PDA

Pogledaj cijelu verziju : Mape u windowsu.Molim pomoc



iceman94
08-01-2009, 11:32
hy svima.molim pomoc.problem mi je u tome... kad stavim da mi se vide nevidljive mape u windowsu one mi opet budu nevidljive. :-x pa... moze li mi tko reci kako da to popravim.POMOC :pray:

SkunK
08-01-2009, 11:56
Si stisnuo apply? Koji tocno folder trazis(ili file)?

Nee Joe
08-01-2009, 12:10
moraš pažljivo s tim. Jedan moj frend je stavio tak nevidljive mape i nekak, nekim čudom, dobio virus i nije ga mogao nać, a virus se nalazio u nevidljivim mapama.

C
08-01-2009, 12:16
To što staviš da vidiš hidden foldere, tada vidiš samo one koji su po defaultu hidden, i/ili one na kojima je primjenjen atribut hiddena. A ako je na taj folder primjenjem atribut putem CMD-a ili nekog sličnog programa, tada više nije "hidden", nego "+hidden" i ne možeš vidjeti, osim u programima poput NT-a, Sanader-a (tako se zove program) i sličnih, koji čitaju sve fileove, bez obzira na sve.

Edit:
moraš pažljivo s tim. Jedan moj frend je stavio tak nevidljive mape i nekak, nekim čudom, dobio virus i nije ga mogao nać, a virus se nalazio u nevidljivim mapama.
Defektu jedan.
Zapamti ovu rečenicu:

Kada ne znaš ništa, bolje ne reci ništa.
Tvoj prijatelj je očito goblin.

SkunK
08-01-2009, 12:33
Imam cudan osjecaj da nije stisnuo apply ili nešto slično :D

iceman94
09-01-2009, 23:04
stisnuo sam ali nije uspjelo.kad opet uđem u postavke vidim...nista se nije promjenilo.molim pomoć

C
10-01-2009, 10:21
Skini RegToy besplatni program i podesi upravo to. :wink:
I još hrpetinu ostalih stvari ako hoćeš...