PDA

Pogledaj cijelu verziju : Warhammer Online: Age of Reckoning



Stranica : 1 2 3 4 5 [6] 7 8

Sybelius
09-01-2009, 12:29
Nope, samo autopatcher i to negdje oko 990Mb (znam jer sam nanovo bio instalirao i patchirao).

Dok cekam igru samo da pitam jer namjeravam uskoro kupiti novi comp a ogranicen sam sa prometom.
Da li se patchevi negdje mogu sacuvati? ili se nakon instalacije izbrisu?

Arbiter of Change
09-01-2009, 12:50
Koliko ja znam ne, budući da patchevi nisu zasebni već se direktno nadograđuju na izvorne filese.

Rang€r
10-01-2009, 13:19
EU serveri su trenutno down kako bi primjenili ovaj Fortress patch, tako da se ne moraš sekirati. :)
I kakvi su ti dojmovi od onoga što si uspio odigrati?

pa uspio sam odigrat u 1 posljepodne, 1 noč, 1 dan, 1 noć oko 20 h, još je brat igro 3 h, igra je ćudo, više ni na forum nejdem al eto sad sam malo svratio da ovog podforuma ostalo ni neželim gledat...

sinoć ludnica, 4h nas 15-20 idemo po t1 i ganjamo se s destroima, al pathfinding ih jebe xD dok smo svi mi na mjestu njih 2 chargaju 1 se ode šuljat a 15 ih gleda, pa još krenu ona 5, a preostala 10 krenu bježat xD i tako smo controlali cjeli t1 u old worldu i ulthuanu :> onda smo se negdje oko ponoći rastavili, ostalo nas 10 pa smo zujali i naganjali destroe još sat vremena al izgleda da su slomljeni moralno xD

dođe mi da se upucam kad se sjetim da sam do lvla 9 cjeli vrijeme radio q i pq(koje sam uglavnom radio sam -.-) i još bi koi scenario nabacio... ovako sam od tog r9 i rr6 nabacio r11 i rr10 te sam dobio advanced u t1 empire i još uvijek imam fakin basic t1 kod elfova...

šteta mi što sam se priključio wbu tek kad su krenuli u lair, a vrata se zatvorila :(

ma ugl... svaka minuta je bila odlično utrošeno, znao sam da će me sjebat to što škola počinje...

Arbiter of Change
12-01-2009, 13:21
Da, vidim da te nema baš ovih dana. :)

Rang€r
12-01-2009, 13:57
da.. nestignem ni partiju dote s frendovima nabacit...

jučer je bila ludnica u t2 i t4(t3 kolko sam vidio destro owna na veliko)server se srušio negdje 2 puta zbog t4... mi u t2 smo posljepodne ownali destro jer ih pravo nije ni bilo, al onda ih se skupilo na onaj mundreds hold(keep kod empirea neznam točno ime) napadali su nekih 15 min... i sve smo ih obranili čak ni vrata nisu provalili, a ja sam tek kasnije skužio da mi se uvalio onaj bug da nedobivam inf od ubijenih igrača.... tu sam mogo dobit basic i po na baru :..(

navečer su nas počeli nadbrojavat i to u svakoj zoni, svugdje ih je bilo bar 20 i sve ih je više pristizalo tako da su nas navečer donekle i ownali+što smo imali velki fail na siegeu onog istog keepa kojeg smo branili 15 min... provalili im vrata bez pol frke a onda su počeli dolazit iz drugih zona... tak da se cjeli siege sve na one stepenice koje su prolazi između prizemlja i drugog kata i odatle nismo mogli dalje jer nam je teamwork bio velki fail :(

također onaj glupi loot roll me izluđuje, dobio sam jednom gold medal a nisam bag dobio, a opet sam 2 puta bio među najgorima dobio bag al sam bio mrtav i nisam stigo doć po bag :((

igra owna isusa...neznam šta ču kad istekne tih mjesec dana

ezav
12-01-2009, 16:43
Arm ak si na KH-u nije mi jasno kak si videl da us T3 zone bile pod destro ... provel pol subote ko voda jednog od 3 full order WB koji su umirali od dosade jer smo huntali kukavice od destro strane ... onak cak su padali remarkovi da bi im trebali platiti da se ostanu boriti ... poludil .. kada ganjah nekih 30 dessisa a oni nikak da stanu za fajt ... potrosli prek 5 golda na flight iz zone u zonu ... A sto je nagore nedelju je bilo jos gore ... bla su nasa 2 WB-a i 2 WB destroa koji opet nisu imali muda ostati i boriti se .. pa sam opet ih lovili od zamka do zamka .. onak 2 dana igre s prek 20 sati online i nisam uspel jedan RR lvl dobiti jer su proklete kukavice i jos sam prek 12 golda kraci ... smrc ...

A danas ujutre ista prica ... svi keepovi od ordera ... jedino je par BO-ova bilo od destra ... onak u oRvR-u nis za raditi jer cim destro vidi vise od 2 order igraca beze ko sumanuti .. smrc a ja trebam RR 26 da equipam 3 dio armor seta :( ...

Arbiter of Change
12-01-2009, 22:17
Ja igram Order na Hirnu i Destro na jednom drugom serveru (nije sad bitno kojem) i stvarno je ogromna razlika. Ne znam, možda sam ja samo naletio na takve servere, ali ovo je čini se praksa (u 8 od 10 slučajeva bude tako) - ORvR situacija gdje je Warband u kojem sudjelujem izgubio, bio u pitanju keep ili su nas jednostavno whipali tako nešto.

Što se dogodi?

Order se nabrije sav i počne oglašavati na /1 ili /2 kako trebamo još ljudi, da možemo razbiti Destro bagru/uzeti keep i slične stvari. Ukratko, preuzme inicijativu. Destro strana se jednostavno samo razbježi. Doslovno vidiš kako ljudi, jedan po jedan, nestaju iz Warbanda bez riječi. I da, Destro iz nekog razloga ide samo na keepove u dobrom broju slučajeva, bar više nego Order iz mog iskustva.

-----

Ali ima jedna stvar koja me živcira kod Ordera - ne vide WP-se kao healere. Nema mi jače od scenarija kad vidiš 2-3 WP među ekipom i onda čuješ nekoga: "nemamo healera, gotovi smo". :)

Dr. Kam
12-01-2009, 22:36
Loši vam WPovi :P

Kako god speccan WP može healat, samo što su većina nubovi...

Arbiter of Change
12-01-2009, 22:46
Iskreno, meni ne smeta što tako misle o nama... bar ne moramo trpiti uobičajeni "L2H!" crap kao AM i RP.

Morph_OS
13-01-2009, 09:12
Vecina WP-ova idu na self heal,zalete se u zerg,ubiju nista..takozvani heroji.
A ima i ovih nesebicnih koji daju heal :)

Mystery In Space
13-01-2009, 10:46
Ajme, lik već dobio rr 80. Ne znam što da kažem, ne osjećam nikakvu zavist ali koji klinac on ima sad za radit? Magus (http://realmwar.warhammeronline.com/realmwar/CharacterInfo.war?id=67844&server=229)

Worthaur
13-01-2009, 12:03
Imaju titlove do rr100, znaci ima jos 20 levela...

lovac55
13-01-2009, 12:31
Evo upravo sam vidio na warhammeronline.com da su konačno počeli izdavati free trial, ali ima jedna caka...

Mora vam ga poslati netko ko je pretplatnik.

Stoga bih lijepo molio nekoga tko redovito igra, a nema nikoga zainteresiranog kome bi to poslao da pošalje meni ako nije problem... Svaki mjesec vam se to povećava broj ljudi kojima to možete poslati, a maksimalni broj neiskorištenih poziva koji možete imati je 6, tako da ništa ne gubite ako mi pošaljete.

Još jednom bih molio ako bi mi to netko mogao poslati, da isprobam igricu prije nego je kupim.

Moj mail je lovac55@net.hrS, a slobodno si provjerite da ništa ne muljam ovdje:

http://herald.warhammeronline.com/warhe ... war?id=543 (http://herald.warhammeronline.com/warherald/NewsArticle.war?id=543)

Unaprijed hvala

Morph_OS
13-01-2009, 12:52
Vjerojatno vrijedi samo za US jer nemam nikakve opcije.

Rang€r
13-01-2009, 14:38
......

vjerojatno je onda bio map bug... tih map bugova pun qrc, svako malo piše da je keep under siege i sl. sranja, il da ellyrion i sl nisu pod order kontrolom več sam prikaže onak da su keepovi naši a BOovi contesed

inače, zaš se ti flagovi(BOovi) zovu BO, ne kužim baš :S nema neke logike... :S

ssalG
13-01-2009, 14:47
Ma nije vrag da ti flagovi označavju nešto što se zove battlefield objective???

ezav
13-01-2009, 16:48
......

vjerojatno je onda bio map bug... tih map bugova pun qrc, svako malo piše da je keep under siege i sl. sranja, il da ellyrion i sl nisu pod order kontrolom več sam prikaže onak da su keepovi naši a BOovi contesed

inače, zaš se ti flagovi(BOovi) zovu BO, ne kužim baš :S nema neke logike... :S

Ma nije bil map bug .. zbog njega je u svakom keepu bil jedan scout :D ... nego destro strana kada vidi da netko brani keep odustane ... navozali nas ko budale ... dok se celi wb prebaci iz zone u zonu oni pocneju bezati ...

Npr ko jucer tj danas ujutro (bil do 3 ujutro online) napadnemo s 1 wb-a keep ... barem 1 i pol wb destro strane ... uspijemo probiti oba vrata .. i skuziti koliko ih je ustvari ... skoro duplo vise od nas ... i ono svi pomislise we are fucked ... no kada od jednom destro samo pocneju nestajati .. onak bezati ko suludi ... i to u keepu u kojem su debilne spiralne stenge (avleron) koji je jako lako obrani s pol wb naspram 2 wb-a .. gle moglu su nas do besvjesti stopati i nebi mogli nis ... ali ne ... oni su pobegli ... strasano.. doslo je do toga da se ljudim koje znam online pun k.. destro strane i pizde jer papci se ne zele ostati boriti ... jedva cekam T4 i taj famozni zerg ...sam se nadam da i tam ne beze ko sumanuti cim vide da nije 20 naspram 1 (cak ak idem zajedno s frendom koji je spec WP na heil .. cim 20 budala skuzi da dobivam heail beze ... onak njih 20 napram nas 2 !!!!! vrlo vrlo ide na zivce )

Rang€r
13-01-2009, 20:30
o lol...

ovdje baš i ne bježe, zalete se ko mutavi(npr. squig herder bez squiga :rotfl: ) na nas 2-3 il čak više i časno umru u 2 s :D

najjače su mi WE i maraurderi što misle da su imba i kad su sami bez heala pa padnu također za 2-3s...

inače koi si nick ingame i koja klasa?

trenutno sam 16r 16rr i da rr mi brže napreduje od običnog r pa me zanima jel rr može bit veći od r

btw neznam ko je reko da je SW sa assault fail, soliro sam WE r15, s assault stance bez luka :D btw nije baš bila loša onak cjelo vrijeme se vrtila oko mene al džaba kad dmg imba :D

Morph_OS
13-01-2009, 20:48
Vidjet ces kasnije..lvl30+ WE moze ubiti sve lvl30+ klase. 1v1.
Kada je ubio mog lvl 28 kotbs-a s stitom mislio sam ok.....nisam ga vidio. Drugi sam ga vidio i srusio me za 10sec. I to sve zbog zbugonog nekog spella.

ezav
13-01-2009, 21:00
Nick : Senka

Klasa : SW :D

Ha cuj maks rank je 40 dok je maks rr 80 ... pa da moze biti visi ...

Ljepo ja sam r28 rr24 ... po meni je dosta tesko nabiti kasnije rr lvl-e .. npr da s rr24 skocis na rr25 ti treba 20k .. a za Bo dobis 400, keep take 900, scenario prosjecno 600 .. tak da treba vremena .. pogotovo kada nema skirmisha da od killa dobis rr ...

ha cuj i vide zgleda ko da se zalecu ko mutavi .. mozda i zato beze .. onak uredno uspijem odvuci njihove tenkove od hilera :D ... ali kak god okrenul moraju dobiti malo discipline :D ....

