PDA

Pogledaj cijelu verziju : Warhammer Online: Age of Reckoning



Stranica : [1] 2 3 4 5 6 7 8

Nefarnius
21-05-2006, 22:15
Hoće li biti bolji od WoWa?
Jer svi znamo da je Warcraft kopiro likove iz warhammera!

Rocchiro
21-05-2006, 23:13
nece biti konkurencija-ali ozbiljno se dvoumim između:LOTR online,Conan mmorpg (neznam puno ime :yuck: ) i warhammera.izabral bum ono kaj nebu imalo pretplatu :wink:

Glass
21-05-2006, 23:26
nece biti konkurencija-ali ozbiljno se dvoumim između:LOTR online,Conan mmorpg (neznam puno ime :yuck: ) i warhammera.izabral bum ono kaj nebu imalo pretplatu :wink:

Meni se čini da će Conan biti prezahtjevan, o Warhammeru nema baš puno vijesti tako da mi čini da ću igrati LOTR(plus jedva čekam lunjati po Middle Earthu)

Maloki
22-05-2006, 07:48
nece biti konkurencija-ali ozbiljno se dvoumim između:LOTR online,Conan mmorpg (neznam puno ime :yuck: ) i warhammera.izabral bum ono kaj nebu imalo pretplatu :wink:

Meni se čini da će sve 3 imati pretplatu. žInače, ja bi se odlučio za Conana. Po recenziji u PCP čini mi se prezakon!

Imam Feebasa/Milotca
22-05-2006, 08:55
Koji god uzmeš na isto dođeš, ako jedan počneš nema više odvajanja od njega. :)

Nefarnius
22-05-2006, 17:00
ja mislim da konan neće imati pretplatu jer sam negdje pročitao da će to biti online i offline igra.

Rocchiro
22-05-2006, 17:24
ja mislim da konan neće imati pretplatu jer sam negdje pročitao da će to biti online i offline igra.

ako zahebu LOTR i Warhammer onda uzimam konana.cini mi se da bu LOTR imal pretplatu ali za Warhammera nisam siguran(mada bi radije igral warhammera nego konana)

Prince-Artas
22-05-2006, 18:13
teško da će itko biti konkurencija wow ali svaki pokušaj je za pohvalu.

Imam Feebasa/Milotca
22-05-2006, 19:45
teško da će itko biti konkurencija wow ali svaki pokušaj je za pohvalu.

Ko da je WoW nešto božanstveno. Igra ko igra samo što ima jaki temelj (Warcraft I-III, knjige, board game itd.), igrao sam dosta mmorpg-a i od svih njih WoW je tu negdje ko i ostali. Čak u nekim djelovima je gori (Guild Wars ima 10x bolji pvp) tako da i nije toliko teško sustići WoW.

Glass
22-05-2006, 20:33
WoW je jedino dobar jer ima puno igrača, a po ostalome se ne ističe previše.
Meni Conan baš i ne izgleda previše privlačno, puno mi bolje privlačnije izgledaju LOTR i Warhammer samo se bojim da su Conan i LOTR tempirane tako da izađu u isto vrijeme kada i Burning Crusade.


P.S.: Jeli se itko potrudi pogledati procijenjeni datu izlaska Warhammera?
On izlazi tek u četvrtom kvartalu 2007, dakle o kakvoj prijetnji WoW-u mi govorimo, dotad će WoW-u otpasti dobar dio igrača a Blizzard će se brinuti za novu zlatnu koku World of Starcraft(a nakon toga World of Diablo :D )

Nefarnius
25-05-2006, 13:56
ja sam čuo da izlazi za Božić!

Rocchiro
27-05-2006, 17:39
ovo izgleda isto dobro! :thumbs2:

http://www.vanguardsoh.com/

Kibo
28-05-2006, 11:54
[quote="Prince-Artas":2qaz2uhj]teško da će itko biti konkurencija wow ali svaki pokušaj je za pohvalu.

Ko da je WoW nešto božanstveno. Igra ko igra samo što ima jaki temelj (Warcraft I-III, knjige, board game itd.), igrao sam dosta mmorpg-a i od svih njih WoW je tu negdje ko i ostali. Čak u nekim djelovima je gori (Guild Wars ima 10x bolji pvp) tako da i nije toliko teško sustići WoW.[/quote:2qaz2uhj]

bolji pvp :shock:

igrao sam GW i pvp mi je stvarno bio dosta laksi
U GW-u npr. ako si warrior samo se zalijepis na nekog castera i mlatis ga, a ako te netko napadne netrebas bjezat ili hilat se zato sto to tvoj monk radi

A u WoW-u mi je dosta teze, moras se sam kretati(U Gw-u samo kliknes na nekoga i lik ti ga prati), cijelo vrijeme biti na oprezu, snaci se u toni skillova i sve je puno dinamicnije najvise zbog veceg broja igraca u Pvpu

Maloki
28-05-2006, 12:49
[quote="Prince-Artas":1n9cl1t3]teško da će itko biti konkurencija wow ali svaki pokušaj je za pohvalu.

Ko da je WoW nešto božanstveno. Igra ko igra samo što ima jaki temelj (Warcraft I-III, knjige, board game itd.), igrao sam dosta mmorpg-a i od svih njih WoW je tu negdje ko i ostali. Čak u nekim djelovima je gori (Guild Wars ima 10x bolji pvp) tako da i nije toliko teško sustići WoW.

A u WoW-u mi je dosta teze, moras se sam kretati(U Gw-u samo kliknes na nekoga i lik ti ga prati), cijelo vrijeme biti na oprezu, snaci se u toni skillova i sve je puno dinamicnije najvise zbog veceg broja igraca u Pvpu[/quote:1n9cl1t3]

Pa zato je GW, po meni, bolji od WoW-a, a posebno zbog toga kaj nemaš tonu skillova...

Kibo
28-05-2006, 14:16
[quote="Prince-Artas":3vdmmko8]teško da će itko biti konkurencija wow ali svaki pokušaj je za pohvalu.

Ko da je WoW nešto božanstveno. Igra ko igra samo što ima jaki temelj (Warcraft I-III, knjige, board game itd.), igrao sam dosta mmorpg-a i od svih njih WoW je tu negdje ko i ostali. Čak u nekim djelovima je gori (Guild Wars ima 10x bolji pvp) tako da i nije toliko teško sustići WoW.

A u WoW-u mi je dosta teze, moras se sam kretati(U Gw-u samo kliknes na nekoga i lik ti ga prati), cijelo vrijeme biti na oprezu, snaci se u toni skillova i sve je puno dinamicnije najvise zbog veceg broja igraca u Pvpu

Pa zato je GW, po meni, bolji od WoW-a, a posebno zbog toga kaj nemaš tonu skillova...[/quote:3vdmmko8]

lol sam sam se spetljao u svom postu, htio sam reci da je u Gw-u pvp laksi, a jeli bolji.... ne znam podjednaki su mi

JedimiNjoke
01-02-2007, 11:54
Evo novosti za Warhammer Online - pogledajte interview filmić.

http://www.gamespot.com/pages/gamespace ... ck=topslot (http://www.gamespot.com/pages/gamespace/updates.php?pid=520538&sid=6164998&autoplay=6165019&tag=topslot;link;3&om_act=convert&click=topslot)

Igra će se plaćati za online igranje:
# Online play requires a subscription and Internet connection.

Arbiter of Change
01-02-2007, 13:31
Pa nije neko iznenađenje da se plaća. Zanima me po čemu misle biti drugačiji od WoW-a osim brutalnijeg settinga i "globalnih" questova.

unknown
01-02-2007, 15:59
po ničemu mmorpgovi se nemogu razlikovati.

Arbiter of Change
01-02-2007, 22:22
Više na Gamespotu (zanimljiv lik u komentarima :D ):

http://www.gamespot.com/pc/rpg/warhammeronline/news.html?sid=6164998&om_act=convert&om_clk=newlyadded

Stryder
04-02-2007, 00:22
obožavatelj sam warhammera, ali ču igrat LOTR( jedva čekam da algoritam izbaci predbilježbu) :D

Arbiter of Change
17-03-2007, 09:16
Malo više o Empire strani i njihovoj novoj klasi; the Warrior Priest.
http://www.gamespot.com/pc/rpg/warhammeronline/news.html?sid=6167469&om_act=convert&om_clk=newlyadded&tag=newlyadded;title;1

Paske
17-03-2007, 20:02
Warhammer franšiza postoji preko 20 godina.

http://www.games-workshop.com/

Sad kaj će napraviti od MMO-a ne znam, ja čekam Conana, a nakon toga WH 40 000.

Ali mislim da će igra biti vrlo igriva, a osobno mi se sviđa i priča :D
Još kad ubace Chaos stranu - moglo bi biti dobro :D

Arbiter of Change
18-03-2007, 12:07
Warhammer franšiza postoji preko 20 godina.

http://www.games-workshop.com/

Sad kaj će napraviti od MMO-a ne znam, ja čekam Conana, a nakon toga WH 40 000.

Ali mislim da će igra biti vrlo igriva, a osobno mi se sviđa i priča :D
Još kad ubace Chaos stranu - moglo bi biti dobro :D

Da, to i ja čekam samo me zanima kako će sve to izvesti, a da ne popizde svi fluff fanatici. :D

ssalG
28-03-2007, 19:10
Zna li se otprilike koliki će biti hardwareski zahtjevi za ovu igru?

NIx1100
28-03-2007, 21:15
jel se zna kad igra izlazi i kolka ce biti pretplata

Arbiter of Change
28-03-2007, 21:31
Ljudi, igra je još u razvoju i malo se zna sa tehničke strane.

Pretplata će, vjerojatno, biti ono klasika; kao i neki drugi MMO-ovi.

Arbiter of Change
10-06-2007, 08:43
btw. možete se prijaviti za (valjda) nadolazeću BETU igre. Mi europljani idemu tu (ne preporučam korisnicima sa sporim vezama):
http://www.war-europe.com/

Bens
01-07-2007, 21:28
Stari moj...potući će WoW...Pogledajte PVP filmiće...ljudi(irci:D)lete po zraku...to smo tražili....WoW R_I_P :killyou:

Cyric the BLood God
07-08-2007, 18:53
zanima me jedino jel bu bil onak prepaid card jer meni stara u ruke neda karticu....

Gaas
07-08-2007, 18:55
vjerovatno jer i oni znaju da ekipa koja igra starci im nedaju kartice...

Cyric the BLood God
10-08-2007, 17:50
heh...jbg..jedva cekam da izade..odmah uzimam dark elfa..nadam se da ce imat neku klasu slicnu assasinu ili tak nes da ljude bodem s cackalicama....ali ovaj chaos zealot mi se cini primamljiv :D FOR THE DARK GODS OF CHAOS!!!!!!!!!!!!!!

Arbiter of Change
25-08-2007, 12:10
Evo demonstracija Elfova i nekih njihovih klasa te na kraju popraćeno videom koji prikazuje novi odlični lighting sistem koji bi trebao razuvjeriti one koji su mislili da igra izgleda sivo i bezlično.

WAR: Elves Presentation + Lighting(29:29) (http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/setView/videos/gameID/239/videoId/1096)S- Napominjem da je video dug skoro 30 minuta te sporo će se učitati i da ima dosta background buke. Preporučam slušalice.

xaviaz
15-09-2007, 17:55
neko u beti ?

Wolfman
17-09-2007, 07:09
Evo ja sam igrao malo betu (warhammera da ne bi bilo zabune)....za sada nisam primjeto ništa previše revolucionarno naprema wow-u (ipak sam ga igrao 2,5 godine pa mi je on uvijek za usporedbe). Jedino što mi je bolje pvp je: kada ubiješ tipa imaš loot i dobiješ exp. Ovo je još uvijek rana beta, pa mi se čini da dosta toga još nije unutra, npr. svi likovi izgledaju jednako, nema zanimanja (nemam pojma zapravo da li će ih uopče biti u igri)....

U svakom slučaju mislim da igra ne bude baš tako dobra kao što su najavljivali.

xaviaz
25-09-2007, 07:38
pa k beta je ipak to jos vidjet cemo ))

Arbiter of Change
26-09-2007, 21:29
Evo malo prave PvP akcije... šteta šta samo srednji dio sa Dwarfovima valja. Izgleda da su oni bili jedini iskusni igrači, pogotovo onaj sačma/ak-47 nastrojeni Engineer. Koliko sam vidio Engineersi i Shamani rulaju.

http://files.filefront.com/FJV+2007+Gameplay+PvP/;8641080;/fileinfo.html

Napominjem da je tekst na francuskom, ali onaj tko prati igru ionako zna klase i to.

Arbiter of Change
29-09-2007, 16:48
Evo Podcast za ovaj mjesec i ovoga preporučam svima koje Warhammer Online imalo zanima zato jer pokriva sistem skillsa i kako on funkcionira. Mogu reći samo... wow. Mix n Match će biti za poludjeti u ovoj igri. :o

http://war.curse.com/videos/details/745/

Yay, double post.

ssalG
29-09-2007, 19:06
Evo malo prave PvP akcije... šteta šta samo srednji dio sa Dwarfovima valja. Izgleda da su oni bili jedini iskusni igrači, pogotovo onaj sačma/ak-47 nastrojeni Engineer. Koliko sam vidio Engineersi i Shamani rulaju.

http://files.filefront.com/FJV+2007+Gameplay+PvP/;8641080;/fileinfo.html

Napominjem da je tekst na francuskom, ali onaj tko prati igru ionako zna klase i to.

Kinda sucks :?

Arbiter of Change
30-09-2007, 09:52
Ovisi na šta misliš. Ako je grafika onda se nemoj držati toga jer je ovo beta footage gdje još nije ubačen lighting sistem (malo su ga prikazali na kraju jednog prijašnjeg videa). Ako je gameplay... eh, nije sve za svakoga. :wink:

ssalG
01-10-2007, 03:02
Ovisi na šta misliš. Ako je grafika onda se nemoj držati toga jer je ovo beta footage gdje još nije ubačen lighting sistem (malo su ga prikazali na kraju jednog prijašnjeg videa). Ako je gameplay... eh, nije sve za svakoga. :wink:

Grafika je ok, ali gameplay mi se čini malo prespor i dosta neorganiziran.

Arbiter of Change
01-10-2007, 06:49
Ovo je vjerojatno kao oni filmići sa početka WoW-a. Vidiš da ljudi još klikaju dolje na ikonice umjesto da koriste shortcut-se. :)

xaviaz
05-10-2007, 15:21
kad otprilike izlazi ?

infans
05-10-2007, 21:21
Early 2008. and then we all go "MUAAAARH", cut of our arms
and then mice start pouring out of our arms. With tentacles and
crab claws.


Oni koji prate Barnetta znaju o cem pricam :)

A ostali infideli, conformisti, ignoranti napisite na youtube
"paul barnett" i dobro se najsmijte, covjek je legenda :pray: :pray:


osobno preporucam http://youtube.com/watch?v=fWvAznIRVLAS

GENIJALNO

Jopax
05-10-2007, 22:30
E ova igra će biti bolja od wow-a jer je on neozbiljan, ne fali ništa njegovoj neozbiljnosti i vedrosti, ali ipak ništa ne bije čistu brutalnost warhammer svijeta
najbolje je kad objašnjava razvoj lika kroz kočiju
if tactics and advancemnts are the parts of your chariot the morale is a big cannon in the back wich can kick your enemys asses
:pray:

Arbiter of Change
06-10-2007, 07:49
Hehe istina, Barnett je car kakvog nema. :D
Taj mi je sistem objašnjavanja odličan. Pogledaj još i kad su tako objašnjavali RvR borbe preko karte.

Jopax
06-10-2007, 09:47
to ono sa dwarfovima i orkovima, to sam gledao :pray:

xaviaz
06-10-2007, 10:03
pogledo sam jos prije par filmica i lik je ludak ) i to tezi.btw ty na info za izlazak )

infans
08-10-2007, 20:20
Evo ljudi u deliriju sam :D


Poskakujem od srece, palim 4 crvena marlbora, pijem
juice-pivo, derem se kroz prozor i sve kaj spada u remecenje
javnog reda i mira :D


Naime, khm;

Quote: In spite the fact that our European regiment recruiting is closed, we are happy to inform you that you have been accepted in our guild.

Za one koji neznaju kaj je OOS, pogledajte youtube filmic (http://youtube.com/watch?v=GGZhzwp8pLY)


Tak da dok igra starta cu igrat s Barnettom, Jeffom, itd :)


Nije bilo lako, jer je recruitment zavrsen, al sam si dao truda i napiso application od 3 strane :) koji im se ocito jako svidio :D




Aj nou ajm a bastard. I falim se bespotrebno :D al to je jedna od najljepsih stvari koja mi se dosad dogodila :)

xaviaz
08-10-2007, 20:44
haha pro )

BlackGuard
08-10-2007, 21:42
Svaka čast, čekam da mi bace info o dark elfovima :killyou: i onda skupljat pare za dsl i igru XD

Btw, kakvi su dark elfovi u igri? Kakav je gameplay? Dal treba skill ili je spamanje skillova ko u wowu?

Jopax
08-10-2007, 22:02
Hmm...
Seronja sretniXD, ako zaigram ikad igru ubaci koju dobru rječ o meni(Nekoliko stranica je dovoljno)
Nego čekam Lizardfolk info, ako njih ne bude onda sam vjerovatno Chaos :D

infans
08-10-2007, 22:04
postoje na sluzbenom forumu od gilde neke informacije,
al dok uletis, moras "potpisat" par stvari....

....nesmes nis reci.....u biti jedina stvar koju mozes reci
je da nesmes nis reci :D

al jedna stwar.......igra owna :D

BlackGuard
08-10-2007, 22:50
Može odgovor na prijašnji post? :pray:

Arbiter of Change
08-10-2007, 23:08
Ne zna se - igra je closed BETA i pokrivena ja NDA-om tako da je bilo kakvo otkrivanje informacija kažnjivo.

BlackGuard
09-10-2007, 00:36
Treba pokušat :D

Sad mi ostaje samo čekat, farbat figurice i zujat dok ne dođe igra..... 8)

Arbiter of Change
09-10-2007, 09:49
Hehe :D
Malo privremeno loših vijesti za nas koji nismo upali u ovu BETA turu:

Recently, all WAR Beta participants received a letter stating Mythic's plan to end this phase of the closed beta test this Wednesday, October 10th. As you may recall Mythic has periodically closed Beta testing before, their last closure being in March of this year, to focus on major improvements and polish. The next phase of Beta will reopen in early December with plenty of new and improved content, art and systems for our beta-testers.

Mythic is very proud to have reached this point in development. Beta has been going very well and the testing community is extremely active. Excitement around the game continues to grow and the team is looking forward to enhancing many features already in the game as well as continuing to add new features to an already great game.

