PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ghost Master



W3DR4N
02-01-2009, 16:59
Baš sam se sjetio jednog budget naslova koji eto, star je tek pet godina pa nije za podforum oldies, a opet ga se više nitko ne sjeća.

Radi se o poprilično orginalnom konceptu pasivne strategije.
Vi ste u ulozi pa ne znam u biti, nekog zlog demona, kojem je zadaća strateški puštati duhove, vještice i demone kako bi level očistili od ljudi.
U početku se svi boje svega, no kasnije dolaze i istjerivači duhova, ljudi koji se boje specifičnih stvari, a i same je duhove teže puštati zbog njihovih ograničenja na stvari.
Tako imate električne duhove, koji se mogu prištekati na aparate koje poslije i izluđuju, duhove koji mogu biti samo vani, duhove za vodu, vatru i razne druge.
U svakom levelu možete pridodati nove duhove svojoj vojsci, a raznolikost levela od pidžama partya do bolnice i planinskih kućica će vas zadržati do kraja.

Fantastična logična strategija orginalnog koncepta, danas se može nabaviti za kakvih 40-50 kuna u trgovinama.

http://www.ghostmaster.net/

GDra
02-01-2009, 17:32
Imam to ali ne igram.

Hellboy
02-01-2009, 17:32
sjećam se da je bila nekakva najava/recenzija/vatevr u nekakvom časopisu prije par godina...htio sam ju zaigrati ali sam s vremenom zaboravio...heh...čini se zanimljiva

02-01-2009, 17:52
To je za decu :(

Hellboy
02-01-2009, 17:52
tako nešto mi i treba...malo odmora od raidanja :D

02-01-2009, 18:14
Bolje nađi curu :)

Arbiter of Change
02-01-2009, 18:39
Ako ti je život mio, nemoj mijenjati jednu 5/7 obvezu drugom 24/7. :)

Hellboy
02-01-2009, 18:39
to područje mi je pokriveno...mislio sam na gaming odmor ^^

02-01-2009, 19:11
Kako vas gaming može odmoriti???

Igram strategiju..moram mislit...imat neku taktiku...i borit se...ukoliko želim pobijediti

Igram pucačine trebam koristiti i tipkovnicu i miša...dakle tijelo mi nije previše u mirovanju...fps-e su sami po sebi brzi,eksplozivni i nikad neznaš ko ti može doletit iz nekog kuta...dakle ipak si pod stresom i boriš se...

itd...da ne nabrajam....a uzmimo još k tome da sjedim na stolici u pravilnom položaju nikako ne odmaram...pa mi nije jasno kad neki kažu da odmaraju igrajući... :)

Hellboy
02-01-2009, 19:14
naslonjač+headset+ugodna glazba+neka zabavna igra = odmaranje uz gaming...
jednostavnije ne može...ne čuješ vanjsku buku, na udobnom si, toplo ti je i igraš nešto što si ocjenio zabavnim...

Ementaler
04-01-2009, 17:08
haha, za ovu igru me zainteresirao upravo weky, kada mi je predao svoju kul urbanu recenziju iste napisanu za tadašnji cro-gaming ( sada hcl.hr, jel )...

Mislim da je negdje izgubljena sada nažalost :(

Budem probao potražiti još na hardu ako ju slučajno imam, pa ju postam ovdje :friends:

W3DR4N
04-01-2009, 17:12
To je jedna od onih igara kojih se sjetim svake 2-3 godine i kako je kul bila.

Ementaler
20-03-2009, 14:21
Dobre vijesti. Pomoću magije i trikova pronašao sam neke izgubljene recenzije sa cro-gaming.com-a, pa tako i wekyevu staru recenziju Ghost Mastera.

Sada ćemo sve te recenzije svaki/svaki drugi tjedan polako uploadavati na HCL.hr (http://www.hcl.hr)Srame uz rame sa onim aktualnima, pa će tako ponovno na netu zasjati i reca Ghost Mastera iz virtualnog pera dragog vam admina. :friends:

ArcL!ght
20-03-2009, 22:59
Ghost master je bio jako dobar... pogotovo koncept otkljucavanja duhova. A duhova je bilo dobrih 15 vrsta a u svakoj po 2-5 duhova.
Ipak najjaci duh je Poltrygeist :) (duh skupine mrtvih piladi iz neke obliznje peradarnice)

Raz
24-04-2009, 19:08
Čini mi se da sam igrao tu igru... samo nisam nikako shvatio način na koji oslobodit one zarobljene duhove.

Kid A
24-04-2009, 20:24
Moze neki info o igri,koja je tematika itd....opet to vise volim cuti od vas nego da trazim po google-u....veci mi je gust.

Raz
24-04-2009, 20:31
Zamisli igru kao sims... i dodaj u nju duhove koji će preplašit simljane :D .
Ukratko... strategija u kojoj upravljaš duhovima te je cilj sve likove iz kuće otjerat. Svaka osoba ima svoj status, strahove itd... te se prema tome ravnaš s kojim ćeš duhom uplašiti koga. Neću previše govorit jer sam dosta toga zaboravio otkad sam ju zadnji puta igrao. Evo gamespotow review: KLIK (http://www.gamespot.com/pc/strategy/ghostmaster/review.html?om_act=convert&om_clk=gssummary&tag=summary;read-review)

Karlo_from_Bjelovar
08-05-2009, 18:14
sjecam se da sam gledao frenda kako igra te mi se cinila zanimljivom... onda mi je posudio svoj CD ali iz nekog razloga nisam mogao pokrenuti igru... :(