Sto se tice skirmisha kod SW jednostavno odbijajuce .. onak ak ocem igrati mele dps igrati cu SM ... za sada je moj na full scout specu .. je malo statican .. ali prosjecan dmg po scenarijim je 60k dmg .. sto je nice :D .. mada imam dosta debuffa i nes AoE abilitija koji rade debuff tak da je vrlo zabavno piliti ljudima zivce :D

Arbiter of Change
13-01-2009, 21:07
btw neznam ko je reko da je SW sa assault fail, soliro sam WE r15, s assault stance bez luka :D btw nije baš bila loša onak cjelo vrijeme se vrtila oko mene al džaba kad dmg imba :D
Vrtila se oko tebe jer ima puno pozicionih napada koji ovise ubada li te s leđa... know thy enemy. :)

Inače da, WE su prejake na višim levelima (nemoj uzimati scenarije kao mjerilo), posebno u kaosu kad ne shvaćaš kako vam healeri jedan po jedan nestaju. Ali ono što mene iritira kod njih je što su one u biti klasa koja zahtjeva najmanje vještine kako bi bila učinkovita (naravno, treba ti zdrav razum da se ne zalijećeš sam u Order tankove i slično). Zapravo, sjećam se jednog zanimljivog citata koji je jedan lika postao na WA što se tiče WE-ova... uglavnom ide nešto kao "One vam možda kolju clothie kad je Destro u napadau, ali zapitajte se koja klasa prva gine kad Order krene u osvetu?".

@SW situacija:
Zapravo, Assault Stance je jako dobar... naravno, ne nešto čime sa čime bi igrao stalno (light armor, itd), ali jako dobro u onima "pinch" situacijama kad te ambushaju budući da ti se sav Ballistics konvertira u Strength. Trajnost ti samo ovisi o tome koliko si ulagao u Toughness.

Nodakim
13-01-2009, 21:10
WH prvi gine
:)

Therian
13-01-2009, 21:12
Pozz, imam jedan problemchich-promet.
Zanima me kolko su otprilike velki patchevi sveukupno.
Hvala.

P.S.
Samo da nisu velki, odma idem po War

Arbiter of Change
13-01-2009, 21:15
WH prvi gine
:)
Ti si čisto zlo. :)
Nekakav službeni dogovor je da WH imaju veći survivability od WE koje imaju veći DMG output.

Therian, mislim da su sad ukupni patchevi ~1GB sve zajedno.

Rang€r
13-01-2009, 21:18
[quote="Rang€r":2hy0sldj]@SW situacija:
Zapravo, Assault Stance je jako dobar... naravno, ne nešto čime sa čime bi igrao stalno (light armor, itd), ali jako dobro u onima "pinch" situacijama kad te ambushaju budući da ti se sav Ballistics konvertira u Strength. Trajnost ti samo ovisi o tome koliko si ulagao u Toughness.[/quote:2hy0sldj]

sad sam skužio da više dmga dilam s assualt s mačem, nego bowom u scout ili skirmish stanceu xD

inače dobio obliterators tunic, prvi put da sam pokupio vreču iz keep takea i odma kapitalac :D

a kad god radim neki pq il jednostavno questam(što je dost rjetko) uvjek mi dropaju neke swordove/glovese/waistove samo to troje cjelo vrijeme, ak bude neš drugo to je stvarno rjetkost...

i da skužio sam da AH baš ne cvjeta tjekom radnih dana, ipak ljudi idu u shoping vikendom :D

P.S. wh je dost sličan we(ne po odjevanju :P) kolko sam skužio oboje imaju kao neki invizi jesul to mirror klase? :)

Arbiter of Change
13-01-2009, 21:26
sad sam skužio da više dmga dilam s assualt s mačem, nego bowom u scout ili skirmish stanceu xD

inače dobio obliterators tunic, prvi put da sam pokupio vreču iz keep takea i odma kapitalac :D

a kad god radim neki pq il jednostavno questam(što je dost rjetko) uvjek mi dropaju neke swordove/glovese/waistove samo to troje cjelo vrijeme, ak bude neš drugo to je stvarno rjetkost...

i da skužio sam da AH baš ne cvjeta tjekom radnih dana, ipak ljudi idu u shoping vikendom :D

P.S. wh je dost sličan we(ne po odjevanju :P) kolko sam skužio oboje imaju kao neki invizi jesul to mirror klase? :)
Naravno da ćeš više štete ovako raditi, posebno ako si speccan za Melee, jer ti se običnom STR iznosu (vjerojatno imaš na maču neki bonus na STR) doda čitaviSBallistics koji imaš, a svaki SW bi trebao natankati to do maksimuma... naravno, ovisi i o maču. Ali glavni nedostatak je taj što su ti ranged napadi (ne auto attack) sami po sebi jači i, što je još važnije, imaju više funkcija (više DoTsa, itd).

Ja se nikad nisam zamarao Obliterator setom budući da ga brzo nadiđeš sa levelima i jedino se STVARNO isplati baš ako rano planiraš goniti čitav set. Rare ili very rare predmeti su većinom bolji od pojedinih dijelova seta (naravno, čitav set daje bonus koji nije za odbaciti). Svaki PQ ti uvijek daje određene nagrade po svakoj vreći tako da te to potiče da probaš sve PQ-se riješiti. Stvar sa AH-om ti je ta da moraš znati što će se prodati, a što neće (malo tko će ti kupiti neki dio opreme koji ima samo jedan stat bonus, npr). Rare i bolji sastojci se uvijek prodaju, bar koliko sam ja vidio.

Da, oni su mirrori. :)

Therian
13-01-2009, 22:24
Thanks Arbiter Of Change.

Mystery In Space
13-01-2009, 23:03
Imaju titlove do rr100, znaci ima jos 20 levela...

80 rr je maksimalni trenutno i nemaju ideje kada će se povećati, lik je na rr 80 i rr mu je postao 0/0 sa nemogućnosti daljnjeg napredovanja.

Worthaur
14-01-2009, 00:11
Vidjet ces kasnije..lvl30+ WE moze ubiti sve lvl30+ klase. 1v1.
Kada je ubio mog lvl 28 kotbs-a s stitom mislio sam ok.....nisam ga vidio. Drugi sam ga vidio i srusio me za 10sec. I to sve zbog zbugonog nekog spella.
not true... SMa i IBa nema sanse da ubije ak znaju igrat... jedina klasa koja moze dobit sve 1v1 ak je dobro specana je DoK :(

Dr. Kam
14-01-2009, 09:52
Ne sjećam se kad me DoK zadnji put dobio, a ovo što je Morph rekao je istina, kissovi su zbugani i WE može ubiti bilo koga...

Rang€r
14-01-2009, 13:42
kissovi? pa to je lijepa smrt onda x)

ty for info arbiter

ovo za AH, jedno te isti item sam prodo u nedjelju za 2h(!) što me stvarno iznenadilo naspram mog iskustva s AH u WoWu, a jučer taj i još jedan dobar štit nisam uspio prodat, također i ljudi postaju škrtiji, samo naprave bid jer se uzdaju da niko neće više ponudit tak da mi to sreže dobitak za više od 100% :(

ezav
14-01-2009, 15:22
Ha cuj AH je po meni tak ... posto prolazim i PQ-eve i keepove tj. oRvR i na scenarijima sam dobim dosta dobih itema .. tak da ne vidim potrebu s AH .. a i zezancija je i kada stavis nesto na prodaju onda moras ici do kaslica ... meni se neda .. puno lakse mi je ak mi i mob baci nekaj uber odma se toga resiti na licu mijesta ... u WB nas je uvek barem 10 ... nekog ce zanimati :D ... mada koliko god ljudi rusili cjenu uvek ces dobiti vise neg od trgovca tak da se opet splati.. ali kaj ce ti lova .. ja imam 50+ golda i neznam kaj cem s njima :D ...

I danas smo dokazali da wb hilera moze nes ... nas 7 (5 archmage,WP i moj SW) je u 2 sata barem 4 puta napravilo total kill nad wb-om dessisa od 8 komada (4 zeliota,2 backguarda, i jos nekaj ) .. jest da ti treba da nes ubijes .. ali kada ti 2 archmage-a cuvaju guzicu nezaustavljij si ... i za neko cudo nisu bezali .. mi ih pobijemo .. pricekamo i oni se vrate :D ... bilo je do jaja .. nazalsot u pol 2 sam se odspojil trebalo je na posel :( ... Ko ne veruje a clan je commitia nek pita "dobru guzu" bila je s nama :D ...

ssalG
14-01-2009, 21:19
To mora da su bili neki über Zealoti kada ih je uspio ubiti party hilera.

Rang€r
14-01-2009, 22:55
uu ja vjerujem :)) danas je bilo nevjerojatno... od 14h-20h nismo niš osvojili osim par BOova i tak malo se okolo navlačili s destroom...

negdje oko 19h ide destro lockat elflands osto im još jedan bo, a mi ljepo za njima jedno 2 minuta i niko niš ne kuži xD tu smo ih pobili ko zečeve.... onda smo im napravili zasjedu i budale opet niko niš ne kuži dok su pola umrli... promjenimo mjesto ljepi destro opet ide i opet faila... :D

onda je dost ljudi ošlo ostalo nas još 11 i ja posto leader :D u razdoblju od 20-21h smo 3 keepa osvojili i očistli dwarfse i empire tak da je destrou osto samo MoM keep, onda smo ošli u elflands i napokon nakon jebena 3 dana osvjili one keepove bjesne gdje su bjesne sorke s bjesnim AoEom i tako smo lockali elflands unatoč tomu što su keep branili (čak!) 5 likova... i onda sam ja ošo off... nadam se da će likovi sad i onaj keep u MoMu osvojit to se može i s 10 ljudi bez problema ikakih :) inače fenomenalan dan i još fenomenalnija noć što više igram igru to mi bolja :>


btw ono za rr, on može bit veći od r tek kad je r40 a to mi niste rekli :( vidite od 18h sam imo rr17 99% a r17 50% -.-

ezav
14-01-2009, 23:38
To mora da su bili neki über Zealoti kada ih je uspio ubiti party hilera.

Oj nemoj podcjeniti WP-a i mog lika .. uredno dajem po 700-800 dmg-a a na kriti ili prek morala 1200+ .. balistic mi je sada na 580 ... ali zbog balistic orijentirane opreme sve ostalo je u banani :D ...

ssalG
14-01-2009, 23:40
11 napadača, 5 ljudi u obrani, AoE Keep Lord i vi uspijeli osvojiti keep?
A da nismo malo pretjerali :wink:


Oj nemoj podcjeniti WP-a i mog lika .. uredno dajem po 700-800 dmg-a a na kriti ili prek morala 1200+ .. balistic mi je sada na 580 ... ali zbog balistic orijentirane opreme sve ostalo je u banani ...

4 healera su 4 healera koliko god ti imao balistica, a još kada se dodaju još 2 Black Guarda sa Guard i Challenge, Zealoti su morali biti poprilično loši da ih uspijete tako pobiti.

Mystery In Space
15-01-2009, 00:27
BO bi mogli sami outhilat vaš damage :rotfl:

Nego, baš je bio nekakav crash il tako nešto i sad mi ni Mythic Patcher nejde iznad 0%, je to samo meni ili?

ezav
15-01-2009, 10:53
Jucer navecer (0.00 - 0.40) su na cca 40 min pali svi EU serveri ,, jos uvek nema sluzbenog objasnjenja ... poludil .. bas slozili bili full WB .. onak 30 minuta skupljanja ekipe .. i bas krenuli na keep .. kada padnu serveri ... naravno da se ni 50 posto ekipe nije vratilo online ... jos uvek ljut ..

Rang€r
15-01-2009, 13:49
11 napadača, 5 ljudi u obrani, AoE Keep Lord i vi uspijeli osvojiti keep?
A da nismo malo pretjerali :wink:

ma nije nas 11 bilo 20 smo krenuli i onda su se još 4 pridružila pa nas 20 bilo, to me iznenadilo kak u 1 min puno ljudi došlo tak da smo odma krenuli i ovih 4 nisu puno kasnili...

Worthaur
19-01-2009, 00:27
Evo ocistili Lost Vale napokon... Dobio najbolji 1 hander i 2 hander u igri za swordmastera : ))

Dr. Kam
19-01-2009, 00:57
Gz :D, ja ga prošao par puta sa svojima, al rekao sam ne PvEu dok ne uvedu raid instance :)

Rang€r
19-01-2009, 09:25
raid instance... fuj

Dr. Kam
19-01-2009, 11:23
Zanimljivije i "slobodnije" od ovih 6 manova :D

Dr. Kam
19-01-2009, 22:42
http://war-europe.com/#/news/?lang=en&id_news=en344

Ja bio, nisam dugo ostao hehe :)

Rang€r
24-01-2009, 01:23
jel neko zna šta bi trebalo značit ono u chat na ovoj slici (http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/215fd1654f0ac3db7de90d40edb351a13615a5a8.png)Stak je isto bilo i u t2 ulthuan, al nešto tipa "my cousin has gone to (neko mjesto) to defend it..." tako nekako...