Based on player feedback and Mythic's observations they have set the following major development goals:

* Improve open field skirmishes and battlefield objectives with major enhancements.
* Provide players with even more options to customize their character through their abilities and visual appearance.
* Continue to enhance Public Quests and the PQ System.
* Prepare the elves for their release into the world!

When the beta reopens, existing testers will be invited back, as well as many new faces. Shortly after re-opening the doors, Mythic will be inviting the first wave of guilds into the beta to really get things rolling.

infans
09-10-2007, 17:15
da, zatvaraju sutra servere closed bete...sto teoretski znaci da su dobili dovoljno informacija da sad kojih mjesec, mjesec i pol intenzivno rade na igri. dodaju sve klase, polishaju sve skilove, primjene sve kaj su im ljudi napomenuli u vezi pvp-a, izbalansiraju itd.....poslje tog slijedi prosinac i mozda sijecanj bete, pa onda last minute glancanje i igra izlazi.

Ofkors nije ovo nis sluzbeno, moze rec da se to moze naslutit 8) 8)

xaviaz
09-10-2007, 19:38
eh sta raditi do tad )molit Boga za inv, ili jbg da se brze zavrsi do tad pfff )

infans
09-10-2007, 20:08
il igrat hellgate london.....bogsigapitaj kad ce nas presvetli algoritam ga nabavit....u europi izlazi 2.11....

BlackGuard
09-10-2007, 20:30
Samo se nadam da će pvp biti skill based a ne item based. Koja su vaša očekivanja od igre?

infans
10-10-2007, 06:48
skill based. naravno i itemi igraju ogromnu ulogu,
mislim, koji je inace smisao nabavljanja istih, al
nema onoga da dodje t2 arena affliction lock i da
owna 5 ljudi oko sebe...

tak da taktika, teamplay, skill > epixxx

Arbiter of Change
10-10-2007, 07:44
Eh, još samo ostaje ona briga koliko će opreme svaka klasa uopće imati. Pogotovo ako se uzme da je GW ekipa poprilično stroga da sve mora biti Lore korektno. Ali ajde, u BETI ionako još nisu bili stavili nikakave customizability stvari.

infans
10-10-2007, 15:25
Hm....to je dvojako...nema recimo apsurda kakav je meni npr rogovi sa cekicima ...

Zgodan je jedan podcast, s barnettom u vezi tog.

-Will the Hammerer class be able to vield axes?
-(...) No, he is a Hammerer, he wields hammers!

-perhaps a crossbow?
-hammerer = hammers!

-a dagger
-A BLOODY HAMMER! Tis all he does! All day long! Smashes things! Until they drop dead. On the floor! With a bloody hammer imprint on their faces!


Ove su informacije vec vani, o tierovima etc, cak su i u podcastima spomenuti, tak da se smije rec....dakle 4 tier podrucja = 4 tier-a opreme. Nesto ko npr zone u wowu...durotar, ashenwale, stranglethorn etc...

Ofc, nisu tak velika nego primjerice velicine pola kalimdora....

Dakle, noob podrucje = tier 1 podrucje. Rewardovi od kvestova, buy-abilni itemi, sve kaj se tu moze dobit su tier 1 itemi.
Imaju odredeni look, koji je ujednacen, dakle necete dobit klauna u rozim hlacama, zelemin cizmama, plavoj majci na zute tockice i narancastoj kacigi.
A buduci da postoji 24 klase, svaka klasa ima svoj set (ne nuzno npr dragonstalker set s set bonusom, vise set po izgledu, sto naravno ne iskljucije i posebne setove sa set bonusima). Po kojem se moze nadaleko razlikovat i rec
"Aha, znaci izgleda ko ogromni željezni tenk, dimi se zelena kaos energija iz njega, ima sekiru od 150 kila - chosen!"
-ili
"Malo je, bradato je, oklopljeno je, ima stit, živcano je, dere se "Smrt fašizmu!" i zaletava se u kaj got vidi - aha, Ironbraker!"

Kak napredujete kroz ta podrucja, naravno u xp-u, susrecete puno RvR scenarija, sto su u biti Battlegroundsi u wowu sa nekom svrhom....i to ne nekom banalnom, lovljenjem zastave itd (Kakve veze ima fakin zastava sa pilanom??) nemo recimo, Gates of Ekrund, greenskinsi (goblini i orkovi) napadaju odredenu tvrdavu, boljerec "zabunkana vrata" tipa orgrimmarska vrata, katapultiraju se gore, pokusavaju ju razorit, probit vrata, sjebat im obrane, dok se dwarfovi brane.

Dosta podsjeca npr, na Wolfenstein ET, svaka klasa ima svoju zadacu mora se nes napravit, zauzet odredene strateske pozicije, anyway puno kompliciranije i zanimljivije.

Takoder sto se tice pvp-a mozda je zgodna stvar napomenuti da klasa ko klasa, tocnije arhetip (tenk, melee dps, ranged dps, healer) svoju zadacu moze komotno obavljat u bg-ima.....

....dakle, mozda je zbrkano ovo s arhetipovima, al ima jednostavno objasnjenje.....sou.... Imate, Ironbrakera (dwarf), Black Guarda (dark elf), Chosena (chos), Black Orka (duh....ork)....oni su razlicite klase al imaju istu ulogu, tj arhetip, dakle oni su TENKOVI. Ofc moze se postavit pretpostavka "to je sve jedno te isto samo drugacije zgleda" ko npr, isti ti je qrac dal ces bit taure, orc ili undead tenk...dobro nije isti qrac al je razlika minorna.

Ovde klasa ima 24. Al ovde svaki tenk ima drugaciji nacin tenkanja s istom svrhom...recimo, Ironbraker dobiva svoj moral (nes ko se ko rage puni tokom bitke...al ga imaju sve klase) kojeg koristi za tenking sposobnosti dok njegov tim dobija po pici, dakle hoce ih spasit, pa onda mu raste moral i bolje tenka. Dok npr Black Guarda od dark elfova boli kita za njegov tim, sebicni je gad i vise ce se raspizdit dok njega vise tuku, dakle dobivat ce vise morala u slucaju da se njega vise cipelari.

Anyways, ovo je primjer na tenkovima, al tak sve klase-arhetipovi funkcioniraju.


Dakle, dok smo to razjesnili, govoril sam da svaka klasa ima svoju ulogu u Scenarijima (battlegroundsima), dakle, cinjenica da prot war ide u bg bila je apsurdna. Ovdje tenk ima itekakvu ulogu u scenariju, recimo, Black Orc izvadi taktike za pvp tenkanje (recimo ko instant respec, sam sebe zbafa da je bolji u necem drugom, kak su se slicno vadili spelovi u diablu 2), vidi nekakvog shamana kak ga cipelare, zaleti se do njega, prime ga za glavu, baci ga iza sebe (da postoji taj skill, ne zmisljam) i veli mu da ga hila (dere se prek ventrila). Cinjenica je da se bude rulja fakat namucila da zabije Black Orka, cak i samog, a da ne govorim o situaciji dok ima iza sebe malog goblin shamana koj ga hila....


Evo....tak to recimo zgleda u pvp-u al ima jos mali miljun juicy detalja :)

infans
10-10-2007, 15:56
Evo jedan mali dodatak koji sam uspio pronac....

Josh - The Chosen is a battlefield commander. He places himself strategically on the battlefield and uses auras (pulsing AOE spells) to de-buff opponents. If you're familiar with "twisting," skilled players will be able to twist multiple spells at once.
Adam - The Chosen represents a different type of play style. In general we may have 2 or 3 Tank Archetype careers, however each of those offerings represents a different style of play. Some may rely on stances, other twisting auras or commands, or combo chains, so that being said No builders for the Chosen =).


Upravo potpomognuto ono kaj sam napisal prije, samo iz sluzbenih usta....
....dakle skill >>> wow

10-10-2007, 19:41
Hoće li biti bolji od WoWa?
Jer svi znamo da je Warcraft kopiro likove iz warhammera!

warhammer 4ever!!!
ljubim noge games workshopu :pray:

xaviaz
10-10-2007, 20:09
hehe carski nema sta... )e koji je max lvl i kolko ti treba do njega ?I oprema oce biti na max lvlu neka nabrijana ili (po izgledu mislim)(

Arbiter of Change
10-10-2007, 22:28
Da, svi smo upućeni u službene informacija i špekulacije drugih ljudi po ostalim forumima (kao Warhammer Alliance), ali sve je to upitno dok se ne skine NDA i dok ljudi iz bete ne progovore.

infans
10-10-2007, 22:38
za level max nisam siguran, drugaciji ce ti biti lvl advcancement sistem (pve+pvp, znaci ne samo grind grind grind), al brijem da 40....


sto se tice max lvl opreme...

hm evo par slikica pa gustajte.....u igri su tak detaljno napravljene teksture na armoru da fakat ne odudara puno od concept arta...jos plus ambijentalno osvjetljenje = melem za oci

Prvo ide marauder (ja ga namjeravam igrat), Tier 1-2-3-4

http://img234.imageshack.us/img234/893/ca070701hn8.th.jpg (http://img234.imageshack.us/my.php?image=ca070701hn8.jpg)Shttp://img234.imageshack.us/img234/1606/ca070702ze8.th.jpg (http://img234.imageshack.us/my.php?image=ca070702ze8.jpg)S http://img234.imageshack.us/img234/752/ca070703nc3.th.jpg (http://img234.imageshack.us/my.php?image=ca070703nc3.jpg)Shttp://img234.imageshack.us/img234/4269/warmaraudert4zg8.th.jpg (http://img234.imageshack.us/my.php?image=warmaraudert4zg8.jpg)

Pa onda chosen, isto Tier 1-2-3-4

http://img233.imageshack.us/img233/8926/chosenimg01lh1.th.jpg (http://img233.imageshack.us/my.php?image=chosenimg01lh1.jpg)Shttp://img233.imageshack.us/img233/68/chosenimg02ne7.th.jpg (http://img233.imageshack.us/my.php?image=chosenimg02ne7.jpg)S http://img233.imageshack.us/img233/8600/chosenimg03na3.th.jpg (http://img233.imageshack.us/my.php?image=chosenimg03na3.jpg)S http://img233.imageshack.us/img233/9873/chosenimg04ea7.th.jpg (http://img233.imageshack.us/my.php?image=chosenimg04ea7.jpg)

Ak pazljivo pogledate, ovaj tier 4 chaos chosen ima napiknutu glavu na shoulerpadu...nije zabezveze....da bi se postigla individualnost moci ce se personalizirati armor svakakvim divoticama, vec spomenutim glavama, otkinutim dijelovima tjela (koji nisu glave), orkovi režu dwarfovima brade i okace si ih ko trofeje itd.....tak da prakticki niko nece izgledat isto bez obzira na to da ima istu opremu.

Jopax
10-10-2007, 23:24
Chosen izgleda premoćno :pray:
E zamislite Empire Priesta sa Tier 4 armorom punim insignia, runeova i scrollova :pray:

infans
11-10-2007, 07:01
U waru nema cistih healerskih klasa, npr priest u wowu prije neg je sve oslo u 3 pizde strinine (u shadow). Svaka healer klasa je ujedno i fighter....npr goblin shaman dobiva moral s kojim najjace heala, upravo ako dpsa.....tak da moze biti kod njega

"slabi heal, slabi heal slabi heald"
-ili
"Nuke, nuke, nuke...(a vidi moral otisel skoro do kraja).....uber-heal, uber-heal!"

Sto se tice "priesta" empire ima warrior priesta....

http://img263.imageshack.us/img263/8099/warriorpriest0202ea4.th.jpg (http://img263.imageshack.us/my.php?image=warriorpriest0202ea4.jpg)Shttp://img263.imageshack.us/img263/3448/warriorpriest0203rb2.th.jpg (http://img263.imageshack.us/my.php?image=warriorpriest0203rb2.jpg)Shttp://img263.imageshack.us/img263/5888/warriorpriest0206fl9.th.jpg (http://img263.imageshack.us/my.php?image=warriorpriest0206fl9.jpg)

svidja mi se....makar nikad nebi igral empire :) mozda jedino witch huntera, neuroticnog smrada s kuburama i mačetama koji okolo skrenut fata i krive i neduze i tak ih dugo mrcvari dok ne dobije "confession" i onda ih zakolje na ....erm....vrlo zanimljive nacine :) :)

http://img444.imageshack.us/img444/2091/whnt01yk8.th.jpg (http://img444.imageshack.us/my.php?image=whnt01yk8.jpg)S http://img444.imageshack.us/img444/5892/whnt03ky7.th.jpg (http://img444.imageshack.us/my.php?image=whnt03ky7.jpg)S http://img444.imageshack.us/img444/418/whnt05sl7.th.jpg (http://img444.imageshack.us/my.php?image=whnt05sl7.jpg)Shttp://img444.imageshack.us/img444/138/whnt04ls0.th.jpg (http://img444.imageshack.us/my.php?image=whnt04ls0.jpg)

http://img509.imageshack.us/img509/2284/whnt02cy8.th.jpg (http://img509.imageshack.us/my.php?image=whnt02cy8.jpg)

xaviaz
11-10-2007, 19:50
Um do tih armora kako ce se dolaziti ?npr taj t4 ?Prek nekog qs raida ili sl ?Ce biti ko u WoW grind svaki da za dio po dio ili ?

BlackGuard
11-10-2007, 19:56
Daj stavi black guard armor ak možeš

infans
11-10-2007, 20:38
@xaviaz ...mogu samo rec da ce se dolaziti prek kombinacija pvp-pve.....

(...) hint... napad na glavni grad od suprotne rase....do kojeg cete se moc probit pvp-om jer ce ga ovi branit s druge strane....a glavnim gradom neko mora rulat, ne? :) ....ne, nije krsenje NDA, ovo je vec objavljeno


@black guard ... evo pa si pasi oci :D

http://img49.imageshack.us/img49/4905/conart080739hp1.th.jpg (http://img49.imageshack.us/my.php?image=conart080739hp1.jpg)

Arbiter of Change
11-10-2007, 20:55
Si vidio onaj novi video (njemački) gdje je kao neka kratka demonstracija Maraudera i mutacija mu milih? Ima negdje link na Warhamme Alliance forumu.

btw. Dark Elves (šteta što po svoj prilici neće svi biti u igri);
http://img225.imageshack.us/img225/3697/cncart090708wv9.th.jpg (http://img225.imageshack.us/my.php?image=cncart090708wv9.jpg)

xaviaz
11-10-2007, 21:41
um kad smo vec tak dobro odgovarate aj sad ^^ jel postoje savezi izmedu tih rasa ?chaos dark elfs orc npr ?Um nes sam gledo po netu svako je u svojoj zoni i t1-t4 dali ce se moci nakon t4 svoje ici u neku drugu zonu friendly unfriendly npr chaos kod dwarfa ?Te dali postoji 'mount'

infans
11-10-2007, 22:04
Da. Da. Da. Da.

Il samo 3 da. Nisam siguran.

Anyway, da, postoje savezi, Dwarfovi, Empire, i High Elfovi su u savezu - Order
Chaos, Orci, Dark Elfovi - Destruction.

Ti imas potpunu slobodu kretanja. Kao kaos, možeš završiti sve kvestove, em svoje (chaos vs. empire), bilo ork vs. dwarves.
Dakle, seces se po mapi i možes s jednim likom napraviti sve kvestove koji postoje. Naravno za tvoju fakciju (order-destruction)

Mountovi. Da, postoje.... :nonono: :nonono: reci koji su sve, al vuka su pokazali tak da mogu reci, da, ima vuka. Nabrijanog vuka :D

I postoje naravno razliciti drugi vidovi prevoza...

xaviaz
12-10-2007, 09:25
k rekli smo prob lvl 40 max potrebno vremena za njega ko u wowu ili ko u gw ?^^

Jopax
12-10-2007, 11:32
E ja sam očekivao da će priest izgledati više ovako
http://uk.games-workshop.com/daemonhunters/
Onaj inquisitor desno, sa velikim čekićem :D

infans
13-10-2007, 00:32
nemrem ti rec. a i neznam :D ...fakat se razlikuje od osobe do osobe al po iskustvima ljudi....strasno puno ovisi o strasno puno faktora, s kim igras, na koj nacin igras, dal guštaš il samo grindas za lvliranje (sto developeri pokusavaju izbjec kak je god moguce)...

...uzmi wow za primjer. dok sam dizo huntera maina trebalo mi je 15 dana do 60.
...warlocka sam digo na 70 u 9dana 14 sati....

tak da vrijeme potrebno za max lvl nije tolko bitno....gle...wow se svodio na mrcvarenje do 60tke. poslje 70tke. Endgame je super, sve pet, al ovdje je implementirano tolko sadržaja u pre-endgame, da ce (bar meni, ima svakakvih) bit baš gušt radit sve po redu, bez neke žurbe. Jer nije cinjenica da je 98% igre samo pvp i pve na lvl 60.

Public kvestovi, battleground scenariji od pocetka igre, tome of knowledge, otkrivanje chaptera kvestova, neznam, meni je to genijalno. Al kak sam reko, imas ljudi koji odgrindaju do max lvl i onda....neznam, nes rade. Iskreno, meni je najveci gust pve, volim uživati u prici, prateci kvestove, dobivajuci dojam o nekom mjestu, istrazujuci ga...

Kak sam proso manje vise sve sto se tice endgamea u wowu....vec mi dopizdilo....previse se forsa....onak, nije zdravo jebemu. Skuzis da ti fakin mmog donosi vise stresa nego zabave. Da "moraš" bit u fakin rejdu i popušiti kutiju crvenog samo zato jer se mjesec dana jebete s hydrosom je neki idiot nemre skuzis koncept ravnoteže udaljenosti. Ma de fakof...

Mozda i zbog cinjenice da mi je wow ogadio pvp (ajde malo su uveli vatre s arenama, al znate koja je divota bit hunter u arenama di su ti pol vremena out of line of sight, ili close range -.-).


Jeemu kam sam otiso s "kolko treba za max lvl" :D al ono...you get the picture




edit; @jopax aha da....pa.....erm....kaj ne zgleda?? :D

http://img263.imageshack.us/img263/3448/warriorpriest0203rb2.th.jpg (http://img263.imageshack.us/my.php?image=warriorpriest0203rb2.jpg)Shttp://uk.games-workshop.com/daemonhunters/daemonhuntershome/images/daemonhunters-codex-cover.gif

xaviaz
13-10-2007, 10:06
naime isto misljenje djelim sa tobom,kad 1 ili 2 lika dignem tak,al onda grind ftw ^^wow i pvp kad cujem u istoj rijeci gadi mi se katastrofa....a kolko sam vidio ovdje je to carski odradeni posao.Da wow nakraju postane stresno sranje ofc kad im se deres na ts da ces im svima mamu j**** ak ovaj put ne padne ..)

infans
13-10-2007, 11:57
evo ono kaj je arbiter spomenuo...youtube link (-SF4dSRIhyg&eurl=)Sod marauder snimke...

jos sam si prije razimsljal o marauderu ili ne kao pocetnom liku, al sad kad sam videl kolko prebolesno izgleda, i se mutacije mogu koristiti takticki, dakle da se moze birat koja mutacija za koju priliku.....nema vise dileme :D

tu su prikazane samo 3....koje se meni cine ko osnovne, valjda iz t1 podrucja....

