni smo cca 50-150 metara. Still ubijanja, kao što sam već naveo, nikada agresivno, uvijek "Ghost" taktika. Iza leđa Brown i Hume skupa, međusobno udaljeni cca 10-30 metara. Obojica su također "Ghost" taktike, bez obzira što nemaju na većini oružija prigušivače, jer Brown većinom koristi pištolj samo (sa prigušivačem), kada je hrpa neprijatelja iza ugla onda prelazi na strojnicu, a bazuku koristi za zračna i zemljana nabrijana vozila. Hume većinom koristi M8 Compact (sa prigušivačem), a kada je u daljini neka meta, tu je uvijek snajper za njegovu profesiju, koji je također sa prigušivačem. U biti, supporter štiti snajperista, zbog toga su skupa, zbog borbe na daljinu (snajper) i blizinu (strojnica, magnum, poluautomatska puška). Njih dvojica uvijek ostaju meni i Ramirezu iza leđa, 100-700 metara (ovisno o terenu, ako ja i Ramirez upadnemo u gužvu da nas okruže neprijatelji i sl., imamo vanjske svježe i nabrijane vojnike za sve situacije i protiv svega).

Taktika: Kada idemo skupa, tim sastavljam uvijek na principu: Ja(0)-Rifleman(1)-Supporter(2)-Sniper(3), tako, kada idemo po redu, upadam prvo ja, pa zamnom rifleman koji sve pokosi, pa supporter s strojkom, ako ima puno neprijatelja i za kraj snajperist koji nas zaštiti od dalekih neprijatelja, koji imaju snajper. A kada stojimo, uvijek je snajperist posredini, na jednoj strani supporter, a na drugoj rifleman, to je default po AI-u, da 1-2-3 reda kao 1-3-2, a na ravnici kada se redamo, snajperist bude posredini i naprijed, rifleman naprijed desno/lijevo, a supporter nam čuva leđa iza, što je isto default po AI-u da 1-2-3 na ravnici reda 3-1 i 2 iza leđa, koji gleda Bogu iza nogu, a Vragu iza leđa.

Sebe ponekad opremim sa snejperom MSG90 ili M99, ako je teren većinom ravnica i čistina. A sa RX4 pucam manualno, po jedan metak, uvijek.

Eto, to je ono kako ja idem u pobjede i osvajanja. Ako imate svoju taktiku ili taktike, također ih recite, kao i sve ostalo. ^^

Lord Ragnarok
10-01-2009, 21:44
ja idem solo :( uvijek bi ovi moji biseri negdje zalutali i poginuli.... stagod radio sa komandama/upravljao ih prek one mape il izdavao naredbe samo bi najebali. No exceptions.. ali bas uvijek.

C
10-01-2009, 21:47
Onda očito ne znaš zapovjedati gdje da idu, i kako da se približiš mjestima kojima se trebaš približiti. :(

BTW Pokušaj ovu moju taktiku, pa javi kako ide. :wink:

Edit: Bitno ti je i biti spor. Ako si brzoplet, onda naiebu svi s svih strana, na kraju ti, i još ako primjerice snajperistu daš u ruke bazuku, raznijeti će tvoje. :rotfl: To sam ja radio. Kažem mu da uništi helić, on stane pokraj stupa, digne bazuku i debil opali točno u stup. :yuck:

C
10-01-2009, 22:54
Upravo prešao zadnju misiju. 8) Sada skidam patch, pa ću preko neta igrati MP. :rambo:

C
17-01-2009, 19:19
Ima li tko od vas org. Ghost Recon 2, i da je dobre duše? :)

C
17-01-2009, 22:08
Može i dogovor.

*Ne mogu editirati post.