Worthaur
24-01-2009, 07:55
Ma tu i tamo npci kazu neku glupost

Therian
24-01-2009, 11:35
Imam pitanjce.
Chital sam negde da se taj free mjesec ne mozhe iskoristiti bez unashanja podataka s master kartice ili aktiviranja gamecarda.
Istina?

Arbiter of Change
24-01-2009, 11:41
Ne, taj CD-key kojim aktiviraš 30 besplatnih dana igre ti dolazi sa igrom (mislim da je napisan na manualu).
Tek nakon što taj period isteče moraš ili unijeti podatke ili aktivirati prepaid karticu.

Rang€r
24-01-2009, 12:26
a nemreš jednostavno prestat igrat? xD

btw, kakvi podaci :S

Arbiter of Change
24-01-2009, 13:06
Znači dao si 350 kuna za igru da bi igrao samo 1 mjesec? Netko tu svjesno vara samog sebe, a to nisam ja. :)
Mislim na podatke kartice tako da ti automatsko obnavljaju pretplatu svaki mjesec.

Dr. Kam
24-01-2009, 16:17
Ja ostavio od bake, pa nek joj skidaju, glavno da ne skuži :)

Mystery In Space
24-01-2009, 16:34
Ja ostavio od bake, pa nek joj skidaju, glavno da ne skuži :)

Nadam se da se šališ. Ako si ti takav prema familiji....mislim....uz tebe im ne treba neprijatelj.

Dr. Kam
24-01-2009, 16:42
Da, ak ti kažeš :bravo:

Rang€r
24-01-2009, 21:23
[quote="Dr. Kam":23cxxogf]Ja ostavio od bake, pa nek joj skidaju, glavno da ne skuži :)

Nadam se da se šališ. Ako si ti takav prema familiji....mislim....uz tebe im ne treba neprijatelj.[/quote:23cxxogf]

e šta misliš kolko baka ima kreditnu :) pa meni niko u familiji nema kreditnu, a baba jedva hoda dok druga uopče ne hoda... moram nekak nač način da brzo namaknem pare(dobro to je lako) i platit to da starci ne skuže(to več nije lako)

Therian
25-01-2009, 01:12
Ne, taj CD-key kojim aktiviraš 30 besplatnih dana igre ti dolazi sa igrom (mislim da je napisan na manualu).
Tek nakon što taj period isteče moraš ili unijeti podatke ili aktivirati prepaid karticu.

Thanks to Arbiter...again.
E sad, josh mi traje svadja u glavi, prechi na War ili ne.
Vidim da ima dosta nashih na Karak Hirnu i da je core server (that's the way aha, aha I like it).
Dal bi mi preporuchili taj server, ima dosta ljudi?

Mystery In Space
25-01-2009, 05:12
Ako želiš u cro guild onda ti je karak hirn jedini izbor (ne znam pravila regrutiranja kod njih). Kad sam ja isprobavao server t1-t2 su totalno puste zone gdje ti scenario popa svaka 4 sata u najbolje slučaju (lažem, al stvarno dugo traje). T3 i T4 su ok po aktivnosti.

Worthaur
25-01-2009, 10:21
Ako želiš u cro guild onda ti je karak hirn jedini izbor (ne znam pravila regrutiranja kod njih). Kad sam ja isprobavao server t1-t2 su totalno puste zone gdje ti scenario popa svaka 4 sata u najbolje slučaju (lažem, al stvarno dugo traje). T3 i T4 su ok po aktivnosti.
err t1-t3 predvecer i navecer popa konstantno, izades iz scenarija, quas se i dobis u roku od minutu scenarij... i stalno ima neki full warband koji ide okolo i kolje se s warbandom od destra
A guild prima ljude iznad 18g

Rang€r
25-01-2009, 12:39
evo sinoč zarollo prvog alta :) swordmaster, frend mi bio pomogo napravit pq u tanalorn forest i opa dobim gold bag i carnage chest, pogledam na wardb gdje nač bootse, piše u webworks, tamo odem sinoč i 2 puta napravimo 1. nas 2 dobim blue bag ništa, 2. put pred kraj uleti neki debil opali udarac u champa i svi dobiju 3 green baga...

danas sam pokušo jedno 3-4 puta, 1. put sl. situacija sam s drugim frendom i uleti grupa od 3 debila, 2. put odem u sc zaboravljajući na onaj timer... 3. i 4. put su 1. put... i onda napokon negdje peta sreća sam sve napravim, dođe champ sa ona 3 mega pauka, i taman da ču ga zaklat crkne net...
http://www.imagesforme.com/show.php/324399_omg...JPGS headset je efektno poletio al je još čitav...

Dr. Kam
25-01-2009, 13:34
[quote="Mystery In Space":vnie9ckq][quote="Dr. Kam":vnie9ckq]Ja ostavio od bake, pa nek joj skidaju, glavno da ne skuži :)

Nadam se da se šališ. Ako si ti takav prema familiji....mislim....uz tebe im ne treba neprijatelj.[/quote:vnie9ckq]

e šta misliš kolko baka ima kreditnu :) pa meni niko u familiji nema kreditnu, a baba jedva hoda dok druga uopče ne hoda... moram nekak nač način da brzo namaknem pare(dobro to je lako) i platit to da starci ne skuže(to več nije lako)[/quote:vnie9ckq]

Ma obožavam jednostavno kad se netko tako izvana pravi prepametan ko Mystery, ne da mi se ni iskomentirat kako spada :)

Mystery In Space
25-01-2009, 15:01
cut

Da, dobar razlog za spam, sad se smiri i prestani onda lupetat onakve gluposti jer te to ne čini cool frajerom. Valjda ni sam ne vidiš kako to izgleda jer si si sada cool?

Ne znam Worthaur, ako je stvarno tako za sc onda se server isplati jer čak ni na openrvr serverima nema više tako čestih que-va za sc (sporije lvlanje), Ipak, kad se sjetima da sam bio na hirnu i da mi nije popo vražji sc....

Worthaur
25-01-2009, 15:33
Evo od 9 ujutro igram alta, poceo sam dobivat scenarije u t3 u 11 i svakih par min popaju... Ovi iz guilda se zajebavaju u t2, 2 warbanda ordera imaju...

Mystery In Space
25-01-2009, 16:49
Super, budem opet probao na hirnu kada mi se poželi zaigrat alta :wink:

Dr. Kam
25-01-2009, 18:30
Nisam ni rekao da sam cool, nit se igdje to naznačava. No dobro, misli što hoćeš, kad ni pola priče ne znaš :)

Nadalje, da li ostatak servera doživljava server crasheve? Jer na Eltharionu imamo fort fight skoro svaki dan i nikad ništa. Sve u redu prođe...

Arbiter of Change
25-01-2009, 18:34
O, ja sad isto imam još jednog alta na Hirnu (Tyrothir WL) tako da ako naletimo jedni na druge znajte da štetim na Catnipu. :)

Inače, Karak-Izor će se izgleda zatvoriti nakon nekog vremena, a neki od mogućih transfera su Karak-Hirn i K8P tako da ako imate nekoga tamo neka slobodnu dođu na ove servere (K8P mi je inače Destro alt HQ).

Worthaur
25-01-2009, 19:14
Nisam ni rekao da sam cool, nit se igdje to naznačava. No dobro, misli što hoćeš, kad ni pola priče ne znaš :)

Nadalje, da li ostatak servera doživljava server crasheve? Jer na Eltharionu imamo fort fight skoro svaki dan i nikad ništa. Sve u redu prođe...
Mislim da je Karak-Hirn jedini server gdje se nemoze fort osvojit... Il server crasha, il lord pobije sve, il se ni nedođe do lorda... bah

Rang€r
26-01-2009, 14:40
pa na guild chatu se priča cjelo vrijeme, o fort fightovima, čak su bili i osvojili 1 prije par dana :D

Worthaur
26-01-2009, 17:32
Na karak hirnu? Da, exploit, pullali lorda dolje... i nitko nije mogo uzet bag jer se chest spawno gore gdje je destro bio :)

DJ Not Nice
26-01-2009, 22:14
Koji EPIC FAIL danas, dođem ja doma i vid vraga, dočeka me WAR na stolu (naručio prije koji dan) i idem ja to instalat (dosta vremena je instalalo), zatim skinem peč od nekih 900MBa (mislio sam da s ovim novim updejtom ima preko 1GB) i krenem s igrom...sve kul, dok nije došao frendu igru i pitao di se nalazim. Igramo na istom serveru i nalazimo se na istom mjestu, al ja njega vidim a on mene ne.
Također, ne mogu naapsti NPC neprijatelje ili pričat s kojim NPCom.

Nakon nekog vremena mi baci da mi diskonektalo s servera.
I to bi bilo to.


Moj stroj!!!

Processor:SAMD Athlon(tm) 64 Processor 3000+, MMX, 3DNow, ~2.0GHz
Memory:S1024MB RAM
Hard Drive:S81 GB
Video Card:SATI Radeon x1650 PRO 512MB
Sound Card:SRealtek AC97 Audio
Operating System:SWindows XP Professional Service Pack 2
Motherboard:SnForce3

Worthaur
26-01-2009, 22:28
Memory: 1024MB RAM
Tu je problem

DJ Not Nice
26-01-2009, 22:43
A jbga, imam ja još 1GB al mi utor na matičnoj ne radi, a kupovat keks od 2GBa mi se neda a niti ne isplati.
: (

Želi li itko kupiti WAR, nov ^^

ezav
26-01-2009, 23:44
Cudno ... frend WaR spila na A64 3200+,2x512, 160Gb,X850XT,Gigabyte ploca s Nf4 bez pol problema .... sve na maks pri 1024x768 ... ali ima 8 megabita vezu ...

Da ti roter ne zatvari portove .. da ti firewall ne bloka izlaz za igru .. da ti upload ne smrdi ... nemoj odmah stroj kriviti ... provjeri dali ti je sve uredu s vezom prvo pa onda krivi komp :D

DJ Not Nice
26-01-2009, 23:54
Vidiš, mogao bih isključiti WinFirewall, odoh probati.

Edit: Sad sam igrao mal i skužio sam da mi lik napravi sve što sam kliknuo ali s velikim zakašnjenjem. Hmmm, anyone?

Mystery In Space
27-01-2009, 04:04
Što je da je komp ćeš morat mijenjat kad tad jer nećeš ni scenario moći odigrat bez "slideshow hell yeah" pojave. Ja vrtim War na 1mbit vezi trenutno i sve radi super tako da sumnjam da je sa vezom. I sam si mi rekao da ti je War radio kad si piknuo još 1 gb O_o

Morph_OS
27-01-2009, 08:51
Najbolje iskljuci sve programe(deamon,msn i sl.) u donjem toolbaru sto ti rade.Takoder obavezno je iskljuciti bilo kakvu zastitu..antiviruse/firewallove.
Skini najnovije drivere za grafu.
Smanji rezoluciju,smanji efekte..obavezno iskljuci shadow i water reflection..il kak se to vec zove.
Onda jos imas onu opicju za fullscreen..to mozes isto iskljuciti da mozes alt-tabati..
Ugl. samo se igraj s rezolucijama i settingsima i vidjet ces kak ce ti najbolje raditi.
:P

Arbiter of Change
27-01-2009, 12:51
Koji EPIC FAIL danas, dođem ja doma i vid vraga, dočeka me WAR na stolu (naručio prije koji dan) i idem ja to instalat (dosta vremena je instalalo), zatim skinem peč od nekih 900MBa (mislio sam da s ovim novim updejtom ima preko 1GB) i krenem s igrom...sve kul, dok nije došao frendu igru i pitao di se nalazim. Igramo na istom serveru i nalazimo se na istom mjestu, al ja njega vidim a on mene ne.
Također, ne mogu naapsti NPC neprijatelje ili pričat s kojim NPCom.

Nakon nekog vremena mi baci da mi diskonektalo s servera.
I to bi bilo to.
Ili može biti da si bio baš te sreće da si se logirao nekoliko trenutaka prije nego li se server srušio jer su to inače simptomi prije nego li će se srušiti. Ali evo ja sa 3GB RAM-a isto tako imam pakao u oRvR situacijama (opsade utvrda, uglavnom) i to zato jer je u pitanju problem sa igrinim engineom, a ne s našim kantama (ako se itko sjeća open bete... nek sam proklet ako tamo nisu bile bolje performanse bile, globalno gledano).