(inace je film na njemackom, i otprilike ovo je kaj je tip reko)

prva je mutacija taj claw, sluzi ko armor piercina attack, dakle ne tolko dmga al valjda reze armor od ironbrakera, kobs-a, itd....dakle protiv heavy armora

druga je axe-sword, sluzi manje vise za light armor da nanese cim vise dmg u cim kracem vremenu (ove brojke od dmga koje lete su fakat impozantne), koristi combo udarce, channelanje spellova itd...

treca je spiked mace, radi aoe dmg, stun, cone-aoe knockback itd (valjda za cc vecih skupina mobova)



jedva cekam da ga zaigram

( )O.o( ) - official marauder signature

xaviaz
13-10-2007, 12:01
ja cu chosena ))uvjek sam volio 'warriora

Jopax
13-10-2007, 12:45
Ono liče ti priestovi ali bih volio da je ipak malo oklopljeniji i veći, ali štaš nije to genetski modificirani inkvizitor :D

Arbiter of Change
13-10-2007, 12:53
Ja ću vjerojatno završiti tako da ću igrati najnepopularniju ili najmanje igranu klasu... uvijek mi je tako. :)

xaviaz
13-10-2007, 12:54
mislim da ce iz 1. sve biti 'tank clasa' P posto izgledaju stvarno fascinantno

infans
13-10-2007, 18:41
gle, i paul veli....kaj god mi radili, kolko god normalni ljudski um bil naklonjen destructionu, chaosu, orkovima, pokvarenim i twisted zverima, sve puno bude ljudi koji budu hteli igrat fluffy-laa-die-daa elfove. i bude ih mali miljun.

a i uvjek je evil strana (koja je ovdje fakat evil, ne kravice koje beru cveteke) privlacila vise odraslih igraca....tak da sumnjam dace bit overpopularnosi neke klase (chosen ima potencijala, al opet.....razlikovat ce se r-tard koji ga igra samo zbog oklopa od onog ko ima skilla)...



Evo, ovaj tjedan donosim informacije o chaos rasama :) more to follow...

marauder
As favored warriors of Tzeentch, Marauders are granted the Gift of Change in its purest form. As their bloodlust rises in anticipation of the violence of battle or pillaging, the energy of Chaos itself courses through the Marauder, bringing about dramatic physical changes.
Limbs stretch into obscene forms, skin changes to iron or scale or stone, features multiply or disappear. The look of a Marauder mutated and ready to attack is terrifying to behold. Each mutation brings with it an additional, unique gift that aides the Marauder in battle.

http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/WAR_Marauder_T4s.jpg (http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/WAR_Marauder_T4.jpg)

mutacije, jako dobre mutacije, mutacije u tri pick* strinine, tolko obuzet chaos energijom da vise ne postoji razlika izmeju oklopa i deformiranog tijela, oklop urasta u meso, lanci vise s kože, sick...



chosen
A Chosen Champion of Tzeentch is a sight to behold - warped by the blessings of the dark gods, these hulking behemoths have the power and size to match even the mightiest of mortal creatures. Their thick Chaos armor can ward off the most punishing of blows, while the fell weapons they wield can cleave the heaviest of defenses.

http://www.warhammeronline.com/english/gameInfo/armiesofWAR/Chaos/Careers/images/ChosenImg_04s.jpg (http://www.warhammeronline.com/english/gameInfo/armiesofWAR/Chaos/Careers/images/ChosenImg_04.jpg)

-ogromnan impozantan bitchoid u 2" debelom oklopu koji zadrzava da mu gnoj nabijene koncentrirane chaos energije ne izbije kroz kožu, tolko pokvaren i obuzet egocentrizmom i zeljom za moci, da ga su ga chaos bogovi pretvorili u ono kaj je...izvrsitelj njihove volje. a povežite i cinjenica da se u Age of Reckoningu radi o Tzeentchu, bogu prevare, korupcije, magije, kontroliranja sudbina.....dobijate ne samo ogromnu oklopljenu stenu nego......inteligentnu ogromnu oklopljnu stenu.


magusS

The magic of Tzeentch is sorcery in its purest form – the raw power of the warp unleashed on living flesh. Using this power, the Magus can wreak incredible destruction, but his powers can cause effects more sinister than simple death.
The dark magic of the Changer of Ways infects those touched by the Magus’s fires, tearing at their souls and bodies, diminishing their hearts and spirits.

http://img504.imageshack.us/img504/4646/magus0108za0.th.jpg (http://img504.imageshack.us/my.php?image=magus0108za0.jpg)Shttp://img504.imageshack.us/img504/4651/magus0107bl9.th.jpg (http://img504.imageshack.us/my.php?image=magus0107bl9.jpg)

kaj vise reci....mag koji nije paper mag. nego sadisticki smrad u imba armoru. dobro.

zealot

The Ruinous Powers have many gifts to offer their mortal followers and enemies alike – some of them quite terrible, but some of them powerful indeed. Zealots are among the most devout of the followers of the gods of Chaos, and as such it is they who are called upon to convey the will of the powers to their minions. It is Zealots who mark the followers of their patron deity, and who are charged with spreading their faith to the vulnerable and needy masses. They are not the subtle cultist, but the zealous preachers, and they offer open obedience to their dark masters.

http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/Zealot02_01s.jpg (http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/Zealot02_01.jpg)




That concludes our demonstration for this week :) anyways....

http://www.acc.umu.se/~zqad/cats/1161432646-1161414097812.jpg

xaviaz
13-10-2007, 19:50
hehe next orc keke ?^^

Svinjoguz
13-10-2007, 21:03
Evo, malo se kasno javljam al dosel sam sa par pitanja :D.


1. Koji je maximalni level u igri?

2.Kakav je PvP?

3.Dali se igra temelji vecinom na gearu kao u WoW-u il ovdje ima mjesta i za normalne igrače?

4.Hardverski zahtjevi(dao bog da moj 3,0 celer giga rama i X600 to podnesu), i jel DX9 il DX10.

5.Jel ima raidova i kakvi su planovi za end-game?

6.Kakvih sve klasa ima?

7.Kakvih sve rasa ima?

8.Jel se skillovi i spellovi razlikuju po efektu il je sve i dalje cisto spamanje jedno te istog spella?

9. Kolka bu pretplata?

Eto to je to.

BlackGuard
13-10-2007, 21:29
Zahtjevi bi trebali biti kao za WoW.

Klase i rase : http://www.warhammeronline.com/english/ ... miesofWAR/ (http://www.warhammeronline.com/english/gameInfo/armiesofWAR/)

Svaka rasa ima npr. tanka ( warriora ). Svi warriori se razlikuju, orc nije isti kao dwarf i tak dalje, nešto predivno :)

Pretplata, slična WoW-u, možda malo viša ili malo manja, još se ne zna.

Arbiter of Change
13-10-2007, 22:24
Da, to sa tankovima je dobro riješeno.
Ono, Dwarfovski postaje jače kako napadaju saveznike oko njega (ako se ne varam), a DE-ovski kad napadaju njega samog.

infans
13-10-2007, 23:31
probal bum odgovorit cim tocnije na pitanja, al probaj skuzit
da je dosta pod nda-om, i makar nisam u beti, odredene stvari
nemrem rec...dakle sve ovo je vec objavljeno


1. Koji je maximalni level u igri?
.Maksimalni rank je 40.


2.Kakav je PvP?

- Odlican. (bolji.)


3.Dali se igra temelji vecinom na gearu kao u WoW-u il ovdje ima mjesta i za normalne igrače?


- Normalnim igračima nije potreban gear?
- Onda ne, u igri nema mjesta za normalne igrace.
- Gear je bitan. Ne u tolkoj mjeri kolko u wowu, jer ce se puno
toga zasnovat na skillu i stilu igre, al onaj tko se potrudi dobit bolji
gear, moci ce ubijat ljude na puno ljepse, ugodnije i zanimljivije
nacine nego...'normalan igrac'.
- Besides, mi koji se potrudimo imat dobar gear moramo imat nekog
na kom cemo se izivljavat. Na 'normalnim igracima'
- Ovo nije mmofps, ovo je mmorpg.



4.Hardverski zahtjevi(dao bog da moj 3,0 celer giga rama i X600 to podnesu), i jel DX9 il DX10.

- moci ces ga igrat, ne u svim detaljima (x600 te muci), al moci ces.
Igra je dx9 optimizirana, s nekim dosta naprednim lighting efektima,
tak da oni koji imaju bolje strojeve ce moci to ljepo iskoristi.



5.Jel ima raidova i kakvi su planovi za end-game?

- Raidovi? Da.
- Planovi za endgame? Dobri.
- Reko sam vec prije u topicu;
RvR (realm vs. realm - pvp) Endgame; osvajanje gradova, 15-20
razlicitih battlegroundsa s razlicitim ciljevima, koji manje ili vise imaju
veze s napadom i opsadom glavnog grada...open field pvp skirmishi....
PvE - party/raid instance (open air i instance)


6.Kakvih sve klasa ima?

- 24 klase. Neda mi se sad sve nabrajat, neke su i pod NDA-om,
al vecinu cu probat opisat kao sto sam rijesio chaos.


7.Kakvih sve rasa ima?

- 6 rasa. Naveo sam ih vec.


8.Jel se skillovi i spellovi razlikuju po efektu il je sve i dalje cisto spamanje jedno te istog spella?

- (...) Da svaka klasa dobije jedan spell s jednim efektom. Skill je
kolko brzo mozes stiskat jedan te isti gumb na tipkovnici.


9. Kolka bu pretplata?S

- Tolika da ti nece biti zao izdvojit je za igranje ove igre.






Evo, kolko god si infantilna pitanja postavljo, ne potrudivsi se procitati
prijasnje stranice, uzimam u obzir cinjenicu da imas 15tak godina i da
ti divljaju hormoni, pa....uzivaj :)

http://img142.imageshack.us/img142/4831/11614769751161456970461ya3.th.jpg (http://img142.imageshack.us/my.php?image=11614769751161456970461ya3.jpg)

Arbiter of Change
13-10-2007, 23:54
Eh, ima i FAQ na službenoj stranici.

Svinjoguz
14-10-2007, 00:25
heh od viska glava ne boli..neg ak su zahtjevi ko wow uzimam Whammer cim izadje.

Who
14-10-2007, 02:24
Recite mi registirao sam se na stranici (uf koliko podataka traze) sad me zanima u vezi bete jel closed beta inv only ili moze svatko tko se registira i DLa betu.Koliko sam uspio da vidim nakon reganja,trebate cekati email da vidite jeste upali u betu,anyway ako moze malo vise infa od ovih sto su u beti bio bih zahvalan.

BlackGuard
14-10-2007, 08:59
Invite only....

xaviaz
14-10-2007, 09:02
inv al mozda malo prekasno serveri zatvoreni do 12 mjeseca pa onda opet inv ....Ovoga ovaj sta si reko 'casual igraci' um atm u wowu je cisto dobro slozeno da se dode do neke opreme bez previse truda.E sad za t4 kakvi ce to raidovi biti u pvp rvr?Kao guild kad se skupi dali ce se ko u wowu ici na to ili nece zahtjevati tolko vremena za tom opreme ono po par sati samo raidanja svaki dan..Tj sve u svemu dali ce mo moci sa pug grp rjesiti to slicno ko 5 man instance za tu opremu ili ce ipak trebati vece organizacije )

infans
14-10-2007, 10:41
eh ovak...sto se tice bete...imas par nacina da upadnes....naravno u 12 mjesecu...

1. da te izaberu slucajnim odabirom ko pretplatnika newslettera (sanse jako male jer biraju pretezno veteran subscribere, koji su pretplaceni dugo vremena)

2. da upadnes s nekim gildom u 'guild betu', tak su moji u suppliciumu u beti, al dobije se samo određeni broj mjesta koji moze uc (officeri itd)

3. da nacrtas nest i nadas se da ce te izabrat za fanart :) kolko sam vidio, izabirali su fakat ne nes preposebno crteze, tak da se ja sa svojim chosenom i witch hunterom ipak nadam inviteu :D eo witcha...


http://img02.picoodle.com/img/img02/9/10/11/t_DSC00068m_7513c3e.jpg (http://www.picoodle.com/view.php?img=/9/10/11/f_DSC00068m_7513c3e.jpg&srv=img02)

a ovo za kakav bude sistem....gle xaviaz jos je fakat prerano za rec....
...se sjecas wow-a na pocetku? pa nisu ni taureni mounta imali, a kamoli battlegroundse, niko nije imo pojma kaj je mc....
...tak da je puno toga "yet to be discovered" a i "yet to be added in patches according to our subscribers wishes"
...sto se tice public questova....hm....gle....ti mozes i ne moras biti u grupi...ti ces moci rijesit taj quest s određenim ljudima makar nisi s njima grupiran, samo ako si u istom podrucju (quest ticker ce ti brojat npr ubijene zveri ak su potrebne zveri za quest)
...beneficije grupe su te da te se može buffat....nema npr priesta kojeg ce svi molit da im baci 1h fortitude buff. ode može bacat samo na party da bi se izbjegli buffbotovi.
...a brijem da ce isto tak izgledat i raidovi na neprijateljske gradove. možeš sudjelovat kao guild sa punim raidom, a mozes sudjelovat i kao padobranac kojem je isto gušt klati i pljackati po tudjem gradu, jer ga netko vec razara, pa hell....lets join the fun :wink: :wink: :wink:

xaviaz
14-10-2007, 10:56
)Eh wow je na pocetku bio gol P makar mi se ne cini da ce biti isto za ovo ) al k.Aj mi reci sam jel znas u pvpu ce 'tank' imati uloge um cega tocnije u cistom pvpu..skuzio sam da su clase napravljene tako da ipak mogu raditi dmg neovisno o glavnoj ulozi...e sad ko tank procitao sam tu negdje da je onaj skill kao dotrcis do nekog i bacis ga nazad kad ga cipelare sve je to k ali kako zadrzati tu grupu na sebi a ne da te puste i dolete do njega P jedino ak ga ne bacis u pm iza taunt ftw ?)Jbg imam puno pitanja puno me zanima a posto ti odgovaras na pitanja ja ih imam sve vise haha ^^Znam da je u beti al jbg ).Btw ljepi witch )Mozda ipak uspijemo ovu temu pretvoriti u info za ljude koje zanima )

Svinjoguz
14-10-2007, 19:00
Sve je to ljepo i krasno al se bojim za hardverske zahtjeve, da mi komp vrti bar na low/mid ja sretan i zadovoljan.Već razmatram nadogradnju :wink: .

xaviaz
14-10-2007, 20:03
hehe ja imam pare P cekam ih ^^

infans
14-10-2007, 20:18
prodaj bubreg :D

Svinjoguz
14-10-2007, 21:14
prodaj bubreg :D

Not bad idea..mozda slozim SLI hehe :D.

Neg.. jel bu igra imala mountove i kakvi ce bit?

xaviaz
14-10-2007, 21:18
kolko su mi rekli P ima za sad neki nabrijani vuk ^^ a ostalo se nesmije otkriti ^^ da ti ja na ovo nisam odgovorio infans bi te opet opomenuo za hormone ) ae citaj malo po prijasnjim strancama )

infans
14-10-2007, 21:51
http://img26.picoodle.com/img/img26/9/10/14/f_AoWorctitlem_0b7e0af.gif (http://www.picoodle.com/view.php?img=/9/10/14/f_AoWorctitlem_0b7e0af.gif&srv=img26)

Kao sto sam obecao greenskinsi....ukljucujuci orkove i gobline...

Zanimljiva stvar je da nema zenskih orkova i goblina....mozda
ce feministkinje (ye right :rotfl: ) imat nes protiv toga, al cinjenica je da
se Greenskini doslovce "uzagajaju", prkosi mogucnosti da se rode zenski
orkovi. (za one koji se pitaju, uzgajaju se iz gljiva. da.)

http://img29.picoodle.com/img/img29/9/10/14/f_AoWtitleorcm_a80ce1a.jpg (http://www.picoodle.com/view.php?img=/9/10/14/f_AoWtitleorcm_a80ce1a.jpg&srv=img29)

Sljedeci je njihov armor. Daleko je od sofisticiranosti. Sve kaj je tvrdo,
metalno, otporno na udarce i može se upotrebit u borbi je dobro. Tak da
tu ulazi manje vise sve...grubo obrađeni metal, kolci, šiljci, nastrano
rudimentarna oružja, sve prolazi.

Orkovi, kak su stariji - rastu. Rastu cijeli zivot. I tamni im koža. Tak da
oni najstariji i najiskusniji orkovi postanu "Black Orcs". Također, makar
nisu prebistri, imaju osjecaj za hijerarhiju. Imaju vođu koji ih vodi (i njih
i gobline) u ratove...ak se tak nes moze nazvati rat :D Taj vođa se zove
Warboss i glavni mu je smisao zivota biti glavni u krdu i dok dodje
vrijeme, pozvat sve ostale greenskine u "WAAAAAGH!!", razaracku silu
koja rusi sve pred sobom. Dok se nadje neki drugi ork koji misli da bi
mogo bit Warboss, izazove trenutnog i ak ga pobijedi (citaj: zakolje)
dokazo je da je on taj koji je najjaci i preuzima duznost Warbossa.

Black Orc

“Now den, some times what da boyz need is a lad what can take a
beating, and beat back! Dey need a lad wif a serious pair of tusks! Dem
needs a Black Orc!”
- Grumlok, Orc Warboss on Strategy

http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/BlackOrc01s.jpg (http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/BlackOrc01.jpg)Shttp://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/ss_june12_blackOrc_3s.jpg (http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/ss_june12_blackOrc_3.jpg)Shttp://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/BlackOrc02s.jpg (http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/BlackOrc02.jpg)

Black Ork je glavni smrad svih orkova. Ogroan, tamne kože,
gargantuanskih kljova, obucen u pola tone željeza, njega svi traze dok
se treba zaletit u rulju i pobrat batine. Doduse, veca je sansa da onome
ko ga mlatne necim pukne to nesto neg da Black Orc osjeti da ga je ovaj
probo ogrepst.
Dakle, Black Ork je tenk. Dobar tenk. Jako dobar tenk.


