PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem s instancama



05-01-2009, 11:26
Slobodno lock ako ima ovo već probao sam pretražiti ali ne nadjoh. Stalno mi se javlja da imam već pokrenutu instancu i ne mogu ući u novu makar nemam sigurno.
Jućer smo se ubili dok smo pokretali instance.
Više smo proveli u pokušaju ulaska nego samo igranje.
Problem mi je sve veći sada. Resetiranje instanci je znalo pomoći ali više ni to. Izađem iz igre kompletno i probam ne mogu ući. Jućer sam ulazio 17 puta
u Sethekk Halls dok nisam uspio pokrenuti instancu. Onda sam izašao da pomognem summonirati ekipu pa sam se u instancu uspio vratiti iz trećeg puta. Jel ima
kakav trik ili nešto za pomoć

Wizard
05-01-2009, 12:26
i ja sam ima takvih problema s outland istancama, po 20min smo pokusavali uci u istancu al nikako, onda odjednom uspije, ja sam to rijesio tako da sam diga 68 i otisa u northrend :D

05-01-2009, 12:46
Ok i onako cu biti danas 68 pa odo tamo. Baš divlja taj outland. Jel sam baš igrao s drugim likom SM Library i dalje i nikakav porblem. Jucer mi je cak u jedno vrijeme za MT javljalo nakon par minuta ućitavanja nepostojeća instanca.

holyfist
05-01-2009, 12:52
Preoptereceni su im instance serveri.
Blizz bi mogao uloziti malo love kaj dignu svaki mjesec da srede servere.
Trenutno vecina realmova ima problema sa 25 Naxxom- nekada lag poludi pogotovo usred boss fightova. Moja gilda je jucer strasno wipala na Gluthu- 4 sekunde za instant cast spell.

azuregos
05-01-2009, 17:36
problem je u prezasicenosti servera, da se nebi srusia server limitiran je broj instanci koje mogu ic u isto vrime, 1 server se sastoji od vise njih, 1 server je eastern kingdom i kalimdor, 1 server je outland, 1 je northrend, jedan server za arenu, par servera za arenu i tako dalje

zato se dogodi da ljudima unutar instance sve u redu radi a ostalima koji su bili recimo u northrendu padne server i nemogu se logirat po 20 min dok drugima radi.

recimo zasto je queue u jakim battlegrupama predug, nemoze se toliko arena pokrenit istovremeno...


samo nemojte bubat gluposti ala "neka blizz upgradea te servere" jer mislin da ih uopce nije moguce hardverski upgradeat :S

Hellboy
05-01-2009, 17:39
:shock: a ja mislio da se svako računalo može hardverski nadograditi...

azuregos
06-01-2009, 19:14
mogu se i njihovi serveri, tj moc ce se kada dode bolji hardware nego onaj sta ga trenutno imaju ;>
kad bi vidia kakve masine od servera imaju pa bi na guzicu