Meni su osobno performanse porasle za nekih ~10FPS kad sam ugasio onaj Specular i Lighmaps u optionsima i jedino što ti preporučam da NE gasiš je čije efekte vidiš (tvoji, party, warband, all) koje uvijek ostavi na all da se ne bi pitao tko te magijom skinuo, a ti nisi vidio jer si pogasio efekte.


Edit: Sad sam igrao mal i skužio sam da mi lik napravi sve što sam kliknuo ali s velikim zakašnjenjem. Hmmm, anyone?
Opisuješ "lag", a ne štucanje uzrokovano konfom. Na lag ti uglavnom utječe tvoja internetska veza (je li shareana ili možda skidaš nešto u pozadini), ali moguće je da stanje nije bajno bilo na server u tom vrijeme (Fortress opsade znaju napraviti lag svima na serveru). I ova... siguran da imaš EU verziju? Jer ako je US onda je lag razumljiv.

DJ Not Nice
27-01-2009, 14:36
EU verzija, pokušat ću danas opet.
Pa javim...

Rang€r
27-01-2009, 15:59
onaj problem što si reko, nemreš komunicirat s nikim niš ne vidiš i poslje te dcnnta sa servera se i meni dogodi, a onda obično piše xfire dcnnted, što znači da mi na tren krepo net i za pol minute se opet logam i sve ok neko vrijeme...

meni je nekim čudom net limitiran na 60-70 kbps(a na ostalim kompovima u vezi je 300kbps kad niko niš ne radi na netu) i opet imam lagg samo kad idemo keep dobit, pa kad svi krenu popucavat svoje spellove, al npr. jučer nas 50 na poljima saphery i avelorn rvr zone, nas 20 destroa 30+ ganjamo se okolo ni da štucne, al prije toga su napali thickmuck(castle) gdje bi uvjek imo imba lagg kad bi se tak šta dogodilo i to nema veze s kompom(quad, 2gb ram ddr2, radeon hd4850 512 mb vram ddr3)

DJ Not Nice
27-01-2009, 17:35
Danas sam probao, isključio sam sve što sam mogao a da mi PC funkcionira normalno.
Moram još par testova napraviti da se uvjerime da nisu winsi il veza.

Al oke, igra je već u rukama frenda i on to rastura xD

Učinio sam dobro dijelo, hoće li me Bog nagraditi i dopustiti mi da igram WAR, pitanje je sad!?

Arbiter of Change
27-01-2009, 19:57
A šteta.

Mythic šalje još nekoliko misterioznih paketa...dolazi li nešto novo za Valentinovo? :)
http://www.rainbowmmo.com/2009/01/my-bl ... ntine.html (http://www.rainbowmmo.com/2009/01/my-bloody-valentine.html)
http://werit.blogspot.com/2009/01/werit ... -mail.html (http://werit.blogspot.com/2009/01/werit-gets-something-in-mail.html)
http://asuryanflame.blogspot.com/2009/0 ... y-way.html (http://asuryanflame.blogspot.com/2009/01/something-from-mythic-comes-my-way.html)
http://www.ferrel.me/?p=392

DJ Not Nice
27-01-2009, 20:04
Frend je instalao isti WAR, i njemu neš ne radi a ima mašinu od PCa.
Morat ću još posuditn ekome da proba pa da vidim dal je do toga neš -.-

Al opet, to mi se čini glupo mal.

Jaki
29-01-2009, 11:26
age of conan wow i war imaju pretplato :twisted:
to je zapoceo blizzard sa wow-om :kill:
bas su neki :hangin:

Nodakim
29-01-2009, 11:37
Nije zapocelo s WoWom,jer WoW nije početak svega
btw.pretplate=update i dodavanje sadrzaja

Dr. Kam
29-01-2009, 12:17
DAoC je imao pretplatu...

Mystery In Space
29-01-2009, 13:40
Ma pusti dečka, zaspammo je svaki vražji topic koji ima veze sa mmorpgom. Da se dosta mmoa nabrojat koji su se plaćali(EQ,Lineage itd)

Morph_OS
29-01-2009, 21:44
Nisam bas u toku..
Zasto se na warhammeralliance nalazi samo 8 EU servera ?
Zasto je na karak hirnu opet god damn transfer ( vjerojatno fali jos destra xD ) ??
Kako se drzi stari committee :D ?

Worthaur
29-01-2009, 22:09
Evo bas smo uzeli fort kod elfova, lord se opet zbugo i eto...

Rang€r
30-01-2009, 13:45
its ofišl, stižu slayeri, navodno dolaze za 2-3 mjeseca, čuo jučer na guild chatu, a link sam izgubio (slučajno prekopiro link) al mislim da je objavljeno na official siteu :)

P.S. sad vidim call to arms topic xD

Dr. Kam
30-01-2009, 13:59
Stižu u trećem mjesecu Slayeri i Choppa men` se čini ^^

Rang€r
31-01-2009, 13:10
nakon svih onih altova, konačno malo maina zaigro :)) u sat vremena dobio na 2 set itema koja mi falila i imam cjeli devastator :D onda sam malo ošo rapeat dessije u SC, pa sam malo ubijo one laviće i sad idem u t4 :)

Arbiter of Change
05-02-2009, 12:02
E evo, čini se da ću i ja uzeti pauzu od mjesec-dva... taman dok stigne Call to Arms i jer trebam malo para za ove nadolazeće mjesece (treba kupiti nove igre, jel'te). I da, izgleda da su prepaidsi nedostupni za sada na Crovortexu tako da ako naručujete preko njih... morati ćete se snaći.

Rang€r
06-02-2009, 11:08
imam jedno pitanje... prije ovog najnovijeg fixa nisam našo nijedan flight path koi je povezan s mjestom koje nije wc, a jučer prvo u mount bloodhorn vidim u ch4 naselju flight master, onda zaigram s 2. altom i vidim da imam fp u ostalandu, čega kolko se sječam prije nije bilo :/ inače ak je ovo i prije bilo a ja nisam skužio...

Arbiter of Change
06-02-2009, 21:42
To ti je zbog patcha 1.1.1.

New Flight Masters have been added to those zones in which a realm did not previously have one. Now, players will be able to take a Flight Master from any zone in the game. Where a realm does not have a warcamp in a given zone, the Flight Master has been placed in a Chapter Hub instead. Below is a list of the Chapter Hubs where new Flight Masters have been added:

* Mount Bloodhorn, Greenskin Chapter 4
* Norsca, Empire Chapter 4
* Ostland, Empire Chapter 8
* Talabecland, Empire Chapter 14
* Chrace, High Elf Chapter 4
* Ellyrion, High Elf Chapter 9
* Saphery, High Elf Chapter 14
* Ekrund, Greenskin Chapter 4
* Norsca, Chaos Chapter 2
* Troll Country, Chaos Chapter 8
* High Pass, Chaos Chapter 13
* Chrace, Dark Elf Chapter 4
* Ellyrion, Dark Elf Chapter 9
* Saphery, Dark Elf Chapter 14

Arbiter of Change
08-02-2009, 11:36
Warhammer Alliance ekipa je bila na Comic Con-u i evo sažetak njihovih dojmova (http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=247379)... istaknuti ću neke važnije stvari.


-- Open RvR will have extended influence bars, to keep people fighting after an area is captured. Furthermore, there will be a new RvR section to the Tome of Knowledge, which will keep track of the people that kill you and the people you kill, providing greater incentive to kill other players.

-- Choppa/Slayer survivability depends how high their berserking rage is. When they are in their “safe zone,” they do approximately as much DPS and have around the same armor value as a White Lion or Marauder. When they berserk, however, their damage goes as high as a Witch Elf or Witch Hunter, but they also have the same armor value.

-- After the extensive Choppa/Slayer footage, Adam then talked about new guild incentives in the form of advanced mountsSduring Call to Arms. Advanced mounts are lightly armored, have a slight speed increase, and have a lower dismount chance. These will be offered to higher level guilds (around level 37-38 ). However, guilds around level 20 will have different color options for normal mounts, such as a black stallion for Empire. We were able to see the Dark Elf advanced mount, which was a Cold One in deep purple armor, a Chaos mount, which had spiked armor on a horse, and the Empire mount, which was a silver armored warhorse. The video footage is up now, and currently looks like this is Warhammer Alliance Exclusive Footage.

Rang€r
15-02-2009, 15:32
pff... witcher mi je nekim čudom dojadio na ch2, PoP sam sjeban, ME je dosadan i monoton,a dota je dota... zanima me kak i gdje mog kupit gamecard? nebi volio u algoritmu prek pošte, jer starci uvjek prvi pregledaju poštu dok ja spavam.....

Arbiter of Change
15-02-2009, 15:35
Pa što ti smeta preko pošte? Plaćaš poduzećem i nema problema, tj. starci nemaju briga da će im "hakeri ukrasti informacije preko neta".
Inače, valjda ima neki shop koji prodaje igre u tvom kraju pa bi možda mogao imati i prepaidse... inače ti ostaju uobičajeni sumnjivci.

Rang€r
15-02-2009, 16:17
starce bi vjerojatno ubilo da postoje gluposti koje se plačaju da bi se igralo........

ima onak shop što prodaje kompove i opremu, prije su primali narudžbe, pa oni naruče iz algoritma al to više ne rade... al probat ču nagovorit lika, mislio sam da ima kao neka opcija, odeš u banku, uplatiš na žiro račun i dobim taj key koi trebam upisat da bi dobio 60 dana..

Nodakim
15-02-2009, 23:08
Uzmi vlak za Zagreb,tamo kupi i uživaj.
Dođe 229 kuna u algoritmu..i btw. ako kada prvi put upišeš kod i potvrdiš nejde,probaj par puta jer je mene to zezalo, i iz 3. mi uspjelo
Razlog ne znam

ZipZipforever
18-02-2009, 19:59
evo,ja sam inače igrač stolne strateške igre warhammera pa s obzrom da poznajem lore cijelog tog divnog svijeta zanima me kako je predočen u igru i da li se isplati postati ovisnikom?

Rang€r
18-02-2009, 20:17
ja neznam kak je pretočen taj sav lore, al znam da ima fakat puno tog za čitat, više neg u ostalim mmoima koje sam ja igro..

inače, 14ogodišnjaci ne sjedaju svaki dan u vlak za zagreb....

ZipZipforever
18-02-2009, 20:28
pitam kak je igra po kvaliteti i pretočenom loru u igru jer bi bilo smiješno da rade nesličnosti ali drago mi je da su očuvali početni lore,inače sam bio wow "ovisnik" pa me zanima da li se slučajnost dešava i s ovom igrom.da li se negdje u igri pojavljuju kultne ličnosti poput teclisa,archaona,malekitha,i ostale ekipe?

Arbiter of Change
18-02-2009, 20:37
pitam kak je igra po kvaliteti i pretočenom loru u igru jer bi bilo smiješno da rade nesličnosti ali drago mi je da su očuvali početni lore,inače sam bio wow "ovisnik" pa me zanima da li se slučajnost dešava i s ovom igrom.da li se negdje u igri pojavljuju kultne ličnosti poput teclisa,archaona,malekitha,i ostale ekipe?
Igra je manje "svijet", a više "bojišnica", ako ti to što pomaže. Ukratko, nećeš ići uokolo skupljati cvijeće i rudariti, već će sve što radiš biti podređenu ratu (pola gathering profesija se koristi na leševima) i tome da to što brže iskoristiš u istome (crafting skillsi su samo apothercary i talisman making čije koristi možeš osjetiti odmah čim craftaš ono što želiš). PvP je fokus igre, dok je PvE više manje razbibriga osim za endgame opsade glavnih gradova (koje se poboljšavaju svakim novim patchom).

Što se tiče Lore-a, da, jako je vjerno prenesen i većina poznatih likova je prisutna (Morathi, Sigmar, Malakith, Gortrek i Felix, itd). Zapravo, Tome of Knowledge je jedna velika kompilacija lore-a svijeta. Ako je lore ono što te drži u igri onda ćeš se ovdje odlično provesti.

Ipak preporučam da odeš na službenu US stranicu i malo se informiraš sa "službene strane".

ZipZipforever
18-02-2009, 20:48
ma već jesam,znam da je tzeentch glavna faca od bogova kaosa i to mi je drago jer mi je on inače br:1 ,sta je sa khornom,nurglom?