The Black Orc Look
# Fully armored in heavy armor (with lots of spikes)
# Large very heavy shields (also with lots of spikes)
# Choppas and great choppas (with spiky bits stuck on)

Orc Choppa

“Wuz betta den one choppa? Two choppas! Two choppas is one more…
is one times da… is lots more fun! Waaagh!”
- Chopmo, Dung Heap Philosopher

http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/Choppa04s.jpg (http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/Choppa04.jpg)Shttp://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/Choppa06s.jpg (http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/Choppa06.jpg)Shttp://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/Choppa08s.jpg (http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/Choppa08.jpg)

These are simple creatures – simply violent, simply well armed, simply
a bloody nightmare to keep from running blindly into the fray – and they
are among the most deadly of opponents one will ever face in the heat of
a melee. These are Choppas, named for their weapon, and their weapon
named for them, and their frenzy is to be feared.

Choppa...znaci dvije stvari...s jedne strane to je oruzje koje sece sve
pred sobom, bilo metal, bila kuruza, bili dwarfovi...nije bitno kak zgleda,
bitno je da ak dobro s njom zamahnes, onome na koga zamahneš nebu
svejedno. Po choppi je i Orc Choppa dobil ime.

On se ne zamara prevec s crowd controlom, ne zamara se prevec s
drzanjem aggra, s tim dal bu neko prezivil il ne (ukljucujuci i njega samog).
Bitno mu je samo da se zaleti v rulju, pocne mlatarati ko manijak,
i zmasakrira manje vise sve pred sobom.
Orc Choppa je melee dps. Dobar melee dps. Jako dobar melee dps.

The Choppa Look
# Light to moderate armor allowing flexibility and mobility
# Wields choppas in various and deadly combinations
# Physically grows more menacing as his rage mounts


http://img29.picoodle.com/img/img29/9/10/14/f_untitledm_d9a32b7.jpg (http://www.picoodle.com/view.php?img=/9/10/14/f_untitledm_d9a32b7.jpg&srv=img29)


Goblin Shaman

He’s got Waaagh!, and he’s not afraid to use it! What more can you say
about a lad who gets the big Waaagh! going when the boyz roll out? The
Shaman channels the primal bloodlust of the Greenskins into effects both
beneficial and baleful. He keeps the lads up and running far beyond their
normal capabilities and calls down the wrath of the twin deities, Gork and
Mork, onto his enemies. The one feeds the other and around he goes,
delivering a deadly combination of healing magic and stomping,
pummeling power without pause.

http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/GShaman01_s.jpg (http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/GShaman01.jpg)Shttp://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/GShaman09_s.jpg (http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/GShaman09.jpg)Shttp://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/GShaman08_s.jpg (http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/GShaman08.jpg)

Kolko god je shaman pretezno zamisljen ko hiler Greenskina, on je daleko
od hilera. Shaman moze hilati....recimo lagano. Glavna fora je u tome da
shaman postaje jeben hiler tek kad radi bolestan dps. Nukanjem i radenjem
ogromne kolicine stete shamanu se dize moral i sposobnost da baca healove
iznimnog potencijala, ne samo solo healove nego i healing over time da se
smrzneš. Najbolju ucinkovitost u grupi postici ce ak pravilno kombinira dps
magije sa snaznim healovima. Također, pravilnim koristenjem taktika
se može pretvorit u odlicnog dps-only castera, kao i u nenadjebivog healera.

The Shaman Look
# Lightly armored in tattered goblin robes (with critters and bits stuck on)
# Carries an elaborate shaman’s staff (with more critters and nastier bits)
# Kitted out with shamanistic trappings (Still more critters and bits)



Goblin Squig Herder

“…an’ dis one’s Chompy! Chompy’s a right devil he is! Rip a bugger right
in two! See dis scar ‘ere on me arm? Dats ol’ Chompy’s ‘andywork! I’mna
go grab ‘im… ”
- Greenstumps, Goblin Squig Herder

http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/squigherder10s.jpg (http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/squigherder10.jpg)Shttp://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/squigherder07s.jpg (http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/squigherder07.jpg)
http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/squigherder11s.jpg (http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/squigherder11.jpg)

Goblin Squig Herder je pet klasa Greenksina. Naravno sve samo ne tipična
pet klasa. Ne samo da mu se cijeli zivot svodi na hajcanje squigova na
nesretne putnike nenamjernike, nego je to pretvorio u umjetnost. Sam po
sebi posjeduje životinjske instinkte koji ga upotpunjeni s lukom i
strijelama pretvaraju u killing machine iz zasjede.

Sto se tice squigova ima ih milijardu. Squigovi koji grizu, squigovi koji
žderu, squigovi koji sline squigovi koji smrde, squigovi koji gutaju,
squigovi koji ubijaji pogledom, squigovi za sve prilike!

Zamislite bulldoga, napucajte ga bikovim testosteronom, stavite ga na
dvije noge i ugurajte u njega pet kila zubiju i dobili ste krvolocni stroj za
ubijanje...Squig.

http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/squigherder03s.jpg (http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/squigherder03.jpg)Shttp://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/squigherder04s.jpg (http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/squigherder04.jpg)Shttp://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/squigherder02s.jpg (http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/images/careers/squigherder02.jpg)

The Squig Herder Look
# Lightly armored in leather and equipment harnesses (often made from Squig skins)
# Outfitted with numerous and varied Squig herding tools (made from anything and everything)
# Carries a bow or spear for personal combat (or uses his Squig pipes for calling Squigs)









Squig Herderom je zavrsen overview Greenskina...nadam se da ste uzivali
citajuci :)

edit: bokte puno je ovoga ispalo :D ak ce se u pcplayu kad radit kakva
najava Warhammera, dajem ovaj overview, a i onaj o chaosu na potpuno
raspolaganje...ofkors javite mi se na pm 8) 8)

Arbiter of Change
14-10-2007, 22:19
Chopaaaaaa!! Waaagh!!! :D
Definitivno me on od svih Greenskinsa najviše zanima.

unknown
14-10-2007, 22:21
kako vidim, velike razlike u klasama nema tj. ti 26 klasa je samo za k.....nje. Ma meni još nije jasno kako oni misle da će im to funkcionirati kada svi navale na servere tj. kada server bude na svom limitu

Arbiter of Change
14-10-2007, 22:24
Ne znam baš sada šta misliš, ali tank (primjera radi) kod jedne rase nije isti kao i kod druge. Npr, Dwarfovski tank se pojačava kad napadaju saveznike oko njega (pa će valjda fokus biti malo veći na obranu), dok se Dark Elfovski tank pojačava kad napadaju njega samoga (nagađam da će biti opasan ako se dvoboj oduži), Empire tank ima twisting metodu upravljanja sa aurama (i glasine o mounted combatu), itd... shvaćaš? Nije to samo promjenjen izgled.

infans
14-10-2007, 22:49
kako vidim, velike razlike u klasama nema tj. ti 26 klasa je samo za k.....nje. Ma meni još nije jasno kako oni misle da će im to funkcionirati kada svi navale na servere tj. kada server bude na svom limitu


a lol :rotfl:

http://www.acc.umu.se/~zqad/cats/1181592538-20149ignore.jpg

Jopax
15-10-2007, 08:35
Kako je squig herder lood, najbolji mi je onaj njegov 2 squig sa onim kezom od uha do uha :rotfl: :pray:

Svinjoguz
15-10-2007, 13:44
Orkača uzimam definitivno, Dark elfovi su pussys. :D
Najverojatnije Orc Choppa jer je to kao Fury Warrior u WoW-u.

BlackGuard
15-10-2007, 14:26
Orkača uzimam definitivno, Dark elfovi su pussys. :D
Najverojatnije Orc Choppa jer je to kao Fury Warrior u WoW-u.

Dark Elf = pussy ???? WTF

Očito ne znaš da su dark elfovi drugačiji od blood elfova iz wowa. U warhammer serijalu dark elfovi su među najkrvoločnijim rasama ako ne i najkrvoločniji. :kill: :kill:

Čekam da mi se pojave još 2 preostale klase od dark elfa. Očekujem da jedna bude nešto kao priest debuffer (shadow priest) i još jedna female klasa bi trebala bit.

Svinjoguz
15-10-2007, 14:46
Orkača uzimam definitivno, Dark elfovi su pussys. :D
Najverojatnije Orc Choppa jer je to kao Fury Warrior u WoW-u.

Dark Elf = pussy ???? WTF

Očito ne znaš da su dark elfovi drugačiji od blood elfova iz wowa. U warhammer serijalu dark elfovi su među najkrvoločnijim rasama ako ne i najkrvoločniji. :kill: :kill:

Čekam da mi se pojave još 2 preostale klase od dark elfa. Očekujem da jedna bude nešto kao priest debuffer (shadow priest) i još jedna female klasa bi trebala bit.
Meeh, nisam baš upoznat sa Warhammer serijalom, i baš upravo mislim da će bit zabavno, ono novi svijet i to.

Arbiter of Change
15-10-2007, 15:18
Dark Elves = High Elves on drugs
Znam da nije baš tako rekao Paul, ali neći počinjati sa posh people, itd. :D

xaviaz
15-10-2007, 15:33
chopa um )ili black orc P sta god uletavas ko manijak btw infans ti za sve prilike ima ove slike sa mackama xD z)

infans
15-10-2007, 20:57
Da.

http://www.acc.umu.se/~zqad/cats/1161382102-voices.t.jpg (http://www.acc.umu.se/~zqad/cats/index.html?view=1161382102-voices.jpg)

xaviaz
15-10-2007, 21:14
xD k fight back !

http://img502.imageshack.us/img502/3126 ... b66uv4.gif (http://img502.imageshack.us/img502/3126/prairiedogyb66uv4.gif)

Kenyi
15-10-2007, 21:21
nastavite sa warhammerom okej?

xaviaz
15-10-2007, 21:31
um k sry =) kad se 'main city' osvoji jel se nakon nekog vremena vraca toj frakciji ili dok ga ponovno neko ne osvoji i sta se dobije

infans
15-10-2007, 21:55
da nakon odredenog vremena se pocinju spawnat npc pojacanja i glavni grad opet pripadne originalnoj fakciji...doduse svi rewardovi ti ostanu...

...spominjala se mogucnost i kidnapiranja enemy kralja, pelanja ga v vlastiti grad (escort quest samo kaj je ovaj u kavezu), ostaviti ga na javni linc da ga rulja gadja paradajzima, pa preotimanje kralja itd :)

unknown
15-10-2007, 22:17
sve to predobro zvuči da bi bilo istinito

infans
15-10-2007, 22:26
vjeruj mi, videl sam kak beta zgleda, snimal je jedan lik iz gilde s frapsom....

...bolje je neg zvuci.

Svinjoguz
15-10-2007, 23:56
da nakon odredenog vremena se pocinju spawnat npc pojacanja i glavni grad opet pripadne originalnoj fakciji...doduse svi rewardovi ti ostanu...

...spominjala se mogucnost i kidnapiranja enemy kralja, pelanja ga v vlastiti grad (escort quest samo kaj je ovaj u kavezu), ostaviti ga na javni linc da ga rulja gadja paradajzima, pa preotimanje kralja itd :)

hehe ovo bu pwnalo wow, vec vidim kak se rulja zaletava na gradove. :D

mene zanimaju profesije, kaj ima od profesija..spominje se da ih neće uopće bit pa ak neko iz bete nešto opširnije veli..

infans
16-10-2007, 06:56
ovak.....striktni su u pogledu toga. nesmes rec bas nis o nijednoj profesiji.

ali, hehe :) :)

mogu bez beda rec da profesija ima...

xaviaz
16-10-2007, 14:38
moze link za guilde i neka preporuka za te guilde.Btw rewards su otkriveni sta se mozes dobiti kad osvojsi grad P

unknown
16-10-2007, 15:14
ma ako budem igrao biti ću pikaču dark elf

infans
16-10-2007, 18:33
xaviaz, eo ti guild rooster, moš valjda nac informacije o svim gildama koje misle startat s pocetkom warhammera....pa si nadji ak te nes zanima :D

-link- (http://vnboards.ign.com/warhammer_online_guild_board/b23199/Board.aspx?brd=23199&page=1)

a unknown, aj odi poševi neš. neoj frustracije lijecit trosložnim flejmanjem...nije zdravo.

xaviaz
16-10-2007, 19:59
hvala care al broken je aj novi )nasao sam guild al cini se da ipak nisu aktivni a to mi smeta tako da

unknown
16-10-2007, 22:07
xaviaz, eo ti guild rooster, moš valjda nac informacije o svim gildama koje misle startat s pocetkom warhammera....pa si nadji ak te nes zanima :D

-link- (http://vnboards.ign.com/warhammer_online_guild_board/b23199/Board.aspx?brd=23199&page=1)

a unknown, aj odi poševi neš. neoj frustracije lijecit trosložnim flejmanjem...nije zdravo.

jesam, nije dovvoljno :(

infans
17-10-2007, 18:51
(...) nije dovvoljno :(


Da. Vidim da ti se jos ruka trese.


Anyways, nes sam naso na netu....genijalno :rotfl: :rotfl: nekad se upravo ovak osjecam :D :D

http://img40.picoodle.com/img/img40/6/10/17/t_20070813m_8f36c1d.jpg (http://www.picoodle.com/view.php?img=/6/10/17/f_20070813m_8f36c1d.jpg&srv=img40)

edit: evo stavio sam u thumbnail tata. sad bolje? :wink: :wink:

Kenyi
17-10-2007, 18:58
nisi mogao linkati nikako?

Svinjoguz
17-10-2007, 19:40
nisi mogao linkati nikako?

stavio je u thumbnail..zadovoljan?

Kenyi
18-10-2007, 13:22
sada da.

infans
20-10-2007, 08:59
Evo novih beta vijesti....trenutno su beta serveri down...i Supplicium dobiva svaki tjedan nove vijesti o tom kaj se radi, a buduci da su ove objavljene i na Curse-u, mogu vam ih podarstrt....nije nis strasno, al ono, malo vijesti :)

Waaagh! and well met!

So this begins the first of our weekly updates to the WAR Beta community. This is where we keep all of you up to speed with the changes, enhancements, and additions to WAR during this downtime. Each week will have different information from the various teams. Some of the information we’ll be keeping fairly high level, at least initially, but we will work on giving you insights into what to expect when we re-open in December.

I’ve gone to each of the various teams and asked them to write up a little snippet on something that’s going on in their neck of the woods.

So let’s get this show on the road!

We'll start with something dealing with PQs:

Public Quests have made a great start- but as everyone knows, the devil is in the details. In between now and beta reopening, we are going to focus in on some of the feedback you folks have been giving us. Some balancing work is going to go into Influence gain and XP for public quests. The groundwork for UI enhancements is also going to get done (though it may be after the holidays before you see the final fruits of that labour). Perhaps most importantly of all however, we are going to look at PQ loot. Ever a hot topic, we've noticed! Right now we're working to make sure that the whole loot experience is more satisfying than it currently is. We can't unveil the details right now- as we want to make sure we can deliver before we make you promises- but suffice to say, you should end up with a much better chance at getting what you want.

Keep an eye on the beta boards for more details!

-Public Quest Team

Keep an eye on the boards indeed. Expect to hear more from the PQ team over the coming weeks. Now let’s go over to the RvR team where they talk about a hot topic from various RvR discussions… Manual PvP Flagging:

Phase one of our improvements to open world RvR is under way, with changes to PvP flagging up first. Players can now PvP flag themselves, although the regular rules apply for removing the flag. Guards (and some other NPCs) in the Chapter hubs will PvP flag any enemy player foolish enough to engage them in combat. We've also added more guards to the warcamp entrances across all pairings and tiers. Still in progress are changes to the battlefield objectives, but we aren't quite ready to share those details yet.

-RvR Team

This topic alone should generate a good discussion with you Beta testers. =) Next up is some information from the Item Team in which the subject of trading between players as well as item “binding” comes into play:

One of the things we have been working hard on is player trading. I can’t wait to see it once the UI team has had a chance to reskin it. Player trading works just like you would imagine. Right clicking on a friend brings up a list of actions, with Trade now being one of them. Now you can trade off all those boots!

With trading, however, comes the question of binding. Trading is really, really good if loot doesn’t have any binding restrictions. So the next step was to “tag” all our items as Bind on Equip (BoE), Bind on Pickup (BoP), or “no binding”. Quest items, Influence Rewards, Renown store items have all been made BoP.

-Item Team

Very interesting, indeed. Next we have some high level information on two of our cities that the City Team has been working on. Remember, this is only the first week of updates so we’re not going to give away everything up front. We can't wait till we can have all of you playing around with the cities:

Hello everyone – We worked heavily on the Inevitable City and Altdorf making sure that both cities are ready for you to explore, discover…and smash! Some of the exciting areas you can visit are places like the Temple of Sigmar, the Altdorf docks, and the Inevitable City arena! Unlike any other city you’ve seen before, WAR cities are places for you to be proud of, to protect, and places that can be captured by your enemies. Enemies aren’t always nice to cities they “visit” so we’ve been creating lots of things for invaders to break, smash, and burn. We look forward to opening the city gates to you and listening to your feedback on the ultimate goal in RvR – city capture!

-City Team

Trust me; our cities are very impressive visually. What the City Team has been able to do has been very impressive indeed. Last but certainly not least is some information on the Marauder from our Combat & Careers team:

Marauders are frantic warriors who wade into the thick of battle dual-wielding a standard weapon in their main and an offhand that has mutated into a terrifying, organic weapon. The Marauder recieves 3 different mutations that he can choose from. Each mutation represents a different type of weapon and play style. The mutations themselves offer different buffs, and unlock different abilities based on what mutation you activate. They are a straightforward melee DPS class that is all about pumping out damage based upon their offhand mutation. During battle, they are able to change the mutation of their offhand, which will dictate what abilities or effects are used on certain attacks, much like a stance would.

-Combat & Careers Team

Well that’s it for now lads and lasses. Tune in again next week for another of our weekly WAR Beta Updates. Until then make sure to keep your beer frothy and to not accept too many gifts from the forces of Chaos!

Jopax
20-10-2007, 09:20
Znam ko ću biti
Through the dreadful storms, across the frozen oceans
I have come from the dark lands with sorrow in my hands
The firewind rages in the sky
And my luminious sword hungers for more
I will leave no one alive
For I am the Slayer of Light
:D
nemrem odoliti moram još jedno pejstat

I have come to unfold your mind
In my veins runs the poison wild
In the streams of mountains I flow
I have opened the doors for unleashed and endless hate
It will burn like the raging green flames
Inside a man dwell secrets so cold

oujea

unknown
20-10-2007, 13:03
i kada sad izlazi

xaviaz
20-10-2007, 13:10
pocetak druge godine

unknown
20-10-2007, 13:27
pocetak druge godine

točniji datum ?

infans
20-10-2007, 13:32
pocetak sljedece godine.

xaviaz
20-10-2007, 14:25
vrlo vjerovatno 1 ili 2 mjesec makar 'pocetak sljedece godine ako se po kvartalu gleda je do 3 mjeseca'

infans
20-10-2007, 14:53
neoj se nit trudit..na nekonstruktivno pitanje se odgovara nekonstruktivnim odgovorom...

unknown
20-10-2007, 15:46
neoj se nit trudit..na nekonstruktivno pitanje se odgovara nekonstruktivnim odgovorom...

od.... više, nemoj se ku....čiti, pitao sam zna li datum izlaska

xaviaz
20-10-2007, 16:21
onakav kakav ti zelis ne

Svinjoguz
20-10-2007, 16:26
Još 68 dana, 2 sata, 8 minuta i 28 sekundi do izlaska-šala mala :D .

