PDA

Pogledaj cijelu verziju : Mortal Kombat



mrs.croft
22-05-2006, 13:50
daj svi se nešto razmahali 'Tekken ovo,Tekken ono'.

ajde da prvi put na ovom forumu čujem nešto o pravoj legendi fighting žanra.

koji vam je najbolji nastavak,naj likovi,naj fatality :D

meni osobno MK Trilogy najbolja,zato što sam ju igro pun kurac,te znam hrpu poteza iz nje.

naj likovi-Scorpion,Noob Saibot,Kintaro,Bo Rai Cho :friends:

Rocchiro
22-05-2006, 13:58
eee...super tema

cetvorka mi je najaca (deadly alliance i trilogy nisam igral)

naj likovi:Quan Chi,Reptile,Kabal,Reiko i Shang Tsung

http://www.iskra.osw.pl/mk4/pic/mkcoin.gif

Sonic_Moronic
22-05-2006, 17:50
Meni je glupa, Tekken je bolji 100 puta, Mortal Kombat je prespor :yuck:

G0L3M
22-05-2006, 18:04
mortal kombat i tekken se ne smiju uspoređivati...totalno drugačije igre, koje igraju i vole igrači koji imaju drugačiji ukus...po meni bolji...mk je strava od jedinice pa do svimh spin-off igara

trilogy je najbolji, za dlaku je pobjedio dvojku
najstrašniji svakako treći nastavak

najslabiji vjerovatno četvorka


a shaolin monks...što reći

Prince-Artas
22-05-2006, 18:08
nevolim nikakve tučnjave ali mi je tekken bolji od kombata

Osiru$
22-05-2006, 18:39
Mortal Kombat sam uz Gradius danonocno razvaljivao na arkadnom stroju u svome djetinstvu :)

Gothmog
22-05-2006, 20:33
MK serijal mi je odlican...sa frendom sam se bogami tukao i tukao...a tek gust kad mu spi*dis fatality...uh!

Najbolji likovi....
Baraka
Scorpion
Reptile
Raiden

T.N.T.
22-05-2006, 20:48
Meni je glupa, Tekken je bolji 100 puta, Mortal Kombat je prespor :yuck:koliko ja znam Tekken je dosta spriji od MK-a... :?

dex
22-05-2006, 22:51
ma igra je legendarna.. pogotovo ovi stari nastavci...
najlikovi
noob saibot
sub zero
scorpion
reptile
raiden

bounce
23-05-2006, 00:09
ma sub zero i njegov - ''finish him'' rula !

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Outmind
23-05-2006, 19:24
E nikad nisam kuzio u cemu je stvar sa tim tekkenom. Nikakve magije, nikakvi fora potezi i svi likovi su mi nekek pre slicni. Meni je najbolji svojedobno bio mk2 makar sam igrao i ostale.

goGAMERo
23-05-2006, 19:56
Mortal Kombat je takođe odlična igra, i dan danas zaigram Trilogy na PSX-u, ali po meni s enikaj nemože mjeriti sa ODLIČNIM TEKKEN-om! Neznam on ima ono nešto . . .

Rocchiro
23-05-2006, 20:28
Tekken je jadan...hebote panda,panj,dinosaur se nemogu mjeriti s MK ekipom 8)

MarkaN
23-05-2006, 20:31
Tekken je jadan...hebote panda,panj,dinosaur se nemogu mjeriti s MK ekipom 8)

također. Evo moj top 5 serijala tučnjava:

Mortal Kombat
Soul Calibur
DoA
Tekken
Street Fighter

revenion
23-05-2006, 20:37
eeeeee markan je probudio noviji topic ajmo malo o soul caliburu covjece e to vam je sora mos kupovat skinove oruzja borit sw po svijetu vise ne znam ni koliko puno likova a da ne brojimo jos i tricu u hebote to vam je hebena pick*ta sora ajmo malo o tome

Prince-Artas
23-05-2006, 20:40
eeeeee markan je probudio noviji topic ajmo malo o soul caliburu covjece e to vam je sora mos kupovat skinove oruzja borit sw po svijetu vise ne znam ni koliko puno likova a da ne brojimo jos i tricu u hebote to vam je hebena pick*ta sora ajmo malo o tome

ja sam igrao na psx-u soul blade, calibur mu je nastavak. i mogu reć da mi je bolji od tekkena. fora mi je to s oružijem