Mystery In Space
18-02-2009, 21:12
Nurgle i ekipa nisu uvedeni pošto dosta tih bogova ne podržava određene klase dok tzeentch follower može biti svatko. Naravno, ekipa radi peticije i kojekakve stvari da se uvedu i ostali bogovi ali ništa od toga na žalost. Dok se Slaanesh ne uvede ja ne radim chosena :thumbs1:

Btw, demoni svih bogova te njihovi predstavnici su u igri samo što kao chaos igrač možeš samo slijediti tzeentcha.

Rang€r
18-02-2009, 21:21
gle stvar je jednostavna, ak si igro WoW, ovo češ definitvno voljet, a WoW češ pljunut i nikad pogledat više nečeš htjet...(ovo je malo subjektivno al može se desit x))

ZipZipforever
19-02-2009, 18:48
da li se pojavljuje lord of change?
inače drago mi je da je lore dobro napravljen..... :bravo:

Worthaur
19-02-2009, 19:40
Yep, boss u zadnjem pq-u kod empire

http://www.wardb.com/screenshot.aspx?id=3251#3251

Rang€r
19-02-2009, 19:57
Yrilesnirin kak se to čita :/ u tom WARu ima tak sjebanih imena, jedno vrijeme nisam ni kužio kak se talabecland izgovara, onda sam skužio da je su to zapravo dve rječi talabec i land :D

ZipZipforever
19-02-2009, 21:14
Paako mogu igrati na stolu kako je cijeli taj svijet i počeo onda bum sigurno uskoro i online,inače kak je balansirnost klasa,da li ste na nekom serveru posebno?

Nodakim
19-02-2009, 21:32
Well,poslije zadnjeg patcha nema baš nekih OP(overpowered) klasa,možda jedino neke samoprozvane UP(underpowered) klase(čitaj,bitchaju bezveze jer žele buff)
Igram WH i zasada nikako nije UP ili OP,ovisi kako igras...ja idem incognito,burn armor,3x fervor,burn heretic i onda mi ostane sever nervs motivation ability(nadam se :) ) i gotov je healer njihov (naravno,igram s bullet of cleansing(mislim da se tak zove onaj koji negira 50% heala u 5 sekundi)

Karak Hirn ti ima hrvatski guild,the comitee,dosta ih došlo iz AoCa...dosta hrvata ima i Karak Nornu (koliko sam ja vidio)


Ja sam sada na Elhtarionu
Nisam zadovolajn scenariji ne popaju ni blizu kako su mi na Nornu,a navodno je najpopularniji EU server
Ako nađem način selim se na Dark Crag (AM server)

Dr. Kam
20-02-2009, 00:12
Također sam na Eltharionu, ima ljudi kolko oćeš, nisam baš previše Hrvata sreo, al nemreš imat ovce i novce :). Imam WPa R40, ne igram se onoliko kolko bi želio, al kad stignem, stignem :). U jebenoj sam guildi pa ljudi razumiju (stvarno nas ima tamo od hardcore do casual - casual zbog RL jel :P), guilda se inače zove The Black Hand Order, super community. Skoro svaki vikend je siege na Capital il Order il Destro, tako da zabave ne fali :D

Nodakim
20-02-2009, 10:50
A to oko capitala je istinam,T4 je izgleda dosta aktivan
Evo baš mu jučer popali scenariji ko ludi(makar uvijek isti ljudi) u T2...nekada popa jako često,a nekada moram čekati sat vremena

Rang€r
20-02-2009, 14:05
uff nodakim tak sam i ja sa svojim WHom ^^

sam da nađem način da kupim taj jebeni gamecard i opet krečem :)

ja igram na karak hirnu, imam par charova, al sw main je ono klasa nad klasama, taj owna mdps rdps healera tanka bilošta, ak je neka klasa OP to je sw(shadow warrior)...

nisam u committeeu, jer ne primaju mlađe od 18, al sam zato u nordicu ko i ezav, te mislim da ne propuštam ništa, više sam ljudi vidio od nordica neg od komitija naokolo... a ekipa je također od hardcore to casual, onak uvjek ima bar 20 ljudi online, i uvjek če neko doč pomoč nekom u lvlanju i sl...

Worthaur
20-02-2009, 14:39
SW je OP? Zas onda svi pricaju da je SW jedna od najgorih klasa u igri? :(
A Committee tesko da ces vidjet u lower tierovima kad je stalno akcija u T4

Arbiter of Change
20-02-2009, 14:51
ja igram na karak hirnu, imam par charova, al sw main je ono klasa nad klasama, taj owna mdps rdps healera tanka bilošta, ak je neka klasa OP to je sw(shadow warrior)...
Pretpostavljam da nisi probao BW-a. :)
Inače, za SW je jedan lik rekao da je u biti "nakot kojeg se WAR srami jer mu ne može naći pravi posao" i to je u nekoj mjeri točno.

Worthaur
20-02-2009, 17:58
Evo malo sam igrao Slayera na test serveru...
Definitivno mi postaje main :)
Scenariji 12 Slayera vs 12 Choppa su epic

Rang€r
20-02-2009, 18:09
SW je OP? Zas onda svi pricaju da je SW jedna od najgorih klasa u igri? :(
A Committee tesko da ces vidjet u lower tierovima kad je stalno akcija u T4

valjda ga neznaju igrat :)


[quote="Rang€r":3o1crrvh]
ja igram na karak hirnu, imam par charova, al sw main je ono klasa nad klasama, taj owna mdps rdps healera tanka bilošta, ak je neka klasa OP to je sw(shadow warrior)...
Pretpostavljam da nisi probao BW-a. :)
Inače, za SW je jedan lik rekao da je u biti "nakot kojeg se WAR srami jer mu ne može naći pravi posao" i to je u nekoj mjeri točno.[/quote:3o1crrvh]

netreba mu neko drugi tražit poso, bitno je da SW zna svoj poso :)) a zavisi od ukusa, ja onog glupog čupavca BWa nema šanse da bi mogo igrat, engie je fora dost, al najjače mi kad neki BWeji spale sami sebe... :pray:

Arbiter of Change
20-02-2009, 18:11
W00t, 450Mb PTS patcha... sad dok se to skine.

Problem je upravo u tome što SW ne zna svoj posao (mislim; ne znam ŠTO mu je posao), budući da je namijenjen za RPDS, ali je sposoban i ući u melee sa Assault stancom po štetu drugih stvari. I općenito je dobar, ne odličan, sa potencijalnom da postane JAKO dobar... ali samo ako ga se NE ometa u napadu, a šanse za to su jako male u pametno igranim RvR situacijama. Jedan veliki plus koji SW ima naspram Engija je onaj neki psihološki - ljudi gotovo uvijek prije skontaju i zalete se prema Dwarfu koji dere po njima puškicom iz grma nego prema SW koji se skriju malo iza i isto dere po njemu.

Worthaur
20-02-2009, 18:23
SW je OP? Zas onda svi pricaju da je SW jedna od najgorih klasa u igri? :(
A Committee tesko da ces vidjet u lower tierovima kad je stalno akcija u T4

valjda ga neznaju igrat :)


O znaju... Neznam koji si ti rank al SW je zakurac u usporedbi s ostalim klasama na r40 sa dobrim gearom... Jedino je kolko tolko dobar kao melee spec jer ima puno CC-a

Dr. Kam
20-02-2009, 18:27
Sad je isto dosta blesavo etiketirat što bi striktno koja klasa trebala radit. On može kombinirat svoju raznovrsnost vrlo dobro, tipa: roka iz daleka, zatim uđe melee u fight, kad navuče nekog na sebe štrafta do svojih redova i lagano kitanje do smrti :).

Ista stvar je na WPu meni, svi seru ako nisi Salv si smeće, bla, bla. To su ljudi koji nemaju ideje i najradije bi igrali neku OP klasu koja je no-brainer (čitaj WE). Sa Grace / Salv specom i dobrim Tacticsima možeš biti vrlo neugodan što se tiče healinga i dmga na prvim crtama fighta. Ja sam sebi razradio, rijetko kad umrem, jer razmišljam unaprijed. Uvijek imam negdje za uletit i negdje za povuć se - samo treba mislit :D

Arbiter of Change
20-02-2009, 18:31
Sad je isto dosta blesavo etiketirat što bi striktno koja klasa trebala radit. On može kombinirat svoju raznovrsnost vrlo dobro, tipa: roka iz daleka, zatim uđe melee u fight, kad navuče nekog na sebe štrafta do svojih redova i lagano kitanje do smrti :)
Vjeruj mi kad ti kažem da znam to kad te drugi pokušavaju svrstati, kao fellow WP, ali stvar je u tome da SW jednostavno nije potpuno usavršena klasa, a stancevi su je samo dodatno razvodnili jer se izgubio fokus. Jednostavno se u globalu ne može mjeriti sa ostalim klasama, bar u T4 i pod istim uvjetima.

Worthaur
20-02-2009, 18:40
Ista stvar je na WPu meni, svi seru ako nisi Salv si smeće, bla, bla. To su ljudi koji nemaju ideje i najradije bi igrali neku OP klasu koja je no-brainer (čitaj WE). Sa Grace / Salv specom i dobrim Tacticsima možeš biti vrlo neugodan što se tiče healinga i dmga na prvim crtama fighta. Ja sam sebi razradio, rijetko kad umrem, jer razmišljam unaprijed. Uvijek imam negdje za uletit i negdje za povuć se - samo treba mislit :D
A ono, ja sam jedan od onih koji nevoli dps WP... Nemas burst ko dps klase i ne hilas dobro ko salv specan... Dakle, nit mos ubit brzo ko dps klase nit mos zahilat ko pravi hiler :)

Nodakim
20-02-2009, 19:31
A protiv koga bi zapravo MDPS trebao ici?Jer healere mi je malo teško ubiti(T2),dok RDPS ubijam kao od šale...

Worthaur
20-02-2009, 20:08
Pa ovisi kolka je razlika u ranku izmedju tebe i healera, al inace ubijanje healera i je posao mdpsa, pa onda ostale squishije... Al istu ulogu ima i rdps...

Rang€r
20-02-2009, 21:47
kad sam presto SW je bio r31 il 32 ne sječam se više, iteme sam imo tako raspoređene, da bi sa non-set itemima dobivao wounds, te neku malu prednost kad bi me uvatili, te bi lakše farmo, npr. echelon waistgird, koi daje +34 woundsa a to je na rank 28/29 kad sam ga kupio jako puno za tu klasu... ono omđ 340 hpa za neku siču.. bow sam imo elite iz t3 orvr, te bi mi uvjek u prvih par šuseva davao +52 balistic skilla, katkad i iz prvog, npr. iz situacije kad lupam tenka a svi se ljepo poredaju oko njega i onda split arrowsom lupim više njih odjednom, pa bude i veći chance... ja znam da je BW najbolji rdps u orderu, al sve ovisi o gamestyleu, taktici, okolnostima te malo sreće... također uopče nije neki štanc SWa u t4, nisam ih puno vidio, onak osim mene i ezava još sam ih par vidio, rjeđi su od healera... al najbolje je što ga je izuzetno zabavno igrat, pogotovo ak voliš elfove, kapuljače i lukove... fenomenalno :)

Nodakim
20-02-2009, 22:58
Ti si u mjesec dana SW dofurao do r32?
Brzo za mene

Worthaur
21-02-2009, 08:02
Brzo? Ja sam nakon 2 i pol tjedna bio r40 sa swordmasterom D:

Morph_OS
21-02-2009, 10:00
Ne kuzim..kad smo ja i silver bili medu prvima...a nevjerujem da nam je trebalo manje od 2,5 tjedna. Trebalo nam je isto tak oko 3-4 tjedna :friends:

Worthaur
21-02-2009, 10:16
Ma nije tak puno... Znam da sam imo 8 i po dana /played... A s obzirom da sam igro doslovno od jutra do mraka...

Nodakim
21-02-2009, 12:09
Ja u 30 sati došao do r17...
:(
Da li je to sporo?

Arbiter of Change
21-02-2009, 14:01
A ja mislio da sam ovisnik, kad ono u usporedbi s vama ispadam neki tamo casual igrač. :)

ezav
21-02-2009, 14:57
Hehehe meni je od 11 mjeseca do sada trebalo da dojdem do r35 rr35 ...