Nadam se da u igri neće bit problem kaj se tiče laga, jer bi u protivnom razočarali velik broj ljudi.No ne vjerujem da bi išli sve to metat u igru bez da to serveri podnesu.

unknown
20-10-2007, 16:28
onakav kakav ti zelis ne

hvala

infans
22-10-2007, 07:00
Interview sa Joshom Drescherom.....zanimljive stvari.... npr, nisam mislio da su vec tolko daleko s razvojem....cini se da fakat hoce da igra bude polishana do maksimuma dok izadje

http://www.gametrailers.com/player/26708.html


edit: a i video je HD snimka tak da je sve sto se od gameplaya vidi divota. dakle mogu se procitat svi detalji itd :)

AVGstar
22-10-2007, 22:55
vidio sam interview i dobar je xD.i brijem da ce to biti najbolji pvp MMORPG i 90% sam siguran da cu ga ja igrat ^^

infans
22-10-2007, 23:15
Jedan od naših je bio na konvenciji, E for all....igro je chosena....evo impressuma :D

http://umthumbs.gametrailers.com/moses/usermoviethumbs/um_51026-95791-ppMakingofbitrate500-1177638499_thumb28.jpg


So I got the chance to play 3 rounds with the Chosen over the course of the E For All convention and I was really impressed with the way they designed the Chosen and how they fill their roll.

For the record, the match was set to rank 20 and 21 so it was about a mid level match. We were given the choice between using a two-handed weapon or the sword 'n board. I really felt that the two hander was too slow and not worth the loss of the shield. Being unkillable and lasting longer made me much more useful in my opinion. There are also some abilities that can only be used with a shield or with a two handed weapon.

The abilities I had were a basic swipe, usable with any weapon. A swift strike that added to my own armor for 10 seconds. A third attack, Touch of Tzeentch or similar, that did magical damage and raised the critical strike chance of my allies against the target. There was no combos/finishers system or power management in place, just action points. The Chosen also had an attack, Ravage, that had a charge time but was only usable with a two-handed weapon. I found it rather lacking, so I stuck with a shield. The shield only ability raised my armor and returned magical damage to all melee attackers. (Very useful against hammers and confessors) I had a single target strength buff too with a long duration. I also had a taunt, which lowered the damage my target did by 50% to everyone except me.

The last two I recall are the auras. These are fire and forget abilities that stay active until you cancel them or activate another another. I had two to choose from. The first was the Warping aura which slowed myself and all enemies nearby 40%. By far the most useful of the two auras. It basically made me an impassable wall of nastiness for anyone trying to get to my squishy team members. The second aura, Curse of Fear, was better 1 v 1 or when you didn't have runners. It lowered the strength and initiative of your enemies near you, but also with tactics it lowered their armor and resistances, I believe.

While I found the class to be significantly less offensive than the Black Orc, I had no trouble going toe to toe with any of the other classes. Knights of the Burning Sun were present and we were pretty equal. I managed to finish two of the matches with most kills and damage done, all the while protecting my artifact runner. I used a sword and shield the entire time for those matches. Chosen are pretty firmly locked into the support roll I think, given the group friendliness of their abilities, but with team members around they have no trouble dishing out pain too. With a healer they are a nightmare for everyone, slowing them down or debuffing and taking lots of punishment.

Arbiter of Change
22-10-2007, 23:18
Uf, već ih vidim kao STOP znakove kod RvR-a. :D

infans
23-10-2007, 23:08
:D

...doso na svijet i treci fan-art... Marauder of Tzeentch...submito sam i njega, pa kaj bude :)

evo stavim odma kraj njega i witch huntera, nisam ga tu na war-temu stavil...

http://img29.picoodle.com/img/img29/6/10/23/t_DSC00500m_31275f6.jpg (http://www.picoodle.com/view.php?img=/6/10/23/f_DSC00500m_31275f6.jpg&srv=img29)Shttp://img02.picoodle.com/img/img02/9/10/11/t_DSC00068m_7513c3e.jpg (http://www.picoodle.com/view.php?img=/9/10/11/f_DSC00068m_7513c3e.jpg&srv=img02)

xaviaz
23-10-2007, 23:17
sta da ti kazem nice i gl )

Jopax
24-10-2007, 20:10
Ej sad definitivno chosen one :pray:
premoćno, nego jel su mu opisan ikakvi morale abilitesi
nešto se nadam da će mu jedan od ultime morale abilitya biti deamon prince transformation :D

Svinjoguz
26-10-2007, 21:29
cito sam malo o RvR-u i bit ce supac :D .

naime radili vi pvp ili pve sudjelovat ćete u RvR-u.Oni koji rade pve će doprinjeti npc pojacanjima, bildat ce resurse za svoju frakciju, a oni koji rade pvp ce ic na front :D .

interesting :D

Jopax
26-10-2007, 22:19
Da kul fora, sa balansom, bit će moćno to PvE dio, npr od creepova oslobodite rudnik nekog metala i svi alliesi i shopovi dobiju nove pojačane armore od tog metala :D

Arbiter of Change
26-10-2007, 22:22
Čim se igra ne fura na WoW kao glavni uzor odmah znaš da neće biti samo copy-paste u drugačijem settingu (khm, free bagra i slične igre). Dark Age of Kamelot je glavna inspiracija, bar sa tehničke strane, pa ako nekoga zanima nek se malo informira.

Jayson
27-10-2007, 10:26
Ma Dwarf je majstor, ko prigovori dobice maljem po cjevanici :?
Kako sam je shvatio Mythic je nekako uspio da iskombinira trenutno najpopularnije MMORPG -ove, ima elemenata iz WoW-a bar sto se tice gameplay-a iako ima dosta izmjena, primjetio sam i elemente iz GuildWars-a sto se tice abillitys-a naime nije kao u WoW-u mali milion nekih gumbica od kojih aktivno koristis 3 ili 4 vec moras, bas poput GW-a prije svakog matcha odabrat nekoliko stvarcica koje ces koristiti, sto opet pridodaje uvelike strateskom aspektu, a naravno glavni uzor je definitivno DAOC i njegov RvR sistem.
Ako sve bude kako treba, ovo bi mogla biti zamjena za sve MMORPG-ove na trzistu.... dok neizadje Age of Conan, muahahaha :rotfl:

Svinjoguz
27-10-2007, 12:13
Meeh, Conan bu mi nekak prezahtjevan , War taman.
:D

nemrem docekat, pocel sam grist nokte :D.

Jayson
27-10-2007, 14:44
Ako bude akcija: Zamjeni WoW acc za novi War acc ---> SIGN ME UPS :wink: rightaway!!!! Mehehehe

Svinjoguz
27-10-2007, 15:13
Ako bude akcija: Zamjeni WoW acc za novi War acc ---> SIGN ME UPS :wink: rightaway!!!! Mehehehe

hehe da bar..ja vec gledam da prodam wow acc..trebam para za novi komp..treba se pripremit za ovakav MMO :D .

Jayson
27-10-2007, 15:25
Nevjerujem da ce War graficki biti mnogo zahtjevniji od WoW-a, mislim da ce P4 to pokretati bez problema, dx9c sa standardnom grafickom, mos si nabaviti jedino extra rama, toga nikad dosta :wink:

Svinjoguz
27-10-2007, 15:35
moj komp je takva krama da igram WoW na 800x600..trebam definitivno novi komp za whammer.

Jayson
27-10-2007, 15:48
agreed :D

infans
27-10-2007, 17:44
Evo mali osvrt na jednu od rasa s kojom cemo se susretat u warhammeru, nije playable, ali je jos od kad sam poceo citat warhammer knjige privlacila moju paznju.....

http://www.fantasy-online.de/shop/produkte/gw_warhammer/gw_skaven-header.jpg

The Skaven are a race of vicious rat men that live under the world in vast catacombs and tunnels. There underworld empire stretches from the far northern boarders of Kislev to the dangerous southern jungles of the Southlands, from Bretonnia to the far eastern realms of Cathay and even the island nation of Nippon. There capital is the wicked city of Skavenblight located in the Blighted Marshes east of the nation of Tilea.

http://img530.imageshack.us/img530/8882/skaven7at2.jpg (http://imageshack.us)

In the city of Skavenblight the Lords of Decay the rulers of the Skaven empire sit on the Council of Thirteen, scheming up diabolical plans to destroy the world that lies above them. The council sits at a table with the two ends empty. The top end is the symbolic seat of the Great horned rat. The most powerful members sit to the left and right of the top seat sharing equal power, as well as the other council members who sit opposite of each other. The council constantly bickers, lies, cheats, and schemes against each other. It is not uncommon for another council member to have another member assassinated. If a powerful enough Skaven decides he wants a spot on the council all he has to do is challenge the a member to a fight to the death. If he wins he then replaces that member on the council. The existing council members have ruled for over two hundred years. They are as follows, Lord Kritislik the Seerlord, Lord Morskittar Lord warlock of Clan Skryre, Nurglitch Arch Plaguelord of Clan Pestilens, ratch Doomclaw of Clan Rictus, Warlord Gnawdwell of Clan Mors, Lord Sneek the Nightlord of Clan Eshin, Lord Verminkin Packlord of Clan Moulder, and Lord Paskrit The Warlord General of all Skaven. The great horned rat whom has a chair at the top of the table of the council of thirteen, is a vile deity all Skaven worship. It is said he appears to seers as a enormous rat like being with large horns. Grey seers receive prophecies from this great deity of vermin, leading them to many victories in battle, assassinations, and schemes to overthrow the known world.

http://img530.imageshack.us/img530/7778/gamespot4nt3.jpg (http://imageshack.us)

Clan Eshin are a clan of elite assassins, light skirmishers and infiltrators. They learned their secrets of stealth and deception from the far eastern countries of Nippon, Cathay, and Inja when they disappeared from the old world centuries ago later returning too add even more deadly skills to the Skaven empire.

Clan Moulder are deranged beast masters. They experiment on creatures of the world crossbreeding them and using chaotic influences on them, mutating them to make them stronger, faster, and more vicious. Giant Rats and monstrous Rat Ogres are examples of there madness.

Clan Skryre are the most intelligent of the clans. They are mad scientists who use evil magic from warp stones and their own arcane technology. They create a vast line of weapons and war machines for the clan using this deranged knowledge.

http://www.fantasyshop.gr/gallery/wh-stratoi%20skaven-head-art.jpg

__________________________________________________ _________________________________________

Povezano sa skavenima, obavezno moram spomenut i flayerkin, od kojih dolazi i moj avatar :) ukratko...


Flayerkin

http://img530.imageshack.us/img530/4844/3136094px6.jpg (http://imageshack.us)
http://img530.imageshack.us/img530/4844/3136094px6.fd3b97fc40.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=530&i=3136094px6.jpg)

When humans who follow Chaos leaders that fail, they are often given to the Skaven as punishment. The Skaven under Clan Moulder then operate on the humans, removing limbs and adding crude hooks, claws, spikes, and swords by bolting them on to the remaining body parts. On their backs, a large metal plate is fused to their spine. From the plate lay a large bulky metal chain used for either keeping the Flayerkins locked up when not in use, or they can be used as a seige weapon. They grapple up walls and towers, allowing others to climb up their back using the chain. As a final touch, the Skaven bolt a metal mask on the Flayerkin, usually covering most of their face except for small punch outs in the mask. When not being used as a seige weapon they become deadly troops, hacking their way through the enemey.

ssalG
27-10-2007, 20:32
Da kul fora, sa balansom, bit će moćno to PvE dio, npr od creepova oslobodite rudnik nekog metala i svi alliesi i shopovi dobiju nove pojačane armore od tog metala :D

Čuješ li to???
To ti je konstantno zanovijetanje PvP igrača kako su izgubili bitku jer im PvE igrači nisu osvojili rudnik :D

infans
27-10-2007, 22:34
Da kul fora, sa balansom, bit će moćno to PvE dio, npr od creepova oslobodite rudnik nekog metala i svi alliesi i shopovi dobiju nove pojačane armore od tog metala :D

Čuješ li to???
To ti je konstantno zanovijetanje PvP igrača kako su izgubili bitku jer im PvE igrači nisu osvojili rudnik :D



Sori na multiquoteu ali previse ljudi izvodite zakljucke iz nicega. Gle, nekom malo otidje masta i pukne ga nes, to napise kao "kao", drugi to napise isto kao da je cuo, al ne napise da je cuo od nekog ko je to izmislio, treci procita da je ovaj drugi to cuo, i za 16-20 sati imas vijest koja nije istinita a svi ju znaju i svi o njoj pricaju... Sve samo radi nekog ko se nezna izrazit....

Tak da da se to ne bi dodilo, i da nebi doslo do kritiziranja neceg sto ne postoji, sam da stavim note da ovo s rudnicima nije ništ pouzdano. Nit istinito, barem ja nisam primjetil da tak funkcionira. Bar ne na nacin da neko ovisi o nekome do tolike mjere da mu psuje užu rodbinu jer mu niko ne skuplja resurse.....tak da .........ne. :nonono:

Obavezni must-see za sve koje zanima kaj je to točno RvR, tj koja je to ideja iza RvR-a, koji je to sistem, na cemu se bazira, kaj je to kaj je svinjoguz negdje nacuo....obavezno odgledajte Podcast #5:

http://www.warhammeronline.com/english/media/podcast/images/pp_TypesofRvR_bitrate.gif (http://youtube.com/watch?v=xe42pURBs3w)

A za one koje zanima combat system, evo link od najnovijeg podcasta. Dobro, dosta je davno izasao, al evo....vjerujem da ga puno ljudi nije odgledalo...

http://www.warhammeronline.com/english/media/podcast/images/Pod_CombatSystem.jpg (http://youtube.com/watch?v=b2oXtNTxqkE)

infans
27-10-2007, 22:58
Namjerno stavljam u posebni post....jer fakat je stvar za sebe...kak sam stavil ove zadnje podcastove, shvatil sam da nisam uopce do sad stavil onaj najbolji i najzanimljiviji....o kvestovima.

OBAVEZNO pogledajte.
Cak i ako mrzite MMO-e.
Cak i ako necete igrat War.
Jer Monty Pythonovski humor rula.

I jer je Paul car.

http://img36.picoodle.com/img/img36/6/10/27/f_untitledm_7f4babe.jpg (http://youtube.com/watch?v=GaBKCrW_d34)


...uživajte

AVGstar
28-10-2007, 11:36
pogledo sam sve filmice i prejebeni su.puno je vise stvari nego u ostalim mmorpg-ovima,vise vrsta pvp-a ima,pametniji questovi itd....uglavnom sad sam 99,9%siguran da ce se igra kupit :D
EDIT:imo si pravo oonaj paul je car xD

ssalG
28-10-2007, 21:22
pogledo sam sve filmice i prejebeni su.puno je vise stvari nego u ostalim mmorpg-ovima,vise vrsta pvp-a ima,pametniji questovi itd....uglavnom sad sam 99,9%siguran da ce se igra kupit :D
EDIT:imo si pravo oonaj paul je car xD

Moram priznat da mi se koncept po kojem prave igru sviđa, pogotovo sistem questova, no sve će to bit za kurac ako ne odrade sami gameplay kako spada.

infans
28-10-2007, 22:35
Definiraj gameplay

Svinjoguz
28-10-2007, 22:43
Take part in a next generation Realm vs. Realm system that integrates both PvP combat and PvE quests on the same map in support of the greater war.

Engage in four levels of RvR combat:
- Skirmishes: Incidental PvP combat
- Battlefields: Objective-based battles in the game world
- Scenarios: Instanced, point-based battles balanced with NPC Dogs of War
- Campaigns: The invasion of enemy lands culminating in the assault on their capital city
:D .

e da, sto se tice hardverskih zahtjeva, jedan lik je prico da mu je sa grafickom iz 7xxx serije(pretpotstavljam 7300-7600), 1GB rama i athlon 64-single core islo odlicno na Mid/balance rezoluciji sa svim detaljima..

ssalG
29-10-2007, 00:21
Definiraj gameplay

Važnost opreme, sistem borbe, interakcija s igračima, razvoj lika, ekonomija, grindanje, end game područja/instance, raznolikost klasa, potreba za različitim klasama..itd.

infans
29-10-2007, 07:55
E jebiga...sad je sranje.....nesmem bas nis reci cak ni u stilu super je/dobro je/ne valja....bas nist.

al ono, igro sam wow od bete, a prije i anarchy online, tak da iam nes sitno iskustva s mmo-ovima, i onim u cemu mogu podbacit sto se tice stvari koje si naveo.....

heh, nemogu napisat, nit rec.....al ono, mogu stavit smajli...


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Arbiter of Change
29-10-2007, 08:06
Ili nam svima možeš PP-ati jedan iscrpan izvještaj - your secret is safe with meh!11! :D

Svinjoguz
29-10-2007, 14:20
sta ako prekrsis NDA?

Arbiter of Change
29-10-2007, 14:26
Vjerojatno letiš iz bete ili tako nešto.
Ne znam baš gone li te sudski. :)

ssalG
30-10-2007, 15:50
Vjerojatno letiš iz bete ili tako nešto.
Ne znam baš gone li te sudski. :)

Sumljam previše komplicirano s obzirom da imaju beta testere iz cijelog svijeta, a i nekako sumljam da oni ikad čuli za PCPlay.
Nego jedno pitanje na koje ćeš predpostavljam smijeti odgovoriti, hoćeš li u borbi kao u tradicionalnim MMORPG igrama tipa WoW ili LotR Online moći koristiti pun k**** skillova ili će biti kao u Guild Warsu gdje si ograničen na 8 skillova koje možeš mijenjati u outpostima?

infans
30-10-2007, 16:09
Kaj se dogodi...nije tolko problem u tom kaj se dogodi neg jednostavno u smislu zakaj postoji nda. Oni implementiraju u betu neku stvar. Ta stvar nije konačna. Al dobro zvuči. Al on the long run totalno unistava gameplay recimo. I ti ju izblebečeš. Barem jednom covjeku. A kamoli forumu. Koji citaju stotine ak ne i više ljudi. I bar ce jedan od tih stotinu to rec dalje. Opet pokvareni telefon, ispadne da je ta stvar konačna, jer ak se zna, to je neko negdje objavil. I svi počnu računat na tu stvar. I povede se cijela rasprava oko necega sta ce se promijenit za onak 3 dana. Ali. Onda se to nemre promijenit i jednostavno ti je napravljena steta na developmentu.