MarkaN
23-05-2006, 20:43
eeeeee markan je probudio noviji topic ajmo malo o soul caliburu covjece e to vam je sora mos kupovat skinove oruzja borit sw po svijetu vise ne znam ni koliko puno likova a da ne brojimo jos i tricu u hebote to vam je hebena pick*ta sora ajmo malo o tome

ja sam igrao na psx-u soul blade, calibur mu je nastavak. i mogu reć da mi je bolji od tekkena. fora mi je to s oružijem

Ma Soul Calibur je službeni naziv za cijeli serijal. i ja sam počeo od Soul Bladea - i to mi je 2. najbolja šora koju sam ikad igrao :thumbs2:

mrs.croft
23-05-2006, 20:43
eeeeee markan je probudio noviji topic ajmo malo o soul caliburu covjece e to vam je sora mos kupovat skinove oruzja borit sw po svijetu vise ne znam ni koliko puno likova a da ne brojimo jos i tricu u hebote to vam je hebena pick*ta sora ajmo malo o tome

ma ni nightmare nije do jaja bilokome iz MK-a... 8)

MarkaN
23-05-2006, 20:45
eeeeee markan je probudio noviji topic ajmo malo o soul caliburu covjece e to vam je sora mos kupovat skinove oruzja borit sw po svijetu vise ne znam ni koliko puno likova a da ne brojimo jos i tricu u hebote to vam je hebena pick*ta sora ajmo malo o tome

ma ni nightmare nije do jaja bilokome iz MK-a... 8)

ali Cervantes JE sa svoja dva mača :fof:

hebote daj otvorimo SC temu, nemojmo tu offtopic!

Ementaler
23-05-2006, 22:25
Noob Saibot u Triology-u
:pray:

mrs.croft
24-05-2006, 13:10
[R]Noob Saibot u Triology-u
:pray:

s tim likom u Trilogyju sam The Master...kombo potezi se samo redaju :pray:

G0L3M
24-05-2006, 19:33
[R]Noob Saibot u Triology-u
:pray:
unatrag...boon i tobias...kao ed boon i ? tobias
tvorci mk-a

Rocchiro
24-05-2006, 19:37
[R]Noob Saibot u Triology-u
:pray:
unatrag...boon i tobias...kao ed boon i ? tobias
tvorci mk-a

lol,nisam znal :roll:

mrs.croft
24-05-2006, 23:33
[R]Noob Saibot u Triology-u
:pray:
unatrag...boon i tobias...kao ed boon i ? tobias
tvorci mk-a

to sam odavno znao...

btw. naj fatality???

meni SubZerov iz MK 2 kad zaledi protivnika pa ga kresne uppercutom i torzo mu se raspadne na stotine dijelova

također iz MK 4 kad Quan Chi protivniku isčupa nogu pa ga nastavi mlatiti s njom

Rocchiro
25-05-2006, 00:17
naj fatality...scorpion u mk4-pretvori se u škorpiona i...znate kaj ide dalje...i tanya ima dobar fatality (ono dok malo zavrti glavu) :)

Babitz
25-05-2006, 07:17
ja sam jedno 13 fetelitija izveo na MK4
najjači od onog glavnog pedera kad se pretvori u dvije kosturske šake i zdrobi protivnika ko komarca

Nemesis
25-05-2006, 07:23
daj svi se nešto razmahali 'Tekken ovo,Tekken ono'.

ajde da prvi put na ovom forumu čujem nešto o pravoj legendi fighting žanra.

koji vam je najbolji nastavak,naj likovi,naj fatality :D

meni osobno MK Trilogy najbolja,zato što sam ju igro pun *****,te znam hrpu poteza iz nje.

naj likovi-Scorpion,Noob Saibot,Kintaro,Bo Rai Cho :friends:

trilogy?jel to onaj sa playstationa?ako je,i meni je taj najbolji.
a najbolji lik mi je sub zero i raiden(sorry ako je pogresno napisano).
niji ni tekken los,ali posto sam prije njega igrao mk,nije mi najdrazi...

Kron
25-05-2006, 08:11
Ja sam igra MK samo na PS i Nintendu. Znači ima za komp (moj grijeh, moj grijeh)? Naj likovi su mi Rain, Noob Saibot i Smoke. Preporučite mi jedan nastavak da ga nabavim.

Rocchiro
25-05-2006, 09:17
Ja sam igra MK samo na PS i Nintendu. Znači ima za komp (moj grijeh, moj grijeh)? Naj likovi su mi Rain, Noob Saibot i Smoke. Preporučite mi jedan nastavak da ga nabavim.

