PDA

Pogledaj cijelu verziju : Logitech Chillstream gamepad



bezimeni
09-01-2009, 16:56
Kupil sam danas ovaj gamepad i imam par nepoznancica ...

1.Koja je funkcija Logitech buttona sa 4 položaja ? Kod mene svijetli na položaju 1 kada sam u nekoj igri.
http://www.imagesforme.com/out.php/i300260_malilogo.jpg

2. postoji li način kako podesiti gamepad da nakon paljenja pc-a ne uključi ventilator u njemu nego tek naknadno po potrebi.Kod mene se upali prvi stupanj vrtnje pa to moram ručno ugasiti jer mi smeta lagano zujanje.

vex
09-01-2009, 17:04
Ovo za nepoznati gumb.. jesi dobio uputstva sa gamepadom? Tamo bi trebalo pisati.

bezimeni
09-01-2009, 17:14
U uputama piše ;( za tipku broj 4 )

Windows Vista button...consult Windows Vista or game documentation for more information .

Za vent sam skužio...ugasi se sam ako se ne koristi gamepad duže od 90 sec. ode u sleep mode.

IGoR_2803
09-01-2009, 17:58
2. postoji li način kako podesiti gamepad da nakon paljenja pc-a ne uključi ventilator u njemu nego tek naknadno po potrebi.Kod mene se upali prvi stupanj vrtnje pa to moram ručno ugasiti jer mi smeta lagano zujanje.

zar i ta čuda trebaju aktivno hlađenje or what? :?

Kalhant
09-01-2009, 18:07
To je za dlanove.
Pa ne zelis valjda da ti se dlanovi znoje tijekom igranja!? :D

IGoR_2803
09-01-2009, 18:08
To je za dlanove.
Pa ne zelis valjda da ti se dlanovi znoje tijekom igranja!? :D

svašta... :)

W3DR4N
09-01-2009, 20:01
Kupil sam danas ovaj gamepad i imam par nepoznancica ...

1.Koja je funkcija Logitech buttona sa 4 položaja ? Kod mene svijetli na položaju 1 kada sam u nekoj igri.
http://www.imagesforme.com/out.php/i300260_malilogo.jpg

Nema četiri položaja. To je home tipka za prizivanje Games For Windows LIVE servisa u bilo kojem trenutku.
LED indikator pokazuje koji si igrač. Kako xbox igre podržavaju multiplayer do četiri igrača, bila bi prava muka pronaći koji bežičniSkontroler kontrolira kojeg igrača.


2. postoji li način kako podesiti gamepad da nakon paljenja pc-a ne uključi ventilator u njemu nego tek naknadno po potrebi.Kod mene se upali prvi stupanj vrtnje pa to moram ručno ugasiti jer mi smeta lagano zujanje.

Ovo mislim da se ne može pošto igra ima automatske drivere. Možda kroz servise, no nije me smetalo isključiti ventilator.

bezimeni
09-01-2009, 20:12
Nema šta...W3DR4N je dokazani majstor za gampadove.

Par dojmova.Probao sam 5-6 igari sa ovim gamepadom .Odličan je .Pogotovo LT i RT tipke koje služe za gas i gočnicu ili pucanje u akcijskim igrama .Imaju određeni otpor kod pritiska pa se lako zavaraš da pritiščeš obarač na nekom oružju.Analogne gljive su stvarno precizne . Jedino mi je mlak dojam ostavio ventilator koji hladi ruke.Više radi buku nego što hladi .Ali dobro...na ljeto bu dobro došao.
Sve u svemu jako dobar gamepad .

RIDER32
10-01-2009, 15:34
Thx na dojmovima. I ja sam si ga azmisljo kupit, pogotovo zbog te GFW tipke rer se nemam namjeru safrkavat sa namjestanjem kontrola.
Trenutno imam Logitech Cordless Action za PS2 (al sam ga spoio na PC) i radi mi jedino u TrackManiji. Dal ga neko mozda zna namjestit za jos koju igru?

Karlo_from_Bjelovar
10-01-2009, 23:48
pa ako ti ga wins prepozna, jednostavno se poigraj sa control optionsima unutar igre...

Nee Joe
10-01-2009, 23:50
koji je najbollji bežični gamepad za komp?

RIDER32
12-01-2009, 13:26
Upravo taj (iz naslova teme)


kfb@ wins mi prepozna gamepad. Cak sve radi u control panelu. Al kad uđem u ugru ni da bi mrdnuo (osim TM) :(