Najzadnjija (ak takva rijec postoji) rupa na svirali je to kaj ti i tvoja gilda letite iz bete....


Daklem....da odgovorim....tesko je rec da ili ne. Mogu ti jedino višeslojno odgovorit....ak pogledas ovaj podcast sa combat systemom, primjetit ces da imas Taktike, Spelove, Moral-ability-se.
Dakle, možda vas je zbunila cinjenica da u svim ingame filmicima likovi imaju samo jedan action bar. To ne mora znacit...Manje vise je to tak jer je to po defaultu, snimano je po konvencijama di ljudi nisu jos skuzili ni W-S-A-D, a kamoli kak izvadit vise action bara, i spelova za te iste. Mislim da sam cak na youtube-u vidio neki filmic sa zealot pvp-om....genijalna je stvar probajte nac....lik ima dva action bara....
Ergo, ti si spelove koje naucis možeš vadit u action barove kak ti se svidi...sto je i potpuno normalno.

Druga stvar su taktike. Taktike su priprema za bitku i mozes odjedamput imat samo jednu kombinaciju izvadenih taktika (zamislite ih ko neku vrstu self-buffova). Npr, imas kvest u kojem trebas zabit 15 squigova. Squigovi su živinčad, pa makivaš taktiku koja ti pojacava dmg za humanoide i stavljas si ovu za živinčad [ovo je samo primjer, najte se lovit odma :) ]

Jos jedna bitna stvarcica je da kombinaciju taktika mozes izvadit samo dok si out of combat, dakle bitna je stvar dobro poznavat gameplay, nacin na koji odredene borbe funkcioniraju (pve, pvp, rvr, kvestovi, dpsanje, hilanje, +dmg protiv Zet-ovih kontrolora, itd...). To daje jedan velki spektar mogucnosti, pripremanje za raid-borbe, odredene vrste pvp-a, odredenu ulogu koju moras odigrati u pvpu, a s druge strane i dobru vrst zasjede 8) (vidis empire priesta koji ima ukljucene taktike za branje cvijeca i pisanje pjesmica, i prije neg se sabere -PAF! s letvom po leđima)


Evo, nadam se da ovo djelomicno odgovara na pitanja

Jopax
31-10-2007, 00:40
Onaj lik ne znam kak se zove je legenda
You may be small and ugly, and you have a smelly beard but you also have a cannon wich can move mountains :rotfl: :pray:

Svinjoguz
02-11-2007, 00:49
otkazali igru za Q2...ne smeta sam nek igru ispolishaju :D ).

Jopax
02-11-2007, 10:45
Može i tako, točnije još bolje ako igra izađe nekad u 6 mjesecu, stignem skupit love, kupim komp i let the fun begin :D

Gaas
02-11-2007, 12:00
kad smo kod novog kompa koji su reqsi za war

infans
02-11-2007, 18:47
reko bih minimalni requirementsi...p4 2Ghz (minimalno, al fakat minimalno), kojih pola gige rame (uzmite si dvije gige za svaki slucaj), dx9.0c, grafa s kojih 128(al uzmite ipak 256 za svaki slucaj) memorije....

dakle na tome bu radilo i nemorate si brinut....ak imate ovo kaj je u zagradama, ko bok....

Svinjoguz
03-11-2007, 10:42
Može i tako, točnije još bolje ako igra izađe nekad u 6 mjesecu, stignem skupit love, kupim komp i let the fun begin :D

uzel si mi riječ iz usta :D .

AVGstar
03-11-2007, 11:54
e a koji je req za net speed da nema ono delaya i lag i ta sranja?

infans
03-11-2007, 13:56
e a koji je req za net speed da nema ono delaya i lag i ta sranja?


:|


dsl

unknown
03-11-2007, 14:00
e a koji je req za net speed da nema ono delaya i lag i ta sranja?


:|


dsl

:|

T3

Svinjoguz
04-11-2007, 10:26
Pogledajte cijene od Optime i Metroneta, jeftini su a dobre brzine...

neg jel ko cuo nesto o crafting systemu?ja sam cuo nesto o nekom open-craftingu al nisam bas skontao..

EDIT:evo skuzil sam, nije mi se dalo prevodit samo procitajte..

Your character is not actually a crafter, him or herself. You're an elite warrior; you don't have time to create exquisite masterpieces back home! Instead, you choose a line of interest: weaponry, armor, jewelcraft, alchemy, and the like. You may dabble in other lines, but your true potential lies in your chosen area.

Throughout your adventures, you collect resources, styles and exotic ingredients which you submit to crafters of various expertise in your faction (in times of severe war, such as when your capital is under siege, many of these artisans will be so shaken, they will be unable to focus on their work), and direct their efforts towards your desired goals. These crafters are found all over the world-- some are even hermits, and have taken to remote areas. Explore a bit, and find them.

Inexperienced crafters will be much more eager to craft items for you, and you will often need to rely on apprentices for your early commissions. As you oversee more and more projects that come out successfully or experiment interestingly, a statistic of yours called Artisan Prestige will rise. The higher it gets, the more and more skilled crafters will be willing and eager to work for you.
It is not impossible at any time to have the best crafters work for you anyway, but they will likely charge you exhorbatant fees, and put your project at a low priority.

After giving your selected resources to the crafter of your choice, they will commence work on your project (except in the case of crafters whose trust you have earned through helping them, you will often be charged some sort of fee), and give you the finished product after its completion, a time which varies depending on the relative quality of the resources, how powerful an item for which you're aiming, and how popular they are (how many other players are using them).

In your travels, you may come across resources (herbs for alchemy, ore for weaponry, leathers for armor, precious metals for jewlery, you know) which you can either loot, harvest, or steal. They are of varying rarity and quality, the rarest being in the hardest to get to places, or are tricky to actually acquire.
When you choose a specialization of crafting interest, you are granted several abilities which allow you to extract stronger and more exotic resources from the world. You also are able to get better results from the same source as an untrained harvester (so someone interested in leatherworking can get better-quality hides from the same critters than someone else, say).
The lower Tiers mostly contain your basic crafting resources and ingredients to make decent, servicable items. Dungeons, remote locations, and the higher Tiers are where to find the rare and truly useful.
You also will find styles-- records of different methods of crafting in your trade, that you may give to your crafters to help them make a better product, get more specific results (such as making faster weapons at the cost of damage, crafting for certain stats, and otherwise customizing aspects of your item), or have lower chances of failure.

Resources and styles are given to the crafter, and, from a series of drop-down menus, you choose what sort of item they should make (within alchemy, for example, one might have potions, salves, minor contraptions, poisons, and other things), how high a quality they should aim for, and, if you have the appropriate styles, direct their efforts to what effects you'd like on the item.

Each resource-type (iron, mithril, copper, etc) has one of several attunements. Individual resource pieces (chunk of iron, pure mithril slab, small copper deposit, etc) come in several different flavors, each with slightly different stats.
Attunements focus the item's bonuses and penalties to specific specializations.
So an ore with the Heavy attunement makes big, heavy and clunky weapons (such as for a Chosen), and something with the Light attunement makes manuverable but lightweight weaponry (such as for a Witch Hunter).
Putting attunements into direct conflict would have poor or possibly explosive results. Razz On the other hand, combining complementary attunements with specific styles and resources can customize your item to very specific levels.

So we have a fairly diverse system that differs strongly from most crafting systems in that you don't craft stuff yourself, you just oversee the project. You also are allowed to experiment quite a bit with different resources and their attunements, different crafters and their specializations, different styles, different qualities of resources, and rare goodies that make items with odd effects.
It avoids classic levels by instead relying on the Prestige stat, without hard-restricting you from using any crafter in your faction, but it does direct what you can efficiently do.

Arbiter of Change
04-11-2007, 10:28
Zadnja vijest o craftingu (informativno, nema šta):

Speaking of things that are planned, crafting was a topic that till now really hasn't been talked about at all. Now I didn't get the details that we all wanted but I did get Mark to budge on the topic and tell us his vision for crafting.

Mark:SHere is my thinking on crafting. I don't like recipe based systems. If it's just pure recipes, it usually means a lot of hunting and pecking for the player, or it means a lot of confusion. I wanted in this crafting system to design something that was more imaginative, more interesting for the player. Was absolutely geared to WAR, So that's what we've done. And that's what we're working on. This is going to be a more open ended crafting system than other games. It's going to allow for more experimentation by the player than other games. And it's going to allow for more interesting results.

Jayson
04-11-2007, 10:55
The High Elf Shadow Warrior

When Nagarythe was riven by civil war, most of the Elves there sided with the Witch King, becoming Dark Elves. Those faithful to the Phoenix King swore to fight Malekith and his treacherous forces. These ill-fated Elves became the Shadow Warriors – the darkest, most sinister and brutal of all the High Elves.

Many High Elves have observed the brutal behavior of their kin from Nagarythe and recoiled in horror. Unsurprisingly, there are High Elves that whisper that the shadow war has left the vicious warriors of Nargarythe more like their Druchii enemies than they would dare admit.

- Warhammer Armies: High Elves

Kog zanima nek prelista nove informacije na warhammeronline.com :wink:

Arbiter of Change
04-11-2007, 11:35
I eto klase za sve Legolass, Legalazz, Legollease, itd dječicu. Ali iskreno, i ja se veselim jer ću se bar imati čemu smijati. Još samo White Lions kao pet klasu i sve je 5. :)

btw. to vam je navodno onaj cool ranger iz uvoda za Warhammer: Mark of Chaos, samo redizajniran (velik navodno).

Jayson
04-11-2007, 11:43
Mislis onaj kojeg zgnijeci ono krilato pomahnitalo demonsko?
Da, veoma kul :D

infans
04-11-2007, 13:41
A ono, od svih tih pederskih (mogu rec pederskih, ne?) elfova, shadow warrior mi jos i ok zgleda...ima nes iza sebe, ima osvetu, ima stalkersku narav, ceznju da napravi etnicko ciscenje di god dodje....aj lajk ^^

Al ono, to mi valjda ipak moja hanterska krv govori.....nemogu se maknut od huntera da kaj god napravim...u wowu sam hunter bil skoro tri godine, prije tog u anarchyu sam bil neka vrst snajperista, cak sam sad i u hellgate-u engineer (koji spada u huntere :D)...dobro imam i blademastera kojeg sam u beti digo al ono...ipak mi je najveca ljubav zašarafit machinegun na radilicu, poslat je ko kamikazu med 50 mobova, bacit usput beacon za napalm strike, radilicu dok ju ovi vec zlemaju detonirat, cucnut si u tactical-stance, ukljucit rapid fire i drmat ko luđak po njima ko da nema sutra :D

da...khm...ovo je warhammer tema 8) 8) 8)

eeer, aha da! Filmeki!

Za one koji ne primaju podcastove u newsletteru, evo tri jako zanimljiva filmica za 10-i mjesec....obavezno pogledat :wink: :wink:


http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/newsletter/2007_10/story-title_newC.gif
http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/newsletter/2007_10/shadWarrior.jpg (http://maestro.mythicentertainment.com/trk/click?ref=zq1v6u1m4_1-2dax3afdx148875&)
-paulov prikaz shadow warriora



http://www.warhammeronline.com/newsletter/2006/images/story-title_podcast.gif
http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/newsletter/2007_10/podcast.jpg (http://maestro.mythicentertainment.com/trk/click?ref=zq1v6u1m4_1-2dax3b23x148875&)
-poslastica za audiofile, podcast o stvaranju warhammer glazbe, Praški filharmonijski orkestar....savrsenstvo :cry: :cry:



..i za kraj

http://www.warhammeronline.com/newsletter/2006/images/story-title_vidofmonth.gif
http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/newsletter/2007_10/VotM_Altdorf_BR.jpg (http://maestro.mythicentertainment.com/trk/click?ref=zq1v6u1m4_1-2dax3b25x148875&)




uživajte :wink: :wink: :wink:

Svinjoguz
04-11-2007, 14:00
melee ftw, ja cu bit black orc, ono tauntanje u pvp je imbah ).

Arbiter of Change
04-11-2007, 14:11
Prejaka je glazba, mamicu joj. :D

K4ciga
04-11-2007, 15:17
S).

sorry na off topiku,ali zašt kopiraš xaviaza? :P

infans
04-11-2007, 15:36
S).

sorry na off topiku,ali zašt kopiraš xaviaza? :P

ma to mu je ruka pobjegla...nes cesto ruke tu ljudima bjeze na forumu...

Svinjoguz
04-11-2007, 16:55
S).

sorry na off topiku,ali zašt kopiraš xaviaza? :P
neda mi se pisat ; ) :D .

xaviaz
04-11-2007, 20:01
love you =) ah fi vratio se na wow dok ne dode ovo )

Jayson
06-11-2007, 14:12
Imal gdje onu dwarfovsku kompoziciju skinuti za mobitel :D :D :D
prejaka je!
Ako budu izbacivali shajbu s glazbom obavezno je uzimam!
A da, dwarfSje kralj, ftw!!! :pray:

Svinjoguz
06-11-2007, 19:34
Imal gdje onu dwarfovsku kompoziciju skinuti za mobitel :D :D :D
prejaka je!
Ako budu izbacivali shajbu s glazbom obavezno je uzimam!
A da, dwarfSje kralj, ftw!!! :pray:

smrde :D
šala naravno :D .

inache orc ftw..smrde al ne jebe me to) :D .

Jayson
07-11-2007, 11:51
Auuu, ako naletim na tebe druze bice glavomlat u svinjoguz :killyou:
Hehehe, ma razmisljao sam koji su mi drazi, orkovi ili dwarfovi... teska odluka s obzirom da 99% ljudi hoce Chaos, elfovi su mi nekako gayski.
Orkovi jesu loodi do yaya, ali nekako dwarf... kad vidim onaj amblem od politre na shtitu, pa stvarno, zar treba jos razmishljati :D :D :D

infans
07-11-2007, 12:17
.. teska odluka s obzirom da 99% ljudi hoce Chaos


vjeruj mi, kak god to granicilo sa razumom, kak god bilo nezamislivo da neko hoce igrati elfove, kak god bilo nevjerojatno da neko uopce pomisli boriti se za stranu dobra.....odnos order : destruction ce ti bit oko 65%-35%


i uvjek se tak dogodi. jos su sad pogotovo dali elfovima shadow warriore.
onak, elf je, ima u imenu shadow, ranged klasa je tak da more odiza drmat, pa koj ga klinac nebi htio igrat....

vec vidim 15 shadow warriora, Leegolas, Legolass, Leggolaas, Legoolas, Leegollas i Legolaas.

Vitreol ti uzmi ove lijeve ja bum ove desne....


:kill: :kill:

Jayson
07-11-2007, 12:21
Pa koga god sam pitao, svi su rekli chaos choosen...
Ja sam za dwarfove jer su underdog. Tako sam i WoW-u troll, jer su underdog 8)
Ono, jedan ali vrijedan! Vidimo se na battlefieldu :wink:

Arbiter of Change
07-11-2007, 13:21
Stunties FTW! :D
Ja ću isto valjda sa Dwarfom kao 1. likom, vjerojatno sa Orcom kao 2.

Svinjoguz
07-11-2007, 20:18
slazem se..

ako cu igrat onda Order-pijanci dwarfovi :D

a Destro-orkići ) 8)

Arbiter of Change
10-11-2007, 11:20
Svježe informacije:

The RvR Team

The construction of the Elf scenarios is well under way with the first seven in various levels of polish. We should have three of those seven , along with some new scenarios for the Empire and Chaos zones. We have also been making changes to existing scenarios across all pairings. These changes have been focused on equalizing run times between the realms and adjusting the game play based on the feedback we have received. This week we’re going to evaluate ways to make access to scenario queues easier, while still keeping an immersive feel.

The Item Team

Itemizing the elf chapters continues… What does itemizing a chapter entail? Well we go through every quest that gives rewards and create 24 quest items for it. Every quest in WAR gives you a choice of reward when you complete it, and those rewards are filtered to only show items that are specific to your career. Then we do the same thing for influence rewards -- influence rewards are also filtered in a career-specific way.

Then we figure out all the monsters in that chapter and make sure that they drop loot, and that the loot is level appropriate for that monster. We also make sure that players will also drop loot when killed in RvR when we do this. Then we hook up all the stores in that chapter, including the renown stores – where all the great RvR items can be found.

Afterwards we create all the loot for the three PQs in that chapter. Each PQ boss can drop some very-rare unique items, and some rare and uncommon stuff too. PQ bosses also drop most of the armor-set pieces. If there’s a set piece noted for a PQ in this chapter, we add those items to loot that can appear in the chest. We’ve also been looking at how we give out loot in PQs this week – But that will be in an Update later on by the PQ Team.

So, as well as just churning out items for the elf chapters we’re also putting in new stuff. We have our first iteration of the Trophy system in testing right now. We’ve been doing all our testing using an in-game Witch Hunter model, and it’s been fun trying out all the combinations of placement points.

Let me tell you that what I was shown with this first iteration of the Trophy system is certainly very exciting. The Witch Hunter is a great model to show off the Trophy system, especially with all the visual doodads and thingamajigs that they can have hanging around. It’s *almost* like you’re doing a visual conversion on the model itself, like you would with a Warhammer Fantasy miniature.

The Cities Team

Hello from Altdorf! The cities team has been busy this week doing some really fantastic work on the Empire’s home city. One of our biggest tasks this week has been working on one of the most important elements of a good city: pubs! One of my favorite pubs located on the docks tentatively called “the Blow Hole”. Once an Empire Galleon, the remains of this old ship have been salvaged to form the entrance. It’s immediately recognizable from a distance and sure to be a favorite place to unwind and swap stories.

Another exciting feature we added this week are the crypts beneath the Temple of Sigmar. Our content developers have been delving deep underground, adding terrifying encounters with the undead, spirits, and deranged monks. These places are extremely tough and will be a challenge even for the most seasoned adventurer. The monks are always looking to add a few more tombs. More to come!

The UI Team

Most recently we just overhauled the main map from the ground up. Until this point, we had only zone level maps and then a long list of names of all the zones. Now we have a World map and a Pairing level map, as well as the Zone maps, and a method of navigating between them that should feel very intuitive.

These changes to the system has allowed us to integrate many things into the maps that weren't there previously, such as the quest tracker (allowing for more fluid waypoint toggling), filters to turn on and off various pieces of information, and by far my favorite, map coordinates. Hooray! Coordinates have actually been very useful to the development process though they were originally designed only for player use, so it just goes to show you how good designs can be pervasively beneficial.