4 i trilogy 8)

Kron
25-05-2006, 09:58
Ja sam igra MK samo na PS i Nintendu. Znači ima za komp (moj grijeh, moj grijeh)? Naj likovi su mi Rain, Noob Saibot i Smoke. Preporučite mi jedan nastavak da ga nabavim.

4 i trilogy 8)

Hvala, sad ih još samo triba nabavit. Jel to papa dosta RAMa?

Rocchiro
25-05-2006, 10:40
Ja sam igra MK samo na PS i Nintendu. Znači ima za komp (moj grijeh, moj grijeh)? Naj likovi su mi Rain, Noob Saibot i Smoke. Preporučite mi jedan nastavak da ga nabavim.

4 i trilogy 8)

Hvala, sad ih još samo triba nabavit. Jel to papa dosta RAMa?

nee...to su poprilicno stare igre,nemas frke

dex
25-05-2006, 20:32
danas sam bash vrndo po starim cd-ima i naso mk4... al bed... cd ostecen i bash sve radi i taman mk4 ne... damn.... :cry:

Kron
25-05-2006, 20:44
A drekk, pa ja iman MK 4 još odavno, ali problem je u tome što mi tipkovnica ne radi na toj igrici!!!! Jednostavno neće, sto god stisnem N E Ć E :rotfl:

Rocchiro
25-05-2006, 21:14
ja imam MK4 origigi 8)

matepila
25-05-2006, 22:47
Ja imam origigi MK Trilogy (jedini origigi koji posjedujem). Uz nju se vežu mnoge lijepe(i krvave :twisted: :kill:) uspomene. Sad me je uhvatila nostalgija. :cry:


Motaro & Baraka su the best of the best. :pray: :pray:

G0L3M
25-05-2006, 22:54
a jesi naša! motaro i baraka...majko mila... :twisted:

Ementaler
25-05-2006, 22:55
baraka još kako tako ali motaro?

mrs.croft
25-05-2006, 22:59
[R]baraka još kako tako ali motaro?

ma kintaro ga owna...

e jel ima još tko od vas da mu se ne sviđa ono da ne možete dovršiti nekog bossa(one iz prvih nastavaka)

šteta,kad se sjetim kolko me onaj shao kahn mlatio,baš sam ga htio raskomadat

G0L3M
26-05-2006, 00:15
[quote="S][R":1sc19yev]baraka još kako tako ali motaro?

ma kintaro ga owna...

e jel ima još tko od vas da mu se ne sviđa ono da ne možete dovršiti nekog bossa(one iz prvih nastavaka)

šteta,kad se sjetim kolko me onaj shao kahn mlatio,baš sam ga htio raskomadat[/quote:1sc19yev]
i onda su nam sve vratili u shaolin monksu...kako je lijepo kung lao i liu kang izmasakriraju kintara...ud po ud :boohoo:

Gothmog
26-05-2006, 08:29
najlaksi bossovi...Shao Kahn u trojci, te dasa iz cetvorke (pis of kolaca)...no zato sam krvi prolio po tipkovnici u dvojci...pas mater...jos me trnci prolaze kad se sjetim svojih tananih zivaca,i obrecanja na starce...

Ementaler
26-05-2006, 08:45
ovaj boss iz četvorke je pre pre lagan...

a i u triology nije nešto težak boss..

btw, samo informacije radi, četvroka ima 16 MB ... ali ne za PC .. ali se može igrat na PC-u ;-)

Rocchiro
26-05-2006, 09:30
u cetvorci je tezi Goro neho Shinok :wink:

Imam Feebasa/Milotca
26-05-2006, 10:14
Meni je najbolje u MK4 uzesti Raidena pa se zaljetat u frikove sa jednim napadom x puta (nemrem se sjetit imena ali živi ili kompovi svi padaju ma koliko god refleksi bili dobri - provjereno, isprobano, ne postoji bolje točka) + ima najbolje oružje (samostrel kojeg nemreš isto izbjeć).

