PDA

Pogledaj cijelu verziju : Novi komp, a isti operativni sustav?



PLAYER
08-01-2009, 10:25
Evo ubrzo kupujem novi komp,ali hard disk mi ostaje stari, pa me zanima da li baš moram raditi reinstall windowsa (stvarno mi se ne da, jer sam to radio prije petnaestak dana) ili mogu slobodno uštekati ovaj hard u novi komp sa sadašnjim windowsima.

vex
08-01-2009, 10:27
Morati ćeš ponovno 99%.. driveri grafe, matične... bilo bi problema.

C
08-01-2009, 12:13
Uninstalliraj sve drivere koje imaš. Zatim PC počisti svime mogućim što imaš, i nada ga staviš u novi PC, instaliraj sve drivere i sve će ti raditi super. I svo to čišćenje, instaliravanje i uninstaliravanje radi u Safe Mode-u.

PLAYER
08-01-2009, 12:29
Ok,hvala na odgovoru.

vex
08-01-2009, 16:53
I nakon svega toga opet imaš velike šanse da ti nešto neće radit kak spada :rotfl:
(ti zapravo kupuješ novi komp.. i jedino staro je hard.. a kad kupuješ novi komp normala je stavit friške winse. Ovo što ti je C rekao je točno u teoriji , ali u praksi malo teže (čitaj SF))

Mislim , probaj i izgubi brdo vremena.. ako ga imaš na pretek..
Kladim se u pivu da neće šljakat sve :wink:

C
09-01-2009, 06:50
BTW U praksi je isto jako učikovito, ako ukloni sve stare drivere 100%, i naravno, nove drivere stavi sve. Ako mu ostane neki stari driver, moguće je da će mu blokirati installaciju novih drivera, moguće da će zezati pri radu, ali je moguće da se neće nikada niti koristiti, tj. da će na PC-u on biti samo jedan file i ništa više od toga.