PDA

Pogledaj cijelu verziju : RTL ASTRO SHOW



seba
06-01-2009, 20:07
Gledam jutros što ima na programu i tako prekrenem na RTL,kad ono Astro show!
I dobro odlučio sam par minuta pogledati što to je.
Prvo što sam uočio bila je neka ružna baba koja je slagala karte za tarot.
Onda je nazvao neki penzioner i pitao za financije u 2009 godini.
Zatim mu je babaroga rekla neke polovične odgovore tipa: 1 mjesec ćete financijski biti loše ,ali ne brinite 2mjesec će biti bolje.....
Siguro da će mu u 1 mjesecu biti loše kad mu dođe telefonski račun !
Neka bude sretan ako ne dobije srčani udar kad ga vidi!(mogla mu je kao bonus predvidjeti vrijeme smrti ali ništa nije besplatno)
I pogledam ja u donji kut a ono najmanjim slovima stoji 6.42 kn/min fiksni i 8.36kn/min mobiteli!
Pa vas pitam kolika naivčina i budala morate biti da nazovete BABAROGU i pitate je kakva vam je sudbina!
Još jedan RTL-ov pokušaj da se izvuče lova od penzića i ostalih budala,a pametnom puku da se kvari program.
Kao da nam kunolovac nije bio dosta ! :hangin: :hangin: :hangin:

Electromaster
06-01-2009, 20:48
Nasreću, nisam to smeće čuo ni vidio. Hvala ku*cu na maxtv-u, više uopće ne gledam hrvatske programe, a ako me nešto baš zanima, snimim :thumbs2:

Ryd3R
06-01-2009, 20:59
Vidio sam to, mislio sam da nisu u stanju niže pasti od Kunolovca ali izgleda da sam se prevario. Mislim da takve emisije (pogotovo ova) nisu na razini jedne televizije takvog ugleda.

Electromaster
06-01-2009, 21:03
Vidio sam to, mislio sam da nisu u stanju niže pasti od Kunolovca ali izgleda da sam se prevario. Mislim da takve emisije (pogotovo ova) nisu na razini jedne televizije takvog ugleda.

Kakvog ugleda? :? Nisam znao da RTL ima ikakav ugled...http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/konfus/c010.gif

Ryd3R
06-01-2009, 21:10
Vidio sam to, mislio sam da nisu u stanju niže pasti od Kunolovca ali izgleda da sam se prevario. Mislim da takve emisije (pogotovo ova) nisu na razini jedne televizije takvog ugleda.

Kakvog ugleda? :? Nisam znao da RTL ima ikakav ugled...http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/konfus/c010.gif

Pa kolko ja znam RTL je iz Njemačke i tamo je to cijenjena televizija, i kao ime ima nekakav ugled. Mada naša inačica RTL-a nema, pretpostavljam da si ti na to mislio.

Electromaster
06-01-2009, 21:15
Jest iz njemačke, ali njihova verzija nije ništa puno bolja od naše... Sad, neznam koliko je ljudi tamo smatraju kvalitetnom, to ovisi o njima...

Samael
06-01-2009, 21:16
prvi put kad sam vidio vidovitog milana na jubitu rekao sam da je hrvatska pre napredna da sličan užas prikaže na televiziji... nažalost, čini se da ipak ima gladnjaka na rtlu

:(

###DK###
06-01-2009, 22:01
Koliki kreten čovjek treba biti da to nazove.
Kad pomislim kakvih sve ljudi u Hrvatskoj ima, dođe mi da se onesvijestim.