Oh, the maps are now larger so that you can get a much clearer visual picture of what you're doing, and where you need to go at any time.

Overall the maps are very indicative of the style that we're going to be using in all of the UI, in particular the parchment graphics, and we're using the maps in other places that they can help to provide more information to the player. In fact, we've just begun integrating the map system into the Tome of Knowledge, so you'll be able to see a visual representation of your Main map in special key locations in the Tome as well.

Needless to say, the Tome of Knowledge is going to be one of the main objects in the game that players will be interacting with on a day to day basis. The designs of the Tome, in this case in regards to maps, really make it feel like you’re holding an actual large bound book in the game. I can’t wait to see someone try and create a Tome in real life.

The Combat and Careers Team

Marauder: We had so much feedback from the Marauder peek last week that we thought we'd get a little more into detail! The Marauder is "dual wielding" in the sense that they have a weapon in their right hand, and a mutated...thing...in what was formerly their left hand, and they're beating you over the head with both hands at the same time. Whenever they're mutated, they'll get the same combat benefits that someone dual-wielding weapons would get, and their mutated limb is considered to be a rare-quality weapon as far as DPS goes.

As far as the mutations themselves, the Marauder will have several different mutated forms which each provide different benefits and unlock different abilities: a claw-like arm will increase their Weapon Skill and its attacks will be suitable for taking down heavily-armored targets (e.g. Rend, a shredding attack which causes damage over time and increases each time you apply it), while a bone-bladed forearm will increase their Strength and provide strong positional attacks (e.g. Impale, which does heavy damage but can only be used from the victim's back), and a crushing club-like appendage will increase their Toughness and grant attacks which sweep larger areas at a time (e.g. Demolition, which hits all enemies in a cone in front of you and knocks them down).

Additionally, there will be some special abilities which are usable in any mutated form (such as Uncontrollable Warping, which makes your mutated arm explode right off of your body, damaging everything nearby...and you, too!).

Tooltips: Up until this point, the Beta tooltips have been fairly rudimentary, but our tooltips as a whole will be getting a large overhaul soon. While it may seem simple at first glance, keep in mind that your abilities are constantly improving as you increase in rank - we make strong efforts to ensure that your abilities will -always- be useful, but this means that they're always changing, which wreaks havoc with tooltips!

Some upcoming changes will finally allow us to show you some more of the actual numbers that drive your abilities. For example, a Bright Wizard's "Sear" will no longer simply say "A basic magical attack", but will instead say "Deals 18 Elemental damage to your target", and you'll be able to see the automatic upgrades that are inherent in your abilities when it says "Deals 47 Elemental damage to your target" a couple of ranks later. Additionally, we'll have far-more-detailed ability data, including build time, cooldown time, cost, range, requirements, and so on, for every ability.

That should answer most of the questions in regards to the abilities and how the mutations interact with each other in regards to the Marauder. The update to the tooltips also helps as well. Now you’ll have a much better understanding of how the various abilities stack up to each other, but how they compare as they level up as well. No more hiding behind vague descriptions and that is certainly a good thing.

Well that wraps up this week’s Beta Update for all the lads and lasses out there. Between this and the October newsletter that you should be getting shortly this should help fill your craving for all things WAR!

Until next time, keep it tuned here… Same Squig time! Same Squig channel!

Stryder
10-11-2007, 12:39
jel ima informacija kad če open beta i hočeli je uopče biti?

Jayson
10-11-2007, 15:38
Bice mui bjen, ko vol u kupusu, bwahahaha :D :D :D

infans
10-11-2007, 20:14
open beta jako tesko...

closed beta ilitiga....."Beta. WOT is CLOSED!" se otvara ponovno pocetkom 12-og

Svinjoguz
10-11-2007, 20:35
i onda..mogli bismo balkanski guild osnovat s endgame ciljevima...ako igra ispadne dobra..al otom potom :D ).

inace beta se otvara za nekih 3-4 tjedna..oni koji su unutra..gg.

a i vidim na forumima da su poslali par beta invitova pa provjerite inboxove..mozda ste bas sretnik :D )

Jayson
10-11-2007, 20:42
Balkan guild ---> Balkan Dwarfs :D

Svinjoguz
10-11-2007, 20:47
Balkan guild ---> Balkan Dwarfs :D
destro anyone? :gitara: .

nego jesu li objavili zadnja 2 careera za dark elfove i high elfove, za Shadow warriora znam al za ostale ne..

Jayson
10-11-2007, 21:25
Sem Shadow warra.. nope nuthin!

Svinjoguz
10-11-2007, 21:29
Sem Shadow warra.. nope nuthin!

ahh..moja pretpotstavka bi bila da ce bit nekakav stealth rogue i assasin i da bi mogli ubacit nekog badass warlocka of infinite darkness and evil :P ..al opet to su samo pretpotstavke..vasa misljenja?

Arbiter of Change
10-11-2007, 21:40
Igra neće imati nikakav stealth.

Svinjoguz
10-11-2007, 21:48
Igra neće imati nikakav stealth.

vidis to nisam znao, sve to mi nekako naslucuje da ce mythic spremit odlican mmorpg sa vlastitim naceljima, ali igra vise nadire "evolucijskom" neg "revolucijskom" razvitku sto je meni odlicno.Ne volim neugodna iznenadjenja. :wink:

Arbiter of Change
10-11-2007, 22:08
To da će igra biti drugačija od ostalih modernihSMMO naslova je sigurno, premda će se stariji igrači prisjetiti nekih elemenata iz starijih naslova (primarno DAoC, a koliko čujem i iz Everquest, ali 1.). Mene samo više brine tehnička strana igre, zato jer im je sve izvrsno smišljeno, ali kvaliteta animacije, GFX i to (u zvuk ne sumnjam nakon one Dwarfy music) je na tankom ledu. U dosadašnjim videima se vidi da su animacije malo "choppy" i to, ali valjda će se srediti do kraja (beta i to sve). Hell, još nismo niti vidjeli previše screensa sa lighting i weather efektima (sve do sada je bez tog dvoje).

Svinjoguz
10-11-2007, 22:14
To da će igra biti drugačija od ostalih modernihSMMO naslova je sigurno, premda će se stariji igrači prisjetiti nekih elemenata iz starijih naslova (primarno DAoC, a koliko čujem i iz Everquest, ali 1.). Mene samo više brine tehnička strana igre, zato jer im je sve izvrsno smišljeno, ali kvaliteta animacije, GFX i to (u zvuk ne sumnjam nakon one Dwarfy music) je na tankom ledu. U dosadašnjim videima se vidi da su animacije malo "choppy" i to, ali valjda će se srediti do kraja (beta i to sve). Hell, još nismo niti vidjeli previše screensa sa lighting i weather efektima (sve do sada je bez tog dvoje).
to sigurno..sam da ne naprave nekakavmajor zajeb, wow bu bil ko sir pokraj misa kad izađe warhammer..al opet, trebamo se strpit...jos pola godine do izlaska, ak sve odrade kak spada.. :D :D .

ssalG
10-11-2007, 22:47
Ma nezaboravi da će u isto vrijeme izaci i AoC koji će ljudima ponudit drugačiji koncept igranja nego WoW koji su igrali zadnjih par godina.

Svinjoguz
10-11-2007, 23:13
Ma nezaboravi da će u isto vrijeme izaci i AoC koji će ljudima ponudit drugačiji koncept igranja nego WoW koji su igrali zadnjih par godina.
calm down:D..trebaju prvo izac svi ti novi mmo-evi, AoC ce izaci nesto prije Warhammera kako mi se cini, ako bude nekakav trial budem svakako probao, a tu su jos neke druge mmorpg igre, chronicles of spellborn, star trek online, tabula rasa...ali medju svim tim mmorpgima mi se najvise svidja warhammer i conan..iako dajem prednost warhammeru al cuj nikad neznas, mozda cu igrat warhammera, mozda conana a mozda neki treci mmo tipa chronicles of spellborn a mozda ostanem na wowu...yet to be seen..sam da ne naprave neka nagomilana sranja...

Jayson
11-11-2007, 02:59
Nema sanse da to ispadnu sranja, jer ljudi su gledali i wow i GW i dosadasnje mmo igre i valjda su naucili na tudjim greskama. Warhammer ima par inovacija ali Conan je taj koji donosi revoluciju u mmo svijet samim svojim gameplayom. Mislim cinjenica da moras ciljati sa lukom i strijelom i opaliti po svom nahodjenju dodaje toliku dozu realnosti da jednostavno neznam hoce li War moci drzati korak s tim... ali treba sacekati i vidjeti. A sto se tice releasa, Mythic je vec nagovjestio pomjeranje roka, sve dok nedobiju igru kakvu zele. Za Conana neznam. Uglavnom, jedva cekam. Evo Tabula Rasa je vec izasla, pa cemo vidjeti na sta ce to liciti! :D

infans
11-11-2007, 09:07
Nema sanse da to ispadnu sranja, jer ljudi su gledali i wow i GW i dosadasnje mmo igre i valjda su naucili na tudjim greskama.


A tak su i za fakin tabulu rasu govorili da donosi potpunu revoluciju u mmo svijet pa je na kraju ispala teski bullcrap....cak i ako zanemarite cinjenicu da izgleda ko da ju je crto star-trekovac kojem su prvi put u životu tutnuli u usta joint, cak i ako zanemarite cinjenicu da je jedina stvar koju radis ubijanje aliena, cak i ako zanemraite cinjenicu da vam se barem 8 puta na sat dogadja cinjenica da se vracate s hrpom kvestova u grad koji vise nije vas, cak i ako zanemarite cinjenicu da se sve svodi ni in-and-out farmanje....tabula rasa nije donjela apsolutno ništa novo. a imala je wow i gw za ucit-od.



Mislim cinjenica da moras ciljati sa lukom i strijelom i opaliti po svom nahodjenju dodaje toliku dozu realnosti da jednostavno neznam hoce li War moci drzati korak s tim


Igraj fakin morrowind ak te to veseli. aoc je na taknom ledu....uber-grafika = problemi, uber-moderan sistem combata = problemi, 50% populacije dok cuje Conan se sjeti nabildanog i suncokretovim uljem namazanog Švarcenegera kak maše s komadom plastike umjesto maca i dere se "Ai kill yoah! Yoo aah gonna daai!" i jednostavno im se zgadi sama pomisao na conana, pa i na sve kaj ima veze s njim. A sto se tice luka i strelica, i uber-naprednog sustava borbe, okupi ljude iz kvarta, slozite si od šasije bicikla lukove i strelice i igrajte se kauboja i indijanaca....il njemaca i partizana....da vidiš napredni sustav ciljanja...

Arbiter of Change
11-11-2007, 09:14
AoC-a (hehe) će dotući lag, pogotovo ako pogledate kako tamo funkcionira fighting sistem. I iskreno, Tabula Rasa nije tolikoSloša igra, već su drugačiji setting, dugo razvijanje i loš (ali stvarno loš) izgled na low detaljima neki od odbijajućih elemenata. Samo "napucavanje gameplay" je vrlo dobro i baca na Gears of Wars. Ne znam za end game content, nažalost.

Warhammer Online je/će biti dobar zato jer praktički proširuje i nadograđuje na već postojećim mehanikama (kvazi turn based tako da se igrači ne "prestraše" nečeg novog) uz pomoć svojeg iznimno zanimljivog Lore-a, što samo po sebi dovodi do zanimljivog i svježeg sadržaja (klase su najbolji primjer toga).

Svinjoguz
11-11-2007, 11:32
Arbiter post

zato mi se i dopada War, nema nekakvih (ne)ugodnih iznenadjenja, vec sama "klasika"(ne glazba vec igre :D ), ali naravno sa dodatnim sadrzajem i mogucnostima..a i ovo sa klasama je /agree..u svakom damn RPG-u vidjam warriora itd, vrijeme je za laganini promjene kaj se tice toga i ekstra nove brand new klase(careerse, jel) :kill: .

Arbiter of Change
11-11-2007, 15:00
Slažem se naravno.
Evo novi (ne baš novi, ali konačno dovoljno kvalitetan) "artwork screen" koji potvrđuje da Black Guards neće biti ograničeni jedino na halebarde kao svoja oružja:
http://img.photobucket.com/albums/v323/Berzerkir/BlackGuard.jpg

ssalG
11-11-2007, 17:57
Nema sanse da to ispadnu sranja, jer ljudi su gledali i wow i GW i dosadasnje mmo igre i valjda su naucili na tudjim greskama.


A tak su i za fakin tabulu rasu govorili da donosi potpunu revoluciju u mmo svijet pa je na kraju ispala teski bullcrap....cak i ako zanemarite cinjenicu da izgleda ko da ju je crto star-trekovac kojem su prvi put u životu tutnuli u usta joint, cak i ako zanemarite cinjenicu da je jedina stvar koju radis ubijanje aliena, cak i ako zanemraite cinjenicu da vam se barem 8 puta na sat dogadja cinjenica da se vracate s hrpom kvestova u grad koji vise nije vas, cak i ako zanemarite cinjenicu da se sve svodi ni in-and-out farmanje....tabula rasa nije donjela apsolutno ništa novo. a imala je wow i gw za ucit-od.



Mislim cinjenica da moras ciljati sa lukom i strijelom i opaliti po svom nahodjenju dodaje toliku dozu realnosti da jednostavno neznam hoce li War moci drzati korak s tim


Igraj fakin morrowind ak te to veseli. aoc je na taknom ledu....uber-grafika = problemi, uber-moderan sistem combata = problemi, 50% populacije dok cuje Conan se sjeti nabildanog i suncokretovim uljem namazanog Švarcenegera kak maše s komadom plastike umjesto maca i dere se "Ai kill yoah! Yoo aah gonna daai!" i jednostavno im se zgadi sama pomisao na conana, pa i na sve kaj ima veze s njim. A sto se tice luka i strelica, i uber-naprednog sustava borbe, okupi ljude iz kvarta, slozite si od šasije bicikla lukove i strelice i igrajte se kauboja i indijanaca....il njemaca i partizana....da vidiš napredni sustav ciljanja...

Majko mila koju si gomilu sranja prosro, pa to je strašno.

infans
11-11-2007, 18:05
Majko mila koju si gomilu sranja prosro, pa to je strašno.

:rotfl:

xaviaz
12-11-2007, 21:37
true =)

Paske
13-11-2007, 08:34
Nema sanse da to ispadnu sranja, jer ljudi su gledali i wow i GW i dosadasnje mmo igre i valjda su naucili na tudjim greskama.


A tak su i za fakin tabulu rasu govorili da donosi potpunu revoluciju u mmo svijet pa je na kraju ispala teski bullcrap....cak i ako zanemarite cinjenicu da izgleda ko da ju je crto star-trekovac kojem su prvi put u životu tutnuli u usta joint, cak i ako zanemarite cinjenicu da je jedina stvar koju radis ubijanje aliena, cak i ako zanemraite cinjenicu da vam se barem 8 puta na sat dogadja cinjenica da se vracate s hrpom kvestova u grad koji vise nije vas, cak i ako zanemarite cinjenicu da se sve svodi ni in-and-out farmanje....tabula rasa nije donjela apsolutno ništa novo. a imala je wow i gw za ucit-od.



Mislim cinjenica da moras ciljati sa lukom i strijelom i opaliti po svom nahodjenju dodaje toliku dozu realnosti da jednostavno neznam hoce li War moci drzati korak s tim


Igraj fakin morrowind ak te to veseli. aoc je na taknom ledu....uber-grafika = problemi, uber-moderan sistem combata = problemi, 50% populacije dok cuje Conan se sjeti nabildanog i suncokretovim uljem namazanog Švarcenegera kak maše s komadom plastike umjesto maca i dere se "Ai kill yoah! Yoo aah gonna daai!" i jednostavno im se zgadi sama pomisao na conana, pa i na sve kaj ima veze s njim. A sto se tice luka i strelica, i uber-naprednog sustava borbe, okupi ljude iz kvarta, slozite si od šasije bicikla lukove i strelice i igrajte se kauboja i indijanaca....il njemaca i partizana....da vidiš napredni sustav ciljanja...

Mislim da te teta u vrtiću opet tukla po guzi jer si bio zločest :shock:

infans
13-11-2007, 13:18
Off-topic :nonono:

Ha kaj sad, vele ovi da je ovo demokratska drzava, pa mogu nekom ak mi digne zivac to sasut u facu, a on ak zna nek me tracerouta, dodje doma i opali letvom po ledima....

....ak ne....ha kaj sad :)



Anyways on topic.....doslo nam je pismo od mythica, tocnije njegovog europskog centra pa izgleda da cemo ko gilda biti i u europskoj verziji bete...

jej :D :D


Hello there,
The signup for the European guild beta was at the same time and through
the same form as for the US beta. As you probably know that closed back
in May. We do appreciate that there are several guilds who had both US
and EU arms who would not have been able to apply for both betas and we
are looking at ways in which we can offer a second crack of the whip to
guilds who didn't get into the first beta draw. When we have details of
that, we'll be sure to announce them on our news page as well as on the
major community sites.

Best regards

IainC--
Iain 'Requiel' Compton - English Community Manager
European Warhammer: Age of Reckoning team
http://www.war-europe.comS

Jayson
13-11-2007, 17:22
Haj gz mf, tebi i tvojoj gildi, imaces priliku vidjeti sta je to Mythic zapravo napravio a sta ne, pa kad se fino naigras opet zapali svoj joint pa udri po forumu :wink:

Sto se tice Conana, nerazumjem gdje su ti problemi oko uber-grafike i uber-combat sistema. Navodis neke probleme bez ikakve podloge. Pokazi mi probleme i recu bravo care! Ono sto sam ja rekao jeste da je to imba inovacija sto se tice ebenog mmo-a, nije isti roll dice and hope to hit shit kao u WoW-u nego te covjek face to face opendreci onim uber-tuhenderom u glavurdu i znas da je to njegovo djelo, njegov skill a ne racunarska matematika.

Druga stvar - mislis da mene zanima tvojih 50% populacije koja riga na samu pomisao na Schwarzenegera, covjek je utjelovljenje Conana, cak i onaj Conan u traileru lici na Schwarzenegera, a ti ako imas neki problem sa njim pisi mu pismo i njemu se zali.
Meni je covjek u filmu bio extra a to sto ti vrsis poredjenja danasnje hiper-matrix-computer animacije sa ondasnjim plasticnim macevima, pa necemo biti tolko iskompleksirani. A ako mislis da ce ljude Schwarzeneger odbiti od igranja Conana :nonono: tesko!

infans
13-11-2007, 23:47
Pod velikim problemima mislio sam opcenito na sistemske zahtjeve upakirane sa enormnim mogucnostima borbe koje rezultiraju lagom.