SW nije OP klasa ... dobra je ... moras paziti da kada ga spekas da ga ne razvodnis i to je to .. radi lep dmg .. kritam r40 Black orka s prek 1.5k dmg-a tak da se ne bunim ... ali najveca mu je mana kaj je za RvR pre veliki glass cannon ... jednostavno pre mali armor, pre mali HP-i ... ako nemam hilera na ledima mrtav unutar 1-2sec ... WE r40 s dobrom opremom me ubiti ubija u jednom udarcu .. ak sam dobil wounds buff u 2 udarca ... s tim da se slazem da su ga malo previse razvodnili .. jednostavno skillovi vuku na previse strana ... mogli bi malo poraditi na tome ...

Ali sve u svemu vrlo zabavan za igrati .. tak da se ne bunim :D ...

EDIT : s tim da uredno u 1vs1 koljem soc i magus klase .. da dota me za 2400k dmg-a ali maknem mu magiju na 5 sec i zrokam i to je to :D ... tak da se nemrem buniti da je UP klasa :D

Dr. Kam
21-02-2009, 15:55
Ista stvar je na WPu meni, svi seru ako nisi Salv si smeće, bla, bla. To su ljudi koji nemaju ideje i najradije bi igrali neku OP klasu koja je no-brainer (čitaj WE). Sa Grace / Salv specom i dobrim Tacticsima možeš biti vrlo neugodan što se tiče healinga i dmga na prvim crtama fighta. Ja sam sebi razradio, rijetko kad umrem, jer razmišljam unaprijed. Uvijek imam negdje za uletit i negdje za povuć se - samo treba mislit :D
A ono, ja sam jedan od onih koji nevoli dps WP... Nemas burst ko dps klase i ne hilas dobro ko salv specan... Dakle, nit mos ubit brzo ko dps klase nit mos zahilat ko pravi hiler :)

Nisam ja ništa ni rekao za WP DPS, makar ima jedan od najačih burstova u igri ako je Wrath speccan (to sigurno niste znali :P), al jednostavno ne igram tako jer sam onda presquishy. Ja igram Grace / Salv ili Grace / Wrath, znači igram hibrida, kad lupam healam, bacam HoTove itd, itd. WP speccan na melee healing će ti spasit dupe prije nego Salv RR farmer (zato što te salv puni samo hotovima i manjim healovima, a ja kresnem nekog za cca 600 non-crit i tebe zahealam za 350% od tog dmga, znači za 2100 heal - to je jedan šus od 3, tako da te mogu u ovom slučaju mogu zahealat za 6300k, čak i više :)). :thumbs2:

Rang€r
21-02-2009, 20:09
Hehehe meni je od 11 mjeseca do sada trebalo da dojdem do r35 rr35 ...

SW nije OP klasa ... dobra je ... moras paziti da kada ga spekas da ga ne razvodnis i to je to .. radi lep dmg .. kritam r40 Black orka s prek 1.5k dmg-a tak da se ne bunim ... ali najveca mu je mana kaj je za RvR pre veliki glass cannon ... jednostavno pre mali armor, pre mali HP-i ... ako nemam hilera na ledima mrtav unutar 1-2sec ... WE r40 s dobrom opremom me ubiti ubija u jednom udarcu .. ak sam dobil wounds buff u 2 udarca ... s tim da se slazem da su ga malo previse razvodnili .. jednostavno skillovi vuku na previse strana ... mogli bi malo poraditi na tome ...

Ali sve u svemu vrlo zabavan za igrati .. tak da se ne bunim :D ...

EDIT : s tim da uredno u 1vs1 koljem soc i magus klase .. da dota me za 2400k dmg-a ali maknem mu magiju na 5 sec i zrokam i to je to :D ... tak da se nemrem buniti da je UP klasa :D

da... solo ostale rdpsove owna da su neznam šta... tak sam ja soliro jednog squig herdera rank 38, ono lemam afk welficu rank 40, i on naleti... hp mu low krene bježat, a slowan nemre daleko... jedino loše je to što su mi onda doslovno za vratom bili DoK i chosen :(

ssalG
22-02-2009, 11:37
SW ima vrlo sličan problem kao i Magus, a to je da im 2 od 3 Mastery "grane" zahtjevaju da budu unutar 65 ft., što redovito rezultira time da ih ubiju u par sekundi.

Dr. Kam
22-02-2009, 13:18
Eto sinoć IC siege, došao izvana u 4 ujutro, farmao do 6, al nisam imao sreće s gold bagovima :(

Rang€r
23-02-2009, 15:15
SW ima vrlo sličan problem kao i Magus, a to je da im 2 od 3 Mastery "grane" zahtjevaju da budu unutar 65 ft., što redovito rezultira time da ih ubiju u par sekundi.

ane... najjače što nemaju baš neku taktiku za razbijanje vrata(osim scout, za to neznam) jer split arrows je bio zbugan, to če popravit u sljedečem patchu, i onda jedino dobro što ti ostane je expert skirmisher za koi dilaš bonus dmg samo u dometu oila, a izvan tog dometa dilaš 25% manji... u defovima fortova nemoš dobacit do ikoga il ih jednostavno char "ne vidi" tak da niš nemoš, al bitno da čim promoljim glavu iznad zida da popijem 5 DoTova i da me 3 squig herdera počne derat s rapid fire koji im je išo i kroz zidove...

ezav
23-02-2009, 23:39
Ma nije tak strasno .. a to kaj njihov ide kroz zidove nije bed .. ide i nas :D ... ljepo scout stance+aveng+ moral3 (fire) + rapid shot .. i ljepo kroz zid svi dobivaju 200-500dmg kroz 3-6 sec (naravno svake sec) jer je rapid shot zbugan :D ... umjesto 3 sec radi i dulje .. dok ga ne prekines .. sto zna biti brutala .. danas ujutro sam tak skinul 4 jadna dessis iza zidina :D .. samo je bed ako se razdvoje .. ali opet .. barem ces jednog skinuti :D ...

Ali drawback je kaj su to izgleda skuzili .. pa ono nekak me vise targetiraju svi :( .. ali ako mi je dobar WP iza leda nema beda :D

Rang€r
24-02-2009, 13:36
ane nema boljeg, kad ti je healer za leđima, a ovi mlate dmg u prazno :)

najjače mi kad zid probiju, i onda nađeš jednog low hpea koji se dovoljno približio i onda kad krenem pičit sa spiralkama :))

a tek ak uđu unutra... onak 10+ ljudi odjednom svake sekunde prima 50-300 dmga, ovisi o lvlu i armoru jel...

Nodakim
24-02-2009, 17:41
E onak,WH je nerfan,ali su ispravili " tehničke pogreške",to jest ability ovise o Balistics i strenght,to su sada popravili(strenght laj kju) i naravno sada smo bolji nego prije...ali ne ono WE viču NERF!!
Onak,oni očeju nerf nekoga tko je sada jednak njima,a necu ni pricati da su 6 mjeseci bili pre overpowered....WH su isto nerfali,WE su nerfali,popravili Bal i strenght kod WHa i pretty much smo jednaki...ali njima se ovo zadnje ne sviđa
:plac

Rang€r
24-02-2009, 19:05
a gle kolko bi ozbiljnih igrača uzelo sisate, dobro građene ženskice za klasu... nikako čudo da se žale cjelo vrijeme...

btw, pitanje... ovi skillovi od shadow warriora, ovise li o bal. skillu?

ezav
25-02-2009, 15:58
Svi range skilovi od SW ovise o balistici i to jako .... s balistikom visom samo 20-30 radim do 100-150 dmg vise u prosjek po hitu ... sto je po meni dosta :D ... tako da sva oprema koju imam busta balistiku ..no zboga toga imam lep dmg ali sam krhki ... moram si nabaviti nekaj wounds ili tafnes itema pa ondak videti razliku kaj je bolje ... malo vise durati ili raditi veci dmg .. mada za sada mi dok sam u dobrom partyu ili wb (tj. kada me stiti tenk i ima hilera koji na ljeci) nekak cini da je dmg puno vazniji....

Arbiter of Change
25-02-2009, 16:06
Vječna dilema; Wounds ili stat koji ti je važan (posebno teško za WP-ove ako balansiraju Willpower, Strentgh i Wounds). :)
Ranger, jesi pročitao što ti piše kad mišem prijeđeš preko Ballistics teksta? Piše ti koliko ti bonus daje na ability i ranged auto attack. Inače, zašto ih bi je uopće povećavao ako ti ne utjeće na ništa?

Rang€r
25-02-2009, 16:09
tak i ja... onak kad imaš 500-600 bal. skilla i staviš assault stance pa se to konverta u stregth aka melee dmg i daje 100% veči armor nema te welfice koja če me ubit :D (da je 2 ranka veča od mene il manje..)... također SW ima dobre taktike za melee, planiram napravit SWa kojeg ču igrat kao mdpsa... :D

@arbiter ma zaboravio sam na to... nisam dugo igro :p

Worthaur
25-02-2009, 18:42
Svi range skilovi od SW ovise o balistici i to jako .... s balistikom visom samo 20-30 radim do 100-150 dmg vise u prosjek po hitu
lulz nemoguce... 5 balistica ti daje +1dps na range napade, il tak nest

Rang€r
25-02-2009, 18:56
ja mislim da to zavisi od spella, jer onda bi to bilo ovako na r40 spiral arrow=489dmg(bubam) eagle eye=495 dmg... a znam da on ide na scout a tamo stvarno ima spellova koji kad grunu, onak 2k kritikala, ubiš goblina sa šusem dva :D

Worthaur
25-02-2009, 19:26
Pa imas base dmg od spella koji na njemu piše i na to ti se onda dodaje balistic
Npr imas ability na kojem pise da radi 300dmg, i ak imas 1000 balistica radit ce ti tih 300dmg + 200dps
Naravno +- armor od neprijatelja, toughness, razlika u ranku i slicno...
Znaci mos goblina critat za 2k, al dobro gearanog tanka budi sretan ak critas za 200

Rang€r
25-02-2009, 19:32
pa sad dobro gearani tankovi i nisu baš česta pojava, al bez healera past če kadtad tak da tenkovi nisu problem, a ak ima healera iza sebe onda sigurno neču tog tenka tuč...

Nodakim
25-02-2009, 19:36
Nego,do sada sam igrao healera,RDPS i MDPS...RDPS i healera sam uglavnom T1 i malo T2,dok MDPS imam 2 WHa,1. early T2,drugi već polako ide u T3(lvl19 ću danas dogurati,pa onda 20 lvl i idem u t3)
Well,kako sam igrao uglavnom klase s low armorom,izuzev White Liona(igrao sam i SW,ali on je fakat ne znam šta neka mješavima robes i medium armora(ovisi o stanceu?))
Mislim si rolati tanka(kao alta,ne planiram presati s WHom),čujem da su ih dosta slabi,jedino ironbreaker je dobar(ali ne volim dwarf biit :) ),pa kakav je dmg,znam da je armor aha aha i like it aha...

Rang€r
25-02-2009, 20:51
SW može nosit samo light armor, a assault stance radi na foru da dupla armor tj. poveča ga za 100%... ja sam na svom sa ass stance imo neš malo više od 50% phys. dmg reduce, nisam neki stručnjak al za rdps bi to trebalo bit dobro...

što se tiče tankova, najbolji mi swordmaster, definitvno, onak ja rank 13 imam više armora od rank 18, lagano farmat s njima, soloaš easy PQse, a sad su dodani i u t2 i t3, tak da ono soloaš PQ i čekaš sc pop up... al najčešče bude da upadnu 2-3 lika pred kraj PQa i nedobiš dobar loot, npr 3 minor baga i sl. sranja...

ezav
25-02-2009, 21:56
Svi range skilovi od SW ovise o balistici i to jako .... s balistikom visom samo 20-30 radim do 100-150 dmg vise u prosjek po hitu
lulz nemoguce... 5 balistica ti daje +1dps na range napade, il tak nest

Mislim da je vise .. no nije bitno koliko tocno .. nemam papir pokraj sebe da si pisem tocno :D ...

No s skillovima osjetim na dmg dizanje balistike i to jako ... naravno ovisi i po cemu pucam ... na tenkove radim i do 60-70% manji dmg .. no moje najdraze mete su shamani i zelioti ... pa soc i magus ... tenkove ne fremam bas ak nemoram :D

Rang€r
25-02-2009, 23:03
uh.. ja za te zealote nisam čuo do negdje rank 15, tamo me neki lik u TC tako razguzio da je to neš nevjerojatno, onak lupam ga 2 min on se samo heala i na kraju me nekim čudom zatuče :(( kolko sam skužio oni su neka kontra RPu...