Wishmaster
07-01-2009, 01:23
I J A J.
Sjećam se da sam na jubitou jednom videl bila isto tak neka emisija samo na srpskom i neki tip s cigaretom v ustima mješa tarot karte onak bezveze a ljudi su zvali i isto pitali za svakakve gluposti a naravno ovaj odgovaral tipa:"čeka vas dobitak","zdravlje će vam se popraviti" i tak bezveze samo da se dodvori i da više ljudi zove...
E sad,ja neznam dal to bila parodija ili je to stvarno bilo na TV,a toga sam se ponovo sjetil kad sam prije par dana videl tu babuskaru na RTL-u.Mislim...da bi reč rekel...gotovo identične emisije...
A kaj se tiče ove babuskare na RTL-u...zove neka druga babuskara da pita kak će joj unuk proći na fakultetu.I sad ova koja je zvala rekla da je prva godina i da mu baš nejde.
Odgovor je bio:" vaš unuk se muči na fakultetu jer ne uči dovoljno...u početku će se mučiti i nekako će proći prve ispite ali će dalje morati zapeti da bi prošao godinu."
I sad nek meni nek neko objasni kolko normalan trebaš biti za zoveš to?

Ixy
07-01-2009, 10:49
I vi se svačim zamarate... :)

Ali kad smo već kod toga, daleko najjača emisija tog tipa je na Z1. Zove se Pogledaj svoju budućnost!
Traje dva sata, a u njoj lik sjedi, iza njega se vrte neki kompjuterski dodani kristali, na stolu je neki umjetni cvijet. Uglavnom, kad telefonski primi gledatelja, ovaj mu kaže kako se zove i što ga zanima. To su uglavnom zdravlje i ljubav. I sad lik gleda u stol, maše viskom i proriče.

Uzmimo zdravlje, na primjer. Parafrazirat ću, ali ovako se nešto zbilja dogodilo, gledao sam.
Ženska zove: "Dobar dan. Ovdje Marija. Zanima me zdravlje."
Lik: "Marija, dobar dan. Kažete zdravlje? Da vidimo... *maše viskom* Hm, daaa. Pazite na desno rame, bubrezi su vam malo problematični, imate mulja u koljenu, a probleme će vam zadavati i lijevo uho. I vidim da vam stan zrači negativnom energijom. Vi u stanu ne živite sami, jel tako?"
Ženska: "Ne, kćer je sa mnom."
Lik: "A kako se ona zove?"
Ženska: "Nina" (dobro, ne znam sad više imena pa bacam random, al nisu ni bitna imena)
Lik: *maše viskom* "Da, ona mora obratiti pažnju na leđa..."
Ženska: "Aha, dobro..."

Utorkom u 23h na Z1 televiziji. Ivan Medvešek će vam reći vašu budućnost. ;D

croat1gamer
07-01-2009, 11:50
milan tarot (ili vidoviti milan, kako hocete) je jedini astro*whatever* kojeg ja priznajem

ostali su amateri

Hellboy
07-01-2009, 11:53
mda...da nije toliko skupo zvao bih navedenu babu i podjebavao ju...

bezimeni
07-01-2009, 12:46
A jel ta baba onako sexy baba ili je ružna ko noć ?

The Great Duck
07-01-2009, 12:49
Vidio sam to, mislio sam da nisu u stanju niže pasti od Kunolovca ali izgleda da sam se prevario. Mislim da takve emisije (pogotovo ova) nisu na razini jedne televizije takvog ugleda.

Kakvog ugleda? :? Nisam znao da RTL ima ikakav ugled...http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/konfus/c010.gif

Pa kolko ja znam RTL je iz Njemačke i tamo je to cijenjena televizija, i kao ime ima nekakav ugled. Mada naša inačica RTL-a nema, pretpostavljam da si ti na to mislio.
Zapravo je iz Luksemburga (Radio Televizija Luksemburg),ali se kasnije proširila i otvorila podružnice u Njemačkoj,Austriji i drugim zemljama.I istina je da je dosta slična ovoj našoj,kad sam bio mali sam gledao crtiće na RTL-u,i nakon što bi odvrtili sve epizode neke serije (za koje čak mislim da su ih puštali nasumično),opet bi počeli bez ikakve najave,i tako ponovili par puta.
@bezimeni:Nisam to gledao,ali kad već kažu baba,pretpostavljam da nije baš seksi,iako ne mora nužno biti ružna ko noć.

bezimeni
07-01-2009, 12:51
Pa da nisam ni ja gledao...a možda je neka dobra milf gospođa pa zato pitam.