Cisto tehnicke prirode...recimo...sistem wowa i kvazi-turn-based mmo-a.

Dmg, hit chance, critical, spellcasting, movement, range, sve se zasniva i racuna na internoj matrici koja preracunava parametre. Ta je matrica smjestena u samoj igri koja je na tvojem hardu, te sama, bez potreba internetske veze racuna na, kako si spomenuo "roll the dice" sistemu, te izbacuje gotove rezultate koje šalje serveru. No, ti rezultati su čisto alfanumerički i kao takvi zauzimaju minoran bandwidth.

On the other hand, u igrama igrma poput conana i inih (vecina mrežnih fps-ova, bf2142 primjerice), ti imaš enorman kut pogleda u u svakom smjeru možeš odaslat projektil... Nišan ti može biti usmjeren bilo kuda, a tvoj projektil, bio on stelica, metak, cigla ili štemmajzl, može napravit bilo što. Stvar je u tome da te bezbrojne mogućnosti su svaka za sebe i svaki tvoj pokret i klik miša se direktno prenosi na server. Samo po sebi zauzima veliku kolicinu bandwidtha. Uostalom, znas kolko je lag znao jebat u bf-u dok se skupi 50tak igraca...

E sad, upari to u mmo. U battlefieldu (znam da ga se drzim, al je dobar primjer) su svi modeli generički, dakle vec prije uploadani u memoriju, te se ne mijenjaju. I prilicno ih je malo....60tak maksimalno. Zamisli mmo. Uzasno puno ljudi sa uzasno puno razlicitog armora. Jednako uzasno puno podataka. Jednako uzasno veliki lag. Dodaj tome i bezbroj mogucnosti skillerske borbe = jaaaako veliki lag.

Dobar primjer za to je Hellgate. Neznam koliko si upoznat s njim, ali fakat je tehnološki napredan, ima dobar engine, shadere, uber izgleda itd. No, uz samu cinjenicu da je borba slicna takvoj kakvu spominjes kod Conana (em melee, em ranged, em spellcasting, ali sve na principu skilla), veze se i mogucnost engina da ti je lik potpuno vizualno kostumizabilan. Dakle, nemoze se dogodit da izgledas isto kao netko drugi jer svaka komponenta tvog armora je unikatna, a i na unikatan nacin boji tvoj cijeli armor. Dodaj tome i mogucnost modanja oruzja sa ne-predefiniranim modovima, dakle takodjer random statova i izgleda i dobio si jednu ogromnu kašu podataka koje nekako treba prenijet.

Jedini, mozda i ne najsretniji nacin da se to izvede a da nije potrebna 10mbit-na veza je da se drasticno smanji detaljnost tekstura i kolicina poligona na ljudima oko tebe. A tu dolazi do ogromnog kontrasta, jer ti izgledas prebolesno, dok u usporedbi s tobom ljudi koji te okruzuju izgledaju ko krpe poligona. Strasno.
Mislim, nije tak strasno al dok imas shadere na maksimumu, antialiazing na high, sve teksture na very high i ukljucis dynamic lighting tvoj lik izgleda maltene ko protagonist nekog blizzardovog cinematicsa, a ostali su ko iz neke lose scene hostesa koje bacaju maramicu u need-for-speedu.

http://img28.picoodle.com/img/img28/5/11/13/t_screenshot0m_6be614a.jpg (http://www.picoodle.com/view.php?img=/5/11/13/f_screenshot0m_6be614a.jpg&srv=img28)
Recimo....igra u high detaljima, moj lik, engineerka sa snajpercinom u sredini izgleda genijalno (dobro, sad sam sav u crnom pa se ne vidi tolko detalja al ajd ^^), ovaj lik kraj mene....jadno

http://img30.picoodle.com/img/img30/5/11/13/t_screenshot0m_0519f67.jpg (http://www.picoodle.com/view.php?img=/5/11/13/f_screenshot0m_0519f67.jpg&srv=img30)
NPC u igri....polu-dobra kvaliteta....

http://img35.picoodle.com/img/img35/5/11/13/t_screenshot0m_e298c01.jpg (http://www.picoodle.com/view.php?img=/5/11/13/f_screenshot0m_e298c01.jpg&srv=img35)Shttp://img31.picoodle.com/img/img31/5/11/13/t_screenshot0m_31a9b9e.jpg (http://www.picoodle.com/view.php?img=/5/11/13/f_screenshot0m_31a9b9e.jpg&srv=img31)
Moja engineerka (dok je jos bila mala :)) al dok nisam skuzio da mi i na very high shaderima i dynamic lightsima igra radi u komothih 30-35 fpsa...
Nema te divote s preljevanjem masnog svijetla al dobro i detaljno izgleda...

http://img28.picoodle.com/img/img28/5/11/13/t_screenshot0m_fbfde5c.jpg (http://www.picoodle.com/view.php?img=/5/11/13/f_screenshot0m_fbfde5c.jpg&srv=img28)
Evo ovu sam sad drmnuo....vidi se fakat velka razlika....ovaj kraj mene je neki njubek cabalist :)


Anyway, malo sam se mozda prevec raspiso...al i think you get the point...

Arbiter of Change
14-11-2007, 17:34
Dobro objašnjenje (bar do Hellgate screenova :D).

Jayson
14-11-2007, 18:22
Bravo care, nema sta!
Sta reci, sve si fino objasnio i pojasnio, i svjestan sam da svaki tvoj potez zauzima tonu bandwidtha ali skontaj, valjda su i ljudi u funcomu i eidosu dovoljno pametni da znaju sta rade (bar se nadam da jesu) i da nece opterecavati mrezu do neprepoznatljivosti charova kao sto je slucaj sa tim ocajnim cabalistom kraj te tvoje mace :wink:
Hellgate sam pratio neko vrijeme, trailer je bio prejak ali nisam bio upoznat sa grafickim detaljima unutar same igre, te govorili su kao bice free mmo a i pay and play verzija. Nebitno. U svakom slucaju svidja mi se taj pristup u Conanu a kako ce ga ostvariti vidjecemo kad izadje!

Ali eto da neodemo previse off topic - Warhammer ce biti beton (u odnosu na WoW :wink: )
:D :D :D

infans
14-11-2007, 18:23
Dobro objašnjenje (bar do Hellgate screenova :D).

a jos si nisam mogel vjerovat da mi tak dobro radi a tak lepo zgleda :D bokte iam laptop star 2 godine sa x1600 nutra (doduse ima grafa 512 shared (256 svoje, 256 si uzima od sistemske), a to fakat spasava situaciju sa ultradetaljnim teksturama) a tak mi lepo radi .D


al ono, dobro je za shvacanje kaj se moze ocekivat u conanu....

Svinjoguz
16-11-2007, 19:32
e ovak..jeli istina da biti Chaos Vs Empire, Dwarf Vs Ork i Dark elf Vs High elf battlefrontovi i da ce se na tom "battlefrontu" moci boriti samo pripadnici rasa koje su predvidjene za taj battlefront.. i dali je kao orc mogu uc na RvR polje gdje se tuku dark elfovi?

nemojte mi slat linkove za podcastove jer mi je upravo crkla zvucna, integrirana neradi :(

Jayson
16-11-2007, 21:00
Citao sam sad neznam tacno gdje, mislim da je bilo u Grab Bag Questionima na FAQu, kazu da ces biti u mogucnosti putovati svojim likom od realma do realma tako da ces sa svojim ruznim orkom :wink: ici mlatiti humane i elfove ako vec dwarfovima nemozes nista :D a to ces moci izvesti cak od prvog lvla. Znaci odes (neznam kako ce se to putovanje odvijati, vjerovatno via Townportal ili na slican teleporterski sistem :rotfl: ) na realm koji zelis i lvlujes redeci kvestove te rase.
Uglavnom, da moze se mjenjati battlefront.

Svinjoguz
16-11-2007, 21:30
Citao sam sad neznam tacno gdje, mislim da je bilo u Grab Bag Questionima na FAQu, kazu da ces biti u mogucnosti putovati svojim likom od realma do realma tako da ces sa svojim ruznim orkom :wink: ici mlatiti humane i elfove ako vec dwarfovima nemozes nista :D a to ces moci izvesti cak od prvog lvla. Znaci odes (neznam kako ce se to putovanje odvijati, vjerovatno via Townportal ili na slican teleporterski sistem :rotfl: ) na realm koji zelis i lvlujes redeci kvestove te rase.
Uglavnom, da moze se mjenjati battlefront.

ok thanks..radim velku najavu za WAR, objavit cu je tokom sljedecih dana, cya) :D

JedimiNjoke
17-11-2007, 00:10
Jao jedva čekam da izađe ovo da prestanem sa WoWom i njihovim propalim World PvPom i neuspješnim balansiranjem!

Samo ne znam kako ću se prilagodit DnD sustavu igranja (sa WoWa na to :P)

Svinjoguz
17-11-2007, 09:02
Jao jedva čekam da izađe ovo da prestanem sa WoWom i njihovim propalim World PvPom i neuspješnim balansiranjem!

Samo ne znam kako ću se prilagodit DnD sustavu igranja (sa WoWa na to :P)

covjek zna :bravo:

povezanost pve-a i pvpa mi se najvise svidja, a ni questovi nisu za baciti..

infans
17-11-2007, 09:48
svinjoguz radis najavu? :) lepo vidjet da su se i drugi ljudi poceli interesirati za war, btw, ak hoces moš mi ju pm-at da provjerim kaj nebi neku blesavocu napiso :)




btw, PADA SNIJEG!!!!!


(...duck 'n' cover!)

Svinjoguz
17-11-2007, 10:00
viewtopic.php?t=16426 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=16426)


najava je tam skroz dole, zadnji post u stranici..

infans
17-11-2007, 14:18
Hm, sprocito, dao si si truda fakat, nije tak lose, lol-o sam na ono o gadanju kralja s paradajzom :rotfl: :rotfl: od nekud mi poznato :D :D

evo ti malo hintova koje sam uocio;
-rvr si dobro obradio....sazeto, al najbitnije informacije su tu...
-malo je prekaoticno slozeno nabrajanje careera, nisi napiso nis o odnosima klase-arhetipi koji je fakat bitan da izbjegavanje komentara poput "ma sve to je jedno te isto", brijem da smo ja i arbiter dobro objasnili taj odnos, pa moš to iskoristit
-character costumization si napiso dvaput :D
-kvestovi su ok, rijeseni, isto kratko i sazeto...
-combat system isto ok, mozda da malo jos pojasnis taktike, brijem da sam ih isto tu negde objasnio
-crafting, mozda ne tolko nabrajat da nece bit farminga, jer koji je smisao ne se potrudit za neki odlican item....farming nije u nacelu nest lose, los je nacin na koji je izveden u mnogim igrama....uostalom, ima o crafting sistemu dosta toga napisanog, tak da se moze detaljno objasnit...
-vracam se na pocetak :) imo, malo prevec drndaš o wowu :) znam... bitan je, al, bezobzira kaj sam ga i sam igro dobre 3 godine, ipak ne volim dok se war usporeduje s njim...a opcenito dok se mythicovce nest pita za wow, odgovor je "And this is the moment when the camera falls down and blood starts to splatter across the room."
-e da, druga recenica je nes sfafana, si mislio "od tada(...)"...anyway probaj to reformulirat...
-dobro mozda sam picajzla, al ono, nacito sam se i napiso svacega tak da...ak pises recenziju, probaj cim manje sebe unosit u nju, dakle objektivnost > subjektivnost, kolko god ti se igra svidjala / ne svidjala, moras se potrudit da donosis stav o njoj iskljucivo na temeljnu dostupnih informacija, te nacina na koji one koreliraju sa stavovima vecine...jebiga, ak se nes radi nek se napravi posteno :wink: :wink:

Al ne, all in all, good job :wink: :wink:

Svinjoguz
17-11-2007, 15:30
infansov post



citao sam nesto o archetypesovima al mi nije bas kristalno jasno sto je to(nemojte mi slat linkove za podcastove, crkla mi je zvucna), ali pretpotstavljam da je to ono "everyone will have capability of fighting" ..tank odradi tanking, onda ode u full dps tj. svi ce se moc borit, healeri ce hilat tako sto dpsuju...

jel to to? :wink:

i na kojem sistemu fuckcionira crafting ako se zna?

sorry sta davim al mi je riknula zvucna pa nemogu cut sto govore na video-isjechcima

ty unaprijed kasnije cu dodat o archetypesovima, craftingu, opis svih klasa i redovito cu doradjivat najavu kako cure nove vijesti

poz

Jayson
17-11-2007, 16:23
Gz m8, nije lose ispalo, a vidim da si radio i najavu za Wrath of the Lichking :wink: , ono pljujemo WoW a ovamo najavljujemo, mmmehehe, zaeban si ti igrac. :evil:

infans
17-11-2007, 16:32
a tele jedno malo :rotfl: :rotfl: jos mi cudno bilo kak neznas o kraftingu, al sam mislio da sam zabrijo....jos si ti stavil onaj iscrpan post o njemu u kojem fakat sve pise :rotfl: :rotfl:

viewtopic.php?t=2987&postdays=0&postorder=asc&start=180 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=2987&postdays=0&postorder=asc&start=180)

a za arhetipove....evo quote nekog mog davnog posta...ima jos nutra brijem i o klasama nes, isto i o costumizabilityu....koja sam ja ljencuga, neda mi se vlastit post citat :rotfl:



-Will the Hammerer class be able to vield axes?
-(...) No, he is a Hammerer, he wields hammers!

-perhaps a crossbow?
-hammerer = hammers!

-a dagger
-A BLOODY HAMMER! Tis all he does! All day long! Smashes things! Until they drop dead. On the floor! With a bloody hammer imprint on their faces!


Ove su informacije vec vani, o tierovima etc, cak su i u podcastima spomenuti, tak da se smije rec....dakle 4 tier podrucja = 4 tier-a opreme. Nesto ko npr zone u wowu...durotar, ashenwale, stranglethorn etc...

Ofc, nisu tak velika nego primjerice velicine pola kalimdora....

Dakle, noob podrucje = tier 1 podrucje. Rewardovi od kvestova, buy-abilni itemi, sve kaj se tu moze dobit su tier 1 itemi.
Imaju odredeni look, koji je ujednacen, dakle necete dobit klauna u rozim hlacama, zelemin cizmama, plavoj majci na zute tockice i narancastoj kacigi.
A buduci da postoji 24 klase, svaka klasa ima svoj set (ne nuzno npr dragonstalker set s set bonusom, vise set po izgledu, sto naravno ne iskljucije i posebne setove sa set bonusima). Po kojem se moze nadaleko razlikovat i rec
"Aha, znaci izgleda ko ogromni željezni tenk, dimi se zelena kaos energija iz njega, ima sekiru od 150 kila - chosen!"
-ili
"Malo je, bradato je, oklopljeno je, ima stit, živcano je, dere se "Smrt fašizmu!" i zaletava se u kaj got vidi - aha, Ironbraker!"

Kak napredujete kroz ta podrucja, naravno u xp-u, susrecete puno RvR scenarija, sto su u biti Battlegroundsi u wowu sa nekom svrhom....i to ne nekom banalnom, lovljenjem zastave itd (Kakve veze ima fakin zastava sa pilanom??) nemo recimo, Gates of Ekrund, greenskinsi (goblini i orkovi) napadaju odredenu tvrdavu, boljerec "zabunkana vrata" tipa orgrimmarska vrata, katapultiraju se gore, pokusavaju ju razorit, probit vrata, sjebat im obrane, dok se dwarfovi brane.

Dosta podsjeca npr, na Wolfenstein ET, svaka klasa ima svoju zadacu mora se nes napravit, zauzet odredene strateske pozicije, anyway puno kompliciranije i zanimljivije.

Takoder sto se tice pvp-a mozda je zgodna stvar napomenuti da klasa ko klasa, tocnije arhetip (tenk, melee dps, ranged dps, healer) svoju zadacu moze komotno obavljat u bg-ima.....

....dakle, mozda je zbrkano ovo s arhetipovima, al ima jednostavno objasnjenje.....sou.... Imate, Ironbrakera (dwarf), Black Guarda (dark elf), Chosena (chos), Black Orka (duh....ork)....oni su razlicite klase al imaju istu ulogu, tj arhetip, dakle oni su TENKOVI. Ofc moze se postavit pretpostavka "to je sve jedno te isto samo drugacije zgleda" ko npr, isti ti je qrac dal ces bit taure, orc ili undead tenk...

Ovde klasa ima 24. Al ovde svaki tenk ima drugaciji nacin tenkanja s istom svrhom...recimo, Ironbraker dobiva svoj moral (nes ko se ko rage puni tokom bitke...al ga imaju sve klase) kojeg koristi za tenking sposobnosti dok njegov tim dobija po pici, dakle hoce ih spasit, pa onda mu raste moral i bolje tenka. Dok npr Black Guarda od dark elfova boli kita za njegov tim, sebicni je gad i vise ce se raspizdit dok njega vise tuku, dakle dobivat ce vise morala u slucaju da se njega vise cipelari.

Anyways, ovo je primjer na tenkovima, al tak sve klase-arhetipovi funkcioniraju.


Dakle, dok smo to razjesnili, govoril sam da svaka klasa ima svoju ulogu u Scenarijima (battlegroundsima), dakle, cinjenica da prot war ide u bg bila je apsurdna. Ovdje tenk ima itekakvu ulogu u scenariju, recimo, Black Orc izvadi taktike za pvp tenkanje (recimo ko instant respec, sam sebe zbafa da je bolji u necem drugom, kak su se slicno vadili spelovi u diablu 2), vidi nekakvog shamana kak ga cipelare, zaleti se do njega, prime ga za glavu, baci ga iza sebe (da postoji taj skill, ne zmisljam) i veli mu da ga hila (dere se prek ventrila). Cinjenica je da se bude rulja fakat namucila da zabije Black Orka, cak i samog, a da ne govorim o situaciji dok ima iza sebe malog goblin shamana koj ga hila....

Jayson
17-11-2007, 16:43
Ona zadnja slika u tvojoj najavi nije bio BlackOrk :nonono:
Sa dualweildom mi vise lici na Choppu. Ispravi me ako grijesim :D

infans
17-11-2007, 16:50
ono ispod slike mu je sig ^^

Svinjoguz
17-11-2007, 23:55
popravio sam bugove, dodao dio o craftingu, opisao sve klase koje su trenutno poznate...

viewtopic.php?p=481194#481194 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=481194#481194)

ssalG
18-11-2007, 00:02
Sve to će uvesti prijeko potreban dah svježine u MMO žanr.

Yeah right.

Svinjoguz
18-11-2007, 00:03
Sve to će uvesti prijeko potreban dah svježine u MMO žanr.

Yeah right.

a cuj..ekipi je dosadan wow, zele nesto novo..