Worthaur
26-02-2009, 07:22
Meni je SM main i on je trenutno zakurac, najgori tank u igri... No ak ga znas igrat mos dost dobar dmg napravit, rekord mi je 225k u serpentu. IB je trenutno najbolji tank u igri, sto se tice tankanja i dpsa, lik iz guilde je uspio napravit 300k dmga u serpentu =/
Sad s 1.2 patchom IB nerfaju a SM ce jako buffat, promijenit neke skillove/tactice i bit ce predobar, i sto se tice tankanja i sto se tice dpsa

Rang€r
26-02-2009, 16:06
da.. spram ostalih su malo lošiji, al opet nisu za bacit, a onaj sword dance mehanizam je vrlo zabavan...

Worthaur
26-02-2009, 19:08
Ne da su malo losiji neg... Trenutno jedna od najgorih klasa u igri al nvm, s patchom ce ju fixat

Rang€r
26-02-2009, 19:11
a teško je postič balans... onak vjerujem da če ih u 1.4 još malo pojačat u 1.5 če bit imba, a u 1.6 če saxat... al nebi volio da se to obistini :) onak svejedno nije bitno jel SM gori od drugih tankova, ipak je tank, a WAR nije dota, da jedan imba lik pobije petoricu i sl. sranja... kad završim onog SWa, vjerojatno ču najviše pažnje SMu posvečivat... imam u banci za njeg, obliterators boots, platecoat of carnage i još dost blue/purpl itema za koe mi je trebo rank...

DJ Not Nice
26-02-2009, 20:49
Sniženje cijene WARa najavljeno od GOA[e]

LINK! (http://www.gamershell.com/news_70338.html)

Worthaur
26-02-2009, 21:02
Sonak svejedno nije bitno jel SM gori od drugih tankova, ipak je tank, a WAR nije dota, da jedan imba lik pobije petoricu i sl. sranja...
err pa imas IB, on to moze :p

Dr. Kam
26-02-2009, 23:41
IB petoricu? Teško :D

Doduše, ima jedan Black Orc na mom serveru, fura 2 hander i lupa ko kamion... baš straaaašno, mene ko WPa sa 370 toughnessa i 220 init kresne za 1k crit. Što je da je, ima jako dobar gear.

Worthaur
27-02-2009, 07:12
Teško, al izvedivo :p
A BO ti ima racial tacticu koja im povecava crit chance za 50%
Sad zamisli kak ce to bit imba na choppi =/

Dr. Kam
27-02-2009, 17:18
Neće bit na Choppi, već ga sad nerfaju, 3.3 izlazi. HP template mu nerfaju jer nije pokazivao točno, a BO će nerfat onaj BO heal, svakih 10 sekundi naheala 1200 dmga ako specca tako (Da thoughest spec).

Worthaur
27-02-2009, 17:23
Da, sad ce healat oko 400 kolko cujem
I nerfali su taktiku na 25%, a slayeru dali taktiku koja za svakih 10% healtha sto izgubi daje +10% na crit

Rang€r
27-02-2009, 17:26
ček BO su imali taktiku da cjelo vrijeme imaju 50% crit chance veči, a SW imba ability koji daje na par sec 50% veći crit chance i uz to još povečava cast time spellova za 1 s...

Worthaur
27-02-2009, 17:39
Aha, imali su i dark elfovi nekad davno al su im maknuli

Dr. Kam
27-02-2009, 20:12
Devsovi se opako lože na Destruction, još od davnih dana :) - to ti je ono, geekovi hoće biti zločesti dečki, pa "svoje" i pomažu ...

ssalG
27-02-2009, 22:06
"Stab You Gooder" daje +50% damage bonus na critical hit (ne +50% šanse za critical hit) i to koliko ja znam daje +50% samo na critical dio štete, ne na cijeli udarac.

Worthaur
27-02-2009, 22:18
Gle fakat o.o

Rang€r
28-02-2009, 11:01
a inače critical hit je ovdje u WARu 2x dmg? ili zavisi od klase/weapona/neš treče...zbog tog što u nekim igrama (warcraft) ima više crit sposobnosti, 1.5x, 2.2x, 4x...

Arbiter of Change
28-02-2009, 11:18
Ako igra tko Ironbreakera samo obavještavam da su Dwarf sekirčad (high-end barem) dobila nove reskinse... and they rock:

http://i2.photobucket.com/albums/y25/Na ... waraxe.jpg (http://i2.photobucket.com/albums/y25/NachtStalker_Kaneda/Castle%20Party/passwatch_waraxe.jpg)
http://i2.photobucket.com/albums/y25/Na ... waraxe.jpg (http://i2.photobucket.com/albums/y25/NachtStalker_Kaneda/Castle%20Party/vomitous_waraxe.jpg)
http://i2.photobucket.com/albums/y25/Na ... _light.jpg (http://i2.photobucket.com/albums/y25/NachtStalker_Kaneda/Castle%20Party/waraxe_of_light.jpg)
http://i2.photobucket.com/albums/y25/Na ... waraxe.jpg (http://i2.photobucket.com/albums/y25/NachtStalker_Kaneda/Castle%20Party/badmoon_waraxe.jpg)
http://i112.photobucket.com/albums/n179 ... od_036.jpg (http://i112.photobucket.com/albums/n179/fcshorthairs/Finrod_036.jpg)
http://i112.photobucket.com/albums/n179 ... od_038.jpg (http://i112.photobucket.com/albums/n179/fcshorthairs/Finrod_038.jpg)

Mystery In Space
28-02-2009, 11:27
Odlično izgledaju, ima netko kakvih ss-a kako dobro opremljen kotbs izgleda? Vidio sam concepte al me zanima kak to izgleda u igri o.o

Worthaur
28-02-2009, 12:36
http://www.imagesforme.com/show.php/376 ... aur097.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/376338_Worthaur097.jpg)

Upravo uzeli drugi fort, prvi IC siege na serveru!

Arbiter of Change
28-02-2009, 12:41
Svaka čast... reci nam kasnije dojmove o IC siege.

Rang€r
28-02-2009, 12:46
:o to na eltharionu? svaka čast :)

Worthaur
28-02-2009, 13:00
Kakav eltharion, karak hirn : ))

Dr. Kam
28-02-2009, 13:33
Da, mi na Eltharionu smo već 6 puta imali IC siege :). Kakav Karak-Hirn? :)

Morph_OS
28-02-2009, 14:22
Bravo :wink:

Neznam kako je na Eltharionu, no kada sam igrao, na Karak Hirnu se nije moglo zamisliti tako sta. Ugl. svaki dan su nas kosili s najmanje 2 wb vise..
Svaka cast..jos jednom :ekipa:

Rang€r
28-02-2009, 14:34
Kakav eltharion, karak hirn : ))

:O

svaka čast onda.. tam zadnjih par dana što sam ja igro, je svaki dan bilo u elf zoni najviše fajteva, a dwarf i emp su nas rokali samo tako... :bravo:

Dr. Kam
28-02-2009, 20:16
Evo na Eltarionu Destro im Altdorf siege danas, drugi ikad - nek se nafarmaju ljudi :D

Rang€r
28-02-2009, 20:31
je sam ih puštajte da se farmaju, pa če za 2 mjeseca bit, "OMFĐ O.o imba NERF!!!"

Worthaur
01-03-2009, 00:27
Nakon 6 sati farmanja u IC sam dobio k... 1 epic bag, 2 plava i 1 zeleni u kojima je smece...

http://www.imagesforme.com/show.php/377 ... 314598.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/377353_WAR2009022817314598.jpg)

ssalG
01-03-2009, 01:00
Blasphemy...

Dr. Kam
01-03-2009, 03:12
je sam ih puštajte da se farmaju, pa če za 2 mjeseca bit, "OMFĐ O.o imba NERF!!!"


Na njihov jedan put, mi u prosjeku odemo 3, pa nek malo farmaju jer tolko smo ih gazili da su počeli odustajat od igre :P

Rang€r
01-03-2009, 11:24
Nakon 6 sati farmanja u IC sam dobio k... 1 epic bag, 2 plava i 1 zeleni u kojima je smece...

http://www.imagesforme.com/show.php/377 ... 314598.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/377353_WAR2009022817314598.jpg)

šta ste radili u BW universityu? xD


[quote="Rang€r":17x92rye]je sam ih puštajte da se farmaju, pa če za 2 mjeseca bit, "OMFĐ O.o imba NERF!!!"


Na njihov jedan put, mi u prosjeku odemo 3, pa nek malo farmaju jer tolko smo ih gazili da su počeli odustajat od igre :P[/quote:17x92rye]

:o šta smo tako imba? pa onda ziher več ima ljudi koima fali još koi dio do full sovereign seta, a?

jedino kad sam ja za to čuo je bilo, kad bi prokleti t4, odvuko igrače na svoje mainove, onda bi mi t2/3 ostali bez pola snage :(

Worthaur
01-03-2009, 11:45
:o šta smo tako imba? pa onda ziher več ima ljudi koima fali još koi dio do full sovereign seta, a?
Kolko znam jos nitko nema sovereign... I nece imat tak skoro...

EDIT
Skinite i pogledajte, random borbe u CW i borba u IC, odlican video : )
http://www.ginnunga.org/forums/index.ph ... 0&rid=2234 (http://www.ginnunga.org/forums/index.php?t=msg&th=17103&start=0&rid=2234)

Dr. Kam
01-03-2009, 12:54
Nema još nitko sovereign, još uvijek samo farmamo PQove :P (makar je i Invader puno ako mene pitaš, pogotovo za Grace priesta :P)

Kostolomac
01-03-2009, 18:39
Jedno brzopotezno: koji mi server preporučujete? Vidio sam da na Eltharionu ima dosta ljudi. Treba mi server di ima ljudi u nižim tierima, da ne radim pq-ove sam :)

Nodakim
01-03-2009, 18:49
Ma vjeruj mi,niže tierovi prođeš u roku 50 sati,t1 ti je od toga 15 sati...

Morph_OS
01-03-2009, 19:18
Najvise ti ljudi ima na k8p.

Mystery In Space
01-03-2009, 19:21
Pa, ak dođeš na Dragonback imat ćeš par ljudi (uključujući moje drugo lice "alotoholic"), jedini je problem što destro dominira order u brojevima...i to jako ali opet ovisi dali na to gledaš kao problem ili izazov.

Eltharion ti je jako balansiran server o.o
K8P je pust u t1-t3 što se tiče svega (pq,sc,rvr)
Karak hirn ima dosta veliku cro gildu.

To je sve što znam O.O

Kostolomac
01-03-2009, 19:23
Mogao bih onda na Eltharion, vidim da vas ima par i sa foruma koji ste tamo. Kod Karak Hirna za populaciju piše low i za Destro i za Order, pa ne bih baš tamo.

Mystery In Space
01-03-2009, 19:27
Mislim da ti je Kam na eltharionu samo.
Worthaur je order na hirnu.
Mogo si se na msn spojit pa me pitat =_=
Ostali šaraju po serverima xD

Dr. Kam
01-03-2009, 20:43
Imat ćeš problema na Eltharionu u lower tierovima, nema ljudi :P. Imat ćeš svugdje jebiga, ljudi su izlvlirali već :P

Rang€r
01-03-2009, 20:57
ja sam na karak hirnu, i uopče nema problema s low tierovima... sc ti se redovno pop upa, od 17h-24h po našem vremenu, no opet to zavisi od dana, vikednom i prije... uvjek ima ljudi za radit PQ il RvR... bar je bilo, sad več nisam mjesec dana igro i nenedostaje mi previše, ima puno tog za igrat...

Worthaur
01-03-2009, 21:14
Sad ce nove klase, bit ce ljudi u lower tierovima

Nodakim
01-03-2009, 21:45
Naravno ako ti ne smeta 10 choppa vs 10 slayera

Worthaur
01-03-2009, 21:51
Pa nece, ljudi ce dizat i druge likove

Arbiter of Change
01-03-2009, 21:53
Da, budući da će to biti pravo vrijeme za levelati druge klase jer ćeš biti potreban Slayerima/Choppama... posebno healeri i tankovi.