TvRc
08-01-2009, 09:24
dok god ima glupih ljudi da to zovi bit ce i tih sranja, jebiga, napravili vi peticiju il ne jos uviek ce bit neko iz pripizdine ko nece ni pomirisat peticiju a potrosit svu lovu da sazna sta mu govori horoskopski znak

Ryd3R
08-01-2009, 12:00
Al kad malo gledam, RTL nema 2 programa kao HRT, nego samo 1, i oni sebi potroše 3 sata dnevnog programa ujutro i neznam kolko navečer na te gluposti.

TvRc
09-01-2009, 10:16
lol, pa ofc kad zaraduju lovu na tom, molim te pogledaj bilokojih 5 min od tih 3 sata i vidjet ces kak zovu, tarot ima vise od jednog na liniji sto posto ostali cekaju ovaj jedan je izabran, onda ono sranje za novce isto ih je 32859472893462946283476 na liniji

Bara_mlađi
27-01-2009, 16:25
Sve što mogu reći za Astro Show je :yuck: !!!

Bara
27-01-2009, 16:45
Gledao sam jednom Astro Show 10 minuta, zgadio mi se život u tih 10 minuta, ne kužim, zašto to ljudi rade, zašto se tako previše toga promjenilo, ZAŠTOOO!!!!

rade0N
27-01-2009, 22:36
jao retave li emisije
nisam znao da su ljudi toliko glupi da vjeruju onim babetinama
pitanje tipa "imam gripu ocu li ozdravit"
ova pita koliko godina ima
baba odgovori 6x
ova kaze a imat ce te problema,a mozda dobijete i bolove u kostima pogotovo u krizima :bravo:

Bara
27-01-2009, 22:38
hahahahhaa a ne baba, sto ce dobit.... mogli su i o onom malcu reci da ce temperatura stalno padati i rasti i da ce biti neizvjesno i da ce na kraju ozdraviti, zalosno i odvratno, ne kuzim kako ljudi imaju srce neupućenim i starim penzićima sa mirovinom od 1000 kn uzimati pare, užas...

Ryd3R
27-01-2009, 22:42
ne kuzim kako ljudi imaju srce neupućenim i starim penzićima sa mirovinom od 1000 kn uzimati pare, užas...

Kako imaju srca kažeš? A kako ti penzići imaju (čitaj: nemaju) mozga to zvati?
Ako su dovoljno glupi da nazovu, onda mislim da je sažaljevanje ispod razine. Kaznimo ljudsku glupost radi potreba ljudske vrste. Show no mercy :D :D

Bara
27-01-2009, 22:52
o tome ti ja pričam, stvari poput nova lova, astro šou, i sva ostala sranja bi se trebala prekinuti... trebale bi se staviti neke stvari gdje zovu samo tajkuni za 200 kn po sekudni i da sav novac idu u fond " Penzići koji su izgubili puno novca na sranjima poput astro showa.. " :D

Ryd3R
27-01-2009, 23:02
" Penzići koji su izgubili puno novca na sranjima poput astro showa.. " :D
A ja ti govorim da penzići da malo misle i da skuže da takva sranja samo uzimaju pare nebi ni potrošili novac na to :wink:

keko
28-01-2009, 21:02
To je stvarno veliko sranje,živimo u svijetu takve tehnologije,a ljudi još vjeruju u ta sranja i bacaju novac za to.Pa šta bezveze tamo troše novac i pitaju kad će prestat gripa,rađe neka taj novac potroše na bus i otiđu do bolnice na cijepljenje...

Bara
28-01-2009, 21:10
To je stvarno veliko sranje,živimo u svijetu takve tehnologije,a ljudi još vjeruju u ta sranja i bacaju novac za to.Pa šta bezveze tamo troše novac i pitaju kad će prestat gripa,rađe neka taj novac potroše na bus i otiđu do bolnice na cijepljenje...


yep, samo ovaj, ova tema sucksa, i propala je :D

Ranjin
29-01-2009, 14:56
To je stvarno veliko sranje,živimo u svijetu takve tehnologije,a ljudi još vjeruju u ta sranja i bacaju novac za to.Pa šta bezveze tamo troše novac i pitaju kad će prestat gripa,rađe neka taj novac potroše na bus i otiđu do bolnice na cijepljenje...