Ementaler
26-05-2006, 10:20
sve se može izbjeć...

i ako igraš na hard to ne prolazi.. osim ako neznaš kombinirat malo...

mrs.croft
26-05-2006, 11:29
u cetvorci je tezi Goro neho Shinok :wink:

da,to mi je oduvijek bilo glupo,kad shinnoka oderem na flawless victory

btw. nijednom nisam izgubio od Motara u Trilogy-ju,ni kad sam prvi put došo do njega,ni kad sam igro na hard,very hard...


no zato sam krvi prolio po tipkovnici u dvojci...pas mater...jos me trnci prolaze kad se sjetim svojih tananih zivaca,i obrecanja na starce...

istina....dvojka zna biti tako prokleto teška...i osobno mislim da nitko nikad nije pobijedio Noob Saibota u toj igri...čak ni jedan okorjeli profesionalac(gledo sam njegovih par videa)

Ogg The Dogg
26-05-2006, 21:49
jel igro tko od vas Thrill kill? :pray:

Sickmanno1
27-05-2006, 14:55
I meni je MK najbolja sora, prvo koji sam igrao je MKII na snesu, a najbolji MK mi je Trilogy na N64...

Rocchiro
28-05-2006, 19:30
http://media.putfile.com/Mortal-Kombat-32

v4MP1r3
28-05-2006, 21:29
joj obozavam katanu, i sub zeroa, s njih 2 sam ubijal ko lud ^^

Nefarnius
28-05-2006, 21:34
ja onoga koji je iz usta pušta neke glave kosturske i taj je ubio u nekom filmiću liu-kana

28-05-2006, 21:50
Scorpion inace mortal kombat je zakooon..sdub zero rula

omfgnoob1
18-08-2006, 12:54
Ja sam jos na starom kompu igrao mortal kombat 4 ja mislim da je iz 95 ili 98 godine tako nesto i igra je zakon. Je da krv u igri predstavljaju mali rombovi kvadrati i romboidi ali ta igra je po meni jedna od najluđih šora na pc-ju. Kad vidite samo medium kick a protivniku krv šiklja iz glave ma predivno :rotfl: Po meni puno bolja igra od tekkena.

unknown
19-08-2006, 08:18
ja sad igram mk 3 na svom N 64

Karzah
19-08-2006, 11:03
Igrao sam do sada sve nastavke , odlična igra , veliki sam fan . Najdraži su mi likovi Scorpion , Quan Chi i Shao Khan a najbolji fatality mi je od Scorpiona pod nazivom Toasty .

mrs.croft
20-08-2006, 17:32
Uskoro će doć i MK:Armageddon...kolko čujem,opet samo za konzole...

al kolko će opcija bit....oko 60 likova iz kompletne MK povijesti...hrpetina poteza i fatality-ja,Create a fighter i Create a fatality modovi.... :D

mislim da ću kupit PS 2 uskoro... :o

Joco
20-08-2006, 18:03
http://media.putfile.com/Mortal-Kombat-32

Strava :rotfl: :rotfl:

Karzah
20-08-2006, 22:57
Uskoro će doć i MK:Armageddon...kolko čujem,opet samo za konzole...

al kolko će opcija bit....oko 60 likova iz kompletne MK povijesti...hrpetina poteza i fatality-ja,Create a fighter i Create a fatality modovi.... :D

Jako me iznenadilo to što će biti tako puno likova , ali to je super , i ovi modovi koji će biti su prekul .



mislim da ću kupit PS 2 uskoro... :o

Ne valjda samo zbog MK-a ? :)

Dark Saruman
20-08-2006, 23:02
Meni je glupa, Tekken je bolji 100 puta, Mortal Kombat je prespor :yuck:

ajme majko ovo mi ide u sig... :rotfl: :rotfl: :rotfl: MK prespor ??? :shock:

ne mogu vam opisati koliko se sad upravo smijem :rotfl: popišat ću se u gaće LOL :rotfl:

i naravno MK je najbolja šora ikad napravljena, ne mislim, stvarno

sad bi kupio PS 2 samo zbog nje da imam pun tuki love i sve MK nastavke jer MK RULEZ

LOL

mrs.croft
20-08-2006, 23:27
Ne valjda samo zbog MK-a ? :)

Da... :)

no ustvari probat ću prvo igru kod frenda...ak mi se svidi ja mislim da ću ga nabavit....a usto i Deadly Alliance,Deception i Shaolin Monks....

No ima i ostalih dobrih igara za PS 2 tako da....ne ostane sve o MK-u....

Karzah
21-08-2006, 15:25
no ustvari probat ću prvo igru kod frenda...ak mi se svidi ja mislim da ću ga nabavit....


Da , to je najbolje rješenje , iako i sam znaš da će ti biti dobra , jer po onim screenshotovima koje sam ja vidio igra garantira dobru zabavu .