Rang€r
01-03-2009, 22:07
ja mislim da če svi uzet slayera/choppu i reč sami sebi "neko drugi če uzet tanka/healera"...

al ugl. bilo bi kul imat 10 slayera na 10 choppi .D

Worthaur
01-03-2009, 22:14
Ma najbolji scenariji su mi bili upravo ti, 12 slayera vs 12 choppi na PTS serveru... ono uđeš u scenarij, svi r1 - r4

Rang€r
01-03-2009, 23:23
jel PTS još živ, bilo bi mi žao propustit tako šta :(

Mystery In Space
05-03-2009, 13:57
Jezz. Masovni transferi.......
Kolko će aktivnih servera na kraju ostat, 3? Uglavnom, masovno gašenje servera je na snazi. (http://www.war-europe.com/#/news/?id_news=en384&lang=en)

Morph_OS
05-03-2009, 15:01
Oni su napravili pogresku sto su na pocetku napravili puno servera..ali kad bolje razmislim i trebali su jer je bila velika navala igraca.
Ako na kraju i budu 3 to ce biti 3 vrhunska servera. :D

Arbiter of Change
05-03-2009, 15:12
Da, taj pristup sa gomilom servera je bio tu više zbog potrebe (znaju oni koji se sjećaju open bete) i drago mi je da su konačnoSodlučili srezati broj servera, a time i skupiti ljude na manji broj servera i time im povećati populaciju. Valjda će se sada smanjiti ghostown efeket.

Dr. Kam
05-03-2009, 15:33
Greška im je to ako ne misle nadoknađivati servere, laagfest u Keepovima, kamoli u fortovima i Capital Siegovima.

ssalG
05-03-2009, 15:42
Ovo mi malo počinje vući na AoC :?

Dr. Kam
05-03-2009, 17:10
Ni blizu, nije ni ista priča. Ovo moje su pretpostavke, a ako oni žele zadržat pretplaćene, morat će se potrudit i oko servera (makar to i značilo zamijenit GoA-u sa nekim kompetentnijim).

Nodakim
05-03-2009, 18:29
Ovo mi malo počinje vući na AoC :?



Upravo suprotno,kod AoCa se nije nista radilo,tu se nesto i radi oko toga,sto upucuje da je problem u ljudima,a ne devovima i igri

Arbiter of Change
05-03-2009, 18:44
Ovo mi malo počinje vući na AoC :?
Ne, ovo je baš vraćanje na pravi put kojim je WAR i trebao ići od početka, ali su morali (pretpostavljam) raspršiti populaciju zbog hardvera po velikom broju servera. Kad imaš više ljudi na manjem broju servera garantiraš veću šansu da će biti više akcije u više zona i da će se, pa, više stvarno događati na serveru.

Rang€r
05-03-2009, 20:34
ja nisam nikad imo taj ghosttown osječaj na sreču... te na sreču dobro da nisam gamecard kupio... bila stara na roditeljskom... imam zabranu kompa, moram se ošišat i još neke blasfemije... :(

Mystery In Space
05-03-2009, 20:54
Trial accounts (http://www.war-europe.com/#/news/?id_news=en383&lang=en)

Worthaur
06-03-2009, 07:29
http://s179.photobucket.com/albums/w297 ... or_406.jpg (http://s179.photobucket.com/albums/w297/JimmyDimmy/?action=view&current=Phor_406.jpg)
Zbogom Karak-Hirn...
Server se seli na Karak-Norn

Kostolomac
06-03-2009, 12:58
Ja sam na Karak-Nornu. Vidimo se :)

Mystery In Space
06-03-2009, 13:52
Baš sam napravio transfer na norn i mogu reć da nikad nisam vidio tolko 40rank likova u altdorfu, bio siege ili ne :o

Dr. Kam
06-03-2009, 14:15
Nama je nažalost došlo pun kufer gamadi sa DBM (exploiteri, grieferi...) - nitko nije sretan od "starješina" s ovom odlukom :(

Nisu svi takvi, ali velika većina je.

Worthaur
06-03-2009, 17:54
Prvi dan na novom serveru i vec smo u IC

Nodakim
06-03-2009, 19:52
E ja i dalje ne znam koju klasu da igram,više puta sam rolao Witch Huntera,onak kulan je...ali nema armora,nema više ni stealtha(thank you nerf),damage je dobar(u visim tierovima samo,što ja jos nisam(lvl20))
Oću DPS s armorom...(shadow warrior?)
I inače koji server ima najaktivniji T3 i T4?
Eltharion,Karak Norn,Karak Eight Peaks?Znam da je Karak Hirn propao sada :)

Worthaur
06-03-2009, 20:00
Karak Norn je prebrutalan : ))
I predlazem ti da cekas slayera...

Nodakim
06-03-2009, 20:06
Ma ne volim ni dwarfove ni greenskinse...

Dr. Kam
06-03-2009, 23:38
Isto danas IC siege, kako su ga upropastili, katastrofa...

2 sata window of attack, boss na PQu lupa tanka za 20k sa 4 Superior Warda... Pa dajte ljudi, to nije normalno. Destro sa 10 ljudi može zaustavit puni warbanda i nešto više, jer mobovi jako lupaju. Ovi pecaju healere, mobovi počiste tankove i DPS.

I vrhunac svega, nabili smo 95 VPa i nije prešlo u stage 2 (ova preinaka je napravljena da bi se "brže" došlo do stagea 2... no comment).

I još da sve zašećerim sam sebi, dvaput dobio gold bag na fortressu i dvaput Conq helm, /bljaaaaak!!!!

Nodakim
06-03-2009, 23:48
LOL
- ti je dobio sam 2 gold baga!!!!11

Dr. Kam
07-03-2009, 10:06
To ti se zove nesreća u sreći :D, prije toga nikad nit invader drop, nit conq drop sa forta ...

Rang€r
07-03-2009, 11:48
jesu sad svi na nornu? vjerojatno če onda i cjela guilda na norn otič, pa imam pitanje...

čuo sam kao da postoji opcija guild transfer, gdje leader guilde može, sve likove u guildi prebacit na drugi server... sad ako on to prebaci, dal sam i ja prebačen makar mi je acc inaktivan il trebam sam prebacit?

Worthaur
07-03-2009, 11:53
Ti se sam moras prebacit

Dr. Kam
07-03-2009, 17:00
Opet IC siege, napravili jedan PQ, samo 2 gold baga (glupost) - PQ ti treba negdje 10 minuta ako nema previše Destructiona.
Za stage 2, nema šanse, ne znam kako će itko doć do toga po novom sistemu.
Uglavnom, ova najnovija promjena, nije hvale vrijedna (osim domination sistema).

Morph_OS
07-03-2009, 17:54
jesu sad svi na nornu? vjerojatno če onda i cjela guilda na norn otič, pa imam pitanje...

čuo sam kao da postoji opcija guild transfer, gdje leader guilde može, sve likove u guildi prebacit na drugi server... sad ako on to prebaci, dal sam i ja prebačen makar mi je acc inaktivan il trebam sam prebacit?

mozes se prebaciti na war-europe u account manageru..il kak se to vec zove..

Rang€r
07-03-2009, 20:37
yep, prebacio likove na norn... skidam sad etw, sumnjam da će mi on dosadit za 3 dana, al anyways, još sam pod tom "zabranom" tak da dok ne prođu sad ovi testovi ne želim ni pomišljat na kupovanje gamecarda...

Mystery In Space
08-03-2009, 16:00
Mi može netko postat di je pozicija guild quartermastera na order strani? Hvala :thumbs2:

Rang€r
08-03-2009, 17:39
kolko se sječam lik je ispred sigmars hammer taverne(mislim da se taverna tako zove...)

Worthaur
08-03-2009, 17:48
Jug altdorfa, ona ljeva zgrada

Mystery In Space
08-03-2009, 18:07
Zahvaljujem puno. Dok se ja u tom Altdorfu snađem, ajme :toilet:
Nekako mi je IC puno pregledniji O.O

Dr. Kam
08-03-2009, 19:18
Dan treći, IC siege, opet :P. Samo je banana što im je nakon 3 siegea IC još uvijek na 5 zvjezdica... :thumbs1:

Sybelius
09-03-2009, 11:14
Gdje cu naci Greenskin leadera za Live Event quest, i on je kao Dwarf u gl.gradu ,jelda?

Worthaur
09-03-2009, 11:21
Greenskin leader je u IC, dorf je u Altdorfu

Sybelius
09-03-2009, 12:20
Zna li netko kordinate gdje u IC,destro alt mi je smotan u velikim gradovima :rotfl:

Worthaur
09-03-2009, 12:32
Pa ak to radis samo da otkljucas slayera/choppu dovoljno ti je da s jednim likom to radis i account ce ti bit flagan da mos radis i slayera i choppu na bilo kojem serveru...

A on ti je skroz na sjeveru u dvorcu il sta je vec gdje su kralj chaosa i dark elfova

Worthaur
09-03-2009, 19:13
http://files.filefront.com/Goodbye+Hirn ... o.html/1/1 (http://files.filefront.com/Goodbye+Hirnwmv/;13417449;/fileinfo.html/1/1)
:p

ssalG
09-03-2009, 19:57
Kada se gasi Karak-Hirn?

Duke of Earl
10-03-2009, 01:47
Može mi netko suvislo objasniti loot sistem u Keepovima ?

Ono, maloprije sam završio s zauzimanjem 5 Destro Keepova, i cijelo vrijeme sam aktivan, borim se, povremeno umrem i tak, ali uglavnom definitivno nisam u pozadini čekajući na besplatan Exp i Renown. I dođe rollanje za loot, kad ono svaki prokleti put među zadnja 3 igrača i bez ikakve nagrade, stvarno odlično :roll:

Mystery In Space
10-03-2009, 02:39
Na kraju ti se svodi da je roll izveden na texas način iliti "completely random".

Worthaur
10-03-2009, 08:32
Da je random bilo bi super, al nazalost nije... Na neku foru uvjek su isti igraci među prvima i isti među zadnjima... Jedini nacin da to promijenis je da odlestis u drugu zonu pa se vratis nazad...

A za Karak-Hirn neznam, valjd uskoro

Arbiter of Change
10-03-2009, 10:43
Stvar sa keepovima je u tome da nitko ne zna točnuSformulu koja se koristi, a popularno mišljenje je da je sve stvarno random za sada.

Dr. Kam
10-03-2009, 11:07
Contribution sistem je pokvaren, rekli su ga popravit, al eto ... :P

E da, jučer skinuli Chaos fort, onda krenuli na Dark Elf fort i Door God nas je pobijedio, unutarnja vrata nisu htjela past ispod 50%!!!! Inače bi bio 4. IC siege u 4 dana. :)

Worthaur
10-03-2009, 11:19
Onda je destro fakat dobar na tom serveru... il ga nema uopce

Dr. Kam
10-03-2009, 12:30
Došlo nam je pun kufer ljudi sa DBM u zadnje vrijeme, tako da im sigurno fali ljudi na Destro strani (došlo je i njima, ali mislim manje) - a i prije transfera je bilo ovako nekako guženje, tako da ništa čudno iskreno.

E da, jel imate problema sa laagom bilo kakvim poslije 1.2 patcha?

Worthaur
10-03-2009, 19:43
Ja i ne previse, tu i tamo se desi koji target out of range al nis strasno... Al zato se ostatak guilda jako zali na lagg =/

ezav
10-03-2009, 23:37
Lag je uobicajen .. ali mi se nakon 1.2 zakrpe desilo da me igra 2 ili 3 puta baci na desktop (sto se prije nije desavalo) a i na karak nornu mi se prvi put desilo da me 3 puta izbaci na login unutar pol sata (i to bas kada smo bili na keep def) ...

Rang€r
11-03-2009, 00:26
meni je u 2h, znalo crč net/crashat se/resetirat oko deset puta... čim bi upalio opet za 10 min neš od navedenog i onda poslje sve bude oke :/ ko da popizdi na par sati ... :/

bananac
18-03-2009, 11:52
sta u ovoj igri nema pve sistema?

Arbiter of Change
18-03-2009, 12:57
Ne znam... ovisi o tome što je po tebi "PvE sistem".

Duke of Earl
18-03-2009, 13:05
sta u ovoj igri nema pve sistema?
Kako nema, imaš obične questove koje možeš sam radit, Public Questove i u jednu ruku zauzimanje Keepova i Battle Objectivesa ako Destro/Order gamadi nema u blizini. Ali iskreno, ja već tjedan dana nisam odigrao Quest, cijelo vrijeme samo Open RvR, puno je zabavnije, bolje su nagrade i volim igrat s ljudima, pogotovo ako naiđem na dobar Warband.

Sybelius
18-03-2009, 14:59
Ja pratim questove samo sa po jednim charom iz svake rase,dok sa ostalim altovima,odradjujem samo PQ i RvR.