Odi bilokoju nedelju ispred najblize crkve pa ces vidjeti koliko takvih ljudi ima.

Markecgrad
29-01-2009, 14:57
mrzim tu emisiju,naivni ljudi zovu a ovi im kradu pare

vitko
02-02-2009, 18:27
najbolja emisija, sve 5! Uživam ujutro malo gledati što govori Tarot Teta postarijim ženama o financijskoj situaciji! nevjerojatno :toilet: :toilet:

Ryd3R
02-02-2009, 20:08
najbolja emisija, sve 5! Uživam ujutro malo gledati što govori Tarot Teta postarijim ženama o financijskoj situaciji! nevjerojatno :toilet: :toilet:

Sarkazam jelda? Molim te reci da je sarkazam.

Sphinx
02-02-2009, 21:44
najbolja emisija, sve 5! Uživam ujutro malo gledati što govori Tarot Teta postarijim ženama o financijskoj situaciji! nevjerojatno :toilet: :toilet:

Sarkazam jelda? Molim te reci da je sarkazam.
Valjda je htio rec kako uziva gledat kako ih voditeljica zajebava i laze :rotfl:

K4ciga
02-02-2009, 21:45
Sarkazam jelda? Molim te reci da je sarkazam.

A što ti misliš,jeli to sarkazam? Molim esej meni na PP,od 500-800 riječi.Rok - sutra,21:45.

Babitz
02-02-2009, 22:44
Uskličnici nisu bili dovoljan hint. Ajde, neka. Ipak, ni smajlići mu nisu bili dovoljan hint. Jebemu, ne može tako. :(

Ryd3R
03-02-2009, 00:03
Pa shvatio sam da je sarkazam, samo sam se malo krivo izrazio :D

D.E.M.O.
03-02-2009, 13:33
prvi put kad sam vidio vidovitog milana na jubitu rekao sam da je hrvatska pre napredna da sličan užas prikaže na televiziji... nažalost, čini se da ipak ima gladnjaka na rtlu

:(

vidoviti milan ima neku reputaciju. ja bih ga nazvao samo da se odvalim smijati.
however..ovo nase nije smijesno :(

vitko
03-02-2009, 18:35
ma kako nije smiješno... doduše je neka vrsta crnog humora ai mora se čovjek nekako zabavit, jelda?

seba
04-02-2009, 21:19
Nazove lik od 73 godine i pita kakav će mu biti ljubavni život! :rotfl:
Ma koji ljubavni život, stari vjerojatno jedva hoda a ne ce je*at.
Ali svaka mu čast na pitanju , makar netko pokušava širiti Hrvatsku !

has_mesar
05-02-2009, 20:18
Nazove lik od 73 godine i pita kakav će mu biti ljubavni život! :rotfl:
Ma koji ljubavni život, stari vjerojatno jedva hoda a ne ce je*at.
Ali svaka mu čast na pitanju , makar netko pokušava širiti Hrvatsku !


hehe... najjaći su mi vidovnjaci i njihov visak, za porigat se :scared:

Samael
05-02-2009, 20:59
promijenite mjesto spavanja! jeste li ikad razmišljali o promjeni mjesto spavanja? trebali bi promjeniti mjesto spavanja! jeste li promijenili mjesto spavanja?

itd itd itd itd u nedogled

:thumbs1:

uberfreak
06-02-2009, 09:27
to vam ide ovak- imate ovakve i onakve tegobe, nemam, onda cete ih u blizoj buducnosti imati
mislim to je takvo laganjhe i uzimanje para a nemos vjerovati

kikl0p
06-02-2009, 19:55
neku noc prestekavam i stavim na otv i kad ono imam kaj vidit neka odvratna debela babetina s 50+ g vodi ono sranje ko kunolovac i topless je, FFS

Ryd3R
06-02-2009, 21:05
neku noc prestekavam i stavim na otv i kad ono imam kaj vidit neka odvratna debela babetina s 50+ g vodi ono sranje ko kunolovac i topless je, FFS

:shock:
A najjače mi je, sad nova lova ima muškog voditelja, a ja sam mislio da ne može biti veće sranje emisija.

Chappi
06-02-2009, 22:50
Najbolje mi je kad svakoj drugoj babi kaze imate cete problema sa kraljeznicom,povisenim tlakom,nesanicom...

CrazySmurf
10-07-2009, 13:20
Ma to se iz aviona vidi da je ta emisija čisto sranje. Mislim, danas sam slučajno okrenuo kad tamo neki lik maše privjeskom iznad črčkarije ljudskog tijela. Kako će ti to pobogu išta pomoć? :thumbs1: :thumbs1: :thumbs1: :thumbs1:

breezer
11-09-2009, 13:32
zarazna emisija, kad kreneš gledat nemožeš prestat ! :)

breezer
11-09-2009, 13:33
zarazna emisija, kad kreneš gledat nemožeš prestat ! :)

S.ClaW
30-09-2009, 12:01
probudim se idem gledati tv rtl i ono astro show za upucati se malo stanem pogledam koji je k to dode neka baka pita za svoju kcerku brak i jeli trudna ova BABAROGA (po autoru ove teme) prvo nes sere ... i onda rece za trudnocu to su pre osobne stvari nesmijem vam to reci pa u kurac ova baba je platija 6 kn da dođe u emisiju i ona nezeli pa omg ovaj astro show je sranje svjetsko :twisted: :twisted:

la50
30-09-2009, 12:04
Ma taj show mogu pogledat samo da se nasmijem,kada neka baba ono 35-40 godište pita dali će upoznati novu ljubav u svom životu,ono wtf,ma ninje nema šta?

kulamasta
30-09-2009, 12:11
Super je astro show

Postavis pitanje koje te muci i odmah dobijes odgovor iz karata...

I vise se ne brines

1GBRAM
30-09-2009, 12:16
prvi put kad sam vidio vidovitog milana na jubitu rekao sam da je hrvatska pre napredna da sličan užas prikaže na televiziji... nažalost, čini se da ipak ima gladnjaka na rtlu

:(

Kolko se ja sjećam,Vidoviti Milan nas sve nasmijavao na TV Dugi i OBN-u...ali više ga nema...da on dođe na naš RTL...jaoooooooooooooo....pa markirao bi iz škole da ga gledam!

The Great Duck
30-09-2009, 19:41
Milan je jebeni car.Ljudi poput njega ono su što čini kretenske emisije poput ove vrijednim gledanja.

1GBRAM
30-09-2009, 21:38
točno tako!Mislim da bi to bilo bolje nego Chris Rock i Martin Lawrence zajedno na telki cijeli dan!

Macolla
30-09-2009, 22:07
Bila je jedan emisija na jednom BiH programu kao kunolovac samo sto su cijene bile 15KM/min i fixni 20KM/min :D ukinuli su je zbog tuzbi :D

Tuzili su ih jer su prikazivali lazne cijene :D

1GBRAM
30-09-2009, 22:09
Ma ja bi to ko naš drug Staljin(Spokojna ti duša,druže Staljine,smrt fašizmu,sloboda narodu)sve pobio...da ne bi 20 KM plaćao da čujem neku babu kako mi kaže:Oprostite,ali bili ste jako blizu ulaska u eter :-x :-x

Electromaster
01-10-2009, 10:13
Smiri hormone dečko.

gothic45
03-10-2009, 21:00
RTL se sa ovim tarotom srozao na još veću razinu jada, bijede i sramote.

Mogli su bar stavit Vidovitog Milana pa da se smijemo (ko je gledao zna o čemu pričam) :rotfl:

Konšiljer
30-06-2010, 16:48
znam da tema dug nije otvarana,samo želim priopćiti nova tv sad owna rtl:

vqd16isd0q0
z8QwQr4W ... re=related (z8QwQr4WSic&feature=related)

Devil Dog
30-06-2010, 17:57
pogledaj ovaj čarobnjakov ples... na stolu figurice, među ostalima pedobear :rotfl: